>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 1/4 Finału REWANŻE 6-7 Kwiecień

Status
Zamknięty.
massacra 0

massacra

Użytkownik
Osobiście postawiłem na (A) Bayernu Monachium. Brak w składzie Rooney&#39;a to wielka strata dla Czerwonych Diabłów. Szkoleniowiec Bawarczyków będzie chciał to wykorzystać. Wydaje mi się, że pierwsze 15min zadecyduje o wszystkim. Jeśli Bayernowi uda się strzelić bramkę (zapewne takie będzie zadanie - jak najszybciej zdobyć gola na wyjeździe a potem kontrolować grę), mecz może być przesądzony już na starcie. Jeżeli Bayern nie strzeli bramki do 15 minuty, mecz może nas trzymać w niepewności do ostatnich minut.

Oczywiście może się zdarzyć podobna sytuacja do tej z wczorajszego meczu Barcelony z Arsenalem. Bramka na 0-1 i kontra Manchesteru. Jest jedno ale - w Barcelonie ma kto strzelać bramki (i nie jest to TYLKO Messi), a Diabłom wypadł Rooney - trzon ofensywy.​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
naciśnijcie Ctrl+f i wpiszcie Robben zobaczycie co najmniej po 6 razy na każdej stronie(od kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym spotkaniu) to nazwisko, piłka nożna to gra zespołowa a Robben dosyć często o tym zapomina, gra bardzo samolubnie i wydaje mi się że jeśli bedzie miał 50% sytuacje do strzału i możliwość podania do kolegi który bedzie miał 100% on jednak uderzy na bramkę, kiker napisał że w napadzie Niemców zagrają Müller, Olic czyli nie za wesoło o ile Chorwat to bardzo dobry piłkarz, za razem niedoceniany, to Müller to taki wyraz strachu van Gaala (żeby jednak ci dwaj napastnicy nie sprawili że jest zbyt ofensywnie), z drugiej strony Ferdek prawdopodobnie tylko z Berbatovem w ataku to też nie jest tak postawa zapowiadająca frontalny atak, przeczuwam że jeśli szubko bramka nie padnie to zobaczymy mecz pod wynik typu 1-0 lub jednobramkowe zwycięstwo którejś z drożyn, które powiano wszystko załatwić no chyba że 2-1 ;)
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
spotkanie: Manchester United – Bayern Monachium
typ: TAK (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?)
kurs: 1.65
buk: Bwin
analiza:

W dwóch ostatnich spotkaniach ćwierćfinałowych zmierzą się zespoły francuskie, gdzie Girondis Bordeaux podejmować będzie Olympique Lyon oraz Manchester Utd. goszczący na Old Trafford ekipię z Bawarii – Bayern Monachium. Ja zajmę się tym drugim, moim zdaniem ciekawszym spotkaniem (co nie znaczy że pojedynek francuski będzie nudny ;-) ). W pierwszym meczu na Allianz Arena padł wynik 2-1 dla gospodarzy mimo iż po pierwszej połowie to gracze sir Alexa Fergusona prowadzili. Jednak wszyscy wiemy jak to wszystko się skończyło a skończyło się bardzo źle – najpierw Bayern w końcówce meczu strzelił gola, za sprawą Olicia , na 2-1 a chwilę później MU straciło Wayne’a Rooney’a, który skręcił sobie kostkę i w dzisiejszym meczu niestety nie zagra. Niestety oczywiście dla gospodarzy, którzy z Rooney’em w składzie na własnym boisku są przynajmniej 2x groźniejszym zespołem. Brak tego zawodnika jest wielkim osłabieniem, w fazie pucharowej strzelił już 5 goli – 4 w meczach z Milanem oraz bramkę strzeloną w stolicy Bawarii. W ostatnim meczu ligowym „na szczycie” w angielskiej Premier League ManU przegrało właśnie bez Rooney’a z Chelsea 1-2 na własnym obiekcie co trochę mogło im podłamać skrzydła gdyż taka porażka, szczególnie gdy walczy się o mistrzostwo, boli bardzo. Jednak Manchester musi zapomnieć o tym, że grać będzie dziś bez swojej gwiazdy i walczyć mimo wszystko ze składem jaki do dyspozycji będzie miał w tym mecz sir Alex. A skład ma na pewno mocny – Nani, Berbatov, a także silna linia pomocy także może zdecydować o zwycięstwie gospodarzy. Ba, podczas stałego fragmentu gry pod bramką Bawarczyków wiadome jest że pojawią się Ferdinand oraz Vidić, którzy są bardzo niebezpiecznie w grze w powietrzu. Jednak… Bayern to jest rywal który ostatnimi laty nie „leżał” Manchesterowi – porażka tydzień temu, a wcześniej porażki w meczach towarzyskich. Jednaj oczywiście historią żyć nie będziemy. Skupmy się na tym co nas czeka dziś… a dziś do ekipy przyjezdnych powróci Arjen Robben, który jest niesamowitym wzmocnieniem dla ekipy gości, którzy po zwycięstwie na własnym boisku są drużyną, która ma duże szanse na awans z tej pary. Jednak aby to osiągnąć Bayern nie może się cofnąć i czekać na to co zrobi ManU tylko starać się grać „swoje”. Obie ekipy, a szczególnie Manchester, mimo osłabień czy braku formy niektórych zawodników są bardzo dobrymi drużynami , które od początku do końca będą walczyć o zwycięstwo w tym meczu. A jako że Manchester musi zaatakować i strzelić gola będzie musiał postawić na otwartą grę co pozwoli Bayernowi atakować dość często. Moim typem jest że obie drużyny strzelą gole, gdyż Manchester na własnym boisku po prostu musi dać z siebie wszystko, musi zaatakować i na pewno strzeli jakąś bramkę, a z kolei jak już mówiłem, otwarta gra spowoduje że Bayern będzie miał trochę więcej miejsca, a z takimi zawodnikami jak Robben, Olić czy Ribery gola strzeli także. Mój typ: 2-1
WYNIK: 3-2 ✅
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ : M Chamakh strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry.
Kurs : 2.40
Bukmacher :Expekt
W rewanżowym meczu ligi mistrzów Bordeaux zmierzy się z Olympique Lyon.
M Chamakh to najlepszy strzelec gospodarzy który w lidze ma 10 trafień na swoim koncie.
Kolejnym plusem za jest to że Chamakh strzelił jedyną bramkę w ostatnim wyjazdowym meczu ligi mistrzów przeciwko zespołowi z Lyonu.
Moim zdaniem w tym momencie jest najlepiej dysponowanym napastnikiem a każdy wie że Bordeaux potrzebuje zwycięstwa 2 bramkami aby zachować realne szanse na awans.
Polecam.
 
insidersmatch 0

insidersmatch

Użytkownik
Spotkanie:Manchester United-Bayern Monachium
Typ:A.Robben Strzeli gola w regulaminowym czasie gry
Kurs: 3,80
Buk: Expekt
Analiza:
Dodatkowe wzmocnienie dla Bayernu Najprawdopodobniej A.Robben wyjdzie na boisko w podstawowej 11.W meczu który odbył się na Arenie bayern pokonał Diabły 2-1 po wspaniałym meczu i chyba najlepszym meczu w swoim sezonie.Aby Bayern awansował potrzebują bramek więc myślę że pokażą ogień od pierwszych minut i liczą na kontrataki ribery,robben, świetni fachowcy na pewno padnie jakaś bramka z strony niemieckiej drużyny i myślę że tą bramke strzeli Robben.Będzie to bardzo ciężki mecz jestem kibicem MU ale patrząc na ten mecz trzeźwym okiem Bayern skóry nie odda łatwo Mu osłabione bez rooneya gra trochę inaczej.Polecam moj typ
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Raz świetnie się zastawił, wywalczając wolnego z 17 metra. Kilka razy dobrze znalazł się w sytuacji, kilka razy zrobił kółeczko i świetnie rozegrał. Mam wrażenie, że jest w naprawdę niezłej formie, najlepszej od długiego czasu.
Jak na 80 minut gry z co najwyżej przeciętną drużyną Wolves to chyba taki świetny ten występ nie był, tym bardziej że on powinien zdobywać bramki, a ma z tym ogromne problemy. Ale nie żebym był jakoś sceptycznie nastawiony, jego gra mi się podoba, prócz tej miernej skuteczności ;)

Wracając do dzisiejszych spotkań, to chyba sobie odpuszczę. Jeżeli miałbym stawiać to pewnie obie strzelą na Old Trafford po kursie ~1,70 bądź over 2,5 za ~1,80 w tymże meczu. Van Gaal bronić się nie będzie, zresztą defensywa Monachijczyków pozostawia wiele do życzenia. ManU musi coś strzelić, oba zespoły mają solidną siłę rażenia, więc nie zdziwiłbym się widząc kilka bramek. Sprawa awansu wygląda niejasno, zapowiada się ciekawy wieczór ????
 
rasta_ 0

rasta_

Użytkownik
Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Awans Manchaster United | 1,95
Moim zdaniem Manchester nie popełni znowu tego samego błedu gdzie po strzelonej bramce zamiast dalej utrzymywać sie przy piłce cofneli sie do głębokiej obrony. Manachesterowi brakuje drugiego napastnika pokroju Rooneya który moglby mu partnerować w ataku ponieważ o wiele lepiej Manu by gralo z 2 napastnikami z przodu ( najlepiej pasuje mi w tej roli David Villa) Ogolnie czerwone diabły na swoim stadionie sa mocne, na 11 ostatnich spotkań rozgranych na old trafford tracili gola tylko w 4 spotkaniach. Myśle że dzisiaj zagraja na zero z tyłu a sami cos trafia (moim cichym typem na strzelca bramki jest Nani ).Obie bramki ktore trafili zawodnicy Bayernu byly przypadkowe ale nie mowie ze im sie nie nalezalo poniewaz Manu za bardzo sie cofneło po strzeleniu gola zamiast doarzyc do strzelnia 2 gole i miec pewny awans do 1/2 finału. Wynik 1:0 premiuje awansem dzisiejszych gospodarzy. A typ na awans manchesteru na Bwinie to 1,95. Typ warty zagrania.​
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Dużo już napisano o tym meczu, ilu obstawiających tyle opinii, które czytając wydają się tak sprzeczne ze sobą, że ktoś kto nie zna się na futbolu czytając je miałby w głowie niesamowity mętlik ;) Ja nie będę się więc zajmował tym, kto jest lepszy, kto wygra itp. Jedno co wydaje mi się pewne, to chęć strzelenia w miarę szybko bramki przez Manchester. Bo należy się spodziewać, że Bayern będzie chciał zacząć spokojnie i będzie liczył na kontry. Dla ManU nie może wydarzyć się nic lepszego jak szybkie popsucie tej taktyki przez strzelenie gola. Wiadomo, że role się wtedy odwrócą. Jeśli już coś mam stawiać w tym meczu to zakład na over 1.0 w 1. połowie. Przy 1 bramce mamy zwrot, więc wydaje mi się ten zakład w miarę bezpieczny. Mało prawdopodobne aby było 0-0 do przerwy.
ManU - Bayern over 1.0 w 1. połowie @ 1.8 ✅
Buk: bet365
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Rooney gra w pierwszym składzie. Ogromne ryzyko, Capello pewnie nie jest zbyt zachwycony. Szansę Manchesteru rosną, ale czy Wayne jest w stanie grać na 100%...?
 
blads 187

blads

Użytkownik
Co do meczu MU - Baern .... oficialnie zostało potwierdzone że Rooney gra ! Ferguson jeszcze wczoraj w wywiadzie nie mówił tego ale udzielał wymijających odpowiedzi. Wydało się że wchodzi w pierwszym składzie więc myślę że w takich okolicznościach awans MU można grac śmiało kurs niezły ????
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Rooney gra w pierwszym składzie. Ogromne ryzyko, Capello pewnie nie jest zbyt zachwycony. Szansę Manchesteru rosną, ale czy Wayne jest w stanie grać na 100%...?
Jak Rooney nie pojedzie do RPA to Angola SAF&#39;owi jajca oberwą :p. Capello pewnie ma już pełne spodnie :p.
Macie jeszcze 20 minut, żeby zagrać na awans MU po dobrym kursie!
Skład MU wygląda bardzo ładnie. Gibson też załapał się na pierwszy skład. Może jakimś strzałem z daleka przesądzi o losach meczu.
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Bardzo ciekawie się zrobiło z tym Rooney&#39;em w 1 składzie, miał przecież jeszcze pauzować 2 tygodnie... Ogromne ryzyko, jeśli ManU awansuje to będzie świetna decyzja, lecz jeśli Anglikowi pogorszy się kontuzja to nie chciałbym być w skórze Fergusona. Wydaje mi się, że Manchester awansuje po dramatycznym meczu, oby obfitował w gole ???? .
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Bardzo ciekawie się zrobiło z tym Rooney&#39;em w 1 składzie, miał przecież jeszcze pauzować 2 tygodnie... Ogromne ryzyko, jeśli ManU awansuje to będzie świetna decyzja, lecz jeśli Anglikowi pogorszy się kontuzja to nie chciałbym być w skórze Fergusona. Wydaje mi się, że Manchester awansuje po dramatycznym meczu, oby obfitował w gole ???? .

Z tym Rooney&#39;em to nie do końca miał pauzować. Takie przewidywania rzeczywiscie były ale zaraz po 1 meczu, już w weekend lekarze i trenerzy MU spodziewali że jest duże prawdopodobieństwo że zagra.
Mecz napewno bedzie dramatyczny ale dużo goli nie bedzie, spodziewam sie undera.
Pozdrawiam
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Przerwa. 3:1. I osobiście nadal sądze że to Bayern awansuje. Początek Bayern miał fatalny. Badstuber i Demichelis obsrani po szyję jak zobaczyli Rooneya. Szybkie dwie bramki. Potem trzecia, Diabły się rozluźniły i 3:1. Teraz 1 gol może dać awans Bayernowi. A rozkręcają się z minuty na minutę. Chociażby indywidualna akcja Robbena gdzie znow Van der Saar ratuje Manchester. Za to Ribery fatalnie. Pierwsza bramka pada po jego stracie, potem jeszcze kilka głupich dryblingów. Najlepszy na boisku ku mojemu zaskoczeniu Gibbson. Do zobaczenia za 45 min.
 
rasta_ 0

rasta_

Użytkownik
Dobre mialem przypuszczenia ze Nani zdobędzie bramkę w tym meczu. Szkoda ze Rooney nie gra na 100% aczkolwiek to ze jest na boisku to juz duzy plus dla Manchesteru. Rafeal bardzo dobrze w obronie sobie poczyna Ribery poza meczem. Mysle ze mecz zakonczy sie wynikiem 4:1 badzi 4:2 dla Manchesteru i oczywiscie upragnionym awansem czerwonych diabłow do 1/2 finału gdzie zapewne na nich bedzie czekał Lyon ktory mamy nadzieje strzeli gola w 2 polowie spotkania z bordeaux i przypieczętuje awans na ten poziom rozgrywek.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przerwa. 3:1. I osobiście nadal sądze że to Bayern awansuje. Początek Bayern miał fatalny. Badstuber i Demichelis obsrani po szyję jak zobaczyli Rooneya. Szybkie dwie bramki. Potem trzecia, Diabły się rozluźniły i 3:1. Teraz 1 gol może dać awans Bayernowi. A rozkręcają się z minuty na minutę. Chociażby indywidualna akcja Robbena gdzie znow Van der Saar ratuje Manchester. Za to Ribery fatalnie. Pierwsza bramka pada po jego stracie, potem jeszcze kilka głupich dryblingów. Najlepszy na boisku ku mojemu zaskoczeniu Gibbson. Do zobaczenia za 45 min.
oby tylko im tych minut nei zabrakło bo jak na 45 min jedna akcja Robbena to jest nic. Bayern nie ma lewej strony całkowicie co na pewno MU wykorzysta i skonczy sie jakims 5:1 5:2 Rooney na pewno cos ukluje jak zagra caly mecz
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ja w finale widze Bayern i Barce. Barca teraz jest juz podejrzewam nie do zatrzymania. A niemcy z Francuzami dadzą sobie rade. Chociaż uważam, ze Lyon miał duzo więcej szczęścia w tym meczy niż umiejętności. Jak tak będą grać z Bayernem to myślę, że rozstrzygnie się to w pierwszym meczu ;).
MU nie wygrało, Nani się sprawdził... Ale i tak Bayern górą ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No mecz się zakończył i niestety &quot;Red Devils&quot; odpadli z dalszych rozgrywek. Wielka szkoda, bo prezentowali się rzeczywiście bardzo dobrze, jednak kilka błędów w obronie spowodowało, że ostatecznie odpadli. Trzeba przyznać, że Bayern również grał dobrze, jednak mieli trochę więcej szczęścia, gdyż mieli zaliczkę z pierwszego spotkania. Jak ktoś wyżej pisał, Nani podobno nie będzie miał dwóch dobrych meczów. Jak widać, ten kto to pisał, nie miał żadnych podstaw aby tak sądzić, było to jedynie jego &quot; widzi mi się &quot;. Drużyna z Bawarii zasługuje na słowa pochwały, jednak w kolejnej fazie powinna odpaść i to z kretesem. Jednak ja życzę im powodzenia i tego, aby nie doznali wielkiej kompromitacji ????
 
S 381

szczurek

Użytkownik
No mecz się zakończył i niestety &quot;Red Devils&quot; odpadli z dalszych rozgrywek. Wielka szkoda, bo prezentowali się rzeczywiście bardzo dobrze, jednak kilka błędów w obronie spowodowało, że ostatecznie odpadli. Trzeba przyznać, że Bayern również grał dobrze, jednak mieli trochę więcej szczęścia, gdyż mieli zaliczkę z pierwszego spotkania. Jak ktoś wyżej pisał, Nani podobno nie będzie miał dwóch dobrych meczów. Jak widać, ten kto to pisał, nie miał żadnych podstaw aby tak sądzić, było to jedynie jego &quot; widzi mi się &quot;. Drużyna z Bawarii zasługuje na słowa pochwały, jednak w kolejnej fazie powinna odpaść i to z kretesem. Jednak ja życzę im powodzenia i tego, aby nie doznali wielkiej kompromitacji ????
Ja to pisałem, i odniosę się do swoich słów. To była moja pomyłka. Nani rozegrał świetny mecz, i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Razem z Valencią stwarzali ogromne zagrożenie. Gibsonowi nic nie ujmuję, ale przy jego strzale bramkarz powinien zachować się o wiele lepiej. Bayern długo się rozpędzał, nie zdążył wejść w mecz a już przegrywali 2:0 i trzeba było gonić (swoją drogą bramka na 2:0 majstersztyk w wykonaniu i Valencii, i Naniego). Pod koniec pierwszej połowy złapali swój rytm gry. Nie wiem natomiast na co liczył Ferguson. Przy stanie 3:1 było oczywistą oczywistością że Bayern się rzuci do ataku, i będą mogli wyprowadzać kontry. Jednak postawił na megadefensywny wariant 4-6-0 z wybiegającym do przodu Nanim. Jednak powiedzmy szczerze, jakie szansę w pojedynku główkowym Nani miał z Demichelisem i Van Buytenem? Praktycznie żadne. Bayern stłamsił Man Utd. i dopiął swego. I jeszcze słówko do Robsona_United:
...pisanie że ManU będzie się broniło jak Rosjanie Staliningradu to istna prowokacja z Twojej strony, aż tego nawet nie skomentuje bo szkoda strzepic klawiature...
Praktycznie całą drugą połowe bronili się w dziesięciu chłopa na trzydziestym metrze, więc to nie była prowokacja, tylko trafne przewidzenie sytuacji na boisku.

Pozdrawiam. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom