>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2014/2015

Status
Zamknięty.
johny35 194

johny35

Użytkownik
Podbijam szczególnie do typu na Maaseik. Belgowie dostali u siebie srogie bęcki, myślę jednak że na wyjeździe to się już nie powtórzy. Nie będzie grał De Cecco, po drugie Perugia wydaje mi się że ma lekką obniżkę formy. Dodam jeszcze tylko że w bet365 jest linia +20,5 po kursie 1,83. Moim zdaniem warto.

✅✅ &quot;izzi&quot; jak przyjęło się tu pisać :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Podbijam szczególnie do typu na Maaseik. Belgowie dostali u siebie srogie bęcki, myślę jednak że na wyjeździe to się już nie powtórzy. Nie będzie grał De Cecco, po drugie Perugia wydaje mi się że ma lekką obniżkę formy. Dodam jeszcze tylko że w bet365 jest linia +20,5 po kursie 1,83. Moim zdaniem warto.
niby porazka z macerata w takim stosunku :
Final result 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 27:25)
jest ta obnizka formy ? ????
z macerata na jej hali w A1 nie przegral nikt w tym sezonie i poprzednim to taka ciekawostka bardziej. de cecco nie gral rowniez w meczu z macerata. a gdzie macerata a noliko ło jezus maria. to jakby nasza czewe chciec przyrownac do skry.
tzn jak ktos lubi hazard to idealny typ do zagrania bo z logika czy jakakolwiek argumentacja ma niewiele wspolnego.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Ode mnie na Ligę Mistrzów dwa typy i kilka zdań ogólnych.
Noliko Masseik +20.5 ▶ Bet365 1.83
Perugia podejmuje u siebie ekipę z Belgii... Ale Perugia nie ma w składzie De Cecco na ten mecz, więc sypie Paolucci - to taki rozgrywający ze średniej półki - gorszy niż Sotille, lepszy niż np. Jovovic - no i trochę przymały - więc zauważalna dziura w bloku. Noliko to nie ogórki, ja wiem że bardzo dużo tracą nie grając w swojej hali - ale pogromu 20 punktami nie widzę. Perugii będzie zależec na zwycięstwie za 3 punkty, żeby Halkbank się nie zbliżył a i swoje problemy także mają.
Ceskie Budejovice +15.5 ▶ Marathonbet 1.94​

Jakim zespołem jest Antwerpia, żeby tutaj była taka linia. Skra Bełchatów w najmocniejszym składzie zdołała wygrać z Czechami 16 punktami - więc taka linia na ten mecz moim zdaniem kilka dobrych punktów za wysoka. Powtarzam do skutku - w Belgii gra się ciężko - a zespoły belgijskie sporo tracą na wyjazdach. W Czechach gra się ciężko, hala jest mała, atmosfera gorąca - co dobrze było czuć jak przyjechała tam Skra.
Ciekawy także kurs na CAI Teruel, który jedzie do Bułgarii aby zagrać mecz z Markiem Dupnitsa.
I info odnośnie meczu Skra - Tirol. Nie ma Wlazłego, ostatnio Muzaj zastąpiony na ataku nominalnym przyjmującym Marechalem. Sporo rotacji, także zapewne wyjdzie Włodarczyk, Lisiniac a i może nawet Brdjović. Jednak linia +15.5 na Tirol... - Tutaj value nie widzę - aczkolwiek warto zerknąć na początek meczu i samemu ocenić po składzie Skry czy warto pograć coś na Austriaków - szczególnie, że i sama Skra ostatnio ma problemy z leszczami - mocno trenują i wpadli w taki okres grania z zespołami z drugiej sortu.
Czesi grają bez Krisko , w ostatnim meczu Belgowie zmietli ich 3-0 , różnica poziomów jest duża wg mnie
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam,mój typ na LM to over 135,5 w meczu Bełchatów -Tirol. W poprzednim meczu między tymi drużynami padł wynik 3:0 dla Polaków lecz wszystkie sety były zacięte o dwa z nich zakończyły sie po dogrywce 27:29 oraz 24:26.Myśle że Tirol jest w stanie ugrać jednego seta a jeżeli nawet nie to zagra na tyle dobrze by nie przegrywać wysoko w setach.Także polecam mecz o 18.00 :cool:

Kurs 1,83 na bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zastanawia mnie mecz Paris - Fenerbache . Francuziki bez wygranej , wczoraj dawali 1.60 a dziś już po 1.8 stoi . Jak to widzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lugano-Piacenza
Piacenza -2,5 1.99 Pinnacle
⛔
Piacenza słaba, ale ostatnio coś zaczyna grać.
O dziwo Poey jak na razie radzi sobie zaskakująco dobrze i wyraźnie poprawił siłę ofensywną Włochów.
Poza tym dobrym ruchem było posadzenie na ławce będącego bez formy Papiego i danie szansy Ter Horstowi albo Massariemu.
Brakuje dzisiaj w składzie Ostapenki.
Lugano personalnie jedna ze słabszych drużyn w rozgrywkach.
Ciężko mi tam kogoś wyróżnić, może Gotch wygląda najrówniej, tak poza tym to bieda, bardzo słabo wyglądają w przyjęciu i bloku.

Bled-Budva
Powyżej 3,5 1.53 Pinnacle✅
Powyżej 179,5 1.72 bet365
⛔
Budva bardzo wyraźnym faworytem, może i tak, ale niekoniecznie będzie to dla nich łatwy mecz.
Całkiem śmiało sami mogą seta tutaj oddać swoimi błędami, których robią masę.
Jadą trochę na fantazji i bez głowy w swojej grze, Kubańczycy Danger i Cala, ciągną drużynę po równo w obie strony, wtóruje im Cacić, któremu również czasami brakuje chłodnej głowy, ostatnio sprowadzili Bjelicę na środek, nazwisko głośne, ale ostatnio trochę zapomniane.
Z całego składu najbardziej podoba mi się Radtke, ale jest młody i robi sporo błędów jeszcze.
Sporym problemem może być przyjęcie.
Bled ekpię ma przeciętną, ale coś tam potrafią grać, jest kilku ciekawych graczy.
Podobają mi się środkowi Kozamerni i Dolegombai, przyjmujący Roberts również gra całkiem nieźle.
Umiejętności ma Flajs, ale forma trochę nie ta, libero Plot ok, Michalski na prawym słabo, Kozłowski na rozegraniu przeciętny.
Są słabsi, ale są w stanie powalczyć, z BRV i Budvą na wyjeździe powalczyli, z Resovią w jednym secie też byli blisko.

Perugia podejmuje u siebie ekipę z Belgii... Ale Perugia nie ma w składzie De Cecco na ten mecz, więc sypie Paolucci - to taki rozgrywający ze średniej półki - gorszy niż Sotille, lepszy niż np. Jovovic - no i trochę przymały - więc zauważalna dziura w bloku. Noliko to nie ogórki, ja wiem że bardzo dużo tracą nie grając w swojej hali - ale pogromu 20 punktami nie widzę. Perugii będzie zależeć na zwycięstwie za 3 punkty, żeby Halkbank się nie zbliżył a i swoje problemy także mają.
Jeszcze Finioli do tych braków w Noliko.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Zastanawia mnie mecz Paris - Fenerbache . Francuziki bez wygranej , wczoraj dawali 1.60 a dziś już po 1.8 stoi . Jak to widzicie ?
Tutaj bedzie ciekawie fener z ma cerata walcza o awans. Btw wiecie jakim skladem belgorod wyjdzie na mace? Znacie wiarygodne zrodlo gdzie mozna sprawdzac?
 
K 0

kseros04

Użytkownik
Witam!
Mecz :BR Volleys vs Resovia
Typ :2
Kurs :eek:ne:80
O to moj typ PATRIOTYCZNY na dzisiejsza lige mistrzow. Na samym początku chciałbym zaznaczyc,ze kursy sa prawie identyczne, ale wierze w &quot;naszych&quot; chlopakow.To prawda,ze pierwsze spotkanie przegrali i to srogo bo az 0:3,ale wedlug mnie bedzie to calkowicie inny mecz,chocby motywacja o nie granie w pozniejszych play-off.Na korzysc gosci przemawia tez fakt o tym,ze powoli zaczeli wychodzic z dolka i wedlug mnie jezeli p.Kowal niczego nie wymysli tj nie bedzie rotowal skladem jak on to lubi robic i da pograc Drzyzdze to jestem spokojny o wynik.
Powodzenia!
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Pojawiają się sygnały dające prawo myśleć, że Resovia z dołka wychodzi, w obu wygranych setach z Lubinem, które widziałem widać było postęp w porównaniu z meczem ze Skrą i Berlinem, niedawno odbyło się spotkanie drużyny z zarządem, toczone były rozmowy, ponoć z pozytywnym wydźwiękiem, doszli do wniosku, że potrzeba poprawić dialog na linii trener-zawodnicy i... będąc na wtorkowym treningu Resovii pierwszy raz widziałem żeby po treningu odbyło się indywidualne rozmowy z zawodnikami, najpierw Kowal-statystycy-Penchev, potem Kowal-statystycy-Ivović, analizowali jakieś akcje na wideo z treningu, a na koniec Kowal poprosił w osobne miejsce Tichacka i rozmawiali &#39;sam na sam&#39; blisko 20 minut, co więcej to z treningu wynika, że to Lukas może zacząć mecz w pierwszej szóstce, bo w gierce grał z teoretycznie pierwszą szóstką... Co więcej - była mocna praca nad tym to co mnie ostatnio martwiło w grze Resovii - najpierw niezgranie w ataku z szóstej strefy, a potem całkowite zaniechanie takich akcji (vide mecz ze Skrą)... Na Podpromiu sami Niemcy mówili, że zagrali najlepszy mecz w sezonie, powtórzyć im to będzie ciężko, a Resovia jestem przekonany, że zagra lepiej, najwięcej krwi napsuł Resovii Kromm, ale przyjął tylko 9 piłek w tamtym meczu, myślę że dzisiaj Kowal i sztab wyciągną odpowiednie wnioski, a ponadto Tichacek indywidualnie przez jakiś czas we wtorek ćwiczył zagrywkę do 5 strefy, to może być przygotowanie pod zagrywkę w Kromma... Dzisiaj w dwunastce nie znaleźli się Perłowski i Żurek (w ostatnim meczu z Berlinem nie było Dryi i Konarskiego, który miał kontuzję, ale w meczu z Bielskiem już wchodził na krótkie zmiany, a we wtorek normalnie trenował), dwunastka Berlina identyczna jak ostatnio... Ja widzę tutaj lekkie value w graniu na Resovię, w porównaniu z pierwszym meczem gdzie na Resovię było ~1.16 i gram za niedużą stawkę...
BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: 2 Kurs: 1.83 bet365
Wynik: 2:3
✅
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Fenerbahce : Belgorod​

Biełgorod w sumie nie ma przed sobą jakichś poważniejszy spotkań - w rosyjskiej lidze muszą bronić się przed Zenitem, żeby utrzymać 1 miejsce w tabeli przed Play-Off. To samo w Lidze Mistrzów. - Nie zdziwię się jak polecą zmienionym składem i równie przemeblowanym wyjdą na parkiet w Stambule. Bardzo ważny mecz dla gospodarzy bo mają bardzo duże szanse na wyjście z grupy - ponieważ mają bilans 2:2 a Macerata 1:3.
Także warto będzie spojrzeć na składy i pograć coś w zależności od sytuacji.


Voleibol Teruel : Novosibirsk
Ta sama sytuacja co w przypadku Biełgorodu. Zapewne na najdalszy wyjazd w tym sezonie Ligi Mistrzów podobnie jak do Dupnitsy Lokomotiw poleci młodzieżą. Teruel bardzo sympatycznie pogrywa - zaskakuje na plus ten karakan Ruiz Francisco Jose, który ma 177 cm wzrostu i pomyka elegancko w pierwszym składzie Mistrza Hiszpanii. - Numer [17] :cool:

Maaseik : Halkbank
Do Belgi lecą faworyci także do wygrania całej Ligi Mistrzów. Mają bardzo dobre podwaliny do tego aby w meczu ostatniej kolejki bić się o pierwsze miejsce z Perugią, która teraz ich wyprzedza o 1 zwycięstwo i 2 punkty. Więc aby było o co grać Halkbank musi wygrać za 3 punkty i rozstrzygnąć sprawę na swoją korzyść już w Ankarze. Masseik u siebie groźne, ale mecz powinien być pod kontrolą &#39;Turków&#39; którzy będą wykorzystywać wszystkie okazje by końcówki setów przechylać na swoją korzyść.

Paris : Macerata
Słaba Macerata w ostatnich tygodniach - a tutaj czeka ich mecz z kategorii &#39;must win&#39;. W jakim stosunku - nieważne, byle trzymać się za Fenerbahce i wygrać z Nimi w ostatniej kolejce, która rozstrzygnie kto awansuje do fazy pucharowej. Paris we Francji seria 3 zwycięskich pojedynków z solidnymi drużynami - ale na myślę zmobilizowaną Maceratę, która miała wolne w weekend we Włoszech - może być za mało. Także Macerata wypoczęta, bez pajacowania wygrywa mecz w Paryżu.


Piacenza : Roeselare
Piacenza w sobotę bo bardzo wyrównanym meczu z Monzą przegrała na własnym parkiecie 1:3. Do składu Włochów został włączony Marco Meoni, więc młody Tavares ma już &#39;tatę&#39; do pomocy. Co prawda Meoni przez półtora roku nie grał w siatkówkę - ale Piacenzie w problemach się nie odmawia. W praktyce jest to mecz o wyjście z grupy - jeżeli Roeselare wygra w Piacenzie, potem mają Lugano u siebie. Gdy wygra Piacenza - wtedy Włosi będą mieli przewagę setów, którą ciężko będzie odrobić ekipie z Belgii. Roeselare w Belgii ma sporą przewagę na resztą stawki i także dla Nich będzie to najważniejszy mecz w przeciągu kilku tygodni.

Zenit Kazan : Olympiakos
Jeszcze nie ma informacji czy irański rozgrywający Marouf będzie gotowy do gry. Tutaj wycieczka życia dla Greków, którzy pojadą - zagrają tak jak im Zenit pozwoli - i wrócą do Pireusu. Tyle w temacie.


Ceske Budejovice : Tirol Innsbruck
Tutaj jak rzucą jakiś większy kurs na Austriaków to myślę, że warto się skusić. Innsbruck ma 400 km autostradą - nie umordują się - kwestia tylko tego czy będzie im się chciało walczyć o grę w Pucharze CEV.


Rzeszów : Ach Bled
Niestety ale drużyna, która jeszcze kilka lat temu grała w F4 Ligi Mistrzów wyprzedała już wszystkich swoich zdolnych siatkarzy i teraz są jednymi z najsłabszych drużyn - i moim zdaniem podobnie jak Marek Dupnitsa nie powinni grać w Lidze Mistrzów. Resovia ma wygrać za 3 punkty - czyli może się poślimaczyć jak to mają w zwyczaju - byle tylko pokonać słabiaków.

BR Volleys : Budvanska Rivijera
Ważne dni dla Mistrzów Niemiec. Grają z VFB Friedrichshafen w lidze by potem podjąć również u siebie Budve. Jeżeli wygrają w dobrym stylu z Fryderykami to moim zdaniem warto pakować na nich różne formy zakładów na mecz z Czarnogórcami. Budva dała dupy w meczu z ACH Volley Ljubljana - i teraz się to na Nich zemści. Dostaną z Berlinem, potem dobije ich Resovia i na razie. Berlin złożył zresztą papiery na organizację F4 Ligi Mistrzów - więc wypadałoby awansować :cool:

Lugano : Tomis Constanta
Kojarzę, że w Lugano jest jeden zawodnik na ataku, który kręci niesamowite cyferki. Ale Tomis zebrał w tym roku bardzo ciekawe nazwiska i jak widać zwycięstwa w Piacenzie i Roeselare są wykładnikiem tego, że potrafią zagrać bardzo solidnie. Wygrają w Szwajcarii - będą mieli spokój - nie to 1 miejsce będzie się bić w ostatnim meczu z Piacenzą.

SK Posojilnica : Friedrichshafen
Mecz z Berlinem, potem mecz z Austriakami o wyjście z grupy. W pierwszym meczu VFB wygrywało 2:0 i miało chyba nawet piłki meczowe w górze - ale przegrali u siebie 2:3. Czas na rewanż i nie ma tu miejsca na pajacowanie.


Precura Antwerpen : Bełchatów
Bełchatów wraca na swoje tory, bardzo dobrze pokazuje się Michał Winiarski, Conte bezbłędny, trochę brakuje ostatnio Wlazłemu, ale... Zagrają pewnie zmiennicy typy Włodarczyk czy Brdjović - ale warto poczekać na składy i pograć coś odpowiedniego.
Marek Dupnitsa : Jastrzębski
Skład JW jest bardzo wąski - więc za dużego pola manewru trener Piazza nie ma. Może wejść Malinowski, Formella czy Filippov - i to tyle. Powinno być 3:0 bo Marki to patolka jakiej dawno w LM nie było. Pojechać, nie namęczyć się i wrócić do siebie na mecz z AZS PW.

Perugia : Tours
Perugia u siebie mocna, Tours chyba czeka już na play-offy i zdrowie wszystkich zawodników. Francuzi u siebie w lidze 5 miejsce, słaba gra i przeplatane zwycięstwa z porażkami. Zobaczymy jak w Niedzielę Perugia wypadnie w meczu z Trentino - ponieważ leją średniaków, ale z Top3 we Włoszech gra im się bardzo ciężko. Tours nie ma szans już na awans w LM. Taki mecz dla Perugi, żeby miękko łyknąć 3 punkty i zwycięstwo.
Więcej możemy pogadać na temat jak wyjdą kursy - czyli pewnie coś w poniedziałek z rana ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Teruel-Novosybirsk
Novosybirsk 3.4 bet365⛔
Fenerbahce-Biełgorod
Biełgorod 3.25 bet365
⛔
Bardzo krótko.
Kursy po prostu za wysokie.
Teruel niby z szansami na awans ale nie oszukujmy się, na wyjeździe z Jastrzębiem nie mają za dużych szans.
Novosybirsk mecz o nic, polecieli w 9, rezerwowi i wracający po długiej kontuzji Moroz ale w sumie jest w tym składzie kilku ciekawych graczy jak Kurkajew, Eremin, Aksjutin czy wspomniany Moroz.
Teruel to drużyna z przeciętnymi warunkami fizycznymi, kilku zawodników fajnie wyglądających jak Ruiz czy Galic ale jednak są po prostu słabi, nie wiem czy skład Novosybirska wystarczy na wygranie tego meczu ale kurs jest za wysoki i tyle, jak dla mnie proporcje bardziej w granicach 50/50, może z delikatnym wskazaniem na gospodarzy.
Podobnie sprawa wygląda z Biełgorodem, z pierwszego składu jest tylko Smoljar ale ten ich skład i tak wygląda bardzo ciekawie, Kosarjew, Ilinykh, Eremin, Bogomolov czy sporo grający w tym sezonie Żigałow, myślę, że w Superlidze mogliby walczyć o środek tabeli.
Fenerbahce to przede wszystkim Milijković, 36 lat, forma już na pewno nie ta, choć ciągle ma trzepnięcie, dalej Wijsmans 38 lat, sytuacja podobna jak ta z Milijkoviciem, Nikic i Bohme. Resztę składu stanowią Turcy i to jest spory problem, zwłaszcza rozgrywający Eksi i libero Kilic, odstają poziomem wyraźnie i tyle.
Kursy na rosyjskie zespoły mocno przesadzony, po prostu trzeba spróbować, choć oczywiście za rozsądną stawkę.
Jedni i drudzy mogli spokojnie wygrać :]
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A ja dodam od siebie, że Nowosybirsk już dwa razy leciał w Europę drugimi składami, ale zawsze grali na poważnie. Co prawda teraz mają chyba najtrudniejszego przeciwnika ale nie aż tak żeby kurs na nich był ponad 3.00. Na ataku będzie grał Moroz, na przyjęciu Eremin, jest też rozgrywający z rocznika 82, wiec doświadczony. Warunki fizyczne lepsze, Moroz na ataku (po coś leci przez pół Świata) kontra Hiszpanie, którym z drugiej strony nie uśmiecha się chyba grać w jakimś Pucharze CEV czy Challenge.

A co do Biełgorodu to raz że skład dobry, to w Rosji został Dragan Travica, który pewnie powiedział chłopakom, żeby zagrali dla jego byłego klubu LUBE Banca Treia i pomogli im awansować z grupy do pucharowej fazy Ligi Mistrzów kosztem Fenerbahce Stambuł.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na dzisiaj malutki dubelek - nie ma może jakiegoś ogromnego value - ale są przesłanki ku temu, żeby wyjąć spokojnie 50% zysku - albo pokombinować jeszcze z jakimiś swoimi zakładami i skleić większe AKO.
Berlin Recycling Volleys + PGE Skra Bełchatów = 1.50 Marathonbet​

PGE Skra Bełchatów: Po pierwsze ekipa leci pełnym składem i w sumie kto by nie wyszedł na parkiet to zespół dalej jest o klasę lepszy niż Belgowie. Po drugie motyw taki, że w Lotto Arena w Antwerpii będzie ponad 2000 kibiców żółtych pszczółek - więc będzie dla kogo grać.
Antwerpia to atakujący - Marien Moreau - i długo nic. Jest rozgrywający z nazwiskiem Yannick van Harskamp oraz cała rzesza Belgów i Holendrów.
Skra pyknęła ich u siebie 3:0 - na mientko - nie wypuszczając z 20 punktów w secie.
Berlin Recycling Volleys: Tutaj także dwie sprawy do poruszenia. Jedna jest taka, że Niemcy obok Zenitu Kazań zgłosili się do zorganizowania F4 Ligi Mistrzów. - Ale nie spełnili jeszcze podstawowego wymogu, czyli nie awansowali do fazy pucharowej LM. Na dzień dzisiejszy po 4 kolejkach mają bilans 2:2 i 8 punktów - taki sam bilans (2:2) ma Budva, która może zamknąć szansę Niemcom na awans z grupy.
WARTO ZAZNACZYĆ, że w tej edycji Ligi Mistrzów nie liczą się bezpośrednio zdobyte punkty tylko NAJPIERW liczba zwycięstw - a potem przy takim samym bilansie Zwycięstw do Porażek - patrzymy na punkty.
The criteria used to determine the position of each team in a pool have also changed following a decision of the CEV Board of Administration. As from the 2014/2015 season, the standing will be determined as follows:
- Matches won
- Ranking Points (3-0 or 3-1: 3 points, 3-2: 2 points, 2:3: 1 point, 0-3 or 1-3: 0 point)
- Set Quotient
- Match Point Quotient
- If the tie continues, as per their match point quotient, the teams will be placed according to the result(s) of the match(es) between the teams concerned.
Także to jest 1 sprawa a druga i ostatnia to taka, że Berlin zatłucze Czarnogórców kulturą i organizacją swojej gry. Kubańczycy Danger i Cala potrafią robić masę błędów, Murilo Radke jak ma przyjęcie to fajnie gra z środkowymi - ale dzisiaj o przyjęcie będzie bardzo trudno - więc nie wydaje mnie się...
W weekend Berlin wygrał w klasyku niemieckiej ligi z VFB Friedrichshafen 3:2 po emocjonującym meczu - więc myślę, że dało im to pozytywnego kopa i dzisiaj nie będą mieli większych problemów z pokonaniem Czarnogórców z Budvy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ostatnia kolejka Ligi Mistrzów - więc wrzucam tutaj jakieś informacje co i jak. Jakby ktoś też miał WIARYGODNE info (bo mi liczyć się nie chcę) to proszę wrzucić.



Ogólnie jeszcze o coś walczą między innymi takie kluby jak: Lube Treia, Fenerbahce Stambuł, Precura Antwerpia, Copra Piacenza, VFB Friedrichshafen, Jastrzębski Węgiel, Resovia Rzeszów, Recycling Volleys Berlin.

Spotkaniami o kompletną pietruchę są: Sir Safety Perugia - Halkbank Ankara, Tours - Noliko Masseik, Skra Bełchatów - Ceskie Budejovice, Lokomotiw Nowosybirsk - Marek Dupnitsa.

Macerata: z Padwą nie grali Kovar i Parodi, którzy odpoczywali przed meczem z Fenerbahce (mają jakieś drobne urazy - więc siedzieli i Giuliani ma nadzieję, że zagrają z Turkami). Macerata gra pierwszy mecz w nowej hali - 4000 na widowni, komplet, powrót Milijkovica na stare śmieci i ogólne ciśnienie. Zwycięzca tego meczu ma co najmniej CEV CUP - a czy awans do kolejnej rundy LM - to musi ktoś dać dupy.

Hypo Tirol: ma małe szanse na CEV, Antwerpia nie jest pewna awansu w LM - więc warto na Anwerpie. Nie wiadomo czy zagra kapitan drużyny, łotysz Janis Peda (grał chwilę w Cuneo)

VFB Friedrichshafen: porzebuje 2 setów (1 punktu) z Zenitem aby być pewnym awansu. Anderson na pewno leci do Niemiec - ale on ma tylko grać w LM - więc nie wiemy czy Zenit leci młodzieżą czy nie.

Jastrzębski Węgiel: musi wygrać 3:0 lub 3:1, żeby być pewnym awansu. Łasko dzisiaj pograł kilka piłek - więc widocznie będzie gotowy na Teruel.

Tomis Constanca: ma pewne 1 miejsce - więc Piacenza walczy o awans z Tomisem, który nic nie musi. Tomis ma 23 z rzędu zwycięstwa ogólnie od 4 kwietnia nie przegrali. To więcej niż Zenit Kazań, który ma serie 21 zwycięstw.

Olympiakos: chce się godnie pożegnać z LM i wygrać u siebie z Posojlnicą.

Nowosybirsk: bardzo prawdopodobne, że wyjdzie małolatami na Dupnice u siebie. Moroz złamał palec - więc nie wydaje mnie się żeby zagrał.

Sir Safety Perugia: wychodzi z 1 a Halkbank z 2 miejsca - wiec mecz w Turcji o nic.

Resovia Rzeszów: aby być przed Berlinem i zająć 1 miejsce w grupie musi tylko wygrać w Czarnogórze - bo liczy się liczba zwycięstw a nie same punkty. Ale warto wygrać za 3 punkty bo Resovia nie może być pewna rozstawienia w kolejnej fazie play off - bo ma mało punktów a F4 zapewne będzie w Kazaniu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Macerata-Fenerbahce
Macerata -2,5 2.06 Pinnacle
✅
Są już spadki, więc lepiej się pośpieszyć.
Macerat u siebie mocna, dobry środek, ciągle świetny libero, niezła forma Kurka ostatnio, bardziej regularny jest, Parodi od dłuższego czasu prezentuje niezłą formę, ciągle nie ma Kovara, Baranowicz do poprawki, Sabbi chimeryczny.
Fenerbahce z problemami, nie ma w składzie Nikicia i Eksiego, więc rozgrywać będzie jeszcze słabszy od Eksiego Turek, czyli Cevikel, chyba nigdy go nie widziałem w akcji.
Wobec tego zostaje Milijković, Wijsmans, Bohme i reszta Turków, w tym libero, przyjmujący i wspomniany wcześniej Cevikel.
Macerata dysponuje świetną zagrywką, więc Fenerbahce może mieć spore problemy z przyjęciem, tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Belgorod: Paris 2 ?
Co sądzicie o tym meczu? Gospodarze nie grają już o nic, kursy spadają na gości
Kursy tak wystawione, ponieważ początkowe były wystawione uwzględniając pełny skład Biełgorodu, teraz wiadomo, że nie ma Tjetjuchina, Travicy, Muserskiego, więc wzrost kursów to normalna reakcja. Nie zdziwi mnie, jeśli Grozer również nie zagra.
Myślałem o jakim hc na Paris, jednak nie zadowala mnie linia 15,5. O zwycięstwo może być ciężko.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Macerata 3:0 (1.76) pinnacle ✅
Jeśli Włosi stracą jakiegokolwiek seta, grając na własnym parkiecie z tym pseudo żenującym klubem z Turcji to będzie to dla mnie absurd. Wypadł Nikic, więc tak naprawdę zawodnik, który trzyma całe lewe skrzydło w ataku. Forma Wijsmansa w jego wieku nie pozostawia złudzeń, na nic wielkiego go nie stać, w dodatku jak przez całą karierę nie trzyma przyjęcie. Wypadł podstawowy rozgrywający Eksi, który i tak był leszczem, nie potrafię sobie wyobrazić jakie kartofle będzie sypał jego zmiennik. Drużyna pomyłka jak dla mnie, mają jakiekolwiek szanse na wyjście, tylko i wyłącznie z powodu głupoty Maceraty, jak i lekceważącego podejścia Biełgorodu w meczu w Turcji.
Macerata wraca do swojej formy, powinna ich zdemolować.
Oprócz tego:
Biełgorod (1.14) Pinnacle ✅
Jastrzębie -1.5 (1.20) Betsafe ✅
Halkbank (1.34) Pinnacle ✅
Kazań (1.26) Pinnacle
✅
i nic tu się nie powinno stać. Biełgorod nawet grając rezerwami, odprawi z kwitkiem Paryż i nie powinno być tutaj wątpliwości, rezerwy również bardzo solidne + dochodzi własny parkiet. Jastrzębie gra bardzo ważny mecz i przede wszystkim o coś, więc nie będzie lekceważenia i gładkie 3:0 przeciwko leszczykom z Hiszpanii. Kazań piekielnie mocnym składem jedzie do Niemiec i jedzie zdemolować rywali, nie ma co do tego wątpliwości. Co do Halkabku to forma Perugii ostatnio bardzo wątpliwa, mecz o nic, więc prędzej Włosi dadzą odpocząć kluczowym graczom, niż Halkbank, który ligę ma mniej wymagającą i nie musi aż tak bardzo oszczędzać kluczowych zawodników a w dodatku gra u siebie.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom