>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina : 18:00
Spotkanie : Heber - Friedrichshafen
Typ : Hebar -hc 1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Jakiś czas temu około 10.11 opisywałem drużynę bułgarską przy okazji jej decydującego o awansie do fazy grupowej meczu z Olimpiakosem. Dzisiaj przypomnę poniekąd część tamtej analizy dodając co nie co. Skład drużyny gospodarzy oparty jest na doświadczonych graczach z przeszłością reprezentacyjną. Takie nazwiska jak Ivan Stanev, Todor Aleksiev, Stoyko Nenchev, Teodor Todorov, Viktor Yosifov, czy Teodor Salparov kibicom siatkówki nie są obce. Z zaciągu zagranicznego trzech graczy , atakujący znany z naszych parkietów Plus Ligi Kanadyjczyk Bradley Gunter ( Trefl Gdańsk - 2017/18) , przyjmujący Włoch Jacopo Massari i ozgrywający z Macedoni Gjorgi Gjorgiev. Opiekunem ekipy bułgarskiej jest Włoch Camillo Placi który poprzednie kilka sezonów (2016-2019) prowadził rosyjski Fakel Novy Urengoy wygrywając z nim Chellenge Cup w sezonie 2016/17 będąc jednocześnie asystentem w męskiej drużynie narodowej Serbii wygrał w tym samym roku Ligę Światową.

Po awansie do grupy Bułgarzy trafili na wymagających co zrozumiałe rywali. Na dzień dobry przeszli prawdziwy chrzest w Jastrzębiu przegrywając wyraźnie 3:0 i zdobywając zaledwie 41 pkt w 3 setach. Wynik oczywiście nie jest zaskoczeniem , rozmiary poszczególnych setów już bardziej choć akurat w konfrontacji z naszą czołową ekipą byłbym mimo wszystko lekko wyrozumiały dla gości. Dzisiaj mistrz Bułgarii podejmuje na własnym parkiecie ekipę niemiecką i tutaj już oczekuję od miejscowych dużo lepszej postawy a nawet niespodzianki biorąc pod uwagę typ jaki zagrałem. Friedrichshafen w swojej lidze nie błyszczy zajmując 5 lokatę i nawet biorąc pod uwagę różnicę poziomów między ligą bułgarską a niemiecką na korzyść tej drugiej to jednak nie jest to wynik na miarę oczekiwań. Oczywiście to dopiero runda zasadnicza ale mimo wszystko. W 1 kolejce pucharowych zmagań Niemcy gościli w domu belgijskie Roeselare i mimo że byli faworytem bukmacherów dosyć zdecydowanym @ 1.45- @ 2.61 to przegrali to spotkanie 2:3. Dużo wyżej na dodatek przegrywali swoje sety niż wygrywali i finalnie jeśli idzie o małe pkt to zaliczyli bilans -17 co przy 5 setówce jest zdecydowanie złym wynikiem. Czym wobec tego kieruje się proponując wyraźną wygraną Bułgarów w dniu dzisiejszym?

Nie ukrywam że trochę liczę na farta myśląc o samym -hc , natomiast wygrana gospodarzy choćby 3:2 już nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem. Mimo wszystko uważam że tym składem którym dysponuje Hebar z doświadczonymi graczami pokusi się o zwycięstwo na własnym parkiecie. Może okazać się bowiem że jedynie z Niemcami będą w stanie nawiązać walkę Bułgarzy przyjmując że Roeselare będzie dla nich za mocne skoro ograło Niemców na wyjeździe. Sądzę że miejscowi są tego świadomi i zrobią wszystko by sięgnąć nawet po 3 pkt. Nie przekonuje mnie skład ekipy niemieckiej o którym nie chcę się już rozpisywać , ale nie ma w nim nazwisk wybitniejszych od tego czym dysponują gospodarze. Mało tego uważam że samo doświadczenie większe po stronie bułgarskiej.

Reasumując stawiam na wygraną miejscowych w stosunku minimum 3:1 , a jak będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Chemik Police - Conegliano
1(+2.5) 2.36
Fortuna

Ja rozumiem, że plan niszczenia drużyny tak samo jak reprezentacji jest cały czas przez Nawrockiego realizowany ale kurs 11.00 u siebie z Conegliano to moim zdaniem przesada. Uważam, że przy wsparciu kibiców, na własnej hali (w Szczecinie, ale one tam grają) jeden set jest całkowicie w zasięgu drużyny z Polic. Wiadomo, że Conegliano to inna półka, wygrali w zeszłym sezonie wszystko co tylko się dało ale Chemik też nie jest w ciemię bity. Sądzę, że ostatnia ligowa wpadka z Bielskiem i utrata pozycji lidera tylko dodatkowo zmotywuje dziewczyny i zrobią wszystko, żeby dobrze zaprezentować się w tym meczu. Wbrew temu co wystawili bukmacherzy ja liczę na zacięte granie i fajne widowisko.

bez komentarza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Mordzie, jemu chodzi o to, że na livescore zamiast pojedyncze punkty dawać, to za jednym strzałem przypisali kilka punktów i tak odświeżyli wynik. To tylko zaspanie livescora lub słaba aktualizacja prawdopodobnie to mecz ligi trupów jakiś i live też nie działał jak w normalnych ligach.
A co do serii to takie seriale to faktycznie żadna nowość nawet w męskiej , a u kobiet to w ogóle chleb powszedni.
Nie ma się co nad tym rozwodzić.
Wesołych 🎁
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
ZAKSA vs Lube
ZAKSA @2.05

Trzeba grać naszych póki kursy nie poleciały.
Gramy u siebie, zespół z Włoch bez meczu od ponad dwóch tygodni, na covidowym ponad 9 zawodników było, teraz wraca ale bez rytmu meczowego i w jakim stanie fizycznym?
Dalej nie zagra Jiri Kovar.
Lube to już nie taka potęga jak kiedyś , ZAKSA w fajnym gazie z lekkim dołkiem ostatnio ale zepna się u siebie i pokonają zdziesiątkowany zespół Włoch. Oni sami wypowiadają się że to ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie faworytem a więc ponad 2 kurs to value
 
Ostatnia edycja:
P 984

prolog

Użytkownik
Kurs 2 to według Ciebie value? Nieźle.. ZAKSA przez przez okres tych 2 tygodni zagrała 1 mecz więcej, rzeczywiście sztos. Kovara nie ma i co z tego skoro młody Marlon go świetnie zastępuje ? Dececco, Simon, Zaytsew, Lucarelli , Marlon, Anzani czego chcec więcej... Covid i te testy to jeden wielki śmiech na sali, tak jak ze Skra... Pół skladu nie pojechało bo wyniki było niejednoznaczne..
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Mam ciekawe podejście do meczu ZAKSA - LUBE. Mianowicie Lube przyleciało do Gliwic bez Juantoreny oraz Kovara, więc na przyjęciu w ciemno będą grali Ricardo Lucarelli oraz Marlon Yant. Nie jest to gwarantem jakiegoś wybitnego przyjęcia chyba, ze jeden z libero zagra w polu i będą rotacje na ustawienia z problematycznym przyjęciem - np. zmiana Yanta w drugiej linii. Co prawda jest jeszcze małolat - rocznik 2004 Gaetano Penna ale on chyba dostał wolne w liceum i potrzebny jest Lube do wypełnienia protokołu meczowego.

1641985147138.png

W każdym razie idę w under 11.5 punktów zdobytych przez Simona - potężnego i znanego wszystkim Kubańczyka, który z racji tego niepewnego przyjęcia włoskiej drużyny nie powinien natrzepać wielu punktów bo nie będzie miał za dużo okazji w ataku żeby to zrobić. W bloku - jeżeli trafi na Smitha na przeciwko to Janusz nie będzie mu sypał na środek bo to byłoby spotkanie pięści z nosem. Z tego co kojarzę to chyba Lube nigdy w Arenie Gliwice nie grało - więc ciężko też o coś w stylu 4+ asów ze strony Kubańczyka. A co do jego bloku - jeszcze raz - ZAKSA to maszyna i też wielu czap na Śliwce czy Semeniuku się nie spodziewam - jak piłka będzie niewygodna to będą kręcić po łapach albo obijać piłkę o blok - celem ponowienia akcji.

Typ: Robertlandy Simon poniżej 11.5 punktów LVBET 1.85
 
P 7K

pewniak1978

Użytkownik
Mam ciekawe podejście do meczu ZAKSA - LUBE. Mianowicie Lube przyleciało do Gliwic bez Juantoreny oraz Kovara, więc na przyjęciu w ciemno będą grali Ricardo Lucarelli oraz Marlon Yant. Nie jest to gwarantem jakiegoś wybitnego przyjęcia chyba, ze jeden z libero zagra w polu i będą rotacje na ustawienia z problematycznym przyjęciem - np. zmiana Yanta w drugiej linii. Co prawda jest jeszcze małolat - rocznik 2004 Gaetano Penna ale on chyba dostał wolne w liceum i potrzebny jest Lube do wypełnienia protokołu meczowego.

Pokaż załącznik 14699

W każdym razie idę w under 11.5 punktów zdobytych przez Simona - potężnego i znanego wszystkim Kubańczyka, który z racji tego niepewnego przyjęcia włoskiej drużyny nie powinien natrzepać wielu punktów bo nie będzie miał za dużo okazji w ataku żeby to zrobić. W bloku - jeżeli trafi na Smitha na przeciwko to Janusz nie będzie mu sypał na środek bo to byłoby spotkanie pięści z nosem. Z tego co kojarzę to chyba Lube nigdy w Arenie Gliwice nie grało - więc ciężko też o coś w stylu 4+ asów ze strony Kubańczyka. A co do jego bloku - jeszcze raz - ZAKSA to maszyna i też wielu czap na Śliwce czy Semeniuku się nie spodziewam - jak piłka będzie niewygodna to będą kręcić po łapach albo obijać piłkę o blok - celem ponowienia akcji.

Typ: Robertlandy Simon poniżej 11.5 punktów LVBET 1.85
Trzy lata temu tj.15.01.2019 grali w Arenie Gliwice .....wynik 0-3 więc styczność z tą halą Simon miał ,w zeszłym roku grali na hali Azoty w Kędzierzynie. Jeśli mecz miałby zakończyć się w 3 setach to faktycznie duże są szanse na powodzenie tego typu, w przeciwnym razie może być ciężko
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
VfB Friedrichshafen vs Jastrzębski Węgiel
Niemiecki zespół we wtorek wrócił z kwarantanny, odbyli jeden trening...
Różnica zawodników jest kolosalna, to JSW ma w drużynie mistrzów olimpijskich, mistrzów Polski...
Jastrzębski to klasa i podejrzewam że rozbije w 3 setach zespół Niemiecki.
Taki Roselar czy Hebar im zamykało sety do 15 to czemu nie JSsW?

Ponizej 135.5 pkt @2.10 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wg mnie projekt dziś dostanie w czambo, czemu mieliby wziąć rewanż na trudnym terenie skoro sami na ligowym podwórku grają słabo. Z lepszymi dostają manto a z ogórkami się męczą po 3 2.
Jak dla mnie gra na ziraat to dziś value. Spokojnie można ich grać na czysto a jeśli się ktoś boi to dać handi +1,5 do ako fajny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Dziś na szybko próbuje nie ma środka w jsw Clevnot zagra. Mam nadzieję, że zespół z Belgii nie jest aż tskim trupem i coś dzisiaj ugra tych punkcików :
Rosealare +18.5pkt @1.75✌
1set over 43.5 @1.62✌

Mięciutko 🥂
 
Ostatnia edycja:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Co to się odwaliło u ruskich? Wierzycie w takie cuda? Ja wiem, że ruskie to złodziejaszki i w każdej dyscyplinie ustawiają ale żeby w LM się podłożyć? Ciekawe jaki był kurs na DW: 0:3, ze 100.00 pewnie :p
 
Do góry Bottom