>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Mi się Macerata zupełnie w FF nie widzi. Jakoś ich gra mnie nie przekonuję, wiem że bez Savaniego, że najważniejsza część sezonu jeszcze przed nami i forma może wzrosnąć, ale nie wydaję mi się, żeby byli w stanie awansować do najlepszej czwórki. Jeśli nawet przejdą Resovię, z którą i tak nie będzie im łatwo, to do pokonania mają Cuneo, które zdecydowanie bardziej mi się podoba w tym sezonie i raczej ich stawiałbym w roli faworytów. Jeśli chodzi o ewentualny mecz Zenit - Trentino to bardziej kierowałbym się w stronę ekipy z Włoch, chociaż niewątpliwie zobaczymy zacięte spotkania i być może o wszystkim będzie decydował Złoty Set.
Jeśli chodzi o polskie drużyny to Skra i ZAKSA powinny dać radę i przynajmniej jedną polską drużynę zobaczymy w Final Four. Być może dwie, chociaż Resovia w starciu z Maceratą faworytem nie będzie, choć jak pisałem wcześniej nie należy ich stawiać na straconej pozycji.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Arkas IZMIR vs. PGE Skra BELCHATOW
Oglądałem chłopaków z Izmiru w rywalizacji z CAI Teruel i zrobili na mnie spore wrażenie. Świetnie wyważony zespół, który na pewnym poziomie nie ma słabych punktów. Warto zwrócic uwagę na nadzieję tureckiej siatkówki - leworęcznego przyjmującego Burutaya Subasiego - młody chodzi aż miło i myślę, że jeszcze rok, dwa i powinien spróbowac sił w silniejszej lidze. Mocny środek z Adamem Simacem i Justinem Duffem i oczywiście nieokiełznany atakujący Liberman Agamez, który jak ma dzień jest praktycznie nie do zatrzymania. - Tylko się tak zastanawiam czym Skra Bełchatów ma pokonac Turków? Na odpowiedź w tej sprawie trzeba będzie chyba trochę poczekac. Może po raz kolejny wyklaruje się &quot;nowa&quot; Skra. Co z Dante Boninfante, co z Wlazłym i na jakiej pozycji? Można złożyc z obecnej kadry na prawdę mocny wyjściowy skład, ale co na to Jacek Nawrocki?
Świetnie wyważony zespół? To chyba żart, no ale jak si.e tak twierdzi po meczu z jakimś tam Teruelem, no cóż. No teraz po kontuzji powoli wraca Bravo, czyli jedyny zawodnik, który jest stabilny w tej drużynie. Żeby mówić o jakimkolwiek wyważeniu dana drużyna musi mieć w miarę równych zawodników, a Arkas takowych nie ma, oprócz wyżej wspomnianego Bravo, ale jego forma też będzie niewiadomą, bo strasznie długo leczył kontuzje. Agamez jak sam podkreśliłeś dobrze gra jak ma dzień, a jak nie ma? Subasi ofensywny zawodnik, ale przyjęcie fatalne, tak samo jak libero, do tego dochodzi słaby Hansen na rozegraniu i co najwyżej przyzwoity środek i Ty masz jakieś wątpliwości czy Skra sobie poradzi? Tak naprawdę chyba na każdej pozycji ma lepszego zawodnika, więc jeśli nie awansuje dalej to będzie to rozstrzygnięcie sensacyjne.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Wygląda na to, że kwestia wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie rozegra się pomiędzy drużynami z Rosji, Włoch i Polski.
Przecież to jest wiadome od zawsze.
W pierwszych meczach mamy zdecydowanych faworytów dwumeczy i dziwię się niektórym co się wysilają na jakieś analizy do tego.
Wygląda na to, że Skra wreszcie wywalczy awans do FF w uczciwy sposób. Szkoda tylko, że skład nieco osłabiony w porównaniu do wcześniejszych lat. Ale przecież mieli meczową z Kazaniem...
Mam prośbę, jeżeli pojawią się kursy na całkowitego zwycięzcę LM to wrzucajcie tutaj.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Arkas IZMIR vs. PGE Skra BELCHATOW
Oglądałem chłopaków z Izmiru w rywalizacji z CAI Teruel i zrobili na mnie spore wrażenie. Świetnie wyważony zespół, który na pewnym poziomie nie ma słabych punktów. Warto zwrócic uwagę na nadzieję tureckiej siatkówki - leworęcznego przyjmującego Burutaya Subasiego - młody chodzi aż miło i myślę, że jeszcze rok, dwa i powinien spróbowac sił w silniejszej lidze. Mocny środek z Adamem Simacem i Justinem Duffem i oczywiście nieokiełznany atakujący Liberman Agamez, który jak ma dzień jest praktycznie nie do zatrzymania. - Tylko się tak zastanawiam czym Skra Bełchatów ma pokonac Turków?
A według mnie w tym sezonie grają strasznie przeciętnie i sukcesu z poprzedniego sezonu raczej nie powtórzą.
Przede wszystkim Agamez gra strasznie nierówno. Aż przykro się patrzyło na to co wyprawiał w niektórych spotkaniach. Wiadomo, że zdobywa najwięcej punktów w zespole, ale to oczywiste, bo mnóstwo piłek w ataku jest do niego kierowanych.
Agamez zdobył w 6 meczach 102 punkty atakiem. Atakował aż 258 razy, czyli jego skuteczność to troszkę ponad 39%. Ile punktów oddał rywalom swoimi atakami (zablokowane ataki i popełnione błędy) ? Aż 70. Skuteczność na poziomie 39% jeszcze jakoś wygląda, ale tzw. efektywność wynosi śmieszne 12%. Kolumbijczyk gra w tym sezonie strasznie chimerycznie.
Sporym mankamentem jest przyjęcie. Przeciętny libero, Subasi (tutaj się zgodzę, że to na pewno ciekawy i utalentowany zawodnik) i Perrin to raczej ofensywni zawodnicy, którzy występowali w większości spotkań w tym samym momencie na parkiecie, bo kontuzjowany był Joao Paulo Bravo.
Co do środka siatki to Simac może i grał, ale Justina Duffa ani razu nie było nawet w meczowej dwunastce, więc ciężko coś o nim napisać. Czy to jest mocny środek ? Śmiem wątpić. Zwłaszcza, że rozgrywa Hansen.
Czy ten zespół jest wyważony ? Według mnie nie. Kiepskie przyjęcie, chociaż jest nadzieja w Bravo. Hansen jest przeciętnym sypaczem i fajerwerków z jego strony nie zobaczymy. Środek w porównaniu do innych zespołów też wygląda bardzo przeciętnie, zwłaszcza bez Duffa (ktoś ma jakąś konkretną informację o tym zawodniku ?). Libero też bez rewelacji.
Atutem Arkasu jest na pewno ofensywa (chociaż w tym sezonie nawet to zawodzi). Agamez ma ogromne możliwości, ale co z tego skoro nie zawsze potrafi to wykorzystać. Poza tym jest znany z tego jak bardzo przykłada się do treningów ;)
Pamiętamy co się działo w Izmirze w tamtym sezonie przy okazji meczu z Nowosybirskiem. Skra może się obawiać (nie wiem czy to dobrze dobrane słowo) tylko i wyłącznie tego.
Nie przepadam za Skrą, ale widać, że są maksymalnie skoncentrowani na Lidze Mistrzów i mają sporą szansę na to, żeby w końcu samodzielnie awansować do FF. Według mnie większe problemy z awansem do kolejnej rundy może mieć ZAKSA, która na dodatek rewanż gra na wyjeździe. Noliko (rywal ZAKSY) to jak dla mnie największe zaskoczenie in plus tegorocznej LM (może kiedyś coś więcej napisze). I nie chodzi tylko o same wyniki i zwycięstwa, ale przede wszystkim o styl gry, który mnie trochę zaskoczył.

EDIT: Wiedziałem, że będzie krótko ;)
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Lokomotiv 1-3 kurs 1.80 unibet
Spodobał mnie się kurs na zdarzenie Lokomotiv novosibirsk miejsca 1-3 kurs jest wg mnie fenomenalny. Przypomnę Lokomotiv jest w tym sezonie gospodarzem turnieju i ma zapewnione miejsce w pierwszej czwórce czyli tak na dobrą sprawę kurs 1.80 jest wystawiony na to, że albo Loko wygra półfinał albo mecz o 3 miejsce, czyli że gospodarz nie zakończy turnieju finałowego bez porażki. Mam wrażenie, o ile kurs na zwycięstwo w lidze mistrzów 6.00 został obniżony odpowiednio, to przy kursie na miejsca 1-3 bukmacherzy lekko zapominają że Lokomotiv nie uczestniczy w eliminacjach do FF tylko ma tam miejsce z urzędu czyli odpadają im 2 dwumecze! I dajmy na to kurs na to samo zdarzenie dla Zenitu Kazan (wiadomo drużyna dużo mocniejsza) ale na drodze do samego finału mają Trentino. Ogólnie nie lubie grać takich przedziałów na miejsca 1-3 bo kursy są sporo zaniżane, ale tutaj wydaje się okazyjny.
Pisałem że musieli by przegrać 2 mecze w FF. Spójrzmy z kim mogą się tam zmierzyć. Trentino/Zenit wiadomo przedwczesny finał tutaj nie zdziwie się jakby Lokomotiv przegrał.
Cuneo/Macerata/Resovia - tutaj w meczu w finale z lokomotivem kursy wydaje mi sie że byłyby wyrównane, oprócz Maceraty pewnie faworytem był by Lokomotiv grający u siebie.
Zaksa/Skra - tutaj jestem przekonany że faworytem potyczki finałowej byłby Lokomotiv.
Jest jeszcze jeden ważny czynnik. Cev jest organizacją która nie bawi się specjalnie w losowania,albo losuje tak jak ma być. Nie chcą finału drużyn z jednego kraju. Więc w przypadku awansu Trentino i Maceraty napewno spotkają sie w półfinale i wtedy juz po półfinale jest duże prawdopodobienstwo że Loko ogra Skre/Zakse i kupon wygrany.
Kurs wg mnie okazyjny napewno spadnie, gdyż mamy 2 szanse wystarczy 1 mecz wygrać a kursy na 2 z nich będą równe bądź niższe od tych 1.80. Pozdrawiam i czekam na opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 28

andrusek

Użytkownik
Liga Mistrzów
Marathonbet wystawił kursy na ligę mistrzów mężczyzn
Bukmacher znany z tego że wystawia pierwszy wysokie kursy na faworytów chyba zmienił strategie. Teraz wyjściowe kursy na faworytów wydają sie mocno zaniżone. Trzeba korzystać w drugą stronę ;) rzucił mi się w oczy kurs na dodatni handicap na Noliko.
Zaksa - Noliko (+15.5) 2 kurs 1.96
Do rzeczy kurs jak dla mnie wystawiony jakby przeciwnikiem Zaksy był jakiś średniak Polskiej Ligi. Przypomnijmy Noliko w 1 fazie 17 punkt a więc 1 punkt stracony w 6 meczach, mając za przeciwnika m.in. Arkas. Robi wrażenie. Dodatkowo to lider ligi belgijskiej gdzie rywalizują z Knack Roselare, drużyną która też gra w tej fazie ligi mistrzów. Dodatkowo Noliko rokrocznie dobrze pokazuję sie w LM, jest drużyną w niej ograną. Zaksa po fantastycznym początku mała zadyszka spowodowana kontuzjami. Noliko miałoby nie ugrać seta i w każdym z nich nie wyjść z 20. Osobiście nie wierze. Polecam typ, linia napewno spadnie. W trakcie pisania już spadło na 14.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Podobnie jak Kolega wyżej podoba mi się bet na handicap punktowy Noliko Masseik. Swoje dołoży w tym meczu Zaksa - bo forma ostatnimi dniami trochę spadła. Rouzier z Fontelesem się zacięli, szwankuje przyjęcie a w Olsztynie wypunktował ich Bartosz Krzysiek.

Samo Noliko niby bez większych gwiazd i największą ich siłą jest zgranie i bardzo dobra gra we własnej hali (gdzie jest bardzo fajna atmosfera do gry w siatkówkę) ale nie wydaje mi się, aby w Kędzierzynie-Koźlu dostali duży łomot. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo w okolicach 3:1 ale raczej wymęczone. Noliko to nie chłopcy do bicia co pokazali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. A grali w LM na wyjeździe tak:

Marek 0:3 Noliko
Arkaspor 1:3
Teruel 0:3 Noliko​

Tyle w temacie. Na więcej przyjdzie czas. Teraz druga propozycja z mojej strony na tą chwilę. Lekko chaotyczna i przekopiowana - ale kilka słów komentarzu także:
Boninfante - Wlazły - Winiarski - Cupkovic - Kooistra - Pliński - Zatorski.​

Cupkovic dziura. Wlazły teraz jest chory - oprócz niego ostatnio nie gra nikt. Winiarski zgasł po tych problemach z plecami. Środek. Na moje powinno byc pół na pół. Do Masseik Skra też jeździła jako faworyt i w plecy zbieralirówno.
Turcy w lidze 11 zwycięstw 0 porażek i... 33:6 w setach. Więc... dla Nich ważny mecz. Nie po to pompujo hajs żeby nie spinac się na Ligę Mistrzów czy ogólnie puchary europejskie.
Arkasspor:​

Liberman Agamez - cza liczyc na jego dobry dzień.
John Perrin - taki Ruciak tylko 10 cm wyższy. Dobry w przyjęciu oraz dobry technicznie w ataku.
Obok niego młody Subasi, który Cupkovica czy Bąkiewicza wciąga nosem. Mocno mnie ta postac interesuję - myślę że za max 2 sezony Burutay ucieknie z Turcji do jakiejś lepszej ligi. Lewa łapka, dynamika - często lata na pajpie. Plus mocno i regularnie na zagrywce.
Simac na środku. - Obyty chłopak we Świecie.
Rozgrywający Hansen - raczej przeciętny, ale od Boninfante odstawac nie będzie bo to nie Falasca w 3 roku gry. Większosc piłek do Agameza, ale...

No i atmosfera tam i sędziowie. Kilka piłek za darmo wpadnie dla Turków.
Na dzień dzisiejszy proponuję: Noliko Masseik +14.5 po 1.96 oraz Arkasspor po 2.66 w Marathonbet. Co do spotkania Resovii z Maceratą jeszcze się odezwę (ale na dzień dzisiejszy jest sporo niewiadomych w obozie Rzeszowian). Dinamo Moskwa - Trentino Volley. Nie wiadomo jak tam Veres z Kurkiem. Do Moskwy nie poleci atakujacy z Trydentu - Jan Stokr który skręcił staw skokowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 224

dboniem

Użytkownik
Zdecydowanie warto grać na samo zwycięstwo Noliko zagrałem za 6,5 , już teraz spadło do 5,7, a zapewne do dnia meczu ukształtuje się na poziomie około 3.
A handicap punktowy +15,5 , potem +14,5, teraz 13,5 wręcz trzeba zagrać, sam dałem za max stawkę 300zł.
To raczej będzie wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Do Moskwy nie poleci atakujacy z Trydentu - Jan Stokr który skręcił staw skokowy.
A jednak poleci i już w poniedziałek trenował razem z Juantoreną. Jano już skacze po kontuzji stawu skokowego. Juantorena ma problemy - jak zawsze - z barkiem. Ale uczestniczy w treningach zespołu z Trydentu.
Nel secondo allenamento odierno, quello incentrato su tecnica e tattica, in gruppo si sono rivisti anche Jan Stokr e Osmany Juantorena; il recupero dai rispettivi problemi fisici accusati durante gli ultimi dieci giorni (caviglia per il ceco, spalla per l’italo-cubano) sono infatti quasi ultimati. Una bella notizia in vista di una parte centrale del mese di gennaio particolarmente delicata, soprattutto in chiave Champions League.
W weekend Trentino czeka ciężki mecz wyjazdowy z będącą cały czas na fali Casa Modena. - Zobaczymy czy Stokr będzie jednak odpoczywał przed ważniejszym pojedynkiem w Lidze Mistrzów czy jednak gra będzie na stopro. - Jeżeli Trentino będzie miało optymalny skład na wyjazdowy mecz z Dinamo - nie widzę dla Rosjan większych szans w pierwszym starciu w Moskwie.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Ponownie kurs w Maathonbecie na mecz ZAKSA - Noliko wzrósł na gości 6,5 a na +14,5 1,96
Dlatego, że w tej chwili Kedzierzyn gromi Jastrzębski Węgiel, ale LM to nie Polska Liga.
Dodatkowo można przytoczyć na statystyki Noliko, gdzie w ostatnich 10 meczach w lidze tylko raz przypadkowo, przegrali w małych punktach wyżej niż 14,5 a w LM, jak to już wyżej zostało napisane na wygrali wszystkie mecze, tracąc jedynie 3 sety, a mieli za rywali solidny Izmir oraz CAI Teruel i MArek Dupnica.
Moim zdaniem dalej sądze, jak najbardziej grać, zwłaszcza +14,5
 
D 224

dboniem

Użytkownik
No może rzeczywiście trochę przesadziłem.
W Belgii liczą się tylko Noliko i Knack, w Polskiej na ich poziomie jest z 6 drużyn.
Głównie miałem w zamyśle, że Noliko jest zbyt doświadczoną drużyną żeby aż tak wysoko przegrać, a w Polsce już kilkukrotnie grali. A w LM grają nieprzerwanie od 2004 roku i sprawdziłem tylko 2 razy nie wyszli z grupy.
A z Izmirem rok temu ZAKSA odpadła właśnie w 1 rundzie fazy pucharowej.
Nie twierdzę, że typ na pewno wejdzie, ale jest dosyć prawdopodobny.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
No może rzeczywiście trochę przesadziłem.
W Belgii liczą się tylko Noliko i Knack, w Polskiej na ich poziomie jest z 6 drużyn.

Głównie miałem w zamyśle, że Noliko jest zbyt doświadczoną drużyną żeby aż tak wysoko przegrać, a w Polsce już kilkukrotnie grali. A w LM grają nieprzerwanie od 2004 roku i sprawdziłem tylko 2 razy nie wyszli z grupy.

A z Izmirem rok temu ZAKSA odpadła właśnie w 1 rundzie fazy pucharowej.

Nie twierdzę, że typ na pewno wejdzie, ale jest dosyć prawdopodobny.
No i co z tego że odpadła. Skoro nawet nie wiesz czemu odpadła. Zaksa przegrała z Izmirem bo była strasznie przetrzebiona kontuzjami.

Taki argument to żaden argument bo sam nie wiesz o czym piszesz.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Pamiętałem o tych kontuzjach, tyle, że ten Turecki Izmir awansował do FF, eliminując Novosybirsk, więc kontuzje jedno, ale na pewno w tamtym czasie nie był to przypadkowy zespół.

Trochę tutaj narobiłem zamieszania, chciałem szybko przekazać myśl jaką miałem od dawna.

Tutaj w cytacie, jest dobrze napisany temat, który również jak kolega mam cały czas w głowie.

I na tym myśle, że zakończymy całą tą dyskusję.
Marathonbet wystawił kursy na ligę mistrzów mężczyzn

Bukmacher znany z tego że wystawia pierwszy wysokie kursy na faworytów chyba zmienił strategie. Teraz wyjściowe kursy na faworytów wydają sie mocno zaniżone. Trzeba korzystać w drugą stronę ;) rzucił mi się w oczy kurs na dodatni handicap na Noliko.

Zaksa - Noliko (+15.5) 2 kurs 1.96

Do rzeczy kurs jak dla mnie wystawiony jakby przeciwnikiem Zaksy był jakiś średniak Polskiej Ligi. Przypomnijmy Noliko w 1 fazie 17 punkt a więc 1 punkt stracony w 6 meczach, mając za przeciwnika m.in. Arkas. Robi wrażenie. Dodatkowo to lider ligi belgijskiej gdzie rywalizują z Knack Roselare, drużyną która też gra w tej fazie ligi mistrzów. Dodatkowo Noliko rokrocznie dobrze pokazuję sie w LM, jest drużyną w niej ograną. Zaksa po fantastycznym początku mała zadyszka spowodowana kontuzjami. Noliko miałoby nie ugrać seta i w każdym z nich nie wyjść z 20. Osobiście nie wierze. Polecam typ, linia napewno spadnie. W trakcie pisania już spadło na 14.5
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pamiętałem o tych kontuzjach, tyle, że ten Turecki Izmir awansował do FF, eliminując Novosybirsk, więc kontuzje jedno, ale na pewno w tamtym czasie nie był to przypadkowy zespół.
Trochę tutaj narobiłem zamieszania, chciałem szybko przekazać myśl jaką miałem od dawna.
Tutaj w cytacie, jest dobrze napisany temat, który również jak kolega mam cały czas w głowie.
I na tym myśle, że zakończymy całą tą dyskusję.
Rok temu Skra Bełchatów wygrywała mecz za meczem, rok temu AZS Częstochowa potrafiła walczyć z najlepszymi. ROK temu Arkas to była dobra drużyna, w tym roku to z tej dobrej drużyny z ubiegłego roku nie wiele zostało. Z tej &quot;analizy&quot; którą wkleiłeś po przeczytaniu nie mogę dojść do siebie ze śmiechu. Porównywać Plus Ligę do Ligi Belgijskiej to tak jak porównać Lega Pallavolo do Plus Ligi, co najmniej klasa albo i dwie różnicy.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Arkas-Skra FT 1:3
Arkas 1.95 bwin 1/10
⛔
Po meczu z Delectą daruję sobie na jakiś czas granie na Skrę, więc może warto spróbować coś przeciwko nim.
Arkas spory potencjał w ofensywie, gorzej w przyjęciu. Atakujący Agamez ma spore możliwości, czasami brakuje stabilizacji i chłodnej głowy, ale ogólnie wygląda dobrze. Na przyjęciu leworęczny Subasi, Perrin ewentualnie Bravo, czasami miewają problemy w przyjęciu, ale atak wygląda na prawdę imponująco. Na środku solidny Simac i Gok. Na rozegraniu Hansen, może nie jest to klasa światowa, ale jest według mnie dość regularny. Z tego co pamiętam to przeciętnie wyglądał libero Yesilbudak.
Problemy Skry wszyscy znają, największym będzie brak Winiarskiego, więc możemy znowu spodziewać się Wlazłego na przyjęciu, obok niego raczej Bąkiewicz (choć nie można wykluczyć, że Nawrocki postawi tu Cupkovicia), Zatorskiego czeka znowu dużo pracy. Atak jest w tej chwili beznadziejny, Atanasijević po kontuzji nie wrócił jeszcze do formy, Cupković to chyba zagrał jeden dobry mecz w tym sezonie na ataku, a Muzaj nie jest jeszcze przygotowany do gry regularnej na tak wysokim poziomie. Środek wygląda super, jeśli oczywiście zagra Kooistra-Pliński, ale jest to w tej chwili jedyny atut Skry. Po przyjściu Boninfante liczyłem na znaczne podniesienie jakości tego elementu, ale okazało się, że jest bez zmian, może nawet gorzej. Sporo zamętu wprowadza sam Nawrocki niezrozumiałymi zmianami w trakcie meczu, na przerwach można odnieść wrażenie, że zawodnicy nie słuchają jego uwag.
Podsumowując Arkas ma jeden ogromny atut po swojej stronie, czyli własną halę, swoje trzy grosze mogą dorzucić sędziowie co w przeszłości zdarzało się. No i super forma w lidze, choć wiadomo, że to inny poziom.
Obym się mylił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Popieram to co napisał strasznik.

Tutaj krótko opisałem Arkas, więc jak ktoś chce może sobie poczytać.

Tylko wtedy nie wiedziałem jakie problemy będzie miała Skra. Kilka kolejnych porażek, przeciętna forma, kontuzje, ciągłę rotacje na pozycjach i najważniejsza rzecz brak Winiarskiego.

Nie da się ukryć, że ten zespół jest budowany wokół Winiarskiego. Zawodnik kompletny, którego w żaden sposób nie da się zastąpić. Rozpocznie pewnie para Bąkiewicz - Wlazły i to Turków na kolana raczej nie rzuci.

Boninfante miał coś w Skrze zmienić, ale jak na razie mi się jego gra zupełnie nie podoba. Stara się grać szybko, ale popełnia bardzo dużo błędów. Strasznie chaotycznie to wygląda.

Turcy to nie jest europejska czołówka, ale na własnym parkiecie z osłabioną Skrą, która ma swoje problemy powinni wygrać. Do Arkasu wrócił Bravo, więc powinno wyglądać to przyzwoicie.

Typ:
Arkas Izmir @ 1.90 Bet365 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Itas Diatec Trentino​


Króciutko, bo nie ma sensu się rozpisywać.

Trento jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ostatnio porażka w A1 z Modeną, która zagrała świetny mecz. Pojawił się Juantorena na parkiecie, ale widać było, że nie gra na 100%. Ogromnym atutem jest zagrywka. I to nie tylko mocna, bo podejrzewam, że z flotem Raphaela i Birarelliego Dynamo również będzie miało sporo problemów.

Dynamo jak na razie 10 miejsce w Superlidze, znacznie poniżej oczekiwań. Do składu wrócił Kurek, który jednak w najlepszej dyspozycji nie jest. Cały czas brakuje Veresa i Połtawskiego. Podopieczni trenera Czerednika również dysponują bardzo mocnym serwisem (Krugłow, Krivets).

Obie drużyny mają świetny serwis, ale Dynamo w przyjęciu jest znacznie, znacznie słabsze. Trento nawet w przypadku słabszego dogrania ma świetnie opanowaną grę na wysokiej piłce (ma też świetnych zawodników do takiego grania).

Przy losowaniu par wydawało mi się, że może Rosjanie powalczą o awans. Patrząc jednak na ich ostatnie występy wydaje się to jednak niemożliwe.

Kurs kiepski, ale Trento nie powinno mieć większych problemów.

Typ:
Itas Diatec Trentino (-1.5 seta) @ 1.42 Bwin ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Słówko jeszcze o meczu w Rzeszowie.

Wiadomo, że Macerata to jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale według mnie bez Savaniego i Kovara (rezerwowy, ale często pomagał) sporo tracą. Obecnie musi grać ktoś z dwójki Kooy, Starovic. Serb po poważnej kontuzji, ale w wysokiej formie na pewno nie jest. Kooy jest strasznie chimeryczny. W ostatnich meczach grał po przekątnej z Parodim, ale to właśnie Holender był chowany w przyjęciu, a nie Zaytsev, który grał po przekątnej z Travicą. Zaytsev ciągnie ten zespół. Doskonały zawodnik, ale sam meczu nie wygra (chyba ;)). Do Travicy można się przyczepiać o rozegranie, ale czy w Maceracie jest potrzebny wirtuoz ? Raczej nie. Dragan fajnie współpracuje ze środkowymi.

Resovia rozpocznie prawdopodobnie w ustawieniu: Tichacek-Schops, Kovacevic-Lotman, Kosok-Nowakowski, Ignaczak. Ostatnio fajne występy Schopsa, ale wtedy rozgrywał Dobrowolski. Chciałbym zobaczyć Maćka na parkiecie, ale wtedy jest spora dziura w bloku i raczej trener Andrzej Kowal będzie się trzymał Tichaczka.

Według mnie Resovia nie stoi tutaj na straconej pozycji. Obecnie kursy trochę pospadały. Ci co złapali wcześniej (Tadzin chyba złapał 4.55 w Marathonbet) mogą być zadowoleni. Zawodnicy wiedzą, że ten mecz jest kluczowy. Porażka Resovii na Podpromiu zupełnie przekreśla ich szanse na awans do dalszej fazy.

Według mnie możemy zobaczyć długie spotkanie. Dlatego over punktowy wydaje sie być dobrym rozwiązaniem.

Ze stawką na zwycięstwo Resovii nie ma co szaleć.

Typy:
Resovia Rzeszów @ 3.40 Bet365 ⛔
Over 180.5 pkt @ 1.85 Bet365 ⛔


EDIT: Tragicznie grane końcówki w 1 i 2 secie przez Resovie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dynamo - Trentino

Szybko bo za chwilę mecz.

Trentino to najlepsza klubowa drużyna świata, prawdziwy hegemon. Kapitalna zagrywka, dobre przyjęcie, świetny rozgrywający, armaty na dwóch skrzydłach. To atuty drużyny z Trydentu. Czym jest się tutaj wstanie przeciwstawić Dynamo? no na chwilę obecną raczej niczym. Zero przyjęcia w tej drużynie, bardzo chwiejna zagrywka. Bartosz Kurek po kontuzji, nie mam wątpliwości że zagrożeniem dla Trento tutaj będzie żadnym. Na ataku mocno przeciętny Kruglov, nie będzie wstanie pociągnąć tutaj Dyama do czegokolwiek. Cały czas kontuzjowany jest Veres i brak jego występu wydaje się być gwoździem do trumny ekipy z Moskwy.

Trento zbije Rosjan zagrywką, przy tak żenującym przyjęciu jakie prezentowali oni w meczach ze Skrą to tutaj raczej ugranie seta w dwumeczu z Włochami nie wchodzi w grę. Do podstawowego składu Itasu wróci Juantorena który zaliczył tylko epizod w przegranym meczu z Modeną.


Typ:
Trentino -1.5 seta (1.48)
Sportingbet ⛔ Nieprawdopodobne to jest. Średniak Superligi gra na kosmicznym poziomie bijąc Trentino ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom