>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów: Zakłady długoterminowe na sezon 2012/2013

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Bwin:
Kto według Was wygra LM :?: Kto wygra daną grupę :?: Kto zostanie królem strzelców :?:
Czasami warto pograć tego typu zakłady, ponieważ często są przesadzone kursy. Co Wy o tym sądzicie, jak typujecie :?:
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Znalazłem fajny kurs jest na zwycięstwo Zenitu St. Petersburg w grupie C (Milan, Malaga, Anderlecht). Wiadomo, że Milan się nieźle wyprzedał i nawet myślę, że mogą mieć problemy z awansem do 1/8 LM, Malaga może właśnie włączyć się do walki z Milanem. Dużo będzie zależeć od bezpośrednich meczów tych drużyn, a Anderlecht, chyba skazany na porażkę, choć przy bardzo dobrych wiatrach i szczęściu jakaś LE? Kto wie, ale Zenit to murowany faworyt na zwycięstwo. Udało im się niedawno sfinalizować dwa kapitalne transfery - Hulk (Porto), A.Witsel (Benfica). Nawet bez tych dwóch panów, sądzę że byliby w stanie dopiąć swego i wygrać grupę. Wiadomo Rosja- ciężki wyjazd, ale to nie jedyny atut Zenitu, bo paczkę mają kapitalną, a w lidze ostatnio nie mają się z kim bić. Myślę, że kursy będą bardzo mocno spadać, więc im szybciej tym lepiej.

Wygra grupę - Zenit
Kurs: 2.75 :bwin:


 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja nie typuje nic, ale taką małą dyskusje można rozpocząć.
Jeśli mowa o przesadzonych kursach, to na pewno Bayern. Niekoniecznie Chelsea która będzie bronić tytułu, a właśnie Bawarczycy. Wydają się jeszcze pewniejsi niż sezon temu.
Natomiast to, że PSG jest ponad Juventusem to śmiech na sali. Włosi wciągają ich jedną dziurką od nosa.
Vidal ogarnął dobry typ. Milan jeszcze sezon temu mógłby być spokojnie typowany do zwyciężenia tej grupy, lecz po takiej wyprzedaży to Zenit jest faworytem. Jeśli na wyjazdach się nie skompromitują to typ wejdzie.
Malaga imo ponad Anderlecht. To jest grupa z której prócz Belgów każdy może wyjść. Kurs warty ryzyka.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja po tych transferach zainwestowałbym jakiś grosz w zwycięstwo Zenitu w całej edycji, kurs na pewno w tej chwili przesadzony. Typ Vidala bardzo dobry, dla mnie to promocja i tak jak piszesz Kuchcik, jeśli nie skompromitują się na terenie rywala to będzie spokojna wygrana w grupie. A wracając do mojego betu to po prostu uważam, że Zenit będzie bardzo silny. I wiele wskazuje, że do tej 1/4 powinni mieć spokój, potem już ciekawa batalia. Taki kurs (51) do pobrania bardzo lekko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Jak dla mnie to Juve przed Chelsea w grupie czyli po prostu wygra grupę oraz Bayern powinien sobie poradzić z Valencią długa ławka rezerwowych i mocni w ataku .
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
W grupie A sprawa mocno otwarta, w przypadku Paryżan to tylko kwestia czasu zanim się chłopaki zgrają, a wtedy 1/4 LM to minimum na jakie ich stać. Po meczu z Lille widać, że coś zaczyna trybić, ale raczej odpuściłbym sobie tę grupę. Do tego dochodzi Porto bez Hulka, który znaczył w ich ataku tyle co teraz Falcao w Atletico. Ale to między tymi drużynami powinna rozegrać się walka o 1. miejsce i lepszą pozycję wyjściową.
W następnej też jest podział na dwie silniejsze i dwie słabsze drużyny, ale sprawa 1. miejsca nadal otwarta. Na pewno nie grałbym nic na Montpellier, to po prostu jednosezonowy wybryk, szybko wypadną z gry. Gracze z Grecji czarnym koniem nie powinni również być, ale LE jak najbardziej w zasięgu. Arsenal nadal strasznie niepewny, ale z drugiej strony Kanonierzy zawsze długo wchodzą w sezon. Ale awans niemalże pewny. Jednak starcia z Schalke zapowiadają się świetnie - Niemcy jak zawsze mocni, drużyna dobrze się zna, gra w podobnym składzie od dłuższego czasu. Ciężki orzech do zgryzienia.
Jedna z bardziej wyrównanych grup czyli C. Milan już nie tak silny jak kiedyś, z Zenitem mogą przepaść, zwłaszcza na wyjeździe. Rosjanie mają dużą szansę na 1. miejsce - mecze u siebie to będzie ich niesamowity atut, do tego ostatnie dwa wielkie transfery czyli Hulk i Witsel. Zobaczymy co z tego wyjdzie, Spalletti powinien sobie z tym poradzić i poukłada swój team. Nie można zapominać też o głodnej sukcesów Maladze - co prawda już bez bogatego sponsora, ale widać, że za bardzo to ich nie zabolało. W letnim oknie wzmocnili ofensywę, po prostu grają swoje. LE to minimum. Co do Anderlechtu niestety, ale spisywałbym ich na straty i to duże. Sama sprawa awansu do dalszej fazy LM, tak jak już pisałem otwarta. Zenit wg mnie pewniak, ale kto wie co pokaże Malaga...
Czas na grupę śmierci - nie ma chyba innych kandydatów do awansu, ba, do 1/2 jak Real i Man City. Ich starcie zapowiada się pasjonująco. Myślę, że nie ma się rozpisywać o obu klubach, wszystko zostało o nich napisane. Kto wygra grupę ciężko powiedzieć, ale pewniaków do 1/8 mamy. Borussia nie jest tak silna na europejskim podwórku jak na swoim, brak doświadczenia oraz wąska ławka rezerwowych, z Ajaxem może im być ciężko. I chyba obie drużyny wiedzą, że maksimum na które mogą liczyć to LE.
W grupie E też ciekawy skład, z obrońcą tytułu na czele. Duńczyków od razu proponuję odrzucić, dla nich już sam fakt gry w fazie grupowej LM i to w takim towarzystwie to ogromny sukces. The Blues na pewno będą podwójnie zmotywowani, ich awans biorę w ciemno, zwycięstwo w grupie raczej też. Juventus w końcu powraca do LM i od razu trafia na ciężkich rywali. Już w pierwszej kolejce szlagier z Chelsea. Po ich starcie w lidze włoskiej widać, że są mocni, ale krótka ławka i problemy wewnętrzne mogą im nie pozwolić na grę na kilku frontach. Nie wolno zapominać o zawsze trzymającym poziom Szachtarze, który każdemu w grupie napsuje sporo krwi. Również mogą awansować dalej.
W ostatnich trzech grupach czyli F, G i H sprawa 1. miejsca załatwiona. Słowo o Bayernie - kurs 1.57 na bet365 to naprawdę okazja. Widać, że Bawarczycy są na gazie, mecz z Valencią może i będzie z jakimiś podtekstami jednak Nietoperze nie są w stanie poradzić z sobie z tak zdeterminowanym Bayernem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nie no, Benek, szkoda nawet dyszki. Nie mają szans ze ścisłą czołówką. Natomiast grupa i ewentualnie przejście 1/8 finału jest mega realne.
Nie wiem czy jest taki zakład, ale polecam od siebie typ na awans z grupy Man City. Może i przegrają z Realem, ale oni są tuż po Królewskich faworytem do awansu i teraz nie ma siły żeby tego nie wykorzystali.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie wiem czy jest taki zakład, ale polecam od siebie typ na awans z grupy Man City
Jasne, że jest, niemniej, kurs bez rewelacji 1.45 choć takowej nie należało się spodziewać bowiem tym razem City pewnie awansuje. Borussia raczej nie zagrozi.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Generalnie, z tego co widzę, można złożyć taki kupon na awanse: Zenit+Real+Bayern i kurs: 1.81 a raczej powinno wejść. Real i Bayern poza wszelką wątpliwość, no a Zenit w zaistniałej sytuacji również powinien sobie poradzić i awansować do 1/8 finału. Trzeba przemyśleć stawkę i można to zagrać, bowiem szanse powodzenia sporawe. Pozdrawiam ????
Nie wiem jeszcze sam czy to postawię (teoretycznie Man Utd też nie powinien rok temu odpaść), ale warte rozważenia z całą pewnością ????
 
P 0

palecbeckham

Użytkownik
Betclic,
faworyci niby murowani:
zwycięzcy grup:
united + barca + bayern = kurs 2.03
wszystkie kluby mają coś do udowodnienia, więc w tym sezonie będą dodatkowo zmobilizowane. Barca i Bayern początek mają dobry, a United dochodzi do formy.
????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Po tym co ManUtd pokazali rok temu, byłbym ostrożny - grupę mieli marzenie. Niemniej, wiadomo, że tym bardziej będą chcieli się zrehabilitować. Kupon przyzwoity - powinien wejść tak wygląda ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Również uważałbym na United. Braga to mocny przeciwnik i imo może namieszać Diabłom. W ich awans dalej nie mam wątpliwości, ale czy z pierwszego miejsca :?: Na pewno łatwo nie będzie. Zeszłorocznych wyników nie ma sensu przytaczać, mamy nowy sezon, nowych zawodników, nową/starą taktykę ;) Braga potrafi zdziałać cuda, już wielokrotnie to udowodniła, a przegonienie MU wcale nie będzie takim cudem jakiego dokonali wcześniej w pucharach. Kurs nieopłacalny jak na takie ryzyko.
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
witam panowie,
chciałbym poznwać waszą opinie na temat awansu galaty po kursie 2,10 i benfiki 1,60 ?

GALATASARAY to według mnie lepszy zespół od Bragi, braga to nie ten zespół co w przez ostatnie 2 zespoły, ja licze na turków w walce o 2 miejsce do awansu.

a co do Benfiki to chyba można grać bez obaw, myśle że Benfika u siebie powinna urwać jakieś punkty barcelonie.

pozostałe typy jakie polecam to arsenal 1,15, chelsea 1,12, real 1,14 , zenit 1,5 , porto 1,35 -&gt; zespoły które teoretycznie powinny awansować, do kuponu można dorzucić Bayern z 1 miejsca po kursie 1,5
i ako wynosi 14,99 bądź 7,14 bez galaty (dlatego chce poznać wasze opinie na temat tego typu) i można grać taki kupon za grubszą kase czekając na wypłate 4 grudnia ????

pozdrawiam gepcio
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Pamiętaj, że Benfica straciła kluczowe postacie, jakimi byli dwaj defensywni pomocnicy od czarnej roboty - Javi Garcia i Witsel, a że zwykle grają mocno ofensywny futbol to tracili trochę tych bramek, a teraz bez tych dwóch panów? Choć grupa słaba, to mogą wyjść, ale wątpię, że Barca straci z nimi punkty. Barca lubi rywali, którzy nie grają autobusów, a ofensywny futbol, dzięki czemu tacy piłkarze jak Messi, Iniesta mają więcej miejsca na rozgrywanie piłek napastnikom/skrzydłowym. Ja bym spróbował awans Olympiakosu. Trochę ryzyko, ok. Grupa ciężka, jak rok temu, a radzili sobie całkiem całkiem. Znowu są z Arsenalem, zespołem z Niemiec - Schalke (rok temu Borussia) i Montpellier. U siebie są mocni, a Arsenal , jak i Schalke to dość chimeryczne zespoły. Francuzi raczej skazani na walkę o 3 miejsce. Kurs ponad 3, więc czemu by nie spróbować? Rok temu brakło im 1 punktu, a teraz wydaje mi się, że mogą awansować. Wszystko będzie zależeć od wyników u siebie.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Awans Shalke albo Zenitu. Kursy praktycznie porównywalne i według mnie bardzo sensowne. Nie rozumiem jak można pchać się w Arsenal z 1.15. Z kim by nie grali to jednak jest drużyna bardzo nieprzewidywalna. Według mnie skupią się najbardziej na lidze, choć i tak różnie może byc. Bez Fabregasa, Van Persiego, Songa, Nasriego to już bardziej dobra nazwa niż znacząca drużyna w Europie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@gepcio ja bym bardzo uważał na Galatasaray. Braga w mojej opinii jest dużo solidniejszą drużyną. Tureckie zespoły od dłuższego czasu nic nie pokazują, choć mistrz tegoż kraju powinien w tym sezonie nieco poprawić słabe statystyki, ale czy aż na awans dalej :?: Wątpię bardzo. Jak dla mnie osiągną 3e miejsce i będą walczyć dalej w LE. A co do reszty, to kursy 1.10 nie są opłacalne, ale jak wolisz. Na pewno warto zagrać na awans Zenitu, bo kurs wciąż wysoki. Benfica :?: Hmmmm, bałbym się, choć oni zawsze mają kogoś dobrego na zapleczu i mogą przejść dalej.
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
Benek 22, wiesz kursy niby niskie ale na 4 takich kursach dodając zenit benfikę i ten galatasaray robi się sensowny kurs.. ogólnie chodzi mi o to, żeby za stawkę 200/300 zł w grudniu wypłacić 1500/2000 zł .. ale powiedzmy sobie szczerze real czy Chelsea, te zespoły awans mają na pewno, to samo porto, tego nawet nie analizuje.. kusi mnie jeszcze Bayern z 1 miejsca 1,50, bo co do awansu valenci 1,60 nie jestem przekonany, wole nie ryzykować
chciałem wrzucić kilka zespołów z LE, ale niestety na betclic&#39;u cudownych nie ma typów na kwalifikacje, dlatego właśnie rozmyślam typ galatasaray, stawiam ich na równi z bragą, tylko znowu pierwszy mecz mają z MANU i jak dostaną lanie to może sie skończyć ich wiara w siebie na awans ..
Dlatego właśnie chciałem sie poradzić opinii innych bo jeszcze pozostał tydzień do puszczenia kuponu ????
kilka osób widze, że zastanawia się nad awansem Schalke, też bym popierał ten typ, nawet z 1 miejsca ;)
 
R 0

rafs2509

Użytkownik
A co powiedzielibyście na takie zestawienie? :razz:
zwycięzca grupy F: Bayern Munchen 1.52
awans: Schalke 04 1.60
awans: Zenit St.Petersburg 1.50
awans: Manchester City 1.42
kurs: 5.18
Wydaje mi się, że taki kupon powinien spokojnie wejść. Najbardziej obawiałbym się bayernu z pierwszego miejsca, ale czy valencia jest na tyle silna by podjąć walkę?
 
Do góry Bottom