>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

pastim87 293

pastim87

Użytkownik
Witam,rzadko się udzielam na tym forum ale wchodzę tutaj przy różnego rodzaju turniejach siatkarskich żeby zaczerpnąć wiedzy lub aby mnie ktoś przekonał do jakiegoś betu i sam później chętnie go zagram ale na Boga...czytanie wypocin ludzików którzy się kłócą kto ma racje wogóle mnie nie interesuje a muszę przez to szukać postu z oczekiwaną zawartością czyli treścią merytoryczną i apeluję o dawanie banów takim użytkownikom lub usuwanie postów gdyż strasznie takie posty zaśmiecają forum.
Dziękuję bardzo.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Dobrze ze jest jakaś dyskusja - fajnie widzieć inne spojrzenie
- emocje zawsze beda jak chodzi o hajs i polskie ego
ale cel mamy jeden: wygrać kasę od buka

------------------------------------------------------------

Serbia - Francja @ 2 @ 1.30
Kto przegra straci szanse na 8 miejsce takze bede szukał na live lepszego kursu na Francje.


USA - Argentyna @ 1 @ 1.28
Kurs bardzo dobry, także nic tylko brać.


Japonia - Włochy @ 2 @ 1.65
Włosi mnie rozczarowują a Japoncy zaskakują.
Tak jak pisałem gram na przegraną Japonii - jak nie teraz to pozniej tylko Polska :)
zresztą ostatnie zdarzenie na kuponie takze jak coś to na live bede kontrował
ako @ 2.74


Polska - Kanada

zależy jakim składem wyjdziemy - jak pierwsza szostka to:
Kanada nie wygra seta @ 1.60
a jesli nie to Kanada +19,5 ptk

Kuba - Niemcy @ 1 @ 1.85
wczoraj błędne żałożenie z przesacowaniem Niemców także pod obserwacje w strone Kuby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Holandia+12,5 STS 1,47

Bez Nimira ani rusz. Ulubiony przez Corleone Ter Maat nie udźwignął tego meczu.

W przypadku Holandii, jak już wielokrotnie wspomniano, wszystko zależy od Nimira. Japonia gra za Blaina nieźle, ale z Chinami tego nie potwierdzili. Dać sobie wyrwać bodajże ośmiopunktową przewagę w pierwszym secie, to jest sztuka. Nie zgadzam się, że Japonia rozjedzie Oranje. Stawiam na +12,5 punktów dla Nimira i spółki.
Ter Maat zdobył w tym meczu 21 punktów i był wiodącą postacią, która kończyła praktycznie każdy atak. Nimir był gotowy go gry, a nawet wchodził na pojedyncze zmiany ale trener uznał że Ter Maat to obecnie lepszy wybór. Do tego Japonia zagrała dwa pierwsze sety bez swojego najlepszego zawodnika Nishidy, leworęczny atakujący wszedł dopiero jak Holandia zdobyła seta - więc co za brednie tutaj wypisujesz? kolejny minus zwalasz tym razem na mnie? pisałem ci co grać, nie posłuchałeś to twoj błąd ode mnie się odczep chłopie
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nishida po 1 nie jest najlepszym zawodnikiem Japonii na ten moment Nishida jest pod formą i to Miyaura jest pierwszym atakującym Japonii. Także jest to zawodnik leworęczny o niesamowitym wyskoku. Od 4 spotkań to Miyaura wychodzi w 1 składzie i bronią go wyniki. Miyaura zdobył w ostatnich 4 spotkaniach aż 80 punktów! W meczu z Argentyną zdobył aż 28 punktów, z Brazylią aż 24 punkty.
Oczywiście mówię NA TEN MOMENT Ishikawa, Ran, Miyaura i dopiero Nishida.

Nie mniej jednak gratulację za typ na Japonię.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dobrze ze jest jakaś dyskusja - fajnie widzieć inne spojrzenie
- emocje zawsze beda jak chodzi o hajs i polskie ego
ale cel mamy jeden: wygrać kasę od buka.
dokładnie tak no nie róbmy jakiejś pizdodyskusji dla dziewczyn. To jest forum w 99% myślę dla dorosłych Chłopów i myślę, że małe przepychanki nie są niczym złym, o ile zachowana jest
Nishida po 1 nie jest najlepszym zawodnikiem Japonii na ten moment Nishida jest pod formą i to Miyaura jest pierwszym atakującym Japonii. Także jest to zawodnik leworęczny o niesamowitym wyskoku. Od 4 spotkań to Miyaura wychodzi w 1 składzie i bronią go wyniki. Miyaura zdobył w ostatnich 4 spotkaniach aż 80 punktów! W meczu z Argentyną zdobył aż 28 punktów, z Brazylią aż 24 punkty.
Oczywiście mówię NA TEN MOMENT Ishikawa, Ran, Miyaura i dopiero Nishida.

Nie mniej jednak gratulację za typ na Japonię.
Miałem już coś napisać ale robi się burdel, nie ma co niech każdy zostanie przy swoich racjach i tyle ;) w każdym razie Nishida gdy dziś robiło sie gorąca i Holandia zdobyła seta to wszedł i pozamiatał Holendrów, to że nie gra nie znaczy jeszcze że nie jest czołowym zawodnikiem Japonii, Blain po prostu eksperymentuje ze składem i tyle, daje odpocząć czołowemu atakującego, ale są też mecze gdzie gra i to jak gra https://en.volleyballworld.com/volleyball/competitions/vnl-2023/schedule/16144/ także widzisz, że zależy od humoru Blaina i po prostu Nishida jest oszczędzany na czołowe mecze Japończyków U nas też Leon nie gra i jakby ktoś wyskoczył że to nie jest nasz czołowy gracz to bym go wyśmiał. No nic nie ma co ciagnac ten dyskusji, dzięki za gratki za typ na Japonie i Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Ter Maat zdobył w tym meczu 21 punktów i był wiodącą postacią, która kończyła praktycznie każdy atak. Nimir był gotowy go gry, a nawet wchodził na pojedyncze zmiany ale trener uznał że Ter Maat to obecnie lepszy wybór. Do tego Japonia zagrała dwa pierwsze sety bez swojego najlepszego zawodnika Nishidy, leworęczny atakujący wszedł dopiero jak Holandia zdobyła seta - więc co za brednie tutaj wypisujesz? kolejny minus zwalasz tym razem na mnie? pisałem ci co grać, nie posłuchałeś to twoj błąd ode mnie się odczep chłopie
Zibi16 nie panuje nad porządkiem w tym temacie. Cenzuruje moje odpowiedzi, które miały zakończyć tę bezsensowną dyskusję z niejakim Corleone. Facet wypisuje brednie, a zibi16 nie reaguje. Kolejny przykład: Ter Maat kończył prawie każdą piłkę. Facet ma niecałe 50 procent w ataku, a on wypisuje takie bzdury. W dodatku grają piach w drugim secie. Wchodzi Nimir i robi serię na zagrywce, która mało nie odwróciła losów seta, ale trener wpuszcza do pierwszej linii Ter Maat, który nie kończy ataku i Japonia wygrywa. Tych bzdur jest mnóstwo. Ja na to nie będę już odpisywał, od tego jest moderator, który nie wywiązuje się ze swojej roli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słuchaj ale ja nie będę usuwał wszystkich waszych rozmów, jeżeli rozmowa tyczy się spotkania to go nie będę usuwał! mimo, że ma odmienne zdanie od mojego czy Twojego. a Jeśli Ty wypisujesz coś typu "zacytuję coś" aby kogoś nie wiem urazić? co ma to wnieść do rozmowy? Pogadaj z nim jak chcesz o meczu i tyle a nie wyzywacie się. Widzisz ja Jemu próbowałem odpisać to .... Sam widzisz jaka odpowiedź, aż szkoda strzępić ryja i tyle. Dlatego już mu nie odpowiadam bo nie ma to najmniejszego sensu, on Widzi tylko swoją rację i nikogo innego. Chcesz go przekonać do swojej racji? Spróbuj, życzę powodzenia... wątpię.
Ale bez wyzwisk.

Swoją drogą... Jeżeli miałbym panować nad porządkiem to musiałbym 3/4 Twoich analiz usunąć bo analiza na 2 linijki... Sorry ale to nie jest analiza. Więc trochę zastanów się co piszesz i kto nie panuje nad porządkiem, bo wszystko można koledze zarzucić ale analizy akurat pisze w miarę dobrze - tylko mniej wyzwisk.
Na tym kończę bo czasem zachowujecie się jak dzieci, serio. Wyjaśnijcie sobie to na priv i tyle jak macie problem.
 
