>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
Porto- Vive Kielce
Typ: 1 (+4,5)
Kurs: 1,75
Fortuna

6/10

Dziś wieczorem duma Kielc zagra wyjazdowe spotkanie z Porto, na niezwykle trudnym rywalem, gdzie w tym sezonie punkty zgubiła Barcelona czy Flensburg. Vive bezdyskusyjnie jest faworytem bo mają w zasadzie mocniejszą każdą pozycję i mega szeroki skład. Jednak zawsze w Portugalii grało im się ciężko, Porto potrafi grać zarówno twardo w obronie jak i kombinacyjnie w ataku, spodziewam się ciekawego spotkania z wiktorią gości, jednak nie sądzę abyśmy zobaczyli demolkę w wykonaniu Kielczan. Myślę że Porto wyciągnęło wnioski z porażek z PSG i dziś wyjdą mocno w defensywie i bez głupich strat. W pierwszym meczu wygranym przez Kielczan w Hali Legionów zakończonym 6 bramkową porażką Porto przez większość spotkania Porto utrzymywało 3-4 bramkowy kontakt, uważam że dziś będzie podobnie a nawet lepiej. Oby tylko nie sprawili sporej niespodzianki.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
Flensburg- Veszprem
Typ: 1X
Kurs: 1,98
Fortuna

5/10

Kursy już mocno spadły, ale dopiero teraz zerknąłem na składy, mianowicie Veszprem bez Nenadicia, który jest głównym motorem napędowym Wegrów, z kolei do składu Flensburga wrócił Johanessen, są w składzie świetne skrzydła Wanne i Swan, na rozegraniu Gotfridson, Mensah czy Mensing. Veszprem wyjazdy gra słabo: bęcki od Motoru i Dinama. Flensurg jak dotąd zawodzi ale mieli duż problemów zdrowotnych, nadal jeszcze bez pełni składu. Liczę dziś również an dobra postawę Burica, który przy dobrym dniu jest w stanie powstrzymać bez problemów taki zespół jak Veszprem.

Flensburg win @ 2,70 BET 365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Mieszkow Brześć - Aalborg

Buki zdecydowanie faworyzują zespół z Danii, ale mnie wydaje się, że dzisiaj właśnie na Białorusi będzie niespodzianka.
Po ostatnich wynikach widać, że zespół z Białorusi już się trochę ogarnął i teraz powinno być tylko lepiej.
W Danii przegrali dwoma bramkami, liczę, że dzisiaj będzie inaczej.
Mieszkow - Aalborg
1 - 3,05
X - 9,8
Mieszkow + 1,5 1,88, +3,5 1,51
Kursy z Totalbet
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Flensburg - Kielce
Moryto pow. 4,5 kurs 1,75 Totalbet

Jak dla mnie linia za niska. Powinno być jakieś 6,5.
Rzuca karne, biega do kontr i rzuca z prawego skrzydła.

Nie rzucił pierwszego karnego i Talant go odgonił od siódemek. :(
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Mieszkow Brześć - Aalborg
Under 63.5 bramek @ 1.90 STS

Wysoka linia, bo i w pierwszym meczu padło aż 67 bramek, a Aalborg to na ogół bardzo overowa drużyna, jednak w ich meczach wyjazdowych w LM aż tak dużo bramek nie pada, a i nie idzie im aż tak dobrze, jak w meczach domowych, gdzie nie stracili jeszcze punktów. Mieszkow to aktualnie najgorsza drużyna w grupie A, tylko z jedną wygraną i nie przed własną publicznością. Zespół z Brześcia na pewno będzie chciał wygrać przed własną publicznością, a żeby do tego doszło, nie mogą iść na taką wymianę ciosów. Linia wysoka, a Mieszkow to nie jest dla mnie drużyna, która jest pewniakiem rzucenia +30 bramek, podobnie jak Aalborg grający na wyjeździe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Flensburg-H. - Vive Kielce
Flensburg-H. @ 2.00 STS
Flensburg-H. lub remis @ 1.60 Fortuna

Ciężki wyjazdowy mecz czeka Vive, ponieważ jest to wyjazd do Niemiec na mecz z Flensburgiem i nie ma co się oszukiwać, nie będzie tak łatwo jak w pierwszym spotkaniu. Mózgiem drużyny jest Gottfridsson, który nie tak dawno zdobył ze swoją reprezentacją złoto na Mistrzostwach Europy, a on sam został MVP całego turnieju, podobnie jak Wanne, który bezbłędnie wykonywał rzuty karne, ale do zostanie królem strzelców zabrakło 14 bramek, z innych zawodników, którzy świetnie zaprezentowali się na ME jest Golla, który został najlepszym obrotowym turnieju. Vive ciężko gra się z Flensburgiem, co prawda dwie wygrane, ale jedna minimalnie w 2016 roku jedną bramką u siebie i to wspomniane w tym sezonie, na wyjeździe Vive nie wygrało jeszcze nigdy, dwa razy remisując i raz przegrywając. Na minus w Vive na pewno jest też fakt, że sam kapitan drużyny Wolff mówi, że jego zespół nie jest jeszcze w optymalnej formie i ten mecz nie będzie przypominał pierwszego spotkania, ja jestem podobnego zdania i dlatego skłaniam się ku zwycięstwu Niemców, ale dorzucam też wygraną z podpórką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Elverum - THW Kiel 30-31
Elverum +5.5 @1.77 Betfan 6/10
Elverum +3.5 @2.00 Fortuna 4/10
Elverum i powyżej 62.5 @10.00 eTOTO 1/10

Wczoraj rozpoczęły się po przerwie na ME zmagania w Lidze Mistrzów i od razu sporo sensacji - zwycięstwo Vardaru we Francji, remis Porto z Veszprem i dla bukmacherów na pewno wysokie zwycięstwo Vive na północy Niemiec. Dzisiaj mamy trzy bardzo ciekawe pojedynki, gdzie wszyscy "faworyci" grają na wyjeździe. Mój wybór padł na mecz w mroźnej Norwegii, do którego uda się zespół THW Kiel, a jak to zwykle bywa nie gram typów, bo ktoś jest mocny, tylko gram przeciwko i tym razem skupię się na ekipie Filipa Jichy, którego de facto w Norwegii zabraknie - przebywa na izolacji. To już dla zespołu będzie pierwsze osłabienie, kolejnym jest brak Pekelera czyli obrotowego i przede wszystkim środkowego obrońcy. Dalej w bramce zostaje tylko Niklas Landin, do zespołu został dołączony na dzień dzisiejszy bramkarz z drugiego zespołu, ale wiadomo, że to w razie w. Wg mojej opinii został jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, ale jednak na mistrzostwach pokazał, że ma dni i dni, więc jeśli dzisiaj nie trafi, może być kiepsko. W składzie gości znajduje się Norweg - Sander Sagosen, który zagrał bardzo ciekawe mistrzostwa Europy, i tutaj jak wczoraj w przypadku zawodników Flensburga upatruje zmęczenie wcześniej wymienionego Sagosena i kilku jeszcze zawodników. A było to wczoraj widoczne w meczu, że chociażby Gotfridsson to nie był już ten sam zawodnik co na ME. Dodatkowo to nie jest jakiś wybitny sezon podopiecznych Filipa Jichy, zajmują dopiero 4 miejsce w grupie LM, która jest teoretycznie dużo słabsza niż druga grupa. W trzech tegorocznych spotkaniach wygrali wszystkie, wszystkie odbyły się na wyjeździe, a dwa z nich z RN Lowen i Bergischer wygrali raptem dwoma bramkami.

Gospodarze tego spotkania to bardzo nieprzewidywalny zespół, który rozpoczął bardzo dobrze fazę grupową: 3-2-1, następnie przyszedł czas, w którym uważam że spora liczba spotkań spowodowała duże zmęczenie dlatego zaliczyli 4 porażki z rzędu. Jednak teraz mieli czas na przygotowanie się do drugiej rundy i myślę, że zadziała to pozytywnie, co przełoży się na wynik dzisiejszego spotkania. W pierwszym meczu na północy Niemiec wygrali gospodarze różnicą 5 bramek, w dniu dzisiejszym jednak osłabienia w drużynie gości, brak trenera + własny parkiet działa na ich korzyść. Nawet jeśli wyjdzie gościom to spotkanie, to przy takim terminarzu nie będą chcieli bić jakiś rekordów, tylko spokojnie dokończyć to spotkanie, bo grają co 3-4 dni, a jednak granie w Bundeslidze i LM jest mocno wymagające.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PPD Zagrzeb - Szeged
Szeged under 29.5 bramek @ 2.17 Fortuna

Grupa A uznawana jest za gorszą grupę od grupy B, gdzie mamy prawdziwą europejską czołówkę, w grupie A wyróżniającą ekipą jest Kiel, ale jak na razie tylko z nazwy. Dzisiaj obejrzymy spotkanie Zagrzebia z Szeged, gdzie stawiam na under bramkowy Szeged. Węgrzy nie należą do bardzo overowych drużyn, do tej pory zdobywali średnio 30.4 bramki na spotkanie, zaś na wyjazdach 29.8 bramek, chociaż linię 29.5 bramek przekraczali w ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych. Teraz jednak mecz z Zagrzebiem, w których pada jeszcze mniej bramek, bo i oni sami zdobywają średnio 25.4 bramki, zaś tracą 28.2, u siebie Zagrzeb ma nawet niezły bilans jak na ich możliwości, bo 2-1-2, a sporą ilość bramek stracili jednak z bardzo overowym Aalborgiem 34, z innymi ekipami tracili 27 z Elverum, 25 z Montpellier, 24 z Brześciem i 22 z Vardarem. Widzę tu wygraną Szeged, ale po mało ofensywnym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Vive Kielce - Motor
Vive Kielce over 34.5 bramek @ 1.91
Fortuna

Vive coraz bliżej ćwierćfinału LM, dzisiejsza wygrana może im to już nawet zapewnić, ale wszystko będzie zależało jeszcze od jutrzejszego spotkania Barcelony z Veszprem, oraz jak poradzi sobie PSG w 4 ostatnich spotkaniach. W każdym razie zawodnicy z Kielc mają wszystko w swoich rękach, a jak widać LM w tym sezonie wychodzi im perfekcyjnie. Ja idę tu w overowe spotkanie. Pierwszy mecz na Ukrainie wypadł bardzo blado, przez co zawodnicy byli krytykowani, teraz na pewno będą chcieli pokazać się z o wiele lepszej strony. Druga sprawa to sytuacja na Ukrainie, każdy widzi co teraz się dzieje, a Motor to jednak zespół ukraiński, z większością zawodników właśnie z tego kraju, może być im ciężko psychicznie udźwignąć to spotkanie, a Vive nie powinno zwalniać. Nie gram handicapu, bo mimo wszystko wydaje mi się być za wysoki, a Motor pokazał już nie raz, że potrafi postawić się drużynie z Kielce.
 
Ostatnia edycja:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Vardar - Zagrzeb 20-19
Zagrzeb powyżej 23.5 @1.85 LVBET
Zagrzeb +2.5 @1.83 Totolotek
Zagrzeb @3.80 Totolotek

Edit. Myślałem, że na poziomie LM nie można wygrać meczu nie zdobywając 24 bramek... Jednak okazuje się, że można.
Dwie różne strony piłki ręcznej, z jednej strony dzień wcześniej mecz Lemgo - Nantes 37-37, a z drugiej wczorajszy pojedynek

Krótko, zwięźle i na temat. Zagrzeb jest dla mnie faworytem tego spotkania, dlatego bezpiecznie zagram liczbę bramek, bo linia jest naprawdę niska. Oba zespoły zaczęły ten rok w Lidze Mistrzów od zwycięstwa z faworyzowanymi zespołami, rozgrywając naprawdę dobre spotkania. Oba zespoły jednak mają o co walczyć, bo zajmują kolejno 7 i 6 miejsce, a tylko 6 zespołów awansuje do kolejnej fazy tych prestiżowych rozgrywek. Do końca fazy grupowej zostały tylko 3 spotkania, więc to mecz o cztery punkty. Zespoły często ze sobą rywalizują, bo oba występują w SEHA Lidze, wyniki może nie powalają, jednak tutaj sytuacja jest prosta, chcą wygrać, porażka bardzo mocno utrudni awans. Gorsza sytuacje ma jednak zespół gości, ponieważ zostanie im domowy pojedynek z Kielem oraz wyjazdowy z Aalborgiem, dlatego porażka teoretycznie przekreśla ich awans. Vardar ma dużo prościej, bo został im pojedynek z Elverum oraz Mieszkowem.
W tej sytuacji będą musieli zaryzykować i nawet jeśli będę przegrywać musza postawić wszystko na jednej szali… może jakaś gra 7 na 6, co przyniesie łatwe bramki i przyspieszy grę?
 
Ostatnia edycja:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Barcelona - Veszprem
Barcelona -2.5 @1.85 eTOTO
Barcelona -1.5 (1. Połowa) @1.90 STS

Im dłużej się zastanawiam, tym głupsze rzeczy wymyślam, a więc dzisiaj bez długiego zastanowienia gram w kierunku zespołu z Kataloni.
Jedno z trzech ostatnich spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów, oba zespoły są kolejno na 2 i 3 miejscu w grupie, a jak wiadomo pierwsze dwa zespoły awansują bezpośrednio do ćwierćfinału LM. W tym momencie nasuwa się pytanie z kim jeszcze będą zespoły rywalizować - gospodarze oprócz dzisiejszego spotkania mają jeszcze wyjazd na mecz z Motorem (neutralny teren) oraz mecz u siebie z Flensburgiem, natomiast goście mają mecz u siebie z Vive, które będzie chciało przypieczętować awans do ćwierćfinału oraz wyjazd do Paryża. Zdecydowanie kalendarz jest po stronie gospodarzy, którzy we własnej hali raczej nie przegrywają... Vive to jednak Vive i po kilku latach jako pierwsi zdobyli halę Barcelony!
Goście zdecydowanie w tym sezonie grają w kratkę, a przede wszystkim w pojedynkach wyjazdowych zdobyli raptem 2 z 13 punktów. Do tego tydzień temu zremisowali z Porto we własnej hali.
Barcelona w tym sezonie LM dwukrotnie musiała uznać wyższość kieleckiej ekipy i przegrali właśnie w wyjazdowym spotkaniu na Węgrzech. Na pewno są podrażnieni tą porażką i będą chcieli we własnej hali dać rewanż po 1 bramkowej porażce.
Handicap nie za wysoki, myślę, że spokojnie może tutaj być 5-6 bramkami, szybko gospodarze odjadą i będą kontrolować pojedynek coś na zasadzie ostatniego pojedynku w Bukareszcie, w którym cały czas prowadzili różnicą 3-5 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Szeged - Mieszkow Brześć
Under 59.5 bramek @ 1.90 Betclic

Ponownie idę w under w meczu Szeged, ostatnio atakowałem ich under, teraz w całym spotkaniu. Szeged ostatnią, dość sensacyjną porażką z Zagrzebiem skomplikowali sobie sprawę w tabeli, bo gdyby wygrali, po dzisiejszej ewentualnej wygranej mogliby zajmować drugie miejsce w tabeli, z taką samą ilością punktów jak liderujący Aalborg, a tak nawet jak wygrają pozostaje strata 1 pkt do drugiego Kiel, 2 pkt do pierwszego Aalborgu, a także będą mieć taką samą ilość pkt co Montpellier. Co do meczu trochę, Szeged gra defensywnie, a i Mieszkow nie posiada zbyt imponującej ofensywy, dodatkowo słabo idą im spotkania na wyjeździe, mając aktualnie bilans 1-4. Szeged wygrało pierwsze spotkanie na wyjeździe 25:28, dodatkowo Szeged nie przegrali jeszcze z Mieszkowem u siebie, a w żadnych z tych spotkań nie została przekroczona linia 57 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Czy ktoś wie, jak będzie wyglądała teraz sytuacja z punktami dla zespołów, które miały rozegrać mecz z Motorem i Mieszkowem? Jedni wycofali, drudzy wyrzuceni z rozgrywek, a jednak dwie ostatnie kolejki przed nami i te 2 pkt z tymi zespołami mega ważne dla niektórych zespołów?!
 
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Montpellier - Aalborg
Over 60.5 bramek @ 1.68
Over 61.5 bramek @ 1.89
Lvbet

Zacznę od tego, że sytuacja w tabeli w Grupie A wygląda bardzo interesująco, już nawet nie ze względu czysto sportowych, a z powodu dyskwalifikacji Mieszkowa Brześć. Do tej pory nie pojawiła się żadna informacja co z przyszłymi meczami, w których miała brać udział drużyna Mieszkowa, ale i co z poprzednimi, moim zdaniem opcje są dwie, albo wszystkie mecze z udziałem Mieszkowa zostaną anulowane, albo w pozostałych dwóch spotkaniach, które zespół Brześcia miał rozegrać, ich rywale dostaną walkower, nie mi oceniać, która opcja będzie lepsza, ale jeśli doszłoby do jednej czy drugiej, wtedy tabele wyglądałyby następująco:

Wariant A (mecze Mieszkowa Brześć nie będą liczone)

1. Kiel 15 pkt - 11 spotkań
2. Aalborg 14 pkt - 10 spotkań
3. Montpellier 13 pkt - 10 spotkań
4. Szeged 12 pkt - 10 spotkań
5. Vardar 7 pkt - 11 spotkań
6. Elverum 6 pkt - 10 spotkań
7. PPD Zagrzeb 5 pkt - 10 spotkań

Istotne zmiany na dole, ale i na górze. Na dole Vardarowi zostałoby tylko jedno spotkanie z Elverum u siebie, za to Elverum i Zagrzeb mające dwa spotkania mniej, mogłyby jeszcze trochę namieszać na pozycjach w tabeli 5-6. Na górze prowadzenie objęłoby Kiel, ale mieliby tylko jedno spotkanie przed sobą, wyjazd z Zagrzebiem, które pewnie wygrają. Dwa spotkania mniej mają Aalborg i Montpellier, które zagrają dzisiaj spotkanie bezpośrednie, podobnie jak Szeged.

Wariant B (przeciwnicy dostają walkower za dwa ostatnie mecz Mieszkowa Brześć)

1. Kiel 19 pkt - 13 spotkań
2. Aalborg 18 pkt - 12 spotkań
3. Montpellier 16 pkt - 12 spotkań
4. Szeged 16 pkt - 12 spotkań
5. Vardar 11 pkt - 13 spotkań
6. Elverum 8 pkt - 12 spotkań
7. PPD Zagrzeb 8 pkt - 12 spotkań

Tu ponownie Kiel objęłoby prowadzenie, ale mając jeden mecz rozegrany więcej, skorzystałby też Vardar, który umocniłby się na 5 miejscu w grupie.

Co do meczu, który wybrałem, a więc mecz Montpellier z Aalborgiem, dla Montpellier lepszą opcją byłby wariant A, ponieważ zgubili po drodze punkty z Mieszkowem, remisując z nimi, dzięki temu do Aalborga traciliby tylko jeden punkt, co byłoby wielkim plusem, bo zrównując się z nimi punktami, raczej za dużo nie ugrają, bo pierwszy mecz na wyjeździe przegrali bardzo wysoko 8 bramkami i wątpię, że odrobią taką stratę, a nie ma też co liczyć, że Aalborg zgubi pkt w ostatniej kolejce z Zagrzebiem. Jest więc o co walczyć, ale ja w tym meczu idę w over. Myślałem nad underem ze względu na wagę spotkania, ale Aalborg jest tak rozpędzony, że wątpię, aby defensywa Montpellier poradziła sobie z nią. Aalborg zdobywa średnio 32.4 bramki na mecz, na wyjazdach 30.8 bramek. Drużna z Danii na wyjazdach aplikowała 34 bramki Zagrzebowi, 28 bramek Vardarowi, 28 bramek Szeged, 28 bramek Kiel, 34 bramek Elverum i 33 bramek Brześciowi, nie zeszli ani razu poniżej 28 bramek, co jest świetnym wynikiem. Montpellier również potrafi rzucić sporo bramek, ale też nie mało traci, co prawda stracili tylko 26 bramek z Brześciem i 23 bramki z Zagrzebiem, ale to drużyny nie z dużym potencjałem ofensywnym, z innymi ekipami było to już 29 bramek z Szeged, 30 bramek z Kiel, 32 bramki z Elverum i 28 bramek z Vardarem. Pierwsze spotkanie obu drużyn jak już wspominałem, zakończyło się wysokim zwycięstwem Aalborga, 36:28, tu również spodziewam się dość ofensywnego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1219
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Montpellier - Aalborg
Montpellier poniżej 30.5
@1.95 LVBET

To spotkanie oraz sytuacje w tabeli opisał już kolega powyżej, bardzo również możliwy jego typ w tym spotkaniu czyli over, ale nie sądzę, żeby to gospodarze zrobili wynik ponad 30 bramkowy w tym spotkaniu. Są oni w ciężkim okresie, w roku 2022 mają bilans 4-0-3, ale jednak wygrane w lidze francuskiej ze słabiutkimi ekipami, a linia pokryta raptem 2krotnie. Dodatkowo ciężko byłoby im wygrać aż 8 bramkami, a taki scenariusz po dyskwalifikacji jest najbardziej prawdopodobny w walce o bezpośredni awans do ćwierćfinału, więc całe siły skoncentrują na pojedynek za tydzień z Pickiem oraz na ligę francuską, w której spisują się w tym roku słabo, a zespoły Aix i Nantes uciekają im mocno w tabeli, kilka zespołów siedzi im na plecach, dlatego nie mogą sobie już pozwolić na porażkę w lidze.
Drużyna duńska jest rozpodzęna, zgadzam się jak najbardziej, dlatego powinni tutaj postawić mocną obronę, aby zapewnić sobie awans bezpośredni do ćwierćfinału i nie przejmować się w ostatnim pojedynku, w którym mogą wtedy nawet przegrać.
Nie gram wygranej Aalborgu, bo jednak jest też szansa na jakąś sensację, ale w tym momencie nie sądzę, żeby wynik przekroczył 60 bramek, a gospodarze mogą wygrać coś na zasadzie 30-28, wtedy nie pokryją dalej tej linii.
Zaczynając to pisać kurs był 2.00, taki wpisałem, jednak spojrzałem na koniec i już jest 1.95 :)
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Veszprem - Vive Kielce
Vive Kielce @ 2.80 STS
Over 62.5 bramek @ 1.85 Betclic

Vive o krok od gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, w tej chwili zagrozić może im jeszcze jedynie PSG, które traci do zespołu z Kielc 4 punkty, ale ma jeden rozegrany mecz mniej, nie można jednak zapominać, że przed Vive jeszcze domowe spotkanie z Dinamem Bukareszt, gdzie powinni wziąć rewanż za porażkę na początku rozgrywek. W każdym razie Vive bardzo przydałby się chociaż 1 punkt w meczu z Veszprem, bo koniec końców PSG jest jeszcze w stanie zrównać się z Vive, jeśli wygrają wszystkie trzy spotkania, a Vive w dwóch ostatnich meczach zdobędzie tylko 2 punkty. Na szczęście zespół z Kielc wydaje się być rozpędzony, czego nie można powiedzieć o Veszprem, którym coraz częściej przydarzają się różne wpadki. Druga sprawa to fakt, że Veszprem już o nic nie walczy, zajmują w grupie 4 miejsce, za nimi Flensburg, który ich już nie wyprzedzi, przed nimi PSG, które ma 1 punkt więcej i 1 rozegrany mecz mniej, więc mała szansa na przegonienie ich, tylko po co mieliby to robić. 4 miejsce w grupie daje im mecz z 5 miejscem w drugiej grupie, a tam trwa prawdziwa walka na miejscach 5-6, o które walczy Vardar, Elverum i PPD Zagrzeb, a więc wszystkie ekipy sporo słabsze od Veszprem, więc w mojej opinii nie mają się o co zabijać. Węgrzy powinni skupić się teraz na lidze, już dwa dni po spotkaniu z Vive grają mecz z Veszpremi KKFT, gdzie liczyć się będzie tylko wygrana, bo razem z Szeged trwa tam wyrównana walka o mistrzostwo. Myślę, że po takim kursie warto spróbować czysty win Vive, dorzucam też over, bo obie drużyny w tych okolicznościach nie powinny grać ostro w defensywie.

EDIT: Zapomniałem, że dwa punkty mniej od Vive ma Barcelona, której zrównanie się punktami z Vive nic nie da, przez gorszy bilans spotkań bezpośrednich, dlatego jeśli jutro zespół z Kielc wygra, bądź w ostatniej kolejce, mają zapewniony ćwierćfinał, potrzebują jedynie 2 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj trzy spotkania w Lidze Mistrzów i kolejne mecze, gdzie poszczególne ekipy jeszcze walczą.

Aalborg - PPD Zagrzeb
PPD Zagrzeb Handi +5.5 bramek @ 1.60 Fortuna

Vive Kielce - Dinamo Bucarest
Vive Kielce Handi -6.5 bramek @ 1.95 STS

Vardar 1961 - Elverum
Over 56.5 bramek @ 1.69 Betclic

Aalborg pewny udziału w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zagra z PPD Zagrzeb, którzy wciąż mają szansę na awans dalej, jednak warunki są dwa, muszą urwać punkty Aalborgowi, czy wygrać, czy zremisować i liczyć na porażkę Elverum z Vardarem, trudne zadanie przed nimi i myślę, że tego spotkania nie wygrają, jednakże nie oczekuje, że Aalborg przejedzie się po nich. Duńczycy mają szansę na wygranie grupy i może im na tym w jakimś stopniu zależeć, jednak trzy dni później grają w lidze z trzecią ekipą w lidze, dlatego nie sądzę, żeby w tym meczu zagrali całe spotkanie na 100%, tym bardziej, że to handi w LM u siebie pokryli do tej pory raz, a goście wciąż będą grać o coś.

Drugi mecz to spotkanie Vive, którzy muszą wygrać z Dinamem, aby zagrać w ćwierćfinale, sądzę, że tego dokonają i zrobią to dosyć łatwo. Vive rozpędzone, na dodatek przegrali pierwszy mecz w Rumunii, więc będą chcieli się odegrać, zespół z Bukaresztu potrafi się postawić, ale na wyjazdach mają bilans 1-0-5 (ostatnia wygrana z Porto), a tak zazwyczaj dostawali mocne lanie od tych mocniejszych drużyn, myślę, że zespół z Kielc stać na pokrycie tej linii i wejdą do ćwierćfinału z hukiem.

Trzecie spotkanie uzależniam od wyniku Aalborga z Zagrzebiem, gdzie moim zdaniem zwycięsko z tego spotkania wyjdzie ekipa z Danii, dlatego mecz Vardaru z Elverum będzie o nic, bo i Vardar ma zapewnione 5 miejsce w grupie i nic tego nie zmieni i Elverum w razie porażki Zagrzebia też nie straci swojej 6 pozycji, dlatego liczę na otwarte spotkanie, z niezbyt szczelną defensywą, Norwegowie potrafią rzucać bramki co już pokazali, a Vardar może nie pozostać dłużny w tych okolicznościach.

Cóż Zagrzeb cały mecz handi na styku i zabrakło jednej bramki, Vive pokryło handi po pierwszej połowie, w drugiej znacząco odpuszczając.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wtedy stworzona będzie mała tabela pomiędzy tymi trzema zespołami, jako pierwszy warunek ustalania tabeli bierze się liczbę punktów zdobytych między tymi drużynami, a wyglądać będzie to tak:

1. Vive Kielce 6 pkt
2. Barcelona 3 pkt
3. PSG 3 pkt

Barcelona i PSG będą mieć po tyle samo punktów, ale Barcelona ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich z PSG, dlatego będą przed nimi.

Jeśli Barcelona dzisiaj wygra, bez względu na wynik PSG, zajmą drugie miejsce w tabeli, jeśli Barcelona straci punkty, a wygra PSG, to wtedy Francuzi wygrają grupę, a na drugim miejscu znajdzie się Vive.
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Szeged - Montpellier
Szeged @ 1.40
Montpellier under 27.5 bramek @ 2.02
Montpellier under 25.5 bramek @ 3.35
Fortuna

Mecz Szeged z Montpellier będzie rozgrywany o tej samej godzinie co spotkanie Barcelony z Flensburgiem, czemu o tym piszę? Ponieważ oba spotkania są w pewnym sensie ze sobą powiązane, w meczu Barcelony z Flensburgiem (będę pisał tylko o sytuacji Flensburga, bo tylko kwestia ich wyniku jest w tym ważna), jeśli Flensburg przegra, zostanie na 6 miejscu w grupie, jeśli wygrają, awansują na 5 miejsce, wyprzedzając Porto, moim zdaniem będą mieć jednak małe szanse na zwycięstwo, w końcu grają z Barceloną, która gra o ćwierćfinał, na dodatek gra na własnej hali, no i Flensburg teoretycznie o nic nie gra, bo zajęcie 5 miejsca w grupie za dużo nie zmieni. Przez to spotkanie, mamy ciekawą sytuację w meczu Szeged z Montpellier, Węgrzy zajmują 3 miejsce bez szans na top 2, zaś Francuzi są jedną pozycję za nimi ze stratą 2 punktów, w pierwszym meczu obu ekip padł remis, więc kto wygra, ten zajmie trzecie miejsce, albo wystarczy, że Montpellier zremisuje, ale wyżej niż 29:29, pytanie tylko czy będą chcieli walczyć o te 3 miejsce? To miejsce w ich tabeli da grę w następnej rundzie najprawdopodobniej z Flensburgiem (bo zakładam, że przegrają z Barceloną), zaś 4 miejsce na którym teraz są, da mecz z Porto, więc ze słabszą drużyną. Dlatego moim zdaniem Montpellier specjalnie przegra to spotkanie, nie będą forsować zbytnio tempa w tym meczu, dlatego gram przeciwko nim, oraz dokładam undery.

Montpellier biło się tak, jakby od tego spotkania zależał ich awans.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom