>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Lokomotiv Novosibirsk - Arkas Izmir
Faworyt jest jeden - jest to niewątpliwie ekipa z Rosji, która w tym sezonie w Lidze Mistrzów spisuje się bardzo dobrze, a mecze u siebie to istna pokazówka i elementarz szkolny, jak powinno wykorzystywać się własny teren. Atuty Rosyjskiej ekipy to przede wszystkim regularna, mocna zagrywka oraz dobre warunki fizyczne, co pomaga w bloku. Grę prowadzi reprezentant Rosji, Alexander Butko, a jego grę mogliśmy podziwiać w Ergo Arenie podczas LŚ w finale. Za przyjęcie odpowiadają Divis oraz Biryukov, którzy problemów w ataku nie mają, a przyjąć też sobie potrafią. Po przekątnej z Butko zapewne pojawi się Sanches, istna maszynka do zdobywania punktów. Po przeciwnej stronie dość solidny zespół, który jednak by zagrać dobrą siatkówkę, musi sobie dograć piłkę do siatki, by Hansen mógł rozegrać szybszą piłkę do skrzydła, chyba że będzie chciał zagrać samym Agamezem, któremu nieraz wystarczy tylko posłać piłkę do góry, a chłop sobie poradzi. ;) Tureckie zespoły na terenie Rosyjskim nie radzą sobie zbyt dobrze (patrz faza grupowa i dwumecz z Fenerbahce, gdzie Turcy nie ugrali nawet seta). Filip wspomniał, że ZAKSA też miała rozjechać Arkas. Owszem, ale moim skromnym zdaniem ZAKSA takiego potencjału na zagrywce i w bloku nie miała na tamten czas, by rozjechać Turków jak walec drogowy, do tego tylko jeden środkowy z prawdziwego zdarzenia, to nawet dość przeciętnym sypacz jak Hansen mógł działać cuda. Jak dla mnie wygrana Lokomotivu jest niepodważalna, a urwać seta Arkasowi będzie niezwykle ciężko.
Typy
Under 160,5
@1,95 Unibet ✅ 141 macie swój wielki Arkas :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lokomotiv Novosibirsk - Arkas Izmir Under 177,5 @ 1,85 William Hill ✅ 141
Krótko bo zaraz mecz. Nowosibirsk jest o wiele lepszą drużyną. W sumie dla mnie zaskoczeniem będzie ugranie seta przez Arkas Izmir. Drużyna Rosyjska gra bardzo siłową siatkówkę. Piekielnie mocna zagrywka to spory atut tej drużyny. Grę prowadzi Butko i ze swoich zadań wywiązuje się bardzo dobrze. Davis, Biryukow, Sanchez to spora ofensywa o wiele lepsza niż ze strony Turków. Arkas w poprzedniej rundzie wyeliminował przetrzebioną Zaksę. Prawdę mówiąc to bardziej Zaksa przegrała niż Arkas wygrał tamten dwu mecz. Niczym szczególnym nie zachwycili. Mam nadzieję że odpadną, bo bo co taka słaba drużyna w FF?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ten Arkas to nie takie kołki, który to juz raz piszecie, ze łatwo, gładko, szybko dostaną a pozniej zdziwienie. Przed kazdym ich meczem na forum jest to samo, Iraklis miał ich pojechać, Kędzierzyn miał ich pojechać. Agamez to świetny atakujący, jest dobry Bravo, Hansen znacznie lepiej tam wygląda niz w reprezentacji, niezły Subasi i świetny trener Glenn Hoag. U siebie Turcy znacznie mocniejsi ale i na wyjezdzie nie oddadzą meczu przeciez. Tak, Arkas niczym nie zachwycił, jedynie skasował wice mistrza Polski.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Single @ 1,45 Bwin ✅

Volleyball Champions League Men - 13:00
Novosibirsk-Izmir Under 185,5
Kurs nie powala, ale mecz wydaje się w miarę pewny. Nie widzę tutaj szansy dla zespołu gości. Mecz za chwile toteż analiza nie będzie wyczerpująca. Ja stawiam tutaj na siłę rosyjskich ekip przede wszystkim na zagrywce i w bloku. a jak wiadome dobrze wykonany pierwszy element pociąga za sobą druga. Jeśli potężną zagrywka odrzuca ich od siatki Hansen się pogubi i będzie źle prowadził grę Turków. Tego jest pewny. Jedyna zagadką jest przerwa Rosjan w lidze...ale wydaje mi się, że mieli czas aby spokojnie się przygotować do tego spotkania. Arkas został rozbity w sobotę w lidze przez Fenerkę. Kończę bo mecz tuz tuż.
Novosibirsk-Izmir
141 pkt

 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Lokomotiv Novosibirsk - Arkas Izmir

Typy
Under 160,5
@1,95 Unibet
Bardziej opkacalne jest zagranie Lokomotiv 3:0 po 2.22 w pinnacle..

tyle ode mnie w temacie ????

lub under 160.5 w panbecie za 2.2 ????

Dla mnie rowniez tutaj pewne zwyciestwo gospodarzy, ktorzy ostatni mecz grali 10 dni temu. Mieli wiecej czasu na treningi a awans do nastepnej rundy z praktycznie duzo slabszym rywalem to szansa, ktora trzeba wykorzystac...

Zgadzam sie, ze to Zaksa przegrala rywalizacje w dwumeczu i znacznie przyczynila sie do awansu Izmiru, jednak nalezy pamietac, ze turcy nie polozyli sie na boisku i musieli skonczyc kilka pilek... U siebie graja dobrze, ale wyjazd to co inego szczegolnie do Rosji, gdzie zapewne napotkaja na zyczliwych rosjan ????

Ogolnie widze tutaj zwyciestwo gospodarzy najpewniej -1.5...

P.S pamietajcie, ze to ruscy.... nawet jesli u siebie przegraja to na wyjezdzie sa w stanie wygrac razem ze zlotym setem ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit Kazań - VFB Friedrichshafen
Typ: Zenit Kazań wygra 3:0
Kurs: 1.617
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj w dalekim Nowosybirsku poległ, po walce bo po walce zespół z Turcji, jutro w Kazaniu polegną także Niemcy. Dlaczego?
W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko SCC Berlin podstawowy atakujący drużyny znad Jeziora Bodeńskiego - Oliver Venno skręcił staw skokowy - niefortunnie lądując na stopie jednego z przeciwników. Niestety w jutrzejszym spotkaniu nie wystąpi, nie poleciał nawet z zespołem do Kazania. Z urazem barku walczy drugi atakujący - Zoran Jovanovic - Serb narzeka na ból i trener Stelian Moculescu szybko przekwalifikuje na pozycję atakującego zawodnika z innej pozycji - zapewne będzie to nominalny środkowy Marcus Boehme, który grał na ataku w ostatnim spotkaniu z SC Moerser. Co jeszcze? W piątek - naszemu znajomemu z występów z Zaksy Kędzierzyn Koźle - Idiemu (Idner Lima Martins) urodziło się drugie dziecko. W kilkadziesiąt godzin po narodzinach Idi musi opuścic żonę i dziecko i wyruszyc w daleką podróż do Kazania - czy będzie mógł dobrze wykonac swoją pracę? - Nie wiadomo, ale to już raczej jako ciekawostka.
Następną jest to, że ww. zespoły spotkały się już dwukrotnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Rosjanie u siebie pokonali przyjezdnych 3:0 praktycznie przez całe spotkanie kontrolując jego przebieg. Warto też nadmienic, że Zenit w tym sezonie LM nie straciło seta u siebie. W trakcie 7 spotkań ligowych Zenit stracił tylko 4sety - wygrywając wszystkie spotkania - tracąc jeden punkt z Lokomotiwem Nowosybirsk 3:2. Do tego dochodzi oczywiście o wiele lepsza kadra zespołu z Kazania. - Podobnie jak w spotkaniu Loko z Arkassem nie widzę większych szans dla przyjezdnych, mimo że w składzie gospodarzy zabraknie środkowego Alexandra Volkova oraz drugiego rozgrywającego Alexeya Babeshina.
Niemcy praktycznie bez atakującego, dobrze spisują się ostatnio Brazylijczycy: Idi oraz debiutujący w spotkaniu z SCC Leonardo Dos Santos - do tego dochodzą doświadczone i uznane postaci: środkowego Jao Jose oraz Libero Nikoli Rosica.
Ja jednak przewiduję powtórkę z rozrywki czyli zwycięstwo Zenitu Kazań w trzech setach.
Czytanki:
http://www.vfb-volleyball.de/en/news...emotionen.html
http://www.vfb-volleyball.de/en/news...erletzung.html
http://www.vfb-volleyball.de/en/news...r-gefecht.html
http://www.vfb-volleyball.de/en/news...-das-baby.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Zenit Kazań - VFB Friedrichschafen
Gystlik w dużym stopniu opisał już to spotkanie, niemniej jednak dodam co nieco od siebie. Doskonale wiemy, jak drużyny Rosyjskie są pewne u siebie. Dzisiaj Lokomotiv dał temu przykład. Drużyna z Niemiec nawet w optymalnym składzie, z Venno, nie ma żadnych atutów, by przeciwstawić się sile zagrywki i blokowi Rosyjskiemu gigantowi. Nowy rozgrywający, wielokrotny reprezentant Włoch, Valerio Vermilio, z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i coraz lepiej dogaduje się ze swoimi nowymi kolegami. Inna sprawa, że zadanie miał dosyć proste, bo gdy ma się Michajłowa po przekątnej, życie staje się prostsze. Niemcy co prawda zdołali wygrać spotkanie w ostatniej kolejce fazy grupowej, ale patrzyłbym na to z przymrużeniem oka, gdyż po doprowadzeniu do tie-breaka było jasne, że to Kazań zajmie pierwsze miejsce w grupie i nie musieli za wszelką cenę go wygrywać. Uważam, że szybkie 3:0 na korzyść gospodarzy to najbardziej realny wynik.
Typy
Under 175,5
@1,50 Milenium ✅ 131 walec drogowy, hehe
Zenit Kazań -1,5 seta @1,25 Milenium ✅ 3:0
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Zenit Kazań - VFB Friedrichschafen
Wszystko zostało już powiedziane, ja tylko dodam więc, że jeśli ktoś oglądał ostatnie spotkania Niemców na ich hali i tam robili dobre wrażenie to trzeba pamiętać, że ta drużyna na wyjazdach ma zupełnie inne oblicze (tu prezentują się już zdecydowanie gorzej).

Zenit -1,5 @ 1,25 (Betsafe) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zenit Kazan - VfB Friedrichshafen Under 135,5 @ 2,40 Betsafe ✅ 131 na styk ale siedzi i kwiczy :cool:
Typy z rana jak śmietana.
Wydaje się że inny wynik niż 3-0 będzie zaskoczeniem. Początkowo chciałem grać bezpieczniejszą opcję czyli under 160, ale co tam kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Fredrichshafen to dobra drużyna, jednak w meczu z Kazaniem nie zagra ich najlepszy zawodnik czyli Oliver Venno który skręcił kostkę. W meczu z Toursem Niemcy grali bardzo dobrze i chyba zasłużenie awansowali dalej. Jednak ekipa Rosyjska jest zdecydowanie lepsza. Michajłow, Priddy, Biereżko, Siwożelec (pewnie rezerwowy), Volkow, Apalikow, Vermiglio kapitalny zespół. Jest to drużyna która powinna zagrać w finale FF. Potencjał ogromny. Bardzo silna zagrywka, tylko Vermiglio wygląda słabiej w tym elemencie. Jeśli Rosjanie wyjdą w pełni skoncentrowani to powinni tego undera zrobić. Sety do 20 mi wystarczą, a z takim potencjałem w ataku mogą to spokojnie uczynić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Itas Diatec Trentino​


Macerata z Trentino spotkała się w niedzielę w Coppa Italia i trzeba przyznać, że było to spotkanie na doskonałym poziomie. Trentino było w niezłych opałach i mało brakowało, a to Macerata mogła świętować sukces. Na pewno to spotkanie nie dało nam żadnej odpowiedzi. Faworytem jest Itas, ale Macerata na własnym parkiecie spokojnie może nawiązać walkę. Mam nadzieję, że tym razem również nie zabraknie emocji.

Nie ma sensu rozpisywać się na temat poszczególnych zawodników czy pozycji.

Trentino na pewno może mieć przewagę psychologiczną. W Coppa Italia podnieśli się naprawdę z bardzo trudnej sytuacji i zdobyli trofeum. Ogromnym atutem jest Osmany Juantorean. Kubańczyk we wspomnianym spotkaniu kończył bardzo trudne piłki i imponował skutecznością w ataku (62%). Raphael rzadko korzystał ze środkowych, ale było to spowodowane słabym przyjęciem Trentino. Przez całe spotkanie słabiutko spisywał się Matey Kaziyski, ale w najważniejszym fragmencie nie zawiódł.

Macerata w Coppa Italia lekko mnie zaskoczyła dobrą dyspozycją. Fajnie rozgrywał Dragan Travica, ale tylko do pewnego momentu. W ważnych fragmentach zawodził, popełnił kilka błędów technicznych i przede wszystkim posyłał czytelne piłki. Na słowa uznania zasługuje Simone Parodi. Przed Coppa Italia wydawało się, że jest w słabej formie, ale w spotkaniach z Modeną i Trentino pokazał klasę.

Wszystko będzie zależało od zagrywki (żadna nowość ;)). Podtrzymuje to co pisałem ostatnio, czyli: Macerata ma zdecydowanie groźniejszą zagrywkę, Trentino również ma trudną zagrywkę i na dodatek regularną. Macerata w finale Coppa Italia świetnie przyjmowała. Trentino bardzo często atakowało z wysokiej piłki.

Macerata musi postawić wszystko na jedną kartę. Wygrane spotkanie na własnym parkiecie w dwumeczu jest bardzo ważne. Ostatni mecz pokazał tylko tyle, że Trento ma Juantorenę, który w końcówkach bierze ciężar gry na siebie. Trener Giuliani ma doskonały warsztat i myślę, że na dzisiejszy wieczór przygotuje coś ciekawego. Wielkiej różnicy między tymi zespołami nie ma i uważam, że spokojnie Macerata może po raz kolejny powalczyć z faworytem z Trydentu.

Ciekawostką jest to, że to spotkanie poprowadzi pan Piotr Dudek.

Typy:
Lube Banca Marche Macerata @ 2.69 Betsafe ✅
Lube Banca Marche Macerata (+1.5 seta) @ 1.80 Unibet ✅


Miałem czekać jeszcze trochę na to aż spadną kursy na Trento, ale nie wiem czy później zdążę zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ciekawostką jest to, że to spotkanie poprowadzi pan Piotr Dudek.
No to mamy Polski dzień w LM, mecz Zenit Kazań - Fryderyki sędziował Wojtek Maroszek. Kilka razy fixował ale pewnie ktoś grał za niego na lajfie to i punkty musiały się zgadzać :cool:
Dwie :zoltakartka: dla Vermiglio i Rosica w jednej akcji.
By nie było OT. Mecz zdecydowanie pod dyktando Zenitu. We wszystkich elementach lepsi. Mikhaiłow bardzo przeciętnie na kontrach ale tak ogólnie to dobrze. Priddy widać że wraca do normalnej formy, co kończył dzisiaj po prostej to poezja. Biereżko też nieźle i ten atak chyba w 2 secie po ciasnym skosie. Bardzo mocna zagrywka ze strony Zenitu ale Fryderyki też nie były dłużne szczególnie Bohme w pierwszych dwóch setach i Zatko też nieźle operował zagrywką. Wracając do Bohme to środkowy zagrał na ataku i w pierwszych dwóch setach grał nieźle. Później się pogubił, w pierwszym rozegraniu miał wysoki procent ale na kontrach bardzo przeciętnie. Mecz z typu łatwo, lekko i przyjemnie dla Zenitu. W Niemczech będzie trudniej ale spokojnie powinni sobie poradzić.
 
firer 886

firer

Użytkownik
. Mecz zdecydowanie pod dyktando Zenitu. We wszystkich elementach lepsi. Mikhaiłow bardzo przeciętnie na kontrach ale tak ogólnie to dobrze.
Do tego momentu sie zgodze. Rzeczywiście Zenit dominowal przez caly mecz ale moim zdaniem nie wynikalo to z jakies swietnej gry Zenitu tylko slabej postawy Niemcow. Szczegolnie widoczny byl brak podstawowego atakującego, przez co widocznie spadla skutecznosc na kontrze , gdyz Bohme kompletnie nie radzil sobie z sytuacyjnych pilek.Do tego Niemcy popelnili sporo niewymuszonych blędow

Priddy widać że wraca do normalnej formy, co kończył dzisiaj po prostej to poezja. Biereżko też nieźle i ten atak chyba w 2 secie po ciasnym skosie.
Jak dla mnie Priddy dalej gra piach .Co mial skonczyc to skonczyl ale jak juz przyszlo mierzyc sie z szczelnym blokiem to nie wyglądalo zbyt dobrze. Lepsze wrazenie wywarl na mnie Biereżko.

W tym meczu nie zachwycila mnie gra Zenitu i trudno mi zrozumiec dlaczego bukmacherzy stawiaja ich jako faworyta FF
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W tym meczu nie zachwycila mnie gra Zenitu i trudno mi zrozumiec dlaczego bukmacherzy stawiaja ich jako faworyta FF
Też tego zupełnie nie rozumiem.

Oczywiście Zenit ma bardzo mocny skład, ale jest tam kilka słabszych punktów.
1. Valerio Vermiglio to znany i dobry zawodnik. Wydaje mi się jednak, że najlepsze lata ma za sobą. Poprzednio w Zenicie rozgrywał Lloy Ball i po prostu Valerio jest od niego słabszy, znacznie słabszy.
2. William Priddy od dłuższego czasu jest pod formą. Miewa czasami przebłyski i oczywiście trzeba pamiętać, że to doskonały zawodnik i w najważniejszych meczach sezonu może odpalić.
3. Przyjęcie. Ten element nigdy nie był mocną stroną Rosjan i tak samo jest w Zenicie. Kiepskie przyjęcie skutkuje tym, że rozgrywający nie może grać przez środek.

Największym atutem Zenitu jest Maxim Mikhaylov, który według mnie obecnie jest jednym z trzech najlepszych atakujących na świecie. Dopiero 24 lata, a już spisuje się doskonale. I to nie tylko w ataku, ale również w bloku i polu serwisowym.

Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu widziałem Berezhkę w niezłej dyspozycji. Bardzo skutecznie atakował i przede wszystkim było widać, że cieszy sie grą i czuje się bardzo pewnie. Fajnie, bo Yury ma naprawdę spory potencjał.

Bukmacherzy stawiają Zenit w roli faworyta do zwycięstwa w LM, ale trzeba pamiętać, że od jakiegoś czasu w dobrej dyspozycji jest Lokomotiv Novosibirsk (na czele z Michaelem Sanchezem) i w tej edycji może sprawić sporą niespodziankę. Oczywiście jeżeli Novosibirsk przejdzie Arkas Izmir.

Ciekawostką jest to, że libero Zenitu Kazań Alexey Obmochaev ostatnio wziął ślub. Niestety wybranką Alexeya jest gwiazda żeńskiej siatkówki Natalia Goncharova.

Szkoda ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wszystko będzie zależało od zagrywki (żadna nowość ;)). Podtrzymuje to co pisałem ostatnio, czyli: Macerata ma zdecydowanie groźniejszą zagrywkę, Trentino również ma trudną zagrywkę i na dodatek regularną. Macerata w finale Coppa Italia świetnie przyjmowała. Trentino bardzo często atakowało z wysokiej piłki.
Tutaj najbardziej zastanowił bym się nad tym czy Macerata stać na drugi taki mecz z rzędu w polu zagrywki. Bo jak sam wspomniałeś Macerata ma zagrywkę groźniejsza ale zdecydowanie bardziej nieregularną. Na tyle że często bilans zysków i strat jest mało oszałamiający. A w meczu z Trentino może to mieć niebagatelne znaczenie.
Druga sprawa to czy Maceratę stać na drugi tak dobry mecz w przyjęciu zagrywki ? Osobiście wątpię w to. Bo Trentino moim zdaniem gorzej w polu zagrywki dzisiaj na pewno nie wypadnie.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Jakby nie patrzeć to teraz Macerata gra u siebie i niby to powinno im dać jeszcze większy handicap, jednak też uważam, że dzisiaj już tak kolorowo nie będzie. Widzę tu szybkie zwycięstwo Itasu.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Porobiło sie to co sie porobiło z Trentino w meczu pucharowym.Gorsza zagrywka i więcej błędów.Od 3 seta jakby brak koncentracji .Trento myslalo ze da sie wygrac samą zagrywką i podstawową siatkówką jak w pierwszych 2 setach.Ogólnie mecz jak na ten poziom co najwyzej sredni.Masa błędów po ubu stronach czasem cięzko to było oglądac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co tam się porobiło od 3 seta bo mi się Laola popsuła i nie miałem jak obejrzeć
Macerata :jupi:
Po prostu odwróciła się sytuacja. Dwa pierwsze sety demolka Trentino byli już tacy co księgowali under 135,5 ???????? ale gdzie w takim meczu takie coś księgować. Zmiana Monopoli za Travice który grał patologię, oraz Kovara za Parodiego to strzał w dziesiątkę. Trentino myślało sobie że jednego seta stracą to w następnym ogarną i się przeliczyli. Masa błędów na zagrywce. Po dwóch setach Juantorena przestał grać. Kazijski cały mecz słabiutko. Stokr dostał w 4 secie 3 czapy i się zagotował. Pomyśleć że w pewnym momencie był kurs 16 na Maceratę. Monopoli zaczął grać szybką siatkówkę, a nie takie zawiesiny jak Travica. Do tego dobra dyspozycja na zagrywce Kovara, Savaniego i Omrcena. Trento bardzo, bardzo przeciętne przyjęcie w 3,4 i 5 secie. Gra środkiem nie wchodziła w rachubę, a w tym elemencie Podrascanin i Stanković rządzili. TB przegrali po bardzo złym początku, najpierw zerwał atak Djurić, potem 2 asy Omrcena. Trochę sędzia przekręcił bo Kazijski zaraz po Omrcenie też miał asa no ale pokazali aut. Brak bloku u Trento w 3,4 i 5 secie i to zdecydowało o wygranej Maceraty. Awans w zasięgu oby się udało :cool:
Aha zapomniałem o najważniejszym Exeiga miazga kurde :!::!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie jestem specjalistą od siatkówki, ale też obejrzałem meczyk i złapałem na szczęście 2,75 na Lube co dało jednak minimalny plus w dzisiejszego dnia. Mecz mi dziwnie śmierdzi, że w ciągu kilku dni dwa spotkania tych drużyn kończą się wynikami 3-2 ale w takim stylu.. Ogólnie trzymam kciuki za Trento, żeby pojechało Lube bo jednak bardziej mi się podoba gry Juantoreny niż tej krzywej ***** Omrcena ???? Nie pod pasował mi gościu wyjątkowo który przez dwa pierwsze sety siedział jak mysz pod miotłom bo nie szło jego ekipie a jak zaczęło iść to nagle zrobił z siebie dyrygenta który podkręca publiczność????. Żałuje, że to tego meczu nie można nazwać derbami bo chciałbym powiedział Omrcen ******* derby blisko! ???? Mam nadzieje, że za tydzień będzie gładko i przyjemnie i w gold secie sędziowie będą również po stronie gospodarza meczu ????
To tyle od nie znawcy a obserwatora siatkówki ; ) Bez spiny fajni Lube ???? !
Chyba masz jakiś problem osobisty do Omrcena bo jego zachowanie było przykładne. Co do pierwszego i drugiego seta. To tak chyba inny mecz oglądałeś bo Omrcen po udanej akcji też starał się mobilizować całą drużynę.
po tym meczu? bez wątpienia mam do niego osobisty problem i się do tego przyznaje ; ). Co do dwóch pierwszych setów być może mobilizował, ale widocznie nie tak widocznie jak póżniej... Bez odbioru!

MAM W POWAŻANIU GO I JEGO &quot;PODKRĘCANIE&quot; PUBLIKI, ŻYCZĘ TRENTO ŻEBY ICH POKONALI I TYLE, NIE TYLKO Z POWODU, ŻE PODOBA MI SIE ICH GRA ALE RÓWNIEŻ Z POWODU ANTYPATII DO TEGO PANA, CHYBA MAM PRAWO GO NIE LUBIĆ NAWET O PO 1 MECZU?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie jestem specjalistą od siatkówki, ale też obejrzałem meczyk i złapałem na szczęście 2,75 na Lube co dało jednak minimalny plus w dzisiejszego dnia. Mecz mi dziwnie śmierdzi, że w ciągu kilku dni dwa spotkania tych drużyn kończą się wynikami 3-2 ale w takim stylu.. Ogólnie trzymam kciuki za Trento, żeby pojechało Lube bo jednak bardziej mi się podoba gry Juantoreny niż tej krzywej ***** Omrcena ???? Nie pod pasował mi gościu wyjątkowo który przez dwa pierwsze sety siedział jak mysz pod miotłom bo nie szło jego ekipie a jak zaczęło iść to nagle zrobił z siebie dyrygenta który podkręca publiczność????. Żałuje, że to tego meczu nie można nazwać derbami bo chciałbym powiedział Omrcen ******* derby blisko! ???? Mam nadzieje, że za tydzień będzie gładko i przyjemnie i w gold secie sędziowie będą również po stronie gospodarza meczu ????
To tyle od nie znawcy a obserwatora siatkówki ; ) Bez spiny fajni Lube ???? !
Chyba masz jakiś problem osobisty do Omrcena bo jego zachowanie było przykładne. Co do pierwszego i drugiego seta. To tak chyba inny mecz oglądałeś bo Omrcen po udanej akcji też starał się mobilizować całą drużynę. A że nie podkręcał wtedy publiczności to chyba logiczne bo jaki sens ma taka sytuacja w momencie gdy stan seta jest beznadziejny...
po tym meczu? bez wątpienia mam do niego osobisty problem i się do tego przyznaje ; ). Co do dwóch pierwszych setów być może mobilizował, ale widocznie nie tak widocznie jak póżniej... Bez odbioru!
Użyj logicznego myślenia. Jaki sens ma nakręcanie publiczności gdy przegrywa się 5-10 czy 10-16.
 
vidiu 6

vidiu

Użytkownik
Tak jak napisał dawid.400, rewelacyjne zmiany Kovara i oczywiście Monopoli. Szybkie piłki na skrzydła i bardzo dużo gry środkiem. Po obejrzeniu tego meczu tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że Travicy daleko do najlepszych rozgrywających. Exiga rewelacyjna gra, był wszędzie. Jak Lube przejdzie jadę na FF ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom