>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów: Zakłady długoterminowe na sezon 2012/2013

H 902

hank

Użytkownik
Powodzenia więc życzę i sporego zapasu nerwosolu ;)
Drużyny niemieckie po prostu są stworzone do przegrywania decydujących momentów tak delikatnie rzecz ujmując.
Bez jaj, ale to sie zupełnie mija z piłkarską historią. Zwycięstwo Chelsea to był uśmiech od losu, i sprawiedliwość dziejowa. Po za tą wpadką, osobiście przypominam sobie tylko porażkę z United w 99, gdzie to ekipa Niemiecka przegrała wygrany mecz, zazwyczaj było odwrotnie, w karnych też cieżko sobie przypomnieć wpadkę ekipy Bayernu, czy tez reprezentacji. Niemcy zawsze byli niewiarygodnie solidni, i to nawet te słabsze drużyny klubowe, Lineker tez swych słów nie rzucał na wiatr...
Niemniej poniżej 4 absolutnie nie opłaca sie grać, bo ta edycja LM jest niesamowicie wyrównana, trochę zaskakująca, ciekawa i tym samym piękna....
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mnie dziś zszokowały kursy na betsafe, a mianowicie &#39;Best of Spain&#39; w LM.
Kursy przedstawiają się następująco:
Real Madryt @1.85
Barcelona @1.85
Malaga @50
Valencia @75
Jest duża szansa, że Real i Barcelona odpadną. Valencia też ma przed sobą ciężki rewanż i to bez Ramiego. Malaga? 1:0 w Porto to nie jest aż tak tragiczny wynik. U siebie potrafią zagrać X razy lepiej niż na wyjazdach. Oczywiście zadanie trudne do wykonania, ale kurs nie z tej ziemi i poświęciłem &#39;dyszkę&#39;.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Bez jaj, ale to sie zupełnie mija z piłkarską historią. Zwycięstwo Chelsea to był uśmiech od losu, i sprawiedliwość dziejowa. Po za tą wpadką, osobiście przypominam sobie tylko porażkę z United w 99, gdzie to ekipa Niemiecka przegrała wygrany mecz, zazwyczaj było odwrotnie, w karnych też cieżko sobie przypomnieć wpadkę ekipy Bayernu, czy tez reprezentacji. Niemcy zawsze byli niewiarygodnie solidni, i to nawet te słabsze drużyny klubowe, Lineker tez swych słów nie rzucał na wiatr...
Spodobało mi się pierwsze zdanie ????
Cóż, Linekerowi już dajmy spokój, to zamierzchłe czasy, teraz piłka to zupełnie inna bajka. Choć jak widać mit niemieckiego futbolu ma się dobrze.
OK, pora zatem na edukację, przejdźmy do konkretów. Weźmy ostatnich 15 lat i wszystko, co się liczy we współczesnym futbolu klubowym: LM, LE (wcześniej Puchar UEFA), Superpuchar, był też do czasu prestiżowy PZP. Drużyny z Niemiec grały w finałach 10 razy:
1997 Borussia w Superpucharze
1998 Stuttgart w PZP
1999 Bayern w LM
2001 Bayern w LM
2001 Bayern w PZP
2002 Borussia w Pucharze UEFA
2002 Bayer w LM
2009 Werder w LE
2010 Bayern w LM
2012 Bayern w LM

Teraz zgadujemy: ile razy potomkowie Germanów wygrali w tych 10 finałach?
7? 6? Nie. Odpowiedź brzmi: 1.
Jeden raz. W 2001 roku po karnych z Valencią. 1 wygrana w 10 finałach.
Znęcaniem się byłoby dołożenie do tego zestawienia finałów reprezentacji na MŚ i ME (przegrane w 2002 i 2008). To w sumie dawałoby 11 porażek na 12 finałów. Same porażki w ostatnich 8 finałach.
Więc nie opowiadajmy sobie bajek ???? Wygrana Chelsea rok temu nie była żadną &quot;sprawiedliwością dziejową&quot;, lecz przykrą monotonią. Kolejnym z rzędu niesprawiedliwym kopniakiem od losu.
 
H 902

hank

Użytkownik
Wszystko OK, ale to już przegrać nie można z ekipą lepszą? Mi chodziło o mecze w których byle faworytami, albo o mecze gdzie oddali jak frajerzy wygraną, z tej listy tylko finał 2012 i 1999 pasują, 2 pierwszych nie pamiętam. Pozdro
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Aktualnie przed losowaniem półfinałów faworytem do zdobycia pucharu jest Barcelona (2,75) mimo pozostawienia kiepskiego wrażenia po rewanżu w ćwierćfinale.
Dalej Real (3,40) i Bayern (3,50), na szarym końcu Borussia (7,00).
W dzisiejszym losowaniu wszyscy trzymają kciuki za trafieniem na Borussię. Hiszpanie jak ognia chcą uniknąć krajowych derbów w 1/2 ????
Tak czy owak ostatnia szansa na dobry kurs:
Narodowość zwycięzcy: Hiszpania @ 1,60 (bwin)
Uzasadnienie w postach wyżej.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
W dzisiejszym losowaniu wszyscy trzymają kciuki za trafieniem na Borussię. Hiszpanie jak ognia chcą uniknąć krajowych derbów w 1/2
Hiszpanie może i tak, natomiast śledząc przeróżne fora internetowe w Polsce można zauważyc, że np. kibice Realu o wiele bardziej obawiają się konfrontacji z Bayernem, niż Barcą i do tego grona zaliczam się również ja. Wynika to zapewne z ostatnich pojedynków między gigantami, aczkolwiek jak dla mnie nawet nie zważając na ostatnie pojedynki Realu z Barcą, Bayern wydaję się ekipą kompletną i cholernie ciężko będzie ich przejśc... Barca nie zachwyca, ale zawsze będzie groźna. Nie chciałbym by mój Real na nich trafił bo po prostu mam już lekki przesyt Gran Derbi, natomiast z piłkarskiego punktu widzenia w tej chwili nie widac, żeby Real czymś ustępował Katalończykom.
Chciałbym BVB z prozaicznej przyczyny, która z moich obserwacji staję się dośc powszechna... Utrzec nosa tym sezonowcom z Dortmundu, którzy myślą, że 3 Polaków w niemieckiej drużynie to już jest polski zespół, a orgie komentatorów podczas meczów Borussii są nie do zniesienia (świeży przykład p. ryczela).
Kibice Barcelony za to nie mogą się zdecydowac kto byłby dla nich najtrudniejszym rywalem (Bayern czy Real). Zapewne jeszcze jakieś 2 miesiące temu marzyliby o Madrycie, ale ostatnio się sytuacja trochę zmieniła i nabrali większego respektu do Królewskich ????
Sam jestem ciekaw dzisiejszego losowania, ale myślę, że los oszczędzi (spiskowcy powiedzą &quot;UEFA oszczędzi&quot; ???? ) jednak Nam pojedynku hiszpańsko - hiszpańskiego i niemiecko - niemieckiego.
Będą rywalizacje PD kontra Bundesliga, ale kto z kim... nie mam zielonego pojęcia;)

EDIT: Można by przenieśc to do działu: dyskusje itd, ale z drugiej strony odnosiłem się do wypowiedzi poprzednika, więc nie wiem do jakiej kategorii zakwalifikowac moją wypowiedź ????
 
Do góry Bottom