>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja tym razem zagrałem tylko na awanse, bo w zeszłym sezonie próbowałem sił w pojedynczych meczach i nie wyszło to najszczęśliwiej...Gram na awans Chelsea, Barcelony i Bayernu, na oddzielnym kuponie mam jeszcze Manchester, ale bardzo delikatnie. Kurs jak na pojedyncze zdarzenie rewelacyjny nie jest, no ale jakbym miał wybierać pewniaki to obok Barcy to drugi największy w mojej opinii. Chelsea chce w końcu ten Puchar Europy wywalczyć, gra wspaniale na wszystkich frontach,no i niezwykła odpadać tak wcześnie. Jakby tego nie ugryźć wszystko mi podpowiada że to Londyńczycy awansują. Inter jest lepszy niż pzred rokiem, chyba strzela więcej bramek przynajmniej w lidze, ma kreatywnego Snejdera, ale jak dochodzi do pojedynków na szczycie to wciąż wygląda na tak samo zagubiony jak przed sezonem. Wielu liczyło na przebudzenie w grupie w pojedynku z barcą. Mecz na szczycie, ale stawka nieco mniejsza bo w końcu to tylko grupowy pojedynek, a mimo wszystko rewelacji nie było. Boniek w jakimś wywiadzie powiedział zapytany o przyczynę tych niepowodzeń, że &quot;Interowi brakuje mentalności zwycięzcy&quot; i że ta perspektywa dwumeczu który decyduje o być albo nie być jest ponad siły tych zawodników. Nie wiem ile w tym prawdy, ale faktem jest że Ci zawodnicy w LM grają nie tylko futbol nieatrakcyjny ale i co gorsza nieskuteczny.

a co to odrazu muszą ich w dwumeczu 5:0 zjechać ?? 1:0 w dwumeczu starczy.
Dotychczas 1:0 było ponad ich siły.

A tak na marginesie, troche mnie Bayern zmartwił, bo liczyłem że u siebie Fiorentine lepiej pociśnie, a tu niedosyć że skromnie to jescze z pomocą arbitra.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ehh, tyle się naczytałem ile to Real nie wygra z Lyonem, legionista napisał w jednym wątku że LM bez Realu w tym serzonie nie istnieje inni że francuski team nie wyjdzie ze swojej połowy...Niby to forum bukmacherskie a taka cecha jak obiektywizm jest tu czymś skrajnie niespotykanym. Może ktoś z tych licznych orędowników Realu opowie mi co się stało wczoraj?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co do scenariuszu na mecz Chelsea Inter to myślę że powinien być podobny jak w meczach reszty Angielskich drożyn, może nie bedzie to zwycięstwo tak wysokie jak Arsenalu czy MU ale przewaga powinna być wyraźna myślę że 2-0 powinna Chelsea wywalczyć, biorę pod uwagę że inter w pierwszym spotkaniu źle nie grała, ale też jakoś nadzwyczajnie nie zachwycała, CFC poza tą wpadką właśnie z Włochami trzyma poziom, do tego po spotkaniach Angielskich drużyn widać różnice poziomy miedzy Anglią a resztą świata, niestety Liverpool odpadł i pełnego pakietu Anglików nie zobaczymy dalej ale myślę że za rok sobie to odbiją;);)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
No to po losowaniu.. Na szlagierowe pojedynki wyrastają ćwierćfinały z Manchesterem i Bayernem oraz Arsenalem i Barceloną. Los był złośliwy dla Francuzów których skojarzył ze sobą, a Inter można poiwedzieć spokojnie że jest już w pólfinale. To jedyny zespół który może powiedzieć z ręką na sercu że losowanie mu przyfarciło.

Myślę sobie że jednym finalistą może spokojnie być Manchester, a drugim? Czyżby powtórka z ubiegłego sezonu?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Moje spostrzeżenia po losowaniu:
-los był złośliwy dla Francuzów i to bardzo,że ich skojarzył
-los był złośliwy dla kibiców futbolu na tak,bo zarówno mecze Barcy z Arsenalem jak i Man U z Bayernem to będzie rywalizacji drużyn ultra ofensywnych ze słabszymi obronami
-los był mega szczęśliwy dla Interu, który wylosował CSKA-zespół dobry,ale na półfinał LM zdecydowanie za słaby
Całe szczęście,że w półfinale Inter trafi na Barcę lub Arsenal i wtedy odpadnie;)
W drugiej połówce jeśli Manchester wygra z Bayernem to droga do finału otwarta się wydaje. Jeśli Niemcy poradzą sobie z Anglikami to wtedy już mniej oczywiste będzie kto zagra w finale-Bayern czy któraś z francuskich drużyn. Fajnie byłoby gdyby Lyon zaszedł jak najdalej,bo od lat świetnie się prezentuje w LM ale bez sukcesów.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Mnie akurat widzi się angielsko-angielski (United - Arsenal) lub angielsko-włoski (United - Inter) finał.

Krótko:
1. Bayern - United - zdecydowanym faworytem jest Manchester, piękny dwumecz z Milanem, wcześniej w fazie grupowej również b. dobre mecze, w lidze teraz też świetnie sobie radzą, do tego dochodzi świetna forma Rooney&#39;a. Tylko nagła plaga kontuzji mogłaby utrudnić pokonanie Bayernu.
2. Lyon - Bordeaux - obie drużyny dobrze znają się z ligowych boisk, a więc i mecze pomiędzy nimi będą ciekawe. &quot;Lekkiego&quot; faworyta jednak upatruję w drużynie Lyonu.
3. Arsenal - Barcelona - zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz. Wenger pokazał, że z młodego zespołu można zrobić świetnie grającą ekipę, choć moim zdaniem jeszcze nie nadszedł ich czas, trzeba poczekać do następnego sezonu. Z drugiej strony Barcelona gra mecze w kratkę - przeplata świetne spotkania ze słabymi. Czemu nie mieliby zagrać tak jak z Rubinem czy w pierwszym meczu ze VfB? Na faworyta wyłania się Barcelona, jednak pokonanie Arsenalu będzie nie lada wyczynem.
4. Inter - CSKA - Inter chyba lepiej trafić nie mógł. Spotkają się z teoretycznie najsłabszym zespołem tej fazy rozgrywek LM. Co prawda CSKA zagrała dobre mecze z Sevillą, zwłaszcza ten drugi, to jednak przepaść jaka dzieli te kluby jest ogromna.

To wszystko są teoretyczne przemyślenia. Jak będzie w praktyce? Przekonamy się już wkrótce ????
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Dwa szlagiery co to tego to nie ma wątpliwości. Arsenal - Barcelona. Arsenal dużo ludzi mówiło, że młodzi gracze nie dadzą rady sprostać wyzwaniom, a tutaj niespodzianka 3 miejsce w lidze, zaledwie parę punktów straty do United czy The Blues. LM tutaj to już w ogóle bajka. Najwięcej bramek strzelonych, ze wszystkich drużyn. Barca strasznie słabo w grupie. VFB to nie był przeciwnik to była parodia a mimo to remis na Mercedes Benz Arena. U Siebie już bezkonkurencyjnie. Każdy podnieca się Messim. Ok gra świetnie, ale po stronie Arsenalu mamy Fabregasa? Słaby? Potrafi także świetnie kiwnąć, czy strzelić bramkę. Będzie ciekawie życzę Arsenalu zwycięstwa. Może dla tego, że nie lubię Barcy ;]
Monachium - United. Czytałem właśnie komentarze na stronie Niemców i jestem w szoku cieszą się jakby mieli grać z CSKA. Oni mają problemy w lidze ze Freiburgiem. Z grupy ledwo wyszli. Praktycznie po meczu w 1/8 z Fiorą powinno ich już nie być. Bo sędzia zapomniał swoich szkieł kontaktowych. Takiego spalonego nie zauważyć to naprawdę trzeba być ślepcem. Nie widzę także żadnych szans dla napastników Bayernu. Klose vs Ferdinand, Vidic. Lewa strona Evra. Jedyną szansę widzę w Robbenie i Riberim, ale to także trzeba przejść parę najlepszych stoperów na świecie.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Jako kibic Arsenalu, jestem umiarkowanie zadowolony z losowania.
Uniknąć MU i trafić na nich dopiero w potencjalnym finale - to było życzeniem każdego chyba fana The Gunners. Ale za sporą cenę. Barcelona, potem Inter. Ciężko, bardzo ciężko. Chciałem trafić na Barcę z tego względu, że tu już nie ma słabych ekip, a Chelsea czy MU i nie tylko one wielokrotnie pokazywały, że bronią na Arsenal jest ostra gra, częste faule, twardy, męski, brutalny futbol. Barcelona nie ma w swoim składzie wielu mocniejszych fizycznie graczy, niż Kanonierzy, dlatego wielka broń na Arsenal jest zneutralizowana. Styl Barcelony jest zupełnie inny, przywołując dwa przykłady:
- 70 procent posiadania piłki przez Barcę w rewanżu z Chelsea w zeszłym roku i ledwie kilka strzałów na bramkę Cecha, bodaj jeden celny
- z sześćdziesięciu kilku procent posiadania piłki przez Barcę w spotkaniu w Stuttgarcie, prawie 90 procent to posiadanie na własnej połowie.
Co z tego wynika? Ano to, że styl Barcy to podawanie sobie wzajemnie piłki między bramkarzem, obrońcami i defensywnym pomocnikiem, mało agresji, większość podań na własnej połowie. Mam nadzieję, że Gunners sobie z tym poradzą.
Rewanż na Camp Nou, dlatego oceniam szanse na fifty-fifty. Jeżeli drugi mecz odbywałby się na Emirates, byłbym spokojny. Oczywiście o ile kontuzje po raz kolejny nie przeszkodzą Kanonierom w osiągnięciu celu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
zobaczymy czy piłkarze Arsenalu w końcu dorośli do wygrywania z wielkimi drożynami, grając o awans, wydaje mi się to bardzo ciekawe spotkanie, z jednej strony Barcelona opanowana, kontrolująca to co dzieje się na boisku, a z drugiej strony Arsenal ofensywny i finezyjny; MU chyba trzeci raz z rzędu w finale:grin:, szkoda paru francuskiej źle ze na siebie trafili bo mogli mocno namieszać ;)
 
R 1

rooney1

Użytkownik
united trofilo do latwiejszej polowki drabinki, ale to mnie cieszy i martwi jako kibica diablow. cieszy bo nie wyobrazam sobie by united zabraklo w madrycie, bowiem bayern czy ktorys z zespolow z ligue 1 nie jest w stanie ich wyeliminowac. bayern moze powalczyc jesli zrobi zaliczke przed rewanzem ale po ich 2meczu z fiora szczeze watpie by byli w stanie wygrac choc jedno spotjkanie z anglikami. marwi dlatego ze chcialem zagrac z cska a w 1/2 ze zwyciesca pary barca\ arsenal bowiem uwazam ze te zespoly bylo by latwiej ograc majac 2mecz
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
co wy w ogole mowicie??? mu trafilo do latwiejszej polowki? bordo jest teraz najbardziej poukladanym i najrowniej grajacym zespolem w stawce!! .. a co do wypowiedzi vrazzo, to sie mylisz, kazdy fan arsenalu chcial od razu trafic na nich ,zeby odegrac sie za mecz na ES, a kazdy fan fair play chcial aby to jego druzyna wykluczyla bayern z LM, za fiorentine!.. pilka jest okragla a bramki sa dwie, uwazam ze bordo moze byc czarnym koniem.. VICTORIA CONCORDIA CRESCIT !!
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
jak zobaczyłem w Tobecie kurs 1,50 na awans ManU to od razu grubo poszło. z taką padaką jak gra Bayern to Niemcy nie mają czego szukać. ManU jest najlepiej poukładaną i najrówniej grającą ekipą w stawce. Zdarzy im się słabszy mecz ale potem zaraz przychodzą wspaniałe występy. I przede wszystkim ich gra to koncert całego zespołu a nie dwóch lub jednego wokalisty jak w Bayernie

Arsenal miałby wyeliminować Barcelonę? śmiech na sali. Kim? Czym? Jak? Barca u siebie jest w stanie ich rozgromić jak będzie trzeba. Mimo że grają gorzej niż w zeszłym sezonie to i tak jest to na dzień dzisiejszy najdojrzalsza i najdoskonalsza filozofia piłki. Konkurencją może być tylko United
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Barcelona poprostu musi być w finale. Dla nich wygrana Ligi Mistrzów na stadionie Realu Madryt to będzie coś niesamowitego. Real choćby wygrywał w następnych latach dużo pucharów to nigdy nie przebije tego wyczynu Barcy.
Finał Manu - Barcelona niemal pewny. Bayern może powalczyć tylko u siebie. Na wyjeździe anglicy powinni spokojnie odnieść zwycięstwo.
Co do Interu to wcale tak łatwo nie mają. Powinni wygrać i zapewne tak będzie ale Inter niejest tak równo grającą drużyną żeby z góry zakładać ich wygraną. Ruscy łatwo skóry nie sprzedadzą.
Arsenal ma pecha,potencjał mają naprawdę spory ale od razu ta Barcelona ...
Co do Bordeux, niby zespół najrówniej grający ale dopiero teraz zobaczymy ile są warci. Bardzo często w tenisie jakiś zawodnik w wielkim szlemie jedzie wszystkich do 1/4 lub 1/2 finały po czym nagle brak doświadczenia i trema powoduje, że sam przegrywa spotkanie. Podobnie może być tutaj, co prawda mecze Bordeux - Lyon nie powalą na kolana i szkoda, że taki pojedynek mamy w 1/4 finału takich rozgrywek jak LM ale to świadczy o poziomie innych drużyn.
Wiadomo , każdy może mieć swoją opinię bo na piłce nożnej w samej polsce zna się ponad 30 milionów osób ????
Ja obstawiam półfinały : Barca - Inter , Manu - Bordeux a finał wiadomo .
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Owszem na pierwszy wrzut oka widac final Barca - Manchester ale... Inter sprawil niespodzianke juz eliminujac &quot;Wielka Chelsea&quot; jak widac Moruniho dobrze przygotowal zespol do sezonu i moze stac sie tak, ze to druzyna z Mediolanu zagra w finale. Barca miala maly kryzys lub nadal maja choc to Messi swoja wspaniala gra daje wygrane druzynie. Co bedzie jak chlopak dozna kontuzji ? Czy wtedy Barcelona bedzie tak silna jak teraz? bez niego raczej nie a wiadomo roznie bywa, organizmu nie da sie oszukac. Barca to Messi a Inter, Manchester to druzyna choc wiadomo Barcelona ma wspanialych zawodnikow i powinni wygrywac bez Argentynczyka ale to co ostatnio pokazuje ten chlopak potwierdza mnie o tym, ze bez niego beda mieli wielki problem. Kazdy ma swoje zdanie, jak bedzie przekonamy sie. Jak dla mnie Inter moze namieszac.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Co do Bordeux, niby zespół najrówniej grający ale dopiero teraz zobaczymy ile są warci. Bardzo często w tenisie jakiś zawodnik w wielkim szlemie jedzie wszystkich do 1/4 lub 1/2 finały po czym nagle brak doświadczenia i trema powoduje, że sam przegrywa spotkanie. Podobnie może być tutaj, co prawda mecze Bordeux - Lyon nie powalą na kolana i szkoda, że taki pojedynek mamy w 1/4 finału takich rozgrywek jak LM ale to świadczy o poziomie innych drużyn.
.
wkurzasz mnie czlowieku, o czym swiadczy? o tym ze pilka nozna jest swietnym sportem, i nie tylko Juventusy, Milany, Reale maja grac ale takze innee zespoly. Jak dla mnie mecz Lyon-Bordo bedzie swietnym widowiskiem i obie druzyny sa zasluzenie w 1/4 , swiadczy to o tym ze obie druzyny maja silne sklad i bez powodu w 1/4 nie graja. Nikt przypadkowo nie doszedl tak daleko w lm, mPlatini nie skorumpowal sedziow po prostu wygrali zasluzenie poprzednie mecze i awansowali do 1/4... zal mi cie skoro atrakcyjność meczu oceniasz tylko po nazwie druzyny ...
gdybym mial kase to bym zagral; Inter -Cska 1 1,50 i awans Bordo 2,0 ako 3.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Szkoda wręcz słów na reagowanie na takie wpisy. Typowo forumowe zachowanie , jechanie na kogoś za jego opinię bo za klawiaturką swoboda. Żal mi ciebie za aż tak prostackie rozumowanie. Gdzie jest napisane, że awansowali nie zasłużenie. Czytaj człowieku ze zrozumieniem. Napisałem,że ciekawe czy potwierdzą swoją klasę. A moim zdaniem taki pojedynek jest średnio ciekawy i mogę mieć swoje zdanie a jestem na tyle rozgarnięty, że nie wypisuje bzdur i obraz na temat innych tylko dlatego , że mają odmienne zdanie niż ja.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szkoda wręcz słów na reagowanie na takie wpisy. Typowo forumowe zachowanie , jechanie na kogoś za jego opinię bo za klawiaturką swoboda. Żal mi ciebie za aż tak prostackie rozumowanie. Gdzie jest napisane, że awansowali nie zasłużenie. Czytaj człowieku ze zrozumieniem. Napisałem,że ciekawe czy potwierdzą swoją klasę. A moim zdaniem taki pojedynek jest średnio ciekawy i mogę mieć swoje zdanie a jestem na tyle rozgarnięty, że nie wypisuje bzdur i obraz na temat innych tylko dlatego , że mają odmienne zdanie niż ja.
wszystko fajnie ale wg twojego tekstu wynika że Bordo jest na tym etapie bo inne zespoły są na niskim poziomie. Twój tekst wyrażony konkretniej. Więc ja Ci mówie od razu to nie inne zespoły są na niskim poziomie (nooo może Juve znacznie obniżyło loty - rozpatruje zespoły z którymi Bordo rywalizowało) tylko Bordo podniosło swój poziom i powoli dostosowuje się do europejskiej czołówki. Wyniki mówią same za siebie.

Inna sprawa że Bordo nie gra porywającej piłki. A czasem nawet grają na 1:0 i byle utrzymać co w końcówkach owocuje antyfutbolem. Podobnie gra Lyon. W ich przypadku po 10 minutach czesto ma się ochote wyłączyć tv. Siermiężny futbol i kompletna niemoc w ataku. Ale tak grają głównie w lidze a w pucharach inaczej to wygląda. Niewiem zapewne na tej podstawie stwierdzasz że to może być mało ciekawy dwumecz. Chyba że jesteś tradycjonalistą i wolisz aby od Ćwierćfinału były już tylko te największe firmy. Ja osobiście wolę zobaczyć w akcji Lyon z Bordo niż np oglądać jak Bayern kaleczy piłkę nożną (Robben i Ribery ratują tam ten sport) lub CSKA które oprócz przebłysków swoich gwiazdek gra kompletno dno
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Obydwie Francuskie zespoly zasluzenie znalazly sie na tym etapie rozgrywek. Lyon jak wiemy wyeliminowal &quot;Galaktikos&quot; a Bordo odprawilo z kwitkiem w grupie Juve. Mecz bedzie ciekawy to tak jak derby, kto rzadzi we Francji. Po tylu latach panowania Lyonu ( 7 razy z rzedu wygrali lige jak dobrze pamietam) wlasnie Bordo przerwalo dominacje w lidze Lyonu. Bedzie to mecz walki i nie zabraknie na pewno emocji. jak dla mnie Lyon ma lepsza kadre, lepszych zawodnikow ale nie jest tak dobrze poukladany jak druzyna Blanca. Bez wiekszych gwiazd ale tworza kolektyw, zgrana pake ktora jak widac walczy z kazdym jak rowny z rownym. Owszem Bordo mialo latwiejszego przeciwnika bo nie ma co porownywac Grecki Olimpiakos do Realu, ktory chcial zagrac w finale na swoim stadionie. Ciezko jest wytypowac zwyciesce tego pojedynku, bo chodzi o duze pieniadze, prestiz i dlatego motywacji zawodnikom nie zabraknie.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No moim zdaniem może być tak , że to inne zespoły się obniżyły a twoim, że Bordeux podniosło poziom i co ? I mam ci napisać, że żal mi ciebie ? A 100 innych osób będzie jeszcze innego zdania. Ludzie zrozumcie, że każdy ma swoją opinię a na tym forum wszyscy ze wszystkimi się kłócą bo każdy uważa, że jego opinia jest najlepsza i tak musi być jak on uważa. Dla mnie Bordeux zasłużenie znalazło się w 1/4 finału ale ciekaw jestem czy potwierdzą swoją formę. Jednak brak w tej fazie rozgrywek choćby Realu świadczy o ich słabym poziomie. Skończmy już tą duskusję - dla jednych będzie to bardzo dobry mecz , dla drugich średni a jeszcze inni wogóle tego nie będą oglądać. Ja zdecydowanie w tej parze jestem za Bordeux bo grają moim zdaniem dużo ciekawszą piłkę od Lyonu. Kupe dobrej roboty odwalił tam trener i grupa młodych zawodników którzy uwierzyli w siebie. Jednak czy stać ich na sukces na miarę Monaco pare lat temu- zobaczymy.
 
Do góry Bottom