>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2013/2014

Status
Zamknięty.
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
widzę ktoś mnie ubiegł z typem na:
Jastrzębski-Halkbank
Halkbank 1.60 bwin
Turcy po wtopie z Rumunami,do tego meczu podejdą już bardzo skoncentrowani i powinni wygrać za 3pkt. Polecam śledzić live bo często JSW dobrze zaczyna potem jest gorzej. ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Na siatka.org pisali coś o kontuzji Michała Łasko , wie ktoś coś na ten temat ??czy zagra dziś ?? Na pewno nie zagra dziś Pajenk
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Polecam śledzić live bo często JSW dobrze zaczyna potem jest gorzej. ????
Tutaj nie mogę się z Tobą zgodzić. JSW czasem dosyć długo wchodzi w mecze jak to miało miejsce Lotosem. Znaczna cześć pierwszego seta fatalna, ale później jak weszli w swój styl nie dali najmniejszych szans rywalom. Jednak spodziewam się wygranej Halkbanku
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Czy Trentino jedzie rezerwowym skladem do Berlina? Kurs na handicap +1,5 kusi do zagrania
Birarelli nie pojechał do Berlina - urodziła mu się córa ????.
Składy
“Con il primato della Pool D già in tasca possiamo permetterci di amministrare le forze ed offrire più spazio in campo a chi sino ad ora nell’ultimo periodo ne ha avuto meno pur contribuendo con il suo impegno al buon andamento della squadra sui due fronti, italiano ed europeo – spiega l’allenatore gialloblù - . Sarà l’occasione per giocare in assoluta tranquillità ma anche per confrontarci nuovamente contro una compagine di valore come Berlino, che già all’andata aveva saputo metterci in notevole difficoltà. Scenderemo quindi in campo per ben figurare e per provare qualche soluzione alternativa che ci può sempre tornare utile”.
Z tego co zrozumiałem możliwe, że trener da pograć niekoniecznie podstawowym zawodnikom.
 
A 63

adachno

Użytkownik
ciekawa sytuacja w grupie resovii zakładając, że resovia wygra 3:2, a budva 3:1
1. budva 12pkt 14;9 w setach 3;2 3;0 z resovią małe pkty +26 =+45(po meczu z czechami)
2. paris 12pkt 14;9 w setach 3;2 3;0 z budvą małe pkty +14
3. resovia 12pkt 14;9 w setach 3;2 3;0 z paris&#39;em małe pkty +44
więc jeśli nic nie pochrzaniłem to resovia nie musi wygrywać za 3pkty by wyjść z grupy
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
http://www.jastrzebskiwegiel.pl/%E2%80%9Emecz_tygodnia%E2%80%9D_niestety_bez_naszego_kapitana,aktualnosci,819.html
Dodatkowe potwierdzenie z oficjalnej strony JW.
Ale kurs poleciał na Anakre.. Tylko 1.37 bet365. Kto złapał 1.66 ten miał szczęście ???? . Choć tak szczerze mówiąc gdyby był to ligowy z nawet Skrą to mocno by mnie to nie przejmowało ze nie ma Łaski. Malinowski sobie bardzo poprawnie radzi. A Łasko różnie z tą formą w tym sezonie. Także nie było by to jakieś specjalnie duże osłabienie. Lecz nie wiadomo jak Malinowski wytrzyma psychicznie z takimi rywalami. Pajenka zastąpi Bontje, moim zdaniem najlepszy środkowy w Jastrzębiu, więc tutaj nie ma zbytnio osłabienia.
Co do Martino w Maceracie. Dla mnie to niepojęte ,że taki niepoważny człowiek podpisał kontrakt z takim klubem. Chyba zadecydowało to ,że już wcześniej u nich grał i dali mu kredyt zaufania. Co do typu w tym meczu. Moim zdaniem Zenit rozprawi się podobnie z Maceratą jak Novosibirsk. Zenit -1.5 1.8 bet365
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Jednak nie można zapominać, że Łasko to doświadczony zawodnik, który właśnie w decydujących momentach spotkaniach jest w stanie zdobywać ważne punkty. Tego na pewno nie można powiedzieć o Malinowskich, który jest znacznie slabszy. Do tego dzisiaj przyjdzie presja gry w LM, a do tego będzie miał po drugiej stronie siatki klasowych zawodników
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
JASTRZEBIE +1.5seta kurs2.11✅ FORTUNA nie ma co sie podniecac brakiem LASKI ???? Jastrzebie jest w stanie powalczyc na wlasnym parkiecie ......warto...co do MACERATY pierwszy set ich... kurs 2.96✅ FORTUNA
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 263

fidelio

Użytkownik
B 81

bartek_em

Użytkownik
Ja żałuje ,że nie pograłem tego overa 185.. jak w masełko by to weszło. Ale mam zasadę że meczów na które chodzę nie typuje bo źle się ogląda. Dawno takich emocji w Jastrzębiu nie było.Świetny mecz z punktu widzenia kibica. Jak Kubiak zszedł to już chodziły myśli że może być gładki mecz a tutaj jednak niespodziewanie nasi grali dobrze ???? . Nawet Marechal jak wszedł nie grał źle, widać ze to będzie duże wzmocnienie kiedy będzie już w pełni formy. Malinowski pokazał ,że psychikę ma dobrą i żaden rywal mu nie straszny. Bardzo dobrze zastąpił Łaskę na co liczyłem. Jak wyszło sędziowanie w tv? Czekam aż Polsat wrzuci skrót by zobaczyć przede wszystkim ostatnią piłkę.
edit.
Czytając relacje z Polsatu twierdzą ze było boisko. Takie sytuacje dobitnie pokazują ,że musi być wprowadzona wideo-weryfikacja i do LM.. swoją droga nie rozumiem dlaczego jeszcze jej nie ma..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Liga Mistrzów CEV 2013/2014:

Lokomotiw Biełgorod wygrał swoją grupę z Noliko Masseik, Olympiakosem Pireus i VK Ostrava bez straty seta. - Podobnie jak przed rokiem Zenit Kazań. Takie wyniki są możlwie dzięki powiększeniu liczby drużyn grających w tych rozgrywkach i jak widac do LM awansują takie zespoły jak VK Ostrava czy Posolnijca.

Do Pucharu CEV spadają 4 zepoły. Nie ma w Nim ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Lokomotiwu Nowosybirsk :cool:, ale są za to: Olympiakos Pireus, Paris Volley, Tomis Constanca i VFB Friedrichshafen.

Szmal do CEV wpłacili chętni na zorganizowanie F4 Ligi Mistrzów. Są to kluby z Rzeszowa, Biełgorodu, Maceraty i Ankary. - Jeżeli Resovia nie zorganizuje F4 i prawo organizacji turnieju nie spadnie na ręce Rosjan z Biełgorodu to Resovia Rzeszów nie będzie rozstawiona w losowaniu przeciwnika w fazie play-off. - Jest ona bowiem najsłabszym zwycięzcą grupy w tej edycji LM.


Wałki, wałki, wałki... Pultał się dzisiaj strasznie Zaytsev, który miał zastrzeżenia do pracy polskiego arbitra meczu z Zenitem i głośno o tym powiedział na konferencji pomeczowej na co fajnie odpowiedział mu Alekna :cool: Podobny wałek był w ostatniej jak się okazało akcji meczu w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie Jutantorena zaatakował dobre pół metra w pomarańczowe - jednak sędzia orzekł aut i zwycięstwo gospodarzy. - Zapewne video-checku w fazie play-off nie będzie, ale nie wyobrażam sobie, żeby leśne dziadki nie zamontowały go na turniej finałowy.

Wyłonienie gospodarza F4 Ligi Mistrzów jak i losowanie par fazy play-off już w czwartkowe popołudnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom