>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Witam serdecznie,

Panowie, powiem szczerze ze na siatkowce za bardzo sie nie znam. Wiele osob bardzo chwali tu wygrana Dynama dzis, ale ja mam tylko jedno pytanie - patrzac na grupe, Dynamo ma chyba pewny awans? O co walcza, jaka jest ich motywacja w tym meczu?

Z gory dziekuje za odpowiedz ????

Edit: rozumiem, ze tylko 1 miejsca wychodza, a Dynamo walczy, zeby wyjsc z drugiego? Jakie ma na to szanse?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Roeselare - Zenit​


Widzę w typie na Zenit prawdziwą perełkę, coś a&#39;la Sete - Cuneo ostatnio. Skład Kazania jaki przyjedzie na ten mecz jest 2 klasy lepszy od drużyny gospodarzy.

To prawda, że nie będzie dziś Vermiglio, Michajłowa i Apalikowa, ale za to pojechał Anderson, Sivozhelez, czy David Lee który może się pokazać tylko w LM z powodu limitu obcokrajowców. Zenit nie gra o nic, ale przyjechał piekielnie mocnym zestawieniem w porównaniu do Belgów. Nie ma wątpliwości, że nikt tutaj tanio skóry nie sprzeda, bo inaczej gwiazdy zamiast się fatygować zostałyby w kraju. Kazań powinien rozjechać gospodarzy w trzech setach nawet grając na 70% możliwości, bo między tymi zespołami jest przepaść.

Kurs wystawiony kompletnie bezsensownie. Zenit nie przyjechał tutaj juniorami, ale znakomitym składem który powinien pogromić Belgów.

Typ:
Zenit Kazań (2.80) Betclic
✅

Fener - Skra​

Pisałem już sporo o tym meczu, więc teraz tylko formalności.

Fenerbahce jako żywe skamieliny którym nie chce już za bardzo grać się w siatkówkę, będą miały o stokroć mniejszą motywację do rozegrania tego meczu od juniorów ze Skry. Na spotkanie ze strony Bełchatowa pojechał Atanasijevic, Cupkovic, Bąkiewicz i Kłos. Wydaje się, że Serb może zagrać bo taki lekki sparing po powrocie po kontuzji będzie dobrym rozwiązaniem z jego strony. Bąkiewicz na pewno nie występuje i nie będzie występował zbyt dużo w barwach Skry, więc taki meczyk to też dla niego jakaś tam szansa. Ze strony juniorów na pewno warto zwrócić uwagę na Łukasza Zugaja ktry ostatnio fajnie prezentował się na Mistrzstwach Europy w swojej kategorii wiekowej.

U Turasów koszmarnie słabi libero i rozgrywający, Cernic który nie potrafi już skakać, Marshall który ma problem z przyjęciem banalnego flota i Miljkovic który ciągnie zespół przez 1.5 seta a potem zdycha. Nie sądze aby komukolwiek ze składu Turków zależało na dzisiejszym zwycięstwie, oni mają w weekend ważniejsze sprawy na głowie niż takie meczyki. Walczą cały czas o czołowe lokaty w swojej lidze, gdzie są dopiero na szóstym miejscu.

Typy:
Skra +1.5 seta (2.50) B365
✅

Tours - ZAKSA​

Fajny kurs na Kędzierzyn który przyjechał najmocniejszym zestawieniem.

ZAKSA jak widać nie zamierza odpuszczać tego spotkania i wyjdzie na niego najmocniejszym składem. Do Francji pojechali m.in Rouzier, Ruciak czy Gładyr. Wciąż nie może grać Zagumny z uwagi na kontuzję palca. W pierwszym spotkaniu dosyć gładka wygrana Polaków 3:0 i dziś powinno być podobnie. Francuzi oprócz armaty w postaci Konecnego raczej nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Castellani nie po to fatygował swoje największe gwiazdy aby dziś przegrać to spotkanie. Kędzierzyn wyjdzie na pełnej motywacji i raczej gładko pokona rywali.

Kurs nie najgorszy, różnica między zespołami jest bardzo duża. Liga Francuska to ciągle kompletne dno i jej reprezentanci w LM są z reguły tylko tłem dla lepszych drużyn.

Typ:
ZAKSA (1.55) Betclic
✅

Tomis - Dynamo​

Kilka słów o tym meczu było już napisane, ja od siebie dodam kilka kolejnych zdań.

Tomis z problemami finansowymi, odszedł podstawowy atakujący Fin Ojansivu i nie ma kompletnie zawodnika który mógłby go zastąpić. Skra rozniosła ich 3:0 w mocno eksperymentalnym zestawieniu, Dynamo dziś walczy o kilka punktów i o klasyfikację najlepszych zespołów z drugich miejsc. Nie zobaczymy dziś na boisku Kurka i Veresa, ale Grankin z Kruglovem spokojnie powinni starczyć na Rumunów. Rosjanie ze swoją bombową zagrywką powinni nie dać szans rywalom, którzy przyjęcie mają naprawdę marne. Terzic jest obecnie największą gwiazdą Tomisu, ale to zawodnik naprawdę mizerny i lekko drewniany jeśli chodzi o atak.

Kurs całkiem niezły, spokojnie można próbować.

Typ:
Dynamo -1.5 seta (1.50) B365
✅

Rozje....m system :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
strasznik- nie wprowadzaj ludzi w blad bo platenik i mach beda grac w dzisiejszym meczu.
Mach doznał urazu kostki w ostatnim meczu, jego występ jest niepewny.
Platenik dopiero wrócił po kontuzji, więc nie koniecznie będzie grał w nic nie znaczącym już meczu.
 
K 7

kaki89

Użytkownik
Mach jest gotowy do gry, i Platenik tez.Chyba nie znasz Platenika i jego ambicji on jest gwiazda tej druzyny i dla niego kibice przychodza na mecz
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Roeselare - Zenit​


Widzę w typie na Zenit prawdziwą perełkę, coś a&#39;la Sete - Cuneo ostatnio. Skład Kazania jaki przyjedzie na ten mecz jest 2 klasy lepszy od drużyny gospodarzy.

To prawda, że nie będzie dziś Vermiglio, Michajłowa i Apalikowa, ale za to pojechał Anderson, Sivozhelez, czy David Lee który może się pokazać tylko w LM z powodu limitu obcokrajowców. Zenit nie gra o nic, ale przyjechał piekielnie mocnym zestawieniem w porównaniu do Belgów. Nie ma wątpliwości, że nikt tutaj tanio skóry nie sprzeda, bo inaczej gwiazdy zamiast się fatygować zostałyby w kraju. Kazań powinien rozjechać gospodarzy w trzech setach nawet grając na 70% możliwości, bo między tymi zespołami jest przepaść.

Kurs wystawiony kompletnie bezsensownie. Zenit nie przyjechał tutaj juniorami, ale znakomitym składem który powinien pogromić Belgów.

Typ:
Zenit Kazań (2.80) Betclic
Anderson i Sivozhelez pojechali ale czy będą grali tego nie da się do końca przewidzieć. Niby mogli by pojechać juniorzy ale osobiście nie wiem czy Zenit ma jakiś juniorów zgłoszonych do CEV. Obmochaev też pojechał z drużyną ale jako libero zgłoszony jest Babichev. Wniosek dla mnie z tego taki że Obmochaev pojechał do Belgi jako łataj dziura do 12. Zenit gra z Novosibieriskiem w weekend. Więc bardzo nie logiczne wydaje mi się eksploatowanie Andersona i Sivozhelez albo przynajmniej jednego z nich. Wiadomo zwycięstwo Zenitowi jest w tym meczu potrzebne jak kur... majtki. Dlatego według mnie albo Andersona albo Sivozhelez w tym meczu nie zagrają. Co do rozgrywającego który pojechał to powiem że gdy widziałem go w akcji na KMŚ to wyglądał dość przeciętnie ten drugi atakujący też szału nie robi. Belgowie w tej edycji LM u siebie grają solidnie póki co zgarnęli komplet wiadomo Zenit to teoretycznie inna bajka ale bez Vermiglio, Michajłowa i Apalikowa drużyna traci sporo. Niby pojechał Anderson i Sivozhelez ale czy zagrają tego nie wiesz. Poza tym Roselare w Kazaniu nie wypadło jakoś bardzo słabo w dwóch z trzech setów walczyli ambitnie odrabiali nawet i 5 punktowe straty. Więc Zenit musiał w pewnych momentach się spiąć.

Dlatego moim zdaniem Zenit nie ma żadnych szans na wygranie tego meczu w stosunku 3-0. Moim zdaniem zwycięsko z tego pojedynku wyjdą Belgowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Mach jest gotowy do gry, i Platenik tez.Chyba nie znasz Platenika i jego ambicji on jest gwiazda tej druzyny i dla niego kibice przychodza na mecz
Tym bardziej powinni obchodzić się jak z jajkiem, organizmu nie da się oszukać, nie powinno się przeciążać zawodnika, który dopiero wrócił do zdrowia, tym bardziej w spotkaniu, które ma małe znaczenie.

PS. Tak się składa, że znam tego zawodnika.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Anderson i Sivozhelez pojechali ale czy będą grali tego nie da się do końca przewidzieć. Niby mogli by pojechać juniorzy ale osobiście nie wiem czy Zenit ma jakiś juniorów zgłoszonych do CEV. Obmochaev też pojechał z drużyną ale jako libero zgłoszony jest Babichev. Wniosek dla mnie z tego taki że Obmochaev pojechał do Belgi jako łataj dziura do 12. Zenit gra z Novosibieriskiem w weekend. Więc bardzo nie logiczne wydaje mi się eksploatowanie Andersona i Sivozhelez albo przynajmniej jednego z nich. Wiadomo zwycięstwo Zenitowi jest w tym meczu potrzebne jak kur... majtki. Dlatego według mnie albo Andersona albo Sivozhelez w tym meczu nie zagrają. Co do rozgrywającego który pojechał to powiem że gdy widziałem go w akcji na KMŚ to wyglądał dość przeciętnie ten drugi atakujący też szału nie robi. Belgowie w tej edycji LM u siebie grają solidnie póki co zgarnęli komplet wiadomo Zenit to teoretycznie inna bajka ale bez Vermiglio, Michajłowa i Apalikowa drużyna traci sporo. Niby pojechał Anderson i Sivozhelez ale czy zagrają tego nie wiesz. Poza tym Roselare w Kazaniu nie wypadło jakoś bardzo słabo w dwóch z trzech setów walczyli ambitnie odrabiali nawet i 5 punktowe straty. Więc Zenit musiał w pewnych momentach się spiąć.
Dlatego moim zdaniem Zenit nie ma żadnych szans na wygranie tego meczu w stosunku 3-0. Moim zdaniem zwycięsko z tego pojedynku wyjdą Belgowie.
Jakie eksploatowanie? taki meczyk z drużyną dwie klasy gorszą to dobre przetarcie przed lepszym rywalem, o czym dobitnie świadczy przykład Cuneo które rozjechało Sete z Ngapethem i Sokolovem w składzie. Potem z Maceratą kilka dni później obaj byli wiodącymi postaciami w swoich zespołach. Uważam, że jeśli Anderson i Siwożelez pojechali to powinni zagrać. Inaczej po jaką cholerę pchaliby się do Belgii zamiast zostać w kraju jak Vermiglio i Michajłow?. W każdym razie po takim kursie warto spróbować, bo nawet jeśli wystąpi tylko jeden z nich to już będzie to tak duża różnica aby rywali pokonać. Lee powinien zagrać raczej na pewno. Nawet jeśli wyjdzie w 100% rezerwowy skład Zenitu ( m.in z Bierieżko i Lee) to i tak będzie to zdecydowanie lepszy skład od Roeselare. Tak uważam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jakie eksploatowanie? taki meczyk z drużyną dwie klasy gorszą to dobre przetarcie przed lepszym rywalem, o czym dobitnie świadczy przykład Cuneo które rozjechało Sete z Ngapethem i Sokolovem w składzie. Potem z Maceratą kilka dni później obaj byli wiodącymi postaciami w swoich zespołach. Uważam, że jeśli Anderson i Siwożelez pojechali to powinni zagrać. Inaczej po jaką cholerę pchaliby się do Belgii zamiast zostać w kraju jak Vermiglio i Michajłow?. W każdym razie po takim kursie warto spróbować, bo nawet jeśli wystąpi tylko jeden z nich to już będzie to tak duża różnica aby rywali pokonać. Lee powinien zagrać raczej na pewno. Nawet jeśli wyjdzie w 100% rezerwowy skład Zenitu ( m.in z Bierieżko i Lee) to i tak będzie to zdecydowanie lepszy skład od Roeselare. Tak uważam.
To powiedz mi po co tam pojechał Obmochaev ? Skoro na pozycje libero zgłoszony jest Babichev ? Pojechał prawdopodobnie po to aby Zenit miał 12. Gdyby mieli kogoś na jego miejsce to myślę że pojechał by ktoś inny.

To tylko takie moje przypuszczenia ale mają podstawy. Jeśli Zenit wystawi 100% rezerwy to moim zdaniem ich szanse na zwycięstwo są minimalne.
 
K 7

kaki89

Użytkownik
strasznik-Platenik po dwoch setach 10/8 atakow 80% 8-75%/50% przyjecie 1 blok
Mach-8/5 63% 2bloku i wiele wyblokow.Maja kontuzje?
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
strasznik-Platenik po dwoch setach 10/8 atakow 80% 8-75%/50% przyjecie 1 blok
Mach-8/5 63% 2bloku i wiele wyblokow.Maja kontuzje?
Ok mój błąd, wyciągnąłem wnioski na wyrost. Od tego jest to forum żeby dzielić się informacjami. Dobrze, że ktoś mnie poprawił.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Chciałbym się podzielić kilkoma uwagami po meczu Skry II z Fenerbahce.
Mecz oglądałem od 3 seta i nie moglem uwierzyć jak gra Fenerbahce. Na ławce znany trener Bagnoli w szóstce wielki Ivan Milijkovic a mecz zdecydowanie dla rezerw Bełchatowa. Milijkovic zdobył co prawda 21 punktów ale nigdy nie widziałem tego zawodnika tak słabo grającego. Gratulacje dla młodzieży ze Skry gra na przyzwoitym poziomie dobre rozegranie Woickiego.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zasady Losowania fazy Top12 Ligi Mistrzów CEV:
As for the DOL, this will be performed according to the following principles:
- Team stemming from the same prelim Pool won’t cross their ways in the Playoffs 12;
- Maximum two teams from the same country – including the eventual organizer – can make it to the final four;
- As far as possible, a certain advantage will be granted to the teams that have finished the prelims in first place and that will play the return match and eventual golden set at home.
Losowanie dzisiaj o godzinie 15:00.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W Luksemburgu odbyło się losowanie par play-off Ligi Mistrzów. Turniej Final Four odbędzie się 16-17 marca w Nowosybirsku.

Zestaw par I rundy play-off

Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań

Dynamo Moskwa - Trentino Diatec

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik

Arkas Izmir - PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów - Lube Banca Marche Macerata

ACH Volley Lublana - Bre Banca Lannutti Cuneo


Źródło: http://siatkowka.net/news/article//lm-polskie-zespoly-poznaly-swoich-rywali.html?cHash=2b6f227c79ae2fe41fd7dc7d7ce5c02d
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Życzę Dynamu Moskwa żeby do tego meczu z Trientino przystąpiło w pełnym składzie i powalczyli chociaż u siebie. Wie ktoś kiedy będą gotowi do gry Kurek i Veres? Skra i Zaksa mają niby łatwiej niż Resovia ale ci drudzy rewanż grają na wyjeździe. Jakieś pierwsze prognozy?
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Nie widzę innych rozstrzygnięć jak awans Zenitu, Trentino, Skry, Maceraty i i Cuneo. Jedynie zastanawiam się czy Zaksa da radę Belgom, którzy są już doświadczeni w pucharach. Stawiam mimo to na ekipę z Kędzierzyna. Wygląda na to, że kwestia wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie rozegra się pomiędzy drużynami z Rosji, Włoch i Polski.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z losowania fazy play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów. Oficjele pokazali jaja i nie pokrzyżowali już w Final 12 zespołów z tego samego kraju. - Bardzo fajnie, moim zdaniem tak powinno byc. Kilka słów ode mnie na temat każdej z par:

BERLIN Recycling Volleys vs. Zenit KAZAN

Zenit pierwszy mecz gra w Berlinie. - W stolicy Niemiec wygrają za wszelką cenę, by w rewanżu udowodnic różnicę pomiędzy zespołami. - Różnicę klasy. Siatkarze ze stolicy Tatarstanu zapewne wypatrują już na swojej drodze chłopaków z Trydentu. Do Niemiec z Włoch wrócił Robert Kromm, który w parze z Paulem Carrolem tworzą mocny, ofensywny duet. Kombinacyjnie próbuje rozgrywac Amerykań Shoji Kawika, jednak czy zgubi on rosyjski blok? - Nie wydaję mnie się. Nerwowy początek spotkania w Berlinie a potem dominacja Zenitu przez 6 setów.

Dinamo MOSCOW vs. TRENTINO Diatec

Dinamo pomimo wzmocnienia się przyjściem Bartosza Kurka (nawet pomimo jego kontuzji) raczej nie ma prawa awansowac z rywalizacji z Trentino. Nawet jeżeli będą zdrowi Kurek i Veres to czegoś tej drużynie brakuje. Strzał w stopę poczynili włodarze klubu oddając Nikolaya Pavlova do Niżnego Novgorodu i zostali z nie przekonywującym mnie Pavlem Kruglovem. Albo świetny mecz zespołu Dinamo w Moskwie (a taki im się chyba jeszcze w tym sezonie nie zdarzył) albo przed wycieczką do Włoch będą modlili się o najmniejszy wymiar kary.

Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE vs. Noliko MAASEIK​

Zaksa awansując z drugiej pozycji w grupie trafiła idealnie - czyli możliwie jak najlepiej tylko można było. - Czyli drużynę z Masseik. Belgowie świetnie grają u siebie, jednak mają sporo dziur w defensywie. Jeżeli dograją sobie do siatki i złapią swój rytm - mogą byc nie do zatrzymania. Ale do odstrzału na zagrywce jest taki Nathan Wounembaina - powinien pomóc Zaksie w awansie. Pierwszy mecz u siebie, który koniecznie trzeba wygrac. Trzeba chuchac na Fontelesa, wyleczyc Zagumnego, poczekac na Nogueirę i u siebie pokazac klasę, bo w Belgii będzie o wiele trudniej.

Arkas IZMIR vs. PGE Skra BELCHATOW
Oglądałem chłopaków z Izmiru w rywalizacji z CAI Teruel i zrobili na mnie spore wrażenie. Świetnie wyważony zespół, który na pewnym poziomie nie ma słabych punktów. Warto zwrócic uwagę na nadzieję tureckiej siatkówki - leworęcznego przyjmującego Burutaya Subasiego - młody chodzi aż miło i myślę, że jeszcze rok, dwa i powinien spróbowac sił w silniejszej lidze. Mocny środek z Adamem Simacem i Justinem Duffem i oczywiście nieokiełznany atakujący Liberman Agamez, który jak ma dzień jest praktycznie nie do zatrzymania. - Tylko się tak zastanawiam czym Skra Bełchatów ma pokonac Turków? Na odpowiedź w tej sprawie trzeba będzie chyba trochę poczekac. Może po raz kolejny wyklaruje się &quot;nowa&quot; Skra. Co z Dante Boninfante, co z Wlazłym i na jakiej pozycji? Można złożyc z obecnej kadry na prawdę mocny wyjściowy skład, ale co na to Jacek Nawrocki?

Asseco Resovia RZESZOW vs. Lube Banca Marche MACERATA

Szkoda, że w Marche jest ekskluzywny szpital. Na pewno na dwumecz z Mistrzem Polski nie wykuruje się Cristian Savani. Pod znakiem zapytania stoi występ Jiriego Kovara, który od kilkunastu dni pracuje na siłowni wzmacniając mięśnie nóg. Mimo wszystko, jeżeli pozostała częśc drużyny będzie zdrowa to paka Maceraty jest niewyobrażalnie mocna i jeszcze mają możliwośc niewielkiej rotacji. Liderem zespołu jest na chwilę obecną Ivan Zaytsev, jednak ostatnio w świetnej dyspozycji jest przyjmujący Simone Parodi. Z Modeny ściągnięto Dicka Kooya, który jednak odstaje poziomem od wyżej wymienionej dwójki. Leworęczny Sasa Starovic - po kontuzji nie odzyskał jeszcze dawnego blasku i nie wiadomo jako to będzie z obsadzeniem pozycji atakującego. Chyba najlepszy tercet jeżeli chodzi o granie środkiem. Travica, Podrascanin i Stankovic czy Pajenk rozumieją się znakomicie - nie można im nic zarzucic.

Wszyscy wiemy jaki jest największy mankament Mistrzów Polski. Czy postawic na Lotmana w przyjęciu kosztem siły w ofensywie Akhrema lub Kovacevica czy pójśc na całośc i wystawic na strzelnicę Aleha i Nikolę? - Oto jest pytanie. Jeden problem. Zbigniew Bartman - drugi problem. Z szybkich piłek na lotny blok - elegancko, ale od pewnego poziomu ZB9 już nie jest tak efektywny. Daj Boże dobrą formę Schopsa w połowie stycznia, który moim zdaniem może nawet zrobic różnicę, jeżeli po drugiej stronie będzie grał Sasa Starovic. Środkowi - po raz kolejny mocno zapomniani przez dobre przyjęcie zagrywki. W spotkaniu Cuneo pierwsza akcja z środkowym była gdzieś w połowie II seta. Niestety w spotkaniu z Maceratą może to wyglądac podobnie. Zgranie i dokładnośc Tichaczka także o jedną półkę niżej niż możliwości Dragana Travicy.

ACH Volley LJUBLJANA vs. Bre Banca Lannutti CUNEO

Cuneo, które po SCC Berlin wpada na najsłabszy zespół w Final 12. Ważnym dla akurat tego pojedynku będzie pierwszy mecz w stolicy Słowenii. Cuneo na wyjazdach gra nieco niemrawo, ciężko wchodzi im się w rywalizację a potem już jest za późno aby gonic bo przeciwnik łapie rytm. - Jednak spora mobilizacja w szeregach siatkarzy z Piemontu powinna przynieśc zwycięstwo w słoweńskim piekle. W Pala Bre Banca zespół gospodarzy jest praktycznie nie do zwyciężenia. Włoska siła w ofensywie kontra szybka i kombinacyjna gra ciekawego zespołu ACH. Mimo wszystko Cuneo powinno rozwiązac sprawę bez konieczności rozgrywania Złotego Seta.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A Ja bym tak nie skreślał drużyny z Rzeszowa. Fakt w tym sezonie narazie nie wyglądają solidnie. Ale tak jak wspominał już Redwitz w ubiegłym sezonie Rzeszów też do pewnego momentu grał średnio a w odpowiednim momencie osiągnęli bardzo wysoką dyspozycję na tyle wysoką, że ograli w finale Plusligi Skre w sposób bardzo przekonujący. W chwili obecnej Akrem jest pod formą w niezłej dyspozycji jest Kovacevic, Bartman też jeszcze nie prezentuje swojej optymalnej dyspozycji. Wróci Nowakowski to i środek będzie funkcjonował dużo lepiej. Tichacek przez wielu jest cały czas krytykowany ale ten sam Tichacek potrafił w ubiegłym sezonie rozgrywać na tyle dobrze że Resovia odprawiła z kwitkiem Bełchatów. Więc moim zdaniem ta krytyka jest przed wczesna. Macerata początek sezonu miała wyśmienity pózniej przytrafiły się kontuzje i spadek formy Zajceva. Savani na 1/12 na pewno gotowy do gry nie będzie. Także prawdopodobnie na przyjęciu nadal grać będzie Zajcev z Parodim a na ataku Starovic. A ta trójca do spółki z Kooyem ostatnio ledwie wygrała z Veroną, przegrała u siebie z Modenom i przegrała na wyjedzie z Cuneo niby tylko 3-2 ale każdy kto oglądał ten mecz zgodzi się z tym że gdyby Macerata nie miała szczęścia to mecz zakończył bym się wynikiem 3-1.

Dlatego też uważam, że jeśli kilku graczy Resovi złapie trochę formy, wróci do gry Nowakowski to Resovia u siebie jak najbardziej może powalczyć z Maceratom o zwycięstwo. Na wyjedzie wiadomo prawdopodobnie polegną ale zostaje złoty set w którym przewagę będzie miała Macerata z racji tego że będzie go rozgrywała we własnej hali ale set do 15 to jest zawsze pewnego rodzaju loteria. Resovia złapie zagrywkę, blok zdobędzie 3-4 przewagi i dystansu na odrobienie strat może nie starczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 991

parodia

Użytkownik
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z losowania fazy play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów. Oficjele pokazali jaja i nie pokrzyżowali już w Final 12 zespołów z tego samego kraju. - Bardzo fajnie, moim zdaniem tak powinno byc. Kilka słów ode mnie na temat każdej z par:
Kompletnie się nie zgadzam z pochwałą oficljeli. Nie lubię ich systemu, który dąży do tego żeby w F4 były maksymalnie dwie drużyny z jednego kraju. Nikt mi nie powie, że to przypadek, że polskie, rosyjskie i włoskie drużyny trafiały razem do swojej części drabinki, a nie ma przypadku, że np. drużyny z jednego kraju są w różnych częsciach drabinki. Rozumiem, że w pierwszej rundzie nie chcą żeby spotykały się drużyny z tej samej ligi, ale też przesadzają w drugą stronę. W piłkarskiej LM mieliśmy po 3 drużyny hiszpańskie, włoskie czy też angielskie i nikt z tego problemu nie robił.
A tak już poza tym, to w FF widzę Skrę, Trentino oraz Maceratę. W każdym bądź razie zabraknie jednej drużyny z europejskiego TOP3, bo albo nie zobaczymy Itasu albo Zenitu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom