>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2022 - kobiet

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ta zbieranina w biało-czerwonych koszulkach to jest naprawdę najlepsze, co ma obecnie polska siatkówka?
Nie, ale mały risercz w google zajmuje więcej czasu niż mały hejt na forum bukmacherskim.

Włochy vs Dominikana

Włochy poniżej 75,5 pkt @1,88 ❌
Włochy 3:0 @1,52 ❌


Nie no, bez przesady. Na DW Włoszek powinno być 1,20. Dominikana jest surowa. Nie mają swojej najlepszej strzelby, w przyjęciu mają kłody, nie mają swojej podstawowej libero. Jedyne co robią to byle jakie dogranie do sypaczki i siła x ramię.
Włoszki jak jeszcze komuś nie udało się doczytać przyjechały swoim najmocniejszym składem, na czele z Egonu, która już rozstrzelała Serbię. Tutaj nawet jak Egonu usiądzie, to Nwakalor rozstrzela te slabiaki. Dominikana jedynie może powalczyć z Koreą w VNL, każda inna drużyna to dla nich za wysokie progi. Kurs moim zdaniem szybko i dosyć mocno spadnie. Włoszki bez najmniejszych problemów powinny wygrać ten mecz mając na każdej pozycji zawodniczkę o klasę lub dwie klasy lepszą niż Dominikana.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Mozna tez skleic dubel Serbia 3:0 , Wlochy 3:0. W bet365 takie ako mam po 1.90
Lub tez bardziej kuszace Serbia under 75.5 , Wlochy under 75.5 w ako : 2.40
Koreanki sa przetragiczne. Wczoraj ogladalem caly mecz bo szukalem cos w ich strone ale nawet te drewniane Dominikanki je rozwalily. Zero przyjecia , zero serwisu , zero ataku , jedno wielkie zero. Nie wiem co Serbia usialaby zrobic zeby wtopic seta.
Drugi mecz wloszek juz Banksy opisal. Dominikana drewniana druzyna z problemami z przyjeciem pilki i walenie z ataku sila razy ramie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Korea poniżej 133,5 1,51
Włochy - Dominikana Dominikana +23,5 1,45

AKO: 2,19

Po 1 mimo, że Serbki nie grają swoim pierwszym składem to ten mecz powinny zamknąć w 3 setach, daję naprawdę "wysoki" over jak na to spotkanie. Uważam, że Koreanki będą miały ciężko dojść chociaż w 1 secie do 20 punktów. Co najmniej 1 set liczę wysoko wygrany przez Serbki.
W 2gim meczu idę w duży handicap na Dominikanę. Uważam, że nie przegrają aż tak dużą ilością punktową. Liczę mocno na P. Isabel oraz Martinez, które mają ogromny potencjał w ataku. Mam tylko nadzieję, że środek będzie dużo bardziej skuteczny niż w ostatnim meczu.
 
Ostatnia edycja:
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Polska +2.5 seta handi 1.85 unibet

Idę w stronę Polek, że ugrają seta z USA, liczę na wyrównane sety i coś powinno nam się przytrafić 😉 Zastanawia mnie porażka USA z Japonią 3:0 i przez to liczę, że nasze się postawią i pograją z USA. Zarówno USA jak i Polki rozkręcają się w lidze, na moje zapowiada się over w tym meczu.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Holandia - Dominikana
Typ: Holandia
Kurs: 2,01
Fortuna

Holandia - Korea Poludniowa
Typ: Holandia -2,5
Kurs: na razie brak, ale przypuszczam że powyżej 2

Liczę na pomarańczowy weekend w siatkówce i przełamania drużyny Holenderek dwa razy. Dominikanki w tym momencie jak najbardziej są do złapania, może szybkie 3:0 nie będzie ale po walce liczę na 3:1, 3:2. Po stronie Holenderek liczę na dobrą grę Niki Daalderop oraz Anne Buijs. Typuję na przełamanie, wydaje mi się że typ godny uwagi /zastanowienia.
Drugi mecz z Korea wszystkie drużyny zgodnie po 3:0 z nimi, i tym razem również będę liczył na 3:0 dla Holenderek, czyli tutaj nie będzie przełamania Koreanek. Chociaż pierwszy set ze Serbkami budzi respekt porażka do 38. Zobaczymy :)
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Holandia - Dominikana @ 2,01, fortuna
Mecz na przełamanie dla zawodniczek z kraju Beneluksu, jak dotąd bilans 0-6 nie napawa optymizmem, ale kiedy jak nie na reprezentacji Dominikany zanotować pierwsze zwycięstwo w tegorocznej VNL. Dominikana w tej edycji Ligi Narodów tylko jedno zwycięstwo z Koreankami i do tego 5 porażek. Co do personaliów nie chciałbym się rozpisywać ze względu na specyfikę tych rozgrywek. Jest taki natłok meczów, że trenerze strasznie żonglują składami. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
Belgia - Polska
Typ : Belgia wygra seta
@1.30
Superbet

Kurs malutki , ale wydaje mi się dość pewny i do jakiegoś AKO dorzucę . Belgia w Lidze Narodów odniosła 5 porażek w 6 meczach , ale tylko raz nie zdobyły chociaż jednego seta w spotkaniu z Chinkami . Polska natomiast rozegrała 7 spotkań , i tylko raz udało jej się wygrać 3:0 z Koreą Południową , w pozostałych meczach Polki zawsze traciły co najmniej jednego seta . Historia spotkań bezpośrednich również przemawia za tym , że to spotkanie będzie trwało więcej niż 3 sety . Kurs tam jak mówię mały , ale może komuś wpadnie w oko i wrzuci na kupon . Powodzonka !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Polska powyżej 3,5 seta 1,50 3:2
Niemcy - Włochy Włochy 1,20 0:3
Holandia - Dominikana powyżej 3,5 seta 1,47 2:3

Dla Polek jest to już 8 spotkanie i ostatnie w tym tygodniu natomiast dla Belgijek 7 mecz i przed ostatnie w tym tygodniu. Zdecydowanie lepiej póki co prezentują się Polki które mają 4 zwycięstwa i 3 porażki natomiast Belgijki 1 zwycięstwo i 5 porażek..
Polki mają młody niedoświadczony zespół, które mają często przestoje i to Belgia może wykorzystać, które mają Herbots - potrafi sama zdobyć mnóstwo punktów i wygrać set/mecz.
My takiej zawodniczki póki co nie mamy ale mamy na pewno lepszy zespół i myślę, że słusznie jesteśmy faworytkami w tym meczu jednak uważam, że prawdopodobnie nie wygramy tego meczu 3:0.
Włoszki powinny sobie poradzić z Niemkami - taki dopychać AKO - oby się nie zemścił...
Dominikana pokazuje się z bardzo dobrej strony w tym tygodniu natomiast Holenderki... same porażki jednak liczę na mecz z co najmniej 4 setami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja uważam, ze Holenderki w końcu się przełamią, a to dlatego, ze z kim jak nie z Dominikana. Straszne nierówne, pela atakuje niewiarygodnie dużo piłek, atak nieistnieje tak naprawdę. Bardzo możliwe ze będzie 5 setów. Fizycznie dominikanki będą zajechane
 
M 3,7K

morchior

Użytkownik
Serbia - Turcja
Serbia +13,5
@1,55

I za drobniejsze:
Powyżej 177,5 pkt
@1,84

Mimo że Turcja wygląda lepiej na papierze to spróbuje zagrać w stronę Serbii. Nie widzę tutaj łatwego 0:3 mimo, iż Serbki nie wystawiają w tym turnieju najsilniejszej ekipy. Myślę że typ warty uwagi ale oczywiście zalecam zdroworozsądkowe stawki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Bułgaria - Kanada, over 3.5 setów, @1.40, Betcris

Pod lupę biorę spotkanie dwóch słabszych reprezentacji, które zazwyczaj przegrywają swoje mecze, jednak w bezpośrednich pojedynkach ze sobą grają zazwyczaj bardzo wyrównane konfrontacje. Spodziewam się kolejnego takiego meczu, w którym bedą minimum 4 sety. Na papierze faworytem jest Kanada, jednak to Bułgarki były w ostatnich meczach nieco bardziej konkretne, jednak różny skład, forma też robi swoje. Kadrowo obie ekipy sa również zbliżone, mecz w którym może byc wszystko, jednak nie sądzę że któraś wygra 3-0 / 0-3
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
18.06 Sobota 9:00
Belgia : Polska
Typ: powyżej 4.5 seta
Kurs: 2.78
Fortuna
Polki po dwóch gładkich porażkach z Japonią i USA rozegrają ostatni mecz kończący ich batalię w drugim tygodniu rozgrywek z Belgia. Belgia jest po trzech porażkach, kolejno: do jednego uległy Turczynkom, do zera Chinkom i do jednego Kanadyjkom. Dotychczas obie kadry mierzyły się trzynastokrotnie, z czego siedem razy lepsze były nasze dzisiejsze przeciwniczki. Polki z Belgijkami od lat toczą zacięte rywalizacje, czego dowodem jest, choćby to, że w ostatnich ich sześciu oficjalnych grach trzykrotnie byliśmy świadkami tie-breaka. Są to zbliżone zespoły z podobnym potencjałem od lat toczyly wyrównane mecze i mam nadzieję że będzie tym razem i warto tu poszukać rozwiązania że mecz zakończy się rozstrzygnięciem w tieabreku. Kurs fajny. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1102
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Brazylia Włochy +7,5 1,66
USA - Chiny powyżej 3,5 seta 1,50

Zacznę od drugiego meczu USA - Chiny - faworytem jest ekipa USA jednak czy aż tak wyraźnym? Ja liczę, że Chinki powalczą i nie oddadzą meczu do 0. Amerykanki nie grają swoim pierwszym składem na tym turnieju więc nie rozumiem takiego kursu. Oczywiście Chinki również nie ale to nie jest słaba ekipa...
Włochy - Brazylia. Liczę, że Włoszki wyjdą dziś mocnym składem a to zwiększa szanse nawet na zwycięstwo. Do Brazylii wróciła Gabi i na pewno jest to poważne wzmocnienie. Liczę na dość wyrównany mecz.
 
Ostatnia edycja:
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
USA - CHINY
Typ: CHINY kurs @ 3.05 STS


Starcie tytanów żeńskiej siatkówki. Miejscem spotkanie będzie azjatyckie Quezon City. Obie reprezentacje na tą chwilę zgodnie zanotowały 5 zwycięstw i jedną porażkę. Amerykanki uległy jedynie Japonkom, natomiast Chinki poległy z Tajkami. Trzeba jednak podkreślić, że reprezentacja USA do tej pory miała będzie łatwe rywali: Dominikanki, Polki, Bułgarki, rezerwy Brazylii i Kanadyjki. Zwycięstwa z tymi rywalkami nie rzucają na kolana. Chinki co prawda też nie grały z tuzami, ale miały solidnego przeciwnika w postaci Turczynek, z którymi rozprawiły się bezproblemowo. Zwycięstwo tym bardziej cenne, bo odniesione na terenie Turcji. Amerykanki przegrały z Japonią bez walki 0:3. Mizerność potęguję to, że spotkanie rozgrywane było na amerykańskiej ziemi. Jedyne potknięcie Chinek, o którym już wspomniałem to niespodziewane potknięcie z Tajkami, ale na usprawiedliwienie trzeba dodać, że przegrały dopiero po tie-breaku. W dodatku ich dwa wygrane sety to istne pogromy do 13 i 14.
Jeżeli chodzi o składy to trener Chinek ma do dyspozycji pełnię składy. Jedyny, aczkolwiek istotny brak to Ting Zhu.
Głównymi strzelbami są: atakująca Xiangyu Gong i przyjmująca Yingying Li. Środek bloku również bardzo solidny w postaci kapitan Xinyue Yuan i Yuanyuan Wang. Na rozegraniu niezmiennie od lat Ding Xia.
Natomiast w ekipie USA wygląda to zdecydowanie gorzej. Skład mocno rezerwowy. Brakuje podstawowej atakującej Andrei Drews, podstawowej pary przyjmujących Jordan Larson, Michelle Bartsch-Hackley, Kimberly Hill (koniec kariery), podstawowej rozgrywającej Jordyn Poulter. Gołym okiem widac jak wielkie powstały wyrwy w składzie.
Kolejnym atutem Chinek jest miejsce rozgrywania tego spotkania. Azjatyckie Filipiny to bezsprzecznie działają na korzyść Chinek.
W moim odczuciu patrząc na braki kadrowe w reprezentacji Stanów Zjednoczonych to Chinki są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Japonia - Chiny 3:1
Japonia
1,85
powyżej 182,5 1,85

Kursy identyczne a jest spora szansa, że wejdą oba. Japonki póki co rewelacja 7 meczów i 7 zwycięstw zaledwie 3 stracone sety. Chinki 5 zwycięstw i 2 porażki 0:3 z USA i 2:3 z Tajlandią. Wczoraj mocno mnie rozczarowały nie wygrywając chociaż 1 seta z USA ale dziś myślę, że ten mecz wyjdzie poza 3 sety. Japonki wyglądają bardzo dobrze pod każdym względem i myślę, że to One wyjdą zwycięsko z tego meczu.

Niemcy - Dominikana 1:3
Dominikana +8,5
1,85
powyżej 3,5 seta 1,50

Nadal bardzo mocno niedoceniana jest Dominikana. Niemki w tym tygodniu tylko 1 zwycięstwo z beznadziejnymi Holenderkami, które przegrywają z każdym poza Koreą. Dominikana 2 zwycięstwa i porażka z Włoszkami 2:3 po ciężkiej walce.
Myślę, że to będzie spotkanie dłuższe niż 3 sety ale handi dają nam nawet dość spore. Liczę, że trener Dominikany w tym ostatnim meczu w tym tygodniu wyjdzie najmocniejszym składem i powalczy nawet o zwycięstwo, kurs kusi.
Dla mnie osobiście na ten moment para przyjmująca i atakująca czyli Pena, Martinez i Gonzalez prezentują się dużo lepiej od pary przyjmujących i atakujących Niemiec.

i za drobne spróbuję

Dominikana 2,90

Brazylia - Serbia 3:0
powyżej 3,5 seta
1,72
Serbia +14,5 1,80

Tak już na sucho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1733
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Dysponuje ktoś składem Chinek na aktualny turniej? Jeżeli nie odbiega od tego z poprzednich turniejów to zastanawiające są spadki na Brazylię z początkowo równych kursów.
Brazylijki jak wiemy w mega odmłodzonym składzie, który szału zdecydowanie nie robi

Rozegranie Macrisa i Robertę
Atak Kisy i Lorrayna
Srodek Carol, Lorena, Julia Kudiess i Mayany Przyjęcie Gabi, Pri Daroit, Rosamaria i Julia Bergmann
libero Natinha i Nyeme


Wg mnie Chinki są zdecydowanie niedoceniane, a kurs 2.50 bardzo kuszący
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Chinki w swoim klasycznym składzie z tegorocznej LN. Kurs 2.80 na Chinki, obok tego nie da się przejść obojętnie. Według mnie lekkimi faworytkami są Chinki
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dominikana - Bułgaria
Dominikana 1,57
Dominikana + powyżej 3,5 seta 2,30

Ja osobiście pograłem już wczoraj po kursie 1,70 na Dominikanę dziś nieco spadło więc podaję kurs z dziś.
Dominikana w poprzednim tygodniu pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając 3 spotkania 3:0 z Koreą, 3:2 z Holandią i 3:1 z Niemkami przegrywając tylko 1 mecz 2:3 z Włoszkami po bardzo zaciętym meczu.
Bułgaria przegrała 3 spotkania 2:3 z Belgią, 0:3 z Japonią i 0:3 z USA natomiast wygrały z Kanadą 3:0. Ogólnie na 8 meczów wygrały zaledwie 2 spotkania - Dominikana ma już 4 zwycięstwa.
Dominikana w swoim mocnym składzie z Peną, Martinez na czele, które dają mnóstwo punktów - widać, że buki już nieco poznały się na Dominikanie bo ostatnio nie były faworytkami w żadnym meczu prócz z Koreą.
Bułgaria ma jedynie handi po swojej stronie to własna hala jednak i tak uważam, że to Dominikana powinna wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +198
Do góry Bottom