>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2022 - mężczyzn

D 5,6K

domino7

Użytkownik
Roznieść? Polacy tez przegrali z Iranem, jesli byś obejrzal Persow w tamtym spotkaniu to byś takich rzeczy nie pisal. Kopali nas zagrywka niemiłosiernie.
Mecz oglądałem ..Wiedziałem ze pojawi się jakis „znawca „ który powie Coś o meczy Iranu z Nami ..To był jeden mecz ,niespodzianka dnia które bardzo często się zdarzają bo gdyby nie one nie było by zakładów bukmacherskich :)..To ze w jednym dniu będziesz miał zagrywkę nje znaczy ze w kolejnym będzie tak Samo..
Itan to całkowicie nowa drużyna ,jedyny ze starej gwardii to ten nieudacznik Kebab Milad .
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 6:10
Spotkanie: Niemcy - Japonia
Typ: Niemcy
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclic
Obserwuje rywalizację drużyn w tej edycji Ligi Narodów w Siatkówce i mimo przyzwoitej gry Niemiec, można mówić o wielkim pechu tej drużyny. Zespół Niemiec to taki średniak z przeblyskami który potrafi napsuć krwi nawet ścisłej topce. Mimo gry jako totalny underdog, ugrywali kolejno po secie takim drużynom jak Francja, USA czy Brazylia. Nie ujmuje niczego ekipie z Japoni ale zwyczajnie uważam że ten kurs wystawiony przez Betclic na zwycięstwo Niemiec jest przesadzony. Japonia traciła seta ze slaba Kanada oraz Australia, myślę że Niemcy będą mocno zmotywowani, po takim kursie szkoda tego nie zagrać.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Iran - Serbia 1set/mecz
Typ: SERBIA/SERBIA Kurs @3.8 Fortuna

W mojej opinii rozbieżność kursów jest całkowicie niezrozumiała. Faworyzowanie Persów przez pryzmat wygranych z Polską i Słowenią jest zbyt duże. Serbowie chociaż bez swoich podstawowych przyjmujących nadal tworzą światową czołówkę, do której ekipa Iranu po zmianach kadrowych dopiero aspiruje. Wczoraj Serbowie spotkanie z Włochami potraktowali ulgowo. Połowa pierwszego składu odpoczywała na czele z Marko Podrascaninem i Kujundzicem. Ewidentnie widać, że siły zostawali na starcie z Iranem, które byłoby kluczowe w ich walce o awans do dalszej fazy. Iran na tą chwilę jest zespołem zbyt mało doświadczonym, aby na co dzień rozstrzygać spotkania o tak dużej wadze na swoją korzyść. Takie postacie jak Atanasijevic, Lisinac, Podrascanin są półkę wyżej od zawodników Iranu
 
Otrzymane punkty reputacji: +732
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
Ale może gdzieś w wywiadzie lub gdzieś była jakas informacja od trenera czy kogoś z teamu , że aż tak kurs spada na Japonię .
 
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Brazylia dzisiejszym meczem wybiera sobie przeciwnika w 1/4 w turnieju finałowym. Wiadomo, że swojej pozycji nie poprawią i nie pogorszą. Zakończą rozgrywki na 6 miejscu. 6 miejsce zmierzy się rzecz jasna z miejscem 3.

Co musi się stać, aby Japonia trafiła na trzecie miejsce? Musi wyprzedzić Francje i USA. Przypomnę, ze Włosi mają z automatu zagwarantowane pierwsze miejsce. Swoją wygraną Japończycy wyprzedzają USA, wyprzedzają Francuzów i na moment wyprzedzają Polaków bo my gramy jako ostatni i zakładamy, ze wygrywamy - więc na nowo Japonia zostanie zepchnięta na trzecie miejsce, a my będziemy na drugim.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
No dobrze ale nie wiadomo czy Japonia chce zagrać potem z Brazylia. Może im też nie zależeć i lepiej zagrać im z Francją . Podajcie składy przed meczem z opisem.

Jakoś nie wierzę że Brazylia odpusci, żaden szanujący się sportowiec tego nie robi.... Chyba 😄
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Może szanujący się sportowiec tego nie robi, ale przy napiętych terminarzach Fivb żaden szanujący się sportowiec nie będzie ryzykował kontuzji w meczu dla siebie o nic. Bruno narzeka na dużo grania, reszta też. Już stracili Alana przez Achillesa co jest kontuzja przeciążeniowa, więc po co grać o życie w meczu o nic jak można spokojnie te kilka dni potrenować bez spiny.
Japonia u siebie, oni raczej się nie rozglądają z kim i po co, grają swoje i pewnie wygrają, bo szeroki skład Brazylii nie jest taki mocny, a myślę, że głowni aktorzy dzisiaj na ławeczce.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
dzięki, za Brazylie Panowie.
z doświadczenia wiadomo, ze z tych dyskusji na temat ewentualnych "promocji" z cyklu ten odpuszcza tamten nie.
Nic nie wychodzi, dzięki Panowie jeszcze raz.
 
Do góry Bottom