>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2014/2015

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Perugia-Skra @1,73⛔
Unibet

Rozśmiesza mnie gadka o tym, zePerugia ma lepszych graczy. Niby gdzie? Na moj gust to jedynie Atanasijevic bylby wstanie grac w 1 szostce Skry i tylko dlatego, ze jest duzo mlodszy od Mariusza i troche lepszy ze sytuacyjnych piłek. A reszta? Fromm? Przeciez to jest suchy technicznie zawodnik co potrafi tylko solidnie załadować. Włosi? Berretta,Buti itd? No litosci po prostu dobrzy gracze ale ani nie bajeczni technicznie ani nie z mega warunkami fizycznymi. Przypominam to MY JESTESMY MISTRZAMI SWIATA i skonczmy z ukarzaniem sie przed jakimiś makaronami, ktorzy reprezentacyjnie nie sa juz potega a liga włoska czas swietnosci ma za sobą. Skra gra szybszą i badziej kombinacyjną gre. Jastrzebski ze swoimi kłopotami i brakiem ataku mogl wygrac u siebie 3-1 albo 3-2 przy odrobinie szczescia. Dla mnie pewny bet.
Edit:
No coz, Marechal nie pprzyjechal na mecz, prolbem z Conte dal pierwszego seta Perugii a serbski pajaczyna z Perugii zagral chyba najlepszy mecz w karierze.Za duzo niewiarygodnych sytuacji na jeden mecz i to na wyjezdzie a Skra i tak wygrywa 2 sety. Tak czy siak Perugia jest słaba, zero kombinacji od polowy 4seta 8na10 pilek do Atanasijevicia.W rewanzu pewna wygrana Skry
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Spotkanie: Skra Bełchatów - Perugia⛔3-1
Typ: Perugia
Kurs: 3.76
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 18:00
Niepokoi mnie , że wszyscy komentatorzy oraz kibice widzą już Bełchatowian w półfinale w Berlinie z Resovią. Chciałbym żeby tak było jednak jest kilka &quot;ale&quot;. Po pierwsze we Włoszech Skra przegrała 3-2 a powinna 3-1 jednak świetna zagrywka Wrony pomogła Skrze doprowadzić do piątego seta. Wszyscy skoncentrowali się na kłopotach z koszulką Conte nie zauważając ,że gra Włochów była lepsza. Drugie ale to forma Skry, która ostro pikuje w dół kłopoty zdrowotne Winiarskiego też robią swoje. Duży problem to gra Mariusza Wlazłego nadmiernie eksploatowany po Mistrzostwach Świata obecnie w głębokim dołku. Gra Skry w spotkaniu z Lotosem nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Perugia ma przecież dużo większy potencjał niż Lotos wiadomo gwiazda Atanasijewic , lecz są również świetny na rozegraniu De Cecco oraz Fromm 24 punkty w pierwszym meczu, Beretta, Buti i doświadczony Vujevic. Wiadomo Bełchatów bije Perugię na głowę szerokim równym składem jednak forma wszystkich zawodników nie zachwyca. Dodatkowo dojdzie presja awansu. Moim zdaniem faworytem pozostaje Skra ,ale może być różnie analizując to spotkanie.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Skra-1,5 1,67 ✅✅
Rewanzowe spotkanie. Skra gra w Atlas Arenie wypelnionej po.brzegi polskimi kibicami. Faworyt jeden, Skra! Perugia moze sprawic niespodzianke z dobra dyspozycja Fromma i Atana przy znakomitym rozegraniu De Cecco, ale przy nawet kiepskiej grze we Wloszech Skra potrafila wyrwac 2 sety a w tie moglo sie.roznie skonczyc. Kadrowo Skra jest o klase lepsza i rowniejsza. Wraca Winiar pewnie tylko na przyjecie ale pomoze. Do tego kibicr, wg mnie awans pewny a 3-1 powinni dac rade przy dobry przyjeciu.
Betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
F 263

fidelio

Użytkownik
Czy wiadomo już czy Juantorena wrócił do składu Halbanku i zagra dziś z Zenitem?
Edit: ok, znalazłem już info, że nie zagra.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Spotkanie: Skra Bełchatów - Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 3.76
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 18:00

Niepokoi mnie , że wszyscy komentatorzy oraz kibice widzą już Bełchatowian w półfinale w Berlinie z Resovią. Chciałbym żeby tak było jednak jest kilka &quot;ale&quot;. Po pierwsze we Włoszech Skra przegrała 3-2 a powinna 3-1 jednak świetna zagrywka Wrony pomogła Skrze doprowadzić do piątego seta. Wszyscy skoncentrowali się na kłopotach z koszulką Conte nie zauważając ,że gra Włochów była lepsza. Drugie ale to forma Skry, która ostro pikuje w dół kłopoty zdrowotne Winiarskiego też robią swoje. Duży problem to gra Mariusza Wlazłego nadmiernie eksploatowany po Mistrzostwach Świata obecnie w głębokim dołku. Gra Skry w spotkaniu z Lotosem nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Perugia ma przecież dużo większy potencjał niż Lotos wiadomo gwiazda Atanasijewic , lecz są również świetny na rozegraniu De Cecco oraz Fromm 24 punkty w pierwszym meczu, Beretta, Buti i doświadczony Vujevic. Wiadomo Bełchatów bije Perugię na głowę szerokim równym składem jednak forma wszystkich zawodników nie zachwyca. Dodatkowo dojdzie presja awansu. Moim zdaniem faworytem pozostaje Skra ,ale może być różnie analizując to spotkanie.

Napisales, ze Skra powinna przegrac 3-1 we Włoszech. Pzeciez pierwszy set zostal przegrany juz przed rozpoczeciem spotkania po zamieszaniu z Conte. Perugia nie grala NIC CIEKAWEGO, po prostu Atanasijevic zagral jakis kosmiczny mecz. Od czwartego seta to 3/4 pilek szło do niego. Napisales, ze fuksem Skra wygrala czwartego seta dzieki Wronie ale to samo mozna mowic o Perugi w przypadku seta trzeciego i innych gdzie Atanasijeviciowi wchodzily jakies nierealne piłki bite z 4-5metra na trojbloku. Tutaj tez byla masa szczesciaa ale i głupota zawodnikow Skry, ktorej nie powtorza. W Skrze nie bylo praktycznie Marechala, odwalał totalną dywersje. Conte tez nie był soba a Wlazły zmarnowal wiele zagrywek. Wystarczy, ze jeden z wymienionych elementow przejdzie na dobra strone i Skra to wygra. Perugia nie ma szans na dluzsza mete wygrac dwumeczu grajac praktycznie dwoma zawodnikami to jest nierealne. Atanasijevic nie bedzie miec tak latwo, zupelnie inna presja i atmosfera bedzie. Skra jest zespolem kompletniejszymi, atak moze sie rownowazyc na caly skład. Jak Atanasijevic albo Fromm zagraja slabiej to Włosi sa bez szans mimo byc moze jakiegos dołka Skry

Ja wybieram bet

under 185,5 pkt w meczu @1.85✅
Unibet

Mam tutaj wyzszy kurs niz w -1,5 seta a nawet przy czterech setach jest to mozliwy bet


edit: kwestia czasu bylo az ten smieszny klubik sie rozłoży w tym dwumeczu, chociaz jakby nie Winiar to było by nie ciekawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myślę że warto postawić na +2,5 ma Sibir Novosibirsk ,z Ruskich nie wolno lekcewarzyć a bet365 chyba troszkę przesadzili z kursem stawiając 1,9 na to że Sibir zdobędzie jednego seta .Dla mnie ryzyko warte świeczki.
Sibir Novosibirsk (+2,5),Kurs:1,9-&lt;punkty pomyłka.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom