>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Maritsa Plovdiv vs ŁKS, typ: ŁKS -8,5 pkt @1,79 - forBet

Maritsa Plovdiv vs ŁKS, typ: 0:3 @2,70


Wczoraj zakład przestrzelony, ponieważ Vakifbank zagrał najmniejszym nakładem sił. Nie chce się rozpływać nad grą LKSu, bo wcale nie zagrały dobrze. Kiepski procent w ataku, przyjęcie też nienajlepsze. Dzisiaj natomiast rywalem będzie gospodarz i jestem w szoku patrząc na kursy.
Plovdiv jest drużyną dużo słabszą niż ŁKS. Mimo gry u siebie zostały rozjechane przez Mulhouse i to samo zrobi ŁKS. Są drużyną lepszą niż francuzki, szczególnie w ataku.
Dodatkowo ŁKS ma ogromne szanse na zajęcie 2. miejsca i to jest ich obowiązek. U gospodyń turnieju najlepiej zagrała Aleksandra Milanova, a wspierała ją Miroslava Paskova. Jednak cała reszta zagrała fatalnie, szczególnie w przyjęciu. Nie sądzę, żeby Milanova miała okazję z łatwością przedzierać się przez blok ŁKS-u. Podejrzewam, że mecz będzie równie szybki co wczorajszy. Nie ta półka.
Generalnie zgadzam się z kolegą, z jednym ale. ŁKS jest w tym sezonie ekipą grającą baaardzo nierówno. Super zagrania przeplatają fatalnymi, Potrafią seriami tracić punkty. Ekipa z Płowdiw rzeczywiście jest mizerna ale śmiem wątpić w szybkie 3-0 Łodzianek.:)
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
hehehe a kto poruszał temat o odpisywaniu na forum bo chyba nie ja
😊 Każdy ma swoje życie i poświęca czasu tyle ile może. Prawda jest że Olomouniec przegrał przecież nie napiszę że nie , po prostu okazał się słabszą drużyną i tyle co tu pisać więcej. Każdy ma swoje poglądy na typy i warto nimi się wymieniać po to jest to forum.
Ołomuniec dostał gładko, ale to nie zmienia faktu, ze Chemik w dalszym ciągu jest bardzo słaby i ja ląduję dzisiaj na ruskie ;)
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Żeby ogórki z Bułgarii miały w połowie meczu prawie 10 pkt więcej w ataku, to to jest dramat polskiej siatkówki. Zaorać to trzeba. Nie skończyć z nimi 6 ataków z rzędu z tak prostą zagrywką, to też zaorać trzeba. Teraz człowiek jeszcze bardziej żałuje, że Vakifbank tak się sfrajerzyl.
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Widzisz kolego, dzisiaj ciężko kogoś nazwać ogórkiem, bo może się to obrócić w drugą stronę. Jeszcze raz powtórzę ŁKS gra niesamowicie nierówno. Nie wiem dlaczego tak jest. Może to kwestia trenera? Nie mam pojęcia. Indywidualnie każda z siatkarek ŁKSu naprawdę ma duże możliwości, ale nie mogą stworzyć drużyny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Widzisz kolego, dzisiaj ciężko kogoś nazwać ogórkiem, bo może się to obrócić w drugą stronę. Jeszcze raz powtórzę ŁKS gra niesamowicie nierówno. Nie wiem dlaczego tak jest. Może to kwestia trenera? Nie mam pojęcia. Indywidualnie każda z siatkarek ŁKSu naprawdę ma duże możliwości, ale nie mogą stworzyć drużyny...
Ależ ja o tym wiem i mówiłem, że Zaroslińska ma niesamowita zdolność bicia prosto w blok, a Lazović to dla mnie żaden światowy talent, tak jak mówią to niektórzy. Natomiast nie ma co wywyższać Maritsy. To są ogórki, bułgarska siatkówka klubowa jest ogórkowa i tyle. Na całe szczęście ŁKS nie awansuje i same na to zapracowały.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Dobra. Kazan taki slaby czy Novara taka mocna? Czy Rosjanie ogolnie wyjebongo (patrzac na postawe Dynama w meczu z Trentino) w LM? Bo Chemik jest przecietny, handi bym przytulil na Rosjanki, ale nie jestem pewien czy to atakowac.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dobra. Kazan taki slaby czy Novara taka mocna? Czy Rosjanie ogolnie wyjebongo (patrzac na postawe Dynama w meczu z Trentino) w LM? Bo Chemik jest przecietny, handi bym przytulil na Rosjanki, ale nie jestem pewien czy to atakowac.
Novara jest bardzo mocna i niedoceniana. Turniejowa drużyna, aktualny mistrz europy (wtedy jeszcze miały Egonu w szczytowej formie), a w zeszłym sezonie na luzie byłyby w top4.

Mimo to myślę, że Chemik dostanie baty
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Na całe szczęście ŁKS nie awansuje i same na to zapracowały.
I tu się kolego z Tobą nie zgadzam :) Choćby dlatego, że im kibicuję. O awans oczywiście będzie trudno, ale wszystko jeszcze możliwe. Co do Katariny Lazović to nie wiem czy widziałeś ją kiedyś na żywo w akcji? Ja widziałem ją wielokrotnie i zapewniam Cię, że jest to talent nieprzeciętny. Dziewczyna jest znakomita, a będzie jeszcze lepsza. Jak dostanie dobrze nagraną piłkę to nie bierze jeńców. Niestety jak cała drużyna ŁKS jest obecnie pod formą. Takie jest moje zdanie. Tymczasem Policzanki grają znakomicie teraz... to wracam do oglądania. :)
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Fajnie dziewczyny z Polic wyglądają. Rosjanki są w lekkim szoku. Chociaż o 3-0 może być ciężko. A jednak 3-0. Brawo!
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wątpię, żeby awansowały, muszą wygrać z Mulhouse za 3 pkty i liczyć na bardzo słabe wyniki w reszcie, bo o ile pamiętam to tylko 3 drużyny z 2 miejsc wychodzą. Na razie to nawet 2 miejsca w grupie nie mają.

Co do Lazović to nie muszę oglądać na żywo, żeby widzieć, że jest mocno przehajpowana. To, że siatkarka kończy dobrze dograną piłkę to jej obowiązek. Nawet Kakolewska to potrafi czasami. Nieprzeciętny talent to Haak czy Karakurt. Lazović na razie nie jest nawet solidna, bo gra mocno w kratkę. Ma podstawy do bycia dobrą siatkarką, ale o żadnym supertalencie nie ma mowy.

A Chemik cudownie grał i pięknie wygrał. Mam nadzieję, że awansują co będzie ogromnym sukcesem w takiej grupie.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Kazań - Ołomuniec +20.5 2 1,70 (STS)

Obie ekipy z 0 pkt na koncie i bez szans na awans. Często rosyjskie ekipy takie mecze odpuszczają/ traktują treningowo i można się spodziewać sporej rotacji u Rosjanek. Handicapu myślę, że spokojnie do pokrycia.

Za mniejsza stawkę spróbowałbym pograć win Ołomuńca po 10.00.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kazań - Ołomuniec +20.5 2 1,70 (STS)

Obie ekipy z 0 pkt na koncie i bez szans na awans. Często rosyjskie ekipy takie mecze odpuszczają/ traktują treningowo i można się spodziewać sporej rotacji u Rosjanek. Handicapu myślę, że spokojnie do pokrycia.

Za mniejsza stawkę spróbowałbym pograć win Ołomuńca po 10.00.
Jest jeszcze kolejny turniej w Policach,a więc przypbędą dzisiejszej wygranej będą miały bilans meczy 1-2 i jeszcze duże szanse żeby w Policach zrobić 3 wygrane i walczyć o 2 miejsce w tej grupie.
 
M 389

mandragon99

Użytkownik
Chemik powalczy czy raczej skazywany na pożarcie? Wczoraj niby Dynamo też miało wygrać a oddali bez walki przez masę własnych błędow
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nikt dzisiaj nie będzie odpuszał ponieważ w grupie jest 6 meczy a nie 3 i takie Dynamo Kazań jak chce mieć jakiekolwiek szanse musi wygrać 3:0 mimo to lepiej wygląda wysoki handicap w stronę Olomunca tj +21.5 lub bezpieczniej +23.5 na fortunie, podobnie w meczu Vakifbanku one i tak wiedzą że wyjdą z 1 i będą dzisiaj rotowac składem a i tak wygrają 3;0 handicap na Maritse +25.5 lub bezpieczniej 27/28.5 . Obie ekipy grały że sobą rok czy dwa lata temu i Vakifbank wygrywał 20 i 22 punktami
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Brawa dla Chemika. Ogladajac ten mecz az do zmiany stron w tie breaku ani przez moment nie mialem wrazenia, ze Novara ten mecz ma pod kontrola. W tie breaku chyba zabraklo sil, bo z 3-1 zrobilo sie 5-12, a finalnie 6-15.

Bardzo dobra pozycja wyjsciowa Chemika przed kolejnym miniturniejem. Nie spodziewalem sie takiego obrotu spraw.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Karlovarsko - Trentino 1:3
Trentino -15,5
2,15

Wczoraj Trentino pokazało pazur i wygrało przegrany mecz z 0:2 wyciągnęli na 3:2 z Novosibirsk a to co pokazali w 5 secie to WoW... 3:2 prowadzili w 5 secie i zakończyło sie....15:2.
Dziś przeciwnik z dużo niższej półki, wczoraj przegrali 1:3 z Friedrichshafen bardzo wyraźnie punktami (21).
Dziś tylko i wyłącznie jest tak niskie handi, że Trentino może dać odpocząć swoim najlepszym zawodnikom, mimo tego uważam, że grając u siebie pokonają bardzo wyraźnie Karlovsko a przecież nie musi tak być i mogą wyjść najmocniejszym składem...
Handi uważam za niskie po tak dobrym kursie, moim zdaniem do meczu spadną kursy a handi się zwiększy dlatego pobieram już teraz.

Developres Rzeszów - Busto Arsizio
Rzeszów +14,5 1,72
powyżej 180,5 2,39

Wczoraj Rzeszów bardzo zawiodło i przegrało 1:3 z Niemieckim Schweriner natomiast Busto powalczyło i przegrały 2:3 z faworytem grupy Scandicci.
Natomiast ja osobiście uważam, że nie ma aż takiej przepaści pomiędzy tymi zespołami - wpadki się zdarzają a za taką uważam wczorajsza porażka, dziś liczę, że zobaczymy przynajmniej 4 sety.
Nie zdziwi mnie natomiast wygrana Rzeszowa jednak nie stawiam na nich.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Liga Mistrzów i Mistrzyń w tym sezonie to dobry żart.
Chemik prawie wygrywa grupę we Włoszech. Vakifbank męczy się z ŁKSem, Rzeszów przegrywa ze słabiutkim Schweriner, Lokomotiv prawie ogrywa na wyjeździe Trentino, a później gra fatalnie przeciwko słabemu Friedrichshafen.
Kufel dla tego kto przewidział by tak chore wyniki :D
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Liga Mistrzów i Mistrzyń w tym sezonie to dobry żart.
Chemik prawie wygrywa grupę we Włoszech. Vakifbank męczy się z ŁKSem, Rzeszów przegrywa ze słabiutkim Schweriner, Lokomotiv prawie ogrywa na wyjeździe Trentino, a później gra fatalnie przeciwko słabemu Friedrichshafen.
Kufel dla tego kto przewidział by tak chore wyniki :D
No nie do końca bym się z tym wpisem zgodził...
Co prawda Chemik był blisko wygrania grupy ale czy tak naprawdę blisko? Novara prowadziła już 2:0 i przyszło rozluźnienie lecz w 5 secie pokazały już tak naprawdę kto tutaj rządzi.

Vakifbank męczy się z ŁKS? Wygrały 3:0 więc nie bardzo rozumiem w jakim sensie męczy się? W 1 secie prowadziły co prawda 23:17 no ale końcówka seta pokazała, która drużyna jest lepsza - 8 punktów z rzędu i wygrany set 23:25, 2 set to już pewne zwycięstwo do 17.

Tutaj akurat się zgadzam, Rzeszów nie powinien przegrać meczu wczoraj.

Jeśli chodzi o Novosibirsk to fakt prawie pokonał Trentino ale nie zapominajmy, że Trentino ma swoje problemy z COVID, co prawda grali zawodnicy ale Oni wrócili nie tak dawno do treningów.

A Friedrichshafen wcale nie jest takie słabe jak to napisałeś. Mają kilka zawodników na bardzo dobrym poziomie jak D. Vincić, N. Marechal, M. Steuerwald, M. Bohme czy chociażby L. Weber i Fiel, która grał chociażby w SKRZE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
Do góry Bottom