>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzyń 2012/2013

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pierwszym meczu Atom miał trochę szczęścia w pierwszym secie bo zabrakło bardzo niewiele aby Sopocianki tamtego seta przegrały. Prostejov potrafi narobić sporo szkody swoją zagrywką było to widać przez większą część meczu w Sopocie. Sopot przyjęcie ma słabe. Jedynie czego można być pewnym w tym zespole to dobrej postawy Rourke. Czy Sopot ostatnio jakoś szczególnie poprawił grę ? Ciężko stwierdzić w lidzę grały z samymi Pażdziochami i w większość tych spotkań wynik 3-0 był wynikiem jakiego się od nich oczekiwało. Z Rabitą grały fajnie ale mecz meczowi nierówny. Prostejov ugrał seta na wyjedzie z Villa Cortese u siebie poległ z kretesem. Mecz rewanżowy z Cortese ewidentnie im nie wyszedł. Nie sądzę aby zagrały drugi raz z rzędu tak słabo. Dla kibiców Prostejova to pożegnanie z LM w tym sezonie bo to ich ostatni spotkanie przed własną publicznością. Dlatego uważam jutro Prostejov się postawi.
Jasne, że ATOM miał trochę szczęścia w 1 secie, bardzo możliwe, że Czeszki ugrają seta w tym meczu, ale to by było tyle wg mnie.
Poza tym napisałem wyraźnie, że ATOM ma jeszcze duże rezerwy, ale jest i tak sporo lepiej niż na początku sezonu i choćby mając na uwadze samą Brazylijkę - to co grała wcześniej, a to co teraz to już całkiem inna jakość, przynajmniej Bełcik czy tam Wilk ma jakąś opcje do gry poza Rourke.
Napisałeś, że nie sądzisz by Prostejov zagrał dwa razy z rzędu tak słabo. A to takie wróżenie z fusów i słaby argument, bo równie dobrze można powiedzieć, że ATOM przegrał dwa ostatnie mecze w LM, w których w każdym z nich mógł ugrać przynajmniej po secie więcej, no więc chyba 3 mecz z rzędu to im się nie przydarzy?!
Pamiętajmy, że ATOM to drużyna o klasę lepsza i kwestia tego czy jutro to pokaże na parkiecie. Zobaczymy jak będzie, to tylko sport, do tego siatkówka kobiet, także nawet ta Rourke może mieć słabszy dzień (odpukać).
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Dynamo Moskwa - Lokomotiv Baku? Chciałbym postawić na gości - kurs ok. 2,70. Warto?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co myślicie o jutrzejszym meczu Dynamo Moskwa - Lokomotiv Baku? Chciałbym postawić na gości - kurs ok. 2,70. Warto?
Kurs na pewno niezły. I chyba warto spróbować.

Pojechały z tego co widziałem optymalnym składem, więc powinny powalczyć. U siebie całkowicie zdominowały Dynamo i wygrały 3:0. Tutaj pewnie będzie ciężej, ale w tym sezonie jakoś mi Dynamo się specjalnie nie podoba.

Azerki potrzebują dwóch setów, żeby awansować (według moich obliczeń), ale podejrzewam, że będą chciały wygrać grupę. A zwycięstwo w tym spotkaniu praktycznie im to zapewni.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dinamo Moskwa - Lokomotiv Baku
Długo wahałem się czy grać ten mecz, czy jednak nie.
Rosjanki na razie nie zachwycały, ale mam wrażenie są na dobrej drodze. Słabsze momenty zdarzały im się zwykle, gdy nieskuteczna była Obmochaeva, gdy jej nie idzie, zespołowi trudno sobie poradzić bez niej. Są też problemy z przyjęciem przez co często niewykorzystywany jest potencjał na środku.
Lokomotiv miał okres świetnej gry i teraz chyba troszkę zapały się ostudziły po dwóch porażkach w lidze azerskiej, w meczu z Muszyną też było widać słabości. Havlickova na razie gra super, Ssuchke też mocny punkt drużyny. Brazylijka Ju, do której byłem sceptyczny na środku, pokazuje, że potrafi grać na wysokim poziomie. Awans z grupy praktycznie już mają, bo ostatni mecz w grupie u siebie z Crveną to pewny komplet, ale pierwsze miejsce warto zająć, by potem ominąć Kazan, Vakifbank czy Eczacibasi.
Kluczem do zwycięstwa w tym meczu wydaje mi się, że będzie zagrywka. Rosjanki &quot;z natury&quot; mają problemy w przyjęciu, a Lokomotiv też można spokojnie ustrzelić. Teren trudny, dlatego typ ostrożny i z symboliczną stawką. Ponadto fajnie by było, jakby Azerki wygrały patrząc z perspektywy Muszynianki.
Moje propozycje:
Lokomotiv Baku +1.5 --- 1.98 @ Betsafe, Betsson ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

endrius67

Użytkownik
Lokomotiv już 2:0 prowadzi, potwierdza się po raz kolejny że rosyjskie zespoły grają piach z azerskimi. Dzięki temu otwiera się szansa dla Muszynianki na awans, głęboko wierze że stać je na pokonanie Rosjanek w Muszynie. Trzeba trzymać jeszcze kciuki żeby Lokomotiv za 3pkt wygrał to będzie pięknie
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Volero Zurich - Vakifbank Stambuł
Typ wydaje się być perełką na jutro.
Volero opisywałem w ostatnim czasie kilka razy, nie ma sensu powtarzać (ostatnio tu - KLIK).
Vakif zapewniło sobie już awans i może sobie poszaleć. Skład widniejący na stronie CEV (KLIK) zawiera cały pierwszy skład. Pierwszym składem Turczynki biją o głowę rywalki, drugim może być bardziej wyrównany mecz, ale mimo wszystko dalej przewaga faworyta do wygrania Ligi Mistrzyń. Sam fakt, że na ataku musi zagrać ktoś z trójki Glinka, Brakocevic, Polen - one w pojedynkę mogą ograć Volero.
Kursy były wyższe rano, ale nie było potwierdzenia składów. Myślę, że prawidłowy kurs jaki tu powinien widnieć to ~1.10. Grzech nie zagrać, wchodzę solidną stawką.
Poszerzam info, bo są PW do mnie słane, czy to na pewno taki skład:
Libero Guresan napisała na Twitterze, że jest w Zurichu KLIK
Bahar Toksoy i Polen taka sama sytuacja co wyżej.
Więcej nie znalazłem, ale chyba starczy (nie każdy pędzi na twittera, żeby dodać głupi post o pobycie w Szwajcarii ???? ). Nie wiem po co jadą pełnym składem, nie obchodzi mnie to, ważne że dają szansę na spory zarobek ;)
Moje propozycje:
Vakifbank wygra --- 1.48 @ Pinnaclesports ✅ 2-3
Vakifbank -1.5 --- 1.93 @ Pinnaclesports
⛔ 2-3
19-24 w I secie i 26-24 skończyły, a poszłoby pewnie po 0-3...
A jednak z drugim typem się wstrzymam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Piękny surebecik widnieje na stronach dwóch rosyjskich buków:
Uralochka-NTMKRC Cannes
Betcity (1.45 - 2,75)
Marathonbet (1,74 - 2,20)
Co daje 6,58 % zysku ????
e. potem do usunięcia
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli Vakifbank podejdzie do tego meczu na poważnie to jest to świetny typ po całkiem fajnym kursie. Trener Guidetti ma bardzo szeroki i mocny skład i w starciu z Volero Zurich Turczynki powinny spokojnie wygrać.

Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - RC Cannes​


Starcie pomiędzy Urałoczką a Cannes zadecyduje o tym, która z tych drużyn zajmie drugą lokatę i awansuje dalej.

Zacznę od Cannes, które w poprzednim sezonie było bardzo mocne i ostatecznie poległo dopiero w wielkim finale. Teraz ten zespół mnie do końca nie przekonuje. Libero Arcangeli spisuje się całkiem nieźle, ale do Cardullo trochę jej brakuje. W poprzednim sezonie na skrzydłach występowały Spasojevic, Lipicer i Centoni. Obecnie została tylko Centoni. Na przyjęciu występuje utalentowana Brankica Mihajlovic, a obok niej Kozlova albo Markevich. Mocnym punktem cały czas jest środek siatki. Ravva i Rasic prezentują wysoki poziom. Rozgrywającej Antonijevic też nie można niczego zarzucić.

Urałoczkę widziałem tylko dwa razy, ale jest to bardzo ciekawy i mocny zespół. Trenerem jest Nikołaj Karpol, więc warto oglądać przerwy tej drużyny. Mocną stroną Rosjanek jest rozkład ataku. Anastasia Salina gra wszystkimi strefami, a to u Rosjanek taką oczywistością nie jest. Według mnie trochę za dużo piłek kierowanych do doświadczonej Estes, która najlepsze lata ma już za sobą. Wszystkie skrzydłowe: Chaplina, Pasynkova i Estes dysponują naprawdę mocnym uderzeniem.

Rosjanki na własnym parkiecie są groźne. Cannes to zawsze była świetnie poukładana drużyna i na pewno trener Yan Fang ma jakiś ciekawy plan na dzisiejsze spotkanie. Urałoczka na siatce będzie wyglądać lepiej. Trochę słabiej u nich z przyjęciem, ale potrafią to nadrobić w ataku. Cannes świetnie gra przy dobrym przyjęciu, ale z wysokiej piłki zbyt wiele nie zrobią.

Zapowiada się świetne spotkanie, w którym według mnie górą będą Rosjanki.

Typ:
Urałoczka-NTMK Jekaterynburg @ 1.50 Unibet ⛔
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Kto wie skąd taki kurs na Dynamo Kazań ze Schwerinerem?!
Kurs w ciągu kilku h spadł z 3 do 2,3 i nadal spada, obydwie drużyny mają zapewniony awans, więc tak samo jedni jak i drudzy mogą wystawić rezerwę przy czym pierwsza ekipa ma skład nieporównywalny do przeciwniczek.
Kiedy mecz był w Schweriner kurs na Dynamo wynosił 1,08 , teoretycznie teraz powinien wynosić u siebie jeszcze mniej w granicach 1,02? A tu 2,98 ;o Jakieś większe osłabienia czy błąd buka?
Jeżeli ktoś jest wtajemniczony proszę o informację.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Kazań to w składzie nie ma Gamovej, Larson, Evdokimovej (Makhno), Koshelevej (i tak jest kontuzjowana) i Bown. Nie ma więc żadnej z podstawowych skrzydłowych. Wiadomo, że ten zespół opiera się przede wszystkim na Gamovej, a w dalszej kolejności na Koshelevej albo Larson. Rozgrywająca Startseva może być w szoku jak zobaczy, że nie może grać tylko do Gamovej ;)

Schweriner chyba w optymalnym składzie. Z ważniejszych zawodniczek według mnie brakuje tylko Anne Buijs.

Oba zespoły mają zagwarantowany awans. Kazań z pierwszego, a Schweriner z drugiego miejsca. Ciekawe więc jak zespoły podejdą do tego spotkania. Według mnie najlepiej poczekać do początku spotkania, zobaczyć składy, zobaczyć jak drużyny się zachowują i wtedy coś zadecydować.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atom - Asystel
typ: 2
kurs: 3.15
Marathonbet

Atom żeby awansować musi wygrać za 3 punkty, Matlak obecnie trenerem wielkim nie jest ale z no name na ławce też ciemność widzę(Matlak już nie jest trenerem Atomu. To nie ten Atom który ograł u siebie Rabite w poprzednim sezonie, nie ma Hodge,Kożuch,Fernandez. Jest Rourke, Coimbra, Skowrońska, a to dużosłabsze zawodniczki. Klub w poprzednim sezonie zamęczały finanse, w tym problemy z trenerem który twierdzi że tylko jemu zależy w tej drużynie. Skład mają niezły, ale dobry na wygranie rywalizacji z Agelem w grupie a nie z mistrzyniami Włoch. Asystel w lidze siódmy ale nie wierzę że odpuszczą taki mecz, połowa tego składu z juniorkami jest w stanie zdobyć w Sopocie trzy punkty, i nie wierzę że po zdobyciu punktu przestanie im zależeć bo Atomówki będą wtedy poza dalszą fazą i też może być różnie. Trochę ryzykownie ale typuje wygraną lepszych.
 
F 51

fei14

Użytkownik
z no name na ławce też ciemność widzę
Grabowski nie jest no namem. ostatnimi czasy i tak on prowadził treningi, a nie Matlak ;)
i uważałbym z grą na Villa Cortese. Włoszki miały problemy z podróżą i dotarły do Sopotu dopiero ok 5 rano. wiadomo, są lepsze, ale będą musiały najpierw wygrać ze swoimi organizmami.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Jak widzicie szanse polskich drużyn? Kto ma większe szanse na awans Muszyna czy Sopot, bo jednak według mnie te pierwsze. Trochę nie rozumiem kursów w meczu Trefla. Na gospodynie 1.35! Ja bym wystawił kurs koło 1.60. Cortese ugra seta spokojnie. I tylko tyle może ugrać jeżeli ma awansować Sopot. Podobna sytuacja jest w meczu Muszynianki gospodynie muszą wygrać ten mecz oczywiście, max stracić tylko seta. Oczywiście trzymam kciuki za polskie drużyny. I czuję (mam nadzieję), że w obu tych meczach zobaczymy wynik po 3:1. Nie, nie zapomniałem o Dąbrowie Górniczej. Piszę o nich najmniej z tego powodu iż ich szanse na awans są naprawdę małe. Nie chce mi się wierzyć, że Eczacibasi przegra ostatni mecz, na dodatek u siebie. Myślę, że Dąbrowę stać na wygranie seta, może nawet dwóch przy dobrych wiatrach, ale nie widzi mi się ich triumf w całym meczu. A skład gospodyń, który jest na stronie CEV-u wygląda całkiem przyzwoicie. Typ na ten mecz 3:2 na Turczynek.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Atom - Asystel
typ: 2
kurs: 3.15
Marathonbet
Atom żeby awansować musi wygrać za 3 punkty, Matlak obecnie trenerem wielkim nie jest ale z no name na ławce też ciemność widzę(Matlak już nie jest trenerem Atomu. To nie ten Atom który ograł u siebie Rabite w poprzednim sezonie, nie ma Hodge,Kożuch,Fernandez. Jest Rourke, Coimbra, Skowrońska, a to dużosłabsze zawodniczki. Klub w poprzednim sezonie zamęczały finanse, w tym problemy z trenerem który twierdzi że tylko jemu zależy w tej drużynie. Skład mają niezły, ale dobry na wygranie rywalizacji z Agelem w grupie a nie z mistrzyniami Włoch. Asystel w lidze siódmy ale nie wierzę że odpuszczą taki mecz, połowa tego składu z juniorkami jest w stanie zdobyć w Sopocie trzy punkty, i nie wierzę że po zdobyciu punktu przestanie im zależeć bo Atomówki będą wtedy poza dalszą fazą i też może być różnie. Trochę ryzykownie ale typuje wygraną lepszych.
O czym Ty tutaj piszesz ?
Grabowski no name jest ale może dla Ciebie. Swojego czasu prowadził Stal Mielec. Która była słabym zespołem ale dzięki Grabowskiemu taka Kwiatkowska czy Dorota Wilk znalazły zatrudnienie w niezłych klubach. Po za tym przez długie lata był wraz z Matlakiem prowadził Piłę która w tym czasie świetowała swoje największe sukcesy.
To nie Atom z zeszłego roku no Ameryki nie odkryłeś. Bo w pierwszej szóstce nie ma ani jednej zawodniczki z ubiegłego sezonu. Ale od kiedy to Skowrońska gra w Sopocie ? ;-O Co do Rourke to bije na głowę wszystkie zawodniczki które grały w roku ubiegłym w Sopocie.
Cortese w lidze jest 7 bo ostatnio gra słabo. Mecz na pewno nie odpuszczą bo jest to mecz o awans. Ale co tutaj wymyśliłeś &quot;połowa tego składu z juniorkami jest w stanie zdobyć w Sopocie trzy punkty,&quot; No chyba sobie jaja robisz. Gdyby było tak jak mówisz to Cortese wygrało by prawdopodobnie całe 0 setów.
&quot;Trochę ryzykownie ale typuje wygraną lepszych.&quot; - Typujesz chyba sam nie wiesz dobrze co typujesz.
Sam dałem wygraną Sopotu ale po 1.93 teraz po 1.35 bym tego nie ruszył ale Sopot i tak powinien wygrać ten mecz.
 
J 0

juveman

Użytkownik
Typ:
Bank BPS Fakro Muszyna - Dinamo Moscow @ pow.3,5 seta 1,43 Pinnacle
&#39;&#39;Muszynianki&#39;&#39; muszą wygrać obojętnie w jakim stosunku (3-0 lub 3-1 daje wyjście z drugiego miejsca, 3-2 wyjście z trzeciego). Myślę,że nasze dziewczyny są w stanie wygrać ten mecz ale śmiem wątpić,że do zera. Dinamo to jednak klasowy zespół,który postawi twarde warunki i nie będzie chciał oddać 2-giego miejsca w grupie.Stąd mój typ na conajmniej 4 sety. Jak myślicie?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sam dałem wygraną Sopotu ale po 1.93 teraz po 1.35 bym tego nie ruszył ale Sopot i tak powinien wygrać ten mecz.
Mam Atom @ 1.72 Unibet ✅ i w sumie zdziwiłem się jak zobaczyłem obecne kursy.

Villa Cortese ma w swoim składzie kilka młodych, ciekawych zawodniczek. Na pewno jest to dobrze poukładany zespół.

Wydaje mi się jednak, że przy wsparciu publiczności Atom na czele z Rachel Rourke jest w stanie wygrać za 3 punkty. Ostatnio coraz lepsze występy. Martwi tylko i wyłącznie brak Pykosz na środku siatki. Zobaczymy jak Atom sobie z tym poradzi, bo po drugiej stronie nie będzie Siódemki Legionowo (z całym szacunkiem), ale będą bardzo dobre zawodniczki z Villa Cortese.


Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Dynamo Moskwa​

Wiadomo jaką stawkę ma to spotkanie.

Według mnie Dynamo w tym sezonie jakoś specjalnie nie błyszczy. Grę ciągnie przede wszystkim Obmochayeva (Goncharova), którą wspiera jeszcze Osmokrovic. Ostatnio nie grała środkowa Perepelkina (w LM i w Superlidze) i dzisiaj również jej zabraknie. Słabszym punktem może być druga przyjmująca, która występuje obok Osmokrovic. Maryna Marchenko miewa przebłyski, ale jest strasznie chimeryczna. Chociaż Osmokrovic też nie jest w życiowej formie.

Muszynianka od kilku sezonów próbuje coś ugrać w Lidze Mistrzyń, ale jak na razie bez skutku. Oczywiście wszyscy wiedzą, że najsłabszym punktem jest trener Serwiński, ale nic z tym zrobić nie można. Muszynianka ostatnio miała przerwę, więc mogła spokojnie przygotowywać się do starcia z Rosjankami. Cały czas równą, wysoką formę prezentuje Werblińska, nieźle spisuje się też Sanja Popovic. Trochę gorzej jest z trzecią skrzydłową. Zarówno Ola Jagieło jak i Kinga Kasprzak w tym sezonie grają strasznie różnie, niestety zazwyczaj bardzo przeciętnie. Środek siatki niezły. Byłem sceptycznie nastawiony do Dziękiewicz, ale ta gra bardzo dobrze. Ostatnio trochę słabiej grała Bednarek-Kasza.

Rosjanki są zdecydowanie mocniejsze na własnym parkiecie. Dynamo według mnie w tym sezonie nie błyszczy i tutaj jest spora szansa dla Muszynianki. Jeżeli zagrają konsekwentnie i na swoim normalnym poziomie to chyba nawet trener Serwiński nie będzie w stanie tego zepsuć.

Typ:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.60 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Eczacibasi Vitra Stambuł - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza​


Turczynki mają zapewniony awans z pierwszego miejsca bez względu na dzisiejsze spotkania. Tauron rywalizuje o drugą lokatę z Azerrail Baku. Polki graja o 16:00, a Azerki dopiero o 19:00. Jest więc o co walczyć, bo Azerrail zawsze w Niemczech może się potknąć (wątpie, ale zawsze jest taka możliwość).

Eczacibasi w prawie pełnym zestawieniu. Brakuje tylko środkowej Maji Poljak, która jest bardzo mocnym punktem zespołu. Jest Darnel, są Usić, Sokolova i Gumus, więc skrzydła bardzo mocne. Wiadomo, że Turczynki to świetny zespół, na własnym parkiecie rzadko przegrywają. Tylko czy będą miały motywację, żeby w dzisiejszym spotkaniu walczyć o pełną pulę ?

O Dąbrowie pisać zbyt dużo nie będę, bo nie ma to większego sensu (czy to w tym temacie, czy w temacie OrlenLigi już sporo było o nich pisane). Skład szeroki, wyrównany tylko czasami ciężko powiedzieć kto jest podstawową zawodniczką na danej pozycji. Kluczową postacią według mnie jest Skowrońska, która zostawia mnóstwo zdrowia na parkiecie. Kaczor ma spore możliwości i jeżeli dobrze wejdzie w mecz to jest po prostu lepszą zawodniczką od Zaroślińskiej. Problemem jest oczywiście przyjęcie i to od początku sezonu.

Może warto poczekać do początku spotkania, zobaczyć jakie będą składy (Eczacibasi) i przede wszystkim jakie będzie podejście do tego meczu. Wydaje mi się, że Tauron, który będzie maksymalnie zmobilizowany ma szansę tutaj powalczyć. Zwłaszcza, że ma o co walczyć.

Typ:
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mam Atom @ 1.72 Unibet i w sumie zdziwiłem się jak zobaczyłem obecne kursy.

Villa Cortese ma w swoim składzie kilka młodych, ciekawych zawodniczek. Na pewno jest to dobrze poukładany zespół.

Wydaje mi się jednak, że przy wsparciu publiczności Atom na czele z Rachel Rourke jest w stanie wygrać za 3 punkty. Ostatnio coraz lepsze występy. Martwi tylko i wyłącznie brak Pykosz na środku siatki. Zobaczymy jak Atom sobie z tym poradzi, bo po drugiej stronie nie będzie Siódemki Legionowo (z całym szacunkiem), ale będą bardzo dobre zawodniczki z Villa Cortese.

No to teraz już mamy 1.35 również w Unibecie. A na -1.5 seta 1.72. Co przy tym co wczoraj złapałem w pinnacle 1.93 jest dość dziwne. Cortese faktycznie ma swoim składzie kilka młodych, ciekawych zawodniczek ale grają przez cały ten sezon bardzo nierówno, chimerycznie. Atom ma Rourke która na pewno dzisiaj nie zawiedzie. Kaczorowska ostatnio też jakby złapała wyższą formę. Coimbra grywa różnie podobnie Podolec. Problemem jest środek siatki tak jak wspomniałeś brak Pykosz a zamiast niej młoda Łukasik która szału nie robi ale ostatnio jakby trochę oswoiła się ze swoją rolą. Na libero ciągle świetna Zenik. Sopot ma bardzo dobra zagrywkę którą wyrządzał sporo szkody w pierwszym meczu na terenie Cortese. Warto wspomnieć że w 2 secie Sopocianki zaserwowały 9 asów ! Sopot był w tamtym czasie zdecydowanie pod formą. Dziś forma zdecydowanie odbiega o tej z poprzedniej konfrontacji. Własna hala doping który niesie. Więc myślę że przy tych okolicznościach Sopocianki mjaą szanse na to aby zgarnąć komplet pkt. Aczkolwiek tak jak wspomniałem po takim kursie już bym tego nie ruszył. W pierwszym spotkaniu zagrałem +2.5 seta bodajże po 1.80-1.85. Spodziewałem się przed wystawienie kursów że Atom będzie w tym meczu Underdogiem a tu w chwili obecnej jest zdecydowanym faworytem. Zapewne wpływ na to ma ostatnia bardzo słaba gra Cortese w lidze.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sytuacja tak się w grupach ułożyła, że ATOM i Muszyna mają spore szansę na wyjście. Muszyna może nawet swój mecz przegrać i liczyć na rozwiązanie w innych grupach - z 3 miejsca też można wyjść.
Na ATOM na pewno było warto pograć, ale przy początkowych kursach. Teraz polecam poczekać na live. Cortese wystarczą 2 sety, także dalej mogą już się zabawić ze składem, a ATOM jako, że u siebie - to powinien walczyć do końca, nawet gdy szans na awans już nie będzie. Zagrywka powinna być kluczem do zwycięstwa gospodyń.
Muszyna za swoją postawę (głównie w Baku) powinna już odpaść, bo czasem nie brakowało umiejętności, a zwyczajnego zaangażowania, a to największa zbrodnia w sporcie. Tak się jednak potoczyło, że mają najlepszą sytuacje z polskich zespołów. Wystarczy wygrać u siebie z niepewnymi Rosjankami. W Moskwie zagrały nieźle i było blisko, teraz pora się zrewanżować, tak jak Dinamo zrewanżowało nam się rok temu. 1.73 w Sportingbet jest do grania.
Kołacze mi się myśl, by postawić coś na Urbino, kurs całkiem niezły, mimo że dawno już nie zaznały smaku zwycięstwa. Ale wstrzymam się jeszcze do live pewnie.
Jeden kobiecy klub w play-off to minimum dla mnie na dziś, oby skończyło się na dwóch.
E: Na koniec jeszcze fajna informacja z Sopotu - nie ma w ATOMie Pykosz na środku, ale Cortese także zagra bez środkowej - Veljkovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Masowka na Muszyne i wtopa.. ale niewazne. bardziej interesuje mnie czy te dziady z polsatu maja racje czy znowu komentatorzy bzdury gadaja. jesli trefl wygra 3-0 to awansuje ale jako najlepsza 3 czy jako 2 z grupy bo przeciez przeskoczy wtedy Wloszki... a wloszki beda gorsze od muszyny z 3 miejsc ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom