>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów: Zakłady długoterminowe na sezon 2012/2013

alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Ja na pierwszą kolejkę pogram grubo dubla: Lille+ Szachtar -1, po prostu nie widzę gości w tych meczach. Tak patrzę na kursy i np też śmiało pogram na Dynamo Kijów po kursie 6.30 na wyjeździe z PSG(ewentualnie handi w stronę gości). Przecież Ukraińcy to doświadczona drużyna w europejskich pucharach ( w przeciwieństwie do Paryżan) i nie są aż takimi ogórkami żeby był kurs na PSG u siebie tylko 1.60.

Z typów długoterminowych to właśnie podoba mi się awans z grupy Kijowian po 2.30. Przy PSG to się nie ma czym podniecać, pokazują to w Ligue 1, Porto osłabione (chociaż oni to zaraz znajdą jakiś nowy talent) dlatego można to zagrać.
Awans Benfici po 1.50 też całkiem przyzwoity kurs. Zrobili dobre wrażenie po dwumeczu z Chelsea i jeżeli od tamtej pory nic się u nich nie zmieniło to o awans nie muszą się zbytnio martwić.
Awans Man City po 1.45 to również kurs do zaakceptowania. Realowi powinni coś urwać no i mają mocną ławkę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Awans Man City po 1.45 to również kurs do zaakceptowania. Realowi powinni coś urwać no i mają mocną ławkę.
City - BVB to rzut monetą. Oba zespoły w ubiegłym sezonie w LM nie zaprezentowały się najlepiej. I nie ma gwarancji, że w tym będzie inaczej. W LM kluczowe jest doświadczenie co pokazały mecze Gladbach z Kijowem. Gdy MC przełoży formę z ligi na euro-puchary, a BVB tego nie zrobi to faktycznie masz racje MC wychodzi z grupy na luzie, ale co jeśli Borussia zacznie grać tak jak z Bayernem i tak samo będzie z Manchesterem (pamiętamy jak MC słabo wypadł na tle Bawarczyków).

Poczekałbym do pierwszej kolejki i zobaczył co grają takie drużyny jak: Borussia, Manchester City, PSG, Juventus i dopiero wtedy wyciągał wnioski.

Ciekawa jest wypowiedź Mourinho, który uważa że Borussia stanowi większe zagrożenie niż Manchester City.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Przeglądałem w bah-u zakłady długoterminowe i ciekawie są wyglądają kursy jeśli chodzi o grupę F - 1,4 na wygranie grupy przez Bayern i 2,5 na to, że wyjdzie z grupy Bate. Do zdobycia jest jeszcze 12pkt i Bayern stać na komplet zwycięstw, najbliższe mecze mają z najsłabszym w grupie Lile i muszą je wygrać. W Valencii przynajmniej 1 pkt minimum powinni wywieźć, a na końcu u siebie z Bate będą chcieli pokazać, że pierwszy mecz to była tylko wpadka. Bate ma w perspektywie dwu-mecz z Valencią, Lile u siebie i wyjazd do Monachium. Mają 6pkt i zadecydują najprawdopodobniej mecze z Valencią, jeżeli wyjdą na remis to nawet remis u siebie z Lile powinien dać awans. Będą to trudne mecze tym bardziej, że przeciwnicy wiedzą już jacy są groźni, ale powinni dać radę, ale pkt potracą i 1 miejsce powinno paść łupem Bayernu, który zrobi wszystko aby zwyciężyć w grupie. Bate pewnie będzie tegoroczną niespodzianką.
Ciekawie wyglądają jeszcze kurs na wygranie grupy przez Real - 1,2, a także Chelsea - 2,0. Inwestycja w Real to raczej pewniak, w przypadku Chelsea tak nie jest, ale jako obrońca tytułu są jednocześnie najbardziej doświadczeni obecnie wśród zespołów w swojej grupie i mają duże szanse w obecnej formie na 1 lokatę, a kurs bardzo dobry.
Jak ktoś lubi trochę bardziej poryzykować to można pograć na wygraną Porto w grupie po kursie 1,7 i po takim samym kursie na wyjście z grupy Dortmundu.
Co do następnej kolejki to warto już postawić na:
FC Nordsjaelland - Juventus Turin 2
OSC Lille - FC Bayern München 2
NK Dinamo Zagreb - Paris Saint Germain 2
Ajax Amsterdam - Manchester City 2
bo kursy spadają i będą spadać. O meczach nie będę pisał bo mimo, że zostało jeszcze dużo czasu do meczy to faworyci są wyraźni. Faworyci do wygrania czy wyjścia z grupy, którzy potracili pkt grają z ostatnimi zespołami, które mają 0 pkt. Motywacja duża, przewaga potencjału też. Można po ostatnim meczu z Dortmundem mieć jakieś wątpliwości co do City, ale mają tylko 1 pkt więc muszą wygrać. Kursy wyższe ponieważ są to mecze wyjazdowe, ale na Bayern było w bah-u nawet 1,8, ale szybko spadło. AKO wychodzi bardzo dobre, ale można jeszcze dorzucić Dortmund-Real X2 po obecnym kursie w bah-u 1,31. Real powinien wygrać, ale Borussia gra u siebie i jeśli zaprezentuje się tak jak w Manchesterze remis też może paść.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dortmund miał swoją szansę wyjść z grupy ???? Nie ma opcji, żeby Man City nie wyszedł z tej grupy, gwarantuję Ci ???? oczywiście nie jest tak, że ciężkie pieniądze na to postawie (postawiłem trochę przed meczem z BVB, teraz miałbym lepszy kurs i postawiłbym anyway), ale przyznam, że jestem o tym głęboko przekonany, że The Citizens awansują z tej grupy ???? Dlatego uratowanie tego remisu w końcówce było tak kluczowe ostatnio ???? Pozdrawiam
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dortmund miał swoją szansę wyjść z grupy Nie ma opcji, żeby Man City nie wyszedł z tej grupy, gwarantuję Ci oczywiście nie jest tak, że ciężkie pieniądze na to postawie (postawiłem trochę przed meczem z BVB, teraz miałbym lepszy kurs i postawiłbym anyway), ale przyznam, że jestem o tym głęboko przekonany, że The Citizens awansują z tej grupy Dlatego uratowanie tego remisu w końcówce było tak kluczowe ostatnio Pozdrawiam
Nadal ma szansę. Lepiej, w tej chwili ma większa szansę niż drużyna z Anglii bo trzy punkty to po dwóch spotkaniach to wręcz gigantyczna przewaga, zwłaszcza jak mówimy o grupie śmierci, gdzie punkty są na wagę złota. Opcja jest i to całkiem prawdopodobna, że City nie wyjdzie z grupy, bo raz trzeba pokonać Real, a i dwa skoro u siebie dali się zjeździć Borussii to na Signal Iduna Park tym bardziej BVB ich zdominuje.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nadal ma szansę. Lepiej, w tej chwili ma większa szansę niż drużyna z Anglii bo trzy punkty to po dwóch spotkaniach to wręcz gigantyczna przewaga, zwłaszcza jak mówimy o grupie śmierci, gdzie punkty są na wagę złota. Opcja jest i to całkiem prawdopodobna, że City nie wyjdzie z grupy, bo raz trzeba pokonać Real, a i dwa skoro u siebie dali się zjeździć Borussii to na Signal Iduna Park tym bardziej BVB ich zdominuje.
Miałem na myśli, że mieli piłke na 2:0 a wtedy przy 6 pkt raczej byłoby pozamiatane. Co się tyczy Realu, na chwilę obecną Real nie gra roli w tych rozważaniach. Póki co Man City planowo przegrali z Realem, co również spotka Borussie w Hiszpanii. Mecz o awans odbędzie się w Niemczech, obecna tabela punktowa nie ma znaczenia (gdyby terminarz był odwrotny Man City miałoby 4 pkt a Borussia 1). Jedynym istotnym plusem jest to, że Borussia ugrała na trudnym terenie punkt. Przypomnę, tylko, że skazywane na porażkę Napoli wygrało awans na wyjeździe właśnie z City. Więc jeśli obie drużyny &quot;planowo&quot; potracą punkty z Realem i zyskają z Ajaksem, zagrają w Dortmundzie o awans a nic nie stoi na przeszkodzie by w bezpośrednim meczu Man City wygrało. Ok, można napisać to samo w stronę BVB - zgoda. Niemniej, patrzę na to globalnie - nie wyobrażam sobie Man City odpadającego kolejny rok z LM. Po prostu ???? Mogę się mylić (there is no doubt about it), ale krótko mówiąc uważam, że awansują razem z Realem. Pozdrawiam ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja nie wierze zbytnio w planowe zdobywanie i tracenie punktów. Mówisz, że gdyby odwrócić kolejność rozgrywania spotkań to wyglądałoby to inaczej, ale skąd takie założenie, przecież Ajax to nie jest jakaś drużyna znikąd jestem wręcz w stu procentach przekonany, że Holendrzy nie zakończą fazy grupowej z zerowym dorobkiem i tu upatruj handicap po stronie Borussii właśnie dlatego, że już te trzy punkty ma. City prawdopodobnie gdyby doszło do decydującego spotkania w Dortmundzie to też stoją w mało komfortowej sytuacji bo Borussia to drużyna własnego podwórka, która u siebie nie przegrywam, wątpię też w planową porażkę BVB z Realem w Niemczech, na dziś też stawiałbym w tym spotkaniu na jakiś remis.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Planowe porażki z Realem miałem na myśli na Bernabeu, a wygrane z Ajaxem u siebie. Z resztą zasadniczo się zgadzam. Sądzę jednakże, że zdecyduje mecz w Niemczech i fakt handicap po stronie Dortmundu, ale holistycznie patrząc Man City jest w mojej opinii zespołem ciut lepszym od BVB i to jednak, po wyrównanej walce w grupie, on awansuje - taki rodzaj przekonania (jak zaznaczyłem w poście wyżej, bodajże). Pozdrawiam
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ:
najlepsza niemiecka drużyna
Bayern 1,9
Borussia 2,2
Schalke 7,5
/ betsafe
Typ na Schalke wydaje się być szalony, ale...? Schalke w dwumeczu z Galatasaray wydaje się być faworytem i to zdecydowanym. Oczywiście Borussia i Bayern też powinni awansować dalej. Do czego jednak zmierzam? W 1/4 finału nie ma żadnych zasad dotyczących losowania par. A chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jakie znaczenie ma losowanie. Dajmy na to, że Bayern trafia na Real/MU, Borussia trafia na Barcę, a Schalke trafia na Porto/Malagę! Możliwe? Możliwe! Oczywiście losowanie może być też w drugą stronę i oczywiste jest, że Schalke jest drużyną najsłabszą z niemieckich ekip, ale ze względu na czynnik losowy, który ma ogromny wpływ na ten typ, dostrzegam tutaj pewne value. Co myślicie?
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ:
najlepsza niemiecka drużyna
Bayern 1,9
Borussia 2,2
Schalke 7,5
/ betsafe
Typ na Schalke wydaje się być szalony, ale...? Schalke w dwumeczu z Galatasaray wydaje się być faworytem i to zdecydowanym. Oczywiście Borussia i Bayern też powinni awansować dalej.
Wszystko zależy jak Schalke będzie prezentowało się po przerwie, bo przed nie zachwycali, razili nieskutecznością - niby na początek załadowali aż 5 goli Hannoverowi, ale w obronie znowu się nie popisali co też było bolączką końcówki tamtego roku. I nawet, jeżeli Galata to klub, który miał więcej szczęścia niż umiejętności, że gra dalej, to przy wspomnianej postawie Schalke mógłby ich wyeliminować. Jeszcze dochodzi aspekt szczęścia w losowaniu. Jak dla mnie za dużo nie wiadomych i nie dostrzegam value.
by the way, szkoda, że BVB trafiło akurat na Szachtar, bo po fazie grupowej po cichu liczyłem, że obie drużyny zajdą daleko,a tak jedna z nich będzie musiała już się pożegnać i ta powinność awansu BVB wcale nie jest taka oczywista
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zakłady na awans do 1/4 finału: wszystkie kursy Marathonbet (limity na te zakłady 7-8 tys)
Celtic - Juventus 2 1,143
Milan - Barcelona 2 1,125
ako: 1,286
Tutaj nawet nie trzeba zbędnego komentarza, Juventus jak i Barcelona są o 2-3 klasy lepsze od swoich rywali. Niespodzianki mogą się wydarzyć, ale to zbyt doświadczone drużyny, żeby już w 1/8 odpaść.
Do tego można dodać:
-PSG 1,571
-MAN UTD 2,44
-Szachtar 2,68
PSG daje 70% szans na awans, mają naprawdę bardoz dobry skład, zwłaszcza w porównaniu z Valencią. Manchesterowi i Szachtarowi daje po 50% szans, a na te konkretne zespoł są lepsze kursy.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Zakłady na awans do 1/4 finału: wszystkie kursy Marathonbet (limity na te zakłady 7-8 tys)
Celtic - Juventus 2 1,143
Milan - Barcelona 2 1,125
ako: 1,286
Tutaj nawet nie trzeba zbędnego komentarza, Juventus jak i Barcelona są o 2-3 klasy lepsze od swoich rywali. Niespodzianki mogą się wydarzyć, ale to zbyt doświadczone drużyny, żeby już w 1/8 odpaść.
A ja wcale nie byłbym tak wielkim entuzjastą jeśli chodzi o pierwszy typ. Przede wszystkim nie można powiedzieć, że Juve i Barca to drużyny o 2-3 klasy lepsze od swoich rywali. Oczywiście na chwilę obecną są drużynami lepszymi jednak na tym etapie rozgrywek nie ma nie ma słabych drużyn. Generalnie już w fazie grupowej te słabsze drużyny potrafiły nie raz sprawić sporą niespodziankę nie tylko wygrywając mecze z mocniejszym rywalem ale i również awansując do fazy pucharowej. Wystarczy sobie przypomnieć jak rok temu Apoel Nikozja nie dość, że wyszedł z grupy to jeszcze pokonał w 1/8 faworyzowany Lyon. Niestety w następnej rundzie trafili na Real Madryt, który nie pozostawił im żadnych złudzeń jednak nie przeszkodziło to drużynie z Cypru zaaplikować Królewskim dwa gole na Santiago Bernabeu. Patrząc na pary, które spotykają się w tej edycji można chyba śmiało stwierdzić, że to właśnie Celtic jest takim kopciuszkiem. Oczywiście w spotkaniu z podpiecznymi Antonio Conte to ekipa z Turynu będzie niewątpliwym faworytem jednak kurs 1,14 na awans Juve jest śmiechem na sali. Celtic bardzo dobrze wyglądał w swojej grupie, w której zdołał zdobyć 10 punktów. Warto tu zaznaczyć, że postawili oni bardzo ciężkie warunki faworytowi tej grupy, Barcelonie (piszę to jako kibic Barcy). W pierwszym meczu dosyć szybko strzelona bramka spowodowała, że drużyna ze Szkocji mogła spokojnie bronić się w jedenastu i czekać na jakąś kontrę. Niestety (dla mnie stety ???? ) geniusze z Katalonii zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę jednak musieli się przy tym strasznie napracować gdyż obie bramki zostały strzelone w doliczonym czasie gry (na koniec pierwszej i drugiej połowy). Jednak Szkoci pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i osobiście lecąc na mecz rewanżowy wiedziałem, że to nie będzie łatwa przeprawa. I nie pomyliłem się. Atmosfera na Celtic Park jest poprostu niesamowita, to co wyprawiają Ci kibice to piękna sprawa. Doping przez całe 90 minut, gardła wydzierane na 200%, naprawdę niesamowite wrażenie. Mecz rozpoczął się podobnie jak ten na Camp Nou - gospodarze zdobywają bramkę po stałym fragmencie gry i są w świetnej sytuacji. Kolejne kilkadziesiąt minut to ciągłe klepanie piłką zawodników Barcy, próby przebicia się przez zasieki Celticu jednak bezskutecznie. W pierwszej połowie Blaugrana miała jedną akcję, w której piłka po strzale Messiego odbiła się od poprzeczki i wyleciała za bramkę. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się, a gdy po błędzie Xaviego młodziutki Watt strzela bramkę na 2:0 jest wiadome, że to podopieczni Tito Vilanovy wyjadą z tego meczu na tarczy. Na osłodę Messi strzelił gola na 1:2 jednak to nie zmienia faktu, że Celtic wygrał może nie tyle zasłużenie, bo statystyki z meczu były miażdżące na korzyść Barcy, co poprostu był skuteczniejszy i na tą wygraną zasłużył. Piękny jubileusz (125 lecie) klubu okraszony zwycięstwem nad jedną z najlepszych ekip w historii. Juventus zgubił ostatnio parę punktów, potrafią zagrać świetne kilkadziesiąt minut żeby później stanąć i nic nie zrobić. Wierzę, że jeśli Celtic w pierwszym meczu zdoła osiągnąć dobry rezultat to Bianconeri będą mieli bardzo ciężko mimo, że są drużyną zdecydowanie lepszą. Ja jednak w pierwszy meczu mam zamiar pograć na zwycięstwo Celticu lub remis (1X) oraz za drobne zwycięstwo Szkotów. Co do zakładu na awans również skuszę się na typ, że to właśnie Celtic znajdzie się w następnej rundzie, a kurs 5,50 jaki oferuje bet365 bardzo mi odpowiada.

Co do typu Pawła na to, że Galatasaray znajdzie się w ćwierćfinale to w pełni go popieram. Turcy wzmocnieni transferami Sneijdera i Drogby, którzy do spółki z Burakiem Yilmazem powinni rozklepać obronę podpiecznych Huuba Stevensa. Schalke ostatnio pod formą, do tego pozbawieni Afellaya oraz Hotlby&#39;ego, który odchodzi do Spurs. Kurs jaki wystawił bet365 to 2,50 i ja go pobieram.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Może rzeczywiście kursy na awanse Juve i Barcy trochę są zbyt małe, żeby grać, więc chyba odpuszczę.
Co do Galatasaray, to jeśli naprawdę Sneijder i Drogba będą mogli być zgłoszeni do LM, a jak narazie wszystko wskazuje na to, że tak to mogą co najmniej stoczyć wyrównany pojedynek z niemiecką drużyną.
Co do zakładu na awans również skuszę się na typ, że to właśnie Celtic znajdzie się w następnej rundzie, a kurs 5,50 jaki oferuje bet365 bardzo mi odpowiada.

Co do typu Pawła na to, że Galatasaray znajdzie się w ćwierćfinale to w pełni go popieram. Turcy wzmocnieni transferami Sneijdera i Drogby, którzy do spółki z Burakiem Yilmazem powinni rozklepać obronę podpiecznych Huuba Stevensa. Schalke ostatnio pod formą, do tego pozbawieni Afellaya oraz Hotlby&#39;ego, który odchodzi do Spurs. Kurs jaki wystawił bet365 to 2,50 i ja go pobieram.
Co do kursów to nie wiem czemu typujesz w Bet365, jeśli na Celtic z 5,50 w Bet365 masz 6,20 w Marathonie i podobnie jak na Galatasaray z 2,5 na 2,88
Na Turków już pograłem kilka stów, rzeczywiście kursy już spadają na ich awans, nikt prócz Marathonu nie przekroczył poziomu 2,85, w innych bukach kursy oscylują wokół 2,50 z tendencją spadkową, więc mocno prawdopodobne, że opłaci się grać (sure bet w lutym)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Podaje kursy z bet365 ponieważ tam mam konto. Natomiast każdy zagra tam gdzie chce, tam gdzie ma najzwyższy kurs.

O ile kurs na awans Barcy to jako tako lokata (w piłce wszystko jest możliwe) o tyle typ na Juve już nie.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
W chwili obecnej kursy na awans w dwumeczu Barca - Milan w betsafe:
Milan 1,67 - Barca 2,20
W tym samym bukmacherze kursy na końcowy trium w całych rozgrywkach:
Milan 25
Barca 6
nie uważacie tego za idiotyczne?
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
W chwili obecnej kursy na awans w dwumeczu Barca - Milan w betsafe:
Milan 1,67 - Barca 2,20

W tym samym bukmacherze kursy na końcowy trium w całych rozgrywkach:
Milan 25
Barca 6

nie uważacie tego za idiotyczne?
Cóż, dość typowa sytuacja: silna drużyna jest w tarapatach: jeśli z nich wyjdzie to dalej będzie już z górki ????

Co innego mnie frapuje: aktualny bardzo niski kurs 4,0 na wygraną LM przez Bayern Monachium, który właśnie został głównym &quot;faworytem&quot;. Niektóre buki zjechały z kursem nawet poniżej czterech...
Granie przeciwko Bayernowi to bardzo sensowne posunięcie.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Cóż, dość typowa sytuacja: silna drużyna jest w tarapatach: jeśli z nich wyjdzie to dalej będzie już z górki ????
Co innego mnie frapuje: aktualny bardzo niski kurs 4,0 na wygraną LM przez Bayern Monachium, który właśnie został głównym &quot;faworytem&quot;. Niektóre buki zjechały z kursem nawet poniżej czterech...
Granie przeciwko Bayernowi to bardzo sensowne posunięcie.
Grać przeciwko Bayernowi, który najlepiej się zaprezentował do tej pory, jest swietnie poukładany w kazdej formacji, ma do tego dosyć szeroka kadrę, a w dodatku główni rywale do trofeum niczym się nie wyróżnili! Zgoda, jest w tym sens ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Grać przeciwko Bayernowi, który najlepiej się zaprezentował do tej pory, jest swietnie poukładany w kazdej formacji, ma do tego dosyć szeroka kadrę, a w dodatku główni rywale do trofeum niczym się nie wyróżnili! Zgoda, jest w tym sens ;)
Dodałbym jeszcze, który ma bezpieczną przewagę w tabeli Bundesligi, a Heynckes po sezonie odchodzi na emeryturę, więc mogłoby to być fajne zwieńczenie jego managerskiej kariery :jezora:
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Grać przeciwko Bayernowi, który najlepiej się zaprezentował do tej pory, jest swietnie poukładany w kazdej formacji, ma do tego dosyć szeroka kadrę, a w dodatku główni rywale do trofeum niczym się nie wyróżnili! Zgoda, jest w tym sens ;)
Dodałbym jeszcze, który ma bezpieczną przewagę w tabeli Bundesligi, a Heynckes po sezonie odchodzi na emeryturę, więc mogłoby to być fajne zwieńczenie jego managerskiej kariery :jezora:
Powodzenia więc życzę i sporego zapasu nerwosolu ;)
Drużyny niemieckie po prostu są stworzone do przegrywania decydujących momentów tak delikatnie rzecz ujmując. Żaden piłkarski kibic nie ma takiej amnezji żeby nie pamiętać paraliżu sprzed 9 miesięcy: Bayern ma finał u siebie, prowadzenie 1:0, człapiącego rywala na łopatkach, 2 minuty do końca... Do tego później prowadzenia w karnych i pudła roku zamiast kropki nad &quot;i&quot;.
Kursy ponad 5 na FCB, Real czy MU albo 10 na Juve przy tym to jak specjalna urodzinowa promocja.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Powodzenia więc życzę i sporego zapasu nerwosolu
Ja nigdzie nie napisałem, że stawiam na Bayern, bez sensu jest granie przeciw Bayernowi, który ma wiele atutów, żeby zdobyć tytuł w tym sezonie. Już przedwczoraj grali ludzie na Arsenal i właśnie podawali przeróżne argumenty, a to, że nawet Barcelona nie wygrała ostatnio na ich stadionie, nie wiem, czy nie było podobnego argumentu odnośnie niemieckich zespołów. Kurs na Bayern niski, bo prezentują się najstabilniej, jest adekwatny w tej chwili, choć wiadomo, że jakieś kontuzje, czy odpadnięcia poszczególnych drużyn mogą namieszać tymi kursami.
 
Do góry Bottom