>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego na losowanie par 1/8 są różne kursy? Na przykład na parę Atletico - Manchester City jest kurs 3,75, a na Atletico - Porto 5,50. Jak to jest możliwe? Przecież los to los a prawdopodobieństwo wylosowania każdej z drużyn teoretycznie powinno być takie samo. Istnieje jakiś inny czynnik który powoduje większe szanse na wylosowanie danej drużyny?
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Podczas losowania będą obowiązywać te same reguły, co w poprzednich latach. Czyli drużyny z tych samych federacji nie mogą wpaść na siebie. Nie dojdzie też do starcia ekip, które już ze sobą rywalizowały w fazie grupowej. Oznacza to, że dla poszczególnych drużyn istnieje różne prawdopodobieństwo wylosowania konkretnego rywala.
źródło Onet.pl
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
To co wstawiłeś nie jest odpowiedzią na moje pytanie, wiadomo że niektóre drużyny nie mogą na siebie trafić i wtedy bukmacher nawet nie dawał ich do oferty, bo było to po prostu niemożliwe żeby ze sobą zagrali. Chodzi mi o to, dlaczego Atletico miało większe szanse trafić na Manchester City, niż na Porto
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Odpowiedzią jest to że bukmacherzy wyliczają procentowo w jakiś sposób szanse na wylosowanie zespołu. Np. Najbardziej prawdopodobne jest starcie Manchesteru City i Atletico. Dojdzie do niego na 25,4 procent. Najmniej realne jest to, że Benfica zmierzy się z Juventusem. Możliwość wystąpienia takiego scenariusza to tylko 11,5 procent. I po tym dodają kursy. A jak to liczą to nie mam bladego pojęcia ????
 
H 902

hank

Użytkownik
Dlatego że takie City miało mniej możliwości, bo odpadała im Barca, Leicester i Arsenal, a Porto tylko Leicester.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Znamy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów!
Manchester City vs€“ AS Monaco
Real Madryt vs€“ SSC Napoli
Benfica Lizbona vs€“ Borussia Dortmund
Bayern Monachium vs€“ Arsenal Londyn
FC Porto vs Juventus
Bayer Leverkusen vs€“ Atletico Madryt
Paris Saint-Germain vs€“ FC Barcelona
Sevilla FC vs€“ Leicester City
Liczę na to, że piękna przygoda Leicester potrwa dłużej aniżeli dwa mecze... Jest na to szansa, i to spora w mojej opinii.
Borussia jedną ekipę z Portugalii już odprawiła z kwitkiem. Jak sobie poradzi z kolejną, teoretycznie: silniejszą?
Monaco będzie underdogiem ale liczę na to, że powalczą z sukcesem o pełną pulę. Wszystko zależy od formy zarówno jednych jak i drugich - tego, czy utrzymają obecną czy zmieni się coś o 180 stopni.
Wydaje mi się, że Porto raczej nie ma co liczyć na cokolwiek więcej niż &quot;honorowe porażki&quot;... ????
PSG nie wygląda póki co na drużynę, która mogłaby przejść Barcelonę w tym momencie. Czas pokaże, jak Emery będzie kierował Paryżanami.
Ot i moje przemyślenia na gorąco ????

Pierwsze starcia odbędą się 14 i 15 oraz 21 i 22 lutego, a w roli gospodarzy wystąpią ekipy, które zajęły w grupie drugie miejsce. Rewanże 7 i 8 oraz 14 i 15 marca.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dlaczego mnie, kibica Arsenalu, wcale nie dziwi takie losowanie ???? Niemniej jednak będzie to bodaj najbardziej wyrównane z ich starć do tej pory. A przynajmniej tak się zapowiada patrząc na aktualną formę zespołów. Jeśli PSG się specjalnie podłożyło na 2e miejsce to wjebali się na piękną minę.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dlaczego mnie, kibica Arsenalu, wcale nie dziwi takie losowanie
Chyba żadnego fana piłki kopanej nie dziwi ????
Niemniej jednak będzie to bodaj najbardziej wyrównane z ich starć do tej pory.
I mi się tak wydaje. Oby tylko zdrowie dopisywało dla Arsenalu, boki obrony się wykurowały z powrotem i będzie dobrze. Martwi jedynie Ancelotti, który po prostu wie co robić w Lidze Mistrzów.
PSG ładnie zostało pokarane. I dobrze im tak. No cóż, los takich zespołów jak Napoli, Monaco i Leicester zależy od tego, co ugrają na wyjazdach. Przy odrobinie magii nic nie jest niemożliwe, tym bardziej przy świetnej organizacji gry piłkarzy Jardima, przebojowości Leicester i niegłupim Sarrim. Zapowiada się ciekawa wiosna, jak zwykle.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego na Barcę i Real są takie same kursy na awans? To przez słabą formę PSG? Bo wygląda to śmiesznie ????
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Raczej na pewno, fajny kurs na Seville mimo wszystko oraz Juventus(fajnie, że nie tak mały jak na Barce i Real)
Oraz co ciekawe Monaco nie jest na takiej straconej pozycji a kurs 3.25 kusi.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Grać Monako i zamykać w razie czego. Nie sądzę by Pep ich poskładał do wiosny
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Panowie, jeśli już rozmawiamy o typach na awanse, to dopiszcie do nich kilka słów. @Karciarz wrzucając tutaj kursy miał na celu rozpoczęcie dyskusji i cieszymy się, że takowa już trwa. Mimo wszystko jest to dział tematyczny i mile widzianym jest rozwijanie swoich myśli.

Powodzenia w łapaniu okazji jak i odpowiednim zarządzaniem typami między pierwszym a drugim spotkaniem.
 
Do góry Bottom