>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Też uważam tak jak ty wyciągnęli reke do nich juz w drugim secie dali się nakręcić bo zaksa już przegrywala chyba 7 pkt a ich doszli . 3 set i tieabreak zenit przegrał na własne życzenie.... skra tam tez wygrała pare lat temu 3:2 a w rewanżu i tak odpadła...
Nie ma co porównywać. Zaksa to nie Skra, poza tym Zenit był wtedy zupełnie innym zespołem.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W kto się spodziewał ze Lube przyjedzie do KK i zmluci 3 0 Zakse? Pewnie mało kto po meczu we Włoszech. Kto spodziewał się ze Zaksa łatwo będzie przegrywać po 2 setach w Rosji. Pewnie mało kto patrząc na wcześniejsze mecze obu ekip. Więc uważam tak jak inni. Value w KK jest po stronie Kazania i warto grać ich win w meczu. Czy uda się doprowadzić do złotego seta czy będzie 3 0 3 1 dla Kazania tego nie chce osądzać.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Panowie, forum ma pomóc z walką z bukmacherem, nie ma co się gryźć między użytkownikami i udowadniać kto ma racje i kto jest lepszy. Wypominanie sobie kto po ile gra kupony jest żenujące, każdy gra za ile może i na ile pozwalają mu finanse. Pomagajmy sobie analizami i spostrzeżeniami i będzie super
do usuniecia
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie, może już koniec tych bezsensownych wpisów? Co kogo interesuje kto za ile gra? Każdy gra za ile chce więc zakończmy tę bezsensowną rozmowę.
 
S 0

szewa73

Użytkownik
Co sądzicie dzisiaj o awansie Busto?
1 mecz wygrały 3:2 na wyjeździe kurs na ich awans u niektórych buków to nawet 4 myślę że warto grać próbować
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Co sądzicie dzisiaj o awansie Busto?
1 mecz wygrały 3:2 na wyjeździe kurs na ich awans u niektórych buków to nawet 4 myślę że warto grać próbować
Moim zdaniem kurs na Vakifbank jest nie do gry, ale to samo tyczy się Busto. Vakifbank jest zespołem dużo lepszym. Busto zagrało świetne spotkanie od 3 seta, a wygrało i tak tylko i wyłącznie dzięki błędom turczynek w 5 secie (vide 13-13 i aut Zehry Gunes).

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że Haak zagrała słabe spotkanie. Procentowo nie jest źle. 27 punktów i 45% w ataku, chociaż ja nią to i tak mało.

1. Dawała tlen Busto na zagrywce 6 zepsutych na 14 zaserwowanych piłek i 0 asów, to do niej ni podobne.
2. Wyrzucała piłki w aut w momentach kiedy Busto łapało kontakt.

Do tego Gabi w obronie grała zjawiskowo, natomiast w ataku bardzo słabo. No i MBH skończyła tylko 12 piłek. Zakładam, że Guidetti nie pozwoli na to, żeby Vakifbank odpadł. Przegrana w taju to żadna strata. Spodziewam się tutaj wygranej Vakifbanku za 3 punkty i dużo większej koncentracji. Dużej przewagi na środku gdzie gra wspaniała Gunes i zabójczych ataków Haak. Dziewczyny wiedzą ile kosztuje ich ten awans i wyjdą na maksymalnym spięciu.

Wystarczy sobie przypomnieć, że Vakifbank do meczu z Busto stracił tylko 4 sety. Jak nie zagrają Włoszki to spodziewam się awansu Vakifbanku.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
ZAKSA KK - ZENIT Kazań
Czuję że, dziś Zenit już z większym respektem podejdzie do meczu i wygra. To "last dance" Alekno, łatwo im nie będzie bo ZAKSA ma formę, jednak faworyt powinien dać pokaz gry i ograć naszych.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sir Safety Perugia vs Itas Trentino
Typ: powyżej 181.5 punktu
Kurs:1.70
Bukmacher: sts

Analiza:


Cześć Wszystkim!

Po udanym romansie z hiszpańską koszykówką wracamy do siatki. Dzisiaj bez zbędnego lania wody, liczę na jeden z najlepszych meczów siatkarskiego sezonu na całym świecie, a takie mecze aż chciałoby się żeby trwały jak najdłużej. Faworytem bukmacherów Perugia, ale podopieczni Vitala Heynena mają swoje problemy - najpierw musieli odrabiać wyjazdowe 3:0 z Modeną w LM i awansowali po złotym secie, następnie cudem tylko uniknęli straty drugiego seta z Milano, co wyeliminowałoby ich z dalszej rywalizacji w fazie play-off ligi włoskiej. Drużyna miała świetny sezon, ale teraz jest trochę nierówna.
Z kolei Trentino zanotowało odnotowało w Lidze Mistrzów pewne zwycięstwo 6:1 w dwumeczu z drużyną z Berlina, a następnie odprawiła z kwitkiem Piacenzę w rodzimych rozgrywkach. Do walki z Perugią przystępują na pewno w dużo lepszych nastrojach, wszak w pierwszym meczu pokonali drużynę z Wilfredo Leonem w składzie aż 3:0, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Ile warta jest taka zaliczka bez utrzymania pełnej koncentracji pokazała Modena, która liczyła na złoty set i się mocno przeliczyła. Trentino nie może popełnić tego błędu i na pewno będzie tu walka o każdą piłkę - już 2 sety ugrane wystarczą do awansu i ten cel powinien im przyświecać od pierwszego gwizdka. Mają na pewno kim postraszyć, rewelacyjny Nimir w ataku, na środku serbski duet Lisinac - Podrascanin, no słowem wszystko jest w ich rękach.
Ostatnie pojedynki między tymi drużynami raczej bezkompromisowe, próżno szukać tutaj tie-breaków, najczęściej kończyło się 3:0 lub 3:1 w którąkolwiek ze stron. Dzisiaj liczę jednak na bardzo wyrównany pojedynek, gdzie o wygranych setach zadecydują pojedyncze piłki. Praktycznie wszystkie ostatnie starcia tych drużyn z minimum 4 setami dawały nam wynik punktowy powyżej 181.5 punktu, więc jeżeli dzisiaj nie skończymy w 3 partiach to jest ogromna szansa na over punktowy.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Imoco Conegliano vs Vakifbank, typ: Vakifbank +10,5 pkt @1,70 - 1xbet

Czas na najważniejszy mecz kobiet w tym sezonie. Zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie, więc nie ma tutaj zaskoczenia. Chciałem poczekać dłużej, ale kurs urósł już do niebotycznych rozmiarów, chociaż mam przeczucie, że w momencie wygrania ligi włoskiej przez Conegliano może być jeszcze wyższy.

Conegliano jest ogromnym faworytem. Nie ma co do tego wątpliwości. W tym momencie mają serię 62 wygranych spotkań z rzędu. Jednak uważam, że kurs na Vakifbank jest przesadzony. Zmierzą się między sobą dwie najlepsze drużyny, jest to tylko jedno spotkanie. Jeżeli Conegliano przydarzy się tak beznadziejne spotkanie jak dwa dni temu przeciwko Novarze, to podopieczne Guidettiego szybko pokarają rywalki.

Widzę tutaj elementy w drużynie włoskiej, które nie funkcjonują tak jak powinny. Bez wątpienia najważniejszym ogniwem jest Paola Egonu. Nie jest to już ta sama zawodniczka co w 2018 roku, kiedy to została najlepszą atakującą Mistrzostw Świata w wieku 20 lat. Paola gra teraz zdecydowanie bardziej technicznie. Nadal jest kompletnie nie do zatrzymania. Dlaczego? Dlatego, że Egonu nie szuka dziur w bloku, ani go nie obija. Ona po prostu atakuje nad blokiem. Nie ma szans żeby ją regularnie zatrzymywać. Zresztą, przytoczę statystyki. W tym sezonie ligi włoskiej Paola atakuje ze skutecznością 60%! W poprzednim meczu z Novara pobiła rekord punktowy ligi (poprzedni też należał do niej), zdobywając 47 punktów na 70% skuteczności! Niesamowite statystyki i wydaje się, że tak długo jak Egonu będzie latała sobie nad blokiem, tak długo może być problem z powstrzymaniem Conegliano.

Natomiast jest Paola i co dalej? Wszystkie zawodniczki, to zdecydowany, światowy top, ale... Miriam Sylla w meczach o stawkę się spala i gra bardzo nierówno. To samo tyczy się Kimberly Hill. Środek w mojej opinii zdecydowanie odstaje od tego, który będzie vis a vis. Monica De Gennaro to klasa światowa, ale również zdarzają się jej gorsze mecze.

Vakifbank musi podejść do tego meczu bardzo dobrze zorganizowany taktycznie i o to też podejrzewam świetnego szkoleniowca jakim jest Guidetti. Przede wszystkim Vakifbank będzie miał dużą przewagę na środku, bo zarówno Zehra Gunes jak i Milena Rasic są lepsze w ataku i bloku. Robin De Kruijf oraz Sarah Fahr będą zdecydowanie odstawać od rywalek, zresztą Wolosz nie gra do nich zbyt często.

Przede wszystkim trzeba celować zagrywką we wspomnianą wcześniej Sylle, która jest bardzo niestabilna pod presją. Vakifbank zarówno umie postraszyć ostrym flotem (Gunes i Gabi) oraz mocną zagrywką od Haak.

Trzeba oczekiwać bardzo dobrego meczu od Hatice Gizem Orge. Musi po prostu być zjawiskowa w obronie.

Maja Ognjenovic jest zawodniczką lepszą od Joasi Wolosz i to bez dwóch zdań.

I przede wszystkim Isabelle Haak musi zagrać bardzo dobre spotkanie, o co akurat się nie martwię. Pod koniec sezonu trochę gorzej wygląda w polu serwisowym, gdzie te zagrywki często lądują w siatce, natomiast w ataku to nadal fenomenalna dziewczyna i trzeba się cieszyć, że będziemy mogli obejrzeć pojedynek Haak vs Egonu.

No i przyjmujące. Hill w ataku potrafi zagrać słabo. Ale to samo tyczy się Vakifbanku, który moim zdaniem jednak ma większy potencjał mając MBH i Gabi. Gabi w ataku potrafi odstawać, ale ta dziewczyna w obronie gra lepiej niż niejedna libero i tylko tego od niej oczekuje, żeby zagrała w obronie na swoim poziomie. Atak zostawmy innym, bo nie da się dzielić piłki między 4 zawodniczki.

Podsumowując wszystko uważam, że mając lepszy środek, lepszą rozgrywająca i lepszą obronę (nie mówię o przyjęciu), to kurs 1,35 jest bardzo przesadzony. Nie zdziwi mnie wygrana Conegliano, bo mając Egonu muszą być faworytkami. Zdziwi mnie natomiast gładka wygrana bez żadnej walki. Handicap jest spory, spodziewam się meczu o wysokim napięciu emocjonalnym i przede wszystkim co najmniej czterech setów. Nie sądzę również , żeby sety były jednostronne, więc handicap, w którym dodajemy Vakifbankowi +10,5 punktu bardzo mnie satysfakcjonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Imoco Conegliano vs Vakifbank, typ: Vakifbank +10,5 pkt @1,70 - 1xbet

Czas na najważniejszy mecz kobiet w tym sezonie. Zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie, więc nie ma tutaj zaskoczenia. Chciałem poczekać dłużej, ale kurs urósł już do niebotycznych rozmiarów, chociaż mam przeczucie, że w momencie wygrania ligi włoskiej przez Conegliano może być jeszcze wyższy.

Conegliano jest ogromnym faworytem. Nie ma co do tego wątpliwości. W tym momencie mają serię 62 wygranych spotkań z rzędu. Jednak uważam, że kurs na Vakifbank jest przesadzony. Zmierzą się między sobą dwie najlepsze drużyny, jest to tylko jedno spotkanie. Jeżeli Conegliano przydarzy się tak beznadziejne spotkanie jak dwa dni temu przeciwko Novarze, to podopieczne Guidettiego szybko pokarają rywalki.

Widzę tutaj elementy w drużynie włoskiej, które nie funkcjonują tak jak powinny. Bez wątpienia najważniejszym ogniwem jest Paola Egonu. Nie jest to już ta sama zawodniczka co w 2018 roku, kiedy to została najlepszą atakującą Mistrzostw Świata w wieku 20 lat. Paola gra teraz zdecydowanie bardziej technicznie. Nadal jest kompletnie nie do zatrzymania. Dlaczego? Dlatego, że Egonu nie szuka dziur w bloku, ani go nie obija. Ona po prostu atakuje nad blokiem. Nie ma szans żeby ją regularnie zatrzymywać. Zresztą, przytoczę statystyki. W tym sezonie ligi włoskiej Paola atakuje ze skutecznością 60%! W poprzednim meczu z Novara pobiła rekord punktowy ligi (poprzedni też należał do niej), zdobywając 47 punktów na 70% skuteczności! Niesamowite statystyki i wydaje się, że tak długo jak Egonu będzie latała sobie nad blokiem, tak długo może być problem z powstrzymaniem Conegliano.

Natomiast jest Paola i co dalej? Wszystkie zawodniczki, to zdecydowany, światowy top, ale... Miriam Sylla w meczach o stawkę się spala i gra bardzo nierówno. To samo tyczy się Kimberly Hill. Środek w mojej opinii zdecydowanie odstaje od tego, który będzie vis a vis. Monica De Gennaro to klasa światowa, ale również zdarzają się jej gorsze mecze.

Vakifbank musi podejść do tego meczu bardzo dobrze zorganizowany taktycznie i o to też podejrzewam świetnego szkoleniowca jakim jest Guidetti. Przede wszystkim Vakifbank będzie miał dużą przewagę na środku, bo zarówno Zehra Gunes jak i Milena Rasic są lepsze w ataku i bloku. Robin De Kruijf oraz Sarah Fahr będą zdecydowanie odstawać od rywalek, zresztą Wolosz nie gra do nich zbyt często.

Przede wszystkim trzeba celować zagrywką we wspomnianą wcześniej Sylle, która jest bardzo niestabilna pod presją. Vakifbank zarówno umie postraszyć ostrym flotem (Gunes i Gabi) oraz mocną zagrywką od Haak.

Trzeba oczekiwać bardzo dobrego meczu od Hatice Gizem Orge. Musi po prostu być zjawiskowa w obronie.

Maja Ognjenovic jest zawodniczką lepszą od Joasi Wolosz i to bez dwóch zdań.

I przede wszystkim Isabelle Haak musi zagrać bardzo dobre spotkanie, o co akurat się nie martwię. Pod koniec sezonu trochę gorzej wygląda w polu serwisowym, gdzie te zagrywki często lądują w siatce, natomiast w ataku to nadal fenomenalna dziewczyna i trzeba się cieszyć, że będziemy mogli obejrzeć pojedynek Haak vs Egonu.

No i przyjmujące. Hill w ataku potrafi zagrać słabo. Ale to samo tyczy się Vakifbanku, który moim zdaniem jednak ma większy potencjał mając MBH i Gabi. Gabi w ataku potrafi odstawać, ale ta dziewczyna w obronie gra lepiej niż niejedna libero i tylko tego od niej oczekuje, żeby zagrała w obronie na swoim poziomie. Atak zostawmy innym, bo nie da się dzielić piłki między 4 zawodniczki.

Podsumowując wszystko uważam, że mając lepszy środek, lepszą rozgrywająca i lepszą obronę (nie mówię o przyjęciu), to kurs 1,35 jest bardzo przesadzony. Nie zdziwi mnie wygrana Conegliano, bo mając Egonu muszą być faworytkami. Zdziwi mnie natomiast gładka wygrana bez żadnej walki. Handicap jest spory, spodziewam się meczu o wysokim napięciu emocjonalnym i przede wszystkim co najmniej czterech setów. Nie sądzę również , żeby sety były jednostronne, więc handicap, w którym dodajemy Vakifbankowi +10,5 punktu bardzo mnie satysfakcjonuje.
Skąd 70% Egonu w ostatnim meczu? 59% 39/66 + 7 bloków i 1 as
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Conegliano vs Vakifbank, typ: Conegliano -1,5 seta @1,80 - 1xbet

Polecam brać, bo zaraz spadnie na łeb.

// Jakieś argumenty co do typu? suchych typów nie podajemy. zibi16


zibi16 zibi16 takie typy znikają z oferty w mgnieniu oka. Albo podam, albo nie będzie czego grać. Argument masz niżej.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Spadnie bo? Nie widze jakiegoś value zeby kobieca siatkówkę w finale z handi pobierać po kursie ok 1.80. Poza tym mecz dopiero za 9dni, jeszcze sporo rzeczy może wyjść po drodze
Ale ja widzę value. Vakifbank jeszcze nie wyleciał do Włoch, natomiast ma 5 koronawirusow. Nie są podane nazwiska, ale wątpię, żeby miały takie szczęście, że tylko ławka rezerwowych. Nawet jeżeli, to są bez rotacji, a trzeba doliczyć jeszcze podróż do Włoch.

Przy czym jeden typ nie wyklucza drugiego i mam oba zagrane. A jeżeli dorwę się do nazwisk to jeszcze zagram 3:0. Takie value.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Za tydzień to połowa zawodniczek Conegliano może mieć koronę. Stawianie 10dni przed w czasach covidu mija się z celem, ale życzę powodzenia
 
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Za tydzień to połowa zawodniczek Conegliano może mieć koronę. Stawianie 10dni przed w czasach covidu mija się z celem, ale życzę powodzenia
Mu tego nie wytłumaczysz. Ja próbowałem wybić mu z głowy stwierdzenie że 59% to nie 60%, a i tak bez skutku.
Panie BanksyGA BanksyGA najlepsze rozwiązanie to pograć Conegliano -4,5 hc z kursem 1,54 w 1xbet. Ponieważ takie mam przeczucie że na spokojnie wejdzie. Jak również chce ponownie zobaczyć zdjęcie Joanny Wołosz z pucharem w szatni :D (Typ + analiza) p.s. Panie BanksyGA BanksyGA coś kurs na handi setowy nawet nie drgnł, a miał spaść łeb na szyję.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Za tydzień to połowa zawodniczek Conegliano może mieć koronę. Stawianie 10dni przed w czasach covidu mija się z celem, ale życzę powodzenia
Jeżeli za tydzień wystąpi jakiekolwiek zakażenie koronawirusem, to będzie zwrot, bo mecz się nie odbędzie. Nie ma terminu, żeby go przełożyć. Moim zdaniem już teraz nie powinien się odbyć, bo cała drużyna Vakifbanku powinna zostać skierowana na izolację na 10 dni, co powoduje, że nie dostaną się do Włoch na czas.

W najgorszym wypadku będą to zwroty.

PS. Po tym jak napisałem post część z bukmacherów wycofała zdarzenie z oferty, natomiast cudowny 1xbet zwiększył kurs :D
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-1 o 09.05.52.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg


To jak dzisiaj będzie z tą ZAKSA?!
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja dalej na zabawie ze specjalkami na zawodników - coś tam buki zaczynają wrzucać - ale już mi się jedna sprawa podoba.

Nimir Abdel-Aziz poniżej 3.5 asa serwisowego - LV BET 1.60

Zakładam, że Paweł Zatorski już wrócił do dobrej kondycji fizycznej i pewność całej drużyny w elemencie przyjęcia będzie o wiele wyższa. Pierwszy taki mecz samego Nimira w karierze, w reprezentacji Holandii też nie miał okazji grać o taką stawkę + zawodników takich jak Al Hachdadi czy Nimir (czyli w pewnym sensie jednowymiarowych) ZAKSA jest w stanie mocno ograniczyć.

Będę dorzucał w trakcie dnia jak mi się coś będzie podobać.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Przed meczem Panów mam świrki wolejowe do Was pytania:

- jak długa przerwa wpłynie na dyspozycję obu ekip i czy fakt, że Trento ma ją dłuższą ma znaczenie ?
-czy znajomość hali będzie preferować Trento ?
- czy karuzela transferowa związana z Grbiciem i Semeniukiem w kontekście Perugii będzie miała znaczenie i ile w tym prawdy ?
- która drużyna lepiej opanuje stres ?
- w jakiej dyspozycji spodziewacie się Zatorskiego i jak jego obecność będzie miała wpływ na dyspozcyję serwisową Nimira ?
- która drużyna lepiej odrobi lekcję taktyki i będzie się jej konsekwentniej trzymać w dzisiejszym meczu?
-czy przegrany finał z Jastrzębiem zostanie w głowach ?

Jak to widzicie Świrki ?
 
Do góry Bottom