>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

T 1,9K

telich

Użytkownik
Przed meczem Panów mam świrki wolejowe do Was pytania:

- jak długa przerwa wpłynie na dyspozycję obu ekip i czy fakt, że Trento ma ją dłuższą ma znaczenie ?
-czy znajomość hali będzie preferować Trento ?
- czy karuzela transferowa związana z Grbiciem i Semeniukiem w kontekście Perugii będzie miała znaczenie i ile w tym prawdy ?
- która drużyna lepiej opanuje stres ?
- w jakiej dyspozycji spodziewacie się Zatorskiego i jak jego obecność będzie miała wpływ na dyspozcyję serwisową Nimira ?
- która drużyna lepiej odrobi lekcję taktyki i będzie się jej konsekwentniej trzymać w dzisiejszym meczu?
-czy przegrany finał z Jastrzębiem zostanie w głowach ?

Jak to widzicie Świrki ?
1) zapewne będzie miała, bo przez ten okres pozapominają jak się przyjmuje, a Totti zniży się do poziomu Izy Bełcik,
2) tak, bo oni tam spali przez 2 tygodnie, nawet Podrascanin z Lisinacem urządzili sobie Mistrzostwa Serbii w chowanego i odkryli ciekawe zakamarki hali,
3) podobno 'Sok z Buraka' wypuścił fake news, bo PO nie lubi Grbica,
4) raczej nasi, bo codziennie oglądają reklamy Valusedu i biorą Neospasminę na lepszy sen,
5) Zator po Twoim pytaniu się obraził i powiedział, że nie będzie przyjmować zagrywek Nimira,
6) żadna, bo siatkarze przez Covid nie chcą się zdalnie uczyć,
7) tak, chłopaki mówią, że jeśli chcą powtórzyć wynik z JSW, to musi im to zostać w głowach...
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
telich dobry świrek z Ciebie. Pytania nie miały charakteru wyłącznie satyrycznego, lecz chciałem tu merytoryki. Doceniam poczucie humoru, operowanie ironią. Wyczuwam jednak mocne przejawy inteligencji i oczekuję, że przestawisz zwrotnicę i w sposób nieco poważniejszy odniesiesz się do tematu. Opinie innych też mile widziane. To jak będzie dzisiaj z tym Mostostalem ? :cool:
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tutaj dobre bety wrzucił Noblebet - KLIK

1619868364189.png

Podoba mi się to. Gramy we Włoszech, trenerzy znają się na wylot, temperament włoski, challenge, kłótnie, jakaś dłuższa końcówka i może gra na przewagi i te 34 minuty powinno się na zegarze przekręcić.

Wydaje mi się, że "Czy którakolwiek z drużyn zdobędzie 5 punktów z rzędu - Tak" po 2.20 jest dobrą opcją bo mecz z dużym ładunkiem emocjonalnym i w dołku każda z drużyn na przestrzeni całego meczu złapie kilkuminutowy przestój.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
telich dobry świrek z Ciebie. Pytania nie miały charakteru wyłącznie satyrycznego, lecz chciałem tu merytoryki. Doceniam poczucie humoru, operowanie ironią. Wyczuwam jednak mocne przejawy inteligencji i oczekuję, że przestawisz zwrotnicę i w sposób nieco poważniejszy odniesiesz się do tematu. Opinie innych też mile widziane. To jak będzie dzisiaj z tym Mostostalem ? :cool:
Wybacz, ale Twoje pytania dla mnie są po prostu zabawne... to jest ostatni mecz dla obu ekip, obie są tak samo zmęczone całym sezonem ligowym i europejskimi pucharami, hala jest w Veronie, nie w Trento, trener i zawodnicy skupiają się na tym co tu i teraz, finał LM nie zdarza się codziennie, stres to każdy indywidualnie musi opanować, Zator na pewno będzie przygotowany do finału, na placu się wyjaśni kwestia taktyki a jeśli zawodnikom zostanie w głowach przegrana w finale MP, to niech lepiej nie wychodzą na parkiet :)
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Finał Ligi Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Itas Trentino
Typ: poniżej 19.5 bloków punktowych w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Ja tu się nie będę rozpisywał, przed nami najważniejszy mecz sezonu dla ZAKSY i jeden z najważniejszych w historii klubowej siatkówki w Polsce. Czekam na to spotkanie od dawna i od dawna nim żyję, podobnie jak większość kibiców siatkówki w naszym kraju.

Czego możemy się spodziewać? Sezon jest naprawdę specyficzny i decydować może dyspozycja dnia tak naprawdę, bo obu zespołom brakuje rytmu meczowego. Faworytem zdaje się być Trentino, ale jeżeli podopieczni Grbicia pokażą swoją najlepszą siatkówkę to oni mogą dzisiaj triumfować.

Co do samego typu to linia robiona statystycznie na podstawie bloków punktowych obu ekip, łącznie uzbierały one średnią ok. 5 bloków na set, co przy 4 setach powinno nam dać te bloków. Moim zdaniem to błąd, bo ZAKSA i Itas nabijały bloki dobrymi meczami ze słabszymi ekipami, dlatego ja patrzę na statystykę zablokowanych akcji ofensywnych dzisiejszych finalistów - tutaj mamy już średnio łącznie ok. 3 zablokowanych ataków na set. I to powinno być raczej bliższe wieczornemu rezultatowi, a nie spodziewam się więcej niż 4 setów. Linia jest zatem wystawiona zdecydowanie za wysoko jak na takie spotkanie, a finalny rezultat powinien oscylować w granicach maksymalnie 15 bloków punktowych.

#GoZAKSA

Powodzenia ;)

ZAKSA vs Itas Trentino
Typ: poniżej 184.5 punktu
Kurs: 1.85, sts


Idąc dalej tym samym tropem, wszystkie linie wystawione są na wysokim poziomie, a ja upatruję szybkiego meczu z maksymalnie 4 setami. Po prostu ktoś będzie miał zdecydowanie lepszy dzień i zgarnie zwycięstwo, będzie raczej zero-jedynkowo. Taka linia under jest do pokrycia nawet przy większości 4-setówek, więc cały wachlarz rezultatów daje nam zwycięstwo.

ZAKSA vs Itas Trentino
Typ: Kamil Semeniuk poniżej 16.5 punktu
Kurs: 1.95, etoto


Etoto daje nam wyższą linię od konkurencji, a przy tym najwyższy kurs. W ZAKSIE rozkład ataków ma bardzo wyrównane proporcje i nie wierzę, żeby jeden zawodnik ugrał aż taką zdobycz przy założeniu, że nie pogramy tie-breaka.

ZAKSA vs Itas Trentino
Typ: Abdel-Aziz najlepiej punktującym
Kurs: 1.70, betclic


Ja wiem, że jest dwóch niezłych przyjmujących, że dobrze funkcjonuje środek w Trentino, ale to Nimir musi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów, jeżeli Itas chce dzisiaj wygrać. Kwestia tego czy udźwignie, jeśli tak to powinien bez problemu zakończyć jako lider w klasyfikacji zdobytych punktów. Po drugiej stronie siatki zobaczymy raczej jest granie kolektywne i punkty powinny się rozłożyć bardziej równomiernie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Conegliano - VikifBank Stambuł
Typ: Conegliano
@1.45 STS

We włoskiej Weronie zostanie rozegrany finał marzeń Ligi Mistrzów w żeńskiej siatkówce, gdzie Conegliano zmierzy się z VakifBankiem Stambuł. To obecnie bez wątpienia dwie najlepsze drużyny na świecie. Wg bukmacherów faworytem tej potyczki jest zespół z Włoch. Po informacji, z drugiej połowy kwietnia, z tureckiego klubu o zakażeniu koronawirusem 5 zawodniczek i 5 osób ze sztabu ja również podzielam pogląd bukmacherów. Oczywiście VakifBank nie podał listy zawodniczek, których dotknęło zakażenie ale przy takiej liczbie przypadków, nie widzę możliwości aby nie dotknęło to którąś zawodniczek z podstawowego składu. Ale nawet pomimo tego faktu Conegliano wydaje się obecnie lepszą drużynę. Mają w swoich szeregach Paolę Egonu, która jest niewątpliwie najlepszą siatkarką na świecie i jest ona w stanie w pojedynkę rozstrzygnąć o losach meczu. Dodatkowo zawodniczki z Włoch mają lepszą organizację na linii blok-obrona. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się również zakład na powyżej 3,5 seta - kurs 1.52.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Długość trwania najdłuższego seta - powyżej 33.5 minut 1.85 LVBET/Noblebet

Nimir Abdel-Aziz poniżej 3.5 asa serwisowego 1.60 LVBET/Noblebet

Czy którakolwiek z drużyn zdobędzie 5 punktów z rzędu - Tak - 2.20 LVBET/Noblebet


Te zakłady opisane w poprzednich postach, natomiast jeszcze kilka takich do dokładki mi się rzuciło w oczy jako solidne pewniaki.

Trentino Volley - więcej asów serwisowych 1.50 LVBET/Noblebet

Tutaj moim zdaniem pewny bet (w razie remisu zwrot) bo w Trentino każdy serwuje z wyskoku, Nimir, środkowi, Giannelli - Kooy na zmianie i Argenta na zmianie też dokładają zagrywkę. U Nas mimo, że Toniutti czy Śliwka potrafią zamęczyć przyjmujących to jednak nie przekłada się to na bezpośrednie punkty z zagrywki. Halę w Weronie znają chłopaki z Trentino bo co najmniej raz do rogu w niej grają przeciwko miejscowej drużynie. Bezpieczny typ bo jest właśnie zwrot w razie remisu.

Nimir Abdel-Aziz więcej punktów od Kaczmarka 1.30 LVBET/Nobelbet

Tutaj będzie jak z Egonu czy Haak w damskim finale - większość śmieci będzie iść do Nimira bo Lucarelli, Michelletto czy Kooy to nie są kozaki w sytuacyjnych piłkach - jeżeli zestawimy ich z Semeniukiem czy Śliwką.

Lisinac więcej bloków od Smitha 1.60 STS

Tutaj nie rozumiem trochę zestawienia - bez jakiegoś ujemnego handicapu w stronę Serba. Po pierwsze Smith potrafi zginąć na pół meczu by potem zostać zmienionym przez Rejno - a po drugie jednak warunki fizyczne Srecko robią robotę w zestawieniu z Amerykaninem. Mimo, że w całym meczu nie widzę drużynowego faworyta jeżeli chodzi o "więcej bloków" tak w tym zestawieniu zawodników zdecydowanie wrzucam hajs w Srecko Lisiniaca. Oczywiście przy remisie dostajemy zwrotkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Imoco Conegliano vs Vakifbank, typ: Vakifbank +10,5 pkt @1,70 - 1xbet

Czas na najważniejszy mecz kobiet w tym sezonie. Zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie, więc nie ma tutaj zaskoczenia. Chciałem poczekać dłużej, ale kurs urósł już do niebotycznych rozmiarów, chociaż mam przeczucie, że w momencie wygrania ligi włoskiej przez Conegliano może być jeszcze wyższy.

Conegliano jest ogromnym faworytem. Nie ma co do tego wątpliwości. W tym momencie mają serię 62 wygranych spotkań z rzędu. Jednak uważam, że kurs na Vakifbank jest przesadzony. Zmierzą się między sobą dwie najlepsze drużyny, jest to tylko jedno spotkanie. Jeżeli Conegliano przydarzy się tak beznadziejne spotkanie jak dwa dni temu przeciwko Novarze, to podopieczne Guidettiego szybko pokarają rywalki.

Widzę tutaj elementy w drużynie włoskiej, które nie funkcjonują tak jak powinny. Bez wątpienia najważniejszym ogniwem jest Paola Egonu. Nie jest to już ta sama zawodniczka co w 2018 roku, kiedy to została najlepszą atakującą Mistrzostw Świata w wieku 20 lat. Paola gra teraz zdecydowanie bardziej technicznie. Nadal jest kompletnie nie do zatrzymania. Dlaczego? Dlatego, że Egonu nie szuka dziur w bloku, ani go nie obija. Ona po prostu atakuje nad blokiem. Nie ma szans żeby ją regularnie zatrzymywać. Zresztą, przytoczę statystyki. W tym sezonie ligi włoskiej Paola atakuje ze skutecznością 60%! W poprzednim meczu z Novara pobiła rekord punktowy ligi (poprzedni też należał do niej), zdobywając 47 punktów na 70% skuteczności! Niesamowite statystyki i wydaje się, że tak długo jak Egonu będzie latała sobie nad blokiem, tak długo może być problem z powstrzymaniem Conegliano.

Natomiast jest Paola i co dalej? Wszystkie zawodniczki, to zdecydowany, światowy top, ale... Miriam Sylla w meczach o stawkę się spala i gra bardzo nierówno. To samo tyczy się Kimberly Hill. Środek w mojej opinii zdecydowanie odstaje od tego, który będzie vis a vis. Monica De Gennaro to klasa światowa, ale również zdarzają się jej gorsze mecze.

Vakifbank musi podejść do tego meczu bardzo dobrze zorganizowany taktycznie i o to też podejrzewam świetnego szkoleniowca jakim jest Guidetti. Przede wszystkim Vakifbank będzie miał dużą przewagę na środku, bo zarówno Zehra Gunes jak i Milena Rasic są lepsze w ataku i bloku. Robin De Kruijf oraz Sarah Fahr będą zdecydowanie odstawać od rywalek, zresztą Wolosz nie gra do nich zbyt często.

Przede wszystkim trzeba celować zagrywką we wspomnianą wcześniej Sylle, która jest bardzo niestabilna pod presją. Vakifbank zarówno umie postraszyć ostrym flotem (Gunes i Gabi) oraz mocną zagrywką od Haak.

Trzeba oczekiwać bardzo dobrego meczu od Hatice Gizem Orge. Musi po prostu być zjawiskowa w obronie.

Maja Ognjenovic jest zawodniczką lepszą od Joasi Wolosz i to bez dwóch zdań.

I przede wszystkim Isabelle Haak musi zagrać bardzo dobre spotkanie, o co akurat się nie martwię. Pod koniec sezonu trochę gorzej wygląda w polu serwisowym, gdzie te zagrywki często lądują w siatce, natomiast w ataku to nadal fenomenalna dziewczyna i trzeba się cieszyć, że będziemy mogli obejrzeć pojedynek Haak vs Egonu.

No i przyjmujące. Hill w ataku potrafi zagrać słabo. Ale to samo tyczy się Vakifbanku, który moim zdaniem jednak ma większy potencjał mając MBH i Gabi. Gabi w ataku potrafi odstawać, ale ta dziewczyna w obronie gra lepiej niż niejedna libero i tylko tego od niej oczekuje, żeby zagrała w obronie na swoim poziomie. Atak zostawmy innym, bo nie da się dzielić piłki między 4 zawodniczki.

Podsumowując wszystko uważam, że mając lepszy środek, lepszą rozgrywająca i lepszą obronę (nie mówię o przyjęciu), to kurs 1,35 jest bardzo przesadzony. Nie zdziwi mnie wygrana Conegliano, bo mając Egonu muszą być faworytkami. Zdziwi mnie natomiast gładka wygrana bez żadnej walki. Handicap jest spory, spodziewam się meczu o wysokim napięciu emocjonalnym i przede wszystkim co najmniej czterech setów. Nie sądzę również , żeby sety były jednostronne, więc handicap, w którym dodajemy Vakifbankowi +10,5 punktu bardzo mnie satysfakcjonuje.
110-107
Post automatycznie złączony:

Conegliano vs Vakifbank, typ: Conegliano -1,5 seta @1,80 - 1xbet

Polecam brać, bo zaraz spadnie na łeb.

// Jakieś argumenty co do typu? suchych typów nie podajemy. zibi16


zibi16 zibi16 takie typy znikają z oferty w mgnieniu oka. Albo podam, albo nie będzie czego grać. Argument masz niżej.
3-2

Znakomity finał! Dwie z trzech najlepszych atakujących na świecie zrobiły show. Egonu 40 pkt, Haak 33 pkt. Przez dłuższą część meczu Conegliano miało potężny problem z przyjęciem, ale oczywiście Paola w taju przesadziła o wyniku gdzie zdobyła 10/15 punktów. Trochę się pospieszyłem z handicapem natomiast przed meczem i tak bym go pewnie zagrał. Pomogło stawkowanie, bo dużo więcej postawione na handicap Vakifbanku. Zdecydowanie udane zakończenie sezonu :love:
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nie znalazłem tematu na nowy sezon, więc pozwolę sobie odświeżyć wątek z zeszłego roku.

Ruszamy z początkiem fazy grupowej LM pań. Na początek w oko wpadły mi dwa spotkania, które pokrótce postaram się przybliżyć.

Rzeszów - Dresdner

Ekipa gości bardzo pechowo zaczęła ten sezon. Od przygotowań trapią ich kontuzje. W efekcie czego dysponują na przyjęciu w zasadzie jedną nominalną zawodniczką- Janiska/Geerties (panieńskie nazwisko). Na siłę na tę pozycję przekwalifikowano libero - Bock oraz ściągnięto z juniorek - Wesser, rocznik 2003. Środek i rozegranie nie funkcjonuje jak należy. Amerykanka Gray gra dużo poniżej oczekiwań i często zmieniana jest przez młodą zmienniczkę (2002). Do pozycji libero i ataku, nie mam raczej zarzutów. Maja Storck z roku na rok robi postęp i tu nie ma się do czego przyczepić. I to w zasadzie tyle mojej analizy. Dresdner gra w lidze zrywami, owszem pojedyncze mecze im wychodzą (jak dwa sety wyrwane renomowanej drużynie Stuttgartu), ale zaliczają też wiele wtop. Odnośnie drużyny Rzeszowa zdanie mam co najmniej dobre. Tu się nie będę rozpisywać, bo ta liga jest bardziej znana przeciętnemu kibicowi. Własny parkiet, szersza kadra + kilka pozycji bijących potencjałem na głowę niemieckiego rywala.

Rzeszów -1,5 seta @1,88

Beziers - Maritsa Plovdiv

Ponownie typ bardziej "przeciwko" gościom, niż na gospodarza, ale po kolei. Bułgarki w tym sezonie straciły niemal wszystkie swoje kluczowe zawodniczki z poprzednich lat, gdzie potrafiły sensacyjnie wygrać kilka meczów z renomowanymi drużynami w LM. W zasadzie z I składu sprzed roku widzę tylko 2 zawodniczki: Milanova na przyjęciu i środkowa Usheva. Liga bułgarska do mocnych nie należy, więc bilans 3-0 też wrażenia na mnie nie robi, tym bardziej, że zagrały tak mało spotkań - podejrzewam, że kwestie covidowe i organizacyjne. Beziers to uznana marka, liga francuska. W tabeli stoją być może przeciętnie (bilans 4-6), ale zawodniczki w żadnym wypadku nie są anonimowe. Na ataku Kubanka i młoda utalentowana zawodniczka z Argentyny - Cugno, na przyjęciu Peruwianka Leyva, Brazylijka Basso, Kanadyjka Howe. Rozgrywka Kanadyjka King, grająca wcześniej w lidze niemieckiej, gdzie miałem okazję ją oglądać wiele razy. Środek to reprezentantka Kolumbii - Soto, libero doświadczona Francuzka. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Zawodniczki te są mi zdecydowane bardziej znane, wiele to reprezentantki swojego kraju. Owszem nie są to światowe potęgi siatkówki, ale cała mieszanka wygląda dla mnie bardziej jakościowo, niż Bułgarki.

Beziers -1,5 seta @1,85 (wczoraj łapałem win po @1,9, ale cóż, poleciało raz, dwa...)

oraz dubel:
Beziers + Rzeszów @2,12
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Nie znalazłem tematu na nowy sezon, więc pozwolę sobie odświeżyć wątek z zeszłego roku.

Ruszamy z początkiem fazy grupowej LM pań. Na początek w oko wpadły mi dwa spotkania, które pokrótce postaram się przybliżyć.

Rzeszów - Dresdner

Ekipa gości bardzo pechowo zaczęła ten sezon. Od przygotowań trapią ich kontuzje. W efekcie czego dysponują na przyjęciu w zasadzie jedną nominalną zawodniczką- Janiska/Geerties (panieńskie nazwisko). Na siłę na tę pozycję przekwalifikowano libero - Bock oraz ściągnięto z juniorek - Wesser, rocznik 2003. Środek i rozegranie nie funkcjonuje jak należy. Amerykanka Gray gra dużo poniżej oczekiwań i często zmieniana jest przez młodą zmienniczkę (2002). Do pozycji libero i ataku, nie mam raczej zarzutów. Maja Storck z roku na rok robi postęp i tu nie ma się do czego przyczepić. I to w zasadzie tyle mojej analizy. Dresdner gra w lidze zrywami, owszem pojedyncze mecze im wychodzą (jak dwa sety wyrwane renomowanej drużynie Stuttgartu), ale zaliczają też wiele wtop. Odnośnie drużyny Rzeszowa zdanie mam co najmniej dobre. Tu się nie będę rozpisywać, bo ta liga jest bardziej znana przeciętnemu kibicowi. Własny parkiet, szersza kadra + kilka pozycji bijących potencjałem na głowę niemieckiego rywala.

Rzeszów -1,5 seta @1,88

Beziers - Maritsa Plovdiv

Ponownie typ bardziej "przeciwko" gościom, niż na gospodarza, ale po kolei. Bułgarki w tym sezonie straciły niemal wszystkie swoje kluczowe zawodniczki z poprzednich lat, gdzie potrafiły sensacyjnie wygrać kilka meczów z renomowanymi drużynami w LM. W zasadzie z I składu sprzed roku widzę tylko 2 zawodniczki: Milanova na przyjęciu i środkowa Usheva. Liga bułgarska do mocnych nie należy, więc bilans 3-0 też wrażenia na mnie nie robi, tym bardziej, że zagrały tak mało spotkań - podejrzewam, że kwestie covidowe i organizacyjne. Beziers to uznana marka, liga francuska. W tabeli stoją być może przeciętnie (bilans 4-6), ale zawodniczki w żadnym wypadku nie są anonimowe. Na ataku Kubanka i młoda utalentowana zawodniczka z Argentyny - Cugno, na przyjęciu Peruwianka Leyva, Brazylijka Basso, Kanadyjka Howe. Rozgrywka Kanadyjka King, grająca wcześniej w lidze niemieckiej, gdzie miałem okazję ją oglądać wiele razy. Środek to reprezentantka Kolumbii - Soto, libero doświadczona Francuzka. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Zawodniczki te są mi zdecydowane bardziej znane, wiele to reprezentantki swojego kraju. Owszem nie są to światowe potęgi siatkówki, ale cała mieszanka wygląda dla mnie bardziej jakościowo, niż Bułgarki.

Beziers -1,5 seta @1,85 (wczoraj łapałem win po @1,9, ale cóż, poleciało raz, dwa...)

oraz dubel: Beziers + Rzeszów @2,12
Takie rzeczy tylko w kobiecej siatkówce, wygrać pierwszego seta do 10, żeby drugiego przefikać do 19, z 3 i 4 setem podobna sytuacja.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel vs Hebar
Poniżej 136.5 pkt @1.86 betclic
Jastrzębski Węgiel poniżej 75.5 pkt @1.61 1xbet

Zaczynamy przygodę z Ligą Mistrzów siatkówki męskiej, do Polski przybywa Bułgarski zespół Hebar.
Zacytuję tu fragment wywiadu Toniuttiego "Bułgarska drużyna przebrnęła przez kwalifikacje, więc dla nich już sam awans do fazy grupowej jest ogromnym sukcesem"
Zgodzę się w 100% , Hebar to drużyna złożona z doświadczonych zawodników lecz już wiekowych ( Massari 33 , Todor Aleksiew 38 , Teodor Sałparow 39 czy Josifow 36 ) i niczego im nie ujmując to drużyna wystarczy na Bułgarskie podwórko , nie na LM (gdzie już w kwalifikacjach mocno się męczyli z zespołami z Wysp Kanaryjskich czy z Białorusi , jedynie brawo za pokonanie Olympiakosu - ale to dalej nie poziom PlusLigi) i przede wszystkim nie na mistrza Polski !

Jastrzębski Węgiel tylko bez Boyera , po izolacji wróci Biniek i Szymura. Zagra więc prawdopodobnie najmocniejszy skład na czele z Hadrava który godnie zastępuje atakującego (w meczu z Katowicami 67% skuteczności w ataku i 15pkt)

Przechodząc do typów to pobrałem z rana bo zaraz spadną...
Zakładam że mecz skończy się 3-0 , po prostu nie widzę innej ścieżki.
Under 136 daje możliwość wywalczenia średnio max. 20pkt w secie przez Hebar oraz under 75 Jastrzębskiego Węgla stawia nas w sytuacji że w tych 3 setach nie będzie gry na przewagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
J 3K

josh91

Użytkownik
17:00 Fenerbahce Istanbul - AS Cannes

Fenerbahce -1,5s 1.40 Superbet do AKO np. z JSW (-1,5s)
Fenerbahce DW 3:0 2.30 Superbet (dla odważnych)

Fenerbahce -11.5 pkt 1.85 Superbet

na szybko, bo mecz za kilkanaście minut... sorry, że tak późno ale dopiero zaktualizowali składy meczowe na stronie CEV (normalnie są już dzień przed tak jak JSW - Hebar...), jak ktoś nie zdąży to może warto LIVE.
Francuzi po mistrzostwie kraju w tym sezonie zostali czerwoną latarnią ligi, przedostatnie miejsce. W dodatku pojechali do Turcji w 11 bez podstawowego rozgrywającego (Gelinskiego), rozgrywał będzie Allan Tschupp zawodnik rocznik 2002, który ani razu w tym sezonie nie grał. Ponadto kontuzji doznał Gabrielle Nelli oraz środkowy Krasimir Georgiev.
Fenerbahce tylko bez Seyeda na środku. Jak dla mnie to powinien być mecz prowadzony pod dyktando gospodarzy.

1 SET: 28-26
2 SET: 25-21
3 SET: 25-22

Jastrzębie w godzinę kompletnie wybiło Bułgarom siatkówkę z głowy: 3:0 (25:11, 25:16, 25:14)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
trumf 984

trumf

Użytkownik
Witam. Ktoś jutro gra coś w stronę Projektu w meczu z Dynamem? Moim zdaniem kursy są mocno przesadzone. Dynamo 1.09, Projekt 6.80. Można złapać fajne handicapy w stronę klubu z Warszawy. Osobiście będę grał Projekt +11,5 po kursie 2.28.
 
Ostatnia edycja:
J 3K

josh91

Użytkownik
Witam. Ktoś jutro gra coś w stronę Projektu w meczu z Dynamem? Moim zdaniem kursy są mocno przesadzone. Dynamo 1.09, Projekt 6.80. Można złapać fajne handicapy w stronę klubu z Warszawy. Osobiście będę grał Projekt +11,5 po kursie 2.28.
W mojej opinii jest to słaby pomysł. Warszawa poleciała w 10 bez Blankenaua, Petkovica, Kowalczyka i Gałązki. Bez zmian na rozegraniu, ataku i środku. Dynamo pełny skład tylko Poletaev nie będzie grał, Kliuka na ataku, a Uranaut i Semyshev lewe.
Nie mówię, że nie wejdzie ale to chyba zbyt ryzykowny typ. Nie ruszałbym tego meczu.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
W mojej opinii jest to słaby pomysł. Warszawa poleciała w 10 bez Blankenaua, Petkovica, Kowalczyka i Gałązki. Bez zmian na rozegraniu, ataku i środku. Dynamo pełny skład tylko Poletaev nie będzie grał, Kliuka na ataku, a Uranaut i Semyshev lewe.
Nie mówię, że nie wejdzie ale to chyba zbyt ryzykowny typ. Nie ruszałbym tego meczu.
Odnośnie Warszawy zgoda, ale co do Rosjan to pomyliłeś Moskwę z St.Petersburgiem. Tak czy tak Moskwa jest jeszcze lepsza IMO ;)

Gratulacje za Fenerbahce. Dla mnie to zbierania indywidualności, a nie drużyna i farta mieli, że trafili na Cannes w takich brakach personalnych. W rewanżu w pełnych składach za pewne spróbuję czegoś w kierunku Francuzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3K

josh91

Użytkownik
Fajny był po południa handicap na fortunie 19.5 kurs 1.45
to zdecydowanie lepsza opcja...
Odnośnie Warszawy zgoda, ale co do Rosjan to pomyliłeś Moskwę z St.Petersburgiem. Tak czy tak Moskwa jest jeszcze lepsza IMO ;)

Gratulacje za Fenerbahce. Dla mnie to zbierania indywidualności, a nie drużyna i farta mieli, że trafili na Cannes w takich brakach personalnych. W rewanżu w pełnych składach za pewne spróbuję czegoś w kierunku Francuzów.
Sorry, mój błąd - nie wiem czemu w ogóle pomyślałem o Zenicie St. Petersburg... chyba coś patrzyłem jaki skład z Benfica :D
Tak czy inaczej, Dynamo najmocniejszym zestawieniem raczej jutro nie będzie miało problemów z Warszawą, która nie ma żadnego pola manewru.

Dzięki, uważam podobnie - jeżeli Cannes będzie w pełnym składzie z Gelinskim itd. to mają sporą szansę w rewanżu.
Obydwa zespoły w tej grupie i tak będą bite przez Perugie i Trento.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Kędzierzyn-Koźle - OK Maribor
Typ: - 135.5 punktów w meczu 1.63
Fortuna

O składach nie ma co pisać bo to jest różnica kilku klas. Dzisiaj będzie mecz w jedną stronę podobnie jak wczoraj w Jastrzębiu-Zdroju. Nikt tu chyba sobie nie wyobraża innego wyniku niż 3:0. Moim zdaniem linia wystawiona przez fortunę jest źle oszacowana i jest to bardzo dobry kurs. Dla porównania STS wystawia -128.5 za 2.00 gdzie fortuna daje 2.61. Ja obstawiam bezpieczniej i sądzę, że rywale w żadnym secie nie zdobędą więcej jak 20 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja dzisiaj probuje overy w meczach Lube i Friedrichshafen, do Wloch przyjezdza 2ga aktualnie druzyna ligi Rosyjskiej, do tej pory zawsze z Lube minimum seta ugrywali, ostatni swoj mecz 3:0 przegrali w lutym tego roku w lidze mistrzow, wiec mysle, ze powalcza. Kurs 1.85 w noblebet za over 3.5 seta bardzo ciekawy. Drugi mecz tez widze overowo (ov 3.5s) Niemcy wcale takimi pewnymi faworytami do zwyciestwa wg mnie nie beda. Belgowie maja na nich patent i dzisiaj tez zapowiada sie mecz walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
P 984

prolog

Użytkownik
Ja próbuję zakse/Berlin/zenit/Skrę wszystko po 3:0. Każdy z nich gra u siebie, różnice kadrowe są znaczące i jeśli każda z dużyn podejdzie na 100 procent do spotkania i nie będzie lekceważyć przeciwnika to powinno być lekko i przyjemnie.
 
Do góry Bottom