Ostatnia edycja:
P 1,2K

predictor

Użytkownik
Juz mozna? No to lecimy.

Doszedl ten Kovacevic do Serbii i co? I wio, ale przyznaje, ze meczu nie widzialem. Serbia nie cierpi na brak ataku, nawet nie przyjecia, ale ma tragiczne zgranie i drewnianego rozgrywajacego. Dochodzi balkanski temperament i indywidualnosci, ktora jako, ze nie sa Ngapethem, to same meczu nie wygraja, a Francja na musiku.
Francja 1.25
Francja (-1,5s)
Francja 3:0

Plus Polska, ktorej kontuzje Bienka i Kurka paradoksalnie powinny pomoc z Kanada, bo z takimi brakami nalezy sie skoncentrowac.
Under 138pkt
Polska 3:0
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kuba 1,70 STS
USA -1,5 STS 1,52

Cała Kuba.. Szkoda USA, ale Argentyna pokazała klasę..

Niemcy wczoraj, przeciwko Argentynie, zagrali kompletne dno. Nie spodziewałem się, że będą tak beznadziejni. Kuba powalczyła z Serbią. Liczę, że kubańska motoryka weźmie górę.
USA w najsilniejszym składzie zmierzą się z fajnie grającą Argentyną. Większy potencjał mają Amerykanie, w dodatku grają u siebie. Argentyna wygra max seta. Zieloności:)
 
Ostatnia edycja:
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
dokładnie tak no nie róbmy jakiejś pizdodyskusji dla dziewczyn. To jest forum w 99% myślę dla dorosłych Chłopów i myślę, że małe przepychanki nie są niczym złym, o ile zachowana jest

Miałem już coś napisać ale robi się burdel, nie ma co niech każdy zostanie przy swoich racjach i tyle ;) w każdym razie Nishida gdy dziś robiło sie gorąca i Holandia zdobyła seta to wszedł i pozamiatał Holendrów, to że nie gra nie znaczy jeszcze że nie jest czołowym zawodnikiem Japonii, Blain po prostu eksperymentuje ze składem i tyle, daje odpocząć czołowemu atakującego

jap-ira nishida 8/15 53%
jap-srb nishida 22/32 69%
jap-bul nishida 12/22 55%
jap-fra nishida 6/22 27% i ławka, wchodzi miyaura 10/12 83%
jap-can nishida 12/22 55%
jap-cub nishida 9/21 43%
jap-bra nishida ławka, od poczatku miyaura 22/37 59%
jap-arg nishida ławka, od poczatku miyaura 27/39 69%
jap-chn nishida 11/23 48% i ławka, wchodzi miyausa 14/20 70%
jap-ned miyaura 9/22 41% i ławka, w 4th secie wchodzi nishida 3/7 43%

ty "przypadkiem" w swojej argumentacji uzyles wylacznie meczu japonii z serbią. na dodatek przeciwko najsilniejszym ekipom (bra/arg, francji nie licze bo wtedy grali skladem jakim grali) gral miyaura i to jak grał.

o nimirze i ze wszedl w 20-24 i sam zrobil 24-24 juz zostalo wyzej powiedziane..

ps
widze ze francja robi psikusa wlasnie
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Kanada ugra seta 2,30 STS

Szkoda, zwłaszcza trzeciego seta...

Trochę ryzykownie, bo wiadomo, że Polacy są zdecydowanym faworytem, nawet jak nie zagrają w najmocniejszym składzie. Liczę raczej na to, że Kanada będzie ryzykować na maxa, zarówno w ataku, jak i na zagrywce. Wtedy istnieje szansa na urwanie seta. Z takimi Włochami im się udało, więc może z Polakami też wyjdzie:)
 
Ostatnia edycja:
T 5,3K

teza

Użytkownik
USA - Francja @ Mecz: 1 @ 1.64
Argentyna - Iran @ Mecz: 1 @ 1.28
Bulgaria - Serbia @ Mecz: 2 @ 1.42
Polska(-19.5) - Kanada @ +19,5 Kanada @ 1.47


Polska w optymalnym składzie na Kanade ale nie widze pogromu.
USA fajnie ze przegralo dzisiaj wygrany mecz - jutro pokaza charakter
a Francja z Serbia pokazała ze nie ma "pewniaków" - moglo być 2-0 dla Serbów przy odrobinie szczescia
i mecz potoczyl by sie inaczej. USA tez mialo wygrany mecz dzisiaj i popłynęli...
Argentyna po wygraniu z USA Iran powinna pokonać.
Serbowie dobry kurs takze biore.
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Zibi16 nie panuje nad porządkiem w tym temacie. Cenzuruje moje odpowiedzi, które miały zakończyć tę bezsensowną dyskusję z niejakim Corleone. Facet wypisuje brednie, a zibi16 nie reaguje. Kolejny przykład: Ter Maat kończył prawie każdą piłkę. Facet ma niecałe 50 procent w ataku, a on wypisuje takie bzdury. W dodatku grają piach w drugim secie. Wchodzi Nimir i robi serię na zagrywce, która mało nie odwróciła losów seta, ale trener wpuszcza do pierwszej linii Ter Maat, który nie kończy ataku i Japonia wygrywa. Tych bzdur jest mnóstwo. Ja na to nie będę już odpisywał, od tego jest moderator, który nie wywiązuje się ze swojej roli.
Człowieku, przecież Ty na ostatnie 10 typów trafiłeś chyba 2 i cenzurowane to powinny być własnie Twoje typy, bo pierdzielniesz jakiegoś babola jednoznaniowego z czego nic nie wynika, potem podasz typ który tak jak mówiłem jeden wchodzi a 3 nie (chociaż i tak cie przeceniłem) a potem ratujesz się jakimis personalnymi wycieczkami na jeden z ch... wie ile swoich minusów i jeszcze masz jakiś problem do zibiego. Nie masz prawa swojej żałości w typach usprawiedliwiać się moim pisaniem o Ter Maacie, bo Ter Maat akurat grał serie z Halkbankiem i tam pociągnał Ziraat który był skazywany na pożarcie z wielkim Halkbankiem który miał ekipe dużo lepszą, ale niestety Nimir uja zagrał na tle Ter Maata i Ziraat sprawił mega sensacje ogrywająć Halkbank 3:2. Co ci z tej serii na zagrywce Nimira? no zdarzyła się i co dalej? myślisz, że on wchodzi i robi takie serie co chwila? :LOL: Już nie mówiąc o tym, że to nie była seria bezpośrednio zdobytych punktów z serwisów a po prostu Japończycy, głównie Miyaura powbijali się w bloki Holendrów i tak wyglądała ta seria. 50 procent w ataku przy tak ogromnej ilości piłek jakie dostawał Ter Maat to bardzo dobry wynik i nie ma do czego się tu przyczepić. Facet przekroczył 20 punktów na skuteczności 50 procentowej i Nimir nie zagrał w tej lidze narodów wiele lepszych meczy więc puknij się w głowe składając obstawianie żałosnej Holandii na lidera ligi narodów na barki jednego zawodnika w dodatku który prawdopodobnie zagrałby na podobnym poziomie co właśnie Ter Maat bo wiele tak jak mówiłem lepszych meczów nie pokazał w tym sezonie reprezentacyjnym, a nawet jakby zagrał Nimir to i tak by ich Japonia rozjechała w pył bo po prostu jest klase lepszą drużyną która zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Powodzenia, ale nie zwalaj po prostu swoich niepowodzeń na moje barki.
Post automatycznie złączony:

jap-ira nishida 8/15 53%
jap-srb nishida 22/32 69%
jap-bul nishida 12/22 55%
jap-fra nishida 6/22 27% i ławka, wchodzi miyaura 10/12 83%
jap-can nishida 12/22 55%
jap-cub nishida 9/21 43%
jap-bra nishida ławka, od poczatku miyaura 22/37 59%
jap-arg nishida ławka, od poczatku miyaura 27/39 69%
jap-chn nishida 11/23 48% i ławka, wchodzi miyausa 14/20 70%
jap-ned miyaura 9/22 41% i ławka, w 4th secie wchodzi nishida 3/7 43%

ty "przypadkiem" w swojej argumentacji uzyles wylacznie meczu japonii z serbią. na dodatek przeciwko najsilniejszym ekipom (bra/arg, francji nie licze bo wtedy grali skladem jakim grali) gral miyaura i to jak grał.

o nimirze i ze wszedl w 20-24 i sam zrobil 24-24 juz zostalo wyzej powiedziane..

ps
widze ze francja robi psikusa wlasnie
No tak wiadomo, że Miyaura wypchnął na ten okres Nishide ze składu bo jest w mega formie, ale jak Bednorz powiedzmy ze Śliwką wypchną Leona to nie znaczy, że Leon nie jest największą gwiazdą naszej kadry, bo jest. Miyaura obniży trochę loty i wróci wszystko do normy i Nishida wejdzie na planowane dla siebie miejsce, wczoraj już pokazał że po jego wejściu wszystko się zmieniło i po prostu w następnym meczu Blain juz może mu dać zagrać od pierwszych minut. Tak się ogrywa siatkarzy w lidze narodów
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Włochy -1,5 STS, kurs: 2,05

Kapitalny mecz!!

Ciąg dalszy wysokich kursów. Idę w stronę handi Włochów. Ryzykownie, ale dlaczego nie? Nowa generacja Italii pod okiem Fefe spisuje się bardzo dobrze. Już zdobyli mistrzostwo świata i europy, a to ciągle w większości młodzi i rozwojowi zawodnicy, chociażby Michelotto. Zagrają z rewelacyjną Japonią, która ma 10/10. Dziesięć zwycięstw w dziesięciu meczach. Ktoś musi przerwać tę passę. Liczę, że dzisiaj zrobią to Włosi, w dodatku z handi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
Volleyball_Expert 421,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Japonia - Włochy (Handicap setowy -2.5 seta Włochy) kurs 4.20 Betfan

Typ mocno ryzykowny, ale mimo, iż Japonczycy zajmują pierwsza lokatę w Lidze Narodow to według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Reprezentacja Włoch. Oglądając Reprezentacje Włoch czy to z naszą Reprezentacia czy też Reprezentacja Słowenii było widać naprawdę ciekawa siatkówkę. W szczególności Włosi znakomicie zagrali z Słowenia, która chociażby grała jak rowny z równym i była bliska zwycięstwa z Naszą Reprezentacja. Michieletto, Lavia, Russo, Giannelli, Romano są to zawodnicy ktorzy robią ogromną różnice i widać, że Włosi z meczu na mecz graja coraz lepiej. Japończycy zajmują pierwsza lokatę dzięki dobrej grze, ale także przez całą Lige Narodow graja pierwsza szóstka, gdzie inne Reprezentacje mocno rotowały swoimi składami. Wiadomo typ jest mocno ryzykowny ponieważ nawet set dla Japonczykow nie będzie jakimś zaskoczeniem, ale patrzac na ostatnie mecze Włochów tak jak już pisałem wyżej graja ciekawa siatkówkę I coraz lepsza. Funkcjonuje zagrywka Giannelli świetnie posyła te piłki czy to że środkiem czy na skrzydłach. Bardzo dobrze poukładał ta grę trener Ferdinando de Giorgi. Według mnie Włosi wygraja dzisiaj pewnie, dla osób mniej lubiących ryzyko polecam handicap setowy -1.5 seta badz do dubelka na samo zwyciestwo Włochów. Pozdrawiam.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Argentyna - Iran @ Argentyna -1.5 seta (1.54) fortuna 3:2 :rolleyes:

Iran ze swoimi problemami kadrowymi, Argentyna jest i gra zaskakująco dobrze, także warto iść w ich strone. Ten Polonsky całkiem zaskakująco pozytywnie gra, podobnie jak jego kolega z przyjęca i Lima na ataku. Wiadomo, że De Cecco to nawet z gów..a ukręci bata :D także sypie omjając blok pięknie, oby tylko miał przyjęcie i wtedy blok rywali jest w dużej opresji. Myślę, że 1.54 na -1.5 Argentyna to naprawdę solidny kurs z tak marnym Iranem któremu jeszcze posypał się skład.

Włochy - Japonia @ Włochy -4.5 pkt (1.67) fortuna

4.5 pkt? co to jest w siatkówce? :D naprawdę fajne podbicie ogólnego kursu na Włochów i myślę, że jak wygrają to na 99% i pokryją to handi 4.5 pkt. Włochy niszczą w ostatnich spotkaniach, nie bylo tak naprawdę seta gdzie nie sprawili lania swoimi przeciwnikom do 15 czy 17 powiedzmy. Mają kapitalny skład Mistrzów Świata i jak zagrają w komplecie to są bardzo trudni do zatrzymania. Pisałem o Japonii same superlatywy ale tutaj półka jest zbyt wysoka i Włosi biorą to raczej spokojnie i to z takim handicapem ;)

Bułgaria - Serbia @ Serbia (1.42) fortuna

Typ na Serbie a raczej przeciwko Bułgarii bo ta osłabiona brakiem Nikolova z Civitanovej i to wiodącej postaci tej ekipy pod koniec sezonu, wyjechał właśnie na MŚ U21 i Bułgaria ma skład obecnie słabiutki który ratuje jedynie Atanasov a tak to sam szrot i naprawde nie widze tutaj nic co mogłoby zatrzymać słabych, ale potrafiących pokazać pazur Serbów, jak nawet w ostatnim spotkaniu gdzie spokojnie mogli prowadzić 2:0, także myślę że kurs świetny jak na różnice klas między zespołami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Japonia osłabła, więc teraz zrobią wynik. Logiczne. Niby nie, ale jak powiesz, że na przełamanie i powrót do królowania nad innymi, to się staje faktycznie logiczne.

Japonia 2,60
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Japonia osłabła, więc teraz zrobią wynik. Logiczne. Niby nie, ale jak powiesz, że na przełamanie i powrót do królowania nad innymi, to się staje faktycznie logiczne.

Japonia 2,60
Nie rozumiem naprawdę :unsure:

Japończycy już w full składzie z Nishidą w podstawowym składzie, który gra absolutnie koncertowo, raz że kończy wszystko to jeszcze dołożył ze 3 asy bezpośrednio w pole. Ale to co zrobił Rinaldi to jest niebywała rzecz, gość wpuszczony za Micheletto i od stanu 22:24 zdobywa 3 punkty z rzędu bezpośrednimi atakami, chociaż przy 23:24 dograł tak fatalnie piłke że tylko Gianelli mógł to uratować i uratował :D dograł mu kolejną piłkę którą skończył 😂 , na pożegnanie 2 seta zakończył marzenia Japonii o wygraniu tej partii w której mieli już nawet chyba 5 punktową przewage, także niesamowity mecz - bardzo ciekawe akcje i bardzo wysoki poziom. Włochom jakby było mało dostają kolejnego kapialne przyjmującego który pojawił się z czapki z Modeny której gwiazdą miał być Ngapeth a okazało się, że gwiazdą był Rinaldi :D w dodatku mają w zapleczu jeszcze Bottolo, także ciężko będzie zatrzymać tą drużynę w bezpośrednim starciu bo mają gwiazdorskie pokolenie a to, że Japonia nie odstaje w tym meczu świadczy tylko o tym jak mocną drużyną jest.

E:19:18 wchodzi Romano na serwis i zamiata samymi asami na 19:22 a potem jeszcze Lavia dokłada na 20:25 i koniec meczu 3:1 😂 a wygrywali 18:15 no to są jaja grali jak z nut i z 18:15 przejebali na 20:25 :LOL: uff uratowało mi to -4.5 bo musieli co najmniej do 22 wygrać Włosi co wydawało się nierealne przy 18:15, ale w siatkówce nie ma rzeczy nierealnych i trzeba się tego nauczyć :D super mecz ogólnie, dwie bardzo mocne drużyny, momentami kosmiczna gra i te zagrywki bombowe, no wyglądało to niebywale momentami. Włosi kur...sko mocni, ale Japończycy wiele nie odstawali, myślę że naprawdę to jest czas w którym Japonia tak jak u Kobiet tak jak u mężczyzn za ery Huberta Wagnera będzie czołową drużyną świata ;) Blain i jego sztab zrobili swoje, tak jak wtedy gdy wygrali nam Mistrzostwo Świata w 2014 roku ;) mega sztab szkoleniowy, ale cóż Japończyków stać na wszystko trzeba się przyzwyczaić, ściągają największe gwiazdy światowej siatkówki, sami też mają kilku fenomenalnych zawodników, świetny atak i przyjęcie. Ogólnie kapitalna drużyna ale na Włochów naprawde nie ma mocnych jak grają w swoim nominalnym fantastycznym składzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Serbia -1,5 STS 1,89

Serbowie już w mocniejszym składzie, z Urosem i Podraszczaninem, postawili się Francji, która walczy o turniej finałowy. Bułgarzy w słabszym składzie niż ostatnio, a przecież i tak nie czarowali. Wygrali co prawda 3:2 z osłabionym Iranem, ale z Niemcami już 0:3. Stawiam na Serbów z handi. Zieloności:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom