>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2022 - mężczyzn

I 24,7K

iti

Użytkownik
Jakaś szersza analiza? Wyszło Ci tak z kart tarota? Olśnienie? Przyśniło Ci się? Chętnie się dowiem dlaczego nie wierzysz w Polaków.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Z tymi "słabymi" Włochami mającymi problemy z najsłabszą Holandią i z niewiarą w Polaków masakrowanych momentami przez Irańczyków, pamiętajcie tylko, że to jest turniej. Tamte mecze to już historia. Zostały wygrane i tylko to się liczy. Równie dobrze dzisiaj Polacy i Włosi mogą pewnie wejść do finału. Kurs na to ponad 3,5 jak się dobrze poszuka. Ja spróbuję.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Z tymi "słabymi" Włochami mającymi problemy z najsłabszą Holandią i z niewiarą w Polaków masakrowanych momentami przez Irańczyków, pamiętajcie tylko, że to jest turniej. Tamte mecze to już historia. Zostały wygrane i tylko to się liczy. Równie dobrze dzisiaj Polacy i Włosi mogą pewnie wejść do finału. Kurs na to ponad 3,5 jak się dobrze poszuka. Ja spróbuję.
Jak się dobrze poszuka? Tzn? Nie mogłeś napisać gdzie takie ako mozna znaleźć po ponad 3.5? Odds portal w zestawienieniu kilkudziesięciu bukow pokazuje maks 3.23 w pinnacle to jestem ciekaw gdzie dostaniesz ponad 3.5. Nie pierd.. farmazonów gosciu
 
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
D. Lavia vs A. Śliwka - Kto więcej punktów w meczu - D. Lavia @2.00 lvbet ✅

Włoch ma średnią punktową prawie o 3 pkty wyższą od Olka w tej edycji LN. Jego śr\set jest wyższa o prawie 1.5 pkt. Bardzo dziwny kurs, jak dla mnie to D. Lavia jest zdecydowanym faworytem do tego aby zdobyć więcej punktów w meczu od Śliwki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1400
lazan 642

lazan

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska win 1.50
Polacy grają zupełnie inna siatkówkę odkąd Gębice prowadzi ten zespół. To już nie ta drużyna co kiedys. Bednorz jak dla mnie gracz podstawowy, granie Semeniuk, śliwka, fornal to trochę dziwne ale ... Ja trenerem nie jestem.
Nasi zawodnicy grali z Iranem bardzo słabo a wczoraj to nie wystarczylo na solidnych Amerykanów. Jednak czuję że po prostu dzisiaj się przebudza w końcu ponieważ rywal także mizernie grał w ostatnich 2 spotkaniach. Ogólnie to 3.5 seta do gry.

USA win 2.55
Francuzom wczoraj wszystko wychodziło, na boisku błyszczał Ervin. Dzisiaj po drugiej stronie USA które naprawdę nie zchodzi poniżej pewnego poziomu tutaj. Odprawił Brazylię która grała naprawdę dobrze, odprawili Polaków i sądzę że dzisiaj zgarną tytuł bo grają najsolidniejsze zawody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +534
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Tak swoją drogą to wszędzie około 1.55-1.60 na Polskę, a etoto wystrzeliło 1.83 jakby ktoś potrzebował.
 
Lukasz1988!! 514,6K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Francja - USA
USA win @2,35
USA HANDICAP -1,5 seta @3,40
Ja jak kolega lazan wyżej tez idę w stronę Jankesów . Oba teamy zasłużyły by grać w finale . Zarówno i Włosi przeciwko Francji i Polacy przeciwko USA nie mieli zbytnio nic do powiedzenia dlatego też mecze skończyły się po szybkim 3:0. Nie wiem dlaczego ale uważam ,że USA jako team jest bardziej stabilniejszy i bardziej równy . Nie mają takich przestoi w grze i naprawdę ogląda ich się znakomicie . Dlatego też ja oprócz samego wina ,gdzie dla mnie mecz jest na 45-55% dla USA to zaryzykuję jeszcze handi minusowe dla Amerykanów . Myślę ,że warto , a napewno ja tak zrobię . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom