>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzyń 2010/2011

Status
Zamknięty.
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Dinamo Bucharest-Pesaro H (1,5-0) AKO 1.55
Porażka ekipy z Pesaro w tym meczu byłaby dla mnie wielką niespodzianką. Moim zdaniem brak Caroliny Costagrande i Pani Dolaty nie spowodował obizenia jakości gry. Ich zmienniczki, Flier i Hooker utrzymują podobny poziom gry i dlatego drużynę Scavolini nadal uważam za bardzo silną. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z mistrzem Rumuni - Dinamo Bukareszt. Jedyna obawa w tym meczu to ze odbywa się on w Rumuni..a po za tym nie widzę żadnego powodu by dziś Pesaro nie wyszło z tego pojedynku zwycięsko. Zajmuja one obecnie 3msc w grupie i to zwycięstwo jest im bardzo potrzebne do awansu do rundy pucharowej. W dodatku będą chciały się zrehabilitować po niedzielnej porażce 2-3 z ekipą z Bergamo. Dinamo grałol w tym sezonie 3 mecze w LM. Oczywyście 3 porażki. w pierwszym meczu tych druzyn było 3-0 dla Gospodyń tamtego meczu. Na swoim boisku zespół Dinamo rozegrał jeden mecz, 0-3 z Rabitą Baku. Dziś stawiam na 1-3 lub 0-3
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Wydaje mi się, że o Hooker jeszcze nie ma co tak mówić, bo dopiero wystąpiła w ostatnim meczu ligowym, a tym bardziej czy Pesaro opłacało się sprowadzenie dwóch takich atakujących (Flier, Hooker), jeśli będą występować obie w pierwszym składzie, to zostaje osłabione przyjęcie na rzecz ataku, z tym że w żeńskiej siatkówce dobre przyjęcie jest bardzo ważne, bo bez niego bardzo ciężko jest wyprowadzić skuteczny atak.
 
W 0

wesoly1991

Użytkownik
mam pytanie co do jutrzejszego meczu:Odincowo-Gunes Istambuł, wie ktoś może czy goście jadą rezerwami czy całym składem, bo awans mają praktycznie w kieszeni, a gospodynie potrzebują punktów??
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń ✅
Spotkanie: Organika Budowlani Łódź - RC Cannes
Typ: RC Cannes -1,5 seta
Kurs: 1,45
Buk: Unibet
Analiza: Łódzki zespół to jedna z najsłabszych drużyn w całej Lidze Mistrzyń. Zespół Cannes personalnie dużo mocniejszy. W dwóch meczach z Villa Cortese francuski team podjął równorzędną walkę. Celem tej drużyny jest Final Four, a taki płotki jak Organika to tylko przystanek w dalszej walce pewnie z klubami tureckim, rosyjskim albo włoskimi, a więc prawdziwą elitą kobiecej europejskiej siatkówki (mówię o tym co się będzie ewentualnie działo w przyszłości :wink: ). Łodzianki wygrały po pięknym comebacku mecz u siebie z Prostejovem (chociaż prawda jest taka, że czeski zespół mógł spokojnie ograć nasz klub bez straty seta) i będzie to jedyna wygrana w Lidze Mistrzyń (bo przecież w ostatniej kolejce we Włoszech dostaną baty). Nie widzę żadnych argumentów dla Łodzianek w dzisiejszym meczu. Może set, ale to wszystko na co będzie stać polski zespół.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Budowlani Organika Lodz - RC Cannes
Typ: 2
Kurs: 1.25 expekt
Organika bardzo słabo prezentuje się w lidze mistrzów. Na 4 kolejki wygrały raz, po dosyć szczęśliwym meczu z Czeszkami, u siebie 3-2. W pozostałych 3 meczach ugrały tylko seta. Pozostały dwa zespoły, których celem jest final four : Villa cortese i dzisiejszy Cannes są całkowicie nie do osiągnięcia. Cannes o wiele lepsze kadrowo zajmuje drugie miejsce i aby walczyć z łatwiejszym rywalem po fazie grupowej, musi dzisiaj słabsze Łodzianki pokonać. Z tego co wiem, w drużynie z Francji bez większych osłabień. W zespole Budowlanych bez Olsovsky ( która nagle zrezygnowała z gry w łódzkim klubie), oraz bez Wójcik. W ramach ciekawostki, Cannes to mistrzynie Francji od roku 1995 do 2010 (z wyjątkiem 1997 :O )
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:Organika Budowlani Lodz v RC Cannes
Łodzianki po pierwszym zwycięstwie w EP będą miały szanse na kolejną jak od samego Od początku ich występów w LM typuje ich porażki tak i tym razem konsekwentnie idę w zaparte z tą myślą. Organika nie doświadczona na arenie europejskiej z zawodniczkami które nie są wstanie ze swoimi umiejętnościami nawiązywać walkę z tymi najlepszymi. Do tego problemy kadrowe o których już większość sympatyków siatkówki wie kontuzjowana jest pierwsza rozgrywająca Marta Wójcik która nie zagra już do końca sezonu a w jej miejsce nie ściągnięto jeszcze nowej zawodniczki i kolejne całe spotkanie będzie musiała zagrać Szymańska która momentami prezentuje się co prawda nie najgorzej ale krótkie momenty dobrej gry to zdecydowanie za mało na wygranie całego meczu. Nieobecna będzie też Kathleen Olsovsky która wyjechała na święta do USA i już nie wróciła. Łodzianką przyjdzie się zmierzyć z nie byle kim bo z
Racingiem Cannes. W zespole RC Cannes wystąpią gwiazdy światowego formatu. Za grę na środku odpowiedzialne będą Milena Rašić (reprezentantka Serbii) i Victoria Ravva. Fanom naszego pięknego sportu nie są też obce nazwiska innych siatkarek, grających w swoich kadrach narodowych. Warto tu wymienić Serbki: rozgrywającą Anę Antonijević i przyjmującą Anję Spasojević czy Włoszkę Nadję Centoni. Prócz zawodniczek zespół z Cannes ma bardzo bogątą i długą listę sukcesów w ostatnich latach. Siatkarki tej drużyny sięgały po tytuł Mistrzyń Francji już piętnaście razy (nieprzerwanie dominują w swojej lidze od trzynastu lat). Rok temu stanęły także na podium rozgrywek Ligi Mistrzyń, odbierając przy tej okazji brązowe medale. Dwa razy zdobywały najwyższe trofeum tej imprezy. Można powiedzieć że zespoły dzieli przepaść która była widoczna w pierwszym mecz grupowym pomiędzy tymi zespołami który skończył się w przysłowiową godzinę z prysznicem (Tylko jeden zacięty set 26-24). Dzisiaj może nie wróże łodzianką równie czarnego scenariuszu ale jeden wygrany set to wg. mnie maks co mogą dzisiaj ugrać.
Typ:Cannes-1.5 seta✅ @ 1.60 lub Cannes -11.5 pkt @ 1.85✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
04.01.2011 18:00, European Champions League - Women, Europa
Red Star Belgrade - Zarechie Odintsovo
Typ: Under 160.5pkt
Kurs: 2.65
Buk: Bwin
Dzisiaj o godzinie 18.00 w hali w Belgradzie miejscowe siatkarki Red Star Crvena Zvezda podejmować będą w ramach 5 kolejki ( przedostatniej ) Ligi mistrzyń siatkarek ekipe Rosyjską Zarechie Odintsovo. Jest to grupa A. Dla gospodyń będzie to mecz raczej o &quot;jabłko&quot; nie grają już o nic w lidze mistrzyń a skupiają się tylko na lidze, z kolei dla przyjezdnych zarówno ten jak i ostatni będą decydujące w walce o awans i dlatego dzisiaj stawiam under 160.5pkt a tak na prawde wierzę w 3-0 dla gości. Młode zawodniczki z Belgradu jak na razie w LM przegrały wszystkie 4 mecze ale na prawde nie grały źle a żadnego meczu nie przegrały 0-3 nawet z Istanbulem co może świadczyć o nich dobrze. Na wyjazdach jak na razie przegrały z Muszynianką 1-3 i z Odintsovo również 1-3 a u Siebie z Muszynianką 1-3 i z Vakifguines 2-3. W sumie wygrały 5 setów a przegrały 12 a więc wydaje się że to niezły wynik jak na ekipe która była stwaiana w tej grupie na totalne porażki a dawano jej szanse chyba najmniejsze w całej lidze mistrzów. Jeśli chodzi o Zarechie to wygrały dwa mecze najpierw na wyjeździe z Muszynianką 3-2 i z Crveną u Siebie 3-1 z kolei porażki poniosły z liderkami z Istanbula co nie jest złym wynikiem. Zarechie ma 6pkt i zajmują 3 miejsce a przegrywają o 2 miejsce z naszymi siatkarkami tylko 1 pkt. Dla Zarechie jest to bardzo ważny mecz po tym zwyciestwie w ostatnim meczu podejmą Mysznianke i to od nich będzie zależeć wszystko ale dzisiaj trzeba wygrac i to jak najwyżej aby poprawić ratio małych punktów bo mają gorsze od naszych. Crvena jest złożona z młodych zawodniczek a wszystkie to Serbki, przegrywały już sety wysoko jak np z Fakro Muszyna 9-25, 14-25 czy z Zarechie 12-25. Nie jest to skład który moze zagrozić takim zawodniczką jak Małgorzata Kozuch itp. Jak dla Mnie Odintsovo przyjeźdza tutaj po szybkie zwycięstwo zawodniczki wiedzą o co grają i nie straca takiej szansy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam pytanie do ekspertów, co się liczy w grupach u kobiet w pierwszej kolejności? Ratio czy bezpośrednie mecze (przy równej liczbnie pkt)?
Czy jeżeli Villa Cortese wygra dwa ostatnie mecze gładko czy nie zapewni jej to pierwszego miejsca w grupie? podaję link do tabeli
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_cups/CL/4680/4719/4723/6561_EN.html
Ekspertem nie jestem, ale spróbuję odpowiedzieć ;-)
Przede wszystkim jeśli Cortese wygra ostatnie dwa mecze gładko (czyli za trzy punkty), to wtedy będzie miał ten klub 16 punktów i po problemie, bo żadna inna drużyna w tej grupie ich nie przegoni.
Jeśli natomiast chodzi o ewentualną równą zdobycz punktową dwóch klubów. Podstawowym źródłem przy takim problemie powinna być organizacja, która się tym zajmuje czyli CEV. Znalazłem na jej stronie taki regulamin:
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/regulations/221/224/file_216884/2_competition_regulations_2010_09_13.pdf
Jednak nie potrafię się tam doszukać czegoś o tym co jest decydujące w przypadku równej ilości punktów. Może ktoś inny spróbuje to znaleźć?
Pozostają inne źródła. Np. wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrzy%C5%84_siatkarek_2010/2011
Jednak jak widać tam też nic nie ma w tej sprawie, ale u mężczyzn już coś jest: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_siatkarzy_%282010/2011%29
Tam jest taki fragment:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższe ratio setowe; 3. wyższe ratio małych punktów.
Być może u kobiet jest tak samo.
To tyle co Ci mogę napisać. Także też sam do końca nie wiem.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń ⛔
Spotkanie: Dinamo Moskwa - Norda Foppapedretti Bergamo
Typ: Norda Foppapedretti Bergamo +2,5 setów
Kurs: 1,781
Buk: PinnacleSports
Analiza: Zespół Bergamo zawodzi w tym sezonie na arenie międzynarodowej. Trzeba jednak pamiętać, że to wciąż świetny team z wieloma bardzo dobrymi siatkarkami. Kursy jak dla mnie trochę zaniżone w stronę Dinamo, dlatego proponuję handi +2,5 setów dla Bergamo po niezłym kursie. Kursy w tym sezonie na włoskie kluby są wysokie, ale buki widzą co się dzieje - coraz mocniejsze stają się przede wszystkim kluby tureckie; po prostu pieniądz robi swoje. Zresztą jak na razie wyniki włoskich drużyn w Lidze Mistrzyń zdają się potwierdzać lekki kryzysik. Faworytem w tym spotkaniu jest Dinamo, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że obejrzymy tutaj pogrom. Bergamo to bardzo doświadczony klub. Myślę, że Foppa jest w stanie bez problemów ugrać przynajmniej seta w tym meczu.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Ekspertem nie jestem, ale spróbuję odpowiedzieć ;-)
Przede wszystkim jeśli Cortese wygra ostatnie dwa mecze gładko (czyli za trzy punkty), to wtedy będzie miał ten klub 16 punktów i po problemie, bo żadna inna drużyna w tej grupie ich nie przegoni.
Jeśli natomiast chodzi o ewentualną równą zdobycz punktową dwóch klubów. Podstawowym źródłem przy takim problemie powinna być organizacja, która się tym zajmuje czyli CEV. Znalazłem na jej stronie taki regulamin:
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/regulations/221/224/file_216884/2_competition_regulations_2010_09_13.pdf
Jednak nie potrafię się tam doszukać czegoś o tym co jest decydujące w przypadku równej ilości punktów. Może ktoś inny spróbuje to znaleźć?
Pozostają inne źródła. Np. wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrzy%C5%84_siatkarek_2010/2011
Jednak jak widać tam też nic nie ma w tej sprawie, ale u mężczyzn już coś jest: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_siatkarzy_%282010/2011%29
Tam jest taki fragment:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższe ratio setowe; 3. wyższe ratio małych punktów.
Być może u kobiet jest tak samo.
To tyle co Ci mogę napisać. Także też sam do końca nie wiem.
To samo jest w regulaminie:
4.8.1 In each pool of the league, a team will be granted the following points:
• Winner 3:0 or 3:1 3 points
• Winner 3:2 2 points
• Loser 2:3 1 point
• Loser 1:3 or 0:3 0 points
In the case of equal points, the team with the best set average (quotient) by
difference qualifies. If a tie persists, the average points system (quotient) is used. If
the tie still persists, the teams will be decided taking into account the results of their
respective Head-to-Heads.

u męzczyzn i kobiet są te same zasady - najpierw pkt , potem stosunek setów , potem ratio punktowe , H2H jak widac w ostateczności jak inne kryteria zawiodą ????
 
B 0

baran

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń
Spotkanie: Dinamo Moskwa - Norda Foppapedretti Bergamo
Typ: Norda Foppapedretti Bergamo +2,5 setów
Kurs: 1,781
Buk: PinnacleSports
Analiza: Zespół Bergamo zawodzi w tym sezonie na arenie międzynarodowej. Trzeba jednak pamiętać, że to wciąż świetny team z wieloma bardzo dobrymi siatkarkami. Kursy jak dla mnie trochę zaniżone w stronę Dinamo, dlatego proponuję handi +2,5 setów dla Bergamo po niezłym kursie. Kursy w tym sezonie na włoskie kluby są wysokie, ale buki widzą co się dzieje - coraz mocniejsze stają się przede wszystkim kluby tureckie; po prostu pieniądz robi swoje. Zresztą jak na razie wyniki włoskich drużyn w Lidze Mistrzyń zdają się potwierdzać lekki kryzysik. Faworytem w tym spotkaniu jest Dinamo, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że obejrzymy tutaj pogrom. Bergamo to bardzo doświadczony klub. Myślę, że Foppa jest w stanie bez problemów ugrać przynajmniej seta w tym meczu.
nie wiem czy sprawdzasz osłabienia przed meczem ale chyba nie bo już drugi raz piszesz analize na mecz Foppy na wyjeździe i drugi raz nie sprawdziłeś(info było już wczoraj na stronie Foppy). Dzisiaj Foppa zagra bez Arrighetti,Lo Bianco Piccinini e Ortolani czyli bez najlepszych zawodniczek, może i typ wejdzie ale po takim kursie nie jest warty ryzyka, zresztą kurs już wzrósł
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Chris chyba nie sprawdza składów.
Zazwyczaj jego analizy opierają się na statystykach,
stąd wnioskuję. Typu pewno też nie trafi.
Przynajmniej ma &quot;ładny&quot; avek.
 
B 0

baran

Użytkownik
dzisiaj ostatnia kolejka LM, zapowiada się ciekawie, 4 zespoły Muszyna, Bielsko, Prostejov i Foppa powalczą o awans z trzeciego miejsca, nie mogę znaleźć ile druzyn wychodzi na stronie CEV ale chyba się nic nie zmieniło i wyjdzie razem 13 drużyn z czego zostanie wybrany gospodarz final four a reszta powalczy o 3 wolne miejsca. Czyli spośród tych 4 drużyn jedna musi odpaść i jak dla mnie będzie to Muszyna, to co grają te panie to aż ciężko opisać, miały być sukcesy jest dno. Przegrana 3-0, 3-1 praktycznie przekreśla ich szanse na awans, wtedy pozostaje liczyć tylko na to że Fenerbahce ugra w Bergamo komplet punktów i awans Muszyna ma, a że najważniejsze zawodniczki Foppy wrócą prawdopodobnie do gry jutro więc nie liczyłbym na to. Jutro jak pojawią się kursy zapodam typy.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Coz to za spokoj w temacie? Dzisiaj bardzo ciekawa kolejeczka. Przypomne, ze promowane miejsca to miejsca 1-2 oraz trzy najlepsze 3 miejsca. Więc ...

BKS Bielsko-Biała +1,5 @ 1,599 7/10 pinn ✅


edit dzięki christopher48 za posta, faktycznie źle spojrzałem na punkty Bielska, nie wiem jak to sprawdzałem, ale byłem przekonany, że mają 7 pkt, także analiza troszke się zmienia, jednak typ wcale

Bielsko jest jedną z tych drużyn, która walczy o awans z trzeciego miejsca. Jest takze w jednej z najlepszych sytuacji z tych cztereach drużyn ubiegających się o awans z 3 miejsca. Bergamo ma ciężki mecz z liderem z Turcji, Muszyna wyjazd w Rosji, a Prostejov wyajzd do Cannes. Takze wymarzona sytuacja, aby awansować. W sumie typ troszke ryzykowny, gdyż zaczną godzinę po Muszynie i mogą znać już np optymistyczny rezultat dla nich. Jednak według mnie to Pesaro, które ma już pewne 2 miejsce ma bardziej wyje... na ten mecz. Mogą przegrać 3-0 i tak nie zmienią miejsca, mogą wygrać 3-0 również nie awansują na 1 lokatę, bo dzisiaj Rabita ogrywa spokojnie Bukarest i zostaje bezsprzecznie liderem. Dodatkowo Pesaro ostatnio w lidze pełnym składem dostało baty od średniaka, więc coś musi być na rzeczy z ich formą. Bielsko poradziło sobie gładko z Atomem i przed dzisiejszym meczem są na pewno w pełni zmoblizowane i w dobrych humorach. Potrzeba minimum 1 punktu. Typuje zwycięstwo BKSu jednak bezpiecznie gram na ugranie tych dwóch secików.

Dla Bielska-Białej będzie to historyczny awans do strefy PO Ligi Mistrzyń, także jest o co walczyć !


Zamiast pisać, że Pesaro ma gdzies ten mecz, myslac ze ma pewne 2 miejse, napisze, ze Pesaro potrzebuje 1 punktu oraz Bielsko potrzebuje 1 punktu, takze powinny sobie pomoc nawzajem druzyny dzisiaj. Szykuje się więc overek i tie break.

:cool:
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jednak według mnie to Pesaro, które ma już pewne 2 miejsce ma bardziej wyje... na ten mecz.
Chyba chciałeś napisać, że Pesaro ma już pewny awans. Bo pewnego drugiego miejsca w grupie nie ma, skoro mają 10 punktów, a Bielsko-Biała ma 8 punktów.
Jeśli chodzi o typ, to popieram. Bielszczanki, po wygraniu w LM w Bukareszcie oraz w krajowej lidze z Sopotem, są na pewno w dobrej formie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Kurcze, niesprawiedliwie. Wolałem jednak, jeśli decydowały sety. Prawda, że mogło być już po zabawie po 1 secie w rewanżu, ale jednak bylo to najbardziej sprawiedliwe. Jeśli już (ale w ostateczności), proponowałbym kompromis między klasyką a złotym setem (np. 1 mecz Skra-Trentino 3:1, a w rewanżu 3:0 lub 3:1 dla Trentino-wtedy złoty set, natomiast jeśli Skra doprowadziłaby co najmniej do tiebreaku - wtedy awans Skry). Ale powiadam, mimo wszytko jestem za klasycznym systemem.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biala (2.5) - Vakifbank Istanbul (0) // handicap setowy
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsafe
Podopieczne Grzegorza Wagnera to zespół nieprzewidywalny, potrafią zagrać znakomite zawody ale również łatwo przegrać przed własną publicznością (ostatnio z Gwardią Wrocław 0:3)!!
Niestety, prędzej w ostatnim czasie im do porażek niż do efektownych zwycięstw. Co z tego, że wraca do gry Anna Werblińska jeżeli po drugiej stronie siatki mamy dzisiaj takie zawodniczki jak Małgorzata Glinka, Jelena Nikolić czy Maja Poljak. Zresztą to zawodniczki ze Stambułu ostatnio kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w swojej lidze (m.in. z Eczacibasi Stambuł 3:2, w jednym setów wygrały 25:3)!!
Ponadto chyba każdy miał okazję oglądać spotkanie Muszynianka Muszyna - Vakifbank Istanbul w fazie zasadniczej (grupowej) Ligi Mistrzyń, ten mecz pokazał wielką siłę ekipy tureckiej. Muszyna co prawda wygrała pierwszego seta (25:23) ale to co później się działo wyglądało (ze strony polskie) katastrofalnie. 20:25, 14:25, 14:25 i ostateczne zwycięstwo Vakifbank Istanbul 3:1. Boje się, że dzisiaj Polkom nawet jednego seta nie uda się ugrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom