>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 1/4 Finału REWANŻE 6-7 Kwiecień

Status
Zamknięty.
billi 207

billi

Użytkownik
CSKA-Inter [ EH 1-0]

typ: 2
kurs: 4.45
bukmacher: Expekt

analiza:

Inter jedzie do Moskwy z minimalna zaliczka . Niektorzy pomysla&#39;&#39; 1-0 , i to jeszcze u siebie .. na wyjezdzie nie maja czego szukac&#39;&#39; , ale prawda jest taka , ze to 1-0 to skutek wielkiej formy Akinfiejewa , niskiej skutecznosci Interu i ogromnego szczescia CSKA. Przy wyniku 1-0 sprawa awansu jest ciagle otwarta , dlatego tez watpie aby Inter mial zagrac defensywnie , zreszta majac takich swietnych ofensywnych pilkarzy byloby ogromnym bledem zagrac defensywnie.Jose Mourinho to uznany trener w srodowisku pikarskim , on tez dobrze wie , ze 1-0 to zaden wynik . Sadze , ze ustawi druzyne mocno ofensywnie , zeby nie pozostawic CSKA zadnych zludzen i wygrac mecz conajmniej 2 bramkami.
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa -Inter Mediolan
typ: X
kurs: 3,25
bukmacher: Bet-at-home
analiza:

Inter trenera Mourinho słynie z dwóch rzeczy: minimalizmu i konsekwencji taktycznej. Sumując te czynniki można spodziewać się bramkowego remisu w Moskwie. Inter zapewne będzie dążył do szybkiego strzelenia bramki, która rozstrzygnęłaby praktycznie sprawę awansu. Jeśli im się to uda - cofną się i będą bronić wyniku.

CSKA nie zrealizowało planu minimum w meczu w Mediolanie i podchodzą do meczu w arcyciężkiej sytuacji. Remis ich nie urządza, ale podział punktów to raczej maksimum co mogą ugrać z Interem. Pierwszy mecz pokazał, że Rosjanie rozpracowali rywala, choć też sprzyjało im szczęście bo mogli przegrać wyżej. Teraz grają u siebie, ale to wciąż Inter jest niemal murowanym faworytem do awansu.

Reasumując Inter przejdzie dalej, ale jego zwycięstwa w Moskwie nie spodziewam się. Bardziej prawdopodobny jest właśnie podział punktów.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Mowisz o fazie grupowej ? Wtedy co bylo 3-3 ? Daj spokoj.. Z tego co pamietam , to ManU mial pewny awans i wyskoczyl skladem B , przegrywali 2-0 czy 3-0 , na bosiko wpadli podstawowi gracze i CSKA nawet nie mruklo :] Wiec przywolywanie tamtego meczu to duzy blad.
Nie było wtedy może 5 kluczowych piłkarzy, a tych którzy ich zastąpili nie nazwałbym składem B ;) Aha i przegrywali 1:3 nie 0:3.
Wcale nie uważam, że jest to błąd przywoływanie tamtego meczu. Nie powiesz mi chyba że nawet mając pewny awans, Manchester odpuściłby przed własną publicznością ?
Bayern na pewno nie zagra ultradefensywnie, bo u nas takie pojęcie nie istnieje.
(...)
Na Old Trafford jeszcze nie przegraliśmy :p Za każdym razem padał under i jak dla mnie teraz można postawić, ze obie drużyny strzelą bramkę, bo by my na wyjeździe zawsze strzelamy niemal.
Zawsze może być ten pierwszy raz, kiedy przegracie. Van Gaal raczej nie będzie ryzykował odkrycia się, mając po przeciwnej stronie Naniego i Valencie, którzy szybko potrafią przenieść akcję pod pole karne rywala.
Jak będzie, zobaczymy jutro.
Co do meczu z Chelsea, to moim zdaniem nie wyrównało się. Sędzia nie podyktował ewidentnego karnego.
AKA SHAKAL

Błagam, nie nazywaj Ibrahimovica &quot;Ibrakadabrą&quot;, bo to, ile on partaczy sytuacji to woła o pomstę do nieba! Na 4 sytuacje strzela 1 gola i to najczęściej z 3-6 metrów. Szwed wyrobił sobie markę w słabej lidze i teraz widzimy jego prawdziwą wartość.
Z Twoim Realem nie spartaczył ???? Oprócz tego, słaba liga to polska a nie włoska.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Nie było wtedy może 5 kluczowych piłkarzy, a tych którzy ich zastąpili nie nazwałbym składem B ;) Aha i przegrywali 1:3 nie 0:3.
Wcale nie uważam, że jest to błąd przywoływanie tamtego meczu. Nie powiesz mi chyba że nawet mając pewny awans, Manchester odpuściłby przed własną publicznością ?


Zauwaz , ze po napisaniu wyniku 0-2 0-3 napisalem &#39;&#39;?&#39;&#39; tak wiec nie bylem pewien tego co napisalem bo nie sprawdzalem :razz: , ale chyba nie sadzisz , ze 1-3 to komfortowy wynik? Sprawdzilem , wszedl Ronney za Naniego ,Evra za Fabio i Obertan za Machede i co sie stalo ? W 6 minut ich pykneli na 3-3.
Tak wlasnie to powiem, Manchester majac pewny awans odpuscil walke przed wlasna publicznoscia, takie sa fakty.;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do meczu MU z Chelsea nie ma co wracać. Błędy sędziów na nie korzyść i dla Chelsea i dla Manchesteru. W pierwszej połowie CFC grała umiejętnie w obronie , MU natomiast nie miało żadnego pomysłu na grę. W II połowie było już znacznie lepiej. Mecz stał się ciekawszy z lepszymi choć nie 100% sytuacjami ze strony Diabłów. Po wejściu Naniego z Machedą gra się się jeszcze bardziej ożywiła. Nani kilka razy zakręcił na tej lewej stronie i sądze że to on i Macheda powinni zagrać jutro zamiast Parka i Giggsa. Macheda by wsparł w ataku Berbatova który sam sobie rady nie daje. Na Old Trafford nikt nie ma łatwo i sądzę że jutro Manchester pokona Bayern po dobrym meczu z obu stron. Po za tym pojawiło się info że Rooney jutro ma szanse zagrać. Sądze że na ławce zasiądzie i gdyby coś się nie układało to po I połowie ewentualnie około 60 min może wbiec an bojo choć sądzę i mam nadzieję że nie będzie to zbytnio konieczne. A co do typu że BAyern strzeli gola ?? Nie wiem. Może i fakt że prawie zawsze na wyjazdach strzelają te gole ale to nie znaczy że i jutro muszą. Milan u siebie też ładnie grałw pierwszym meczu a jak było w rewanżu większość chyba widziała. Wiem wiem że wtedy to Milan musiał się otworzyć i atakować a teraz jest inaczej. Jak to ktoś pisał Bayern zresztą wogóle jak i cała Bundesliga nie stawia za priorytet defensywy więc spodziewam się na jutro ofensywnego , bardzo ładnego meczu z Happy Endem ????
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Wracając do dyskusji, którą przerwał nam ciąg analiz z typu dnia, to Piotrek_ napisał, to, co chciałem napisać ja. Nie róbcie z Arsenalu chłopców do bicia. Nie róbcie z nich drugiego Xerez czy Tenerife właśnie! Arsenal gra w lidze, w jakiej gra, gra w lidze, w której Barcelona - mając potencjalny ogromny problem z kontuzjami, z fizyczną grą, z wysokim i wyrównanym poziomem zespołów, jakiego nie ma w Hiszpanii - nie poradziłaby sobie, uzyskuje świetne wyniki, walczy o Mistrzostwo Anglii. Jesteście po prostu śmieszni, sądząc, że to był fart że Arsenal nie został zmiażdżony czy myśląc, iż dominacja będzie absolutna, a każda próba odgryzienia się na Camp Nou Kanonierów będzie kwitowana śmiechem Guardioli i kibiców Barcelony
Arsenal w tej sytuacji kadrowej to drużyna która w ostatnich sekundach wymęcza zwycięstwo z Volverhamptonem i to na swoim stadionie , jest to drużyna która tak jak Xerez czy Tenerife zostatnie przez barce rozbita.
Chyba sobie kolego nie zdajesz sprawy jak gra Barca na Camp Nou jeśli twierdzisz że Arsenal ma chociaż 1 % szans na awans.Walczy o mistrzostwo Anglii? co roku walczycie o mistrzostwo a na koniec i tak kończycie na 3-4 miejscu , zbierając baty od Man.U czy Chelsea tak jak to miało miejsce w tym sezonie , z polityką transferową Wengera możecie pomarzyć o pucharach.
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Spotkanie: CSKA - Inter
Typ: Drużyna gości strzeli w obu połowach
Kurs: 3,90
Buk: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 18:30 dojdzie do rewanżowego spotkania ćwierćfinałowego LM.
CSKA nie należy do łatwych przeciwników zwłaszcza na własnym terenie. Już w pierwszym spotkaniu pokazali, że nie przyjechali do Mediolanu na wycieczkę, tylko po to aby walczyć o punkty. Jak wiadomo nie udało się zdobyć nawet 1 gola. Ale ich sytuacja nie jest zła, gdyż sa tylko jedną bramkę &quot;w plecy&quot;.
Z doświadczenia wiadomo, że goście pod wodzą Jose Mourinho nie kalkulują. Grają to co potrafią i to z bardzo dobrym skutkiem. Wystarczy im bezbramkowy remis, aby awansować do półfinału. Szkoleniowiec Interu już przed pierwszym meczem mówił,że to początek marszu jego drużyny po puchar. Szczerze wątpię w ich ogólny sukces. Ale w meczu z ekipą z Rosji są jak najbardziej faworytami i myslę, że będą chcieli to udowodnić dzisiaj.
CSKA w 5 ostatnich spotkaniach (biorąc pod uwagę te z LM i te z Ligi Rosyjskiej zdobyła 10 punktów). Odnieśli 3 zwyciestwa..z Amkarem Perm,Sevillą, oraz Anzhi Makhachkalą.
Nie strzelają jakiejś oszałamiającej liczby goli. Maksymalnie 2 gole na mecz.
Inter natomiast strzela dużo, a przy tym mało traci. W ostatnich 4 meczach strzelili 8 goli i stracili 2.
Uważam, że będą chcieli szybko zdobyć pierwszą bramkę żeby trochę ostudzić nerwy,a później będą grać już swoje. Stawiałbym tu na wynik 2:1 lub 3:1 na korzyść ekipy z Mediolanu.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Spotkanie: Barca - Arsenal
Typ: Obie drużyny strzelą gola ✅
Kurs: 1.66
Buk: Betsson
Analiza: W dniu dzisiejszym najciekawszym spotkaniem zdecydowanie jest mecz pomiędzy słynnymi Katalończykami a Kanonierami. Mecz na prawde trudny do typowania jako 1x2, ponieważ na prawdę może się wszystko wydarzyć, ponieważ w obu drużynach mamy wiele nieobecności, ostatnią w Arsenalu jest absencja Songa. Przechodząc jednak do analizy mojego typu, z czysto statystycznego punktu widzenia. Barca 4 razy (na 4) w meczach Ligi Mistrzów strzelała bramkę u siebie, gorzej ma się &quot;dostawanie&quot; bramek, ponieważ tylko raz ktoś im ustrzelił a 3 krotnie zachowali czyste konto. Arsenal w meczach na wyjeździe 4 krotnie &quot;dostawał&quot; brameczkę zdobywając 3 razy a raz wyjeżdżając bez strzelenia gola. Jednak to tylko statystyki. Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Obie drużyny walczą o najwyższe laury i tanio skóry nie sprzedają. Niby w lepszej sytuacji jest Barca która strzeliła 2 bramki na wyjeździe, liczę jednak że będą chcieli postawić kropeczkę nad i. Mają oczywiście w weekend wielkie spotkanie z Realem ale tacy piłkarze jak Messi, Bojan czy Pedro to profesjonaliści pełną gębą i na pewno coś ustrzelą. Co do Arsenalu to w ostatnim spotkaniu mało widoczny był Bendtner więc liczę na to iż będzie chciał zrobić w dniu dzisiejszym coś co zapamięta wielu kibiców - strzelić bramkę. Może zamiast niego trafić dysponujący super szybkością i techniką Walcott, który dostaje mało szansy na grę od trenera Kanonierów. Typ wydaje się być bardzo prawdopodobny. Zastanawiam się jeszcze nad: over 2.5, ✅ over 1.5 ✅, messi strzeli gola ✅✅✅✅, ale to za niższą stawkę.


Spotkanie: CSKA - Inter
Typ: Obie drużyny strzelą gola ⛔
Kurs: 1.77
Buk: Betsson
Analiza: Drugim spotkaniem w dniu dzisiejszym jest mecz na trudnym rosyjskim terenie. Rosjanie są trudni do zdobycia o czym przekonał się nie jeden przeciwnik. Mimo jednobramkowej zaliczki z poprzedniego tygodnia Inter pewien awansu być jeszcze nie może. Znów czyste statystki w mojej analizie. CSKA to na prawdę trudny przeciwnik. W meczach u siebie 3 razy strzelali bramkę, 1 raz nie strzelili ale za to aż 4 krotnie &quot;dostawali&quot; brameczkę u siebie (na 4 spotkania). Z kolei spotkania Interu na wyjeździe to 3 krotnie zdobycie bramki, 1 krotnie nie zdobyli bramki. 3 krotnie &quot;dostawali&quot; bramkę (Barca, Dynamo, Rubin) i 1 krotnie nie zdołał przeciwnik strzelić (Inter). Tak jak wspomniałem drużyna Murinho nie może być pewna jeszcze awansu. CSKA tanio skóry nie sprzeda. Rosjanie znani są ze swojej nieustępliwości i walki do końca. Odpada tak jak w drugim dzisiejszym meczu typowanie 1x2. Można zainteresować się również: under 2.5 ✅, handi 1-0 - 1 ⛔, lub jeśli ktoś ma to wybrać pomiędzy Eto strzeli gola ⛔ a Milito strzeli gola ⛔. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Arsenal w tej sytuacji kadrowej to drużyna która w ostatnich sekundach wymęcza zwycięstwo z Volverhamptonem i to na swoim stadionie , jest to drużyna która tak jak Xerez czy Tenerife zostatnie przez barce rozbita.
Chyba sobie kolego nie zdajesz sprawy jak gra Barca na Camp Nou jeśli twierdzisz że Arsenal ma chociaż 1 % szans na awans.Walczy o mistrzostwo Anglii? co roku walczycie o mistrzostwo a na koniec i tak kończycie na 3-4 miejscu , zbierając baty od Man.U czy Chelsea tak jak to miało miejsce w tym sezonie , z polityką transferową Wengera możecie pomarzyć o pucharach.
A ty chyba nie zdajesz sobie sprawy że Arsenal wyszedł trochę zmienionym składem o ile można mówić trochę jeśli zmienia się 7 zawodników w porównaniu do składu na mecz z Barceloną. Co prawda po meczu z Barceloną wypadł Fabregas, Arshawin i Gallas i zmiany Campbell, Denilson i Eboue były konieczne ale już Eduardo, Silvestre, Rosicky i Walcott to zmiany mające dać odpocząć dobrze grającemu Bendtnerowi, Nasriemu, Diabyemu.
Gdyby trzej ostatni zagrali od pierwszej minuty wynik z Wolves byłby inny.

A i jakby co to ,,Volverhampton&#39;&#39; nie pisze się Volverhampton tylko Wolverhampton.
 
B 0

bjedek

Użytkownik
Łoo na BetGunie kurs na Arsenal 8,1 - grubo. Za symboliczne dwa złote postawiłem, aby lepiej się mecz oglądało. Chociaż Arsenalowi na wygraną na Camp Nou daję nikłe szanse, jednak po cichu liczę na jakiś cud i wyeliminowanie dumy Katalonii.
 
dygas 0

dygas

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona v Arsenal
Typ: Barcelona wygra po przejęciu prowadzenia
Kurs: 7 -&gt; 5
Buk: Bet365
Analiza:

Już dzisiaj okaże się która drużyna będzie pierwszymi półfinalistami piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2009/2010.
Hitem dnia oczywiście jest spotkanie na Camp Nou, gdzie Barcelona podejmować będzie londyński Arsenal.
Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę, która tydzień temu uzyskała korzystny wynik na &#39;The Emirates&#39; - 2:2.
Arsenal dziś wyjdzie osłabiony takimi graczami jak Arshavin,Fabregas,van Persie,Gallas,Ramsey. Jest to połowa składu Arsenalu, kluczowi gracze.
Barcelona również będzie osłabiona bramkiem Ibrahimowicza,Puyola,Iniesta. Myślę jednak że to nie będzie dużym problemem dla trenera Blagurany, gdyż posiada bardzo szeroką ławkę.
Arsenal ostatnio złapał zadyszkę m.in w meczu z Birmingham oraz Wolverhampton. Jest to najlepszy czas dla drużyny z katalonii,aby ograć angielskiego giganta.

Barcelona absolutnie jest Panem i władzą na własnym boisku. Noszona dopingiem 70tys. kibiców gromi wszystkie drużyny. Ostatnie potyczki Barcelony:

Barcelona vs. Athletic Bilbao Z - 4:1✅
Barcelona vs. Osasuna Z - 2:0✅
Barcelona vs. VfB Stuttgart Z - 4:0✅
Barcelona vs. Valencia Z - 3:0✅
Barcelona vs. Malaga Z - 2:1✅
Barcelona vs. Racing Santander Z - 4:0✅
Barcelona vs. Getafe Z - 2:1✅
Barcelona vs. FC Sevilla Z - 4:0✅

8 meczy, 8 zwycięstw,wysokie wygrane, doskonała dyspozycja Messiego,zawsze strzelona pierwsza bramka te czynniki przekonują mnie do postawienia tego zakładu po świetnym kursie.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Nie było wtedy może 5 kluczowych piłkarzy, a tych którzy ich zastąpili nie nazwałbym składem B Aha i przegrywali 1:3 nie 0:3.
Wcale nie uważam, że jest to błąd przywoływanie tamtego meczu. Nie powiesz mi chyba że nawet mając pewny awans, Manchester odpuściłby przed własną publicznością ?
Przyrównywanie fazy grupowej do tego co będzie się działo jutro to pomyłka. A odpowiadając na twoje ostatnie pytanie: nie tylko odpuściłby ale i odpuścił, przecież przegrał u siebie z Besitkasem w tej edycji.

Jeszcze piszesz że to nie był Manchester B;) Obertan, Fabio, Macheda faktycznie grają co mecz w podstawowym składzie. Albo to ja mam w telewizji jakąs inną Premier League albo Ty wypisujesz bzdury.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester miał bardzo nieprzyjemny tydzien, przegrana z Bayernem na własne zyczenie strata najsilniejszej broni w postaci pana R. przegrana z Chelsea i strata fotelu lidera pare kolejek przed koncem sezonu
Bayern zdecydowanie się przełamał strącili Schalke z fotelu lidera i paradoks może być taki że tak jak tydzien temu na murawe wyszedł wspaniały Man Utd i kiepski Bayern bez Robbena i Szwajn tego tam ???? to teraz role mogą się odwrócić ja tu awans Manchesteru szaro widze po tym tygodniu na pewno jest kryzys i zaciskanie zębów o dalsze losy nie tylko w LM a i w PL
Niby Man gra u siebie są faworytem lecz ostatnie czarne dni mogą bardzo osłabić diabełki, Bayern ma tą zaliczke i po ostatnim meczu nie przestraszą sie rywala, jeżeli miałbym pewność co do skuteczności bez wachania stawiał bym na awans Bawarczyków
Myśle że Bayern nie da Man. zbyt jasnego scenaruisza gry i spróbuje elementu zaskoczenia
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Widze ze dyskusja rozgorzala na dobre. To i ja sie dolacze. Mimo, ze sympatyzuje z Kanonierami, to uwazam, ze przy obecnych brakach kadrowych (przede wszystkim Cesc, Gallas i bardzo istotne oslabienie- Song) jada na Camp Nou po oklep. Pilkarsko sa zdecydowanie slabsi, mentalnie rowniez. Podejrzewam, ze wynik moze oscylowac w okolicach 2:0. Swoja szanse na awans Kanonierzy przegrali na Emirates.
Pozostale mecze jak dla mnie no bet. Warto odnotowac ze Lyon jedzie do Bordeaux bez Lisandro i Govou. Szanse na awans w dwumeczu MU-Bayern oceniam na 50:50, chociaz wydaje mi sie, ze bramka strzelona przez Rooneya w pierwszym meczu moze sie okazac kluczowa
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Gadki w stylu, że Barca nie poradziłaby sobie w angielskiej lidze mnie zwyczajnie śmieszą. Wszyscy patrzą na Barce przez pryzmat nieprzeciętnej techniki i mają ich za mięczaków, ale gdyby spojrzeć na skład to nie brakuje im rosłych zawodników jak Pique, Toure, Ibra, Keita, Henry czy waleczny Puyol, Busquets. Messi, Xavi, Iniesta i Alves też wpasowaliby się w tę ligę gdyby musieli. Oni akurat nadrabiają szybkością, sprytem i techniką. Patrząc na pierwszą połowę, pierwszego meczu to widać było, że rośli piłkarze, silni fizycznie nie byli w tym momencie potrzebni, bo Barca rozklepywała Arsenal. Tak samo Barca radziłaby sobie z pozostałymi drużynami Premier League.
Co do dzisiejszego meczu to sprawa wygląda tak, że Barca powinna zdominować Arsenal całkowicie i to nie tylko w pierwszej połowie. No chyba, że Pep będzie chciał oszczędzać drużynę na Real to przy dobrym wyniku dadzą pograć Arsenalowi.
Arsenal bez kluczowych zawodników, ale trzeba pamiętać, że np. Walcott zrobił w pierwszym meczu bardzo dobrą zmianę, a dodatkowo w Barcy zabraknie filarów obrony w postaci Pique i Puyol&#39;a. Nie zagra też Ibra, ale podobno wraca Iniesta. Swoją drogą całe to gadanie może się okazać niepotrzebne, bo o meczu rozstrzygnie w pojedynkę Messi, którego przecież nie można lekceważyć.
Mój typ to wygrana Barcy, która strzela 3 bramki.
EDIT: Co by nie było to meczu nie można opuścić!
 
M 0

michocio

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: Wygrana w obu połowach meczu Barcelona
Kurs: 3,00
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Barcelona - Arsenal wielkie widowisko 2 europejskich potęg. Barcelona w pierwszym meczu obu drużyn zaprzentowała galaktyczny futbol i tylko cud i nadludzki Almunia sprawili, że Arsenal nie został rozgromiony. Przed swoją publicznością Barca nie będzie już miała litości. W La Liga w meczech u siebie Barcelona jest niepokonana, tracąc tylko 9 bramek, a strzelając 43. Myślę, że wiele osób ma jeszcze w pamięci mecz 1/8 finału Barcelona - Stuttgart kiedy to katalończycy pierwszy mecz zremisowali 1-1, a w rewanżu pokazali koncert gry strzelając już w I połowie dwie bramki (ostarecznie 4 : 0 ). W ostatnim meczu Barcelona - Athletic Bilbao 4-1 (2-0) Barca również w I połowie dobiła rywala. Arsenal bez swojego przywódcy Cesca Fabregasa nie bedzie w stanie odeprzeć ataku i po pierwszej połowie nie będzie kto miał zmobilizować go do dalszej walki, tak jak to było w I meczu.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa - Inter Mediolan
Typ:2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału LM w którym to CSKA podejmie na własnym stadionie mistrza Włoch czyli drużynę Interu. Gospodarze bez kilku podstawowych zawodników w tym meczu, za kartki nie zagra Krasic i kapitan drużyny z meczu w Mediolanie. Inter wyjdzie w raczej podstawowym składzie, jedyną niewiadomą jest jest występ Wesleya Sneijdera lecz może być i tak że wystąpi od 1 minuty. Goście są ostatnio w dobrej formie, w pierwszym spotkaniu tych drużyn byli ekipą dominującą i grali naprawdę lepiej od ekipy z Moskwy. CSKA dziś musi gonić wynik, na pewno się odsłonią a Inter wtedy stanie przed szansą skontrowania co bardzo dobrze im wychodzi. Kurs bardzo zachęcający do zagrania na gości i myślę że go wykorzystam stawiając na zwycięstwo gości.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Arsenal w tej sytuacji kadrowej to drużyna która w ostatnich sekundach wymęcza zwycięstwo z Volverhamptonem i to na swoim stadionie , jest to drużyna która tak jak Xerez czy Tenerife zostatnie przez barce rozbita.
Pomijam to, że Arsenal wprowadził do składu 7 zmian w porównaniu z meczem z Barcą.
No więc idąc dalej twoim tokiem myślenia, to Barcelona nie zasłużyła na wygraną czy choćby remis w Londynie, na Emirates. Dlaczego? Jeżeli ty kompletnie nie dostrzegasz bombardowania Kanonierów na bramkę Wolves, którzy już w pierwszych 15 minutach wypracowali sobie tyleż świetnych okazji do zdobycia gola, co Barcelona, to tak samo zapewne lekceważysz okazje Barcelony na początku meczu na Emirates? Czyż nie? Człowieku, powiem wprost, kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Powiem wprost, nie powinieneś wypowiadać się o tym meczu, bo tylko się kompromitujesz. Jeżeli twierdzisz, że Barcelona powinna zmiażdżyć Kanonierów w pierwszym meczu, a nie dostrzegasz tego, co Arsenal robił z Wolves, szczególnie na początku, ale nie tylko, to śmiem twierdzić, że nie masz zielonego pojęcia o zespole Kanonierów.

Gadki w stylu, że Barca nie poradziłaby sobie w angielskiej lidze mnie zwyczajnie śmieszą.
Barcelona moim zdaniem nie poradziłaby sobie nie dlatego, że brak jej wysokich zawodników czy coś w tym rodzaju. Po prostu ciężko by jej było grać, mając nieustannie kontuzjowanych wielu ważnych zawodników w składzie, to jest zupełnie inna gra, gdy czujesz się na boisku bezpiecznie, a zupełnie inna, gdy wiesz, że złapiesz kilka brutalnych wejść od rywala. W pełnym składzie Barcelona moim zdaniem byłaby wielkim faworytem do zdobycia mistrzostwa Anglii, jednakże trzeba wziąć poprawkę na warunki tam panujące i na inny styl gry w tym kraju, dlatego ośmieliłem się stwierdzić, że Barcelona nie poradziłaby sobie w Premier League.


A stosunek pana Brat_boom do Kanonierów najlepiej obrazuje znaleziona z kiedyś analiza:
ARSENAL vs LIVERPOOL
typ:2
kurs:3.55
analiza:
Po ostatnich blamażach drużyny Arsenalu z Man.U i z Chelsea na pewno psychika tych &#39;&#39;dzieciaków&#39;&#39; jest doszczętnie rozwalona , podopieczni Wengera zdobyli zaledwie 1 pkt w ostatnich 3 meczach i pokazują jak słabi są gdy przychodzi zagrać z mocniejszym rywalem (AV,Maan.U,Chelsea).Warty typ do obstawienia , szczególnie na singla , Liverpool wraca pomału do swojej optymalnej formy a Arsenal wyraźnie popadł w dołek i gra słabiutko , &#39;&#39;The Red&#39;&#39; zdominują ich w tym meczu przede wszystkim warunkami fizycznymi tak jak to ostatnio zrobiła Chelsea , będziemy zapewne oglądali klepanie piłki przez Arsenal przez 80% czasu gry i zabójcze kontry Liverpoolu których małolaty Wengera nie będą umiały w żaden sposób zatrzymać , petardy z za pola karnego Gerrarda szybko powinny zaowocować strzelonym golem tym bardziej ze ALmunia nie zachwyca formą.Także po takim kursie typ spokojnie warty gry.
Oczywiście spotkanie zostało wygrane przez Arsenal. I tam, i w tym temacie widać, że koleś po prostu ma jakiś uraz do zespołu prowadzonego przez Wengera. Nie wiem, co ci zrobili Kanonierzy, jednakże nie oznacza to, że masz ich nieustannie obrażać, ponieważ tak wielki zespół po prostu należy szanować niezależnie od tego, czy ma szansę wygrać z Barceloną, czy nie.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: pierwsza połowa X2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś odbędą się 2 mecze rewanżowe ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, w najciekawszym spotkaniu Barcelona podejmie na własnym stadionie Arsenal Londyn.
Gospodarze spotkania to drużyna FC Barcelona, jest ona mistrzem Hiszpanii oraz zeszłorocznym zdobywcą Ligi Mistrzów. W lidze hiszpańskiej zespół ten spisuje się bardzo dobrze, 5 kolejnych zwycięstw na pewno robi wrażenie. Jednak w ty meczu nie zagra paru podstawowych zawodników FC Barcelony, a więc Puyol i Piqué oraz kontuzjowanego Ibrahimovic. Widać więc,że niegrająca obrona Barcy może mieć problem w tym spotkaniu.
Drużyna gości to Arsenal Londyn, zespół ten w lidze nie przegrał od 8 spotkań, 7 z nich wygrał i 1 zremisował pechowo w ostatniej minucie. Jak widzimy Arsenal również jest w świetnej formie. Niestety z powodu kontuzji w meczu nie zobaczymy podobnie jak po stronie Barcelony paru zawodników takich jak: Andriej Arszawin, Cesc Fabregas i William Gallas. W związku z tym na boisku od pierwszych minut na pewno zobaczymy Tomasa Rosickiego i Theo Walcotta, a obowiązek rozgrywania akcji Kanonierów spadnie na barki Samira Nasri i Aleksa Songa.
Podsumowując pierwsza połowa według mnie będzie wyglądać tak, że FC Barcelona będzie prowadziła grę, stwarzała sobie dogodne sytuacje do strzału, które jednak będą przyłapywane przez obronę Kanonierów. Wiadomo, że Barcelona od początku nie rzuci wszystkich sił do ataku, ponieważ to oni osiągneli korzystny wynik w Londynie, a każda kontra szybkich zawodników Arsenalu może skończyć się fatalnie dla piłkarzy FC Barcelony. Dlatego też stawiam, że do przerwy będzie remis, bądź górą będzie Arsenal Londyn.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:Fc barcelona- Arsenal
typ X2/1X
kurs: 2,20
gamebookers
ANALIZA:
przed nami pierwsze spotkanie cwiercfinalowe pilkarskiej Ligi Mistrzow. Naprzeciwk osiebie stana Fc barcelona oraz Arsenal Londyn. Nie ma co ukrywac rywalizacja w tej parze jest napewno najciekawsza ze wszystkich konfrontacji. W 1 spotkaniu padl remis 2-2 i mimo ze Barca prowadzila juz 2-0 do jednak dala sobie wydrzec zwyciestwo i pozwolila sobie na utrate 2 bramek w koncowej czesci spotkania. Spotkanie bylo bardzo emocjonujace. W rewanzu oba zespoly wystapia w nieco odmiennych skladach w porownaniu do 1 spotkania. W ekipie gospodarzy zabraknie m. in. pary stoperow puyol oraz pique oraz Ibrahimovicia. Arsenal przystapia natomiast do tego spotkania bez m.in. Cesca Fabregasa oraz Andreja Arszawina. Straty personalne wydaja sie byc powazniejsze w ekipie z Hiszpanii. Mimo to wydaje mi sie iz wynik 2-2 stawia ich w korzystnej sytuacji. Mysle ze do przerwy bedzie remis, natomiast druga polowa to juz dominacja Barcy. Stawiam na prowadzenie Arsenalu lub remis do przerwy. Natomiast jako wynik koncowy typuje remis lub zwyciestwo Barcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom