>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2012/2013

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Takie info ze strony Atomu:
&quot;Przed momentem zakończyły się odprawy drużynowe ATOMu Trefla Sopot i Rabity Baku. Znamy więc &quot;12&quot;, jakie zostały zgłoszone do jutrzejszego meczu.

W ATOMie Treflu Sopot okazję do gry byc może dostanie Magdalena Kuziak, która zostałą zgłoszona do meczowej &quot;12&quot; w miejsce Doroty Pykosz. Po stronie azerskiej na boisko na pewno nie wybiegnie Portorykanka, Aurea Cruz.

&quot;12&quot; zgłoszone do meczu ATOM Trefl Sopot - Rabita Baku.
ATOM Trefl Sopot: Mariola Zenik, Erika Coimbra, Izabela Bełcik, Anna Podolec, Yulia Shelukhina, Dorota Wilk, Anita Kwiatkowska, Justyna Łukasik, Magdalena Kuziak, Noris Cabrera, Rachel Rourke, Klaudia Kaczorowska

Rabita Baku: Dobriana Rabadżewa, Angelina Grun, Katarzyna Skorupa, Natasa Krsmanović, Jekaterina Zakrzewska, Madelaynne Montano, Alexandra Fomina, Mira Golubović, Sanja Starović, Foluke Akinradewo, Irina Żukowa, Suzana Cebić&quot;

Na siatkówce zbytnio się nie znam, ale hc w stronę Atomówek +2,5 ~1,75 wygląda ciekawie. Nie wydaje mi się żeby któraś z drużyn odniosła zwycięstwo 3-0 więc typ bardzo ciekawy w mojej opinii, w dodatku gramy na własnym parkiecie.

Może osoby orientujące się lepiej w nazwiskach mogły by skomentować powołane składy...

GL !
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Może osoby orientujące się lepiej w nazwiskach mogły by skomentować powołane składy...
A co tu komentować. Brak Pykosz to osłabienie dla ATOMu, młoda środkowa na Ligę Mistrzyń może być trochę sparaliżowana (oby zaskoczyła pozytywnie). Cruz to prawie żaden brak dla Rabity. Widziałem ją w tym roku i grała słabiutko, nie ma co się dziwić, że częściej gra Rabadziheva. Grun też na razie jeszcze nie w takiej formie, jakiej może być. Mecz powinien być ciekawy dla oka i oby Sopot coś zapunktował.

Na dziś mecze do analizy takie sobie, ale na środowe można coś wygrzebać.

Volero Zurich - Urolaczka Ekaterinburg
Mecz outsidera z kandydatem do awansu z grupy.
Chyba ostatnia szansa Szwajcarek na punkty w tej edycji LM (a może bardziej hardcore - szansa na pierwszego seta). Czemu? Nie wydaje mi się, żeby Volero było w stanie ugrać cokolwiek na wyjeździe, a z Vakifbankiem u siebie też nic nie zdziałają. Drużyna się rozpadła i widać, że nie funkcjonuje to jak należy. Trudno wyróżniać jakiekolwiek zawodniczki, duża nieregularność.
Urolaczka w lidze niespodziewanie przegrała 3-2 z Fakelem na wyjeździe, dodatkowo w meczu z Vakifbankiem nie zdobyły punktów i teraz wypadałoby zgarnąć komplet. Pasynkova, Filipova, doświadczona Estes czy nawet Chaplina - zawodniczki zdecydowanie górują nad rywalkami. Tak jak napisał Redwitz wcześniej, fajnie rozkłada się atak w tej drużynie.
Urolaczka powinna spokojnie wywieźć 3 punkty do Rosji. Volero jest w stanie jakimś fartem ugrać seta, ale chyba na tym koniec. Urolaczka powinna mieć bardzo dużą przewagę na bloku i oczywiście w ataku.
Moje propozycje:
Urolaczka wygra --- 1.29 @ Pinnaclesports ✅ 2-3
Urolaczka -1.5 --- 1.60 @ Pinnaclesports
⛔ 2-3
Jak można marnotrawić takie duże przewagi z takimi leszczami?! ????:?

Asystel Carnaghi Villa Cortese - Agel Prostejov
Kolejne spotkanie ze zdecydowanym faworytem.
Włoszki jak na problemy kadrowe prezentują się całkiem nieźle. Co ciekawe rozgrywa Mojica, a nie Rondon. Portorykankę jeszcze za mało razy widziałem, by ocenić, ale sprawia w miarę solidne wrażenie. Brakuje trochę atakującej z prawdziwego zdarzenia - Barun jest przeciętna. Niezła na środku Veljkovic. Podoba mi się gra Cateriny Bosetti, która z tego co wyczytałem będzie gotowa na ten mecz (w weekend grała z kontuzją). Klineman powoli do siebie, a to duża moc w ataku, Malagurski też niedługo powróci, na Cardullo będzie trzeba jeszcze trochę poczekać (obecnie na libero 17-latka!). Skład się uzupełni, to Cortese będzie bardzo trudnym rywalem.
Prostejov spore roszady kadrowe. Kilka fajnych nazwisk, ale nie lepi się to w jakąś fajną drużynę. W poprzednim sezonie były zdecydowanie lepsze. Robią dużo własnych błędów i tym przegrywają często końcówki.
Mecz we Włoszech, Cortese przegrało w lidze 0-3 z Conegliano, jest co udowadnia, jest drużyna na której można się wyżyć. Kurs może nie jakiś przekozacki, ale warto spróbować.
Moje propozycje:
Cortese -2.5 --- 1.71 @ Pinnaclesports ⛔ 3-1
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Robur Tiboni Urbino - Schweriner SC​


Włoszki od początku sezonu grają bardzo przeciętnie. Dwie porażki w LM (1:3 z Constantą i 0:3 z Kazaniem), do tego kiepskie występy w lidze włoskiej gdzie z 1 zwycięstwem w 4 spotkaniach zajmują 10 lokatę. Grę ciągną Lise Van Hecke i Valdone Petrauskaite. Zespół osłabiony w porównaniu z poprzednim sezonem i jak na razie nie jest zgrany.

Schweriner jak na razie prezentuje się lepiej od Włoszek. Wygrana z Dynamem Kazań to świetny wynik. Motorem napędowym zespołu jest przyjmująca Lousi Souza Ziegler, która otrzymuje zdecydowanie najwięcej piłek. Niezła rozgrywająca Hanke, która dysponuje dobrą zagrywką. Co ciekawe grająca po przekątnej z rozgrywającą Anja Brandt otrzymuje stosunkowo mało piłek.

Niemiecka siatkówka kobiet według mnie poszła do przodu. Włoszki jak na razie nie błyszczą i Schweriner spokojnie może wygrać to spotkanie. Niemki mają niezłą zagrywkę, fajnie prezentują się w ataku. Popełniają trochę błędów, ale jak na razie ich mecze w LM były na dobrym poziomie.

Typy:
Schweriner SC @ 2.05 Bwin ⛔
Schweriner SC (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jutro jest 5 meczy. Dwa już opisałem, zostały 3 na które też można coś popróbować, tylko sam nie mam za bardzo jeszcze przekonania &lt;w momencie pisania tego zdania&gt;.

Azerrail Baku - Dąbrowa Górnicza
Do tego meczu miałem już połowę analizy w poniedziałek, ale skasowałem.
Dąbrowa zaczęła sezon fajnie, dawało to nadzieje, że zrobią jeszcze postępy i będą bardzo bardzo groźne. Stało się jednak całkowicie inaczej. Teraz Dąbrowianki grają gorzej niż na początku, zamiast progresu dopadł je regres. Zaroślińska jako jedna z nielicznych trzyma poziom. Dalej nie ma nominalnej libero i zapewne znów zagra na tej pozycji Leys. Nuszel przechodzi dołek, cały jej power meczowy jest karcony fatalnym przyjęciem, rywalki zagrywają na nią i nie dość dużo marnotrawi punktów na przyjęciu, to jeszcze przenosi się to na atak. Szczurek niestety na razie jeszcze za wcześnie na grę na wysokim poziomie, czasem jak wejdzie dobrze w mecz to ujdzie, ale ogółem po przerwie jeszcze trzeba czekać na efekty. Skowrońska też wydaje mi się, że obniżyła loty, choć na razie to najsilniejsza przyjmująca w drużynie. Plchotova na środku nieźle, ale Tokarska też jakby w dołku.
Chciałem więc stawiać na Azerrail, ich forma nie jest jednak optymalna. To co pisałem 2 tygodnie temu - nie ma atakującej z prawdziwego zdarzenia, Flier od dawna gra kupę, zresztą jak wróci Rahimova to będzie wchodzić jedynie na podwójną zmianę. Hodge na razie wydaje mi się być taką sinusoidą. Lipicer na najwyższy poziom chyba nie jest w stanie wejść, ale potrafi grać dobre mecze. A zawsze jest jeszcze Debby Stam. Anzanello na środku to już trochę przemijająca gwiazda, ale ciągle umie i chyba poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Wensink jakimś fenomenem na pewno nie jest. Korotenko na libero na pewno szału nie robi. Nasza Mila na rozegraniu nie zawsze gra dobrze, ale to dobra siatkarka.
Mecz w Baku, więc duży plus dla Azerrail. Obie drużyny mogą grać dużo lepiej. Po tych dwóch kolejkach mam też wrażenie, że Polkom brakuje ogrania w Lidze Mistrzyń i podobnie jak Dortmund rok temu w piłkarskiej LM, tak teraz nasza Dąbrowa nie jest gotowa na taki poziom. Jakby Baku miało trochę lepszą formę, to bez wahania grałbym na 3-0, no ale trzeba trochę obniżyć stawkę i zagrać bezpieczniej.
Moje propozycje:
Azerrail Baku -1.5 --- 1.42 @ Unibet ✅ 3-1
Azerrail Baku -2.5 --- 2.40 @ Bet365 ⛔ 3-1
Edit: Szkoda, że nie 3-0, po pierwszym secie już Dąbrowę zmiażdżyły.

Vakifbank Istanbul - RC Cannes
Spotkanie na szczycie w Turcji, zdecydowanie najlepszy mecz środowy, a właściwie najlepszy mecz całej 3 kolejki Ligi Mistrzyń.
Turczynki są w dobrej formie (choć nie w szczytowej). Mają fajnie zbilansowaną drużynę. Saori Kimura jeszcze potrzebuje trochę czasu na aklimatyzacje, ale z każdym meczem będzie coraz lepiej. Jest podstawowa przyjmująca Turczynek - Sonsirma. Nasza Glinka lub ewentualnie Serbka Brakocevic. Pięknie podkradli rozgrywającą Naz Fenerbahce. Na środku trochę drewniana, ale i tak bardzo dobra Toksoy i super Furst. Niezła libero, choć z tego co pamiętam to Guresan wchodziła w reprze na obrony, w przyjęciu ma jeszcze co poprawiać. Duża siła w każdym elemencie.
Cannes gra na pewno słabiej niż rok temu i to już pisałem. Największa nieregularność jest na przyjęciu - Kozlova, Markevich i Mihajlovic to zagadki. Na pewno ta ostatnia to spora nadzieja serbskiej siatkówki. Centoni potrafi czasem ciągnąć zespół, ale to nie jest taka atakująca, która kończy dużo sytuacyjnych piłek. Siła w środku pozostała, Ravva i Rasic - tu są największe nadzieje i te do znudzenia grane piłki do środkowych przez Antonijevic. Choć trzeba przyznać, że dla tych drużyn z wyższego poziomu staje się to czytelne. Libero Arcangeli - do Cardullo jej sporo brakuje.
Podsumowując. Mecz na szczycie, ale kursy niezbyt fajne. Chciałoby się postawić na Vakifbank, ale handi -1.5 po 1.30 to śmiech na sali. W takim meczu wolę nie szukać -2.5, choć możliwe, że Turczynki u siebie zwyciężą w 3 setach. Bardzo byłbym zaskoczony, gdyby tutaj Cannes wygrało, nie z tą formą, nie na wyjeździe. Może sami wyciśniecie z tego meczu jakiś fajny kurs.
Moje propozycje:
Brak

Dresdner SC - Eczacibasi Stambuł
Tutaj też mecz ze zdecydowanym faworytem. Niemki ze swoimi problemami.
Przeciwko Dresdner próbowałem grać w weekend w spotkaniu ligowym. Niestety się nie powiodło, choć było blisko. To co pisałem wtedy:
Dresdner ma od jakiegoś czasu spore problemy kadrowe, a mimo to ostatnie 3 mecze wygrały i choć to płytki argument, to wydaje mi się, że dziś przyjdzie pora na słabszą dyspozycje. Niemki albo zagrają z 3 libero drużyny, albo z przyjmującą na tej pozycji, co będzie skutkowało brakiem zmian dla przyjmujących skrzydeł. Już w meczu z Dąbrową było widać braki kadrowe i szkoda wielka, że nasze panie w tie-breaku ograły juniorki. Izquidero to obiecująca siatkarka, ale jeszcze potrzebuje czasu. Apitz jak na ligę niemiecką to rozgrywająca z wysokiej półki. Solidne Holenderki - De Kruijf i Pietersen. Tieme niezła na przyjeciu, ale bez rewelacji, Ulta fajnie gra w ataku, ale w przyjęciu można pocelować, Schwebe jest dla mnie słabiutka.
Przez ten krótki czas Niemki zostały zmuszone do zakupów. Mowa oczywiście o pozycji libero, 2 bardzo dobre siatkarki na tej pozycji kontuzjowany, ściągnięto teraz Banwarth i już w tym meczu ma zagrać.
Eczacibasi w tym sezonie bez porażki, straciły tylko 2 sety. Niemniej, mam wrażenie, że jeszcze nie grają tego co mogłyby i są mimo wszystko lekko za Vakifbankiem. Nie do zdarcia na ataku Darnel. Na przyjęciu też ładny komfort - Usic, Gumus, Shashkova - jest w czym wybierać i jak ustawiać. Ograna rozgrywająca Kirdar Ozge. Na środku potężna siła w postaci Poljak i uczennica Busra, która zaliczyła w ostatnim okresie solidny progres i Turczynki będą miał z niej duży pożytek przez wiele lat. Reprezentacyjna libero Gulden - to jest chyba, która przede wszystkim przyjmowała piłki do Naz (mam nadzieję, że w 2 analizach nie pomyliłem Gulden z Guresan).
Dresdner 4 ostatnie mecze wygrał mimo osłabień i musi w końcu im się noga powinąć i nie mam tu na myśli jedynie porażki, a przegranej w 3 setach. Jak Turczynki nie rozluźnią pośladów, to spokojnie wypunktują gospodynie. Zalecam jednak ostrożność.
Moje propozycje:
Eczacibasi -2.5 --- 2.20 @ Bet365 ✅ 0-3

Zobaczymy jak wyjdzie to wieczorem, 3 mecze na 3-0 stawiać u kobiet to zawsze zwiększone ryzyko. Trudno jednak doszukać mi się innych typów w tych spotkaniach po nieśmiesznych kursach.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza​


Azerrail na pewno ma spory potencjał, ale jak na razie brakuje jeszcze trochę zgrania. Pokazało to dobitnie spotkanie z Eczacibasi, a zwłaszcza dwie peirwsze partie, w których wydawało się, że grę kontrolują siatkarki z Baku. Beznadziejna postawa w końcówkach i zamiast prowadzenia 2:0 za chwilę był koniec spotkania, bo w 3 secie Azerrail nie miał już nic do powiedzenia. Ofensywa wygląda całkiem nieźle. Flier, Hodge i Lipicer na skrzydłach. Atakująca Manon Flier daleka jest od swojej optymalnej formy. Hodge ma ogromny potencjał. Lipicer również sporo potrafi w ataku, często mocno nabija na blok. Problemem tej pary przyjmujących jest na pewno przyjęcie. Rozgrywa Milena Radecka, na środku dobrze wygląda para Anzanello-Wensink.

Tauron na pewno ma kłopoty. Ostatnio kilka słabszych występów i kilka problemów. Wydawało się, że trener Kawka ma wyrównany, mocny skład, ale na razie wygląda to różnie. Zawodzi środkowa Tokarska i przyjmująca Nuszel. One wyróżniają się w zawodzeniu, ale innym też niczego w tej kwestii nie brakuje. Solidnie prezentują się Plchotova, Zaroślińska i Skowrońska, ale to za mało. Fajne rozgrywające Dirickx i Śliwa, które potrafią przyspieszyć grę, mają przygotowanych kilka kombinacji. Nie ma jednak przyjęcia. Brakuje podstawowej libero Krystyny Strasz i dzisiaj zastąpi ją pewnie Charlotte Leys albo Milena Stacchiotti.

Zdecydowanym faworytem są Azerki, ale to jest siatkówka kobiet. Tauron ma kłopoty w przyjęciu i to spore (głównie ten element jest przyczyną porażek), ale jeżeli poprawią się w tym elemencie to nie powinno być źle. Azerrail również na przyjęciu ma wrażliwe zawodniczki jeżeli chodzi o sam odbióri. Zapowiada się według mnie ciekawe starcie.

Over za normalną stawkę, bo na urwanie seta na pewno Tauron stać. Zwycięstwo Dąbrowy za minimalną stawkę, bo kurs już bardzo wysoki. Faworytem Azerrail, ale po drugiej stronie stanie ciekawy zespół, który ma potencjał. Mam nadzieję, że trener Kawka zacznie bez Nuszel w wyjściowym składzie.

Typy:
Over 157.5 pkt @ 1.94 Marathonbet ✅
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza @ 7.00 Marathonbet ⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Azerrail Baku - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza​

Azerrail na pewno ma spory potencjał, ale jak na razie brakuje jeszcze trochę zgrania. Pokazało to dobitnie spotkanie z Eczacibasi, a zwłaszcza dwie peirwsze partie, w których wydawało się, że grę kontrolują siatkarki z Baku. Beznadziejna postawa w końcówkach i zamiast prowadzenia 2:0 za chwilę był koniec spotkania, bo w 3 secie Azerrail nie miał już nic do powiedzenia. Ofensywa wygląda całkiem nieźle. Flier, Hodge i Lipicer na skrzydłach. Atakująca Manon Flier daleka jest od swojej optymalnej formy. Hodge ma ogromny potencjał. Lipicer również sporo potrafi w ataku, często mocno nabija na blok. Problemem tej pary przyjmujących jest na pewno przyjęcie. Rozgrywa Milena Radecka, na środku dobrze wygląda para Anzanello-Wensink.
Tauron na pewno ma kłopoty. Ostatnio kilka słabszych występów i kilka problemów. Wydawało się, że trener Kawka ma wyrównany, mocny skład, ale na razie wygląda to różnie. Zawodzi środkowa Tokarska i przyjmująca Nuszel. One wyróżniają się w zawodzeniu, ale innym też niczego w tej kwestii nie brakuje. Solidnie prezentują się Plchotova, Zaroślińska i Skowrońska, ale to za mało. Fajne rozgrywające Dirickx i Śliwa, które potrafią przyspieszyć grę, mają przygotowanych kilka kombinacji. Nie ma jednak przyjęcia. Brakuje podstawowej libero Krystyny Strasz i dzisiaj zastąpi ją pewnie Charlotte Leys albo Milena Stacchiotti.
Zdecydowanym faworytem są Azerki, ale to jest siatkówka kobiet. Tauron ma kłopoty w przyjęciu i to spore (głównie ten element jest przyczyną porażek), ale jeżeli poprawią się w tym elemencie to nie powinno być źle. Azerrail również na przyjęciu ma wrażliwe zawodniczki jeżeli chodzi o sam odbióri. Zapowiada się według mnie ciekawe starcie.
Over za normalną stawkę, bo na urwanie seta na pewno Tauron stać. Zwycięstwo Dąbrowy za minimalną stawkę, bo kurs już bardzo wysoki. Faworytem Azerrail, ale po drugiej stronie stanie ciekawy zespół, który ma potencjał. Mam nadzieję, że trener Kawka zacznie bez Nuszel w wyjściowym składzie.
Typy:
Over 157.5 pkt @ 1.94 Marathonbet
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza @ 7.00 Marathonbet
Dziwie się troche Tobie piszesz o słabym przyjęciu Dąbrowy a sam dajesz im szanse mimo tego. Dąbrowa bez Strasz przyjęcie ma bardzo słabe. Azerrail m=posiada bardzo dobrą zagrywkę. Dąbrowa z piłek odsuniętych od siatki na skrzydłach sobie nie radzi głownie przez to że skrzydłowe nie mają warunków fizycznych a techniki użytkowej rodem z Tajlandi też nie posiadają. Jedynie Kaczor i Zaroślińska mają warunki fizyczne ale te zawodniczki mają to do siebie że bardzo łatwo je zagotować. Nie są to zawodniczki grające tak dobrze jak np. Rourke czy Popović. Dąbrowa atutu własnej hali w tym meczu nie ma więc nie będzie fali która mogł by je ponieść mimo tego że na papierze są dużo słabsze od Azerrail. Dlatego szanse na ich zwycięstwo w tym meczu są jak dla mnie zerowe.
Piszesz że Azerrail brakuje troche zgrania zgodzę się z tym ale nie ma co tutaj przytaczać meczu z Eczaczibasi bo Turecki zespół jest o dwie klasy lepszy od Dąbrowy. Poza tym zespoły tureckie o ile się nie mylę zawsze miały patent na zespoły z Baku i chyba żaden Turecki zespół u siebie nie przegrał z zespołem z Azerbejdżanu. Co więcej zespoły tureckie nie wiem czy nie jako jedyne potrafią ograć zespoły z Azejberdżanu na wyjedzie.
Azerrail przegrał u siebie seta z Dresdner ale to było dość przypadkowe. W Pozostałych partiach była już tylko demonstracja siły Azerek. Sam osobiscie grałem tam bardzo grubo na Azerrail -1.5 seta po przegranym pierwszym secie. Dzisiaj róznica jest tak że Azerrail jest dużo bardziej zgrane niż było wtedy.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Volero Zurich - Urolaczka Ekaterinburg
Mecz outsidera z kandydatem do awansu z grupy.
Chyba ostatnia szansa Szwajcarek na punkty w tej edycji LM (a może bardziej hardcore - szansa na pierwszego seta). Czemu? Nie wydaje mi się, żeby Volero było w stanie ugrać cokolwiek na wyjeździe, a z Vakifbankiem u siebie też nic nie zdziałają. Drużyna się rozpadła i widać, że nie funkcjonuje to jak należy. Trudno wyróżniać jakiekolwiek zawodniczki, duża nieregularność.
Urolaczka w lidze niespodziewanie przegrała 3-2 z Fakelem na wyjeździe, dodatkowo w meczu z Vakifbankiem nie zdobyły punktów i teraz wypadałoby zgarnąć komplet. Pasynkova, Filipova, doświadczona Estes czy nawet Chaplina - zawodniczki zdecydowanie górują nad rywalkami. Tak jak napisał Redwitz wcześniej, fajnie rozkłada się atak w tej drużynie.
Urolaczka powinna spokojnie wywieźć 3 punkty do Rosji. Volero jest w stanie jakimś fartem ugrać seta, ale chyba na tym koniec. Urolaczka powinna mieć bardzo dużą przewagę na bloku i oczywiście w ataku.
Moje propozycje:
Urolaczka wygra --- 1.29 @ Pinnaclesports
Urolaczka -1.5 --- 1.60 @ Pinnaclesports
⛔
Jak można marnotrawić takie duże przewagi z takimi leszczami?! ????:?
Dokładnie. Pierwszy set, druga przerwa techniczna 10:16 dla Uraloczki, a później seria 15:5... i set dla Volero. W drugim secie prowadziły 15:18 i również seta nie wygrały. Jedynie co mi się w tym spotkaniu podobało to postawa trenera Urałoczki. Taki powinien być każdy trener. Konkretnie wymagający, z krzykiem bo łagodnie chyba nie dochodzi. Przeciwieństwo kompletnie Serwińskiego.;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Dokładnie. Pierwszy set, druga przerwa techniczna 10:16 dla Uraloczki, a później seria 15:5... i set dla Volero. W drugim secie prowadziły 15:18 i również seta nie wygrały. Jedynie co mi się w tym spotkaniu podobało to postawa trenera Urałoczki. Taki powinien być każdy trener. Konkretnie wymagający, z krzykiem bo łagodnie chyba nie dochodzi. Przeciwieństwo kompletnie Serwińskiego.;)
kolego hutnik14, masz zadanie domowe zobaczyc kim jest trener Uralochki i jakie sukcesy ma w swojej karierze, jak juz sie dowiesz, to poszukaj sobie jakis filmikow z nim jak prowadzil kadre Rosjanek, legenda siatkowki kobiecej :p
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
kolego hutnik14, masz zadanie domowe zobaczyc kim jest trener Uralochki i jakie sukcesy ma w swojej karierze, jak juz sie dowiesz, to poszukaj sobie jakis filmikow z nim jak prowadzil kadre Rosjanek, legenda siatkowki kobiecej :p
ja coś dodam od siebie. nie sprawdzałem dokładnie ale wydaję mi się, że to Nikolay Karpol :grin: on to umie sie wku...rzyć. można powiedzieć, że Matlak to przy nim pikuś ???? Karpol za czasów kadry tak darł ryja, że niektórym to już się grać odechciało. Ale co o nim nie mówić trenerem jest świetnym ;)
 
P 991

parodia

Użytkownik
Bukareszt - Galatasaray @1.25
Busto Arsizio - Moulhouse @1.1
Latina - Valepa @1.133
AKO: 1.558 (Marathon)
✅
Od siebie polecam takiego tripla (dwa pierwsze zdarzenia z Ligii Mistrzyń dlatego wklejam to tutaj). Galatsaray przegrywając tydzień temu z Dynamem z lekka się skompromitowało, a zarazem skomplikowało sobie sytuację w grupie. Teraz już nie mogą sobie pozwolić na porażkę i w mojej opinii szybko odprawią Rumunki 3:0. Busto Arsizio jeśli chce powalczyć o zwycięstwo w grupie to ten mecz musi wygrać i zapewne go wygra, bo argumentów po stronie Moulhouse brak. Nie mają ani jednego elementu, który pomógłby im nawiązać walkę z Włoszkami.
Co do trzeciego meczu - Valepa może powalczy w pierwszym secie, jednak jeśli go nie wygra (a raczej tak się stanie) to zapewne mecz odpuści zbierając siły na złotego seta.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Bukareszt - Galatasaray @1.25
Busto Arsizio - Moulhouse @1.1
Latina - Valepa @1.133
AKO: 1.558 (Marathon)

Trochę nie rozumiem czemu ostatnio na forum tak często jest wykorzystywany bukmacher Marathonbet ? Przecież tam się nie da grać. Kursy, zakłady są czasem świetne ale co z tego jak te mecze można grać za 5-10 ojro. Z początku przy pierwszych paru kuponach można grać nawet i za 500-1000 zł ale co z tego skoro po kilku wygranych kuponach bukmacher już nie pozwoli na taką grę. To jest ten sam syf co fonbet itp. Dlatego nie rozumiem podawania kursów, zakładów z tego bukmachera. Bo po co to robić skoro w praktyce nie można zagrać tych zakładów za stawki większe niż parę zł.
 
P 991

parodia

Użytkownik

Trochę nie rozumiem czemu ostatnio na forum tak często jest wykorzystywany bukmacher Marathonbet ? Przecież tam się nie da grać. Kursy, zakłady są czasem świetne ale co z tego jak te mecze można grać za 5-10 ojro. Z początku przy pierwszych paru kuponach można grać nawet i za 500-1000 zł ale co z tego skoro po kilku wygranych kuponach bukmacher już nie pozwoli na taką grę. To jest ten sam syf co fonbet itp. Dlatego nie rozumiem podawania kursów, zakładów z tego bukmachera. Bo po co to robić skoro w praktyce nie można zagrać tych zakładów za stawki większe niż parę zł.
Inne buki nie wystawiły jeszcze oferty, a jak wystawią to już pewnie z niższymi kursami. Dlatego zagrałem już teraz w sumie za niewiele. Jak Unibet da na te zdarzenia dobre kursy to jeszcze dołożę.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Inne buki nie wystawiły jeszcze oferty, a jak wystawią to już pewnie z niższymi kursami. Dlatego zagrałem już teraz w sumie za niewiele. Jak Unibet da na te zdarzenia dobre kursy to jeszcze dołożę.
Marathon zawsze wystawia kursy jako pierwszy przynajmniej tak jest już od dość dawna. A że w pozostałych bukmacherach kursy będą niższe to jest pewne. Marathon np w ubiegłym tygodniu wystawił Under/Over 176,5 w meczu Dąbrowy z Azerrail Baku linia super jakiej nie dało się spotkać nigdzie indziej a cóż gdyby się dało to zagrał bym ten Under na takiej linii nawet za 3 tys. Dało się zagrać z tym że za 5 euro. Więc jaki jest sens podawania kursów z tego buka ? Moim zdaniem sensu to nie ma żadnego. A kursy na starcie zawsze mają najlepsze bo moim zdaniem muszą mieć bardzo słabego oddsmakera od siatkówki.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Mi to przeszło za 50euro. Także nie są to aż takie małe pieniądze. Właściwie to zaczynam grać w tym buku i jeszcze nie mam żadnych limitów, a później się zobaczy...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mi to przeszło za 50euro. Także nie są to aż takie małe pieniądze. Właściwie to zaczynam grać w tym buku i jeszcze nie mam żadnych limitów, a później się zobaczy...
No jak nie grałeś w tym buku to oczywistym jest że przejdzie za 50 ojro. Dopiero po kilku wygranych, grubiej zagranych zakładach gra się kończy. Dlatego dla mnie podawanie kursów z tego bukmachera mija się z celem. Bet365 i Pinnaclesports to jedyni bukmacherzy w których można grać grubiej wygrywać i limitów indywidualnych Ci na nakładają. Cała reszta Unibet, Bwin, Betsafe, Expekt, Willhill itd to jednym słowem syf w którym grać na dłuższą metę wygrywając się nie da.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Bet365 i Pinnaclesports to jedyni bukmacherzy w których można grać grubiej wygrywać i limitów indywidualnych Ci na nakładają.
Bet365 oczywiście nakłada limity indywidualne, co prawda znacznie później niż pozostałe buki, ale jednak ;) Co do marathonbetu dużo zależy jakie zakłady się gra, jeżeli będzie się grać czyste winy, to nie jest aż tak tragicznie. Znacznie gorszy jest expekt, betsafe, betclic czy williamhill a ludzie jakoś podają kursy z tych buków.
Żeby nie było to podam swoje typy do grania:
Galata✅ + Vakif✅ ako 1,68 marathonbet
W zasadzie Cannes to już nie to samo co rok temu, a Vakif z Glinką, Brakocevic i Kimurą to zespół, który spokojnie stać na walkę o medale LM. Jeszcze większa rozbieżność pomiędzy Galatą a Bukaresztem. Co prawda ośmieszyły się z nimi u siebie, ale drugi raz tego nie popełnią, bo skład mają zbyt mocny, żeby dwa razy dostać od takiego średniaka.
Poza tym niezły kurs na Muszynę widnieje, Loko to nie jest żaden potentat, żeby być aż takim faworytem. Głównie to gra opiera się na Havlickovej, reszta jakoś bez fajerwerków. Jakby była jakaś fajna linia to coś dodam.
Edit:
Dodatkowo dokładam jeszcze Galatasaray hc -1,5 kurs 1,5 bet 365✅
Edit 2:
Dokładam handi Vakifbank bo wygląda nieźle, obecnie do pogrania na bet365 po 1,75⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Filip zrozum też że nie wszyscy grają tak jak Ty. Jedni grają stawkami rzędu 1 tyś. inni 100 zł inni jeszcze mniej. Więc dla kogoś kto gra nawet stawkami 100-200 zł to nawet w Marathonie nie powinno być aż tak źle. Ja mogę zagrać ten kupon za 634,80 Euro, jestem z tego średniego przedziału jeśli chodzi o stawki. Po to jest forum by każdy mógł wymieniać się poglądami i podawać kursy od bukmachera z którego chce, przecież nikt nikomu nie może narzucić że ma podawać kursy z tego czy innego bukmachera.
Pozdro ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ale strona CEV świruje...

Crvena Zvezda - Dinamo Moskwa
Mecz w który dużo zainwestować nie można, ale chyba warto spróbować. Krótko.
Crvena to słaba drużyna, szczególnie na wyjazdach. U siebie jak nie oddają dużej liczby punktów za darmo to potrafią zaskoczyć swoich przeciwników. Bjelica to młoda atakująca, która czasem gra na niezłym poziomie i na pewno się wyróżnia.
Dinamo ostatnie 3 mecze wygrane, ale pojedynki z leszczami (w tym Crvena). Obmochaeva jak gra, to jest wszystko fajnie, problemy robią się, gdy Natalia ma gorszy okres (a to wcale zdarza się w tym sezonie dosyć często). Niemniej doświadczenie duże.
Na wyjeździe Crvena urwała seta, to może i u siebie się uda. Kurs na pewno na tyle wysoki (a i tak już spadł, był +4.00), że trudno nie zagrać, zresztą tydzień temu był niewiele wyższy (parodia). Rok temu też były te zespoły w jednej grupie i u było 1-3 u Serbek. Nie ma co się podpalać, ale spróbować obowiązek. Poza tym później może pojawi się jakiś fajny over, to jak będę miał dostęp to dopiszę.
Moje propozycje:
Crvena Zvezda +2.5 --- 3.83 ✅
:jupisdfgdfg:????

Na wtorek nie wiem czy brać się za ten Azerrail... Kawka w tamtym tygodniu nakazał serwować na Hodge, Amerykanka co prawda dźwignęła ciężar i przyjmowała, a do tego atakowała na dobrym poziomie, ale to było w Baku, w Dąbrowie może już być trudniej. Z drugiej strony Dąbrowa bez Strasz gra słabiutko. Jeszcze poczekam na oficjalne potwierdzenie braku Kryśki na stronie CEV (o ile jakoś mi się uda, bo wszystko im się poprzestawiało) i wtedy zadecyduje (czyli albo zagram Azerki, albo odpuszczę w ogóle ten mecz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku
Typ: poniżej 180,5 punkta
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Czwarta kolejka Ligi Mistrzyn i moim zdaniem czwarta porażka Dąbrowy. Wszystkie drużyny polskie rozczarowują w pucharach znacznie obniżyły poziom. Po odejściu wielu zawodniczek poziom naszych drużyn wyraźnie spadł. Dąbrowa gra podobnie jak reszta naszych drużyn czyli słabo. Porażki z Eczacibasi i Azerail można zrozumieć jedna kporażka z drużyną niemiecka 2-3 na wyjeździe to klęska. Nowe zawodniczki Tokarska , Leys , Stacchioti nie wnoszą tyle do gry ile potrafiła wnieść sama Iza Żebrowska. Kontuzja libero Strasz dodatkowo komplikuje sytuację. Dziś rewanż z Azerrail po porażce 1-3 na wyjeździe. Drużyna Azerrail to prawdziwy dream team takie zawodniczki jak Flier, stam -Pilonn, Vensink, Hodge czy nasza świetna rozgrywająca Radecka to moim zdaniem zespół poza zasięgiem Polek. Jedyna nadzieja dla Dąbrowy to wciąż małe zgranie drużyny z Azerbejdżanu jednak według mnie Dąbrowa dziś polegnie i w całym meczu spodziewam sie 3 maksymalnie 4 setów i oczywiście poniżej 180 , 5 punkta
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Granie w strone Azerrail po kursie 1,3 mija się z celem. Porównując inne mecze, Eczacibasi było za 1,5-1,6, a jest to drużyna na obecną chwilę o niebo lepsza. Jak Dąbrowa poceluje zagrywką w Hodge, to może być ciekawie, bo w 1 meczu miała z przyjęciem spore problemy, szczególnie w 1 części meczu. A nazwanie tej drużyny Dream Teamem to spora przesada bo Holenderki nie błyszczą, a Hodge też miewa przestoje. Drużyny azerbejdżańskie na wyjeździe sporo tracą, a obecny kurs jest bardzo bliski temu co w 1 meczu, a już wtedy Dabrowa mogła ugrać ze 2 sety. Ja ten mecz odpuszczam, bo po podobnych kursach do zagrania jest Vakif czy Galata a różnice między nimi a przeciwniczkami są dużo większe, niż w opisywanym meczu ;)
Jak już coś stawiać na ten mecz to grałbym over 3,5 seta na Pinnacle kurs 1,48✅. Jak Dąbrowa nie ugra seta to będzie kolejna kompromitacja.
Edit: Niezbadana jest logika kobiet. W pierwszych 2 setach Baku jedzie po nich, żeby w 3 ugrać 10 pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom