>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2010/2011

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko Biala-Istambul
typ: -1.5 seta Istambul
1.71
Pinnacle
Analiza
Dziś w pierwszym spotkaniu finalowej dwunastki ligi mistrzyn mistrzynie polski spotkaja sie przed wlasna publicznoscia z zawodniczkami ze Stambulu . Bielszczanki znalazly sie w top12 nieco szczesliwie , gdyz zajely w swojej grupie eliminacyjnej dopiero 3 miejsce , za rabita baku oraz scavolini pesaro . Turczynki natomiast w bardzo trudnej grupie zajely pierwsze miejsce przed muszynianka oraz zarechem odintsovo. Vafibank to ekipa klasowa. Wystepujace w tej druzynie Malgorzata Glinka, Maja Polijak czy Jelena Nikolic to scisla swiatowa czolowka. Bielsko nie jest rowniez w najwyzszej dyspozycji . W polskiej lidze uleglo u siebie gwardii wroclaw nie wygrywajac nawet jednego seta! Natomiast w lidze vafibank wygral z innym uczestnikiem top12 ligi mistrzyn ecaczibasi po tiebreaku. Naprawde nie widze wiekszych szans na zwyciestwo Bielska. Za Turczynkami przemawia doswiadczenie, potencjal , a co najwazniejsza duzo lepsza dyspozycja. Dlatego mysle ze moga one dzis zwyciezyc bez straty seta.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biala (2.5) - Vakifbank Istanbul (0) // handicap setowy
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsafe
Podopieczne Grzegorza Wagnera to zespół nieprzewidywalny, potrafią zagrać znakomite zawody ale również łatwo przegrać przed własną publicznością (ostatnio z Gwardią Wrocław 0:3)!!
Niestety, prędzej w ostatnim czasie im do porażek niż do efektownych zwycięstw. Co z tego, że wraca do gry Anna Werblińska jeżeli po drugiej stronie siatki mamy dzisiaj takie zawodniczki jak Małgorzata Glinka, Jelena Nikolić czy Maja Poljak. Zresztą to zawodniczki ze Stambułu ostatnio kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w swojej lidze (m.in. z Eczacibasi Stambuł 3:2, w jednym setów wygrały 25:3)!!
Ponadto chyba każdy miał okazję oglądać spotkanie Muszynianka Muszyna - Vakifbank Istanbul w fazie zasadniczej (grupowej) Ligi Mistrzyń, ten mecz pokazał wielką siłę ekipy tureckiej. Muszyna co prawda wygrała pierwszego seta (25:23) ale to co później się działo wyglądało (ze strony polskie) katastrofalnie. 20:25, 14:25, 14:25 i ostateczne zwycięstwo Vakifbank Istanbul 3:1. Boje się, że dzisiaj Polkom nawet jednego seta nie uda się ugrać.
Nie wiem skąd ci się wzieło te 25 -3 , z Eczacibasi sety kończyły sie nastepująco : 25-20, 25-22, 15-25, 23-25, 17-15 - obie ekipy sporo przestojów , a o wyniku końcowym . decydowały pojedyncze piłki -
Co do meczu : na 0-3 typ bardzo ryzykowny , ja bym Bielska na pozarcie nie skazywał , ekipa ta ma mozliwości , a zawodniczki nie odstaja wiele od tych w tureckiej ekipie (rozegranie nawet na korzysc Bielska) jedyna róznica to to ze maja w skałdzie Glinkę , no i jest to zespół poukładany, w zasadzie bez słabych punktów i co najwazniejsze bez ogromnych wahan dyspozycji poszczegolnych siatkarek, czego o Bielsku powiedziec nie mozna. Jesli jednak bielszczanki zagraja dzis w komplecie na dobrym poziomie i siadzie im zagrywka to roznie moze byc ;)
Win Vakif po 1,4 wg mnie nie opłacalny zupełnie , jak juz to ja bym tu uderzył w handi punktowe Vakif(gdzies do 8,5 ) albo na win Bielska - jesli ktos wirzy w ich sukces (kursy poszły pow 3,0 ) - jednak najrozsądniejszym typem w tym spotkaniu jest po prostu no bet :grin:
A propos konfrontacji Vakif z Muszyną - nie zgodzę się że ten dwumecz pokazał wielkość turczynek , raczej pokazał słabośc Muszyny (przede wszystkim w kwestii mentalnej) jak dla mnie Muszyna to ekipa bez jaj ;) moze personalnie wygladaja lepiej od Bielska ale co z tego , BB mimo ze słabsze od Muszynianki to a Vakifbankiem moze powalczyc - wystarczy w to uwierzyc
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Z tym 25:3 przyznaje się to mój błąd. Źle zobaczyłem statystyki (pomyliło mi się z meczem z Bankasi Ankara).
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
M. Muszyna - Villa Cortese 2 @2.0 Pinnacle 7/10

Muszyna bez formy według mnie. Miałem okazję ogladać ich ostatni pojedynek z Wrocławiem i wogóle nie zachwyciły, miały spore przestoje w swojej grze. Co do Włoszek to jest niezła drużyna, taka mieszanka włosko-amerynkańska i myślę, że to one dzisiaj wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.

Prostojev - Baku 2 -1.5 Seta @1.68 Pinnacle 10/10

Prosojev to jedna ze słabszych drużyn w tej fazie rozgywek jeśli nie najsłabsza, naszpikowane gwiazdami Baku powinno łatwo wygrać ten dwu mecz, bo one w tym sezonie celują w czołową czwórkę.

Minorka - Dąbrowa Górnicza 1 @2.50 Bet365 7/10

Nie mam pojęcia skąd takie faworyzowanie polskiej drużyny, ale mnie to nie przeszkadza. Dąbrowianki narazie nie grają na miarę swoich możliwości, w lidze stoją dość kiepsko. Co do drużyny gospodyń są to liderki ligi hiszpańskiej. Faktycznie może liga ta faktycznie nie jest najmocniejsza, aczkolwiek są one bardzo groźne u siebie. Potrafiły rozprawić się z wicemistrzem Niemiec w stosunku 3:0. Drużyna ta głównie składa się z reprezentantek Hiszpanii, ale są też zawodniczki z innych krajów jak chociażby dysponująca świetnym serwisem Brytyjka Kylie Atherstone, Portorykanka Yantin, czy też rewelacyjna środkowa Ukraińska Vita Prychepa, która potrafi zdobywać po 30pkt w meczu co jak na środkową jest rewelacyjnym wynikiem.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Volero Zurych - Zariecze Odińcowo 1.95
U siebie Rosjanki rozjechały szwajcarską drużynę 3:0 (25:21, 25:15, 25:18). Oglądałem trochę to spotkanie i gdyby nie lekki przestój Zariecza w 1 secie (straciły 7 pkt pod rząd), to wynik by wyglądał jeszcze lepiej. Kurs atrakcyjny zważywszy że obecna jest zasada złotego seta i Rosjanki aby awansować muszą grać do końca. W 1 spotkaniu nie grała Margareta Kożuch, nie wiem czy wystąpi jutro.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, Liga Mistrzyń, 20:30
MC-Carnaghi Villa Cortese - Muszynianka Muszyna
Typ: ponad 180,5 pkt
Kurs: 2.10
Unibet
Rewanżowe spotkanie pierwszej rundy fazy play-off Ligi Mistrzyń pomiędzy wicemistrzyniami Włoch - MC-Carnaghi Villa Cortese a wicemistrzyniami Polski z Muszyny. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami było bardzo ciekawe i zacięte, a o zwycięstwie decydował tie-break. Muszynianka prowadziła już 2:0 w setach (16,24), pierwszy set bez historii, o wygranej w drugim zaważyła dobra gra blokiem w jego kluczowych momentach, w trzecim secie przewagę osiągnął zespół Włoski, jednak przy wyniku 21:24 gospodynie doprowadziły do stanu 23:24 i wtedy doszło do kontrowersyjnej sytuacji kiedy to sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego punktu dla Muszyny, również w czwartym secie było 20:16 i fatalna strata punktów w jednym ustawieniu co zakończyło się wygraniem tego seta przez zespół z Villa Cortese. Decydował tie-break, który również był bardzo wyrównany, ale co najważniejsze ostatecznie wygrany przez Muszynę do 14. Faworytkami w meczu rewanżowym są Włoszki ale myślę że szanse Muszyny są o wiele większe niż wskazują na to kursy. Po pierwsze zdecydowanie z bagażem roli faworyta, pod presją grać będą gospodynie dzisiejszego meczu, to one muszą dziś wygrać. Po drugie zespół z Muszyny nie grał w ten weekend w lidze, od pierwszego meczu - przez tydzień były tylko i wyłącznie skupione na przygotowaniach do tego rewanżowego spotkania. Wyniki w ostatnim czasie zespołu MC-Carnaghi Villa Cortese też pokazują że Muszyna staje dziś przed ogromną szansą by awansować dalej, wygrały zaledwie jeden z ostatnich czterech meczów ligowych, choćby ostatnia porażka 1:3 z ostatnim w tabeli zespołem z Pawii, faktycznie zagrały bez swojej podstawowej rozgrywającej Lindsey Berg jednak to nie może być tłumaczenie porażki z tak słabym zespołem. Dziś więcej czasu powinna zagrać gwiazda gospodyń Taisamre Aguero, ale nie jest ona jeszcze w pełnej dyspozycji. Muszynianka staje przed ogromną szansą, w przypadku porażki mogą liczyć jeszcze na wygranie złotego seta, ja jednak liczę na powtórkę z meczu z Zarieczem Odincowo, kiedy to przegrywały 2:0 w meczu wyjazdowym, który musiały wygrać, potrafiły jednak się podnieść, liczę że i dzisiaj są w stanie sprawić niespodziankę i to bez rozgrywania złotego seta.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie ukrywam, że w tym tygodniu w europejskich pucharach szukam wyższych kursów i niespodzianek. Może się to zakończyć dobrze, ale może też być kompletna klapa. Dlaczego ? Wszystkie zespoły grają na wyjeździe. Ze stawkami nie szaleć ;)

MC-Carnaghi Villa Cortese - Bank BPS Fakro Muszynianka​


Spory kurs na Muszynianke i według mnie warto spróbować.

W pierwszym starciu to polski zespół narzucał warunki gry i tylko przez swoją nieporadność nie zakończyły tego spotkania szybciej. Podobały mi się kombinacje na siatce grane przez Milenę Sadurek. Bardzo efektowne i efektywne akcje. Najwięcej piłek w ataku otrzymywała Ola Jagiełło. Doświadczona, dojrzała zawodniczka. Rzadko schodzi poniżej dobrego poziomu. Według mnie było trochę mało gry przez środkowe, ale być może było to spowodowane ich nie najlepszą grą w ataku.

Villa Cortese ostatnio zagrało bardzo słabe spotkanie w Lega Pallavolo. Podopieczne Trenera Marcello Abbondanzy przegrały z ostatnią drużyną w Tabeli, drużyną która przed tym spotkaniem nie miała żadnego zwycięstwa. Warto odnotować, że w tym meczu na parkiecie pojawiła się Taismary Aguero, która w trakcie spotkania zastąpiła Megan Hodge i zagrała dobre spotkanie. Trzeba zwrócić uwagę na Sara Anzanello. Bardzo solidna i skuteczna zawodniczka.

Siatkarki Muszyny muszą być maksymalnie skoncentrowane od początku do końca meczu. Spodziewam się dobrego, twardego spotkania. Podopieczne Trenera Serwińskiego swoją zagrywką muszą omijać strefy Paoli Cardullo (Libero Villa Cortese), która jest jedną z lepszych zawodniczek na swojej pozycji.

Spotkanie można oglądać od godziny 20:30 na kanale Polsat Sport !​

Propozycja:
Bank BPS Fakro Muszynianka @ 3.55 Unibet ⛔

EDIT: Wielkie brawa za Złotego Seta ;)

Voléro Zürich - Zarechie Odintsovo​


Drużynę z Zurychu widziałem ostatnio tylko w piewszym spotkaniu z Odintsovem. Poziom tego zespołu jakoś szczególnie wysoki nie jest. Szwajcarki dobrze spisują się na własnym parkiecie, ale nie wiem czy będą miały po swojej stronie jakiekolwiek siatkarskie atuty.

Gwiazdą zespołu z Odintsova jest oczywiście Margareta Kozuch. Niemka w pierwszym spotkaniu nie zagrała, a wiemy ile ta siatkarka potrafi dać drużynie. Nie wiem czy wystąpi w dzisiejszym spotkaniu, bo konkretnej informacji nie mogłem znaleźć.

Grając to spotkanie kieruje się przede wszystkim pierwszym spotkaniem pomiędzy tymi drużynami. Różnica była naprawdę spora i nie chce mi się wierzyć, że Szwajcarki doprowadzą dzisiaj do Złotego Seta. Mamy taki system jaki mamy i siatkarki z Rosji muszą grać o zwycięstwo w tym spotkaniu.

Propozycja:
Zarechie Odintsovo @ 1.95 ⛔
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
skończyłem oglądać właśnie mecz tureckich ekip
to co zagrało Eczacibasi to wołało o pomstę do nieba, przez cały mecz liczbę błędów własnych wyniosła pewnie ok 1 set za free dla rywalek, blok można policzyć na placach jednej ręki, ogólnie w ekipie gospodyń nic nie funkcjonowało, przyjęcia brak (jeżeli było to, rozgrywające dogrywały takie piłki, że nie wiadomo co to było), a jeżeli było nawet i przyjęcie i rozegranie to atakujące kończyły na czysto bardzoo sporadycznie
ekipa VakifGunesTTelekom zagrała bardzo podobnie jak z Bielskiem, czyli bez fajerwerków, Glinka- klasa, ale bardzo poprawnie, praktycznie brak błędów własnych, dobra gra w przyjęciu i ataku, ale, żeby pokonać dzisiaj Eczacibasi wystarczyło tylko przebijać piłkę....
naprawdę, lepsze mecze w PlusLidze zdarzało się oglądać...
raz jeszcze potwierdza się powiedzenie, że kobiecy sport to loteria
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
naprawdę, lepsze mecze w PlusLidze zdarzało się oglądać...
Nie intersuje sie kobieca siatka gdyz zraził mnie poziom plus ligi kobiet, a ten mecz mialem przyjemnosc obejrzec w calosci i powiem ze zadna polska druzyna nie dosiega do piet tym dwom druzynom z Turcji.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Potwierdzam, gospodynie wczorajszego spotkania zagraly okropnie... poziom kobiecej siatkowki, nawet w Europie nie jest najwyzszy....
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Potwierdzam, gospodynie wczorajszego spotkania zagraly okropnie... poziom kobiecej siatkowki, nawet w Europie nie jest najwyzszy....
Mógłbyś swoją myśl jakoś rozwinąć? Jeśli widziałeś spotkanie to napisz co było nie tak, dlaczego wg Ciebie gospodynie zagrały okropnie? Rzucisz jeden ogólnik i to ma być merytoryczna wypowiedź? Inteligentny człowiek jest w stanie napisać parę zdań więcej.
Piszesz totalne bzdury bo oceniasz po jednym meczu poziom siatkówki, rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo stawiałeś na gospodynie, które przegrały 0-3. Trudny mecz wybrałeś i miej pretensje do siebie, jak się nie jest w temacie to nie ma co typować siatkówki kobiecej.
Żebyś wiedział na jakim poziomie mógł być wczorajszy mecz Volero Zurich - Scavolini Pesaro to takich bzdur byś nie pisał. Pozdrawiam
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Rabita Baku
Mój typ: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.65 Unibet
lub bardziej ekstremalnie Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna -1.5 @ 2.25 Unibet
Rabita Baku IMHO jest drużyną teoretycznie słabszą niż wicemistrzynie Włoch, zresztą patrząc na spotkanie z Aluprofem to mecz w Bielsku nie należał do najszczęśliwszych dla azerek. Wartu tu też mieć na uwadze oba mecze Aluprofu z Muszyną 3-0 na wyjeżdzie i 3-1 u siebie dla Muszynianek.
Na pewno dużym atutem dla Muszynianki będzie własna hala no i publiczność (którą zawsze lepiej mieć po swojej stronie ;).
Nazwiska po stronie azerek nie są jakieś bardzo pionurujące, najbardziej kojarzę Amerykankę Glass, choć z tego co pamiętam to w WGP 2010 i Mistrzostwach Świata Hugh McCutcheon nie skorzystałz jej umiejętności.
Więc tak sobie myślę że wyżej wspomniane kursy są raczej do przyjęcia.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Rabita Baku​

Faworytkami spotkania są zawodniczki z Muszyny. Rabita Baku to solidny zespół, ale atutem siatkarek z Azerbejdźanu jest własny parkiet. To właśnie tam potrafią ograć wyżej notowane zespoły.

Rzadko można oglądać siatkarki Rabity w TV, więc za wielkiej wiedzy o tym zespole nie mam. Kluczową zawodniczką jest na pewno Natalya Mammadova. Trzeba się postarać o konsekwentną zagrywkę w tą siatkarkę. Natalya dostaje mnóstwo piłek w ataku. Poza tym dobrze radzi sobie w bloku i dysponuje trudną zagrywką. Warto zwrócić uwagę również na pozostałe skrzydłowe. Kimberly Glass i Sanja Starovic to mocne punkty w ataku.

Muszyna personalnie wygląda według mnie lepiej. Skład jest stabilny i wyrównany. Jeżeli chodzi o poszczególne zawodniczki to mam nadzieję, że w końcu na optymalnym poziomie zagra Asia Kaczor. Środek siatki wygląda bardzo dobrze. Agnieszka Bednarek-Kasza, Kasia Gajgał i Caroline Wensink to bardzo dobre zawodniczki. Odpowiedzialna za rozegranie Milena Sadurek potrafi grać bardzo szybką, kombinacyjną siatkówkę. Mariola Zenik ma czasami problemy w przyjęciu, ale w obronie jest nie do zastąpienia. Ola Jagieło gra zawsze solidnie, Klaudia Kaczorowska i Kinga Kacprzak pokazały już w tym sezonie, że w trudnych momentach mogą wejść na parkiet i pomóc koleżankom w odniesieniu zwycięstwa.

Własny parkiet będzie atutem zawodniczek Muszyny. Podopieczne Trenera Serwińskiego już pokazały, że potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Mam nadzieję, że dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo.

Propozycje:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.55 Unibet ⛔
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna -1.5 (Sets Handicap) @ 2.25 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 5

killkoss

Użytkownik
Siatkówka, Liga Mistrzyń
Rabita Baku - Bank BPS Muszynianka
Od dawna przyglądalem sie kursom na to spotkanie Kurs 2,0 na n początku na wygranie chocby seta Muszyny.Sporo osob zagralo bo takiej wlasnie kwocie co widac po dzisiejszych kursach min.(1,62).Widac ze nie są w tej chwili w formie takiej jak chocby jescze miesiąc temu.Skutecnosc na przyjeciu i ataku spadly,co pokazal kolejny mecz ligowy w Dąbrowie.Jak sie bedzie im gralo tam dzis kazdy wie.Sędzieowie mogą gwizdnąc 1-2 sytuacje kluczowe.Nikt sie nie spodziewal ze nie ugrają seta u siebie.Skoro nie ugrali u siebie a forma nie jest optymalna ryzykowne staje sie granie na Muszyne z handi po 1,68 nawet + 2,5 chociaz prawdopodobny wydaje sie byc ugrany chodz jeden set to mimo wszystko dziewczyny z Baku beda u siebie grac na fali.Jesli mial bym ryzykowac to nie po takiem kursie aktualnym.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Kolejny mecz ktory mi sie rzucil w oczy z Ligi Mistrzow kobiet:
Vakifbank Günes Istanbul -- Eczacibasi Zentiva Istanbul
W pierwszym meczy obu ikip Vakifbank pokonal na wyjezdzie Eczacibasi 0-3
Miejscowa ekipa popelniala wiele prostych bledow i widac ze aktualnie nie są w formie w przeciwnienstwie do Vakifbanku.Stawiam pewne zwyciestwo Vakifbanu u siebie ( 1.57)✅
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Kolejny mecz ktory mi sie rzucil w oczy z Ligi Mistrzow kobiet:
Vakifbank Günes Istanbul -- Eczacibasi Zentiva Istanbul
W pierwszym meczy obu ikip Vakifbank pokonal na wyjezdzie Eczacibasi 0-3
Miejscowa ekipa popelniala wiele prostych bledow i widac ze aktualnie nie są w formie w przeciwnienstwie do Vakifbanku.Stawiam pewne zwyciestwo Vakifbanu u siebie ( 1.57)
Witam!
Tak dla wiadomości, te &#39;u siebie&#39; czy &#39;na wyjeździe&#39; nie ma znaczenia. Obie ekipy grają w tej samej hali.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Witam!
Tak dla wiadomości, te &#39;u siebie&#39; czy &#39;na wyjeździe&#39; nie ma znaczenia. Obie ekipy grają w tej samej hali.
czy aby na pewno??

Vakıfbank Güneş Sigorta Stambuł---Haldun Alagaş Sports Hall
Eczacıbaşı Stambuł---Eczacıbaşı Spor Salonu

hale różne, ale nie wiem, jak to jest w LM
skoro grają w tej samej hali, nie powinny być takie różnice kursowe...w poprzednim meczu to dzisiejsze przyjezdne był faworytkami...

ale gospodynie dzisiaj powinny sobie poradzić, poprzedni mecz zdecydowanie pod ich dyktando
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
czy aby na pewno??
Vakıfbank Güneş Sigorta Stambuł---Haldun Alagaş Sports Hall
Eczacıbaşı Stambuł---Eczacıbaşı Spor Salonu
hale różne, ale nie wiem, jak to jest w LM
skoro grają w tej samej hali, nie powinny być takie różnice kursowe...w poprzednim meczu to dzisiejsze przyjezdne był faworytkami...
ale gospodynie dzisiaj powinny sobie poradzić, poprzedni mecz zdecydowanie pod ich dyktando
Pierwszy mecz ---&gt; http://cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=tmpl&amp;amp;id=5622&amp;amp;id2=75&amp;amp;id3=545&amp;amp;id4=2&amp;amp;id5=7&amp;amp;state=p_prj_game_summary&amp;amp;key=0
Tam jest napisane: Stadium Burhan Felek Voleybol Salonu ISTANBUL
Rewanż ---&gt; http://cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=tmpl&amp;amp;id=5622&amp;amp;id2=78&amp;amp;id3=545&amp;amp;id4=2&amp;amp;id5=7&amp;amp;state=p_prj_game_summary&amp;amp;key=0
Mamy tam: Burhan Felek Voleybol Salonu ISTANBUL

Zatem wynikałoby z tego, że to ta sama hala.

Różnice kursowe mnie nie dziwią. Zwróć uwagę np. na mecze pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem w piłce nożnej. Zwykle jest tak, że na ekipę, która występuje w roli gospodarza jest trochę niższy kurs niż na przeciwnika. Wynika to pewnie z tego, że na trybunach jest więcej kibiców drużyny &quot;gospodarzy&quot; (przynajmniej tak mnie się wydaje). Tutaj powinno być podobnie - więcej biletów dla kibiców &quot;gospodyń&quot; czyli teoretycznie lepszy doping z ich strony, zatem w rewanżu VakifGunes powinien się czuć trochę bardziej u siebie niż Eczacibasi. Chociaż w pierwszym meczu to drużyna Eczacibasi występowała w takiej roli i wiemy jak to się skończyło.
Ty podałeś dwie różne hale. Są to zapewne hale, gdzie te drużyny grają mecze ligowe. Żadna z tych hal chyba (piszę chyba, bo nazwy hal też są niekiedy rożnie zapisywane) nie jest tym obiektem z Ligi Mistrzyń, zatem ani jedna z tych drużyn nie powinna być bardziej oswojona z Burhan Felek Voleybol Salonu ISTANBUL.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Rabita Baku-Bank BPS Fakro Muszynianka
Mój typ: over 160.5 @ 1.55 Unibet⛔
Myślę, że wcześniejszy mecz obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zwykle set rozpoczynał się dobrze dla Muszynianek a z kolei kończył się dobrze dla Azerek. Trochę zabrakło szczęścia no i chyba koncentracji. Mam nadzieję że dzisiaj Muszynianki wyjdą bardziej skoncentrowane no i bardziej dopisze szczęście niż w pierwszym meczu. No i liczę że nie będzie to wynik do 0 (chyba że 0-3 dla Muszyny).
EDIT:
Vakifbank Günes Istanbul-Eczacibasi Zentiva Istanbul
Mój typ: Vakifbank Günes Istanbul (-1.5) @ 2.20 Unibet⛔
Tak jak koledzy wcześniej pisali, hala nie ma tutaj większego znaczenia, bo zgodnie ze stroną oficjalną CEV i ten wcześniejszy jak i dzisiejszy mecz odbędzie sie na tej samel hali. Bardziej skłaniałbym się do zespołu Gosi Glinki, gdyż w pierwszym meczu (przynajmniej w 2 i 3 secie) od samego początku narzuciły swoje reguły gry i to rywalki ich goniły. A w pierwszym secie to widać na samym początku jeszcze nie dokońca weszły w mecz, ale już sama końcówka potwierdziła wyższość Vakifbank Günes Istanbul.

Scavolini Pesaro Volley-Voléro Zürich
Mój typ: over 160.5 @ 2.30 Unibet✅
Analizjąc pomeczowe statystyki po pierwszym spotkaniu, w niektórych elementach lepiej w nich wypada Volero. Atak u Volero opierał sie na 5 zawodniczkach (Petrovic, Malesevic, Mihajlovic, Alajbeg i Onyejekwe) a u Scavolini na 3 (Flier, Hooker i Usic). W przyjęciu procentowo 70 do 54 (doskonałe 28 do 11), w ataku 39% do 31%.
I tu nasuwa się pytanie skoro było tak dobrze to dlaczego Szwajcarki przegrały?
Ja niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Ale mam nadzieję że w dzisiejszym meczu, mimo że na terenie rywalek, Szwajcarki nawiążą walką i urwą chociaż seta przeciwniczkom.

Zresztą siatkówka kobiet to dla mnie zawsze wielka niewiadoma i w wiekszości opiera się na przypuszczeniach, ktore nie zawsze okazują sie właściwe.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Scavolini Pesaro - Volley Zurich
Typ: powyżej 160,5 pkt
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Siatkówka kobieca to jedna wielka niewiadoma, a wynik w ciągu meczu kobiet potrafi zmieniać się diametralnie. Mi takie rozwiązanie pasowałoby do typu powyżej 160,5 pkt w meczu pomiędzy Scavolini Pesaro a Volleyem Zurich. Jest to rewanżowe spotkanie fazy pucharowej Ligi Mistrzyń. W pierwszym meczu na szwajcarskiej ziemii Pesaro wygrało 3-1. Siatkarki z Zurycha miały w tym meczu przewagę w ataku oraz odbiorze jeśli patrzeć na same procenty. Inne aspekty siatkarskie zadecydowały jednak o porażce Szwajcarek. Jeżeli siatkarki Volleya chcą awansować do dalszej fazy Ligi Mistrzyń to muszą pokonać dzisiaj Pesaro najpierw w regularnym meczu, a potem jeszcze w Złotym Secie. Ciężkie to zadanie patrząc na to, że we włoskiej ekipie grają takie gwiazdy jak Manon Flier, Destinee Hooker czy Senna Usić, ale Szwajcarki będą niewątpliwie zmotywowane wizją tak dalekiej fazy Ligi Mistrzyń. Myślę, że co najmniej seta urwą, a wtedy typ powinien spokojnie wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom