>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2010/2011

Status
Zamknięty.
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Rabita Baku- Scavolini Pesaro 2 @ 1.80
Nie będę się rozpisywał. Dla mnie to mega pewniak. Widziałem mecze Rabity z Muszyną która nie zachwyciła. Drużyna z Pesaro to zdecydowanie za wysoka półka. Na każdej pozycji mają lepsze, bardziej doświadczone i znane zawodniczki.Pesaro ostatnie mecze wygrywa i spokojnie powinno sobie dać radę.
Dodam iż oba zespoły spotkały się już w grupie tych rozgrywek i każda z drużyn wygrała mecz na własnym parkiecie. Zespół z Rabity już na wyjeździe bądź neutralnym terenie nie potrafi tak grać jak u siebie.

Właśnie w taki sposób Manon cieszyć się będzie z awansu do Finału LM!
 
G 35

gesio

Użytkownik
no tak Scavo wydaje sie byc pewniejsze ciut, mimo iz juz tam nie ma dwoch czolowych armat (Skowronska i Costagrande) to zawsze to Scavolini i w dziewczynach ze slonecznej Italii nalezy upatrywac faworyta ????
ale zdecydowanie ciekawiej powinno byc w spotkaniu dwoch czolowych ekip ze Stambulu i pojedynek Skowronska-Glinka, w tym spotkaniu troche niski kurs na Fenerbahce bo zaledwie 1.3 tak wiec chyba najciekawsza propozycja wydaje sie byc over 180.5 po kursie 1.8, te zespoly graly ze soba w tym sezonie juz 3 razy, ogolny bilans to 2-1 dla Fenerbahce ale za to kazdy z tych meczy to byl mecz zaciety, a wiec wydaje mi sie ze over to calkiem niezly typ.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rabita Baku- Scavolini Pesaro 2 @ 1.80
Nie będę się rozpisywał. Dla mnie to mega pewniak. Widziałem mecze Rabity z Muszyną która nie zachwyciła. Drużyna z Pesaro to zdecydowanie za wysoka półka. Na każdej pozycji mają lepsze, bardziej doświadczone i znane zawodniczki.Pesaro ostatnie mecze wygrywa i spokojnie powinno sobie dać radę.
Dodam iż oba zespoły spotkały się już w grupie tych rozgrywek i każda z drużyn wygrała mecz na własnym parkiecie. Zespół z Rabity już na wyjeździe bądź neutralnym terenie nie potrafi tak grać jak u siebie.

Właśnie w taki sposób Manon cieszyć się będzie z awansu do Finału LM!
Popieram zdecydowanie. Scavolini to zespol mocniejszy personalnie. Rabita w meczu z Muszyna nie pokazala fajerwerkow. Rowniez zgodze sie z tym ze Baku poza wlasnym terenem gra duzo duzo slabiej (np. 2-3 w Bielsku). Kursy na Scavolini rosną 2.11 w Pinnacle
 
B 0

bakard

Użytkownik
Popieram zdecydowanie. Scavolini to zespol mocniejszy personalnie. Rabita w meczu z Muszyna nie pokazala fajerwerkow. Rowniez zgodze sie z tym ze Baku poza wlasnym terenem gra duzo duzo slabiej (np. 2-3 w Bielsku). Kursy na Scavolini rosną 2.11 w Pinnacle
Panowie a macie jakieś informacje co do składu Scavolini i gry w tym turnieju Destiny Hooker bo jest to jak dla mnie bardzo ważna informacja dla tego meczu. Na stronie CEV nie ma jej w składzie Scavolini , nie grała też w dwóch ostatnich meczach ligowych. Bez niej potencjał ataku Pescaro jest dużo mniejszy , być może ten fakt ma wpływ na zmianę kursów i przesuwanie faworyta w stronę Rabity.
 
R 16

rskull

Użytkownik
“Although Destinee Hooker left our team last week, I still think that we came here for a good performance and the match with Rabita will be decided by a few balls.
Chyba jej nie bedzie
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
wstrzymajcie się z graniem na Pesaro właśnie przez brak Hooker, która jest w USA rzekomo leczy tam kontuzję ale nie uzgodniła tego z klubem i prawdopodobnie juz w Pesaro nie zagra. Odgrywała ona kluczową rolę w spotkaniach grupowych przeciwko Baku a jej zmienniczka Saccomani bardzo słabo przyjmuje i może być spory problem.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Rabita Baku-Scavolini Pesaro Volley
Mój typ: over 184.5 @ 1.85 Unibet⛔
Scavolini Pesaro Volley (+1.5) @ 1.45 Unibet⛔
W I półfinale staną na przeciw siebie Włoszki (które w poprzednich sezonach miały zdecydowanie lepszy skład, a mimo to nie udawało się awansować do finału) oraz Azerki (które w ćwierćfinale pewnie pokonały Muszyną do 0). Liczę na wyrównaną walkę. Gdyby w barwach Scavolini występowała Hooker (brak z powodu kontuzji) pewnie bardziej z przekonaniem zagrał bym na Włoszki, a tak sprawa awansu jest ciągle otwarta i dość trudna do przesądzenia. Ale wcale nie będę zdziwiony jak to rozwiąże się dopiero w tie break&#39;u.

Fenerbahce Istanbul-Vakifbank Günes Istanbul
Mój typ: Fenerbahce Istanbul (-1.5) @ 1.55 Unibet⛔
under 180.5 @ 1.95 Unibet⛔
Drugi półfinał zapowiada się o wiele ciekawiej, chociażby z tego powodu że będzie pewien akcent narodowy (Skowrońska vs Glinka). Jednak w pamięci mam mecz z początku sezonu, ktory rozegrały pomiędzy sobą właśnie te dwie drużyny, a w którym 3-1 wygrało Fenerbahce. Zresztą na stronach internetowych można przeczytać że drużyna Fenerbahce była budowana z myślą o wygraniu LM. Stąd w drużynie m.in. Sokołowa, Skowrońska, Fuerst, Fofao a nad wszystkim pieczę trzyma Ze Roberto. Nie będę ukrywał że Fenerbahce jest moim faworytem do wygrania tej edycji LM.
EDIT: I znowu się przekonałem, że siatkówka żeńska jest nieprzewidywalna. A swoją drogą to ciekawe jak wygrywając w tie break&#39;u 7-2 można przegrać 11-15:?
 
G 35

gesio

Użytkownik
ale zdecydowanie ciekawiej powinno byc w spotkaniu dwoch czolowych ekip ze Stambulu i pojedynek Skowronska-Glinka, w tym spotkaniu troche niski kurs na Fenerbahce bo zaledwie 1.3 tak wiec chyba najciekawsza propozycja wydaje sie byc over 180.5 po kursie 1.8, te zespoly graly ze soba w tym sezonie juz 3 razy, ogolny bilans to 2-1 dla Fenerbahce ale za to kazdy z tych meczy to byl mecz zaciety, a wiec wydaje mi sie ze over to calkiem niezly typ.
no i stało sie, over bez dwoch zdan ;)
 
G 35

gesio

Użytkownik
no Fener troche rozczarowalo najpierw prowadzenie 2-1 a pozniej w taibreku po asie serwisowym Kasi bylo 7-3 no i sie pozniej posypalo, widocznie nie ma tak dobrze ze kupimy pare klasowych zawodniczek i LM nasza ???? nie tym razem
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Mecz Tureckich drużyn niesamowity. Tiebreak bardzo emocjonujący. Gdybym w tym meczu stawiał na Fenerbacze miałbym ogromne pretensje do ich rozgrywającej - Fofao. Brazylijka 40 lat, doświadczenie niby ogromne, a zawodniczka zagrała po prostu tragicznie. Przez cały mecz rozgrywała szybka piłkę do koleżanek, natomiast od połowy 4 seta skupiła się na rzucaniu świec do koleżanek na skrzydła i tak naprawdę tutaj widzę porażkę gospodyń. Zero gry środkiem, w piątym secie chyba ani razu nie wystawiła koleżankom na środek, przez to na 5 set skrzydłowe to już były tylko dętki.
Z drugiej strony w tym 5 secie sędzia tez mógł parę razy gwizdnąć nieczyste odbicie u drugiej rozgrywającej vakifbanku, która tez wystawiała niezłe świece, chociaż na środek do Poljak też wystawiała i to z całkiem dobrym skutkiem.
Najlepsza zawodniczka meczu - Jelena Nikolic jak dla mnie ????
A gra w defensywie obu zespołów to klasa światowa, do której Polskim zespołom jeszcze baaardzo daleko...
 
G 35

gesio

Użytkownik
no nie dziwie ze dla ciebie Nikolic to MVP, skoro poprowadzila Vakifbank do zwyciestwa:
najlepiej punktujace:
Fenerbahce:
Skowronska - 27
Osmokrovic - 17
Sokolova - 14
Vakifbank:
Nikolic - 28
Glinka - 18
Sonsirma - 16
napewno wiecej sie spodziewano od Sokolovej, jak na 5.setow i 14 punktow to slabiutko, w Polskim pojedynku 27-18 dla Kasi, ale to najprawdopodobniej Glinka wzniesie puchar za Lige Mistrzyń.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Vakifbank Günes Istanbul-Rabita Baku
Mój typ: Rabita Baku (+1.5) @ 1.85 Unibet⛔
Nasuwają mi się pewne spostrzeżenia po wczorajszym półfinale Fenerbahce Istanbul-Vakifbank Günes Istanbul. I mam takie wrażenie że to nie Vakifbank zagrało bardzo dobrze tylko że Fenerbahce zagrało fatalnie by nie powiedzieć tragicznie (a dokładnie to może nie cała drużyna tylko Fofao - qrcze co to było za rozegranie - uproszczone do granic możliwości zero środka, zero drugiej linii praktycznie tylko na skrzydła - i takie są skutki). To i tak &quot;cud&quot; że dotrwały do tie break&#39;a przy tak fatalnym rozegraniu.
A propos, gdyby dzisiaj Ze Roberto po 1 secie &quot;nie zdjął&quot; Fofao to cos mi się widzi że by było tak jak wczoraj lub nawet gorzej.
A Vakifbank nie pokazało nic nadzwyczajnego, tyle że wygraly ten mecz przez konsekwencję. Zresztą gra Azerek jakoś mi się bardziej podobała. Wystarczy popatrzęć na noty w statystykach, I dlatego w dzisiejszym finale obstawiał bym przy najmniej 2 sety dla Rabity.
A co z tego wyjdzie - zobaczymy - bo po wczorajszym meczu to trudno cokolwiek wyrokować.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
VakifGunes Stambuł, którego barwy reprezentuje Małgorzata Glinka-Mogentale, w pojedynku o miano najlepszej drużyny w Europie w trzech setach pokonał ekipę Rabity Baku.

Mecz finałowy:
Rabita Baku - VakifGunes Stambuł 0:3
(13:25, 20:25, 18:25)
Składy zespołów:
VakifGunes Stambuł: Sonsirma (8), Glinka-Mogentale (14), Cemberci Kirdar (1), Toksoy (6), Nikolić (15), Poljak (10), Guresen (libero)
Rabita Baku: Natasza Krsmanović (4), Mammadova (13), Glass (10), Golubović (2), Starović (10), Żukowa, Popović (libero) oraz Ativi, Nenova i Doganjić

Oprócz złotego medalu za zwycięstwo w Lidze Mistrzyń do rąk Małgorzaty Glinki-Mogentale trafiła statuetka dla najlepszej zawodniczki Final Four.

Nagrody indywidualne:
MVP: Małgorzata Glinka-Mogentale (VakifGunes Stambuł)
Najlepsza atakująca: Manon Flier (Scavolini Pesaro)
Najlepsza przyjmująca: Gözde Kirdar Sonsirma (VakifGunes Stambuł)
Najlepsza rozgrywająca: Özge Kırdar (VakifGunes Stambuł)
Najlepsza libero: Gizem Guresen (VakifGunes Stambuł)
Najlepiej punktująca: Jelena Nikolić (VakifGunes Stambuł)
Najlepiej zagrywająca: Natalia Mammadova (Rabita Baku)
Najlepiej blokująca: Maja Poljak (VakifGunes Stambuł)

Źródło: www.siatka.org
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom