>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy na Ligę Mistrzów zarówno Panów jak i Pań
Już od 22 Września rozpoczną się kwalifikacje do Ligi mistrzów a zakończą się 29 Października.
17 Listopada rozpocznie się główny turniej a zakończy się finałem 1 maja 2021 roku.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zanim rozpoczną się prawdziwe emocje przed nami jeszcze kwalifikacje do Ligi mistrzów.
W kwalifikacjach wystartuje aż 18 drużyn z czego tylko 2 drużyny awansują i znajdą się w fazie grupowej.
Będą 2 rundy kwalifikacji.
W I rundzie 18 drużyn zostanie podzielonych na 6 grup po 3 drużyny.
Każda drużyna rozegra po 3 spotkania z każdym (każda drużyna rozegra turniej u siebie).
22-24.09
29.9-01.10
6-9.10

Najlepsza drużyna w każdej grupie awansuje do II rundy i w ten sposób pozostanie 6 drużyn w walce.
W II rundzie 6 drużyn zostanie podzielona na 2 grupy po 3 drużyny i tutaj również każda drużyna rozegra turniej u siebie więc również każdy z każdym zagra 3 razy.
13-29.10


Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png

Również Panie przed rozpoczęciem fazy grupowej rozegrane zostaną kwalifikacje tyle, że u Pań o 3 miejsca powalczy 12 drużyn.
12 drużyn zostanie podzielone na 6 par i zwycięzcy w II fazie zostaną podzieleni na 3 pary i zwycięzca każdej pary awansuje do fazy grupowej.
I runda 22-24.09
II runda 29.09-01.10

Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ktoś wie co się dzieje w Soligorsku? Wirus i jadą juniorami? Kurs na Szwajcarów poleciał już do 1.20 i to nie jest spowodowane tym, że u siebie grają :D

Przy okazji czas zagrać coś u kobiet.

ŁKS Łódź vs Calcit Kamnik, typ: Calcit +15,5 pkt @1.84 - STS Akurat dzisiaj lodzianki zagrały dobry mecz

Czas zacząć od kursów. Powyższy handicap w stsie po 1.84, a w Fortunie po 1.30. Żaden z nich nie wydaje mi się prawidłowy. W normalnych okolicznościach ŁKS powinien roznieść Calcit. Zdecydowanie lepszy skład, mecz w Łodzi. Ale... Forma lodzianek jest daleka, ale to daleka od optymalnej.

ŁKS zaczyna dopiero zmagania w kwalach do LM. Poprzednie mecze z Hapoelem Kfar Saba zostały wygrane poprzez walkower. Natomiast w lidze podopieczne Giuseppe Cuccariniego grają skandalicznie słabo. Po trzech spotkaniach powinny być liderkami, a przegrały 0:3 z Bielskiem i 2:3 z Kaliszem. Zdołały wygrać tylko z beniaminkiem ze Świecia 3:0. Co ciekawe, bilans setowy lodzianek u siebie wynosi 2:6. Siatkarki ŁKS-u muszą się dotrzeć i zgrać, ale kilka dni temu wyglądały tragicznie w meczu z Kaliszem, wątpię, żeby w tak krótkim czasie ich gra się poprawiła.

Calcit również nie grał jeszcze w eliminacjach do LM. Oba mecze przeciwko drużynie Mladostu Zagrzeb wygrały walkowerem. W lidze natomiast pewnie wygrały trzy spotkania, bilans setowy wygląda imponująco (9:1), ale trzeba przyznać, że liga słoweńska odstaje poziomem od ligi polskiej.

Nie jest to w żadnym wypadku typ w stronę Calcitu, a przeciwko ŁKS-owi. Nie przytaczam personaliów, ponieważ jak wspomniałem... drużyna z Łodzi jest znacznie lepsza. Natomiast patrząc na ich tragiczną grę w polskiej lidze, uważam, że siatkarki ze Słowenii nie muszą wcale przegrać ponad 15 punktami, a może i uda się zagrać dwa bliskie sety... skoro fatalnym kaliszankom się udało?
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ŁKS Łódź - Calcit Kamnik 3:0
ŁKS -15,5
3,00 Bardzo pewnie 29 punktami

Ja idę wręcz odwrotnie niż kolega wyżej. Stawiam zdecydowanie zwycięstwo gospodyń.
ŁKS może i w lidze nie prezentuje się za dobrze ale nie ma co porównywać obu drużyn i tego, że w lidze Słoweńskiej wygrywają praktycznie wszystko po 3:0.
W poprzednim sezonie Calcit grał w Pucharach europejskich i przegrywał dość zdecydowanie z dużo słabszymi drużynami niż ŁKS.
Myślę, że warto pobrać ten kurs z Fortuny bo to jest moim zdaniem promocja.
Postawiłem 200zł a jak będzie zobaczymy.
Powodzenia.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
briko 11,9K

briko

Użytkownik
ŁKS Łódź - Calcit Kamnik
ŁKS -15,5 3,00

Ja idę wręcz odwrotnie niż kolega wyżej. Stawiam zdecydowanie zwycięstwo gospodyń.
ŁKS może i w lidze nie prezentuje się za dobrze ale nie ma co porównywać obu drużyn i tego, że w lidze Słoweńskiej wygrywają praktycznie wszystko po 3:0.
W poprzednim sezonie Calcit grał w Pucharach europejskich i przegrywał dość zdecydowanie z dużo słabszymi drużynami niż ŁKS.
Myślę, że warto pobrać ten kurs z Fortuny bo to jest moim zdaniem promocja.
Postawiłem 200zł a jak będzie zobaczymy.
Powodzenia.​

No właśnie miałem pisać posta bo kursy w fortunie jakieś dziwne i jest value aby to pograć. Ale teraz widzę kurs to już tylko 1,59 więc kto zwrócił na to uwagę to pogral.

Jeszcze jedna uwaga do meczu Amriswil w LM mężczyzn, Szwajcarzy zagrają z Soligorskiem, który zagra tylko w 10 osobowym składzie mowa o Soligorsku.
Wczoraj kursy i dziś rano na Szwajcarow oscylowały ok 2,5 no szok!! Bardziej ograny zespół Szwajcarii nie powinien mieć problemów aby zgarnąć 3pkt z tego co widzę w składzie znajdziemy między innymi Greka Dmytro Fillipowa kiedys grywal w Jastrzębskim , zaciag niemiecki Björn Höhne i Georg Escher. Myślę że Białorusini co mogą ugrać to max jednego seta.
 

Załączniki

BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jeszcze jedna uwaga do meczu Amriswil w LM mężczyzn, Szwajcarzy zagrają z Soligorskiem, który zagra tylko w 10 osobowym składzie.
Wczoraj kursy o dziś rano na Szwajcarow oscylowały ok 2,5 no szok!! Bardziej ograny zespół Szwajcarii nie powinien mieć problemów aby zgarnąć 3pkt z tego co widzę w składzie znajdziemy między innymi Greka Dmytro Fillipowa kiedys grywal w Jastrzębskim , zaciag niemiecki Björn Höhne i Georg Escher. Myślę że Białorusini co mogą ugrać to max jednego seta.
Od początku wiadomo, że zagrają w 10, a kursy diametralnie się odwróciły. Szukałem czy może ktoś wypadł jeszcze w ostatniej chwili, ale nic nie mogę znaleźć.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
A patrzyłeś może na tej stronie niby oficjalne składy.
Przecież to pierwsza rzecz, którą się sprawdza :D

Dostępni są również Yauheni Hretski i Maksim Bahatka, czego na stronie federacji jeszcze nie uwzględnili. Ale nadal nie mogę znaleźć powodu takich kursów. Może jak już rozpocznie się prezentacja zawodników, to będzie można obczaić czy kogoś brakuje w składzie.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chemik Police vs SK Olomouc, typ: poniżej 3,5 seta @1,84 - Etoto

Chemik w tym sezonie wygląda naprawdę marnie. Bardzo brakuje wsparcia Jovanie Brakocevic, która tam ciągnie policzanki ile może. Jednak Liga Mistrzyń to zupełnie inne rozgrywki. Różnica pomiędzy ligą polską, a czeską również. Nie oszukujmy sie, ale Olomouc nie ma czego szukać w meczu z Chemikiem. To jest idealna okazja, żeby odbić sobie ostatnie 1:3 z Budowlanymi j zdecydowanie podnieść morale. Olomouc w lidze przewodzi, ale - tutaj bardzo ważne! - rozegrał dopiero pięć spotkań. Przez prawie 2 miesiące przebywał na kwarantannie. Rozegrał mecz 3 dni temu, a wcześniejszy 8 października. I bez tego byłyby skazane na pożarcie, ale z całym szacunkiem... Półtora miesiąca bez rytmu meczowego i spotkanie z Chemikiem we Włoszech? To nie może wyjść.

Ja jak to ja, wolę się zabezpieczyć, więc gram poniżej 3,5 seta, na wypadek gdyby Chemik chciał się ośmieszyć. Natomiast w ogóle nie wchodzi w grę inny wynik niż 3:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Chemik Police vs SK Olomouc, typ: poniżej 3,5 seta @1,84 - Etoto

Chemik w tym sezonie wygląda naprawdę marnie. Bardzo brakuje wsparcia Jovanie Brakocevic, która tam ciągnie policzanki ile może. Jednak Liga Mistrzyń to zupełnie inne rozgrywki. Różnica pomiędzy ligą polską, a czeską również. Nie oszukujmy sie, ale Olomouc nie ma czego szukać w meczu z Chemikiem. To jest idealna okazja, żeby odbić sobie ostatnie 1:3 z Budowlanymi j zdecydowanie podnieść morale. Olomouc w lidze przewodzi, ale - tutaj bardzo ważne! - rozegrał dopiero pięć spotkań. Przez prawie 2 miesiące przebywał na kwarantannie. Rozegrał mecz 3 dni temu, a wcześniejszy 8 października. I bez tego byłyby skazane na pożarcie, ale z całym szacunkiem... Półtora miesiąca bez rytmu meczowego i spotkanie z Chemikiem we Włoszech? To nie może wyjść.

Ja jak to ja, wolę się zabezpieczyć, więc gram poniżej 3,5 seta, na wypadek gdyby Chemik chciał się ośmieszyć. Natomiast w ogóle nie wchodzi w grę inny wynik niż 3:0.

Niestety nie mogę się zgodzić z Tobą, bo gra Chemika wygląda słabo by nie powiedzieć fatalnie i jutro czeka je ciężki moim zdaniem mecz. Może to tylko liga Czeska ale w obecnej sytuacji gdzie widać że Police nie mają ustabilizowanej formy, gdzie z drugiej strony Olomouniec ma tą stabilizację i wygrywa póki co wszystko na swoim podwórku. Pewnie może być tak, że jutro nie dość że Brakocevic będzie ciągnęła grę to ktoś jej w tym jeszcze pomoże, lecz myślę że gdy Czeski wygrają pierwszego seta, co jest bardzo realne, to czy Police w obecnej formie, będą w stanie powalczyć. Wiem że to kobiety i potrafią przegrać wygrany mecz, ale skłaniam się do pogrania każdego handi setowego w stronę Czeszek, chodź i kurs na zwycięstwo kusi. Uważam że jeżeli nikt Serbce nie pomoże to sama też nie wygra tego, bo ona sama niestety, czasami również potrafi falować w ataku, co nie zmienia faktu że gdyby nie obecnośc Jovany to bym grał czysty win naszych sąsiadek.

Typ : Olomouc +1,5 seta @ 3,95
lub +2,5 seta @ 1,88
Dla odważnych win Olomouc @ 6.5

efortuna
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Niestety nie mogę się zgodzić z Tobą, bo gra Chemika wygląda słabo by nie powiedzieć fatalnie i jutro czeka je ciężki moim zdaniem mecz. Może to tylko liga Czeska ale w obecnej sytuacji gdzie widać że Police nie mają ustabilizowanej formy, gdzie z drugiej strony Olomouniec ma tą stabilizację i wygrywa póki co wszystko na swoim podwórku. Pewnie może być tak, że jutro nie dość że Brakocevic będzie ciągnęła grę to ktoś jej w tym jeszcze pomoże, lecz myślę że gdy Czeski wygrają pierwszego seta, co jest bardzo realne, to czy Police w obecnej formie, będą w stanie powalczyć. Wiem że to kobiety i potrafią przegrać wygrany mecz, ale skłaniam się do pogrania każdego handi setowego w stronę Czeszek, chodź i kurs na zwycięstwo kusi. Uważam że jeżeli nikt Serbce nie pomoże to sama też nie wygra tego, bo ona sama niestety, czasami również potrafi falować w ataku, co nie zmienia faktu że gdyby nie obecnośc Jovany to bym grał czysty win naszych sąsiadek.

Typ : Olomouc +1,5 seta @ 3,95
lub +2,5 seta @ 1,88
Dla odważnych win Olomouc @ 6.5

efortuna
A jaką stabilizację ma Ołomuniec, który przez 43 dni nie był na boisku, a jak wrócił to wygrał z drużyną na poziomie polskiej drugiej ligi kobiet? Nie znasz ani jednej zawodniczki zapewne (ja znam jedną), a ich gra głównie przebiega przez środek bądź Michalikova. Wystarczy oderwać się od ziemii, żeby zdobyć punkty blokiem.
Nie mam pojęcia jak Ołomuniec po 1,5 miesiącu przerwy od gry w siatkówkę ma dotrzymać kroku Chemikowi. Zresztą dla mnie może wygrać nawet 3:0. Będą 3 sety to będę zadowolony.

Natomiast pisanie takich analiz życzeniowych mija się z celem.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
A jaką stabilizację ma Ołomuniec, który przez 43 dni nie był na boisku, a jak wrócił to wygrał z drużyną na poziomie polskiej drugiej ligi kobiet? Nie znasz ani jednej zawodniczki zapewne (ja znam jedną), a ich gra głównie przebiega przez środek bądź Michalikova. Wystarczy oderwać się od ziemii, żeby zdobyć punkty blokiem.
Nie mam pojęcia jak Ołomuniec po 1,5 miesiącu przerwy od gry w siatkówkę ma dotrzymać kroku Chemikowi. Zresztą dla mnie może wygrać nawet 3:0. Będą 3 sety to będę zadowolony.

Natomiast pisanie takich analiz życzeniowych mija się z celem.


Heheh analiz życzeniowych dobre 😊
Mnie akurat Chemik nie przekonuje w grze bo oglądałem nie jeden ich mecz i jak widzę gdy Mędrzyk czy Grajber męczą się w ataku to nie wygląda to dobrze. Czasami dla Brakocevic też falowanie w grze się zdarza, więc to nie jest żadną analiza życzeniowa a widząc grę Chemika to warto poszukać niespodzianki która może się wydarzyć. Poczekamy zobaczymy bez ciśnienia wiekszego
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Heheh analiz życzeniowych dobre 😊
Mnie akurat Chemik nie przekonuje w grze bo oglądałem nie jeden ich mecz i jak widzę gdy Mędrzyk czy Grajber męczą się w ataku to nie wygląda to dobrze. Czasami dla Brakocevic też falowanie w grze się zdarza, więc to nie jest żadną analiza życzeniowa a widząc grę Chemika to warto poszukać niespodzianki która może się wydarzyć. Poczekamy zobaczymy bez ciśnienia wiekszego
Patrzysz tylko na Chemika. Zobacz co prezentują Czeszki i inne kluby z ich ligi, np Olymp Praga czyli zespół na poziomie Olomouc został rozjechany w pucharze CeV przez zespół z Chorwacji. Czy Chemik może stracić seta ? Może ale nie oszukujmy się Olomouc to zespół na poziomie końcówki Tauron Ligi i będzie o to ciężko . Nie zapomnijmy że Czeszki dopiero wracają do gry po przerwie Covidowej oraz że gramy na neutralnym terenie we Włoszech.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Patrzysz tylko na Chemika. Zobacz co prezentują Czeszki i inne kluby z ich ligi, np Olymp Praga czyli zespół na poziomie Olomouc został rozjechany w pucharze CeV przez zespół z Chorwacji. Czy Chemik może stracić seta ? Może ale nie oszukujmy się Olomouc to zespół na poziomie końcówki Tauron Ligi i będzie o to ciężko . Nie zapomnijmy że Czeszki dopiero wracają do gry po przerwie Covidowej oraz że gramy na neutralnym terenie we Włoszech.

Tak wiem że grają we Włoszech ale to za bardzo nie zmienia i tak mojego poglądu. Gdyby jeszcze kibice mogli wejść na mecz to faktycznie Olomouc miałby i większą przewagę grając u siebie. Piszę z własnego poglądu co do formy Chemiczanek bo z nikim wartościowym nie wygrał w tym sezonie nie obrażając i nie odbierając nic drużynom z Wrocławia, Piły czy Bielska. Olomouniec wiadomo że nie jest jakimś tuzem typu Vafibank, lecz uważam że tworząc zespół i rozkładając atak na kilku zaeodniczkach a nie na jednej są w stanie powalczyć. Więc to jest tylko sport każdy może trafić gorszy dzień a Chemik pokazał że miewa takie. Wiadomo że jest to Liga Mistrzów i mobilizacja powinna być jeszcze większą w Policach , ale póki co w tym sezonie nie przekonuje mnie ich gra, lecz nawet nie będę zły jak Chemik wygra w godzinę z prysznicem, jeżeli tylko będzie zespół i Mędrzyk czy Grajber pomogą Jovanie i będą kończyły ataki🙂 Więc tak jak pisałem wcześniej nie jestem pewny że Olomouniec wygra , ale wiem że z taką grą jaką ostatnio gra Chemik myślę że jest w stanie nawiązać walkę, a co się wydarzy zobaczymy 😊
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Przyglądam się waszej wymianie zdań i dorzucę coś od siebie - nie ma co się oszukiwać, że z takimi nazwiskami i ograniem Chemik bije Olomuniec, nie pisze, że Chemik powinien wygrac 3:0, sety góra do 17 itp, tylko po 1 turniej jest na neutralnym gruncie, po 2 z całym szacunkiem do płci pięknej ale to są kobiety, nieraz takie wyniki się zdarzają, że głowa mała, po 3 żyjemy w czasie pandemii i nawet u panów np. w naszej Plus Lidze co chwila jakaś niespodzianka, więc osobiście wolę zagrać Olomuniec +2,5 seta niż poniżej 3,5 seta (z myślą, że Chemik łatwo wygra) :)
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nadal żaden nie przedstawił chociażby jednego argumentu za Olomuncem prócz tego, że to kobiety i Chemik slabo gra w lidze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Maritsa Plovdiv vs ŁKS, typ: ŁKS -8,5 pkt @1,79 - forBet 95-105

Maritsa Plovdiv vs ŁKS, typ: 0:3 @2,70 2:3


Wczoraj zakład przestrzelony, ponieważ Vakifbank zagrał najmniejszym nakładem sił. Nie chce się rozpływać nad grą LKSu, bo wcale nie zagrały dobrze. Kiepski procent w ataku, przyjęcie też nienajlepsze. Dzisiaj natomiast rywalem będzie gospodarz i jestem w szoku patrząc na kursy.
Plovdiv jest drużyną dużo słabszą niż ŁKS. Mimo gry u siebie zostały rozjechane przez Mulhouse i to samo zrobi ŁKS. Są drużyną lepszą niż francuzki, szczególnie w ataku.
Dodatkowo ŁKS ma ogromne szanse na zajęcie 2. miejsca i to jest ich obowiązek. U gospodyń turnieju najlepiej zagrała Aleksandra Milanova, a wspierała ją Miroslava Paskova. Jednak cała reszta zagrała fatalnie, szczególnie w przyjęciu. Nie sądzę, żeby Milanova miała okazję z łatwością przedzierać się przez blok ŁKS-u. Podejrzewam, że mecz będzie równie szybki co wczorajszy. Nie ta półka.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nadal żaden nie przedstawił chociażby jednego argumentu za Olomuncem prócz tego, że to kobiety i Chemik slabo gra w lidze

Kolego po co ciagniesz ten temat , gdyby Olomouniec we wczorajszym meczu kończył wszystko w pierwszym ataku to by wynik był inny bo w obronie grały całkiem przyzwoicie i podbijały nasze. Osobiscie Chemik i tak mnie nie przekonuje swoją grą we wczorajszym meczu. Dzisiaj niestety ciężki łomot od Kazania a później od Novary się zapowiada
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kolego po co ciagniesz ten temat , gdyby Olomouniec we wczorajszym meczu kończył wszystko w pierwszym ataku to by wynik był inny bo w obronie grały całkiem przyzwoicie i podbijały nasze. Osobiscie Chemik i tak mnie nie przekonuje swoją grą we wczorajszym meczu. Dzisiaj niestety ciężki łomot od Kazania a później od Novary się zapowiada
Gdyby Lech strzelał bramki, a nie tracił, to byłby najlepsza drużyna w Europie. Fakt jest taki, że Ołomuniec dostał gładko.

A odpisuję, bo nie siedzę na forum 24/dobę i odpisuję jak mam czas
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Gdyby Lech strzelał bramki, a nie tracił, to byłby najlepsza drużyna w Europie. Fakt jest taki, że Ołomuniec dostał gładko.

A odpisuję, bo nie siedzę na forum 24/dobę i odpisuję jak mam czas

hehehe a kto poruszał temat o odpisywaniu na forum bo chyba nie ja
😊 Każdy ma swoje życie i poświęca czasu tyle ile może. Prawda jest że Olomouniec przegrał przecież nie napiszę że nie , po prostu okazał się słabszą drużyną i tyle co tu pisać więcej. Każdy ma swoje poglądy na typy i warto nimi się wymieniać po to jest to forum.
 
Do góry Bottom