>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 1/4 Finału REWANŻE 6-7 Kwiecień

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Manchaster United - Bayern Monachium
Typ: Dokładny Wynik 2-1
kurs: 8,00 --&gt; (5,0)
Buk: betsafe

Analiza: Dzisiaj zdecydowałem się na trochę &quot;szalony&quot; typ. Mianowicie dokładny wynik 2-1 dla Manchesteru co będzie oznaczać dogrywkę. ???? Skąd taki pomysł? Gdyby nie brak Rooneya, to byłbym prawie pewien wysokiej wygranej United (podobnie jak z Milanem). Z Rooneyem w składzie United są na Old Trafford po prostu nie do zatrzymania. No ale jak wszyscy doskonale wiedzą Rooney nie zagra więc zapowiada się bardzo wyrównane widowisko. Bayern pierwszy mecz wygrał 2-1 i był zespołem lepszym. Manchester przegrał 2 mecze z rzędu. Właśnie ze wspomnianym Bayeren i później z Chelsea u siebie w lidze również 2-1. Nie wyobrażam sobie aby taka drużyna jak United przegrała 3 mecze z rzędu. Nie wierzę również, że przez 8 dni stracą wszystko na co pracowali cały sezon. A tak by było w przypadku dzisiejszej porażki. Myślę, że United staną na wysokości zadania i uda im się awansować. Jednak mam przeczucia, że nastąpi to dopiero po dogrywce. Old Trafford jest specyficznym stadionem, często zdarzają się tam prawdziwe cuda. A niesamowite mecze są czymś na porządku dziennym. Nie bez powodu stadion ten nazywany jest Teatrem Marzeń. Moim zdaniem United będą stroną przeważająca a mecz będzie otwarty i ładny dla kibica. Jednak przy stanie 2-1 obie drużyny nacisną na hamulec i zaczną skupiać się przede wszystkim na tym aby nie stracić. Więc dogrywka jest całkiem prawdopodobna. No cóż, o 20:45 zobaczymy co przyniesie los. Ja liczę jednak na piękny spektakl i bardzo chętnie oglądałbym go te pół godziny dłużej niż normalny mecz. Typuję dogrywkę i awans Man United po 120 minutach bądź rzutach karnych. Jak już pisałem typ trochę &quot;szalony&quot; ale kurs zachęcający i kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Obronę Man Utd. ma solidną, ale jest jeden słaby punkt - Neville. Doświadczenie ogromne, ale szybkościowo nie jest w stanie dorównać Robbenowi którego prawdopodobnie pokryje. Arjen głodny gry, i będący w świetnej formie będzie robił z niego idiotę. Jedyny plan Manchesteru to strzelić pierwszą bramkę i bronić wyniku zacieklej niż Rosjanie Stalingradu. Zresztą możemy dyskutować tutaj przez cały dzień, i sie nawzajem nie przekonamy.
Rzeczywiście trudno się nie zgodzić z tym, że Robben znajduje się w dobrej dyspozycji i prezentuje się znakomicie. Gary Neville jednak jest też doświadczony i jeśli nie biegowo, to dorówna Holendrowi poprzez nękanie go wślizgami, w których również jest niezły. Jednak na Onecie pojawiła się informacja, że nie wiadomo, czy Ferguson postawi na Neville&#39;a od pierwszych minut, lub czy nawet go wpuści na plac gry, więc linia defensywna Manchesteru powinna wyglądać ciekawie.
Co tu więcej pisać, trzeba się zgodzić z Tobą - czekamy na wieczorny mecz, a dyskutować będziemy dopiero po zakończeniu spotkania. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ależ koledzy - siła w ataku Manchesteru jest naprawde niewielka. Nie ma Rooney&#39;a, Owen kontuzjowany, Berbatov jest dobry na Wigany i Boltony, ale w LM jakoś nie błyszczy, Macheda to jeszcze nie ten poziom (bramka z Chelsea nie powinna być uznana), a Nani nie zagra dwóch tak dobrych meczy pod rząd, jest zbyt chimeryczny. Obronę Man Utd. ma solidną, ale jest jeden słaby punkt - Neville. Doświadczenie ogromne, ale szybkościowo nie jest w stanie dorównać Robbenowi którego prawdopodobnie pokryje.
Nani ostatnio z Chelsea wszedł dopiero w 72min meczu. Jest chimeryczny, ale i zarazem nietuzinkowy bo jedną akcją może przesądzic o losach meczu. Drybling , technika strzał to jego atuty.
Robben gra po pzreciwnej stronie niż Gary Neville. Po lewej stronie Bayernu hasał będzie Ribery , a Robben gra po prawej zazwyczaj. I spodziewam się że Fergie wystawi bardziej Rafaela na prawej obronie aniżeli Neville&#39;a.
Skoro piszesz że bramka Machedy nie powinna byc uznana to powinieneś też powiedziec o metrowym spalonym Drogby...
Owszem mecz może potoczyc się bardzo różnie, ale pisanie że ManU będzie się broniło jak Rosjanie Staliningradu to istna prowokacja z Twojej strony, aż tego nawet nie skomentuje bo szkoda strzepic klawiature...

Ileż to razy magia Old Trafford powodowała już że United kończyli mecze na swoją korzysc, przekonamy się dzisiaj wieczorem jak będize. Nic nie jest pewne w tej parze i wszystko się może zdarzyc począwszy od 3-1 po 1-3 itp. I niech tak pozostanie że to będize zagadka, niech ten mecz dostarczy nam sporych emocji i kazdy będzie zadowolony ;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Manchester United (-1)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś na Old Trafford dojdzie do arcyciekawego spotkania o awans do półfinału pomiędzy Manchesterem United a Bayernem Monachium. W lepszej sytuacji znajdują się gościa dzisiejszego pojedynku którzy w zeszłym tygodniu na wlasnym obiekcie pokonali swych rywali 2:1, w ostatnich sekundach. W drużynie gospodarzy prawdopodobnie nie zagra Wayne Rooney który w poprzednim starciu tych zespołów doznał urazu kostki. Jest to osłabienie, ale wg. mnie nie az tak duże aby MU nie pokonał na wlasnym obiekcie Bayernu tym bardziej ze defensywa Bawarczyków jest dziurawa jak ser szwajcarski. &quot;Czerwone Diabły&quot; już w tym sezonie przekonały Nas niejednokrotnie ze potrafią grać na własnym obiekcie m. in. meczem z Mialnem, wygrywając aż 4:0. Mnie osobiście gra Bayernu nie zachwyca, szczególnie na wyjazdach, choć nie ukrywam ze jeden jedyny mecz z Juventusem zagrali naprawdę dobrze, choć wszyscy wiemy w jakim miejscu teraz jest Juve. Manchester ma naprawde wartościowych zawodników z przodu o defensywie nie wspominając, więc nie wydaje mi sie aby Bayern coś ustrzelił dzisiejszego wieczoru a dwie bramki po stronie gospodarzy są spokojnie w ich zasięgu. Osobiście liczę na kiksy dwóch obrońców Bayernu, Demichelisa i Van Buyten choć nie wiadomo czy tendrugi zagra.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Nie wiem czego większość stawia na Bayern (aluzja do typujących w TD), wypadł jeden Rooney a wy juz tak faworyzujecie Bawarczyków
Właśnie, faworytem meczu na Old Trafford jest United, ale faworyzujemy Bawarczyków z jednego powodu, jeśli chodzi o awans. Ludzie myślą, że przewaga jednej bramki z Allianz Arena to nic.. Mylą się. Ta przewaga to wielki handicap dla graczy z Monachium. Naprawdę. To może w zupełności wystarczyć.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Właśnie, faworytem meczu na Old Trafford jest United, ale faworyzujemy Bawarczyków z jednego powodu, jeśli chodzi o awans. Ludzie myślą, że przewaga jednej bramki z Allianz Arena to nic.. Mylą się. Ta przewaga to wielki handicap dla graczy z Monachium. Naprawdę. To może w zupełności wystarczyć.
Przewaga jednej bramki zdobyta u siebie to jest pewna zaliczka, jednak niezbyt duża. Gdyby pierwszy mecz grali w Anglii i tą bramkę zdobyli na wyjeździe, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Na Old Trafford już nie raz gracze Manchesteru pokazywali, że potrafią rozstrzygnąć nawet najcięższe spotkania na swoją korzyść i sądzę, że teraz będzie podobnie. Jedna bramka w zupełności wystarczy, aby spokojnie dążyć do zdobycia kolejnej. Sprawa awansu jest jednak otwarta, gdyż wystarczy wynik 2:1, aby to Bawarczycy przeszli dalej (o ile się nie mylę).
 
18united78 0

18united78

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium (pierwszy mecz 1:2) 3:2 ⛔ :-(
Typ: Avans Manchesteru United
Kurs: 1.80
Analiza: Dzisiaj na Old Trafford odbędzie się niezwykle ważne dla podopiecznych Sir Alexa Fergusona. Czerwone Diabły muszą przerwać swoją złą passę. Nani będzie musiał pokazać swoje atuty, czyli strzały, dryblingi i asysty, a Berbatov, musi więcej strzelać z główek jak i lewą i prawą nogą. Czerwone diabły mogą wygrac tylko 1:0 aby przejść do nastepnej rundy. Bawarczycy przyjadą na Old Trafford z podniesiony6mi głowami po wygranej na Allianz Arena. Mój typ jest Avans United !
Glory Glory United ! ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a zwłaszcza w ostatnim meczu bez podstawowego gracza gdy przegrali 1:2 w meczu o być albo nie być z Czelsi, Bayern posiada lepszych zawodników i liczę że to oni przejdą ten ćwierćfinał i tak będzie ;-)
Słaba analiza. Co tu porównywać Bayern do Chelsea ? Niemiecka piłka już nie stoi na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Bayern musiał męczyć się ze słabo grającą Fiorentiną... Jeśli piszesz o meczu z Chelsea to warto przyznać, że Bayern nie miałby najmniejszych szans, ale to nie o tym temat. Już wieczorem się przekonasz, że tak kolorowo nie będzie, jak sądzisz, ale mimo wszystko pewne jest to, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie ????
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ja nic nie przyrównuje geniuszu tylko jak już mówisz o najcięższych spotkaniach to chyba mecz o wszystko z Czelsi też do takich należy.. czy nie? ;/
ciekawi mnie na jakiej podstawie sądzisz że niemiecka piłka jest słaba;o nie miałby najmniejszych szans? to Menczester tych szans nie miał ???? i dzisiaj (nie)stety też mu ich zabraknie ???? będzie bardziej kolorowo niż Ci się wydaje ????
*Bayern posiada lepszych zawodników od Manu od Czelsi niekoniecznie
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Prawdopodobnie Ferguson bedzie dzis liczyl na mlodych graczy Scholes, Nevil czy Giggs zaczna byc moze mecz z lawki. ManU ma zagrac Vabank nic innego im nie zostaje jak zatakowac od poczatku para Nani i Valencia napewno stworza kilka sytuacji w ktorych Berbatov bedzie musial tylko wytrzymac presje i cos uszczelic. Bayern dzis w najmocniejszym skladzie. Jezeli ogladaliscie ostatnie mecze widzieliscie jak bardzo zdeterminowany jest Robben, Ribery czy Olic dla nich liczy sie tylko wygrana. Wystarczy ze ManU walnie bramke i zacznie sie pogon.

Moj typ: obie druzyny strzela bramke@1,69 Expekt
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Girondins Bordeaux (-1) - Olympique Lyonnais
Typ: 1 AH (w przypadku jednobramkowego zwycięstwa zwrot)
Kurs: 3,12
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie ćwierćfinałowe LM które na pewno dostarczy na wielkich emocji ponieważ w pierwszym spotkanie Lyon na własnym stadionie wygrał 3:1 i znacznie przybliżył się do awansu. To jednak nie jest wynik nie do odrobienia dla takiej drużyny jak Bordeaux która ma w swoich szeregach znakomitych zawodników i zagrają w najsilniejszym możliwym składzie. Ostatnio ponieśli w lidze porażkę lecz oszczędzali kilku zawodników właśnie na to spotkanie. Mimo porażki grali naprawdę dobrze i stworzyli sobie mnóstwo podbramkowych sytuacji których jednak nie wykorzystali. Lyon na pewno wyjdzie na boisko z myślą o obronie tego wyniku z przed tygodnia co może się na nich srogo zemścić a ich kontry nie będą już takie skuteczne bez Lisandro Lopeza i Sidneya Govou którzy w tym meczu nie zagrają z powodu zawieszenia za kartki. Gospodarze mają potencjał aby w tym meczu wygrać i awansować do półfinału. Już w 1 meczu na wyjeździe grali naprawdę dobrze, Lyon częściej kontrował. Bordeaux zabrakło szczęścia. Jeżeli dziś im dopisze i zagrają na swoim poziomie to powinni pokonać Lyon.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ciekawi mnie na jakiej podstawie sądzisz że niemiecka piłka jest słaba;o
Tak po pierwsze to nie uważam, że jest słaba, lecz słabsza (niż w latach poprzednich, niż angielska, co jest pewne).
1) udział niemieckich drużyn w Lidze Mistrzów poza Bayernem Monachium w latach wcześniejszych a teraz
2) Liga niemiecka jest &quot; wyrównana &quot; - nawet VFL Wolfsburg zdołał zdobyć mistrzostwo w jednym sezonie, aby dzisiaj prezentować się co najwyżej średnio. Świadczy to o tym, że nie ma faworytów.
3) przykładem może być TSG Hoffenheim. Fakt, duże pieniądze wpompowane w ten klub, jednak to nie przemawia za niczym.
To by było na tyle z mojej strony. Ty wiesz swoje ja swoje ???? Wieczorem ciekawy mecz, więc trzeba jeszcze chwilę oczekiwać w niecierpliwości.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma się co przepychać wiadomo kto ma lepszy potencjał United musi zagrać dobry mecz jeśli chcą awansować i właśnie pytanie czy dobrze zagrają po czarnym tygodniu ważna też postawa Bayernu bo ich super formy też możemy się spodziewać a jak będzie to się okaże...najlepiej zobaczyć początek spotkania jak to wyglada i wtedy cos zagrać bo tak naprawde teraz to czysta loteria, mecz toczy się o awans a nie o rezultat także pod koniec meczu można się spodziewać bardzo ryzykownych rozwiązan ze strony druzyny w gorszym położeniu i zagrać na jakiegos gola 10-15 min przed koncem

ciekawy kurs 2.1 na over 5,5 spalonych w Bwin wiadomo jedni muszą atakować drudzy grac z kontrataku
 
bojdziak 0

bojdziak

Użytkownik
Spotkanie:Bordeaux - Lyon
Typ:2
Kurs: 3.70
Buk:expekt
Analiza: Większe doświadczenie w meczach o wielką stawkę zawodników Olympique zaprocentowało w pierwszym meczu trzema strzelonymi bramkami. Ponadto Claude Puel dysponuje defensywą która potrafiła zatrzymać naszpikowany gwiazdami Real Madryt. Bordeaux w dwóch ostatnich meczach straciło sześć bramek i może się nie pozbierać przed rewanżem. Wiec obstawiam pewna 2
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
To JA jeszcze wrzucę trzy grosze. Szczerze - to nie obstawiałbym tego meczu, gdyż w LM, jak to wiele razy było na tym poziomie bardzo często decyduje nawet zły dzień sędziego, ale patrząc na grę obu MAN-u i Bayernu to wszystko wskazuje na to, że Bawarczycy osiągną upragniony remis 0-0 lub 1-1 albo warto stawiać na Bayern - może X2 to jest rozwiązanie. Po pierwsze Manu to Rooney w 50% i reszta drużyny (podobnie jest w mojej ukochanej Valencii, gdzie jest Villa = 50% + reszta drużyny). To jest fakt, dlatego dziś będzie Angolom bardzo ciężko bez swojego lidera, który potrafi nie tylko strzelać, ale pokrzyczeć gdy trzeba, czy samemu ruszyć na przebój. Giggs, czy Scholes to stare dziady - na cały szybki mecz się nie nadają. Anderson - popłuczyny z Porto. A reszta pomocy Valencia, Fletcher, Carrick - wolne żarty. Manu lubi grać szybki atak, wyprowadzać kontry. Atak pozycyjny, granie z pierwszej piłki przez dłuższy czas to nie jest jego domena. Manu dla mnie to fenomen - z takim składem to, co robi. Geniusz Fergusona (choć nienawidzę dziada). Magia Old Trafford - kpina. Każdy zawodnik Bayernu grał już z większą presją (MŚ choćby). Przejęcie środka pola będzie kluczem. A tu wraca Schweinsteiger i jest Ribery (gracz nietuzinkowy) oraz Robben - nawet w słabszej formie to plus, a nie minus + Van Bommel. Napastnicy obu drużyn w tej chwili porównywalni, linia defensywna też. Zwycięstwo Manu możliwie tylko, jeśli Ferguson wymyśli coś nie z tej Ziemi, a przeciwnika ma też nie lada - szachista Van Gaal (następca Gmocha w sposobie myślenia o futbolu).

i to by było na tyle
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wiem czy oglądałeś mecz, ale w drugiej połowie Manchester nie istniał. Jedna dogodna sytuacja po rzucie rożnym to nic, w porównaniu do kilkunastu bramkowych okazji Bayernu. Jednak Van der Saar pokazał że mimo zaawansowanego wieku wciąż jest świetnym bramkarzem. Bayern był w tym meczu o klasę lepszy niż United, co przyznał nawet Sir Alex Ferguson. A Rooney to zdecydowanie najważniejszy gracz w tej układance. Jeśli Bayern zagra tak jak w pierwszym meczu, to Manchester może się pożegnać z LM.
Może Bayern zagra podobny futbol do tego, który zaprezentował nam w Bawarii, ale jestem pewien, że Manchester nie zagra tak słabo ;) To Manchester narzuci swój styl gry.

A jaki będzie wynik i kto awansuje to się dopiero okaże ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nani ostatnio z Chelsea wszedł dopiero w 72min meczu. Jest chimeryczny, ale i zarazem nietuzinkowy bo jedną akcją może przesądzic o losach meczu. Drybling , technika strzał to jego atuty.
Bingo! Dla mnie to może być kluczowy piłkarz dla losów tego spotkania. Mając na uwadze fakt jak gra Bayern i jak gra Nani [chodzi o sposób gry] to idealny piłkarz na oddawanie strzałów. On może poprowadzić Manchester do zwycięstwa.

Zgadzam się z Robsonem co do magii Old Trafford, ale nie zgadzam się co do typu na under :p Dla mnie to mecz overowy, bramki najprawdopodobniej z obu stron, a i trzymam się tego, że może być 2:1 i dogrywka.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja jestem skłonny by postawić na awans Bayernu. Chociaż patrząc na dyskusję to widzę ile ludzi tyle opinii i ciężko kogoś przekonać to mimo wszystko myślę że Czerwone Diabły bez Rooneya są ciency. Bayern ma szeroką ławkę i może wybierać, Rooney wypadł ze składu i nie ma kto strzelać. Berbatov to bardziej piłkarz który zalicza ładne asysty aniżeli strzela bramki. Kurs na awans Bayernu jest bardzo dobry więc myślę że warto postawić.
 
P 0

papier112

Użytkownik
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ:1/1
Kurs: 3,40
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Bordeaux po dwóch ostatnich porażkach będzie chciało się zrehabilitować. Plusem jest rozgrywanie meczu na własnym stadionie i przy własnej publiczności. Bordeaux musi od początku spotkanie przycisnąć Lyon i strzelić jak najszybciej bramkę aby ułożyć sobie mecz. Lyon na wyjazdach nie spisuje się najlepiej i podejrzewam, że tak samo będzie dzisiaj. Ciąży na nich presja i oni muszą wynik utrzymać, a Bordeaux nie odpuści i będzie walczyć do końca. Bordeaux u siebie strzela bardzo dużo bramek więc jeśli napastnicy będą w formie to wygrają mecz i kto wie, może awansują. Lyon natomiast będzie wyniku bronić i zamknie się na własnej połowie. Jestem za Bordeaux i stawiam, że do przerwy jak i na koniec meczu będą prowadzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom