>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

T 5,3K

teza

Użytkownik
Brazylia - Wlochy
Liczba punktów 182.5: +over @ 1.72

Argentyna - Serbia
Liczba punktów 183.5: + over @ 1.72
Tym razem nie bawie sie w pechowe overy

Brazylia podrazniona ostatnią przegraną a ze graja w kratke
i Nimir moze ugrac seta takze bezpiecznie po slabym kursie.

Niemcy wzmocnione, Bulgaria osłabiona w ataku także jest value.

USA u siebie na młodych Kubańczyków - czasami mają przebłyski ale to nie na Kuba co kiedyś.

Brazylia - Holandia @ Mecz: 1 @ 1.22
Niemcy - Bulgaria @ Mecz: 1 @ 1.47
USA - Kuba @ Mecz: 1 @ 1.09
Kanada - Wlochy @ Mecz: 2 @ 1.05

= 2.05

a Polska dzisiaj pokazała ze majac ławke mozna zmienic oblicze meczu (dzieki Bednorz, Kurek do poprawy)
i na wymeczonych Slowencow wystarczylo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
P 1,2K

predictor

Użytkownik
USA pierwszy set -3,5
USA under 75,5
USA (-12,5)

Krotko. USA gra U siebie i pewnie jesli nawet beda chcieli kombinowac ze skladem, to najszybciej od polowy spotkania, najpewniej od 2:0.

Owszem, lekcewaze Kubanczykow, gdyz widzialem co graja. Kuba to taka slabsza Serbia, a USA wydaje sie nie miec wad w galowym skladzie. Od poczatku powinni Jankesi zrobic show
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Niemcy 1,45 STS
USA 3:0 1,72 STS

Niemcy nie grają źle w tej edycji, ale brakuje im punktów. Najwyższy czas na wygraną, która przybliży ich do utrzymania. Natomiast USA gra w tej chwili w mojej ocenie najlepiej. Chyba że wyjdą drugim składem albo zrobią jaja jak z Brazylią. Myślę, że u siebie będą chcieli wygrać jak najszybciej. Zieloności:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
T 5,3K

teza

Użytkownik
Argentyna - Niemcy
Liczba setów 3.5: over+ @ 1.59


Polska - Brazylia
Liczba punktów 183.5: +over @ 1.72


Niemcy łatwa i szybka wygrana z Bułgarią takze fizycznie i mentalnie na plus.
Mecz dla mnie wyrównany i biorę po bardzo dobrym kursie.

Brazylia rano kursy po 1.98 - teraz 1.75
moja taktyka to granie live na Brazylie po kursie wiecej niz 2,30
a teraz moj ulubiony over idealnie pod te dwie druzyny
 
Ostatnia edycja:
T 5,3K

teza

Użytkownik
moze tak być, zobaczymy na live


Słowenia - Włochy @ 2 @ 1.42
Ciekawy pojedynek nam się szykuje, obie druzyny ostatnio w słabszej dyspozycji
bede grał jedynie na live jesli bedzie kurs na Włochów powyżej 1.80


Japonia - Holandia @ 2 @ 3.40
Tutaj bede grał na pierwszą porażke Japonii (jak nie dzisiaj to dalej mamy Wlochow, Polakow)
Holendrzy na 7 miejscu, mają o co walczyć.
Nimir dwa razy tak słabo raczej nie zagra
 
Ostatnia edycja:
T 13,1K

tadzin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Niemcy ograli slaba i dodatkowo oslabiona Bulgaria, a Argentyna dopiero co zdeklasowala Serbow z nowym zaciagiem. Moim zdaniem lepszy (-1,5s) Argentyna, bo przeskok bedzie ogromny i Niemcy nie ugraja tego seta
czas na pisanie glupot jak widac masz, ale to zeby sprawdzic ze serbowie grali bez kowacewica i podrasczanina (rozumiem ze to ten "nowy zaciag") to juz nie. ciekawe jakie wnioski mozna wyciagnac juz z falszywego założenia hmm
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Niemcy ugrają seta STS 1,52

Niemcy tak naprawdę nie wyszli na ten mecz. Tego się nie spodziewałem.

Nawet przyzwoity kurs na seta dla podopiecznych M. Winiarskiego. Argentyna z De Cecco gra nieźle, ale nie sądzę, że zleją Niemców, podbudowanych wczorajszym zwycięstwem nad Bułgarami. Jak już wczoraj pisałem, nasi zachodni sąsiedzi nie grają źle, ale brakowało im punktów. Myślę, że tego seta ugrają.
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Serbia -1,5 STS 1,52
Iran 1,62 STS


Zabrakło po secie;/


Serbia wzmocniona, choć wczoraj nie widziałem Urosa. Może zagra przeciwko Kubie, która raz na jakiś czas może sprawić niespodziankę, ale nie sądzę, żeby to było teraz.
W Bułgarów nie wierzę, grają słabo. Iran jak złapie wiatr w żagle, wygra.Iran to podobny zespół jak Kuba - może z każdym wygrać i z każdym przegrać, ale mają trochę innych przeciwników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Włochy -1,5 STS 1,75

Bardzo gładko...

Przed nami kolejny ciekawy mecz. Słoweńcy zmierzą się z Włochami. Obydwa zespoły nieźle grają w tej edycji LN, choć wiadomo, że Włosi dysponują większym potencjałem. Nie można się sugerować meczem Włochów z Kanadą, bo to będzie zupełnie inny mecz. Słoweńcy zamiast wygrać wczoraj z Chinami 3:0, zafundowali sobie kolejny, niepotrzebny set. Liczę, że Włosi zmobilizują się maksymalnie i pogonią Słoweńców z handi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Japonia (1.33) + Francja (1.27) + Brazylia -1.5 seta (1.20) + USA (1.30) + Polska (1.06) = 2.80 fortuna ajj blisko było, no szkoda set 43:41 dla Argentyny niezapomniane :D

1.Myślę, że ako twarde jak skała. Japonia przejedzie się po Holandii jak po mydle, Oranje to perfekcyjny rywal dla Japończyków, którzy mają fenomalny team na który pracował przez wiele lat sztab szkoleniowy Francuzów na czele z Philippe Bleinem, pracowali i od kompleynych kopciuszków doszli do naprawdę czołówki światowej i mogą na tą chwile wygrać z każdym a takich rywali jak Holandia połykają na śniadanie. Mają przede wszystkim kapitalnego przyjmującego Milano Ishikawe który w dużej mierze przyczynił się do wyeliminowania Perugii, mają do pary przyjmujących świetnego Rana Takahashiego który już niedługo wyląduje w Europie, bo naprawde chłopak zachwyca dynamiką i techniką ataku. Na ataku Yui Nishida, który gdyby miał chociaż te 5 cm więcej to by wylądował spokojnie w jakiejś Perugii bo gość ma tak niebywały wyskok, że możnaby to mierzyć jako najlepszy wyskok świata, do tego kapitalna lewa ręka, mają świetnego rozgrywającego który przy również świetnym przyjęciu uruchamia na błyskawiczne piłki swoich skrzydłowych oraz to nowość swoich środkowych i wygląda to naprawde dobrze. Japonia to stworzona przez sztab szkoleniowy Japonii w kilka lat drużyna z kopciuszka w czołówkę światową, która w cuglach porafi ograć np. Brazylie i nie ma w tym żadnego przypadku.

2.Francja z bezndziejną w mojej ocenie Serbią, Francuzi wzmocnieni kilkoma zawodnikami na ten turniej, m.in Toniuttim a grają z tragicznymi Serbami, którzy sa mega drewnami na przyjęciu, rozgrywający to poziom maks środka Plusligi, zresztą tak samo jak skrzydła. Atak ma trzymać Luburić i jedyne co mogę o tym powiedzieć i to :LOL: :LOL: Francja jak zagra na swoim poziomie to nie odda im prawdopodobnie żadnego seta, tam cała plejada gwiazd których nie chce mi się nawet wymieniać bo każdy zna te nazwiska na pamięć. Ale Boyer/Patry rozstrzelają żałosne przyjęcie Serbów, w dodatku oprócz przyjęcia fatalnie funkcjonuje blok Serbów i dają się obijać jak zwykłe ogórki, w dodatku drewniana obrona...no nie można powiedzieć jednego dobrego słowa o tej drużynie, niestety to zgraja kasztanów i wózek który próbuje ciągnać 33 letni Ivovic który pomału będzie zbliżał się do emeryturki, ja bym tutaj wystawił Atanasijevica ale dalej go nie ma i nie ma i nie rozumiem tego za bardzo, ale cóż Serbowie sami sobi podkładają kłody pod nogi grając drewnianym Luburicem ich sprawa - na zwycięstwo z Francją nie mają szans.

3.Brazylia -1.5 seta po 1.20? moim zdaniem do ako to po prostu czysta promocja, grają z fatalnymi Chinolami i co tu dużo się rozpisywać sam dźwięk meczu Brazylia - Chiny w siatkówkę mówi jedno :LOL: także nie ma co się tutaj rozpisywać, Brazylia rozdrażniona przegraną z Polakami będzie chciała pozamiatać gładko Chinoli i bez problemu to się rzecz jasna uda

4.USA z Argentyną? USA przyjechało na ten weekend najsilniejszym składem i takimi petardami jak Defalco, Anderson, fenomenalny Christenon na rozegraniu, Jeashke, Russel - na środku Smith z naszej ZAKSy do tego Holt - no skład po prostu kosmiczny . Argentyna nie ma zupełnie czym odpowiedzieć, mają jedynie De Cecco który w porównaniu do Christensona jest podobnej klasy zawodnikiem i wcale tutaj jakiejś różnicy nie robi, różnice natomiast robią środkowi i skrzydłowi. Amerykanie walczą o awans na Igrzyska a jak wiadomo Olimpiada to dla hamburgerów rzecz święta i nie ma tutaj przebacz i będą grali o pierwsze miejsce w pierwszej fazie i o wygranie kolejnej. 1.30 to promocja, Argentyna nie ma żadnego podjazdu do drużyny złożonej z hipergiwazd siatkówki

5.Polska na podbitke z beznadziejną Kanadą nie ma większych szans dla drużyny klonowych liści, kurs niby mały ale zawsze i do ako zawsze coś tam podnosi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
J 3K

josh91

Użytkownik
Japonia (1.33) + Francja (1.27) + Brazylia -1.5 seta (1.20) + USA (1.30) + Polska (1.06) = 2.80 fortuna

1.Myślę, że ako twarde jak skała. Japonia przejedzie się po Holandii jak po mydle, Oranje to perfekcyjny rywal dla Japończyków, którzy mają fenomalny team na który pracował przez wiele lat sztab szkoleniowy Francuzów na czele z Philippe Bleinem, pracowali i od kompleynych kopciuszków doszli do naprawdę czołówki światowej i mogą na tą chwile wygrać z każdym a takich rywali jak Holandia połykają na śniadanie. Mają przede wszystkim kapitalnego przyjmującego Milano Ishikawe który w dużej mierze przyczynił się do wyeliminowania Perugii, mają do pary przyjmujących świetnego Rana Takahashiego który już niedługo wyląduje w Europie, bo naprawde chłopak zachwyca dynamiką i techniką ataku. Na ataku Yui Nishida, który gdyby miał chociaż te 5 cm więcej to by wylądował spokojnie w jakiejś Perugii bo gość ma tak niebywały wyskok, że możnaby to mierzyć jako najlepszy wyskok świata, do tego kapitalna lewa ręka, mają świetnego rozgrywającego który przy również świetnym przyjęciu uruchamia na błyskawiczne piłki swoich skrzydłowych oraz to nowość swoich środkowych i wygląda to naprawde dobrze. Japonia to stworzona przez sztab szkoleniowy Japonii w kilka lat drużyna z kopciuszka w czołówkę światową, która w cuglach porafi ograć np. Brazylie i nie ma w tym żadnego przypadku.

2.Francja z bezndziejną w mojej ocenie Serbią, Francuzi wzmocnieni kilkoma zawodnikami na ten turniej, m.in Toniuttim a grają z tragicznymi Serbami, którzy sa mega drewnami na przyjęciu, rozgrywający to poziom maks środka Plusligi, zresztą tak samo jak skrzydła. Atak ma trzymać Luburić i jedyne co mogę o tym powiedzieć i to :LOL: :LOL: Francja jak zagra na swoim poziomie to nie odda im prawdopodobnie żadnego seta, tam cała plejada gwiazd których nie chce mi się nawet wymieniać bo każdy zna te nazwiska na pamięć. Ale Boyer/Patry rozstrzelają żałosne przyjęcie Serbów, w dodatku oprócz przyjęcia fatalnie funkcjonuje blok Serbów i dają się obijać jak zwykłe ogórki, w dodatku drewniana obrona...no nie można powiedzieć jednego dobrego słowa o tej drużynie, niestety to zgraja kasztanów i wózek który próbuje ciągnać 33 letni Ivovic który pomału będzie zbliżał się do emeryturki, ja bym tutaj wystawił Atanasijevica ale dalej go nie ma i nie ma i nie rozumiem tego za bardzo, ale cóż Serbowie sami sobi podkładają kłody pod nogi grając drewnianym Luburicem ich sprawa - na zwycięstwo z Francją nie mają szans.

3.Brazylia -1.5 seta po 1.20? moim zdaniem do ako to po prostu czysta promocja, grają z fatalnymi Chinolami i co tu dużo się rozpisywać sam dźwięk meczu Brazylia - Chiny w siatkówkę mówi jedno :LOL: także nie ma co się tutaj rozpisywać, Brazylia rozdrażniona przegraną z Polakami będzie chciała pozamiatać gładko Chinoli i bez problemu to się rzecz jasna uda

4.USA z Argentyną? USA przyjechało na ten weekend najsilniejszym składem i takimi petardami jak Defalco, Anderson, fenomenalny Christenon na rozegraniu, Jeashke, Russel - na środku Smith z naszej ZAKSy do tego Holt - no skład po prostu kosmiczny . Argentyna nie ma zupełnie czym odpowiedzieć, mają jedynie De Cecco który w porównaniu do Christensona jest podobnej klasy zawodnikiem i wcale tutaj jakiejś różnicy nie robi, różnice natomiast robią środkowi i skrzydłowi. Amerykanie walczą o awans na Igrzyska a jak wiadomo Olimpiada to dla hamburgerów rzecz święta i nie ma tutaj przebacz i będą grali o pierwsze miejsce w pierwszej fazie i o wygranie kolejnej. 1.30 to promocja, Argentyna nie ma żadnego podjazdu do drużyny złożonej z hipergiwazd siatkówki

5.Polska na podbitke z beznadziejną Kanadą nie ma większych szans dla drużyny klonowych liści, kurs niby mały ale zawsze i do ako zawsze coś tam podnosi.
Trochę przeceniasz Japonię, przedwczoraj z Chinami mieli spore kłopoty i ledwo wyciągnęli na 3-2. Chińczycy w tym turnieju grają bardzo dobrze jak na nich, na własne życzenie nie zagrali tie-breaka ze Słowenia. Ostatni mecz Brazylii z Chinami zakończył się porażka 0-3. Zapewne teraz tak nie będzie ale ja bym darował sobie handi po takim kursie.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Holandia+12,5 STS 1,47

Bez Nimira ani rusz. Ulubiony przez Corleone Ter Maat nie udźwignął tego meczu.

W przypadku Holandii, jak już wielokrotnie wspomniano, wszystko zależy od Nimira. Japonia gra za Blaina nieźle, ale z Chinami tego nie potwierdzili. Dać sobie wyrwać bodajże ośmiopunktową przewagę w pierwszym secie, to jest sztuka. Nie zgadzam się, że Japonia rozjedzie Oranje. Stawiam na +12,5 punktów dla Nimira i spółki.
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Włochy -1,5 STS 1,75

Bardzo gładko...

Przed nami kolejny ciekawy mecz. Słoweńcy zmierzą się z Włochami. Obydwa zespoły nieźle grają w tej edycji LN, choć wiadomo, że Włosi dysponują większym potencjałem. Nie można się sugerować meczem Włochów z Kanadą, bo to będzie zupełnie inny mecz. Słoweńcy zamiast wygrać wczoraj z Chinami 3:0, zafundowali sobie kolejny, niepotrzebny set. Liczę, że Włosi zmobilizują się maksymalnie i pogonią Słoweńców z handi.
Holandia+12,5 STS 1,47

W przypadku Holandii, jak już wielokrotnie wspomniano, wszystko zależy od Nimira. Japonia gra za Blaina nieźle, ale z Chinami tego nie potwierdzili. Dać sobie wyrwać bodajże ośmiopunktową przewagę w pierwszym secie, to jest sztuka. Nie zgadzam się, że Japonia rozjedzie Oranje. Stawiam na +12,5 punktów dla Nimira i spółki.
Niczego nie przeceniam, na początku ligi narodów już opisałem kadre Japoniii i ich możliwości i na chwile obecną są na pierwszym miejscu w tabeli, więc chyba wiem co mówie. Co do użytkownika Adamm99 - nie chce się nawet wypowiadać, te typy jeden trafiony i 3 zjeb..ane i tak seryjnie, okraszone to jednym zdaniem, przeważnie jakąś bzdurą kompletną. Nie wszystko zależy od Nimira chłopie, w finale ligi Tureckiej Halkbank grał z Ziraatem i tam atakujący Ziraatu pokazał Nimirowi gdzie raki zimują, jaki atakujący? atakujący Holandii czyli Ter Maat, świetna postać swoją drogą. Nimir narzekał ostatnio na jakiś uraz, więc może go zastąpić Maat ale jak będzie wyglądała jego dyspozycja? moim zdaniem pewnie przeciętnie - gość jest świeżo po wakacjach po fecie po wygraniu ligi Tureckiej. Japonia nie gra nieźle, Japonia jest liderem grupy światowej więc naprawdę waż te słowa bo naprawdę troszkę przesadzasz. Japończycy tak jak pisałem już tutaj https://forum.bukmacherskie.com/threads/liga-narodów-2023-mężczyzn.168443/page-3#post-7194716 gry rozgrywki dopiero się zaczynały a wiele osób mogło równie dobrze postawić Japończyków jako kopciuszka imprezy, pisałem już o nich w pierwszych kolejkach i jak widać się sprawdziło, Japonia jest liderem rywalizacji i jedziemy dalej, nie wierze w żadne wygrane Holendrów z tak piekielnie mocną drużyną jak Japończycy, buki jeszcze ich nie doceniają dlatego mamy takie kursy ale to tylko łapać i się nie ogladać bo długo to nie potrwa
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie taka mała prośba - Jako, że podajecie typy to rozliczajcie je nawet jeśli nie wejdą. Nie jest sztuką rozliczać typy tylko te na plus. Oczywiście nie mówię to do wszystkich tylko do tych typów nie rozliczonych. Dziękuję i Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie no ja nie mam do Was siły, ludzie.... Czy Wy naprawdę nie macie co robić w domu? Idźcie na spacer jak się nudzicie. Tutaj jest dział o temacie SIATKÓWA - Wejdzie może w inne działy i popatrzcie tam ludzie się tak wyzywają, kłócą? czy Wy naprawdę chcecie, żebym Wam dawał Bany? Nie chce tego robić ale powoli i mnie to już denerwuje. Jestem Moderatorem tego działu ale ja naprawdę mam co robić w życiu a nie wchodzić co pół godziny na Forum TYLKO PO TO aby usuwać Wasze NIC NIE WNOSZĄCE WPISY....Chcecie się wyzywać? NA priv - mnie to rybka. Ale tutaj od dziś ZAKAZ a jeśli macie jakieś ale to napiszcie do Administratora Waldi1979 skargę na mnie, że bezpodstawnie daje bana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Do góry Bottom