>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2022 - kobiet

Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wczoraj uderzyłem w Bułgarki i pyklo pięknie. Dzisiaj mecz Tajlandia-Korea. Nie tak dawno to Korea lała Tajlandki aż miło. Aktualnie jest na odwrót, ale …. Korea straszny regres, fizycznie podobnie i dlatego uważam, ze bez problemu powinni ugrać seta. Ich gra na Holandię, Belgię po prostu się nie nadają z tego względu, ze są za wysokie i ich siła rażenia ich wbija. W tym meczu będzie dużo akcji i przede wszystkim długich, kiwek, dlatego uważam, ze over 132.5pkt po kursie 1.85 jest jak najbardziej do wzięcia.
Przeciez Tajlandki pod względem fizyczności są jedynie przed Koreą i niby mają tak zdominować mecz ? Korei zawsze pasowała Tajlandia.
Korea ma problemy w ataku i to duży, ale dużym Handicapem jest to, ze Tajlandki są niskie i w końcu będą mogły coś poaatakowac :) Pisze na szybko, ale życzę zieloności ! :))
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jaki skład Polska ma teraz, wróciły te dwie bombardiery?
Rozgrywające:
Alicja Grabka
Joanna Wołosz
Przyjmujące:
Martyna Czyrniańska
Monika Fedusio
Zuzanna Górecka
Martyna Łukasik
Olivia Różański
Weronika Szlagowska
Środkowe:
Aleksandra Gryka
Magdalena Jurczyk
Agnieszka Kąkolewska
Anna Stencel
Libero:
Maria Stenzel
Aleksandra Szczygłowska
Sztab:
Stefano Lavarini – trener
Nicola Vettori – trener asystent
Krystian Pachliński – trener współpracujący
Bartosz Groffik – trener przygotowania fizycznego
Kacper Duda – statystyk/trener współpracujący
Fabio Gabban – statystyk
Michał Gaca – lekarz
Benita Gabor-Sarnecka – fizjoterapeutka
Dominika Bogaczyk – fizjoterapeutka
Szymon Szlendak – kierownik reprezentacji Polski kobiet
źródło: pzps.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
M 2,3K

minioo

Użytkownik
Wczoraj uderzyłem w Bułgarki i pyklo pięknie. Dzisiaj mecz Tajlandia-Korea. Nie tak dawno to Korea lała Tajlandki aż miło. Aktualnie jest na odwrót, ale …. Korea straszny regres, fizycznie podobnie i dlatego uważam, ze bez problemu powinni ugrać seta. Ich gra na Holandię, Belgię po prostu się nie nadają z tego względu, ze są za wysokie i ich siła rażenia ich wbija. W tym meczu będzie dużo akcji i przede wszystkim długich, kiwek, dlatego uważam, ze over 132.5pkt po kursie 1.85 jest jak najbardziej do wzięcia.
Przeciez Tajlandki pod względem fizyczności są jedynie przed Koreą i niby mają tak zdominować mecz ? Korei zawsze pasowała Tajlandia.
Korea ma problemy w ataku i to duży, ale dużym Handicapem jest to, ze Tajlandki są niskie i w końcu będą mogły coś poaatakowac :) Pisze na szybko, ale życzę zieloności ! :))
Trafne spostrzeżenia. Ja dziś gram w kierunku Korei handi +2,5 i +1,5 liczę w końcu na przełamanie Koreanek i 5 setowy pojedynek
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Licze na dobry start Polek
1 set (+4,5) 2.00

Z Amerykankami szybko sie zalamaly, ale Wloszki nie sa w swoim prime time, a przynajmniej rozkrecaja sie srednio jesli przesledzic ich wyniki.

Jesli nasze dziewczyny maja cos tutaj ugrac, to w pierwszym secie nie moga dac rywalkom odjechac.


E: standard u dogow w pierwszym secie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nie ma sensu stawiac czegokolwiek na Koreanki. Wszystkie ekipy w tym momencie je bija i ewentualnie jakies zlekcewazenie moze dac im cokolwiek.
Wiem , ze juz po meczu ale nie wiem jakie argumenty moga byc zeby cos w ich kierunku grac.
Sa zenujace co pokazaly juz wiele razy w tej LN lub ostatnio w sparingach z Polska przegrywajac 2x 4:0
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie ma sensu stawiac czegokolwiek na Koreanki. Wszystkie ekipy w tym momencie je bija i ewentualnie jakies zlekcewazenie moze dac im cokolwiek.
Wiem , ze juz po meczu ale nie wiem jakie argumenty moga byc zeby cos w ich kierunku grac.
Sa zenujace co pokazaly juz wiele razy w tej LN lub ostatnio w sparingach z Polska przegrywajac 2x 4:0
Normalnie można grać. Ugrać seta to nie jest wyczynem ..
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Tajlandia - Dominikana

Mecz z Bułgarią fatalny, jednakże zwracam uwagę, że grały z gospodyniami, do tego mimo wszystko mają długą podróż za sobą, drugie spotkanie w wykonaniu DOM powinno już być zdecydowanie lepsze. Kurs zupełnie oderwany od historii spotkań, która mocno przemawia za Dominikaną. Widać, że styl siłowej siatkówki z Karaibów nie do końca leży technicznym i dobrze broniącym Tajkom. Można się doszukiwać braków w składzie DOM, szczególnie De La Cruz, ale warto zauważyć, że to zawodniczka już mająca swój wiek, powoli trzeba schodzić ze sceny międzynarodowej, jeżeli chce jeszcze w klubowej siatkówce pograć. O Valdez na bloku nawet nie wspomnę, bo to już pani po 40stce... brakuje Castillo na libero i to na pewno mocne osłabienie. Jeżeli zaś chodzi o Tajki - owszem, jest mocny postęp w ich grze patrząc na ubiegłe lata. Zawsze były waleczne, a teraz zaczęły dodatkowo mecze wygrywać z wydawać by się mogło lepszymi rywalkami. Dwie panny ograne w tym sezonie w lidze tureckiej na pewno się mocno do tego przyczyniły. Ale czy to wystarczy by stawiać je w meczu na gruncie neutralnym w postaci aż takiego faworyta? Śmiem wątpić. Przy kursach 50/50 bym pewnie odpuścił, ale daje jednak więcej prawdopodobieństwa na wygranie meczu przez Dominikanę, niż te 35% zaproponowane przez analityków. Dodam do tego fakt, że oferta jest jeszcze bez buków "kursotwórczych" tj. b365 oraz pinnacle, a więc można przyjąć pewny margines błędu w wystawionej obecnie ofercie. Do meczu jeszcze jest trochę czasu, trzeba śledzić ruchy kursowe, one może coś zdradzą. Asekuracyjnie +1,5 seta, pełna pula DOM win @2,9 też warte grzechu.

Typ: DOM +1,5 seta @1,86

edit: B365 wystawił kurs na DOM @2,20 co już dużo bliższe prawdy się wydaje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2321
Lukasz1988!! 528K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Chiny - Polska 3:0
Szybko i na temat ja dzisiaj zaproponuje handicap -1,5 na Chinki @1,70 . Chinki jak to Chinki może nie grają takiej rewelacji jakby to się można było od nich spodziewać ale to dalej klasa światowa i powinny Nasze panie zjeść . A Nasze może i seta powinny urwać ,gdyż nie są to również dziewczyny do bicia pokroju Korei . I nawet wczoraj dały rady z Włoszkami ugrać seta ale to było na tyle , a Włoszki nie grają czegoś specjalnego póki co . Zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1235
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Turcja - Holandia
Turcja (-1.5)
Ako:1.80
Sts

No to również dodam typ nad którym długo się zastanawiałem i zdecydowałem pograć. Spoglądając na dotychczasowe dokonania oraz H2H jasno wynika iż Turczynki ten mecz powinny wygrać bez większych problemów. Jak dla mnie jest tutaj przepaść klas i Turcja wygra ten mecz 3:0 albo 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +935
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Włochy - Korea

O Koreankach zostało napisane już sporo, pozostało mi się jedynie z tym zgodzić. Szkoda, że zajmują miejsce w rozgrywkach, bo jest wiele ciekawych siatkarsko drużyn, które nie mają szans pokazać się przed szerszą publiką, ale to rozważania na inną porę. Co do Włoszek, zapewne zobaczymy rezerwowy skład, jednakże zwracam uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze Włoszki są po dniu przerwy (ostatni mecz z Polską 3-1), a na rozkładzie nie mają też żadnych tuzów (BUL i THA), więc kto wie czy chociaż część podstawy nie zagra dzisiaj z miernymi Koreankami w formie treningu. Nawet jeśli nie, to jeśli spojrzeć na zawodniczki, które z POL nie zagrały to i tak skład prezentuje się co najmniej dobrze (Orro - Nwakalor - Sylla, Pietrini- Lubian, Bonifacio).
Mawiają, że "statystyka jest jak spódniczka mini, wiele pokazuje, ale jednak zasłania najważniejsze" ;) lub też, że "są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki" etc., jednakże dla mnie to podstawa w tym biznesie, a jak spojrzeć na wyniki KOR to statystycznie na 10 spotkań VNL w 8 ten handicap był pokrywany... dodać do tego dwa sparingi z POL (2x 4-0) i mamy 10 na 12 ostatnich spotkań, a więc ponad 83% skuteczności... Owszem, to tylko liczby, mecz meczowi nierówny itd., ale wynalazłem atrakcyjną linię w STS i trzeba próbować szczęścia.

Italia -23,5 pkt @2,05 STS

==


Zabrakło 2 pkt... :(
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Holandia kurs 2.04 po pierwszym secie prowadzą Belgijki

Belgia dzisiaj bez Van Gestel, do tego ostatni swój mecz skończyły grać kilkanaście godzin temu. To za dużo, żeby sama Herbots udźwignęła ten mecz, która w poprzednim spotkaniu tradycyjnie dostała 50 piłek
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Pany co sądzicie o Serbkach dziś ? Kanadyjki chyba drugiego takiego meczu pod rząd nie zagrają jak wczoraj z Turcją a kurs interesujący.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Też tak myślę, że na Serbki dobry kurs , warto nawet poszukać handi -1,5 seta w ich stronę, Kanada wygrała z Turcją pierwszy mecz na tym turnieju, nie oglądałem go, ale możliwe, że aklimatyzacja Turczynek mogła być jeszcze nie odpowiednia i zmęczenie podróżą do Kanady, dlatego z gospodarzem przegrały, natomiast oglądałem Turcje z Holandią i wyglądały dobrze Turczynki, a Karakurt odpoczywała i dziś 100% w pierwszym składzie, oglądałem również Serbki z USA, w drugim secie złapały dobry rytm, z Kanadą powinny sobie poradzić. Stawiam na 3-1 dla Serbek. Również idę w stronę Japonii. Dobrą opcją również się wydaje dubel over 3,5 seta ako 1.90.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Japonia bez kogi dzisiaj ! Czyżby 3-0 Turcja ?;)

jednak 3-1. Buki dały zarobić kasę. Każdy kurs to 1.80 na Turcje.😃😃
W 4 secie kurs w pewnym momencie sięgnął 2.55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
Do góry Bottom