>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Na szybko dwa typy bo mecze za chwilę:

Dinamo Bukareszt- Veszprem
Typ: 1 (+4,5)
Kurs: 1,78
Pinnacle

5/10


Rumuni stworzyli fajną paczkę z doświadczonych zawodników z Ghioneą, Sorhaindo czy Dissingerem na czele. Veszprem to od lat potęga, ale nie potrafią tego przełożyć na wyniki na europejskiej arenie. Uważam że przed własną publicznością stać ich na mecz na styku, a za drobne pokuszę się nawet o jakiąś zdobycz punktową:
Dinamo lub remis @4,0 Coolbet 1/10


------------------------------------------------------------------------------------------------
Brześć- Elverum
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 2,05
Coolbet
5/10


O Białorusinach pisałem już nie raz, grają w specyficznej hali gdzie nie każdy potrafi się odnaleźć, Elverum to zespół na podobnym poziomie, dodając do tego atut hali Mieszkowa uważam że gospodarze powinni bez większych problemów ogarnąć to spotkanie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Witam panowie dziś to aż w ciemno sie prosi o granie w strone Dinamo Bukareszt- głównie handi :)
lukas88 lukas88

edit ranczo0123:
ale napisz cos wiecej od siebie. dlaczego tak myslisz. jakies argumenty za. nastepne podobnego typu posty beda kasowane chyba, ze bedziesz uzasadnial swoje pytanie i podawal argumenty.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Pytanie do kogoś kto się interesuje, nie analiza.
Linia +5,5 na VIVE - chyba warto skorzystać? Biorąc pod uwagę grę Barcelony w ostatnim czasie, to dzisiejsze spotkanie powinno być na noże do końca
 
V 804

vesu

Użytkownik
Kielce +2,5 gola @2.0 totalbet

Mecz kolejki. Jedyne co może niepokoić to dyspozycja vive na wyjeździe, co prawda nie było tych meczów zbyt wiele ale była porażka z bukaresztem, i duże problemy z Zaporożem czy Puławami. Mimo wszystko Kielce u siebie grają kosmos jak na razie. Barca nie podoba mi się pod okiem nowego trenera, są do ruszenia, udowadniał to już Magdeburg, Veszprem, czy Porto. Męki i wygrana jedną bramka w lidze z jedną z gorszych ekip - Benidorm, gdzie wcześniej każdy mecz ligowy barcy kończył się wygrana +10. Jak Vive przełoży dobra dyspozycję z meczów domowych to wcale bym ich tu nawet nie skreślał w walce o zwycięstwo.

Ewentualnie
Szymon Sićko over 3,5 gola @1.65 totalbet

7,6,9 bramek kolejno w trzech ostatnich spotkaniach ligi mistrzów. Forma zwyżkowa, ciągnie praktycznie cały mecz w ataku bo Kulesz mocno pod formą. Ma zielone światło do rzucania z 2 linii. Mecz powinien być overowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Vive Kielce- Barcelona
Typ: 2 Brawo Vive!, świetna końcówka, to co zrobiła "wielka" Barca to kryminał, pozostaje się cieczyć z wyniku żółto-biało-niebieskich.
Kurs: 2,30
Bet 365
Stawka 4/10


Niecały tydzień po historycznym zwycięstwie Kielczan w Barcelonie, Katalończycy maja okazję do rewanżu w stolicy województwa Świętokrzyskiego. Vive zagrało genialny mecz w Hiszpanii, Barca dołożyła swoje nie mając najlepszego dnia, no i cuda wyprawiał w bramce Wolf. Serce mówi Kialce, jednak kieruję się bardziej potencjałem obu zespołów oraz statystykami.
W pierwszym meczu w Barcelonie zawiódł trzon zespołu: Cindrić 1 bramka na 4 rzuty, Mem 7/13, Angel 1/3, Janc 0/2. Nie wierzę w drugi tak przeciętny mecz Barcelony, łącznie z bramkarzami, którzy odbili w razem 9 piłek przy czternastu odbitych przez Wolfa, z czego 2-3 setki, których nie wykorzystali byli zawodnicy z Kielc czyli Janc i Angel.

Owszem Vive w tym sezonie ma niesamowity zespół, który już pokazał że nie ma dla nich granic, jednak Barcelona również ma wybitny skład i szeroka ławkę i ciężko mi uwierzyć że drugi raz potknie im się noga.

Poza tym uważam że zobaczymy dziś festiwal bramek, oba zespoły preferują szybką grę, dużo gry z kontry i w ataku pozycyjnym też zbytnio nie kalkulują tylko dość szybko oddają rzuty. Barca rzuciła w pierwszym meczu 30 bramek przy słabej formie rzutowej swoich liderów i wybitnej dyspozycji Wolfa, dziś myślę że podejdą podwójnie zmotywowani i zobaczymy ciekawe widowisko z gradem bramek.

Barca over 32,5 @2,02 Fortuna 6/10
Over 63,5 @ 1,86 Pinnacle 6/10
Over 65,5 @ 2,22 Fortuna 4/10
Over 67,5 @ 2,99 Fortuna 2/10
Barca (-1,5) @ 2,42 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- THW Kiel
Typ: Aalborg over 30,5
Kurs: 2,01
Fortuna

6/10

Duńczycy grają szybki, radosny handball, nie kalkulują za bardzo pod bramka rywala. Dziś rewanżowe spotkanie z potęgą z Kiloni, gdzie w pierwszym meczu górą byli Niemcy. Osobiście spodziewam się zaciętego spotkania i jestem skłonny zaryzykować kilka złotówek na gospodarzy, którzy maja potencjał, i sukcesywnie budują potęgę na podbój LM. Jako główny typ pobieram jednak bramki gospodarzy, którzy u siebie dużo rzucają 33 bramki z Vardarem, 34 z Brześciem, 36 z Montpelier.
Thw wyjazdy ma średnie, ostatnie 4 mecze w rodzimej lidze bilans 1-2-1, stąd też mój pomysł na grę w kierunku gospodarzy.

Aalborg wygra 1 połowę lub cały mecz @ 1,75 Fortuna 4/10
over 60,5 @ 1,95 Unibet 4/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dika Mem powyzej 5.5 [email protected] fortuna
Barcelona ma to do siebie, ze w tym sezonie niekoniecznie sa tak skuteczni. Widac to zreszta bylo w poprzednim meczu z Vive. Mem to oczywiście jeden z liderow przyjezdnych, sprawia duze problemy Vive. Poprzednio zdobyl 7 bramek, a dwa lata temu 8. W srodkowej strefie boiska czesto ciezko zatrzymac tego zawodnika szczegolnie ze te rzuty zza pola karnego to jego domena. Praktycznie wiekszosc akcji ofensywnych przechodzi przez Mema, dodatkowo mysle ze Barcelona zagra duzo lepsze spotkanie pod wzgledem ofensywnym i zobaczymy więcej bramek z ich strony.

Sićko powyzej 3.5 [email protected] totalbet
 
Ostatnia edycja:
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Nie wiem o co chodzi z kursami na mecz Dinama Bukareszt z Flensburgiem bo żaden buk nie wrzucił handicapów. W związku z tym próbujemy z głównym typem:
Dinamo win @ 4,45 Marathonbet 5/10

Rumuni mają silną pakę mimo że wiekową, juz pokazali kila razy że u jak grają u siebie potrafia namieszać.Wygrana z Kielcami, Veszprem czy minimalna porażka z Porto. Przed tygodniem polegli z Flensburgiem na wyjeździe, jednak duża w tym zasługa golkiperów Flensburga (Burić 36 % skuteczności i Moller ponad 25). Uważam że mecz będzie na styku i po takim kursie żal nie pograć. Jak tylko pojawi się handi zakładam że 2,5/3,5 biorę w ciemno.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Nie wiem o co chodzi z kursami na mecz Dinama Bukareszt z Flensburgiem bo żaden buk nie wrzucił handicapów. W związku z tym próbujemy z głównym typem:
Dinamo win @ 4,45 Marathonbet 5/10

Rumuni mają silną pakę mimo że wiekową, juz pokazali kila razy że u jak grają u siebie potrafia namieszać.Wygrana z Kielcami, Veszprem czy minimalna porażka z Porto. Przed tygodniem polegli z Flensburgiem na wyjeździe, jednak duża w tym zasługa golkiperów Flensburga (Burić 36 % skuteczności i Moller ponad 25). Uważam że mecz będzie na styku i po takim kursie żal nie pograć. Jak tylko pojawi się handi zakładam że 2,5/3,5 biorę w ciemno.
Kurs na to zdarzenie u większości buków w tym momencie oscyluje 1,60-1,70 ;)
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Kurs spadł z racji covid. Nie pojechał sztab trenerski. Machula, trener SG wypowiedział się, że czeka ich trudne zadanie, bo Rumuni zyskują u siebie 25% wartości. Zespół ma prowadzić Glandorf. Poza tym jeszcze pięciu zawodników u których wykryto covid parę dni temu. Zresztą z tego powodu odwołali wtedy mecz z Hannowerem.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Aalborg- Szeged
Typ:1
Kurs: 1,94
Maraton

6/10

O Aalborgu pisałem już przy okazji meczu z THW, rośnie kolejna potęga w Europie i podtrzymuję to zdanie. Goście to od lat klasowa ekipa o poziomie podobnym na chwilę obecną od Duńczyków, lecz w tej sytuacji przed własną publicznością stawiam na gospodarzy gdyż u siebie potrafią wygrać z każdym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
PSG - Kielce
Remili pow.4,5 bramki kurs 1,95 Weszło
Kurs wysoki, średnia francuza w LM to 4,25 bramki w meczu. Zaryzykuję bo w Paryżu prawoskrzydłowy zawsze przekraczał tą linię.

Barcelona - Porto pow. 62,5 bramki w meczu. Kurs 1,92 Tak jak myślałem, duży zapas.
Liczę dzisiaj na strzelaninę w Barcelonie, linia powinna być spokojnie przekroczona.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Zaryzykuję bo w Paryżu prawoskrzydłowy zawsze przekraczał tą linię.
W ramach sprostowania, Remili nie gra na skrzydle tylko na prawym rozegraniu.

Co do typu nie neguję bo ma gość atom w lewej ręce, także szansa jest, aczkolwiek ja osobiście pograłem dziś over 3,5 Sićko , który się rozkręcił i 6,5 Hansena, który swoje z pola rzuci plus wykonuje siódemki, także 7 bramek powinien bez problemu ustukać.

Ja próbuję pograć wynik w tym spotkaniu. Uważam że dziś zobaczymy inny mecz pomiędzy tymi zespołami niż zwykle, zawsze to Vive było na przegranej pozycji przynajmniej mentalnie, natomiast obecnie to Vive jest na fali po dwóch wygranych z Barceloną i to PSG musi kombinować jak zatrzymać rozpędzona lokomotywę z Kielc. Dlatego też jestem dziś ostrożny z grą na ogólne overy bo linia wystawiona wysoko (under 64,5 można złapać po 1,88 w Bet 365). Ja pobieram jednak handicap w kierunku gości:


Vive +3,5
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 7/10


PSG w tym sezonie nie gra jakiejś rewelacji, jest to zespół dobrze znany Kielczanom i nie sadze aby przegrali pod wieżą Eifla aż 4 bramkami, mimo że ostatnie wyniki w Paryżu były zdecydowanie na korzyść PSG

23.02.21CLPSG- Vive Kielce37 : 26
05.05.19CLPSG- Vive Kielce35 : 26
28.04.18CLPSG- Vive Kielce35 : 32
05.11.17CLPSG- Vive Kielce33 : 28

Uważam że dziś zobaczymy wyrównane spotkanie i nie skreślałbym szans Vive mimo że mnie osobiście przez 90% meczu w Barcelonie nie przekonywali, jednak ich świetna końcówka i słaba postawa Barcy w ostatnich 8-10 minutach zdecydowały że wynik był taki a nie inny. Oba zespoły są w moje ocenie na bardzo zbliżonym poziomie, kompletne na każdej pozycji i wiele zależy od formy dnia. Dlatego też próbuję korzystać z wystawionych kursów, gdyż ja bardziej spodziewałem się proporcji 1,8 vs 2,2 a nie 1,35 vs 4,50.

Poza tym proponuję under 33,5 zespołu PSG @ 1,88 Fortuna 4/10 gdyż Vive potrafi zagrać w defensywie i dziś spodziewam się bardziej twardej walki i meczu o prestiż niż fajerwerków pod bramkami z obu stron, a jak będzie to okaże się wieczorem.

Za drobne próbuję też:
REMIS @ 11,50 Bwin 2/10 Vive jeszcze bez remisu w tej edycji LM, zapowiada się wyrównany mecz więc próbujemy na czuja.​
 
Ostatnia edycja:
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Ciężkie dzisiaj spotkania w LM do typowania. Jeśli miałbym coś ruszać to:

Brześć- Montpellier @ Brześć win @ 2,30 Fortuna 31-31:mad:
Białorusinów stać na wyniki, ale jak dotąd nie szło im najlepiej, tylko jeden remis i jedna wygrana po 9 kolejkach. Goście z kolei dobrze ponad oczekiwania bo liderują w grupie gdzie mają Kiel, Szeged czy Aalborg. Jednak to o czym wielokrotnie pisałem, specyficzna hala w Brzesciu + brak w składzie na to spotkanie Simoneta po stronie gości powoduje że bliżej mi do wygranej gospodarzy.

Elverum- Aaalborg @ under 64,5 @ 2,10 Coolbet
Wysoka linia, jednak to takie małe skandynawskie derby zatem może spodziewam się twardego spotkania mimo że oba zespoły sa mocno overowe.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Interesuja mnie dwa underdog-Motor oraz Barcelona,czy moze ktos sie wypowiedziec na temat tych dwoch druzyn I jak moga sobie poradzic z Dinamem oraz PSG
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Interesuja mnie dwa underdog-Motor oraz Barcelona,czy moze ktos sie wypowiedziec na temat tych dwoch druzyn I jak moga sobie poradzic z Dinamem oraz PSG
Barcelona jak najbardziej.. taki kurs to tylko zachęca, żeby spróbować, kazda pozycja obsadzona bardzo mocno.. wiadomo psg tez piekielnie mocny skład, ale 3.5 na Barcelone to nic tylko próbować. Over tutaj tez moze byc spory ale linie pewnie bardzo wysokie postawione.
A Motor z tym Dinamem to loteria.. Myśle ze Dinamo u siebie sobie poradzi bo pakę mają niezła.. ale wszystko mozliwe
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Barcelona jak najbardziej.. taki kurs to tylko zachęca, żeby spróbować, kazda pozycja obsadzona bardzo mocno.. wiadomo psg tez piekielnie mocny skład, ale 3.5 na Barcelone to nic tylko próbować. Over tutaj tez moze byc spory ale linie pewnie bardzo wysokie postawione.
A Motor z tym Dinamem to loteria.. Myśle ze Dinamo u siebie sobie poradzi bo pakę mają niezła.. ale wszystko mozliwe
No Dinamo to mnie zrazilo wystepem z Flensburgiem u siebie,goscie oslabieniu a w drugiej polowie odlecieli mocno I na luzie wygrali.Dinamo to ma chyba ostatni gwizdek zeby powalczyc o play offy bo przegrana mocno skomplikuje ich sytuacje.Motor z kolei badz Co badz jeszcze ma szanse na 1/4 odrazu I mysle, ze beda walczyc mocno.

Barcelona jakos jednak bez blysku I cos mi dzisiaj wskoczylo z tylu glowy, ze PSG na luzie wygra kilkoma bramkami I nie wiem czy to nie jest dobry kierunek, mimo, iz w nocy bym gral gosci
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
PSG- Barcelona
Typ: 2(+2,5)
Kurs: 1,87
BAH

6/10

Barca over 30,5
Kurs: 1,84
Fortuna
6/10


Hit tej kolejki LM, PSG podejmuje Barcelonę, które w ciągu ostatniego miesiąca dwukrotnie dostała oklep od Vive. Nie ogarniam kursów na to spotkanie bo oba zespoły to absolutny TOP, uczestnicy Final Four poprzedniej edycji LM, gdzie wygrała Barca a PSG stanęło na najniższym stopniu podium. Gdyby kursy były tutaj zbliżone pewnie odpuściłbym typowanie bo powinien być mecz na styku z możliwym wynikiem w każdą stronę, jednak nie wiem czemu dziś mocno spadły kursy na PSG, co skrupulatnie planuję wykorzystać. Co do absencji to w składzie PSG nie widzę Luki Karabaticia czyli ważnego ogniwa w defensywie, z kolei w Barcelonie brak obrotowego Frade, który nie gra już od jakiegoś czasu. Uważam że Barcelonę stać tutaj na wygrana tym bardziej że są pewnie podwójnie zmotywowaniu bo stracie punktów z Vive i zajmują dopiero 4 miejsce w grupie. Zresztą historia pokazuje że Barcelona lubi grać z PSG, zatem uderzam w handicap w kierunku gości oraz ich czysty win, po takim kursie żal nie łyknąć.

Barca wygra połowę lub mecz @ 2,34 Fortuna 5/10
Barca wygra @ 3,82 Marathon 3/10
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom