>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ehh... Cuneo zagra po raz kolejny bez podstawowego rozgrywającego Nikoli Grbica - zastąpi go znany z występów w Resovii Rzeszów - Michał Baranowicz.
Mecz w Nowysybirsku - nie doleciał tam Igor Omrcen - atakujacy i zarazem kapitan zespołu z Maceraty - więc siłą rzeczy takiej dziury młodym Belgiem van Walle się nie załata.
Po trzecie Cuneo nie traktuje europejskich pucharów nazbyt poważnie. Słaba forma Cuneo , braki kadrowe - lepsza forma Lube i skład personalny także.​
ęNie wiem co ma oznaczać &quot;nie traktują poważnie&quot; , o ile wiem to wygrali swoją grupe w LM i grali tam w obasolutnie podstawowych składach , gdyby nie traktowali tego poważnie to wystawili by jakiś 3 skład tak jak to się robi w CEV cup i daliby sobie spokój już w fazie grupowej , przeszli dalej i nie ma wątpliwości że i tutaj będą chcieli wygrać. Co do Grbica to troszkę poszperałem po necie i jego występ jest możliwy , ale nawet jak nie zagra to zostają jeszcze Ngapeth , Vissotto i cała reszta gwiazd Cuneo. Macerata w tym sezonie z Cuneo grała i łatwo nie było , &quot;zieloni&quot; znani są z tego że spinają się na ważne mecze i mocnych rywali , Trentino również nigdy nie ma z nimi łatwo. Drużyny są wyrównane i nie wiem jaki jest sens grania tego po takim kursie. Sam Grbic wypowiada się przed meczem: &quot;Najpierw musimy pokonać Maceratę, jeśli Trento pokona Maaseik wtedy pomyślimy o meczach przeciwko Trento, a potem o kolejnych drużynach, które staną nam na drodze. Nie możemy grać z myślą, iż nie natrafimy na kogoś, gdyż to nie jest sposób gry, to nie jest prawdziwy duch walki, jeśli ktoś myśli o zwycięstwie.&quot; , nie wiem kto wymyślił taką pierdołe że Cuneo nie traktuje poważnie LM ani skąd takie coś się w ogóle wzięło. Na Macerate w lidze z ogórami często mamy kursy po 1.30 a wy chcecie próbować ich grać po takim samym kursie w meczu z Cuneo? ????
Dawid, jak chcesz obstawiać tylko na podstawie tego, na na któraś drożynę jest niski kurs i &quot;próbować czegoś&quot; w druga stronę, to rób jak uważasz
A dlaczego nie? value jest (i to duże) , więc nie widze powodu by tego nie zagrać. Macerata jest faworytem , ale nie tak znacznym jak uważają buki , cokolwiek by się działo Leo , Ngapeth , Mastrangelo czy Henno to zawodnicy przeciwko którym nie gra się po kursie 1.30 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Dawdibarca, z jakiej racji uwazasz ze sprawiedliwe kursy to 1.85 - 1.85 to ja nie wiem, Cuneo bez Grbicia u siebie w Pucharze dostalo sromotne bęcki od Sisleya, sam emcz ogladalem i to co gra Baranowicz to jest BLAMAŻ, piły na skrzydła to jakieś świeczki, jakby w ogóle nic przyspieszać nie umiał i to się przełożyło na wynik. Kolejny mecz z Baranowiczem w składzie, przeciwko Latinie, znów porażka 2-3, to jak oni niby mogą stanowić jakieś zagrożenie dla Maceraty?
Jak dla mnie Macerata po 1,45 to i tak naprawxę fajny bet, chyba że Grbic zmartwychwstanie i będzie grać, chociaz nawet prze meczem pucharowym grbic grał i też bęcki od Romy.
Wyglada to tak:
Roma 3-2 Cuneo z Grbicem (A1)
Cuneo 1-3 Sisley Baranowicz (Puchar)
Latina - Cuneo Baranowicz (A1)
Z tego co kojarze to Puchar we Wloszech zawsze byl bardzo powaznie traktowany, na pewno byl waqznijeszy niz LM, a skoro tam tak sromotnie dostali no to o.
Dla mnie Macerata gładko.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo 1 @ 1,493 Pinnacle ⛔ 0-3 :kwasny4565:

Kursy na to spotkanie wystawione absolutnie prawidłowo. Nie widzę żadnego value po stronie Cuneo. Macerata ma o wiele większy potencjał niż Cuneo. Ostatnia forma obu zespołów trochę odbiega od optymalnej, jednak Macerata jeszcze coś tam gra a Cuneo bardzo mocno się męczy. 4 ostatnie mecze ligowe Cuneo to 3 porażki i jedna wygrana (porażki z Veroną, Romą i Latiną, wygrana z Valentią). Ponad to ze składu wypadł rozgrywający Grbić, jest to strata nie do zastąpienia bo Baranowicz wystawia a nie rozgrywa. Zresztą nie raz swoją &quot;świetną&quot; grę prezentował w ubiegłym roku na parkietach Plus Ligi. W ostatnich spotkaniach nie grał środkowy Mastrangelo, najlepszy zawodnik tej drużyny i co najważniejsze dobry duch zespołu. Czy jutro zagra nie wiem bo nie znalazłem nigdzie takiej informacji, ale chyba nie. Nowe transfery średnio się wkomponowały w zespół, Vissotto i Ngapeth raczej kończą swoje piłki na przyzwoitym poziomie ale według mnie czegoś jeszcze brakuje. Na środku gra Fortunato który jest typowym średniakiem, na pewno nie jest zawodnikiem na drużynę która chce być w TOP 3 Serie A. Na libero Henno to jest klasa i do niego żadnych zastrzeżeń nie można mieć bo to czołówka jeśli chodzi o libero na świecie. Kapitan Wijsmans atak w tym roku ma na dobrym poziomie, jednak przyjęcie kuleje i coś czuję że mocna zagrywka ze strony Maceraty poleci na niego. Macerata ostatnie mecze też nie zaliczy do udanych porażka z Trentino 3-0, z Piacenzą 3-1 i w LM z Lokomotivem Nowosibirsk jednak w Rosji grali bez kapitana Omercena którego nie wpuszczono do Związku Radzieckiego i poleciał z powrotem do Włoch. Ostatni mecz z Trentino nie był zły, czego brakowało na pewno punktów Stankovicia oraz Parodiego. Brakło też szczęścia i boiskowego sprytu, w drugim secie przecież wygrywali 24-21 by przegrać 24-26. Według mnie potencjał mają większy, do tego własna hala, ostatnia forma raczej też przemawia za Maceratą także w ich ręce powierzam swoje pieniądze. Muszą ten mecz wygrać by na rewanż pojechać ze sporą przewagą psychiczną. Smaczku temu spotkaniu dodaje trener Giuliani który przed rokiem prowadził ekipę Cuneo a teraz dowodzi Maceratą. Znajdzie sposób na swoją była drużynę i jutro zwycięży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Związku Radzieckiego
Franek Smuda mi się aż przypomniał. ????
Generali Unterhaching - Lokomotiv Novosibirsk
Ekipa gości ostatnimi czasy prezentuje się z bardzo dobrej strony. Zwłaszcza wygrana z Maceratą na zakończenie fazy grupowej zrobiła na mnie spore wrażenie. Atakujący Sanches to istna maszyna do zdobywania punktów, a znany z występów w JSW Lukas Divis oraz Dennis Biryukov zapewniają Aleksandrowi Butko dobre przyjęcie, dzięki czemu może grać miłą dla oka siatkówkę. Gospodarze w lidze także idą jak burza, ale jednak Niemieckim rozgrywkom daleko do Rosyjskiej Superligi. I chociaż ekipa pod względem personalnym nie wygląda źle, to jednak sporo do gwiazd z Rosji brakuje. Bo taki Branislav Skladany to całkiem niezły sypacz, który znakomicie Masnego zastąpić na ostatnich ME. Ogólnie gospodarze bazują na swojej zespołowości i dzięki niej tak naprawdę są silni. Jednak gdy jeden element się sypie... To można przewidzieć, co się może stać.
Typy:
Lokomotiv Novosibirsk
@1,60 Milenium ✅ 1:3

VFB Friedrichshafen - Tours VB
Obok włoskiej pary Macerata - Cuneo chyba najbardziej wyrównany pojedynek. Jednak czy aby na pewno? Niemiecka ekipa zawsze w pucharach regularnie występowała i jakieś tam sukcesy odnosiła, oczywiście nie na miarę zwycięstwa LM w 2007 roku, ale jak na skład, którym dysponuje, to solidna drużyna. Jednak przy ekipie z Francji już nie jest tak wesoło. Przede wszystkim różnica na pozycji rozgrywającego - Redwitz to absolutny top, Juraj Zatko natomiast to jeszcze nie ten poziom. Tym bardziej, że przyjmujący Tours są w stanie zapewnić mu takie dogranie, że może spokojnie robić z Niemieckim blokiem totalne czary mary.
Typy:
Tours VB @2,15 Milenium ⛔ 3:0 okazałe zwycięstwo gospodarzy, okazała moja wtopa ;] ;p
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
As for Bre Banca Lannutti CUNEO, after losing to Sisley BELLUNO in the 1/4 finals of the national cup this past Thursday – missing Serbian setter Nikola Grbic who is most probably going to be out for some weeks after injuring a finger – the club fired head coach Flavio Gulinelli and his former assistant Camillo Placì is currently at the helm of the team.
http://www.cev.lu/Competition-Area/CompetitionNews.aspx?ID=548&amp;amp;NewsID=11988&amp;amp;TagType=0&amp;amp;TagContent=0&amp;amp;NewsType=0&amp;amp;Paging=0&amp;amp;Sd=1/1/1900&amp;amp;Ed=1/1/1900
Występ Nikoli Grbica niby probably. Ale ja i tak wjeżdżam w Macerate jak Dzik w Szyszki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marko87 214

marko87

Użytkownik
Kurs na Macerate to chyba jakiś żart , ja tutaj oczekuje kursów po 1.80 a tutaj mamy 1.35 na Macerate ???? . Chyba buki sobie jaja robią , w takim wypadku nie można nie spróbować czegoś w stronę Cuneo , Macerata nie gra już tak wyśmienicie jak na początku sezonu , baty od Loko i Trentino , teraz grają z Cuneo i mamy taki śmieszny kursik? . Może o czymś nie wiem , ale jeśli w Cuneo zagrają Leo , Grbic , Ngapeth i Mastrangelo to spokojnie mogą Macerate ograć . Pobierać w tym meczu gospodarzy po takim marniutkim kursie to czysta głupota. Ares ---&gt; stanowczo przesadzasz z emotką &quot;:razz:&quot; ;)
hmmm nie wiem co masz na mysli, że Macerata nie walczyła z Trento. Dwa pierwsze sety na przewagi. W drugim prowadzili 24-21 i stanęli. Gdyby dowieźli tego seta mogłoby byc różnie. Personalnie Macerata lepsza. Forma też po stronie gospodarzy. dodatkowo jeśli ma nie zagrać Nikola to już nie widzę innej opcji jak Win Maceraty minimum w 4 partiach..., a kursy pewnie będą po 1,8, ale w rewanżu;)
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Występ Nikoli Grbica niby probably. Ale ja i tak wjeżdżam w Macerate jak Dzik w Szyszki.
Jest po 23 - Nadal są limity w Pinnacle na środowe spotkania Ligi Mistrzów?
Dzięki kolego za tą informację!
Jednak według tego co jest tam napisane Grbić najpewniej będzie musiał PAUZOWAĆ przez &#39;kilka tygodni&#39;.
Co więcej- po ostatnich wynikach klub zwolnił także pierwszego trenera ekipy z Cuneo. Jego następcą ma być dotychczasowy asystent coacha.
Mastrangelo jest zgłoszony na mecz, ale problemy z brzuchem podobno jeszcze są...
Jak ważne to spotkanie jest dla kibiców nie trzeba mówić.
Hala dziś ma być także wypełniona po brzegi.
Wg. mnie 1 set to maksimum na co może sobie pozwolić w obecnej sytuacji Cuneo.
Pozdrawiam!
EDIT:
Transmisja w dobrej rozdzielczości jak zwykle w laola tv.
Pzdr!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Arkas Izmir 1 @ 1,495 Pinnacle ⛔ 1-3 kontuzja Zagumnego na rozgrzewce ????????
Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego aż taki wzrost kursów na Zaksę, z 1,3 na 1,5. Wiadomo Zaksa ma kontuzjowanych dwóch podstawowych środkowych, ale Wojtek Kaźmierczak i atakujący który z konieczności gra na środku Dominik Witczak w Gdańsku spisali się dobrze. Szczególnie ten pierwszy dostawał dość dużo piłek i był w miarę skuteczny. Do składu ma wrócić Samik, więc siła ataku wzrasta, w dobrej dyspozycji jest Antek Rouzier a także Michał Ruciak. Paweł Zagumny dzisiaj w PS wspomina że kiedy grał w barwach Panathinaikosu to też mieli przetrzebiony skład ale wygrywali i dzisiaj chce to powtórzyć. Rekomendować Pawła nie ma co bo wiadomo że jest to klasa jeśli chodzi o rozgrywających. Arkas w fazie grupowej zajął 1 miejsce przed Maaseik. Notabene przegrał tylko jeden mecz właśnie z Belgami. W wczoraj Ci w meczu z Trentino pokazali że do najlepszych jeszcze są daleko z tyłu. Zaksa w meczu z Trentino (w pierwszym meczu oczywiście) grała jak równy z równym, mecz meczowi nie równy co prawda ale coś już nam obrazuje potencjał obu drużyn. Arkas nie ma aż tak wielkich nazwisk, solidnymi zawodnikami są Bravo Pereira i Agamez Urgano. Moim zdaniem są słabsi od Kędzierzyna, mecz w Polsce więc Zaksa powinna go wygrać by myśleć o awansie do kolejnej fazy. Wzrost kursów spowodował że według mnie warto zagrać na Zaksę i tak też czynię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
ZAKSA - Arkas Izmir
Uważam po prostu że Kędzierzynianie są o jeden poziom wyżej niż drużyna z Turcji i mimo kontuzji środkowych, na własnym parkiecie odniosą pewne zwycięstwo. Do składu wraca Samik, Witczak poprawnie zaprezentował się w Gdańsku na pozycji środkowego, jednak nie wyciągał bym z tego daleko idących wniosków ze względu na klasę drużyny Trefla Gdańsk. Arkas grał w mojej opinii w najsłabszej grupie LM,wyszli jednak z pierwszego miejsca gdzie odnieśli jedną porażkę z drużyną Noliko Maaseik. Jaki poziom prezentują te drużyny mogliśmy się wczoraj przekonać oglądając mecz Trentino , które bez żadnych kłopotów odniosło zwycięstwo na wyjeździe z Noliko. Kursy na ZAKSE poszły w górę , mimo to uważam że jeden set to maksimum na co stać ekipę Arkasu i pobieram under punktowy.
Under 185,5 1,70 Betsafe ⛔
E: Po włączeniu Polsatu Sport dowiaduje się że Zagumny się popruł , gdyby ten fakt był wiadomy przed meczem nie było by typu a tak cóż jest minus. Nawiasem mówiąc Zagumny jest niepoważny, ledwo coś go boli już nie gra, już któryś raz w ciężkim dla drużyny momencie odmawia gry, zamiast pomóc drużynie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z urazami borykają się też wg prezesa klubu K. Pietrzyka: Patryk Czarnowski, Jurij Gładyr, Sebastian Warda i Sebastian Świderski.
Wygrać pewnie wygrają albo mogą się męczyć. Spodziewam się więcej niż 3 setów i to zaciętych:

Over 160,5 Points in the Game@1,40 (Betsafe)
No to napisałem przecież że kontuzje mają obaj podstawowi środkowi. ;)
Warda to młodzieniaszek który w tym sezonie nic nie wnosił do drużyny.
A Świder od początku sezonu nie gra więc na razie można go traktować tak jakby go w ogóle nie było w klubie.
Zaksa ma problem tylko z jednym środkowym, bo Kaźmierczak prezentuje solidny poziom. Przy takim rozgrywającym jak Zagumny strata ta nie będzie widoczna. Obie drużyny dzieli przynajmniej jeden poziom więc taki kurs jaki jest na Zakse według mnie trzeba pobrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lanutti Cuneo​

Sporo już o tym spotkaniu zostało napisane.

Macerata według mnie jest obecnie drugą siłą we Włoszech. Trzon zespołu pozostał i to było bardzo ważne przed sezonem. Nowy rozgrywający Travica może do końca mnie nie przekonuje, ale jest to na pewno bardzo solidny zawodnik. Wydaje mi się, że czasami za dużo piłek posyła jednak do Igora Omrcena. Para środkowych Maceraty to na pewno jedna z lepszych par na świecie. Serbowie Podrascanin i Stankovic są już ograni i przede wszystkim szybko poruszają się pod siatką i nieźle czytają grę. Para przyjmujących Savani - Parodi doskonale się uzupełnia. Savani to typowo ofensywny zawodnik. Ostatnio może złapał lekką zadyszkę, ale zawsze jest groźny dla rywali. Parodi bardzo dobrze przyjmuje i nie jest ostatnią opcją w ataku.

Cuneo ma ostatnio sporo problemów. Z zespołem pożegnal się Trener Flavio Gulinelli, porażka w ćwierćfinale Coppa Italia i kontuzja Grbica. Dzisiaj z tego co widziałem Nikoli w składzie znowu nie będzie. A jego zmiennik, Michele Baranowicz po prostu jest zdecydowanie słabszym zawodnikiem i zazwyczaj gra czytelną, prostą siatkówkę. W Lidze Mistrzów może zobaczymy środkowego Jakuba Veselego, który w A1 nie gra ze względu na limit obcokrajowców. Skrzydła wyglądają bardzo dobrze, ale tak jak pisałem. Przy Baranowiczu N&#39;Gapeth, Wijsmans i Vissotto nie są w stanie wykorzystać swoijego potencjał i muszą się bardzo często mierzyć z równym, podwójnym blokiem.

Ciekawostką może być to, że na pozycji libero zobaczymy dwóch doskonałych Francuzów. Jean Francois-Exiga (Macerata) i Hubert Henno (Cuneo) na pewno zaliczają się do ścisłej czołówki libero na świecie.

Podsumowując uważam, że brak Grbica będzie bardzo widoczny i raczej ta dziura nie zostanie załatana. Cuneo mając w składzie Mastrangelo, N&#39;Gapetha, Wijsmansa czy Vissotto to cały czas mocna drużyna, ale Macerata według mnie jest obecnie trochę lepsza.

Typ:
Lube Banca Marche Macerata (-7.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ⛔


nie wiem kto wymyślił taką pierdołe że Cuneo nie traktuje poważnie LM ani skąd takie coś się w ogóle wzięło
Volkov po odejściu z Cuneo powiedział w wywiadzie, że Cuneo nie traktuje LM poważnie i skupia się przede wszystkim na A1 i Coppa Italia. Podobno to było powodem odejścia środkowego reprezentacji Rosji i obecnie Zenitu Kazań.

Jak znajdę link do wywiadu to podrzucę Ci na PW.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Mężczyzn
Spotkanie: ZAKSA Kedzierzyn Koźle - Arkas Izmir
Typ: ZAKSA Kedzierzyn Koźle wygra 3-0
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bwin

Już dzisiaj o godzinie 18:00 w Kedzierzynie Koźlu dojdzie do 1 meczu rundy Play Off ligi Mistrzów siatkarzy pomiędzy ZAKSĄ a Tureckim Izmir. Ja stawiam że gospodarze wygrają 3-0. Zwycięzca tego dwumeczu awansuje do najlepszej szóstki Europy. Arkas wygrał w fazie zsadniczej grupe A, jednak trzeba powiedzieć że nie miał w grupie jakiejś wielkiej ekipy, ich rywalami byli Noliko, Iraklis i CSKA Sofia. Siatkarze z Izmiru wygrali 5 z 6 meczów, jedyna ich porażka to z Belgijskim Maaseik 1-3 na wyjeździe. Moim zdaniem ZAKSA, mimo iż osłabiona jest o wiele mocniejsza od Noliko. Arkas w lidze zajmuje 2 miejsce, przegrali dotychczas 2 mecze. Siatkarze ZAKSY, przystępują do tego meczu osłabieni, nie zagrają Świderski, Czarnowski i Warda. W fazie zasadniczej wygrali również 5 meczy ale jedyna ich porażka to z wielkim Trentino. ZAKSA mimo osłabień ma świetny skład, tacy zawodnicy jak Zagumny, Rouzier, Gacek, Samica czy Popelka nie powinni mieć najmniejszych kłopotów z Arkasem. Na trybunach zasiądzie za pewne komplet więc to będzie duży plus dla naszej Polskiej ekipy. Jeśli ktoś myśli że te osłabienia tak bardzo zaważą na wyniku to niech spojrzy na mecz ostatni, również w osłabieniu z Gdańskiem wygrany przez ZAKSE na wyjeździe 3-0. W lidze ZAKSA jest tylko za Skrą. Uważam że ZAKSA, grając przed własną publicznością, majac tak doskonały skład ale również wiedząć że trzeba dzisiaj wygrać tracąc jak najmniej sił wygrają 3-0.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Jeżeli kurs na jakąś drużynę rośnie to chyba powinno dać do zrozumienia że coś jest na rzeczy.. Izmir zasłużenie wygrał pierwszą partię ZAKSa gra piach i wcale się nie ździwię jak przegrają cały mecz, Turcy mimo paru błędów własnych prezentują fajną dla oka siatkówkę kilka ciekawych padów na parkiet ratujących punkt (czego oczywiście brak po stronie Kędzierzyna) i już strata odrobiona. Izmir to była dobra inwestycja , ale jak to się mówi nie wolno dzielić skóry na niedźwiedziu.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Jeżeli kurs na jakąś drużynę rośnie to chyba powinno dać do zrozumienia że coś jest na rzeczy.. Izmir zasłużenie wygrał pierwszą partię ZAKSa gra piach i wcale się nie ździwię jak przegrają cały mecz, Turcy mimo paru błędów własnych prezentują fajną dla oka siatkówkę kilka ciekawych padów na parkiet ratujących punkt (czego oczywiście brak po stronie Kędzierzyna) i już strata odrobiona. Izmir to była dobra inwestycja , ale jak to się mówi nie wolno dzielić skóry na niedźwiedziu.
ja nie wiem czy my ogladamy inny mecz czy co jak Ty twierdziszze pierwsza partia zasluzenie wygana przez Izmir to chyba to jest Twoj pierwszy mecz ogladany bo Zaksa powinna w pierwszym secie zmiesc Turkow z parkietu ale bledy bledy i bledy w 2 secie to samo powinno sie zakonczyc gdzies do 19 i znow bledy w 3 secie dopiero turcy zagrali dobre zawody i wykorzystali wieksza liczbe bledow zaksy i wynik mamy jaki mamy ale jak widze przyjecie Zaksy to az mnie krew zalewa !
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
ja nie wiem czy my ogladamy inny mecz czy co jak Ty twierdziszze pierwsza partia zasluzenie wygana przez Izmir to chyba to jest Twoj pierwszy mecz ogladany bo Zaksa powinna w pierwszym secie zmiesc Turkow z parkietu ale bledy bledy i bledy w 2 secie to samo powinno sie zakonczyc gdzies do 19 i znow bledy w 3 secie dopiero turcy zagrali dobre zawody i wykorzystali wieksza liczbe bledow zaksy i wynik mamy jaki mamy ale jak widze przyjecie Zaksy to az mnie krew zalewa !
Po pierwsze przewaga 20-16 nie oznacza wygranego seta (24-18 tez nie), po drugie w 1. secie Zaksa miala tyle przewagi i przegrała, w drugim z kolei Izmir miał podobną i też przegrał, więc zdania co do tego ze Zaksa by w drugim wygrała do 19 gdyby nie blabla, to nie popieram.
Co do meczu wychodzi po prostu ogromna ilosc kontuzji jaka dopadła Zaksę, nawet cos z Gumą jest nie tak (Pilarz rozgrywa naprawdę dobrze jeslibym mial cos o nim powiedziec), tak wiec masa kontuzji + ogólna slabosc na skrzydlach Zaksy (za miękko), a na przeciwko bardzo poukładana drużyna...
Na dodatek mimo że Samik gra, to chyba cos mu dolega bo nie gra tak jak zwykle i mało mu sypią.
Aktualny środek Zaksy - bez komentarza ???? . Mała rada, Reska wygrywa lekko w PLS z Zaksą w piątek (czy tez sobote)
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Generali Unterhaching - Lokomotiv Novosibirsk 2 @ 1,5 Milenium ✅ 1:3 Szkoda, że na 4 mecze kobiet i mężczyzn tylko Lokomotiv stanął na wysokości zadania ????
Zaczynam od pojedynku niemiecko - rosyjskiego. Generali prezentuje solidny poziom, w swojej grupie zajęli 3 miejsce tuż za Cuneo i Poitiers. Dużo o tym meczu zostało napisane więc co tu można dodać? Grę niemiecką prowadzi rozgrywający reprezentacji Słowacji Branislav Skladany. Dużo piłek otrzymuje młody Denis Kaliberda, Skladany przy dobrym przyjęciu często uruchamia Maxa Gunthora ze środka.
Jeśli chodzi o Novosybirsk to tutaj można powiedzieć zdecydowanie więcej. Mózgiem drużyny jest rozgrywający rep. Rosji Aleksander Butko. Na ataku gra kubańczyk Michael Sanchez który ostatni jest w niesamowitym sztosie. Za przyjęcie z atakiem odpowiadają oczywiście Lukas Divis i Denis Biriukov. Właśnie zdaje się ta za pozycja jest najlepsza w ekipie trenera Voronkova. Może obaj przyjmujący nie są specami od przyjęcia ale wszystko potrafią bardzo skutecznie nadrobić w ataku. Na środku zagra zapewne Ryan Millar i ktoś z dwójki Ashchev/Anoykin. Skład uzupełnia libero Valentin Golubev.
Rosjanie dysponują dużo lepszą kadrą lepiej także prezentują się na parkiecie, w ostatnim meczu grupowym pokonali Macerate 3:1. Mimo iż Włosi grali bez swojego lidera Igora Omrcena to i tak wynik warty uwagi. Sądze, że to spotkanie padnie łupem Lokomotivu.
VFB Friedrichshafen - Tours VB 2 @ 1,85 Milenium ⛔ 3:0 ????
Kursy na VB lecą wczoraj było jeszcze kolo 2,15 dziś już tylko 1,85 no ale dobre i to ;) VFB po sezonie opuściło 2 ważnych graczy Lukas Tichacek i Adrian Gontariu. Chociaż Juraj Zatko rozgrywa dosyć ciekawie to ciężko zastąpić Czecha który w barwach &quot;Fryderyków&quot; spisywał się znakomicie. W miejsce Rumuna na ataku występuje młody Estończyk Oliver Venno były gracz ACH Volley Bled który na pewno potrzebuje jeszcze doświadczenia i ogrania na arenie międzynarodowej. Na środku występuje para zawodników która świetnie rozumiała się z Tichackiem czyli Portugalczyk Joao Jose i Niemiec Markus Bohme. Na przyjęciu dobrze znany kibicom w Polsce szczególnie ZAKSY Brazylijczyk Idner Faustino Lima Martins czyli po prostu IDI. Libero tego zespołu jest Serb Nikola Rosić.
Tours VB w tym roku gra bardzo dobrze, wygrali grupe gdzie pokonali PGE Skre Bełchatów 3:0. Liderami tej ekipy są na pewno przyjmujący Yosleyder Cala i David Konecny. Na przyjęciu oprócz Kubańczyka występuje Milos Terzic który jest defensywnym przyjmującym i odpowiada głównie za przyjęcie. Na środku brat Davida - Petr Konecny oraz David Smith. Na libero występuje znakomity Argentyńczyk Alexis Gonzalez. I na deser oczywiście świetny Brazylijczyk Rafael Redwitz. Zaleta tego rozgrywającego jest na pewno szybkie rozegranie na skrzydło i często na pojedyńczyk blok, bardzo często gubi rywali.
Tours jest dla mnie dużo lepszą ekipą i dziś tylko to potwierdzą a kurs bardzo dobry ;)
EDIT: to potwierdzili... DRAMAT. 1 set dużo poustawiał gdzie D.Konecny miał na ręce 3 setbole ale wszystkie wyrzucił w aut...
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Dokładnie, mi też nie było nic wiadomo o braku Zagumnego a dowiedziałem się w trakcie meczu :-| jednak wtedy było za późno. Podobno Paweł zrobił sobie coś z nogą podczas treningu i nie mógł wystąpić. Wielka szkoda bo ZAKSA bez niego to już nie to samo, Pilarz najlepiej nie zagrał i przez to nie było dobrego rozegrania dla atakujących, którzy zresztą taż najlepiej się nie spisali.????
 
mcbart 13

mcbart

Użytkownik
Jednak ten Liberman Agamez to jest gość. Niesamowicie skuteczny facet z tym swoim 365 w ataku.. Każda sytuacyjna piłka szła na niego, a Stelmach doświadczony facet, bo swoje pograł mówi na przerwie: &quot;uwaga Bravo jest w pierwszej linii&quot;.. Ciężko będzie Zaksie na wyjeździe. Ba! Nawet z Zagumnym. Chociaż... Jeśli zagrają mecz życia jak z Trento to może może.. A propo meczu jeszcze.. Jak można tak seriami tracić punkty, a potem na chamca odrabiać. Tylko konsekwentna gra punkt za punkt mogłaby pomóc w Izmirze, ale bez Gumy tak nie będzie. Bo Pilarz to po prostu Pilarz. Ligowy rzemieślnik. Ja osobiście Zaksy nie stawiałem, bo mam taką zasadę, że nie dam złamanej złotówki na polski klub. A wszystko przez Skrę, która zaszalała z Tours.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Pojawiły się już pierwsze kursy na Bwin
Arkasspor-Kędzierzyn Koźle 1,45 2,6
Jak wiadomo w pierwszym meczu wygrali Turcy 3-1, lecz Opolski zespół w tamtym meczu zagrał bardzo osłabiony, więcej informacji o tym wyżej
W środę dojdzie do rewanżu, gdzie powinien wystąpić już Zagumny, nie wiadomo jeszcze jak z resztą zawodników ZAKSY, którzy w pierwszym meczu nie wystąpili.
Jak uważacie warto ryzykować i grać już teraz na ZAKSĘ, mnie się wydaje, że kursy na Kędzierzyn będą jednak malały, więc można jakie ako puścić z tym meczem.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
W środę dojdzie do rewanżu, gdzie powinien wystąpić już Zagumny, nie wiadomo jeszcze jak z resztą zawodników ZAKSY, którzy w pierwszym meczu nie wystąpili.
Guma najprawdopodobniej ma być gotowy, reszta w dalszym ciągu &quot;szpital&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom