>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzyń 2011/2012

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Crvena Zvezda Beograd - Bank BPS Fakro Muszyna​

Już dzisiaj ostatnie spotkanie Ligi Mistrzyń kobiet w siatkówce. Analiza będzie raczej krótka i zwięzła. Wystarczy spojrzeć na tabelę i już wszystko jasne. Dzisiejsze gospodynie są tzw. &quot;czerwoną latarnią&quot; grupy E z ugranym zaledwie jednym setem!. Zespół Muszyny zajmuje trzecie miejsce (zapewniony awans) z szansami na zajęcie lokaty drugiej. Skąd więc pomysł na taki typ? Otóż jak już wcześniej wspomniałem, zespół Beogradu jest najsłabszym zespołem w Lidze Mistrzyń. W 5 dotychczasowych grupowych spotkaniach, ugrały ledwo jeden set. Muszynianki udały się na dzisiejszy mecz w najsilniejszym składzie. Chcą powtórzyć rezultat z meczu u siebie i szybkiej wygranej w stosunku 3:0. Jeśli nie zlekceważą przeciwniczek, zobaczymy powtórkę z tamtego meczu. Dla chętnych, mecz będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport.
Typ: Bank BPS Fakro Muszyna (-2,5 seta) @ 2.03 Pinnacle

&quot;Przeciwko Crvenej Zvezdzie ekipa Bogdana Serwińskiego gra dobrze albo bardzo dobrze. W pierwszej kolejce CEV Volleyball Champions League 2012 muszynianki pokonały serbski zespół 3:0. W ubiegłym roku również dwukrotnie okazywały się lepsze od mocniejszej jeszcze &quot;Czerwonej Gwiazdy&quot;. Tym razem ponownie wszystko wskazuje na polski zespół. Crvena Zvezda nie zdobyła nawet punktu w tegorocznych rozgrywkach, a podopieczne Ratko Pavlicevicia zdołały ugrać zaledwie jednego seta (przed własną publicznością przeciw Dynamo Moskwa)(...)Bank BPS Fakro przystąpi do tego meczu w najsilniejszym składzie.&quot;
Zabrały jednego seta Rosjankom to i mogą Muszyniance. Nie sądzę. żeby zdobyły pierwsze pkty w meczu z Muszyną.
Zagrałem:
Bank BPS Fakro Muszyna (-1,5) @1,27 ✅
(Betsafe - dziękuję użytkownikom FB za cynk o wystawieniu kursu u tego buka ???? )
EDIT: Przez chwilę żałowałem, że nie zagrałem handi -2,5, ale jak widać Polki potrafią przegrać wygranego seta)​
 
K 32

kefol

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Rabita Baku
Oj widzę tu małą perełkę po kursach jakie wystawił Bwin. Rabita to drużynowe mistrzynie świata i srebrne medalistki zeszłorocznej LM. Mają naprawdę ogromny potencjał w ataku i bardzo wysoki blok. Można rzec zespół stworzony do gry w Lidze Mistrzyń.
Atom też na skrzydłach ma kim postraszyć bo jest i Kozuch i Hodge jednak mam spore wątpliwości czy wystarczy to na świetnie grający zespół Rabity. W dodatku całe zamieszanie wokół Trefla, odejście Ozsoy i brak pozytywnej chemii w drużynie nic dobrego nie wróży.
Typy:
Rabita Baku 1.5 (6/10) (Bwin)⛔
Muszynianka Muszyna - Racing Cannes
Miała być analiza, ale pozwolę sobie tylko napisać, że zgadzam się w 100% Redwitzem. Cannes to dla mnie takie żeńskie Fryderyki. Niby skład średni, niby nie faworyt ale zawsze pokazują dobrą i cholernie skuteczną grę,
Typy:
Cannes 1,7 (6/10) (Bwin)✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - RC Cannes​


Radecka, Kaczor, Werblińska, Stam-Pilon, Bednarek-Kasza, Zenik, Rourke, Djurisic... Wszystkie te zawodniczki z osobna są naprawdę bardzo dobre i jestem pewien, że poradziłyby sobie w mocniejszych ligach.

Cały czas uważam, że Muszyna ma szeroką i bardzo mocną kadrę. Problemem jest według mnie Trener Serwiński, który nie potrafi tego poukładać. Patrząc na potencjał i możliwosci poszczególnych zespołów Muszyna zdecydowanie wyprzedza Atom, Dąbrowę czy Aluprof.

Cannes to zespół, który w swojej lidze nie ma z kim rywalizować. Wszystkie siły rzucają na Ligę Mistrzyń. Ostatnio o tej drużynie pisałem tak:
Za rozegranie odpowiada Ana Antonijevic. Reprezentantka Serbii prezentuje ciekawą siatkówkę i mocnym punktem tej drużyny jest rozkład ataku. Nie ma wyraźnej liderki. Dużą rolę odgrywają środkowe Ravva i Rasic. Połączenie rutyny z młodością znakomicie się sprawdza. Na skrzydłach nie ma może zawodniczek światowej klasy, ale są to bardzo solidne i doświadczone siatkarki (Lipicer, Spasojevic i atakująca Centoni). Na pozycji libero jest jeszcze Paola Cardullo, która chyba nadal znajduje się w ścisłej czołówce zawodniczek na tej pozycji.
Muszynianka na pewno liczy na spotkanie na własnym parkiecie. Cannes to jednak doświadczony i bardzo mocny zespół, który potrafi wykorzystać wszystkie błędy swoich rywalek. Bilans spotkań w grupie musi robić wrażenie, bo przecież Francuzki rywalizowały z Villa Cortese i Eczacibasi Stambuł.

Typ:
RC Cannes @ 1.65 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Trochę chaotyczne te analizy, za co przepraszam, ale pisałem to jak mnie głowa bolała i trochę się motałem... Same typy oczywiście polecam ;)

Volero Zurich - Azerrail Baku

Pierwszy mecz, który wpadł mi w oko z jutrzejszej oferty Ligi Mistrzyń to pojedynek szwajcarsko-azerski.

Drużyna z Zurichu w poprzedniej edycji była sporą rewelacją. W tym roku ja nie przewiduje powtórzenia sukcesu (odpadli tuż przed Final Four z Scavolini Pesaro). Szwajcarki mogliśmy oglądać w pojedynkach z ATOMem. Azerrail to świeża drużyna, w której pokładam spore nadzieje. Patrząc na kadrę, wygląda to naprawdę nieźle.

Chyba nikt nie ma wątpliwości jak ważną postacią w Volero jest Alajbeg. Zdecydowana liderka i jeśli Azerkom uda się ją zatrzymać wygrana będzie na wyciągnięcie ręki. Myślę, że warto zwrócić uwagę na dwójkę środkowych - Petrović i Onyejekwe (chyba tak się pisze). Co do Sazhiny i Mihajlovic jestem na razie sceptyczny, specjalnie mnie przekonują swoją grą.

Azerrail także ma swoją liderkę - niewątpliwe jest nią młoda Rahimova. Bardzo mocny środek - Anzanello i któraś z Amerykanek - Tamas lub Bown. Na pewno Azerki posiadają dużo lepszą zagrywkę, same przyjęcie jednak pozostawia sporo do życzenia, bo praktycznie wszystko spada na libero Piyanut, Pereira mimo, że przyjęcie słabe w ataku potrafi grać na niezłym poziomie. Jest jeszcze nasza Kosek, ale ona chyba sobie w LM nie pogra, przynajmniej nie w najbliższym czasie (w ogóle jakiś zanik informacji o Karolinie...)

Na pewno to spotkanie można opisać jako pojedynek Alajbeg - Rahimova, bo niewątpliwe coś w tym jest. Mecz w Szwajcarii, Volero to walcząca ekipa i nie przewiduje jakiegoś &quot;rozjechania&quot; przez azerski pociąg. Wydaje mi się jednak, że Azerrail osiągnie tutaj korzystny wynik i będzie miało spory komfort w rewanżu.

Moje propozycje:
Azerrail Baku wygra --- 1.46 @ 6/10 Pinnacle ✅
WYNIK: 1-3

Villa Cortese - Dinamo Moskwa
Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie środowe z Ligi Mistrzyń.

Cortese ostatnio nie zachwyca. Dziewczyny odpadły bardzo szybko z Pucharu Włoch, bo w pierwszym meczu i to z Piacenzą, której do czołówki Seria A1 nie zaliczam. Straciły więc już jedną z szans na zapewnienie sobie LM w następnym sezonie, teraz trzeba będzie mocno walczyć w play-offach ligowych. Dinamo w lidze obecnie 4 pozycja, jednak dla mnie to aktualnie druga siła w Rosji i myślę, że po słabszym początku wróciły już na odpowiednie tory.

Włoszki wydaje mi się, że mają czasami duże przestoje, jakaś niemoc w ataku się przytrafia. Siostry Bosetti grają nierówno, Cruz z Pavan ciągną atak tej drużyny. Dla mnie to niemrawa drużyna i jakoś ciężko mi się ją opisuje. Nawet taka postać jak rozgrywająca Berg jakoś w rozgrywkach grupowych zawodziła. Według mnie brakuje trochę ducha i zespołowości u Włoszek.

Dinamo rozgrywki grupowe zaczęło od dwóch porażek. Potem nadszedł ratunek w postaci Niemki - Grun i potem już Rosjanki były nie do zatrzymana. Świetny transfer, takiej siatkarki tej drużynie brakowało. Wreszcie Goncharova ma prawdziwe wsparcie ze skrzydła. Do tego środkowe na wysoki poziomie - szczególnie Morozova. Całkiem nieźle rozgrywa Ulyakina, do tego Rosjanki po prostu dobrze się ogląda.

Myślę, że samo to iż mecz odbywa się we Włoszech to za mało, by Cortese tu wygrało. Rosjanki wydają mi się solidną drużyną, a kurs jest zachęcający. W tym meczu dwa sety dla Moskwy to chyba minimum.

Moje propozycje:
Dinamo Moskwa +1.5 --- 1.53 @ 7/10 Pinnacle ✅
Dinamo Moskwa wygra --- 2.05 @ 4/10 Expekt ⛔
WYNIK: 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
MC-Carnaghi Villa Cortese - Dynamo Moskwa​


Villa Cortese wygląda solidnie, ale po prostu ich gra mi się nie podoba. Za rozegranie odpowiada doświadczona Amerykanka Lindsey Berg. Grę w ataku &quot;ciągną&quot; skrzydłowe: Cruz, Bosetti i atakująca Pavan. Mocnym punktem jest również środkowa Guiggi. Myślę, że warto przyglądać się Caterinie Bosetti, która jest bardzo młodą zawodniczką (1994 rocznik).

Moskwa kadrowo według mnie jest jednym z mocniejszych zespołów w Europie. Przyjście Angeliny Grun dało tej drużynie niezłego kopa. Niemka tworzy parę przyjmujących z Evą Yanevą. Liderką w ataku jest jednak atakująca Natalia Goncharova, której gra naprawdę może się podobać. Coraz rzadziej ściąga piłkę i atakuje z prostej ręki. Na każdej z pozycji Trener Boriss Kolcins ma klasowe zawodniczki.

Cortese gra na własnym parkiecie, ale faworytkami są według mnie siatkarki Dynama Moskwa. Siła w ofensywie zdecydowanie po stronie rosyjskiej. Może się podobać gra Ulyakiny, która ma liderkę w postaci Goncharovej, ale stara się rozgrywać i korzysta ze wszystkich stref w ataku.

Typ:
Dynamo Moskwa @ 1.88 Betsafe ⛔
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Villa Cortese - Dinamo Moscow✅(3:2)
Typ: Villa Cortese
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 01.02.2012 godz. 20:30
Villa Cortese prawdopodobnie bez libero Carocci, po problemach ze zdrowiem wraca blokująca Wilson. W tym sezonie Cortese prezentuje średni poziom, ale myślę, że u siebie powalczą o zwycięstwo. Skład jest doświadczony, solidne zawodniczki na każdej pozycji. Atut własnej hali powinien być bardzo ważny. Dynamo według mnie już osłabło po bardzo dobrych wynikach związanych z transferem Grun. Kontuzjowana jest podstawowa blokująca Perepelkina. W ostatnich dwóch tygodniach wiele problemów z drobniejszymi kontuzjami: Kryuczkova, Yaneva, Grun. Poziom w ostatnich meczach ligi rosyjskiej był dużo słabszy niż na pucharze Rosji. Na Dynamo duże spadki kursów, jednak na wyjeździe rosyjskie drużyny często zawodzą. Według mnie Villa Cortese powinna wygrać ten mecz.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Villa Cortese - Dinamo Moskwa 2 @ 1,85 Milenium ⛔ 3:2
Podobnie jak w meczu Tours, kurs na Dynamo znacznie spadł początkowo można było złapać około 2,15 - 2,25.
Villa Cortese weszły do dalszej fazy z 3 miejsca w grupie lepsze okazały się RC Cannes oraz Eczacibasi. Włoska drużyna w której rozgrywającą jest Amerykanka Lindsey Berg na pewno w tym sezonie nie zachwyca. W lidze włoskiej wyprzedza ich ekipa Yamaray Busto Arsizio a w LM nie radziły sobie do tej pory najlepiej. Na pewno w Cortese gra kilka ciekawych zawodniczek takich jak: siostry Caterina i Lucia Bosetti, Aurea Cruz, Martina Guiggi, Sarka Barborkova. Wiele z tych zawodniczek jest reprezentantkami swoich krajów. W drużyny Villi przed sezonem odeszły libero Paola Cardullo, Sara Anzanello i Taismary Aguero. Kilka tych dziur zostało załatanych (Guiggi za Anzanello) ale i tak to duże osłabienie szczególnie Cardullo.
O ekipie ze stolicy Rosji pisałem kiedyś, że mogą niezdobyć nic w tym roku i nie zaprezentują zbyt wiele ciekawego. Może i bym się nie mylił gdyby do zespołu nie dołączyła Angelina Grun. Po przyjściu Niemki gra zespołu zyskała na pewno na jakości. Z Grun w składzie Dynamo zdobyło Puchar Rosji. Razem na przyjęciu z Grun występuje Bułgarka Eva Yanewa. Na ataku liderka drużyna Natalia Goncharova. Te 3 zawodniczki stanowią o sile zespołu. Warto dodać, że inne siatkarki też są bardzo wartościowe jak Merkulova, Morozova i Ulyakina.
Drużyna Dynama na pewno jest mocniejsza i musi to udowodnić na boisku, dużym + dla Włoszek może być ich parkiet ale sądze, że i z tym Rosjanki sobie poradzą ????
Atom Trefl Sopot - Rabita Baku 2 @ 1,37 Milenium ⛔ 3:1
O tych dwóch drużynach myślę, że trzeba pisać najmniej. Atom skład ma znakomity ale wyników jakiś porywających nie ma. Takie zawodniczki jak Megan Hodge, Małgorzata Kożuch, Alisha Glass czy Corina Ssuschke - Voigtchyba trochę zawodzą i powinny spisywać się troche lepiej. Wykładnikiem słabej gry &quot;Atomówek&quot; jest ostatnia porażka w finale PP z Dąbrową 1:3. Dużym osłabieniem jest na pewno niedawne odejście z zespołu Neriman Ozsoy. Dużo mówi się, że Atom Trefl Sopot ma problemy finansowe po przez atmosfera w zespole też jakaś super nie jest.
Rabita to drużyna kompletna, o tym chyba pisać ani nikomu mówić nie trzeba. Za rozegranie odpowiada Irina Zhukova, po przekątnej z nią występuje Sanja Starović. Na przyjęciu Natasha Osmokrović i świetna Natalya Mammadova. Na środku występuja Mira Golubović i Natasha Krsmanović. Libero to Silvija Popović. Warto dodać, że oprócz świetnej wyjściowej &quot;6&quot; Rabita dysponują świetną ławką rezerwowych m.in.: Mary Spicer, Kathy Radzuweitt, Kimberly Glass. Takie nazwiska na ławce rezerwowych mogą robić wrażenie. Na ławce trenerskiej także gwiazda - Zoran Gajić.
Rabita przebiła Atom chyba pod każdym względem, nie wydaje mi się aby gwiazdozbiór z Baku pozwolił sobie wyzdrzeć dziś zwycięstwo ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Foppapedretti Bergamo - Scavolini Pesaro
Pojedynek włoskich drużyn w Lidze Mistrzyń. Jeszcze całkiem niedawno gwarantowało by to bardzo wysoki poziom, teraz już chyba trochę to opadło.

Obie drużyny mają swoje problemy i na pewno nie są zadowoleni ze swojej pozycji w lidze. Bergamo ostatnio odpadło bardzo szybko w Pucharze Włoch - pierwszy mecz i porażka 3-2 z Urbino. Scavolini za to przez słaby początek w lidze, gdzie przez kilka kolejek były bez punktów nie załapały się nawet do tych ćwierćfinałów.

Największym problemem Foppapedretti wydaje się brak liderki. Francesca Picinini po prostu gra słabo, a Di Iulio czy Quaranta według mnie do tej roli nie bardzo się nadają. Na pewno silnym ogniwem jest środkowa Arrighetti i solidnie gra doświadczona Rumunka Nucu.

Scavolini po słabym początku zaczęło w końcu wykorzystywać swój potencjał. Klineman wspaniały zasięg, jeśli ma piłkę dobrze dograną - nie sposób złapać ją blokiem. Druga przyjmująca - Brinker to zawsze solidna firma. Atakująca Ortolani, która powoli powoli dochodzi do formy. Całkiem niezła libero i rozgrywająca. Na środku nasza Okuniewska - to też gwarant kilku zdobytych punktów.

Obie drużyny według mnie są bardzo podobne. I tu i tu jest w miarę krótka ławka, spore problemy z przyjęciem, jakieś serie błędów własnych. W grudniowym meczu ligowym w Pesaro triumfowała drużyna Bereniki, wygrywając pewnie 3-1. Dla mnie faworytem do przejścia dalej jest Scavolini i w tym meczu powinny powalczyć. Ostatnio Bergamo &quot;lubi&quot; grać tie-breaki (a raczej nie lubi, bo je przegrywa), także tutaj też wydaje mi się, że spora szansa na 5 setów.

Niemniej jednak, myślę, że kurs na Pesaro z dodatnim handicapem jest bardzo ciekawy. Jeśli Picinini będzie grała, to co gra cały sezon to spokojnie tutaj przyjezdne powalczą o wygraną, bo nic nie zapowiada, by w grze Francesci wreszcie coś drgnęło, a to wydaje mi się jest klucz do sukcesu tej drużyny.

Moje propozycje:
Scavolini Pesaro +1.5 --- 1.75 @ 6/10 Pinnaclesports ⛔
Scavolini Pesaro wygra --- 2.50 @ 3/10 Bwin ⛔
WYNIK: 3-0
 
A 11

amauri

Użytkownik
Entrambe le squadre testeranno questa sera il campo di gioco: la Norda Foppapedretti sarà a Treviglio dalle 17.30 per oliare gli ingranaggi e affinare l’intesa di squadra in vista della battaglia. Dalle 19.30 sarà il turno della Scavolini della ex rossoblù Serena Ortolani, la cui presenza sembra essere ancora in dubbio a causa di un infortunio.
In dubbio, nella Scavolini, la presenza di una ex di lusso, Serena Ortolani, una delle maggiori protagoniste della&#39;ultimo scudetto vinto dalla Norda Foppapedretti.
Z tego wynika, że Ortolani najprawdopodobniej nie zgra w dzisiejszym spotkaniu. Jest to młoda zawodniczka, ale już odgrywa ważna role w zespole i może to być spora strata dla Pesaro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Norda Foppapedretti Bergamo - Scavolini Pesaro​


O włoskim pojedynku sporo napisał już mariok1992 i w większości się z nim zgadzam.

Volley Bergamo to zdecydowanie słabszy zespół niż w poprzednich sezonach. Francesca Piccinini od jakiegoś czasu gra po prostu na średnim poziomie. Trzeba przyglądać się młodej reprezentantce Bułgarii, Elitsie Vasilevej. Spory potencjał w ataku.

Scavolini wygląda nieźle, ale początek sezonu był kiepski w ich wykonaniu. Od jakiegoś czasu grają już coraz lepiej. Mocnym punktem na lewym skrzydle jest Alexandra Klineman. Doskonałe warunki fizyczne i potężny zasięg. Wada to na pewno kiepskie przyjęcie. Wydaje mi się, że bardzo dobrze radzi sobie środkowa Berenika Okuniewska. Może nie jest najlepszą zawodniczką w bloku, ale w ataku jest skuteczna.

Typ zagrany 2 dni temu, kiedy jeszcze nie wiedziałem o tym, że najprawdopodobniej nie zagra Ortolani. Podejrzewam, że Trener Luciano Pedulla na pozycji atakującej pod nieobecność Ortolani postawi na Klineman.

Typ:
Scavolini Pesaro @ 2.50 Bwin ⛔

Obecnie kurs wynosi 2.25.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Norda Foppapedretti Bergamo - Scavolini Pesaro​

O włoskim pojedynku sporo napisał już mariok1992 i w większości się z nim zgadzam.
Volley Bergamo to zdecydowanie słabszy zespół niż w poprzednich sezonach. Francesca Piccinini od jakiegoś czasu gra po prostu na średnim poziomie. Trzeba przyglądać się młodej reprezentantce Bułgarii, Elitsie Vasilevej. Spory potencjał w ataku.
Scavolini wygląda nieźle, ale początek sezonu był kiepski w ich wykonaniu. Od jakiegoś czasu grają już coraz lepiej. Mocnym punktem na lewym skrzydle jest Alexandra Klineman. Doskonałe warunki fizyczne i potężny zasięg. Wada to na pewno kiepskie przyjęcie. Wydaje mi się, że bardzo dobrze radzi sobie środkowa Berenika Okuniewska. Może nie jest najlepszą zawodniczką w bloku, ale w ataku jest skuteczna.
Typ zagrany 2 dni temu, kiedy jeszcze nie wiedziałem o tym, że najprawdopodobniej nie zagra Ortolani. Podejrzewam, że Trener Luciano Pedulla na pozycji atakującej pod nieobecność Ortolani postawi na Klineman.
Typ:
Scavolini Pesaro @ 2.50 Bwin
Obecnie kurs wynosi 2.25.
Bardziej był się skłaniał że terener postawi na Berenike. Bo taki manewr zrobił w wygranym meczu z Parmom 3-2 a tam na ataku grała Okuniewska i radziła sobie całkiem całkiem.
Aczkolwiek osobiście odradzał bym granie na Scavolini. Bo ten zespół jest sportowo gorszy od Bergamo na wyjazdach gra przeciętnie nawet z dużo niżej notowanym przeciwnikiem albo się meczą albo przegrywają. A w dodatku Scavolini jest osłabione.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bardziej był się skłaniał że terener postawi na Berenike. Bo taki manewr zrobił w wygranym meczu z Parmom 3-2 a tam na ataku grała Okuniewska i radziła sobie całkiem całkiem.

Aczkolwiek osobiście odradzał bym granie na Scavolini. Bo ten zespół jest sportowo gorszy od Bergamo na wyjazdach gra przeciętnie nawet z dużo niżej notowanym przeciwnikiem albo się meczą albo przegrywają. A w dodatku Scavolini jest osłabione.
Rozumiem, że odradzasz granie na Scavolini. Tak jak jednak napisałem typ został zagrany dwa dni temu, więc już cofnąć się tego nie da.

Możliwe, że Bera zacznie na ataku, ale Klineman też ma warunki, żeby grać na tej pozycji. Wtedy parę przyjmujących tworzą Saccomani i Brinker.

Bo ten zespół jest sportowo gorszy od Bergamo
W czym jest gorszy od obecnego Bergamo ? Oba zespoły według mnie zawodzą, ale potencjał sportowy jest zdecydowanie po stronie Pesaro.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ja myślę, że jednak nadal jest potencjał w tym typie, na pewno trzeba do niego podejść nieco bardziej ostrożniej. Na pewno robi się dziura na środku i tam Bergamo powinno mieć dominacje totalną, bo w Pesaro poza Okuniewską nie widzę porządnej środkowej - Laluma to dla mnie średniak typowy, nie gra nic ciekawego.
O atakującą jakoś specjalnie nie drżę. Berenika na pewno wie jak grać na tej pozycji. Przypomnę poprzedni sezon, gdy trener Wiktorowicz również z przymusu musiał kogoś wybrać na tą pozycje - i wtedy trzeba powiedzieć, że Okuniewska ciągnęła Aluprof, bardzo solidnie grała na tej pozycji.
Na pewno Pesaro dalej ma szansę na wygraną w tą spotkaniu, ważna będzie zagrywka, żeby troszkę zamknąć Signolire grę przez środek siatki. Na skrzydłach wydaje mi się, że dalej przewaga po stronie gości.
Zobaczymy jak to będzie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Muszyna - Cannes⛔(0:3)
Typ: Muszyna+1,5seta
Kurs: 1,80
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365
, Pinnacle 1,88
Data spotkania: 02.02.2012 godz. 18:00
Wcześniejsze mecze:
Cannes - Villa Cortese 1,80 ; 1,90
Eczacibasi - Cannes 1,3 ; 3,20
Cannes - Eczacibasi 1,70 ; 2,00
Cortese - Cannes 2,2 ; 1,6
Według mnie bardzo niski kurs na Cannes. Teraz zaczęło się poważniejsze granie a kurs na wyjeździe tylko 1,50. Muszyna ma solidny skład, do tego bardzo szeroki. Atut własnej hali powinien być bardzo ważny. Cannes wygrało wszystkie mecze w pierwszej rundzie, ale nie przeceniałbym tych wyników. Cannes może spokojnie się skupić na europejskich pucharach, inne zespoły mają poważnych rywali w swoich ligach. Składy rywalizujących drużyn są zdecydowanie porównywalne. Francuzki mają przewagę na pozycji blokujących, ale Bednarek-Kasza i Djurisić też prezentują dobry poziom. Reszta pozycji podobna, ławka rezerwowych na korzyść gospodyń. W ostatniej kolejce ligi francuskiej po urazie wróciła Centoni, którego nabawiła się w meczu z Calais. Według mnie Muszyna powinna wygrać minimum dwa sety przeciwko Cannes.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
W czym jest gorszy od obecnego Bergamo ? Oba zespoły według mnie zawodzą, ale potencjał sportowy jest zdecydowanie po stronie Pesaro.
Może trochę mniej jasno się wyraziłem. Chodziło mi głównie o grę Scavolini na wyjedzie w ligowych starciach naliczyłem im na 7 spotkań 7 porażek do tego jeszcze mecz anulowany z drużyną z którą wycofała się z rozgrywek i o ile mnie pamięć nie myli tam też Scavolini przegrało. Także 8 meczy 8 porażek. Oglądałem całościowo ich mecz niedawny z Parmą wygrany 3-2 w którym Scavolni grało słabo a ich wygrana w tym meczu było na prawdę niezwykle szczęśliwa bo mecz mógł zakończyć się wynikiem 0-3 i być może by tak było gdyby sędzia był trochę bardziej przytomny w 2 secie przy grze na przewagi. A Tie Break był podarowany przez drużynę przeciwną która grała lepiej aż do stany 14-12. Bergamo może nie jest drużyną zdecydowanie lepszą ale Scavolni na wyjazdach gra bardzo słabo. Do tego brak Ortolani ...
Podsumowując nie stawiam drużyny Bergamo w roli zdecydowanego faworyta ale na pewno nie postawił bym na drużynę która przez cały sezon udowadnia że na wyjedzie wygrywać nie potrafi nawet z drużynami dużo słabszymi od siebie. Fakt że w LM ograły Muszynę na wyjeździe ale w tym spotkaniu Muszyna grała piach straszny a Scavolini grało poprawnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Volley Bergamo - Scavolini Pesaro 1 @ 1,714 Pinnacle ✅ 3-0 zgodnie z planem :wink:
Sporo o meczu zostało już powiedziane w dziale, jednak z typem na Pesaro niestety ale się nie zgadzam. Teraz jeszcze wzrost kursów na gospodynie więc ja spróbuję zagrać. Siatkówki kobiet staram się unikać w typowaniu, raczej tylko oglądam i pilnuję wyników. Oglądałem dwa mecze Pesaro w LM z Muszynianką, we Włoszech było 3-1 dla podopiecznych Bogdana &quot;na miłość boską&quot; Serwińskiego. W Polsce lepsze były zawodniczki Pesaro które wygrały 3-0. Wynik nie do końca moim zdaniem obrazuje przebieg meczu, bo Włoszki wcale nie były aż tak dobre i Muszyna przegrała ten mecz przez Serwińskiego i jego bezsensowne decyzje. Bergamo widziałem raz w LM w meczu z Baku wygranym 3-1. Gra szału nie robi ale nie wygląda źle. W lidze obie drużyny poniżej oczekiwań. Pesaro wszystkie mecze wyjazdowe przegrało, nawet ze słabszymi drużynami, u siebie jest lepiej ale rewelacji też nie ma. Do tego osłabienia Pesaro o których wspomnieli już koledzy w dziale siatkówki skłania mnie do zagrania na Bergamo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No cóż, Bergamo zmiotło Pesaro. A raczej przyjezdne same się załatwiły, bo ogromna ilość małych i dużych błędów własnych. Z pozytywnych rzeczy - świetna zmiana w drugim secie Saccomani, utrzymała przyjęcie, skończyła co miała, do tego dołożyła coś w bloku. Na miejscu trenera po meczu kazałbym zostać naszej Berenice i poćwiczyć wystawę, bo spartoliła naprawdę kilka ładnych piłek, a tu chodzi o proste odbicie sposobem dolnym do którejś ze skrzydłowych - na kilka prób, nie widziałem żadnego poprawnie wykonanego, a to podstawowy element dla dobrej środkowej.
W 3 secie mogły jeszcze się wyratować i przedłużyć nadzieje, ale to nie był wynik ich dobrej gry, a raczej festiwalem błędów gospodyń, które niejako chciały chyba dorównać w tym elemencie rywalkom. W drużynie gospodyń jakoś widać było więcej zaangażowania i walki, bo praktycznie każda dłuższa wymiana była zwieńczona punktem dla Bergamo. Mecz słaby dla oka, zobaczymy co będzie w rewanżu.
Ps. Ortolani jednak zagrała, jednak jej gra nie jest warta opisywania.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Nieciekawie w Sopocie w perspektywie rewanżu w Baku. I tak uważam, że sportowo zespół Atomu jest dużo słabszy od Rabity i przegrałby w stolicy Azerbejdżanu, ale na ten moment nie wiadomo czy ten mecz w ogóle się odbędzie.
Fernandez już spakowała walizki, a kolejne zawodniczki mają to zrobić w przeciągu kilkudziesięciu godzin lub góra kilku dni. Na ten moment wygląda to tak, że do Baku nie będzie miał kto polecieć.
Powód? Oczywiście zaległości finansowe klubu wobec zawodniczek. Jeśli wierzyć różnym informacjom, to w tym sezonie zawodniczki nie dostały wypłaty ani raz(!).
 
D 224

dboniem

Użytkownik
No właśnie czy jakiś bukmacher ma w swojej ofercie mecze rewanżowe Ligi Mistrzyń, Polkom nie daje większych szans na awans, jeśli do meczu nie dojdzie będzie zwrot, ale jeśli nawet zagrają to raczej na bank odpadną.
Jeśli w ofercie znajdziecie mecz rewanżowy Rabita Baku - Sopot to napiszcie w którym.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
No właśnie czy jakiś bukmacher ma w swojej ofercie mecze rewanżowe Ligi Mistrzyń, Polkom nie daje większych szans na awans, jeśli do meczu nie dojdzie będzie zwrot, ale jeśli nawet zagrają to raczej na bank odpadną.
Jeśli w ofercie znajdziecie mecz rewanżowy Rabita Baku - Sopot to napiszcie w którym.
Najwcześniej pewnie będą w poniedziałek. Pewnie w Bwin.
Też czekam na kursy, bo to co przegrałem na Rabicie w meczu w Sopocie chciałbym odrobić z nawiązką w rewanżu, ale jak klub nie ma pieniędzy, to może być problem z transportem do Baku.
A tak czysto sportowo to biorąc pod uwagę sytuację finansową to co zagrały z Rabitą to mistrzostwo świata.
Całą grę ciągną w Sopocie Amerykanki, a one za darmo nie będą grać i pewnie lada moment odejdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom