>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Wtedy stworzona będzie mała tabela pomiędzy tymi trzema zespołami, jako pierwszy warunek ustalania tabeli bierze się liczbę punktów zdobytych między tymi drużynami, a wyglądać będzie to tak:

1. Vive Kielce 6 pkt
2. Barcelona 3 pkt
3. PSG 3 pkt

Barcelona i PSG będą mieć po tyle samo punktów, ale Barcelona ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich z PSG, dlatego będą przed nimi.
W tym przypadku przy małej tabeli nie mają znaczenia mecze bezpośrednie pomiędzy PSG i Barceloną, tylko pomiędzy wszystkimi zespołami. Barcelona i PSG mają po 3 punkty i wtedy decyduje stosunek bramek w meczach między tymi trzema zespołami. (Przy normalnej tabeli można by było brać pod uwagę że Barcelona była lepsza w bezpośrednim starciu z PSG). Nic to jednak nie zmieni bo Barcelona będzie miała -1, a PSG -3 w bramkach.
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Kielce - Montpellier
Montpellier +4,5
Totalbet kurs 1,85


W Kielcach nikt nie pamięta kiedy drużyna przegrała u siebie. Kielczanie odprawiali z kwitkiem takie ekipy jak Barcelona, Veszprem czy PSG. Dzisiaj mecz z wydawało by się łatwiejszym przeciwnikiem, ale za to stawka ogromna. Kielczanie mają 3 bramki przewagi z meczu wyjazdowego, co w piłce ręcznej nie jest zbyt dużym handicapem. Na pewno zdają sobie z tego sprawę obie drużyny a francuzi przyjadą do Kielc z zamiarem odrobienia strat. Myślę, że mecz będzie zacięty i powątpiewam w zwycięstwo kielczan pięcioma lub większą ilością bramek. Trzeba też zaznaczyć, że do kadry Montpellier wraca Julien Bos, który jest jednym z ważniejszych zawodników w tej ekipie.
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kiel - Barcelona
Kiel @ 4.10 Pzbuk

Nie lekceważyłbym Kiel, Final Four rozgrywane jest w Kolonii, a więc grają u siebie, ten sezon dla nich jak na razie średnio udany, ponieważ przegrali Mistrzostwo Niemiec, ale wygrali Puchar Niemiec, teraz pozostała Liga Mistrzów i według mnie grając u siebie mogą namieszać. Barcelona zakończyła zmagania ligowe prawie 2 tygodnie temu, nie są zbytnio w rytmie meczowym, chociaż od tamtego czasu rozegrali sparing z Celje, ale mecz sparingowy, a normalny, to jednak różnica. Zespół z Hiszpanii to oczywiście klasa światowa, ale nie są nieomylni, tegoroczną fazę grupową Ligi Mistrzów na wyjazdach zakończyli bilansem 3-2-2, przegrywając z Veszprem, Vive, czy remisując z Porto i PSG, w ćwierćfinale wyjazdowe spotkanie z Flensburgiem wygrali, ale każdy widział jak wyglądała gra Niemców w końcówce sezonu. Pisałem, że Barcelona zakończyła ligę prawie dwa miesiące temu, zaś Kiel niecały tydzień temu, stąd na pewno są w lepszym rytmie meczowym. Trochę strach grać w takim meczu Barcelonę po kursie w okolicach 1.50, lepiej spróbować zagrać gości.

Veszprem - Vive Kielce
Vive Kielce @ 2.00 STS

Vive zepsuło sobie trochę końcówkę sezonu, bo po wygraniu ligi, nie dali z siebie już wszystkiego w pucharze i stracili go po wielu latach dominacji. To była bolesna porażka, ale teraz trzeba podnieść głowę do góry i walczyć o Ligę Mistrzów, a finał jest w zasięgu, bo według mnie z tej trójki, na którą Vive mogło trafić, trafiło najlepiej. Veszprem do tego meczu też podejdzie w niezbyt dobrych nastrojach, ponieważ przegrali ligę, po dwumeczu, gdzie w pierwszym spotkaniu wyjazdowym wygrali 28:29 i potrzebowali już tego remisu u siebie, a tu przegrali 29:30, tracąc mistrzostwo, które mieli na wyciągnięcie ręki i to przed własną publicznością. Jak dla mnie Vive jest w lepszej sytuacji, jeśli chodzi o psychikę, zaś w gorszej, jeśli chodzi o rytm meczowy, bo ostatnie spotkanie ligowe kielczanie zagrali 24 maja, a w pucharze 4 czerwca, więc od ostatniego meczu w LM 18 maja rozegrali tylko dwa spotkania, Veszprem zagrało w tym czasie tych spotkań 4, w tym ostatnie tydzień temu, więc w tym aspekcie oni będą mieć przewagę, chociaż mieli mniej czasu na przełknięcie porażki o mistrzostwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
R 3K

rocky18

Użytkownik
Kiel - Barcelona
Kiel @ 4.10 Pzbuk

Nie lekceważyłbym Kiel, Final Four rozgrywane jest w Kolonii, a więc grają u siebie
Typu nie neguję ale analizę rozpoczynasz od totalnych bzdur. Nie grają u siebie chyba ze chodzi Ci o kraj - Niemcy. A to ma sie tak do grania przez nich u siebie jak piernik do wiatraka. KIEL jak sama nazwa mówi to KILONIA a KOLONIA to KÖLN!!! Aha i oba miasta dzieli jakieś 510km czyli 6h jazdy samochodem. Faktycznie u siebie. 🤦‍♂️ Nie wprowadzajmy siebie nawzajem w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Typu nie neguję ale analizę rozpoczynasz od totalnych bzdur. Nie grają u siebie chyba ze chodzi Ci o kraj - Niemcy. A to ma sie tak do grania przez nich u siebie jak piernik do wiatraka. KIEL jak sama nazwa mówi to KILONIA a KOLONIA to KÖLN!!! Aha i oba miasta dzieli jakieś 510km czyli 6h jazdy samochodem. Faktycznie u siebie. 🤦‍♂️ Nie wprowadzajmy siebie nawzajem w błąd.
W pierwszej chwili pomyślałem podobnie, ale mimo, że Kilonia i Kolonia, to dwa różne miasta, to jednak spory handicap jest po stronie THW, bo trybuny będą zapełnione w zdecydowanej większości przez niemiecką publiczność.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
W pierwszej chwili pomyślałem podobnie, ale mimo, że Kilonia i Kolonia, to dwa różne miasta, to jednak spory handicap jest po stronie THW, bo trybuny będą zapełnione w zdecydowanej większości przez niemiecką publiczność.
Jasne rozumiem niemiecka publiczność ale sam typ opierał się na analizie, ze grają F4 w Kolonii i Kiel gra u siebie a to nie prawda. To lekki handicap Ale to nie jest gra u siebie. W Niemczech ludzie przychodzą na mecz się wyczilować, napić piwka tymbardziej, ze nie gra ich zespół. To nie jest to samo co gra u siebie. Nie masz SWOICH ścian i SWOJEJ publiczności. To tak jakby VIVE grało F4 w Płocku. No nie było by takiej pompy i ciśnienia na to. 😁
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Tak, moje niedopatrzenie, nie zauważyłem, że grają w Kolonii, a nie Kilonii przyznaje się do błędu. Jednak jeden post wyjaśniający wystarczył, kolejny spam będzie usuwany.
 
lukas88 283,6K

lukas88

Forum VIP
THW Kiel- Veszprem
Typ: 2
Kurs: 2,06
Unibet
Stawka 4/10

Typ: under 65,5
Kurs: 1,76
Unibet
Stawka 6/10


Rzadko to robię ale dziś w meczu Final Four gram w kierunku faworyta, z reguły stawiam na underdoga bo tak jakoś od wielu lat się składa że faworyci lubią zawodzić. Dzisiaj w meczu o brąz THW podejmuje Węgierski Veszprem, który wczoraj rozegrał całkiem dobre spotkanie z zespołem z Kielc, zabrakło nieco koncentracji w kluczowych momentach, a że Vive jest topowym zespołem wykorzystali to perfekcyjnie. Głównym czynnikiem, który skłania mnie do gry na zespół z Węgier jest bardziej wyrównana kadra i bardziej dynamiczne i kreatywne rozegranie Nenadić + Lauge + Mahe, jak dołozymy do tego silnie rzucającego Omara i niezawodnych skrzydłowych w postaci Marguca i Strleka mamy naprawdę silny zespół. W THW zabraknie dwóch mega ważnych ogniw: Sagossena, który jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie oraz Pekkelara- filara defensywy i kluczowy obrotowy zespołu THW oraz reprezentacji Niemiec. Po stronie THW na pewno pozycja między słupkami na papierze wygląda lepiej bo Landin to numer 1 wśród bramkarzy, aczkolwiek Rodrigo Corales też jest w czubie światowej czołówki i stać go na wybitny mecz.
Reasumując wobec braku Sandera i Heńka w ekipie zebr stawiam na wczorajszego rywala zespołu Vive Kielce. Uważam że może być to twardy pojedynek z dużym naciskiem na obronę zatem przy wysokiej linii bramkowej również warto moim zdaniem pograć under, tym bardziej że wczoraj bramkarze obu ekip jakoś wybitnie nie bronili, liczę że dziś będą mieli więcej do powiedzenia.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FC Barcelona- VIVE Łomża Kielce
Typ: X2
Kurs: 2,28
Pinnacle
5/10


Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak zgodnie z moją teorią odnośnie F4 zagrać finał na zespół z Kielc. Pomijając aspekty patriotyczne uważam że Kielczanie nie są zespołem gorszym od Barcelony, a na pewno nie aż a w takiej proporcji jak wskazują na to kursy wystawione przez bukmacherów. Bardziej spodziewałem się kursów zbliżonych do tych w meczu o 3 miejsce. Uważam że jeśli Vive zagra na swoim optymalnym poziomie puchar pojedzie do Kielc, a nie do Barcelony. Jeśli chodzi o składy to Vive ma bardzo szeroki skład, z zawodnikami na bardzo zbliżonym poziomie, jak zawodzi jeden z automatu wskakuje drugi (no może poza skrzydłami gdzie królują Moryto i Nahi), natomiast jeśli chodzi o rozegranie to na lewej stronie jak nie Sićko to Kulesch, aczkolwiek wczoraj fajnie wyglądał Karacić na lewej stronie zamiast na środku. Środek to Daniel Dujszebajev, Thastrason czy właśnie Karacić. Prawe rozegranie Alex i Branko Vujowić, który wczoraj dołożył słuszną cegiełkę do wygranej nad zespołem Veszprem. Na kole również świetny duet Karalek- Tournat. Dziś mocno liczę także na wsparcie Wolfa czy Korneckiego, którzy wczoraj jakoś nie zachwycali.
W zespole z Hiszpanii po kontuzji wracają Cindić i Petrus, także ich forma nie jest jakaś wybitna, co potwierdzili we wczorajszym półfinale. Uważam że kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie dobrze znanemu Kieleckim zawodnikom Luki Cindricia i niesamowitego Dikę Mema, ale juz zeszłoroczne pojedynki w fazie grupowej pokazały że stać na to zespół z Kielc.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +694
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom