>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzyń UEFA Kobiet - Newsy, Dyskusje, Typy

skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu odnośnie młodzieżowej LM dlatego wklejam tutaj:

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Młodzieżowa UEFA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Valencia U19 - Lille U19
Typ: Lille x2   
Kurs: 2.95      1:2
Bukmacher: Totolotek

Spore value jak dla mnie w tym kursie, gdzie pozostałe buki oferują ok 2.50.
Czwarta seria młodzieżowej LM, naprzeciw siebie stają ekipy Valencii i Lille. Valencia jedną noga jest już za burtą, gromadząc zaledwie 1 punkt w 3 spotkaniach, przy bilansie bramkowych 6:9. Ekipa gości obecnie na drugim miejscu w tabeli z taką samą ilością punktów co prowadzący Ajax. Myślę ze młodzieżówka Ajaxu będzie w tej grupie poza zasięgiem reszty i pewnie wygra grupę a o 2. miejsce powalczy właśnie Lille oraz Chelsea. Drużyna gości wygrywając w dzisiejszym spotkaniu mocno przybliży się do awansu do kolejnej fazy rozgrywek, a kurs w Totolotku myślę że zachęca do zagrania.


Edit: na 20 minut przed spotkaniem średni kurs na x2 do złapania w granicach 2.30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Uefa Kobiet
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wolfsburg - Barcelona
Typ: Wolfsburg -1
Kurs: 2.55
Bukmacher:
Analiza :
Witam serdecznie. Pierwszy raz typuje kobiecą kopaną, co nie znaczy, że nie obserwuje. Taki radosny futbol. "Wilczyce" po raz kolejny zdominowały krajowe rozgrywki ( 19-2-1, bramki 94-11🤩). Finały rozgrywane w kraju Basków. W ćwierćfinale niemiecka drużyna przyjechała Glasgow 9:1. Cztery bramki zdobyła Mosegaard-Harder, tegoroczna królowa strzelców Bundesligi. Niestety, w tym meczu bramki nie zdobyła naszą Ewa Pajor, najlepszy snajper Bundesligi sprzed dwóch sezonów. Pani Ewa, to taki żeński odpowiednik RL9. Trzaska bramy w reprze, aż miło. Przy okazji: pozdrowienia Pani Ewo!!!
Barcelona, to z kolei dominator ligi hiszpańskiej. W ćwierćfinale Panie uporały się z Atletico Madryt 1:0. H2H lekko brodate. W 2014 "Wilczyce" wygrały w Barcelonie 2:0 I u siebie 3:0.Śmiem twierdzić, że zawodniczki z Wolfsburga spokojnie pokryją jednogarnkowy handicap.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
JUVENTUS-LYON
LIVE HT 2-1
Lyon win 2.36


Kobitki z Lyonu do HT przegrywaja z Juve w meczu 1/16 LM.Wloszki nie sa słabe, ale daleko im kadrowo do Lyonu,wiadomo jednej z najelpszych druzyn na swiecie w pilce kobiecej.Ogarna sie Francuzki w drugiej polowie i wygraja to.Sklad maja optymalny, jest to tylko jeden mecz, dla mniej odwaznych 2 DNB po 1.63 gdyby mialo dojsc do dogrywki

LYON WIN 3:2


W typach live tez bylo,a tutaj podane bo aż szkoda,żeby ten temat aż tak nie żył:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja tak informacyjnie :) Kazdy ma swoj rozum, ale moja rada jest taka, warto obserwowac dzisiaj live i spedzic ten dzien nad kobieca liga mistrzow ;) Buki nie ogarniaja a czesc lig w ogole nie wystawiaja do grania i nie maja pojecia "co jest pięć". To tak informacyjnie, typkow nie podaje, wole wedke dac, w ten sposob latwiej sie rozwijac a to o niebo lepsze niz lapanie na lowisku specjalnym ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Fajnie, ze sa jeszcze na swiecie ludzie, ktorzy chca wedke :) Jak ktos skorzystal z mojej rady i przyjrzal sie dzisiejszym meczom to na pewno jest zadowolony ;) kursy live lataly jak szalone, piekny widok :) Tak jak komus pisalem na priv, wykorzystac pierwsza kolejke (tzn. polfinal) na maksa, bo w finalach juz nie ma tak fajnie ;) Tak sportowo to szkoda SMS Łódź, prowadzily 2-0 i przegraly 2-3 :/
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Prawilnie przypominam, ze dzisiaj kobieca liga mistrzyn gra :) mecze druzyn, ktore poodpadaly w play-off powinny byc latwiejsze do przewidzenia niz druzyn, ktore zagraja w finale. Buki znowu nie ogarniaja kursow pree i live powinno byc sporo okazji, powodzenia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak nie ogarniają to pochwal się co to za okazje?
przeciez widac po kursach i ich zachowaniu na zywo w jakim meczu kurs z 1,05 skoczy do 1,7 w minute? :) pisalem, ze wole dac wedke... a swiadkow na to, ze nie ogarniaja mam i raczej nie potrzebuje niczego udowadniac ;)

1661069508971.png

1661069566345.png
1661069617886.png

1661069668223.png

1661069717539.png

nie chce mi sie wiecej screenow robic, nie mam za bardzo na to czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Real Sociedad - Bayern Monachium
Over 3.5 bramek @ 1.95
Over 5.5 bramek @ 5.00
Superbet

Mecze piłki nożnej z udziałem kobiet potrafią obfitować w sporą liczbę bramek, tym bardziej, gdy spotykają się drużyny, które znajdują się na innych poziomach, wtedy wręcz potrafi dochodzić w tych meczach do prawdziwej rzeźni. Myślę, że szansę na takie spotkanie mamy dzisiaj, gdzie zagrają ze sobą zawodniczki Realu Sociedad z Bayernem Monachium. Są to dopiero kwalifikacje do Ligi Mistrzów, ale zawodniczki Bayernu to nie byle jaka drużyna, tylko one potrafią zagrozić Wolfsburgowi w wygrywaniu ligi i w poprzednich latach kilka razy im się już to udawało, a gdy się nie udawało, kończyły ligę na drugim miejscu w tabeli. Tak też było w poprzednim sezonie, a jako, że w żeńskiej Bundeslidze tylko drużyna mistrzowska ma zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a drużyny z miejsc 2-3 biorą udział w kwalifikacjach, to zdarza nam się taka sytuacja, że naprawdę mocna ekipa gra te kwalifikacje. W poprzednim sezonie w tej sytuacji była drużyna Wolfsburga, która awansowała do LM po ciężkim dwumeczu z Bordeux, gdzie dopiero po karnych weszły do fazy grupowej, jednak nie przeszkodziło im to dotrzeć do półfinału Ligi Mistrzów. Bayern poradził sobie wtedy trochę gorzej, bo odpadły w ćwierćfinale, po ciężkim dwumeczu z PSG, gdzie przegrały walkę po dogrywce, swoją drogą trener PSG miał niezłego nosa wpuszczając Bachmann na początku dogrywki, bo to ona trafiła bramkę na wagę półfinału. Drużyna Realu Sociedad to zupełnie inna drużyna, niezbyt utytułowana, w Hiszpanii dominowała, kiedyś Barcelona, później pałeczkę przejęło Atletico, a od 3 sezonów znowu dominuje Barcelona, zawodniczki Sociedad w tych latach kręciły się w okolicach miejsc 5-7, przełomowy był ostatni sezon, gdzie zajęły 2 miejsce i stąd są tutaj. Jednak nie daje im większych szans z Bayernem, które mają większe obycie w europejskiej piłce, doświadczeniem biją na głowę Sociedad, w meczach przedsezonowych potrafili ograć nawet Barcelonę, choć jak wiadomo to tylko sparing, to jednak Sociedad ta sztuka czy w lidze, czy w pucharze nie udała się od dawien dawna, w poprzednim sezonie potrafiły przegrywać z nimi 8:1, 1:9 i 0:3. Myślę, że jest tu szansa na sporą liczbę bramek, jeśli tylko zawodniczki z Monachium przyjadą tu z zamiarem wygrania, a nie odegrania meczu i załatwienia sprawy u siebie, to jestem w stanie uwierzyć, że bramki padną po obu stronach a w Bayernie będzie to większa ilość niż 3, zresztą taką liczbę bramek Monachium Superbet wycenia na 1.85, zaś bramkę Sociedad na 1.60, czyli po cichu spodziewa się nieśmiało około 4 bramek, ja idę dwa kroki do przodu i celuje w 6 bramek w dzisiejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Real Sociedad - Bayern Monachium
Over 3.5 bramek @ 1.95
Over 5.5 bramek @ 5.00
Superbet

Mecze piłki nożnej z udziałem kobiet potrafią obfitować w sporą liczbę bramek, tym bardziej, gdy spotykają się drużyny, które znajdują się na innych poziomach, wtedy wręcz potrafi dochodzić w tych meczach do prawdziwej rzeźni. Myślę, że szansę na takie spotkanie mamy dzisiaj, gdzie zagrają ze sobą zawodniczki Realu Sociedad z Bayernem Monachium. Są to dopiero kwalifikacje do Ligi Mistrzów, ale zawodniczki Bayernu to nie byle jaka drużyna, tylko one potrafią zagrozić Wolfsburgowi w wygrywaniu ligi i w poprzednich latach kilka razy im się już to udawało, a gdy się nie udawało, kończyły ligę na drugim miejscu w tabeli. Tak też było w poprzednim sezonie, a jako, że w żeńskiej Bundeslidze tylko drużyna mistrzowska ma zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a drużyny z miejsc 2-3 biorą udział w kwalifikacjach, to zdarza nam się taka sytuacja, że naprawdę mocna ekipa gra te kwalifikacje. W poprzednim sezonie w tej sytuacji była drużyna Wolfsburga, która awansowała do LM po ciężkim dwumeczu z Bordeux, gdzie dopiero po karnych weszły do fazy grupowej, jednak nie przeszkodziło im to dotrzeć do półfinału Ligi Mistrzów. Bayern poradził sobie wtedy trochę gorzej, bo odpadły w ćwierćfinale, po ciężkim dwumeczu z PSG, gdzie przegrały walkę po dogrywce, swoją drogą trener PSG miał niezłego nosa wpuszczając Bachmann na początku dogrywki, bo to ona trafiła bramkę na wagę półfinału. Drużyna Realu Sociedad to zupełnie inna drużyna, niezbyt utytułowana, w Hiszpanii dominowała, kiedyś Barcelona, później pałeczkę przejęło Atletico, a od 3 sezonów znowu dominuje Barcelona, zawodniczki Sociedad w tych latach kręciły się w okolicach miejsc 5-7, przełomowy był ostatni sezon, gdzie zajęły 2 miejsce i stąd są tutaj. Jednak nie daje im większych szans z Bayernem, które mają większe obycie w europejskiej piłce, doświadczeniem biją na głowę Sociedad, w meczach przedsezonowych potrafili ograć nawet Barcelonę, choć jak wiadomo to tylko sparing, to jednak Sociedad ta sztuka czy w lidze, czy w pucharze nie udała się od dawien dawna, w poprzednim sezonie potrafiły przegrywać z nimi 8:1, 1:9 i 0:3. Myślę, że jest tu szansa na sporą liczbę bramek, jeśli tylko zawodniczki z Monachium przyjadą tu z zamiarem wygrania, a nie odegrania meczu i załatwienia sprawy u siebie, to jestem w stanie uwierzyć, że bramki padną po obu stronach a w Bayernie będzie to większa ilość niż 3, zresztą taką liczbę bramek Monachium Superbet wycenia na 1.85, zaś bramkę Sociedad na 1.60, czyli po cichu spodziewa się nieśmiało około 4 bramek, ja idę dwa kroki do przodu i celuje w 6 bramek w dzisiejszym meczu.
Typu nie neguję, ale z Barceloną to one chyba 2 albo 3 strzały oddały, które zamieniły na gole z tego co pamiętam ;) 9/10 takich meczów z takimi statami jak tam były Barcelona wygrywa ;) dobra, pomyliłem się z tymi strzałami... w meczach z Sociedad Barcelona ma ciut lepsze statystyki meczowe.

1663690522904.png
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Barcelona - Bayern | 24/11/2022; 6:45 PM CET

Barcelona win + BTS @ 2.47 | s t s

3:0

Mecz grupy D - o prymat w grupie.
Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Barcelony, ale przy jednoczesnym strzeleniu bramki przez przyjezdne.
Barcelona to zeszłoroczny uczestnik finału KLM - w finale dziewczyny z Barcelony musiały uznać wyższość tych z Lyonu (1:3). W letnim oknie transferowym do drużyny dołączyła, przede wszystkim, najdroższa zawodniczka na świecie - Keira Walsh (z Manchesteru City). Kobiety drużyny Barcelony obijają wszystkich przeciwników w obecnym sezonie - 11 meczów - 11 zwycięstw (w LL i KLM) i 50! bramek zaaplikowanych przeciwniczkom w tych meczach, przy 3 straconych... Dzisiaj mecz zostanie rozegrany na Camp Nou (po raz pierwszy w obecnym sezonie) i to powinno być dodatkowym bodźcem do spotkania szybkiego, obfitującego w bramki.
Bayern wygrał dwa swoje mecze w tegorocznej fazie grupowej KLM. Nie bez problemów w obu meczach - zarówno w meczu z Benfiką, gdzie gola na 2:3 dziewczyny klubu z Bawarii zdobyły w doliczonym czasie, a w ogóle to musiały gonić wynik po dwóch straconych bramkach w początkowej fazie meczu, jak i z Rosengardem, gdzie również dziewczyny Bayernu straciły bramkę jako pierwsze - ostatecznie to spotkanie wygrały 2:1. Bayern potknął się w obecnym sezonie tylko dwa razy (jedynie w Bundeslidze). Tradycyjnie już, w Kobiecej Bundeslidze, Bayern rywalizuje z Wolfsburgiem o prymat na "rodzimym podwórku" i właśnie przeciwko Wolfsburgowi w obecnym sezonie poległy na wyjeździe 2:1. W obecnych rozgrywkach są na trzecim miejscu w Bundeslidze (drugie są dziewczyny z Frankfurtu, które m.in. zremisowały u siebie z Bayernem 0:0).
Reasumując - moim zdaniem Bayern Frauen muszą zagrać idealne zawody, żeby pokonać Barcelonę na Camp Nou i powątpiewam trochę w Ich zwycięstwo - ba nawet przeciwko Im stawiam, ale jestem zdania, że również umieszczą piłkę w siatce rywalek i będzie w tym meczu BTS, no ale to Barcelona w ogólnym rozrachunku zgarnie 3 punkty (50! bramek w 11 meczach...).
Georgia Stanway (Bayern) pewnie otrzyma kartonik, (5 kartek w 7 meczach) - tylko gdzie to zagrać???

Meczyk będzie do obejrzenia na y o u t u b e (oficjalny kanał D A Z N).
 
Ostatnia edycja:
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Ewa Pajor(Wolfsburg) może zakończyć sezon z pucharem i tytułem królowej strzelczyń LM. Przed ostatnim meczem finałowym w czerwcu ,nasza rodaczka ma na koncie 8 goli,zaś druga w tabeli Aitana Bonmati z Barcelony 5 trafień ...
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Hacken - Real Madryt (kobieca LM)
Bukmacher: Fortuna
Typ: gol Hacken
Kurs: 1.73


Jutrzejsza oferta jest wyjątkowo żałosna, tak więc pod lupę biorę po raz pierwszy kobiecą Ligę Mistrzów. Trudno doszukiwać się tutaj analogii z męska piłką, bo o ile Real Madryt prezentuje niezły poziom - nawet w kobiecej piłce, tak przekładając to na męski odpowiednik jest spora przepaść. Punktem odniesienia w poziomie kobiecej piłki są np. naprawdę mocne ekipy jak np. FC Barcelona, ktora wygrała z tym samym Realem Madryt kilka dni temu aż 5 - 0, nie pozostawiając zupełnie żadnych złudzeń. Barcelona jako jedna z najlepszych ekip kobiecej piłki potrafi wygrywać bez większych kłopotów po 5/6/7-0. Ekip na poziomie Barcy jest niewiele, za to jest sporo ekip, które mają potencjał i np. są mocne w swoich ligach i od czasu do czasu zaskakują w Lidze Mistrzyń, a jedną z takich ekip jest bez wątpienia Hacken. Hacken w swojej rodzimej lidze jest na 2. miejscu i niezwykle rzadko odnotowuje porażki czy nawet mecze bez zdobyczy bramkowej. Testem dla tego zespołu są mecze w LM i tutaj póki co Hacken udowadnia, że bicie ogórków w Szwecji to nie tylko dzieło przypadku. W pierwszej kolejce LM Hacken sensacyjnie ograło Paris FC (2-1), co ciekawe przedmeczowe kursy w tamtym meczu to było aż 10 na Szwedki, tak więc różnica klas proporcjonalna jak w przypadku rywalizacji z Realem Madryt. By nieco ułatwić postrzeganie Hacken i wagę ich goli w europejskich rozgrywkach, pozwolę sobie przytoczyć gole przeciwko danym rywalom i przedmeczowy kurs, który widniał na Hacken. W rywalizacji z Twente (kolejno 2-2 i 2-1 @2.65 i @4.70), w rywalizacji z PSG w poprzednim sezonie (1-2... przy kursie @22). Statystycznie typ ma sens, teraz wszystko w nogach pań, by po prostu zazieleniły ciekawy kursik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1283
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzyń Kobiet
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Eintracht - Barcelona
Typ: Barcelona Handi -1 i powyżej 2,5 gola w meczu (Betbuilder)
Kurs: 1,58
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:
W meczach kobiet zawsze mam stresa, czy Panie nie będą miały słabszego dnia, albo w jakiś innych niewyjaśnionych powodów gra się nie układała i staram się unikać typowania rozgrywek kobiet,, ale tym razem skusiłem się patrząc na ostatnią formę Barcelony zarówno w meczach ligowych i pucharowych. Wystarczy wspomnieć, że bilans 5 ostatnich spotkań to 5 zwycięstw i 30:1 w bramkach. A w pokonanym polu pozostawiły, pokonując 5:0, między innymi kobiecą drużyną Realu, która zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej. 5:0 również pokonały w LM Benficę. Eintracht 4 zwycięstwa i remis i co pozwala zajmować im 5 lokatę w tabeli Bundesligi kobiet. Jednak sądzę, że nie wystarczy to na rozpędzona ekipę Barcy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów Kobiet
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea K vs Paris FC K
Typ: Chelsea K powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.30 🟥
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:

Powiem szczerze, że na dzisiejszy wieczór miałem kilka ciekawych pomysłów, co do meczu Chelsea vs Paris FC, jak gol Samanthy Kerr, który został wystawiony na życzenie w BETFAN, ale kurs jest dla mnie za niski na singla.
Zdecydowałem się na najwyższą linię rzutów rożnych gospodarzy, którą znalazłem u bukmacherów. Nie wiem, czy ktoś tutaj śledzi kobiecą piłkę, mi się zdarza, bo ciekawy jestem rozwoju i trzeba sobie jasno powiedzieć, że Chelsea była okradziona ze zwycięstwa z Realem Madryt. Po pierwsze został podyktowany rzut karny dla Hiszpanek, a faul rozpoczął się znacznie przed linią 16 metra. Potem w ostatniej minucie doliczonego czasu gry nie uznano prawidłowego gola dla Angielek, który został strzelony przez Niamh Charles z powodu spalonego i tutaj też widzieliśmy błąd duńskich sędzin. Skandal i naprawdę przykro się na to patrzyło. Można obejrzeć skrót tutaj:

Przechodząc już do typu, to stawiam na 8 rzutów rożnych Chelsea. Gospodynie to bardzo mocna ekipa w Europie i co roku zespół ten jest włączany do grona głównych kandydatek do tytułu. Ogólnie kobieca piłka w Anglii znacznie zwiększyła swój poziom i potwierdzeniem jest pierwsze w historii mistrzostwo Europy reprezentacji tego kraju w 2022 roku. Paris FC to outsider, który niespodziewanie awansował do LM, pokonując w eliminacjach Wolfsburg. Jestem zdania, że Chelsea będzie chciała od początku zdominować swoje rywalki i jak najszybciej zapomnieć o remisie w Madrycie. Jak wyglądają statystyki gospodyń w spotkaniach domowych pod kątem kornerów: 9, 8, 9, 4. Uważam, że różnica będzie widoczna i ofensywa w postaci Samanthy Kerr, czy też Lauren James da o sobie znać.
 
Ostatnia edycja:
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów Kobiet
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea – Paris FC
Typ: Chelsea i powyżej 1,5 gola w meczu (Betbuilder)
Kurs: 1,47
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Wczoraj się udało w meczu kobiet, wiec idziemy za ciosem. Chelsea u siebie podejmuje Paris FC. Podpierając się statystykami zawodniczki z Londynu notują passę 20 kilku meczów bez porażki. Ostatni raz przegrały w półfinale LM z Barceloną w kwietniu tego roku. Przez ten czas były tylko 2 remisy i pozostałe zwycięstwa. Remis w lidze z ManCity i remis w pierwszej kolejce tegorocznej LM z Realem Madryt. Paris tez nie najgorzej chociaż były porażki. W LM z Hacken tydzień temu, w lidze z Lyonem z którym zajmują 2 miejsce z bilansem 7-0-1 i bramkowym 27:9. Ja mimo wszystko bardziej doceniam wyniki i możliwości Angielek i idę w stronę ich zwycięstwa z dokładam powyżej 1,5 bramki w meczu.
Liczę na wygraną ,ale jak to będzie z kobietami to przekonamy się przed 23.00.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
Do góry Bottom