>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2014/2015

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Biełgorod -13.5 (1.67) Marathon ✅
Jak na moje to zbiją ich gładziutko. Biełgorod ma zdecydowanie zbyt mocną zagrywkę i zbyt silny blok, aby takie drużyny jak Fener im w czymkolwiek zagroziły. Turcy personalnie nieźli, bo z Miljkovicem, Nikicem i Wijsmansem, jednak mocno przygasłe wiekiem już te gwiazdy i większego zagrożenia stanowić nie będą. Brakuje sypacza i libero na poziomie. Rosyjski dream team jak dla mnie suchej nitki na nich nie zostawi
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 34

george300

Użytkownik
Biełgorod -13.5 (1.67) Marathon

Jak na moje to zbiją ich gładziutko. Biełgorod ma zdecydowanie zbyt mocną zagrywkę i zbyt silny blok, aby takie drużyny jak Fener im w czymkolwiek zagroziły. Turcy personalnie nieźli, bo z Miljkovicem, Nikicem i Wijsmansem, jednak mocno przygasłe wiekiem już te gwiazdy i większego zagrożenia stanowić nie będą. Brakuje sypacza i libero na poziomie. Rosyjski dream team jak dla mnie suchej nitki na nich nie zostawi
typ pewnie wejdzie,ale warto wspomnieć ze Biełgorod dziś bez Grozera,a kursy i linie zostały takie same co trochę zmniejsza ich atrakcyjność
 
A 97

analyst

Użytkownik
Gdyby to było takie łatwe, bo ktoś nie jest w formie...
Piacenza pała rządzą rewanżu za kompromitacje z pierwszej kolejki i nie wierze, że dzisiaj również polegną. Kursy wyrównane, podpucha na gospodarzy ewidentna, gawiedź się rzuciła
Roeselare-Piacenza 2 @1,93 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 6

zibicojest

Użytkownik
Ja też stawiam dzisiaj na Piacenze, skład na papierze naprawdę nie wygląda najgorzej i myślę, że będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony po pierwszym przegranym meczu u siebie w LM. Kurs także zachęca na to aby zagrać na włoski zespół.
Roeselare-Piacenza 2 @ 2,05 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Precura +17.5 (1.92) Marathon
Jak dla mnie zespół z Bełchatowa mocno przereklamowany, z tego co widzę to buki dają im spore szanse nawet na wygranie LM, co jest jakimś absurdem, bo obecnie zespół Skry nie wygląda wcale jakoś rewelacyjnie. Antwerpen debiutują w Lidze Mistrzów, ale to nie sa jakieś pionki, żeby wystawiać na Polaków takie linie, solidna drużyna z Belgii jest groźna dla każdego, o czym przekonywał się już nie jeden faworyt w ostatnich latach. Jak dla mnie to może być naprawdę wyrównany mecz, lewe skrzydło w Bełchatowie nie funkcjonuje jak powinno, przyjęcie również ostro szarpią, pozbyli się Zatora co zdecydowanie nie wyszło im na dobre.
Halkbank (1.12) Pinnacle
Turcy bez Juantoreny, ale kurs w Pinku przesadzony. Nie jestem sobie wstanie wyobrazić jakim cudem Maaseik miałby ich pokonać na gorącym tureckim terenie, Halkbank nie może sobie pozwolić na drugą wpadkę z rzędu, mecz z Belgami to dla nich must win, nie ma innej opcji. Jest Sokolov, Esko, Kubiak, nie powinni dać szans Maaseikowi. Dobry kurs na podbicie ako
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
3 kolejka Ligi Mistrzów na tygodniu od wtorku do czwartku - kilka zdań na temat najciekawszych spotkań.​

Resovia Rzeszów - SCC Berlin​

Wszyscy widzieliśmy co Skra w Łodzi zrobiła z Resovią - zabiła ich skutecznością w ataku oraz ilością bloków - 10:0. Do Rzeszowa przyjeżdża Mistrz Niemiec, który akurat w bloku zachowuje się bardzo dobrze - jest tam wysoki Kromm, Paul Caroll czy środkowi Fisher czy Rob Bontje.

Hypo Tirol Innsbruck - PGE Skra Bełchatów​

Tutaj pewnie pograją Lisiniac i Marechal, którzy w Łodzi z racji limitów obcokrajowców nie mieli szansy na poważną grę. Jednak nie liczę na ostry wpierdol ze strony bełchatowian. Austriacy mają kilka ciekawych nazwisk, wygrali ostatnio swoje Gran Derbi w Posojilnicy, zapewne będzie ciekawa atmosfera na hali i myślę, że podobnie jak w Budejovicach Mistrz Polski ma szansę na stratę seta.

Jastrzębski Węgiel - Lokomotiw Nowosybirsk​

Tutaj wszystko w stronę Lokomotiwu Nowosybirsk - jeżeli wygrają dwa mecze z JW za pełną pulę - to znając ich do Hiszpanii polecą młodzieżą a sprawę awansu z 1 miejsca dopełnią w meczu u siebie z Marek Dupnitsa. JW właśnie zrobiło swoje - wygrało w Lubinie 3:1 i zapewnili sobie 4 miejsce po 1 ludzie w PlusLidze - w nagrodę awansują bezpośrednio do Pucharu Polski i będą mięli z tej racji kilka dni wolnego w dalszej części sezonu. Święto w JW z racji meczu z Nowosybirskiem, ale jak ekipa z Syberii przyleci najmocniejszym składem to może byc bieda i nawet plecak 0:3.

VFB Friedrichshafen - Olympiakos Pireus​

Ostatni dzwonek dla Niemców, którzy z 2:0 i chyba piłek meczowych oddali zwycięstwo z Posojilnicą - więc uciekło im ważne zwycięstwo. Tisher, Gunthor, Geiler, Gontariu - po drugiej stronie Diachkov, Carson Clark i ława Greków. Must win dla Niemców - a tam fajna atmosfera nad Jeziorem Bodeńskim. Dla mnie Friedrichshafen górą.

Lube Banca Treia - Lokomotiw Biełgorod​

Hit w tym tygodniu, ale mimo wszystko jakieś większe problemy Biełgorodu będą dla mnie zaskoczeniem. Lube bez klasowego atakującego: Sabbi/Fei, chimeryczni i zdaje się zmęczeni życiem Parodi i Kovar czy Kurek, który nadaje się na wbijanie gwoździ na pojedynczym bloku w Mediolanie czy Padwie. Dragan Travica wraca na stare śmieci i zapewne będzie chciał się dobrze pokazac. Grozer, Muserski, Chtiej, Smolar - lepszego składu w Europie dzisiaj nie ma. Także dla mnie Rosjanie tutaj szybko zgaszą rozgadanych wiecznie pod siatką Włochów.

VB Tours - Halkbank Ankara​

W Tours powoli wszystko wraca do normy, wrócił atakujący Konecny i przyjmujący Antonov, sporo atakuje Hoag - fajny skład - ale... Halkbank ma na plecy mecz z Perugią, więc jeżeli chcą wyjsc z 1 miejsca w grupie to zwycięstwo we Francji jest im bardzo potrzebne. Nie ma limitów - więc gramy tym co mamy najlepsze: Esko, Sokołow, Kubiak, Możdżonek - dalej chyba nie ma Juantoreny, który ostatnio leczył się we Włoszech. Mimo wszystko zwycięstwo &quot;Turków&quot; bez większej historii.

Tomis Constanca - Knack Randstad Roeselare​

Tutaj bardzo czekam na kursy bo sam nie wiem co by mi tutaj pasowało. - Obie drużyny mają po 2 zwycięstwa na koncie i kto teraz wygra będzie już praktycznie pewny awansu bo z Lugano dobiją 4 zwycięstwem i klepną awans. Tomis bardzo mocny jak na realia rumuńskie, ale Roeselare po wyjęciu z 1:2 meczu z Piacenzą spokojnie postawi się Żekowowi i spółce.

Budvanska Rivijera - ACH Ljubljana​

Budva u siebie mocna a ACH bardzo słaby (ostatnio dołączył do drużyny rozgrywający Kozłowski z Resovii) - także tutaj wszelkie handicapy w stronę Czarnogórców. Dostała tam dwa lata temu wpierdol Resovia, nie poradził sobie SCC Berlin - tym bardziej nie ma startu ACH.

Precura Antwerpia - Ceskie Budejovice​

W Innsbrucku z Tirolem Czesi nie mieli nic do powiedzenia, podobnie będzie w Belgii - bo tam już utarło się, że gra się ciężko. Antwerpia ma solidnego rozgrywającego van Harskampa i atakującego Moreau - tyle wystarczy by bez większej historii pokonac ekipę z Budejovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Noliko Maaseik - Perugia - Perugia -1.5s @1,36 Sportingbet ✅

powinno być na luzie, Maaseik to już nie ta sama drużyna co w tamtym sezonie, na dodatek w meczu z Halkbankiem wypadł ich najlepszy gracz, Maan który właśnie w meczu z Halkbankiem praktycznie sam wygrał im seta i zdobył w uj punktów, jak nie bezpośrednio asami to wygrywającymi serwisami (pamiętam, że miał serię bodajże 7-8 punktów). Bez niego Maaseik nie ma w ogóle mocy na serwisie, a bez odrzucenia włochów od siatki to oni nawet tutaj nie mają o czym myśleć. Perugia w sobotę wygrała z tragiczną Piacenzą, ale nie było to zwycięstwo piękne. Niby kontrolowali mecz przez 2 sety kompletnie, ale w 2 secie odwalili niezły kabaret, przyjęcia flotów w krzaki, jakieś &quot;samoczapowania&quot; (by Tadzin), ataki po antenkach, dotykanie siatki itp. Końcem końców to wyciągnęli, ale stresu było co nie miara. Jeżeli dzisiaj nie będzie takiego kalectwa to powinno być spokojnie 3-0, a win za 3 punkty po prostu być musi.


Tirol - Skra -2.5s 2 @1.66 Pinnacle ✅

no jeżeli tutaj Skra nie odwali jakiegoś kabaretu jak w meczu z Czechami to powinno być szybkie 3-0. Na weekendzie Resovia rozjechana walcem, wiadomo, że w tym meczu poziom motywacji będzie dużo mniejszy, jednak mam nadzieję, że zepną się trochę i nie będą chcieli się męczyć więcej niż jest to potrzebne, zwłaszcza, że terminarz jest napięty. Nie ma co w ogóle rozpisywać się o graczach bo na każdej pozycji Skra miażdży Austriaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Tirol - Skra +2.5 1 2.26 bet365

O ile co do Perugii mogę się zgodzić bo Maaseik wygląda słabiutko w LM i jak i w lidze to o tyle Tirola nie doceniasz.
Bardzo fajnie grają w LM i mają kilka naprawdę ciekawych nazwisk i zapowiadających się graczy.
Skra w lidze potrafi gubic seta z duzo słabszymi rywalami i nawet nie przekonuje mnie fakt ,ze wygrali 3-0 w Łodzi z Resovia.
Tirol u siebie naprawde fajnie gra, Czechow odprawali gladko z kiwtkiem i hc 16 pkta czy tez +2.5 seta wygląda naprawde ciekawie.
Skra juz pokazala w Czechach jak sie ciezko gra na wyjazdach i typ nie bedzie wcale przeciwko Skrze,a na przesadzony kurs na Austroiakow,ktorzy moga byc mała rewelacja LM ????

tak, ale też przegrali ze słabiutką Antwerpią bez ugrania punktu, +16.5 to dla mnie prędzej niż 2.5 seta, no ale zobaczymy, każdy ma swoje zdanie ;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębski-Lokomotiv
Lokomotiv -1,5 1.6 Pinnacle
✅
Jastrzębski ma trochę nieciekawą sytuację.
Grają na dwóch przyjmujących Bartman i Gierczyński, przy czym ten pierwszy ma ogromne problemy z przyjęciem a ten drugi ma już swoje lata i z dynamiką i skutecznością bywa różnie.
Łasko na ataku trochę poniżej swojego poziomu, średnio wygląda jego współpraca z Masnym, który ma jeszcze jakieś problemy z plecami, drugi rozgrywający Filippov miał jakąś kontuzję, ale jest dzisiaj w kadrze.
Na środku Czarnowski ze swoją żenującą zagrywką i Pajenk, który chyba jako jedyna trzyma dość równą formę od początku sezonu, do tego libero Wojtaszek, który gra trochę poniżej możliwości.
Lokomotiv skład bardzo ciekawy, rozgrywa Butko, jeden z topowych graczy w tej chwili na tej pozycji, środek Lee i Volvich (i Abrosimov na ławce), przyjęcie Camejo i Divis, atak pod nieobecność Moroza, Zemczenok plus libero Golubjew.
Ogromny potencjał ofensywny, jeśli tylko będą trafiać zagrywką to może mecz skończyć się bardzo szybko.
Ciekawie wygląda kurs na -7,5 1.85 Betsson✅, wydaje mi się, że również można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
03 Dec 2014, 18:00 Volleyball » Europe » Champions League » Jastrzebski - Novosibirsk
1 set Novosibirsk⛔
1,5
Bet365

Kolega wszystko ładnie opisał i trudno sie z nim nie zgodzić ale ja idę w stronę gości i ich przełamania. Kurs jaki daje nam bet na 1 seta przy kursach na mecz to... grzechem było by nie wykorzystać- konkretnie najwyższy na rynku, mecz ciekawy kursy dramatyczne patrząc na formę obu ekip. Jastrzębski tez forma nie grzeszy u siebie zawsze solidni -niebezpieczni ale jednak zespól rosyjski dla mnie jest mocniejszy. Liga liga graja ostatnio tak jakby im sie nie chciało... dzisiaj zobaczymy jak to będzie wyglądało- kluczem zagrywka która ustawi grę w ataku jak Loko dobrze wejdzie w mecz to będzie trudne do zatrzymania ze stawka spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
VB Tours - Halkbank Ankara​

W Tours powoli wszystko wraca do normy, wrócił atakujący Konecny i przyjmujący Antonov, sporo atakuje Hoag - fajny skład - ale... Halkbank ma na plecy mecz z Perugią, więc jeżeli chcą wyjsc z 1 miejsca w grupie to zwycięstwo we Francji jest im bardzo potrzebne. Nie ma limitów - więc gramy tym co mamy najlepsze: Esko, Sokołow, Kubiak, Możdżonek - dalej chyba nie ma Juantoreny, który ostatnio leczył się we Włoszech. Mimo wszystko zwycięstwo &quot;Turków&quot; bez większej historii.
Juantorena w składzie na ten mecz.
 
betme 138

betme

Użytkownik
Jastrzebski - Novosibirsk 1 4,00
Obydwie ekipy w niezbyt przekonywujacej formie, niemniej przy tym kursie warto podjac ryzyko dla gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Tak na szybko bo już 17..
Costanca_ Roselare 2
Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest zespół gości mimo dużo wyższego kursu..Ciekawa drużyna złożona głownie z belgów, na rozegraniu świetnie sypiący fin tervaporti..Na ataku swoje robi Tuerlinks..Solidne przyjęcie i świetnie grający z tervaportim środkowi..Tomis to drużyna bardzo przęcietna bez większych nazwisk w składzie..Jedyny ich atut to włąsna hala ale myślę ze to za mało na belgów, którzy już nie raz pokazali że potrafią grać na niezłym poziomie..
Resowia-Berlin PTK POW 174
Faworytem wiadomo Reksa, ale myśle że Niemcy są w stanie wygrać spokojnie seta i stawiam pkt powyżej 174.5.. Ostatnio stawiałem na skrę z reksą -1.5 hcp i resowiacy wiadomo jakie dostali lanie..para przyjmujących buszek penczew wogóle mnie nie przekonuje, szczególnie buszek, ktory jest za słaby na taki zespół jakim jest rzeszów..może ze słabszymi rywalami jakoś sobie radzi,ale gdy przyjdzie lepszy rywal od razu widać ze to nie ten poziom..Po osatnim laniu resowia będzie chciała napewno wynagrodzić kibicom którzy przyjechali do łodzi dzisiejszą postawą z berlinem..Ale wcale łatwo nie będzie..Spodziewam się zaciętego spotknia, a typ w postaci pkt myśle ze spokojie wejdzie..Niemcy mają w skladzie kilka ciekawych nazwisk, Caroll, Kromm,Bontje,Shoji, i napewno nie są to chłopcy do bicia..Wiadomo resowia to inny pozziom, ale dopoki nie wróci Achrem to nie ta sama drużyna co z nim w skladzie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Roselare - Tomis Constanta @ 2.62 Bet 365✅2-3
Moim zdaniem dziś czeka nas bardzo ciekawy mecz w Lidze Mistrzów. Spotykają sie niespodziewany lider grupy Tomis Constanta, który wygrał trzy mecze w tym na wyjeździe z faworyzowaną Piacenzą. Roselare również ograło piacenzę u siebie jednak z Tomisem Belgowie przegrali 3-1. Tomis ma bardzo ciekawy skład w tym sezonie doświadczeni Żekow na rozegraniu do niedawna podfstawowy rozgrywający kadry Bułgarii. Doświadczeni Serbowie Janic Rosic i Petkow, Włoch Laza. Dziś w Roselare na trudnym terenie zadanie trudne , ale do wykonania gdyż mam wrażenie ,że Belgijska siatkówka dostała lekkiej zadyszki zarówno dotyczy to klubów jak i reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Do wlodek02
Człowieku co ty bredzisz???Tomis ma bardzo ciekawy skląd..heheh...Jak dla ciebie to jest ciekawy skład, to nie masz chyba za dużo do powiedzenia w temacie siatkówki..jak to powiedziałeś żekow, janic, rasic, petkow??Po pierwsze są to bardzo przeciętni zawodnicy zresztą już najlepsze lata swojej gry mają za sobą, jesli można wogóle o nich to powiedzieć..no z wyjątkiem Rasica, bo to przyzwoity mlody libero serbów...żekow podstawowy niegdyś sypacz bułgarów, a kogo miał za konturenta, tego odbijacza bratojewa?heh..Po drugie nie wymieniłeś ich chyba najlepszego zawodnika a mianowicie Simeonowa,,koleś grać potrafi i to nieżle, tyle że to już dziadek(1977)..więc naprawdę niewiem gdzie ten bardzo ciekawy skład..chyba że masz na myśli resztę zespołu czyli rumónów..którzy w siatkę to grać nie bardzo potrafią..Jest to przeciętna drużyna..Owszem typ Ci siadł, ale nie miałeś zadnego sensownego argumentu..dziś Ta Twoja bardzo ciekawa drużyna to grała tak że patrzeć nie można było...było 2:! i w 4 secie 15.10 bodajże i roselare już grało jak by było po meczu, rozlużnienie pozwoliło starcić kilka pkt, tomis uwierzył w siebie i doprowadził do 5 seta,gdzie grali na dużej fali, i wygrali..
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Do wlodek02
Człowieku co ty bredzisz???Tomis ma bardzo ciekawy skląd..heheh...Jak dla ciebie to jest ciekawy skład, to nie masz chyba za dużo do powiedzenia w temacie siatkówki..jak to powiedziałeś żekow, janic, rasic, petkow??Po pierwsze są to bardzo przeciętni zawodnicy zresztą już najlepsze lata swojej gry mają za sobą, jesli można wogóle o nich to powiedzieć..no z wyjątkiem Rasica, bo to przyzwoity mlody libero serbów...żekow podstawowy niegdyś sypacz bułgarów, a kogo miał za konturenta, tego odbijacza bratojewa?heh..Po drugie nie wymieniłeś ich chyba najlepszego zawodnika a mianowicie Simeonowa,,koleś grać potrafi i to nieżle, tyle że to już dziadek(1977)..więc naprawdę niewiem gdzie ten bardzo ciekawy skład..chyba że masz na myśli resztę zespołu czyli rumónów..którzy w siatkę to grać nie bardzo potrafią..Jest to przeciętna drużyna..Owszem typ Ci siadł, ale nie miałeś zadnego sensownego argumentu..dziś Ta Twoja bardzo ciekawa drużyna to grała tak że patrzeć nie można było...było 2:! i w 4 secie 15.10 bodajże i roselare już grało jak by było po meczu, rozlużnienie pozwoliło starcić kilka pkt, tomis uwierzył w siebie i doprowadził do 5 seta,gdzie grali na dużej fali, i wygrali..
czlowieku co ty pieprzysz za glupoty niesamowite? simeonov, janic, zhekov, rasic do tego petkov i zrobili naprawde fajny kolektyw, kogo niby ma ten smieszny rezlar? jeden tuerlink i karzelek tervaporti, reszta zawodnikow to swiezaki belgijskie. jesli nie wiesz to tomis rozwalil piacenze i to na wyjezdzie a to juz chyba o czyms swiadczy wiesz?
zreszta ty nawet nie wymieniles simeonova, wiec chyba nawet go nie znasz ????
a widze ze wlodek tez nawet o simeonovie nie wspomnial. ok ????
w skrocie mowiac simeonov to zywa legenda pokroju milijkovica, tyle ze bez sukcesow reprezentacyjnych (a wynika to z tego ze w 2002 roku przyjal obywatelstwo wloskie co go wykluczylo z mozliwosci gry w kadrze bulgarii).
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ode mnie na Ligę Mistrzów dwa typy i kilka zdań ogólnych.
Noliko Masseik +20.5 ▶ Bet365 1.83 ✅
Perugia podejmuje u siebie ekipę z Belgii... Ale Perugia nie ma w składzie De Cecco na ten mecz, więc sypie Paolucci - to taki rozgrywający ze średniej półki - gorszy niż Sotille, lepszy niż np. Jovovic - no i trochę przymały - więc zauważalna dziura w bloku. Noliko to nie ogórki, ja wiem że bardzo dużo tracą nie grając w swojej hali - ale pogromu 20 punktami nie widzę. Perugii będzie zależec na zwycięstwie za 3 punkty, żeby Halkbank się nie zbliżył a i swoje problemy także mają.
Ceskie Budejovice +15.5 ▶ Marathonbet 1.94 ✅

Jakim zespołem jest Antwerpia, żeby tutaj była taka linia. Skra Bełchatów w najmocniejszym składzie zdołała wygrać z Czechami 16 punktami - więc taka linia na ten mecz moim zdaniem kilka dobrych punktów za wysoka. Powtarzam do skutku - w Belgii gra się ciężko - a zespoły belgijskie sporo tracą na wyjazdach. W Czechach gra się ciężko, hala jest mała, atmosfera gorąca - co dobrze było czuć jak przyjechała tam Skra.
Ciekawy także kurs na CAI Teruel, który jedzie do Bułgarii aby zagrać mecz z Markiem Dupnitsa.
I info odnośnie meczu Skra - Tirol. Nie ma Wlazłego, ostatnio Muzaj zastąpiony na ataku nominalnym przyjmującym Marechalem. Sporo rotacji, także zapewne wyjdzie Włodarczyk, Lisiniac a i może nawet Brdjović. Jednak linia +15.5 na Tirol... - Tutaj value nie widzę - aczkolwiek warto zerknąć na początek meczu i samemu ocenić po składzie Skry czy warto pograć coś na Austriaków - szczególnie, że i sama Skra ostatnio ma problemy z leszczami - mocno trenują i wpadli w taki okres grania z zespołami z drugiej sortu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom