>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Niestety według mnie popełnił błąd. Zamiast skończyć karierę w sławie woli ją zakończyć jako średniak.
aktualnie ma 33 lata i wg mnie dalej potrafi bardzo wiele tyle ze gra w druzynie ktora została zbudowana w taki sposob ze szans na suckes to tam nie ma, a posiłkowanie sie zawodnikami zagranicznymi nie przynosi efektu. zeby turecka druzyna mogla cos osiagnac to musza tam byc gracze tureccy ktorzy potrafia grac na solidnym poziomie. takich graczy nie ma i tworzenie na siłę taich druzyn ja Fenerbache jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. A ze kase maja to Ivan tam siedzi, a ze mu sie momentami grac nie chce, podobnie jak i Marshallowi to inna sprawa..
Stanley ma aktualnie 35 lat i znalazł zatrudnienie w Lokomotiwie, na IO grał niezłe mecze, aczkolwiek wiek było widac przy dluzszych meczach, kiedy zmeczenie dawalo o sobie szybciej znac niz u mlodszych zawodnikow. Iwan jest 2 lata młodszy i na wysokim poziomie jeszcze może grać. Ale skoro nie musi a płacą Kebaby i tak ogromne kwoty no to..
A co do dwumeczu Loko-Fene to Fene oba mecze przerało z kretesem 0-3.. a czy swietnie tam grał Iwan ? nie wiem nie pamietam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 224

dboniem

Użytkownik
To co myślicie, żeby poczekać do środy jak już będzie koło 5 na Skrę (pewnie bardzo możliwe, że aż tak wzrośnie ) i lekko na nich pograć ?
Tak narzekacie na te Fenerbahce, ale w końcu z juniorami powinni sobie dać radę, aż tacy fatalni chyba nie są?
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Znów mała pomyłka :p Chodziło mi o mecz z Maceratą w Turcji gdzie Fener wygrało 3:2. Ale niewielka bo z Nowosybirskiem z tego co pamiętam Iwan grał dobre mecze, choć mogę się mylić. Co do argumentu ze Stanleyem to nie każdy może grać na wysokim poziomie w takim wieku. To zależy od organizmu, to cechy indywidualne. Jeden po czterdziestce będzie jeszcze grał na bardzo wysokim poziomie a inny po 30 już nie będzie dawał rady.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Spróbuję zobrazować sytuację do meczu Roeselare - Zenit Kazań

Strona Roeselare jest po niderlandzku, nawet google nie mają tłumacza tego języka, ale piszą tak:
Het heeft er alle schijn van dat woensdagavond opnieuw kan uitgroeien tot een Europese topavond in Topsporthal Schiervelde. Tegenstander Zenit Kazan is wereldklasse en één van de sterkste volleybalteams van de voorbije jaren. Hun palmares liegt er niet om : vorig seizoen voor de vierde maal op rij landskampioen in Rusland, winnaar van de CEV Champions League en goud in de Olympische finale tegen Brazilië (Londen) met trainer Alekno Vladimir én vijf spelers uit het team (Apalikov, Berezho, Volkov, Mikhaylov, Obmochaev). Wie er zeker ook bij zal zijn is middenman David Lee (2m03) die een maand geleden werd binnengehaald als vervanger voor die andere middenman, Alexander Volkov (2m10) toen die met een zware blessure voor lange tijd uitviel. Pittig detail : Amerikaan David Lee, goud met USA in de OS van 2008 en al enkele jaren aan de slag in Russische topteams, is enkel speelgerechtigd in de Champions League-competitie. Het is tegen dit indrukwekkende team dat KNACK Roeselare zijn volgende punten wil behalen in de 2013 CEV Champions League om door te stoten naar de Final 12.

Zenit Kazan staat momenteel met het maximum van de punten aan de leiding in Pool A. KNACK Roeselare daarentegen heeft een overwinning of minstens een paar punten nodig om zekerheid te verwerven op kwalificatie voor de Final 12. Net als KNACK Roeselare staan ook Zaksa Kedzierzyn-Kozle, Dinamo Moscow, Arkas Izmir en Asseco Resovia Rzeszow tweede in hun poule met negen punten. Eén van deze vijf ploegen zal het na woensdagavond niet maken om door te stoten. In dat geval wenkt echter de kwartfinale van de CEV-Cup waar op dit ogenblik Schelde-Natie Precura Antwerpen nog aan de slag is. KNACK Roeselare zal woensdagavond zijn supporters hard nodig hebben om opnieuw Europese geschiedenis te schrijven in Topsporthal Schiervelde. żródło; http://www.knackrandstad.be/nl/Newsflash/93-59-2783/knack---kazan.html
В Бельгию – без трех игроков

Сегодня утром казанский «Зенит» вылетел в Бельгию, где завтра в заключительном матче группового этапа Лиги чемпионов сыграет с «Кнаком».

Расклад. Для казанской команды матч в Бельгии никакого турнирного значения не имеет. В предыдущем туре обыграв на своей площадке «Фридрихсхафен» (3:0) «Зенит» гарантировал себе первое место и участие в плей-офф.
Чемпион России остается единственным клубом, который пока не проиграл в турнире ни одного сета, и было бы здорово продолжить эту традицию в Бельгии. Сделать это будет непросто, учитывая, что хозяева площадки будут биться до конца. «Кнак» может стать одним из пяти клубов, которые выйдут в плей-офф со вторых мест, поэтому им необходимо побеждать.
«Зенит» в случае победы может здорово помочь московскому «Динамо», убрав из борьбы одного из конкурентов бело-голубых.

Состав. В Бельгию отправились двенадцать игроков «Зенита». Среди них нет Николая Апаликова, Валерио Вермильо и Максима Михайлова. Тренерский штаб решил предоставить им возможность отдохнуть. Они будут тренироваться по индивидуальной программе. На матч с «Кнаком» поехал Юрий Бережко, уже выходивший на замены в поединке с «Белогорьем», а также доигровщик молодежной команды 16-летний Андрей Сурмачевский.

История встреч. 24 октября казанцы на своей площадке обыграли команду из Роселаре со счетом 3:0. Тогда самыми результативными игроками встречи стали капитаны команды Максим Михайлов (15 очков) и Хендрик Тейрлинкс (18 очков).

ТВ. Прямую трансляцию матча «Кнак» – «Зенит» можно будет посмотреть на сайте laola1.tv, а также на телеканале НТВ+ Спорт Плюс. źródło; http://www.zenit-kazan.com/rus/news/?id=3667
Oto, co przetłumaczyły mi google z rosyjskiego:
W Belgii - bez trzech graczy

Dziś rano Kazan &quot;Zenith&quot; poleciał do Belgii, gdzie jutro w finałowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów grać z &quot;Knack&quot;.

Wyrównanie. Zespół Kazan na mecz w Belgii, nie turniej nie jest ważne. W poprzedniej rundzie, pokonując na swojej stronie, &quot;Friedrichshafen&quot; (3:0) &quot;Zenith&quot; zagwarantowane pierwsze miejsce i udział w play-off.
Champion Rosji jest jedynym klubem, który nie stracił w wypadku zestaw single, i byłoby wspaniale, aby kontynuować tę tradycję w Belgii. Byłoby to trudne, zważywszy, że właściciele witryn będą walczyć do końca. &quot;Knack&quot; może stać się jednym z pięciu klubów, które wejdzie do playoffs z drugiego miejsca, więc muszą wygrać.
&quot;Zenith&quot; w przypadku zwycięstwa mogą znacznie pomóc w Moskwie &quot;Dynamo&quot;, usuwając z walki konkurentów błękitu i bieli.

Skład. W Belgii udał dwunastu graczy &quot;Zenith&quot;. M.in. Nicholas Apalikova, Valerio Vermiglio i Maxim Michajłow. Sztab szkoleniowy postanowił dać im szansę na odpoczynek. Będą szkoleni na indywidualnym programie. Mecz z &quot;Knack&quot; Jurij poszedł Berezhko, że trafienie na wymianę w pojedynku z &quot;Belogorie&quot; i poza hitter Junior Team 16-letni Andriej Surmachevsky.

Mecz historię. 24 października Kazan na platformie zespołu pokonać Roeselare 3:0. Wtedy najbardziej produktywne zawodnikami spotkania byli kapitanami zespołu Maxim Michajłow (15 punktów) i Hendrik Teyrlinks (18 pkt.)

TV. Transmisja na żywo z meczu &quot;Knack&quot; - &quot;Zenit&quot; można oglądać w laola1.tv, jak również na NTV Plus Sport

Czy wobec tego ktoś mając przeze mnie zobrazowaną sytuację określić, jak najlepiej obstawić ten mecz? Bardziej w stronę gospodarzy, czy w gości?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli chodzi o pogrubiony przez Ciebie kawałek tekstu to są tam wymienieni złoci medaliści IO, którzy występują w Zenicie ;)

Na oficjalnej stronie ekipy z Kazania czytałem, że do Belgii nie jadą Apalikov, Vermiglio i Mikhaylov.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie przesadzaj z tą krytyką. Dante w podstawowym nie wyjdzie bo nie pojechał. Jak wyjdzie w podstawowym składzie tylko Bąkiewicz i Cupokowicz to i tak Turasy ich ograją. Cupkowicz zagrał dobrze z Tomisem podobnie Bąkiewicz ale u siebie gra się łatwiej. Skra wygrała bo grała u siebie gdyby taka szóstka grała na wyjedzie to wątpię w to aby Skra zdobyła 3 punkty. Marshall, Milikovic, Bjelica a po drugiej stronie Bąkiewicz i Cupkowicz. Jak dla mnie to obaj w ogóle nie wyglądają przy Serbie i Kubańczyku mimo, że są to skamieliny ale Cupkowicz to może co najwyżej nadal Ivanowi pucować buty a Bąkiewicz pseudonim wieczny rezerwowy może zapomnieć o grze na poziomie Marshala. W przyjęciu jest bezsprzecznie lepszy ale w ataku brakuje mu do niego bardzo dużo. Grubo przesadzasz z tym co piszesz. Milikovic to nadal klasa światowa ale ma problem bo piłki sypie mu jakiś pażdzioch. Ale mimo wszystko to na takie piłki jak dostaje to potrafi zrobić bardzo dużo.
Acha. W tym momencie pragnę przypomnieć, że co mecz bronisz ekipy Fenerbahce i co mecz nie masz racji. Kłóciłeś się o ich potecjał przed pierwszym meczem z na wpół rezerwowym Dynamo (zostali ośmieszeni 0:3), kłóciłeś się w pierwszym meczu z Tomisem (gładko 0:3) i podobno u siebie z Rumunami to już mieli pewnie wygrać (skończyło się na równym meczu i 3:2) . Nie wiem na czym to polega, ale albo nie oglądasz ich meczów, albo masz do nich jakąś słabość bo o twoją siatkarską wiedzę akurat jestem spokojny. Tak, co to nie Ivan, co to nie Marshall i w ogóle są super. Tyle gdzie oni byli gdy trzeba było zdobyć 6 punktów z Tomisem? Ivanovi każdy może buty czyścić, a Leonel super atakuje, a Rumuny z zawodnikami niewątpliwie gorszymi od Cupkovica i Bąkiewicza wygrali z nimi dwumecz. Czemu tak się stało? potrafisz to wyjaśnić? czy nie jedyną odpowiedzią jest &quot;są cieniasami&quot;?. Jeśli Tomis z Ojansivu i Terzicem potrafił ich wywalić w dwumeczu 5:2 to Skra z Bąkiem i Cupkovicem tym bardziej by to zrobiła. Jako ciekawostkę warto nadmienić iż superfajni Miljkovic i Marshall raczej mało im dają nawet w żenującej lidze Tureckiej, gdzie okupują 6 miejsce ze stratą 11 oczek do Arkasu. Tyle, że na chwilę obecną to zapowiada się na gre jakimiś juniorami ze strony Skry, więc możliwe iż bardziej doświadczonych zawodników nie zobaczymy.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Acha. W tym momencie pragnę przypomnieć, że co mecz bronisz ekipy Fenerbahce i co mecz nie masz racji. Kłóciłeś się o ich potecjał przed pierwszym meczem z na wpół rezerwowym Dynamo (zostali ośmieszeni 0:3), kłóciłeś się w pierwszym meczu z Tomisem (gładko 0:3) i podobno u siebie z Rumunami to już mieli pewnie wygrać (skończyło się na równym meczu i 3:2) . Nie wiem na czym to polega, ale albo nie oglądasz ich meczów, albo masz do nich jakąś słabość bo o twoją siatkarską wiedzę akurat jestem spokojny. Tak, co to nie Ivan, co to nie Marshall i w ogóle są super. Tyle gdzie oni byli gdy trzeba było zdobyć 6 punktów z Tomisem? Ivanovi każdy może buty czyścić, a Leonel super atakuje, a Rumuny z zawodnikami niewątpliwie gorszymi od Cupkovica i Bąkiewicza wygrali z nimi dwumecz. Czemu tak się stało? potrafisz to wyjaśnić? czy nie jedyną odpowiedzią jest &quot;są cieniasami&quot;?. Jeśli Tomis z Ojansivu i Terzicem potrafił ich wywalić w dwumeczu 5:2 to Skra z Bąkiem i Cupkovicem tym bardziej by to zrobiła. Jako ciekawostkę warto nadmienić iż superfajni Miljkovic i Marshall raczej mało im dają nawet w żenującej lidze Tureckiej, gdzie okupują 6 miejsce ze stratą 11 oczek do Arkasu. Tyle, że na chwilę obecną to zapowiada się na gre jakimiś juniorami ze strony Skry, więc możliwe iż bardziej doświadczonych zawodników nie zobaczymy.
W pierwszym meczu z Dynamem broniłem ich bo myślałem, że po pierwszej porażce w LM ze Skrą bardziej się zepną i powalczą z mocno osłbionym Dynamo jak się okazało pózniej oglądałem 2 sety tego meczu to Dynamo zniszczyło ich blokiem. Chociaż mieli przez moment szanse w tym spotkaniu na TB. W pierwszym meczu z Tomisem hmm gdyby wiedział że sypał będzie ten młodzieniaszek (który wystawę palcami miał gorszą niż nie jeden libero) to bym tam grał grubo na na Tomis. Więc wynikało to wtedy w dużej mierze z powodu nie wiedzy na temat braku pierwszego rozgrywającego. A realny potencjał Tomisu zaślepił mi ich katastrofalny mecz u siebie ze Skrą. W rewanżu nie do końca ich tak broniłem po prostu stwierdziłem, że już tyle razy dali w tej edycji LM du.... że osobiście wolałem nie ryzykować w tym spotkaniu +1.5 seta bo w końcu nawet tak Budva coś u siebie wygrywa. Wiele się nie pomyliłem bo Fener wygrało 3-2. Z kolei gdy Fener grało w Moskwie byłem świecie przekonany że Dynamo (już z Veresem na boisku) zdeklasuje Fener i grałem tam Under 177.5 pkt jak mecz się potoczył każdy wie był gruby Over i Fener o niemal nie ugrało w Moskwie 2 setów.
A Cupowicz z Bąkiewiczem Fener nie ograją bez Winiara z juniorami nie szans nie na wyjedzie. Takie moje zdanie. Moze seta Skra ugra ale na więcej raczej szans nie ma chyba że Turasy nie mają honoru i przejdą całkowicie obok meczu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A co to daje ? To nie kazda druzyna z 2 miejsca wchodzi ?
pierzakrys juz mi odpowiedzial ;).
DALEJ :
Jak wygladaja sklady Trentino i Zenitu ????
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Co myślicie o tych drużynach Zaksa,Arkas,Dinamo i Berlin? Boje sie o Berlin ale oni chyba jeszcze nie mają awansu wiec powinni walczyc o zwyciestwo
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
CEV podaje ze Dinamo jedzie/pojechalo bez Veresa (o Kurku nawet nie wspominam) czyli znowu na przyjeciu bedzie Markin + Schadilov ..
nie wiem w co oni sie bawią ????
Wszystko ładnie pięknie ale to co oni zagrali ostatnio w lidze to jedna wielka żenua ????
nie no spoko, faktycznie poziom Superligi a poziom lgii rumunskiej to &quot;prawie to samo&quot; ????
bez Veresa i tak ogarna aczkolwiek bedzie wiecej &quot;emocji&quot; zapewne bo przyjeice Dinama moze byc &quot;ciekawe&quot;.
Nie wpychaj mi słów których nie powiedziałem w usta ok? :cool:
a czy to sa twoje slowa? sam napisalem co o tym mysle, dla podkreslenia bold poszedl.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie ale to co oni zagrali ostatnio w lidze to jedna wielka żenua :-|
No i? . Tomis ma poważne problemy kadrowe, z powodu trudnej sytuacji finansowej klubu odszedł m.in Ojansivu . Dynamo bez Kurka i Veresa, ale z Grankinem i Kruglovem. Rosjanie powinni tutaj wygrać za trzy punkty, Rumuni w obecnym składzie zaprezentowali się poniżej dna w spotkaniu z mocno eksperymentalną Skrą. Jeśli Moskwa będzie miała z nimi jakieś problemy to będą to po prostu jaja.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pograłem wcześniej Dynamo Moskwa (1.42 Unibet) ✅, Berlin Recycling Volleys (1.42 Unibet) ⛔ i ACH Volley Bled (2.40 Unibet) ✅. Kursy już troszkę pospadały, ale w stronę Berlina i Moskwy i tak warto zagrać albo gdzieś dorzucić.

Jeżeli chodzi o Bled to kurs obecnie wynosi 2.00 i według mnie jest to odpowiedni kurs. Obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo, więc o odpuszczaniu nie ma mowy.

Tours VB - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


ZAKSA musi to spotkanie wygrać i to najlepiej za 3 punkty. Francuzi bez wględu na wynik tego spotkania zajmą 3 miejsce, ale są w optymalnym zestawieniu i przed własną publicznością nie powinni odpuszczać.

Wiadomo, że Tours kadrowo już nie jest tak mocne jak rok temu, ale Ci zawodnicy grać potrafią. Przeciętni przyjmujący, jeżeli patrzeć pod kątem gry w ofensywie. Dobry atakujący Konecny, który dysponuje potężnym uderzeniem. Całkiem niezły środek. Rozgrywający Pinheiro jakoś szczególnie mi się nie podoba. I oczywiście Exiga na libero, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.

ZAKSA ma już w składzie Gacka, Fontelesa i Wiśniewskiego, ale w pierwszym składzie raczej ich nie zobaczymy (tak mówił Świderski). Na początku wydawało się, że ZAKSA świetnie sobie radzi z problemami (kontuzjami), ale ostatnio przyszedł kryzys i porażka z Gdańskiem. Kapelus czy Pilarz raczej nie byli przygotowani do grania co 3 dni i to teraz wychodzi. W ustawieniu z Kapelusem i Ruciakiem na przyjęciu siła w ataku z lewego skrzydła jest słabiutka.

ZAKSA na pewno rzuci wszystkie siły na dzisiejsze spotkanie. We Francji gra się jednak ciężko i wcale bym się nie zdziwił jakby Tours urwali tutaj przynajmniej punkt.

Typ:
Tours VB (+1.5 sets) @ 1.85 Unibet ⛔
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Sete FT 3:0 130pkt
Poniżej 137,5 1.85 bet365 2/10
✅:spokodfhgfh:
Resovia musi wygrać za trzy punkty i wygrają. Wiem, że ich gra w tej chwili wygląda nie najlepiej, ale Sete ma lekko wyje... na Ligę Mistrzów. Mniej więcej od czasu pierwszego meczu z Resovią, który przegrali. Podejrzewam, że gdyby wtedy wygrali to dzisiaj byłaby zupełnie inna gadka, a tak kolejne mecze były w mojej ocenie grane z olewką. Priorytetem jest Pro A, gdzie w sobotę mają kolejny ważny mecz (z Cannes). Co prawda przyjechali najmocniejszym składem, jest nawet Bencz, ale w ataku pewnie znowu zagra przyjmujący Rabiller.
Problemy Resovii są wszystkim znane, ale jakoś mam nadzieję na trzy sety dzisiaj.

Ceske Budejovice-SCC Berlin
Berlin (-1,5) 1.70 bet365 2/10
⛔
Idąc tropem drużyn, które jeszcze o coś grają wart zwrócić uwagę na SCC. Zwycięstwo za trzy punkty daje im awans.
Umiejętności zdecydowanie po stronie Niemców, dodatkowo gospodarze bez Platenika i Macha.
Nie będę lał wody, po prostu typ gram, ponieważ SCC bardziej powinno zależeć na zwycięstwie.

Macerata-Asse-Lennik
Poniżej 138,5 1.70 bet365 2/10

Macerata potrzebuje do awansu dwóch setów, więc jeśli wygrają pierwsze dwa sety, to nie widzę powodów dla których mieliby przeciągać mecz, tym bardziej, że w niedzielę ważny mecz ligowy, więc liczę na trzy szybkie sety. Nawet bez Savaniego i Kovara, być może ze staroviciem, Macerata nie powinna mieć dzisiaj problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom