>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 1/4 Finału REWANŻE 6-7 Kwiecień

Status
Zamknięty.
reeq 73

reeq

Użytkownik
Spotkanie: Manchester Utd v Bayern München [HT or FT]
Typ: 2 (wynik do połowy lub wynik końca meczu)
Kurs: 2,85
Buk: gamebookers
Analiza: Jutro o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz w ramach awansu do półfinału ligi mistrzów. Bayern Monachium, drużyna ta jest liderem ligi niemieckiej , odbiła lidera Schalke gdy spotkali sie w ostatni weekend . Drużyna Bayernu wyszła zwycięsko 2-1. Bayern nie przegrał jeszcze nigdy meczu na Old Trafford. Jednak pewnie wszyscy pamiętamy finał Ligi Mistrzów gdzie bayern przez cały mecz prowadził a MU w ostatnich minutach strzelił 2 bramki i wygrał niespodziewanie mecz. Gotowy do gry jest Robben , Gomez i Ribery. W meczu nie zagra Rooney , atut drużyny MU. Pierwszy mecz był bardzo interesujący , Bayern był murowanym faworytem u siebie , zagrali bardzo dobry mecz gdzie wygrali 2-1. Drużyna gości musi bronic wyniku z pierwszego meczu. Napewno zaatakują w samym początku meczu. W meczu niezagra także Owen chociaż niegra w pierwszym składzie ale jest bardzo doświadczonym piłkarzem który potrafi strzelac w ważnym meczach. Ferguson bardzo zdenerwowany po tym tygodniu, przegrana z Chelsea , w gazetach piszą że to już koniec MU w lidze. Wątpie w to co piszą. Ferguson wie ze bez Rooneya bedzie ciężko . Zapewne bardziej teraz sie nastawiają na ligę niż na Lige Mistrzów. Jesteśmy pewni siebie.“ – tłumaczył Mark van Bommel - Napewno jest to prawda , bo wyskakuje tutaj duża szansa Bayernu na półfinał. „Awans do półfinału byłby ogromnym sukcesem, ale sportowcy zawsze chcą wszystko wygrywać“ – powiedział van Gaal. Sukcesem ? Bayern dużo nieodstaję od drużyn takich jak MU czy Inter. Van Gaal troche przesadził. Moim zdaniem awansuje Bayern .
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Spotkanie: Bordeaux vs Lyon [Która Drużyna Awansuje ?]
Typ: 1
Kurs: 4.50
Buk: Unibet

Analiza:
W poszukiwaniu dużego kursu trafił mi się o to ten mecz.
Bordo w ten weekend oszczędzało piłkarzy właśnie na ten mecz, przegrali u siebie, jednakże wystąpili w niepełnym składzie. Drużyna Pana Claude Puel przyleci w osłabionym składzie, przez kontuzje nie zagrają Cleber Anderson, Clerc, Makoun, a za kartki nie wyjdą na plac gry Govou, Lisandro. W drużynie gospodarzy nie widzę większych braków. Myślę, że kunszt swojej gry pokaże M. Chamakh we spół z Y. Gourcuff. Odrobić 2 bramki u siebie na jakże wspaniałym stadionie &quot;Stade Chaban-Delmas&quot; nie jest problemem. Tak więc polecam dla odważnych! Start 20:45 Środa

Padł mi net dlatego tak późno .
Za drobne można to śmiało postawić. Kurs moim zdaniem przesadzony i warto skorzystać. Popieram jak najbardziej, bo awansu Lyon&#39;u nie warto ryzykować.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Manchaster United - Bayern Monachium
Typ: Manchaster wygra roznica jednego gola
kurs: 3.50
Buk: Bet365
Analiza:

Dzis o godzinie 20:45 oczy calego swiata beda skierowane na Old Trafford gdzie Czerwone diably w rewanzowym meczu 1/4 LM podejma Bayern Monachium.Zgadzam sie sie z tym ze Manchaster bez Rooneya traci na wartosci jednak jest to wciaz Manchaster ktory ma szeroki sklad i gra u siebie.Bayern niepotrafi sie przebic do polfinalu tych rozgrywek od wielu lat a Manchaster na stale zarezerwowal sobie miejsce w polfinalach LM .Dodatkowo Czerwone diably maja szanse osiagnac 3 final z rzedu co z pewnoscia zmotywuje pilkarzy do odrobienia strat i pokonanie Szwabow.Lider Bundesligi ma korzystny wynik i sadze ze z racji tego ze w kadrze MU zabraknie Rooneya to goscie zrobia wszystko aby nie stracic gola i mysle ze poza sporadycznymi atakami beda tylko kontrowac co moze byc zgubne dla Bayernu.Jestem niemal pewny ze tak czy siak MU bez Ronneya strzeli gola Bawarczykom.Po dosc wyrownanym pierwszym meczu z Milanem wiemy jak zakonczyl sie rewanz.Manchaster ma Najlepsza obrone w Europie natomiast Bayern niemal w kazdym meczu wyjazdowym traci bramke.Sadze ze Czerwone diably tak jak w meczu z Milanem poradza sobie na wlasnym stadionie z Bayernem i awansuja do polfinalu.Gospodarze czy to z Rooneyem czy bez niego u siebie nie przegrywaja a w ostatnich 5 meczach na OLD Traford(nie liczac meczu z Chelsea ) strzelili 17 bramek i stracili tylko jedna.W Kadrze gospodarzy mamy wielu swietnych i doswiadczonych pilkarzy jak Scholes,Gigs i Ferdinan niezbednych do tego aby odnosic sukcesy.Dodatkowo dochodzi przebojowy Park i godnie zastepujacy C Ronaldo Nani ktory jest waznym ogniwem w skladzie Fergussona.United nie zwykli przegrywac na wlasnym stadionie i biorac pod uwage trudu dzisiejszego meczu stawiam na skromne zwyciestwo gospodarzy 1-0
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
EDIT: Swoją drogą ciekaw jestem czy pisalibyście o &quot;fenomenalnej&quot; grze Bayernu gdyby nie szczęśliwa bramka Olicia.
wez nie gadaj głupot bo Bayern w 2 połowie siedział praktycznie na Manchesterze i miał wiele wiele ,,setek,, do podwyższenia wyniku więc nie ma co gdybać o sytuacji z 90 minuty bo zagrai do konca (ile Lech w zeszłym sezonie wygrał meczy strzelając w doliczonym czasie?), co do awansu szanse są wyrównane ja nie wiem w jakich nastrojach jest Utd w tygodniu jak juz pisalem w przeciągu kilku dni przegrali na własne życzenie w LM stracili Rooneya który napędza zespół i prawdopodobnie Mistrza kraju (i wątpie że nie odbije się to na zespole), Bayern odzyskał wigor po tym meczu potwierdzili to wygraną z Schalke na ich terenie odzyskując na ich rzecz fotel lidera ten aspekt może przechylić szale na strone Bayernu
Pewnie stawialiście zachęcający kursik na Peffke Avans za wysokie stawki no ale jest 2-1 dla Bayernu a drużyny na papierze nie grają bo słychać tylko Manchester jest lepszy pod każdym względem...no i co z tego Manchester mógł prowadzić do przerwy z wystraszonym Bayernem ze 3-0 a przegrali 2-1 w dodatku Bayern odzyskał maksymalne morale
Nie mówie że Bayern awansuje szanse daje raczej 50/50 jednak kto przejdzie zadecydują detale, a nie jednostronna dominacja Manchesteru.Bayern na pewno pokusi się o gola..
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Zupełna ignorancja z Twojej strony i widzisz chyba tylko czubek własnego nosa. Drewno, ale gra w podstawowym składzie Arsenalu. Nie chce mi się nawet tego komentować.
Porto wg Ciebie to już musi być kompletne dno, które pewnie nie poradziłoby sobie z klubami polskiej ekstraklasy skoro takie drewno strzela im 3 gole.


Dziwią mnie te wszystkie analizy, które MU nie dają kompletnie żadnych szans uznając, że Bayern to nie wiadomo jaka potęga. Okazało się to właśnie w ostatnim meczu kiedy Ribery prawie niewidoczny podczas meczu strzela bramkę po rykoszecie z wolnego, a Olic w doliczonym czasie gry wpada w pole karne i szczęśliwie odbiera piłkę Evra&#39;ze (chyba), a następnie strzela gola. Evra chyba już odliczał sekundy do końca meczu, a tutaj taki klops. Bayern grał na własnym stadionie i właśnie w taki sposób strzelił bramki. Rzeczywiście totalna miazga i rozjechanie MU (które moim zdaniem nie zagrało w tym meczu nawet na 70%) przez potęgę z Monachium. Do tego dochodzi jeszcze przegrana z Chelsea, która nie gra już w LM i skupia się prawie, że tylko na lidze stąd jej piłkarze są na pewno &quot;świeżsi&quot; niż grajkowie MU. Przegraną z Chelsea (swoją drogą po nieodgwizdanym spalonym) 1:2 traktujecie tak jakby MU przegrało z jakąś drużyną z dołu tabeli. Ciekaw jestem jak Bayern poradziłby sobie na miejscu MU. Kto wie jak Aleks kazał grać swoim zawodnikom w tym meczu. Może właśnie kazał im się oszczędzać i nie wdawać w ostrą walkę, bo przecież nie mógł sobie pozwolić na stratę kolejnych zawodników przed rewanżem.
W Bayernie MU się nie forsowało, żeby móc powalczyć z Chelsea i liczyło na remis. Niestety pech chciał, że przegrali. Konsekwencją tego, a także kontuzji Runiego było to, że w weekend z Chelsea też musieli się oszczędzać na rewanż z Bayernem. Teraz Bayern na Old Trafford nie dostanie już żadnej taryfy ulgowej. Wiadomo, że to MU musi zaatakować, a strzelając bramkę na 1:0 mają awans. Jeżeli tę bramkę strzelą to role się odwrócą. Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy mecz i mam nadzieję, że MU utrze nosa wszystkim, którzy ich przedwcześnie skreślili. Tacy gracze jak Giggs, Scholes, Valencia, Berbatov, Nani, Park... Do jutra.

EDIT: Swoją drogą ciekaw jestem czy pisalibyście o &quot;fenomenalnej&quot; grze Bayernu gdyby nie szczęśliwa bramka Olicia.
EDIT2: To tak samo jakby pisać, że Bordeaux nie ma żadnych szans na awans, bo przegrali 3:1, a ja nie byłbym taki pewien, bo oglądając mecz stwierdzam, że Lyon miał dużo szczęścia, a teraz przyjdzie mu grać na wyjeździe. To samo tyczyło się CSKA i Interu, gdzie już wielu pisało o awansie Rosjan, bo Inter wygrał tylko 1:0, w większości to jednak Ci, którzy chyba oglądali mecz na livescore.
Widzę że zostałem ostro zaatakowany po swoim poście. Ale OK, to sprzyja dyskusji na temat. Więc tak. Oglądałem oba mecze pomiędzy Arsenalem i Porto. W drugim z nich obrona Porto zagrała KATASTROFALNIE. To co robili z nią Arshavin czy Nasri można określić słowem &quot;ośmieszenie&quot;. Natomiast Bendtner z tego co pamiętam dwa razy dobił do pustej bramki, i raz strzelił z karnego. W pierwszym składzie Arsenalu gra tylko dlatego że ciężkiej kontuzji doznał Van Persie. Wczoraj nawet nie udało mu się dobić do pustej bramki, musiał to zrobić na raty. A co do jego techniki, to lepszą techniką od niego odznacza się niejaki Grzegorz Rasiak. Nie wiem co Wenger w nim widzi, ale skoro go wystawia, i jakimś cudem strzela to proszę bardzo. Wenger jest profesjonalistą i zna tych piłkarzy na codzień, a ja jestem zwykłym pasjonatem futbolu z Polski.

Druga kwestia - mecz Manchesteru z Bayernem. Pozwolę sobie zacytować:
Swoją drogą ciekaw jestem czy pisalibyście o &quot;fenomenalnej&quot; grze Bayernu gdyby nie szczęśliwa bramka Olicia.
.
Nie wiem czy oglądałeś mecz, ale w drugiej połowie Manchester nie istniał. Jedna dogodna sytuacja po rzucie rożnym to nic, w porównaniu do kilkunastu bramkowych okazji Bayernu. Jednak Van der Saar pokazał że mimo zaawansowanego wieku wciąż jest świetnym bramkarzem. Bayern był w tym meczu o klasę lepszy niż United, co przyznał nawet Sir Alex Ferguson. A Rooney to zdecydowanie najważniejszy gracz w tej układance. Jeśli Bayern zagra tak jak w pierwszym meczu, to Manchester może się pożegnać z LM.

A co do francuskiego ćwierćfinału, to chyba dwubramkowa zaliczka uprawnia mnie żeby pisać, że są dużo bliżej awansu niż rywale.

Pozdrawiam.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Spakowany to mało powiedziane. Został wykopany z boiska.

Poza tym, uważam, że jutro Manchester nie ma szans! Bayern u siebie ich zmiażdzył! A teraz bez Rooneya który jako jedyny umie strzelać bramki w manchesterze nie ma szans. Robben wraca i manchester mówi PAPA! Poza tym, dziwie się bukom! Szansa na zwycięstwo Bayernu jest naprawdę spora, a oni maja takie wysokie kursy na Manchester. Jak na mój gust najlepszy zakład dnia jutrzejszego. Nie najpewniejszy, ale najlepszy! Osobiście stawiam sporą część mojego budżetu na Bayern!
no chyba żartujesz z tym brakiem szans, Bayern nikogo nie zmiażdżył, jak już to wygrał przez nieuwagę i dekoncentracje MU; tak naprawdę to im się poszczęściło, teraz wszyscy którzy stawiają na Bawarczyków powinni liczyć na szczęście i &quot;fixa ala Liga Mistrzów&quot; ;)bo tak naprawdę to Rooney strzela dużo goli ale w MU nie tylko on to potrafi, Macheda teoretycznie nie jest doświadczony ale CFC gola strzelił, jeśli bedzie miał okazje to Niemcom też strzeli, jak dla mnie kursy są odpowiednie


co do Lyonu to myślę że awans mają w kiszeni ;)
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
no chyba żartujesz z tym brakiem szans, Bayern nikogo nie zmiażdżył, jak już to wygrał przez nieuwagę i dekoncentracje MU; tak naprawdę to im się poszczęściło, teraz wszyscy którzy stawiają na Bawarczyków powinni liczyć na szczęście i &quot;fixa ala Liga Mistrzów&quot; ;)bo tak naprawdę to Rooney strzela dużo goli ale w MU nie tylko on to potrafi, Macheda teoretycznie nie jest doświadczony ale CFC gola strzelił, jeśli bedzie miał okazje to Niemcom też strzeli, jak dla mnie kursy są odpowiednie

co do Lyonu to myślę że awans mają w kiszeni ;)
Atak i Pomoc Bayern ma lepsza od ManU wiec nie trzeba liczyc na zadne fixy ani szczescie :?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
o wyższości jednego zawodnika nad drugim można by dywagować, trzeba by wziąć pod uwagę to że na co dzień grają w innych ligach z drożynami o całkiem innym usposobieniu i poziomi, atak Bawarczyków może zrównoważyć się z obroną MU, obrona Bayernu to słaby punkt, skrzydła raczej się równoważą, przy czym Robben za bardzo indywidualność, a Ribéry według mnie nie błyszczy

przewidywane jedenastki
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
co z tego że grają w innych ligach jak Bayern ma więcej zapału, każdy gada o fenomenie Utd a nie widzi serii powąznych wtop w ostatnim tygodniu
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: W której połowie padnie więcej goli? Więcej goli w 2. połowie
Kurs: 1.91
Buk: Bwin
Analiza:
Witam, dzisiaj o 20:45 zostanie rozegrany rewanż w Lidze Mistrzów pomiędzy Barceloną a Arsenalem. Poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Do przerwy był remis. Na 5 ostatnich spotkań Arsenalu 3 razy padło więcej bramek w 2 połowie. Barcelona w 5 ostatnich spotkaniach 5 razy w 2 połowie padło więcej bramek. Arsenal jest pozytywnie nastawiony do tego spotkania. Wenger ciągle wierzy w awans i przygotował bardzo ofensywną taktykę na to spotkanie. Obie drużyny są osłabione, jednak braki w jednej i drugiej drużynie są porównywalne, więc gra będzie zależna od zmienników. Zapewne obejrzymy natarcie Arsenalu na bramkę gospodarzy w 1. połowie, jednak jeśli Barcelonie uda się przetrwać szturm Arsenalu to w 2. połowie meczu powinna sobie poradzić a angielskim zespołem. Jednak jeśli Arsenalowi uda się zdobyć prowadzenie do przerwy, to w 2 części spotkania obejrzymy piękne widowisko z wieloma bramkami ????
Przepraszam nie mogłem się powstrzymać, jak widze coś takiego :? Rozumiem, że dlatego, że Wenger wierzy ciągle w awans (Guardiola np juz pewnie w niego nie wierzy:grin ???? to oznacza, że arsenal będzie nacierał na bramke barcelony od pierwszych minut? Ofensywna taktyka? Wydaje mi się, że była o wiele mniej ofensywna niż barcelony przed tym spotkaniem. śmieszne argumenty naprawde bardzo. Pisze to już po meczu i każdy po meczu jest kozak, ale równie to samo napisałbym i przed meczem jakbym widział ten post, ponieważ nie jest on zależny od tego co się działo w meczu. śmieszne agrumenty do typowania wyników.;)
 
B 0

budzu12

Użytkownik
Panowie nie dajmy sie zwariować cóż z tego z Bayern wygrał pierwszy mecz. Man U jest doswiadczonym zespołem i moze sobie pozwolić na wtope tu chodzi o grubą kase!! i Nie zagłębiajmy sie w jakies tam rankingi zawodników które szczerze mówiąc g..... dają. Moje typy to.

Manchester - Bayern wiecej niz 2.5


w Lyon nie zagra Lopez a w przeciwnej drużynie tez szału ni ma. Ostatnio słabo grają podajże 3 mecze z rzędu zakończone porażką. Na pewno bedzie cięzko
dlatego moj typ to.

Bordeaux - Lyon X
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Odnośnie meczu MU z Bayernem powiem jeszcze tylko jedno, a potem zawieszam broń i czekam na wieczór :p. Użyje kilku porównań.
Stuttgart z Barceloną u siebie zremisował 1:1 i miał całe mnóstwo okazji na podwyższenie wyniku. Na Camp Nou polegli 4:0 i cała magia Niemców prysła. Gdyby wtedy Stuttgart wygrał 2:1 też wszyscy stawiali by oszczędności swojego życia na awans Niemców mówiąc, że Barcelona już się wypaliła. Prawda jest jednak taka, że Pep, który debiutował w poprzednim sezonie chciał wygrywać wszystko, a nowy sezon gra już jak strateg i oszczędza swoich piłkarzy tam gdzie można.
Mecz MU z Milanem. 2:3 po pierwszym meczu i głowy były tak samo gorące jak przed dzisiejszym meczem, mimo że tamten mecz MU wygrało. Skończyło się miazgą 4:0 na Old Trafford. Nie ukrywam, że dzisiaj Bayern ma szansę awansu i jest w o wiele lepszej sytuacji, ale gadanie, że Niemcy zmiażdżyli u siebie MU to jakaś paranoja. Ciekaw jestem co dzisiaj pokaże Robben. Wszyscy wiemy jak samolubnym jest zawodnikiem. Jeżeli zostanie dobrze pokryty to będzie często tracił piłkę, a MU wyprowadzi dzięki temu kilka kontr. No to do wieczora i życzę wszystkim miłego oglądania, wielu emocji, a fajnie by było zobaczyć dogrywkę ???? . Wreszcie doświadczylibyśmy jakichś emocji ???? .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatnie mecze w lidze obydwu drużyn były kluczowymi w tym sezonie.
Manchester zmierzył się z aktualnym liderem Chelseą po którym przegrał 2:1.
A jak ten mecz wyglądał ? Chelsea wyszła na ten twarzą ,jak równy z równym ,a dlaczego ? Już piszę.
otóż najlepsi strzelcy obu ekip nie grali od początku. Rooney najlepszy strzelec Manchesteru ma kontuzję ,natomiast Drogba wszedł dopiero w bodajże 60 minucie i strzelił bramkę. Być może kontrowersyjną ,ale trzelił.
Zresztą Manchester też nie był lepszy bo strzelił ręką.
Mecz zakończył się 1:2 dla Chelsea. Manchester grał słabo ,dopiero przy stanie 2:1 zaczął grać swoje.
Jak można pisac w ogóle że ktoś przegrał 2:1 ? Jak sie pisze że przegrał to 1:2. Jeżeli piszesz że dany zespół notabene Szmacianka CośTAMcoSTam wygrała to ich bramki podajesz na pierwszym miejscu a nie że wygrali 1:8 ????
Identycznie pisze się o porażce. Jeżeli nie podajesz meczu w formie Manchester -Chelsea to nie można pisac takich głupot że Chelsea wygrała 1:2. Nauczcie się wkońcu normalnie podawac wyniki bo to już enty raz który widze i poprostu nie da się tego czytac normalnie... W niektórych momentach zaprzeczasz sam sobie podają niektóre wyniki jak &quot;Manchester przy stanie 2:1 zaczął grac wkońcu swoje&quot;...
O samej analizie nawet nie wspomne bo nic sensownego w niej nie wyczytałem poza tym że Bayern ma lepszy skład hehe.



co do awansu szanse są wyrównane ja nie wiem w jakich nastrojach jest Utd w tygodniu jak juz pisalem w przeciągu kilku dni przegrali na własne życzenie w LM stracili Rooneya który napędza zespół i prawdopodobnie Mistrza kraju (i wątpie że nie odbije się to na zespole), Bayern odzyskał wigor po tym meczu potwierdzili to wygraną z Schalke na ich terenie odzyskując na ich rzecz fotel lidera ten aspekt może przechylić szale na strone Bayernu
Mistrza jeszcze nie stracili ;) Do końca jeszcze przecież 5 kolejek i oba zespoły mogą przecież stracic punkty w tych czekających ich meczach. Owszem bliżej tego są teraz piłkarze The Blues bo mają handi 2pkt w tabeli, ale ich czekają jeszcze m.in wyjazdy do Tottenhamu i Liverpoolu. Ponadto trzy domowe mecze z Boltonem, Stoke i Wigan. Kluczowe więc będą wyjazdy na White Hart Line i Anfield.
Manchester co prawda też ma ciężkie mecze jak derby na wyjeździe z Citizens, wyjazd do Blackburn i Sunderlandu, a także domowe z Tottenhamem i Stoke. Tutaj jeszcze może się wszystko zdarzyc tak na dorbą sprawe więc nie wyrokujmy za wcześnie ;)

Co do dzisiejszego meczu to tutaj... też może się wszystko zdarzyc. Sądze że United zagra nieco asekuracyjnie w dzisiejszym meczu. Bardziej skupi się na wyłączeniu z gry Robbena i Olica. Będą liczyli na swoje zabójcze szybkie akcje. Może niektórzy pamiętają jeszcze starcia z Interem i Barcą w poprzedniej edycji LM. To właśnie wydaje mi się że dzisiejszy mecz będzie wyglądał identycznie. Wtedy kończyło się po 1:0 dla MU. Nie miałbym też nic przeciwko by taki wynik widniał po końcowym gwizdku i dzisiaj;)
Wiadomo że Rooney wiele daje zespołowi, ale Berbatow jest w stanie go zastąpic przyz dobywaniu bramek. Oby tylko Fergie postawił na Naniego od poczatku, a nie po raz kolejny dał Giggsa. Do tego Valencia na prawej stronie na słabszy punkt w obronie Bayernu Contento i może byc dobrze. Dałbym też Carricka i Scholesa w środku pola z Fletcherem. Zapewne tak też będzie wyglądac ofensywa. Scholes i Carrick wiadomo bardzo dobry strzał z dystansu. Nani z Valencią poszaleją na skrzydłach a na środku bedzie czekał Berba skuteczny w takich sytuacjach, ewentualne wybicia obrońców zbyt krótkie przejmowac będą Carrick i Scholes i coś wpadnie ;)

Jeżeli miałbym cokolwiek typowac dzisiaj w tym meczu to skłaniam się w strone wygranej Manchesteru United (a jak:cool ???? i underowego wyniku mimo wszystko.
Typy : Manchester United @ 1,80 Bet365 ✅3:2
Poniżej 2,5gola @ 2.08 Bet365⛔
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
Mecz: Munch United_ Bayern Munch
Typ: over 2,5
kurs :1,75
bukmacher:Bet365
analiza:
Dzisiejszego wieczoru zobaczymy mam nadzieje piękne widowisko z duża liczbą goli.W pierwszym spotkaniu Niemcy niespodziewanie strzelili aż dwie bramki anglikom.Dzisiejszego wieczoru myśle ze będzie na odwrót munch jest w formie i napewno bedzie chial strzleic pare goli niemcom no przynajmniej musza ustrzleic jedna wiecej aby awansować.Nie wiadomo co z Rooneyem ale w skaldzie Munch jest tyle gwiazd i bardzo skutecznych graczy ze i bez niego sobie powinni dac rade;D.Bajern wystąpi w najsilniejszym składzie dlatgeo myśle ze jedną brameczke tez moga strzeelic.Po wygranej nad szalke 2-1 chlopaki deliaktnie sie podbudowali po seri przegranych w lidze. Tak że dzisiejszego wieczoru na old traford myśle ze postrzelaja kopacze troche i bedziemy swiadkami 3 bramek co najmniej w meczu kursik malutki ale ciekawy pozdrawiam&lt;PEACE&gt;
 
barca71 0

barca71

Użytkownik
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ: 0 (handicap europejski 0:1)
Kurs: 3.65
Bukmacher: Gamebookers

W środę Żyrondiści na własnej arenie podejmować będą drużynę z Lyonu. Pierwsze spotkanie zakończyło się - uważam ze dość nieoczekiwanym - zwycięstwem piłkarzy Olympique róznicą 2 goli - 3:1. Gdyby Lyon rundę wcześniej nie wyeliminował &quot;wielkiego&quot; Realu Madryt to pewnie teraz kurs na jego awans nawet po wygranej 3-1 z Bordeaux byłby wyższy ( teraz oscyluje wokół 1.25, zależnie od bukmachera ). Bordeaux po cudownej pierwszej części sezonu dostało lekkiej zadyszki i w ostatnich 6 spotkaniach Ligue 1 stracili aż 10 punktów. Natomiast jeśli chodzi o Lyon to jest odwrotnie. Widać że wyeliminowanie realu i dostanie się do 1/4 LM bardzo ich zmotywowało, dodatkowo wskoczyli na pierwszej miejsce w krajowej lidze. Mimo wszystko mecz rozgrywany jest na arenie Żyrondystów, a jak wiemy ma to ogromne znaczenie w Lidze mistrzów. Bordeaux ma dobry zespół, który z Gourcuffem i Chamakh&#39;iem jest w stanie wygrać z Lyonem. Uważam że im się to uda, jednak wygrają róznicą 1 bramki i do półfinału awansuje drużyna Olympique Lyon.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
W typowaniu meczu ManU-Bayern trzeba pamiętać że ci drudzy nie grali jeszzce meczu wyjazdowego na tak &quot;twardym&quot; stadionie. Wszyscy wiemy jak sie gra na Old Traford i jak ciężkie to warunki dla gości. Bayern gral topornie we Florencji i Bordeaux, a w Anglii United postawi poprzeczkę nieporównywalnie wyżej dlatego nie widzę w Bawarczykach faworyta tego meczu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co prawda Manchester jest osłabiony absencją Rooney&#39;a, lecz mimo wszystko uważam, że to właśnie oni zdołają awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Faktem jest, że drużyna z Bawarii jest nieco pewniejsza siebie nie przemawia aż na tyle, aby to oni byli zdecydowanym faworytem do awansu. Manchester nie jest już na tyle dobry, co kiedyś, lecz nadal potrafi grać dobry, angielski futbol. W dobrej dyspozycji znajduje się Park Ji Sung i to on powinien wziąć na siebie ciężar rozgrywania piłek. Ponadto Manchester praktycznie pogrzebał swoje szanse na kolejne mistrzostwo Anglii, przegrywając z ekipą &quot;The Blues&quot;. Co im więc pozostaje ? Skupienie się na dzisiejszym meczu i robienie wszystkiego, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
W swoich szeregach sir Alex Ferguson ma młodych, bardzo utalentowanych piłkarzy, którzy być może zastąpią prawdziwe ikony drużyny &quot; Red Devils&quot;. W mediach już słychać, że prawdopodobnie szansę gry w dzisiejszym spotkaniu otrzyma Federico Macheda, który przecież zdobył bramkę w ostatnim pojedynku przeciwko Chelsea Londyn. Z pewnością będzie stwarzał zagrożenie pod bramką Bawarczyków. 18-letni zawodnik jest przede wszystkim dynamiczny i ma dobry przegląd pola, co z pewnością będzie miało kluczowe znaczenie w tym spotkaniu. Pewne jest jednak, że nie wystąpi on od pierwszych minut. Może to być spowodowane tym, że w składzie są dużo bardziej doświadczeni zawodnicy, lecz również tym, że powrócił on niedawno po kontuzji i może nie być przygotowany aż na takie obciążenie.
Mój typ : 2:0 i awans MANCHESTERU.

Jeśli chodzi o drugą parę : Bordeaux - Lyon, to nie będę się rozpisywał i dawał żadnej analizy, lecz po prostu mam nadzieję, że to Girondins Bordeaux awansuje dalej ????
 
waldi-typer 0

waldi-typer

Użytkownik
Spotkanie: Manchaster United - Bayern Monachium
Typ: Under 0,5 gola w 1 połowie, wynik do przerwy 0-0
kurs: 3.05
Buk: Expekt

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na słynnym Old Traford w Manchesterze staną naprzeciwko siebie jedenastki miejscowych &quot;Czerwonych Diabłów&quot; oraz Bayernu Monachium. Jeszcze 2 tygodnie temu każdy logicznie myślący typer postawiłby na zwycięstwo Manchesteru może nawet z handicapem. Niestety tydzień temu podczas spotkania w Monachium zdarzyła się rzecz dla każdego fana tego angielskiego klubu straszna - Wayne Rooney nabawił się kontuzji.

Dlatego wydaje mi się że typowanie na hurra zwycięstwa United jest nieco przesadzone.Wg. różnych źródeł - na 100% nie zagra Rooney. Ten piłkarz to połowa siły ognia całego zespołu. Ten zespół opiera się na taktyce jednego supersnajpera jakim jest Rooney. Ani Berbatov, ani Macheda&quot;, nie mają choćby grama ikry popularnego Shreka. Brak Rooneya w składzie, to ogromna pustka w polu karnym przeciwnika. Co więcej, ostatnie arcy-ważne i na dodatek przegrane spotkanie z Chelsea na pewno nie pomoże piłkarzom - już w sobotę widać było że Macheda tylko ręką może zdobyć gola Dlatego stawiam, że w pierwszej połowie &quot;Diabły&quot; troszkę pomęczą obronę gości, ale bez skutku bramkowego.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Nie wiem czego większość stawia na Bayern (aluzja do typujących w TD), wypadł jeden Rooney a wy juz tak faworyzujecie Bawarczyków,MU ma na obronie m.in. Evre, Vidicia, Ferdinanda (tak wiem ze błędy popełniali na Allianz Arena ale teraz graja u siebie) w ofensywie Valencia, Nani, Barbatov maja czym straszyc. A dziurawa obrona Bayernu na pewno obdaruje piłkarzy Alexa Fergusona jakimś zaskakującym zagraniem. Nie zapominajmy również ze na wyjezdzie piłkarze Luisa van Gaala nie grają jakos olsniewająco, przypomnijmy sobie m. in. mecz z Fiorą, gdyby nie znakomity gol Robbena zapewne oglądalibyśmy teraz Fiorentine w akcji. Dla mnie win Man. U. innej opcji nie widze.


Chociaz co sie dziwic typujacym w TD stawiają byle co byle zlapac wysoki kurs.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ależ koledzy - siła w ataku Manchesteru jest naprawde niewielka. Nie ma Rooney&#39;a, Owen kontuzjowany, Berbatov jest dobry na Wigany i Boltony, ale w LM jakoś nie błyszczy, Macheda to jeszcze nie ten poziom (bramka z Chelsea nie powinna być uznana), a Nani nie zagra dwóch tak dobrych meczy pod rząd, jest zbyt chimeryczny. Obronę Man Utd. ma solidną, ale jest jeden słaby punkt - Neville. Doświadczenie ogromne, ale szybkościowo nie jest w stanie dorównać Robbenowi którego prawdopodobnie pokryje. Arjen głodny gry, i będący w świetnej formie będzie robił z niego idiotę. Jedyny plan Manchesteru to strzelić pierwszą bramkę i bronić wyniku zacieklej niż Rosjanie Stalingradu. Zresztą możemy dyskutować tutaj przez cały dzień, i sie nawzajem nie przekonamy. Ja upatruje awansu Bayernu, a wszystkie nasze rozważania zweryfikuje boisko. Tak wiec do wieczora! ???? Oby mecz stał chociaż na takim poziomie jak tydzień temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom