>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 1/4 Finału REWANŻE 6-7 Kwiecień

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Vrazzo,jestem kibicem Barcelony, ale absolutnie nie jestem przekonany o jej &quot;boskości&quot;. Trudno jest zachować obiektywizm mówiąc o drużynie, której się kibicuje. Staram się jednak nie być subiektywny i chyba stąd ta nasza dyskusja ???? Oczywiście, że z tymi zawodnikami tak nie jest. Chętnie widziałbym w Barcelonie Cesca, Nasriego czy van Persiego. No wiadomo, że największy szturm to były pierwsze minuty, ale potem też Barcelona przeważała. Ja powiem, że brak skuteczności i szczęścia, Ty wspomnisz o Almunii. Gdyby sytuację odwrócić, Ty mówiłbyś o braku szczęścia, ja z kolei o kunszcie Valdesa. No ale nie oszukujmy się, to Barcelona była lepsza i powinna ten mecz wygrać. Jednak na tym polega piękno i nieprzewidywalność piłki, Arsenal doprowadził do remisu i będziemy mieć ciekawy rewanż. Tutaj jednak muszę wtrącić oklepane zdanie, Arsenal nie jest jeszcze gotowy na triumf na Camp Nou. To wciąż młoda drużyna, która nie radzi sobie z najlepszymi. Widać to po meczach ligowych z najmocniejszymi, pod uwagę z wielkiej czwórki nie biorę Liverpoolu, bo obecny sezon gra fatalnie. Mecze z Chelsea: 0-2 i 0-3, z MU 1-2 i 1-3. Liczę na dobre widowisko. szanse na awans przedstawiają się według mnie w stosunku 80-20 dla Barcelony. Dzięki za konstruktywną dyskusję, takowe rzadko się tutaj zdarzają ;)
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Ci którzy uważają że jutro Arsenal ma jakiekolwiek szanse z Barcą chyba są niespełna rozumu , jeśli na Emirates Arsenal został zgnieciony( mieli farta że nie skończyło się to z 5:2) to na co dopiero będzie na Camp Nou , każdy wie że Barca u siebie i na wyjeździe to zupełnie inna drużyna przy czym u siebie jest to team którego nikt nie zatrzyma , a już na pewno nie przetrzebiony kontuzjami Arsenal.

1.40 na Barce to w moim odczuciu i tak za wysoki kurs , tym bardziej że jest już pewne ż nie oprócz Arshavina , Fabregasa i Gallasa nie zagra Alex Song.
Jak dla mnie 1.15 to był by odpowiedni kurs na ten mecz.

Świetnym kursem jest też typ na awans Man.U , za kurs 1.75 spokojnie można to stawiać , myślę że United bez problemu poradzi sobie na swoim boisku z Bayernem tak jak to było z Milanem , co prawd anie pewny jest występ Rooneya ale myśle że i tak Manchester powinien sobie poradzić.

Barcelona - Arsenal
typ:1
kurs:1.40

Man.U - Bayern
typ: awans Manchesteru
kurs:1.75
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Witam, ja myślę, ze padną nastepujace wyniki:
Moze zacznę od CSKA vs Inter, w pierwszym meczu niespodziewanie Inter wygrał tylko jedną bramką dlatego jeśli CSKA utrzyma tak świetną grę może wygrać i awansować.
Arsenal - Barcelona - w swojej analizie nie potrzebnie skresliłem drużynem Kanonierów. W tym meczu raczej faworytem będzie Barcelona, ale ARS może sprawic wiele kłopotów Barcie. Ostatecznie stawiam na skromne 1-dno bramkowe zwycięstwo Barcelony
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ja nie rozumiem tych, którzy ślepo stawiają na czystą 1 bądź pewny awans Bayernu bądź ManU gdzie może wydarzyć się wszystko.
Jeśli chodzi o Arsenal to może i nie jest przygotowany na bój o najwyższe trofea zwłaszcza gdy dochodzi do tego plaga kontuzji ale nie można powiedzieć , że jadą na wycieczkę. Na pewno będą walczyć i na pewno przy wyniku np. 3:0 ( o ile taki w ogóle będzie) nie spoczną na laurach, co udowodnili w meczu na Emirates. Znów widzę cudowny typ OBIE STRZELĄ po fajnym kursie 1.64, który można brać w ciemno. Myślę, że Arsenal na pewno jest rozgoryczony takim przebiegiem wydarzeń włączając w to kontuzję Fabregasa i innych. Fajnie by było zobaczyć równą walkę a nie jednostronne widowisko no ale prawie wszyscy tu sugerują stwierdzeniami , że Barca zmiażdży Arsenal co jak widać powiększa nam liczbę jasnowidzów na forum. Dla mnie to trochę śmieszne wnioski. Arsenal to nie chłopcy do bicia i jak dla mnie to szanse awansu są raczej przesądzone ale wynik będzie oscylował wg mnie granicach 2:1 lub max 3:1 dla Barcy albo może i nawet 1:1 bo Arsenal to nie jakieś Xerez czy Tenerife.
I nie zapominajmy, że w przyszły weekend Barca gra niewykluczone , że rozstrzygający mecz o mistrzostwo w Primera Division. Stawka zarówno tu i tam ogromna a presja również duża. Żeby tylko zbytnia pewność siebie piłkarzy Barcy nie doprowadziła do nie lada sensacji ;)
1.40 na Barce to w moim odczuciu i tak za wysoki kurs , tym bardziej że jest już pewne ż nie oprócz Arshavina , Fabregasa i Gallasa nie zagra Alex Song.
Jak dla mnie 1.15 to był by odpowiedni kurs na ten mecz.
Świetnym kursem jest też typ na awans Man.U , za kurs 1.75 spokojnie można to stawiać , myślę że United bez problemu poradzi sobie na swoim boisku z Bayernem tak jak to było z Milanem , co prawd anie pewny jest występ Rooneya ale myśle że i tak Manchester powinien sobie poradzić.
kurs:1.75
Kursy na chwilę obecną ustalają wykwalifikowani profesjonaliści, którzy wiedzą jak na nas zakładających się, zarobić. Idąc Twoim tokiem myślenia twierdząc, że 1.15 to odpowiedni kurs stawiasz drużynę kanonierów na równi ze spadkowiczami z Primera Division. A ManU po tym co pokazało w meczu z Chelsea to woła o pomstę do nieba. Inna sprawa, że Chelsea i tak zagrała nie najlepiej i w dodatku przez większą część meczu bez Drogby a mimo to strzelili bramkę i wygrali, w dodatku na wyjeździe. Brak Rooney&#39;a okazał się jednak sporym osłabieniem. Jeżeli Bayern wyjdzie na mecz odpowiednio zmobilizowany to o awans drużyny Van Gaala jestem spokojny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ahh... Ci fanatyczni kibice Arsenalu. Wierzą w klub do końca ,patrzą na niego przez pryzmat zamiłowania. A jakie są fakty ? Fakty przedstawiłem w analizie. Arsenal gra bez kluczowych napastników ,Aleksander Song kontuzjowany. A ty piszesz o cudownym typie ,że obie strzelą o kursie 1,63.
Sorry ,ale Stuttgart grał znacznie lepiej od Arsenalu ,a na Camp Nou przegrali ,aż 4:0 ,jutro może być podobnie i nawet się nie zdziwię.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

FC Barcelona - Arsenal Londyn
4:1​
Jutro czekają nas dwa bardzo ciekawe spotkania w ramach Ligi Mistrzów. Kto oglądał przed tygodniowe spotkania ten bez zawahania powie, że ciekawsze widowisko szykuje się na Camp Nou. Faktycznie ciężko się z tym nie zgodzić. Pierwsza połowa do oblężenie bramki bronionej przez Almunie i gdyby nie świetna postawa tego pana do przerwy widzielibyśmy już przynajmniej dwie bramki. W drugiej odsłonie Barca w końcu zdobyła bramkę a dokładniej Ibrahimović, który jeszcze dołożył drugie trafienie. Jutro na wyczyny tego piłkarza nie ma co liczyć ponieważ przed ostatnim ligowym pojedynkiem z Athletic Bilbao. Jest to na pewno spore osłabienie Dumy Katalonii i co gorsze nie jedyne. Za kartki muszą pauzować filary defensywy Carles Puyol i Gerard Pique. Niepewny jest także występ Yaya Toure i Andresa Iniesty. Tak więc Barca jutro nie będzie mogła zagrać w najsilniejszym ustawieniu jednak jak widzieliśmy podczas spotkania z Athletic ma nie najgorszych zmienników. Nawiązując do pobieżnego streszczenia pierwszego pojedynku w LM muszę podać dalszy ciąg. Przy prowadzeniu 2:0 większość spodziewała się dalszych bramek. Mieli oni rację ale tylko połowicznie bo to już strzelał Arsenal. Barcelona prowadząc pozwoliła na grę Kanonierom, którzy ambitnie walczyli mimo niekorzystnego wyniku. Ich starania zostały wynagrodzone w 70 minucie gdy kontaktową bramkę zdobył Theo Walcott. Dalsze ataki gospodarzy poskutkowały rzutem karnym, którego pewnie na bramkę zamienił Fabregas. Jak się zaraz okazało nabawił się przy okazji kontuzji. Jednak mimo bólu wytrwał do końca spotkania na boisku. Lecz w jutrzejszym spotkaniu jego nie zobaczymy. Nie jest to także ostatnie osłabienie ekipy Arsene Wengera. Również w tym spotkaniu kontuzji nabawił się Andriej Arszawin oraz William Gallas i ich także jutro nie zobaczymy. Są to bardzo ważni piłkarze dla drużyny i ich brak jest znaczącym osłabieniem. Na kontuzjach swoich kolegów skorzystają Tomas Rosicki i Theo Walcott, których zobaczymy od pierwszej minuty. Gallasa najprawdopodobniej zastąpi doświadczony Sol Campbell.
Mimo poważnych osłabień obu drużyn możemy spodziewać się jutro bardzo ciekawego widowiska. Drużyna Barcelony nie należy do tych, które będą grać na 0:0 a i Arsenal po pierwszym starciu bardziej pewnie podejdzie do rewanżu i będzie chciał stawić czoło Katalończykom już w pierwszej połowie a nie tylko liczyć na umiejętności swojego bramkarza. Piłkarze z Londynu nie mają nic do stracenia dlatego nie trudno przewidzieć ich taktykę. Dodatkowym motywującym czynnikiem dla nich jest osłabienie linii defensywy Barcy. Z kolei sporym atutem gospodarzy będą z pewnością ich kibice, którzy będą starali się być ich dwunastym zawodnikiem. Dodatkowo piłkarze Dumy Katalonii zdają sobie sprawę, że już w sobotę Gran Derbi, które mogą rozstrzygnąć mistrzostwo. Ewentualna porażka na Santiago Bernabeu oraz jutro może sprawić, że podopieczni Pepa Guardioli pozostaną bez trofeum w tym sezonie. Dlatego nie ma mowy o żadnych kombinacjach. Oczywisty cel na jutro to pokonanie gości i pewny awans.
Jeśli chodzi o typy na to spotkanie to na miejscu faworyta podobnie jak bukmacherzy stawiam Barcelonę. Niestety do dziś kursy na ich zwycięstwo znacząco spadły. A jak nietrudno się domyśleć, na pewno nie będzie to spacerek Barcy tylko bardzo ciężka walka, możliwe że do ostatniej minuty meczu. Oczywiście nie można wykluczyć opcji, że gospodarze ponownie narzucą od początku swoje warunki gry a Arsenalowi nie będzie dopisywać tyle szczęścia co tydzień temu i ostatecznie Barcelona pewnie wygra to spotkanie. Jak będzie to się oczywiście okaże jutro. Jedno jest pewne – żaden kibic nie powinien przegapić takiego spotkania. Niżej prezentuję moje propozycje typów na to spotkanie.
Moje propozycje:
Barcelona (kurs 1.38 betsson)✅
Najwięcej strzałów celnych na bramkę - Barcelona (kurs 1.50 unibet)✅
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa – mniej niż 1.5 (kurs 1.72 unibet)⛔
Barcelona -1 (kurs 2.05 betsson)✅
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Świetnym kursem jest też typ na awans Man.U , za kurs 1.75 spokojnie można to stawiać , myślę że United bez problemu poradzi sobie na swoim boisku z Bayernem tak jak to było z Milanem , co prawd anie pewny jest występ Rooneya ale myśle że i tak Manchester powinien sobie poradzić.
Można uzasadnienie prosić?
Bo twierdzenie, że United sobie bez problemu poradzi z Bayernem, raczej powinien być jakoś uargumentowane porządnie.
Jak z Milanem, tak? ???? od obecnego Milanu to niemal każdy ćwierćfinalista jest mocniejszy.
Aha no i argumenty typu: myślę, że; bo tak; są Niemcami; jak z Milanem itd. można o kant dupy rozbić, więc poprosiłbym coś ciekawego i naprawdę rozsądnego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Można uzasadnienie prosić?
- Bayern nigdy nie przegrał na OT
- Kontuzja Rooneya i jego powrót pod wielkim znakiem zapytania
- Przegrany mecz na wyjeździe 2:1 z Bayernem
- Przegrana Manchesteru z Chelsea 1:2 ,co ich na pewno zdołowało
- Bayern pokonał w lidze Schalke 1:2 na wyjeździe
- Bayern ma lepszych napastników
To aspekty przemawiające za Manchesterem ???? .
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: Barcelona (-1)
Kurs: 2.05
Buk: Bet365

Analiza:
6 kwietnia odbędzie się spotkanie LM, w którym Barcelona podejmować będzie na własnym stadionie Arsenal. Mój typ to zwycięstwo drużyny gospodarzy conajmniej dwoma bramkami.
W pierwszym meczu padł remis 2:2. Barcelona nie musi wygrać tego spotkanie, aby awansować. Myślę jednak, że drużyna gospodarzy bardzo łatwo wygra to spotkanie. Przemawia za tym fakt, że Barcelona gra bardzo ofensywny i przy tym atrakcyjny fotball. A więc na pewno nie nastawi się na bronienie wyniku, a będzie się starała się strzelić przeciwnikowi kilka bramek. W drużynie Arsenalu zabraknie dwóch bardzo ważnych zawodników - filar drużyny Fabregas, jak i Arschawin nabawili się kontuzji w poprzednim meczu tych drużyn. Jest to dwóch zawodników, którzy w tym sezonie prowadzą grę ofensywną Arsenalu. Bardzo duża strata. Kolejnym argumentem przemawiającym za Barceloną jest znakomita forma Leo Messiego. Ten zawodnik w tym sezonie w lidze strzela średnio jedną bramkę na mecz (26bramek w 27meczach), myślę, że i w tym meczu zdobędzie gola. Wg mnie w tym meczu Arsenal będzie się starał atakować całą drużyną i jak najszybciej zdobyć bramkę. Będzie to ułatwienie dla Barcelony, która może wykorzystać ofensywną grę Arsenalu i po kontratakach zdobywać kolejne bramki. Do tego Barcelona gra znakomicie na własnym boisku. Oto kilka ostatnich meczy Barcelony u siebie:

Barcelona vs. Athletic Bilbao 4:1 ✅
Barcelona vs. Osasuna 2:0 ✅
Barcelona vs. VfB Stuttgart 4:0 ✅
Barcelona vs. Valencia 3:0 ✅
Barcelona vs. Malaga 2:1 ⛔
Barcelona vs. Racing Santander 4:0 ✅

Jak widać tylko w jednym spośród 6 meczy Barcelona wygrała z rywalem różnicą tylko jednego gola. W ostatnim meczi ligowym z Athletic Bilbao Barcelona grała rezerwowym składem, co jest kolejnym argumentem za conajmniej dwubramkowym zwycięstwem Barcelony. Zawodnicy wybiegną na mecz wypoczęci i spokojnie go wygrają. Polecam ten typ, kurs jest całkiem ładny, warto zagrać. ✅
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal strzeli
Kurs: 1,57
Buk: Bwin
Analiza: Jutro zaczynają się rewanże Ligi Mistrzów UEFA. We wtorkowym meczu na Camp Nou, Barcelona zmierzy się z Arsenalem. Stawiam, że w tym meczu Arsenal zdoła strzelić bramkę. Typ może wydawać się dziwny, bo Arsenal ma spore problemy w ataku (kontuzje Van Persiego, Fabregasa, Arshavina i Songa). Owszem - jest to duża strata dla Kanonierów, ale nie oznacza ona że nie zdołają strzelić gola na Camp Nou. Szanse na grę od pierwszej minuty dostaną Theo Walcott i Tomas Rosicky. Ten pierwszy będzie szczególnie przydatny - scenariusz meczu jest łatwy do przewidzenia. Barcelona atakuje chcąc udowodnić swoją wyższość, a Arsenal wyprowadza kontrataki. A do kontrataków stworzony został Theo Walcott, który jest najszybszym piłkarzem świata, a na 100 metrów jest w stanie zejść poniżej 10 sekund. To jego wejście w zeszłym tygodniu ożywiło grę, i sprawiło że Arsenal podniósł się ze stanu 0:2. Rosicky to błyskotliwy rozgrywający, potrafi uderzyć z dystansu. W świetnej dyspozycji znajduje się Samir Nasri, Bendtner mimo tego że jest drewniany bramki strzela, i dorzućmy Diaby&#39;ego i Vermaelena którzy będą niebezpieczni przy stałych fragmentach gry. Obrona Barcelony będzie osłabiona brakiem Puyola i Pique, czyli podstawowej pary stoperów. Milito i Marquez to solidni fachowcy, ale nie mieli zbyt wiele okazji by grać w parze. Dlatego myślę, że Arsenal będzie chciał awansować, a do tego NIEZBĘDNA jest bramka na Camp Nou. Transmisja meczu jutro, o 20:45 w nSport.
Pozdrawiam.
 
barca71 0

barca71

Użytkownik
spotkanie : Barcelona-Arsenal
Typ:Leo Messi strzeli bramkę i FC Barcelona wygra
Kurs: 1.87
Bukmacher: Gamebookers

Faworytem do zwycięstwa jest oczywiście Barcelona. Po pierwszym bardzo szczęśliwie zremisowanym dla Arsenalu spotkaniu, Barcelona musi pokazać że był to po prostu wypadek przy pracy.Mecz rozgrywany jest Na Camp Nou, który zawsze budzi w przyjezdnych lęk i niepwność. Dodatkowo w rewanżu na Camp Nou zabraknie wielu podstawowych graczy z Arsenalu: Arshavin, Fabregas, Gallas. W Barcelonie natomiast pauzował będzie środek obrony z pierwszego spotkania, ale w ich miejsce wejdzie bardzo dobrze grający Milito i Marquez/Yaya, pauzować najprawdopodobniej będzie również Zlatan Ibrahimovic. Tak więc straty nie będą tak odczuwalne jak w przypadku Londyńczyków. Z racji że to Barca przy stanie 2-2 wchodzi do 1/2, Arsenal będzie musiał się trochę otworzyć i uważam że Messi nie będzie już tak bardzo kryty jak w pierwszym spotkaniu gdzie miał przyklejonych do siebie 2-3 graczy Arsenalui zdobędzie bramkę. Dodatkowym atutem są wykonywane przez niego rzuty karne i niektóre rzuty wolne, a jak widzieliśmy w pierwszej potyczce tych drużyn, obrona Arsenalu za dobrze sobie nie radziła. No i wiadomo geniusz argentyńczyka, którym sam może rozpocząć akcję i samemu ją rownież wykończyć.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:CSKA Moscow - Inter Mailand
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?
X
Kurs:2,1
Buk:bah
Analiza:
Rewanzowe spotkanie 1/4 finalu Ligi Mistrzow pomiedzy CSKA Moskwa a Interem Mediolan juz jutro. Poczatek spotkania od godziny 18:30. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie skromnym zwyciestwem Interu 1:0 co stawia ich w dobrej sytuacji przed rewanzem. Jednak Rosjanie wciaz maja realne szanse na awans, gdyz juz kilka razy w rozgrywkach LM pokazali ze sa druzyna z charakterem. W poprzedniej rundzie CSKA wyelimowalo z gry hiszpanska zespol Sevilla, zas Inter pokonal w dwumeczu Chelsea Londyn. To własnie Chelsea i Sevilla byli faworytami do awansu jednak stało sie inaczej jak widzimy.
Bardzo trudne spotaknie do typowania bo moze byc roznie ale raczej Inter powinien awansowac, dlatego tez stawim nietypowo bo remis do przerwy.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik

FC Barcelona - Arsenal Londyn
-:-​

Moje propozycje:
Barcelona (kurs 1.38 betsson)
Najwięcej strzałów celnych na bramkę - Barcelona (kurs 1.50 unibet)
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa – mniej niż 1.5 (kurs 1.72 unibet)
Barcelona -1 (kurs 2.05 betsson)

najlepiej zagrac zaklad na strzaly chyba....pewniaczek....
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: CSKA - Inter ✅ ✅ ✅ 0:1 ????
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betgun

Na Arena Khimki zostanie rozegrany rewanżowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy CSKA Moskwa a Interem Mediolan. Inter jedzie do Rosji, aby przypieczętować awans do półfinału, jednak nie będzie to łatwe zadanie. W Rosji panuje nieco inny klimat, niż we Włoszech, temperatury niższe o ok. 20 stopni. Także długa podróż może nieco wpłynąć na piłkarzy. Inter jak wiadomo nigdy nie błyszczał w LM. Jest to drużyna, która świetnie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, na arenie europejskiej jest już nieco gorzej. Szczególnie gra na stadionie przeciwnika nie wychodzi im najlepiej. Tylko 3 zwycięztwa w ostatnich 9 rozegranych meczach na wyjeździe w Lidze Mistrzów.
Do tego dochodzą osłabienia, zwłaszcza brak Snajdera, krórego występ jest niepewny i Eto&#39;o będzie widoczny na boisku. Nie zagrają Javier Zanetti, Wesley Sneijder, Samuel Eto&#39;o, Ferreira Lucio, Maicon, Davide Santon, Joel Obi.
Drużyna Interu musi przede wszystkim bronić wyniku, ich ataki nie będą zmasowane, żeby nie narazić się na kontry. Gracze CSKA powinni ruszyć na bramkę Interu od pierwszej minuty, ale dojście do sytuacji strzeleckich nie będzie łatwe. Ekipa z Mediolanu potrafi się dobrze bronić. Dodatkowo CSKA dopiero wchodzi w sezon i co widać po wynikach w lidze, cieżko mają trafić do bramki rywala, a więc może jeszcze brakować zrozumienia na boisku. Osobiście spodziewam się meczu głównie w środku pola i nie sądzę, aby w tym meczu bramki się sypały jak domki w Czeczeni ????
Myślę, że może się zakończyć nawet 0:0 co z pewnością usatysfakcjonuje drużynę Jose Mourinho.
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: Barca powyżej 3,5 gola
Kurs: 4,25
Buk: Gamebookers

Jutro zaczynają się rewanże Ligi Mistrzów . Na camp nou Barca zmierzy sie z Arsenalem. Mecz jest obfity w kontuzje. W Barcie nie zagrają Ibra , Iniesta , Puyol , Abidal. W Arsenalu Fabregas , Van Persie , Gallas , Arshavin. Cały napad Arsenalu złapali kontuzje. W barcie niezagra Ibra ale za niego zagra prawdopodobnie Bojan który zawsze wchodzi na ostatnie minuty i strzela bramki. W Arsenalu zagra Walcott i Rosicky. W pierwszym meczu Barca ostro cisneła. Do połowy mieli juz ponad 10 sytuacji bramkowych. Linia ofensywna Barcelony jest nadal mocna. Messi , Xabi , Bojan spokojnie mogą strzelic 4 bramki. Wynik bedzie napewno wysoki myśle o 5-2 4-1. Katalonczycy to najlepsza piłkarska drużyna na świecie. Pogrom mógł by byc już w pierwszym meczu. Obrona Barcelony będzie osłabiona brakiem Puyola i Pique, czyli podstawowej pary stoperów. Typuje 4:1 dla Barcy.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ci którzy uważają że jutro Arsenal ma jakiekolwiek szanse z Barcą chyba są niespełna rozumu , jeśli na Emirates Arsenal został zgnieciony( mieli farta że nie skończyło się to z 5:2) to na co dopiero będzie na Camp Nou , każdy wie że Barca u siebie i na wyjeździe to zupełnie inna drużyna przy czym u siebie jest to team którego nikt nie zatrzyma , a już na pewno nie przetrzebiony kontuzjami Arsenal.
Właściwie, tu wychodzi przekonanie kibiców Barcy o swojej &quot;boskości&quot; i &quot;boskości&quot; swego zespołu.
Nie dziwię się, dlaczego nikt przede mną nie skwitował tej wypowiedzi komentarzem. Zostać zgniecionym, a zremisować. To się kupy nie trzyma. 20 minut to nie cały mecz. Każdemu umknęło, co się działo w ostatnich minutach, gdzie naprawdę Barcelona stała 9-10 graczy w defensywie.

Wracając do dyskusji, którą przerwał nam ciąg analiz z typu dnia, to Piotrek_ napisał, to, co chciałem napisać ja. Nie róbcie z Arsenalu chłopców do bicia. Nie róbcie z nich drugiego Xerez czy Tenerife właśnie! Arsenal gra w lidze, w jakiej gra, gra w lidze, w której Barcelona - mając potencjalny ogromny problem z kontuzjami, z fizyczną grą, z wysokim i wyrównanym poziomem zespołów, jakiego nie ma w Hiszpanii - nie poradziłaby sobie, uzyskuje świetne wyniki, walczy o Mistrzostwo Anglii. Jesteście po prostu śmieszni, sądząc, że to był fart że Arsenal nie został zmiażdżony czy myśląc, iż dominacja będzie absolutna, a każda próba odgryzienia się na Camp Nou Kanonierów będzie kwitowana śmiechem Guardioli i kibiców Barcelony.
Niestety, w 18 meczowej nie ma naszego najlepszego zawodnika w tym sezonie, Alexa Songa. Kibice Barcelony nie znają jego wartości, nie wiedzą jaka to jest strata i pewnie napiszą, że mają gorzej, bo tam nie ma Iniesty. Brednia! Song jest najważniejszym ogniwem w zespole Wengera. Song jest naszym najlepszym piłkarzem w tym sezonie. Song nie zawodzi. Song błyszczy właściwie co mecz. Strata nie do opisania. Bez niego będzie ciężko, na szczęście gramy w Premier League i musimy mieć jakieś rezerwy. Pytanie tylko, czy te rezerwy będą w stanie dać zespołowi choć 50% tego, co daje Song. Niestety, odpowiedź brzmi: nie.


A każdy, kto pisze tu o tym, że Manchester bez problemu przejdzie Bayern, niech przeczyta uważnie i zapisze gdzieś sobie te punkty:
1. To Bayern wygrał pierwszy mecz
2. To Bayern ma przewagę (wynika z punktu 1.)
3. Po pierwszym meczu sytuacja diametralnie się zmieniła i w tym momencie to Bayern jest w lepszej sytuacji, gdyż (patrz pkt.1 i 2.).
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona-Arsenal
Typ: Ilość zmian - Dokładnie 6
Kurs: 3.30
Buk: Bwin
Analiza: Barsa kontra Arsenal, tego meczu nie trzeba nikomu przedstawiać, walka o półfinał ligi mistrzów, który oznacza grubą kasę, a gruba kasa oznacza mnóstwo walki i pewność, że obydwie drużyny zrobią wszystko żeby wygrać. Jednak ja nie skupię się na obstawieniu wyniku bo tu może być wszystko. Najprawdopodobniej wygra Barsa za którą przemawia mnóstwo argumentów, wymienionych przez kolegów u góry, jednak Arsenal to nieobliczalna drużyna. Spoko, już przechodzę do rzeczy :razz: Otóż moim zdaniem jutro obydwie drużyny wykorzystają swój limit zmian, czyli każda drużyna po 3. Myślę, że prowadzić będzie Barcelona i wtedy Arsene Wenger będzie próbował zwiększyć siłę ofensywną swojej drużyny i postawi wszystko na jedną kartę wprowadając do gry trzech zawodników, czyli jeszcze przed powiedzmy 70 minutą Kanonierzy wykorzystają swój limit. Barsa, prowadząc wtedy 2-0, postawi przede wszystkim na obronę wyniku, wprowadzając jakiegoś gracza do środka pola, a około 80-90 minuty zmieni jeszcze 2 graczy grając na czas i dając odpocząć swoim filarom (Messi, Pedro). Może też być jakaś kontuzja lub czerwona kartka, która zmusi przeprowadzenie zmiany jak to było w pierwszym pojedynku tych drużyn tydzień temu, gdy z boiska zszedł Arshavin i William Gallas. Kolejnym argumentem jest to, że w ostatnim spotkaniu ligowym obydwie drużyny wykorzystały swój limit zmian, a Barcelona zrobiła to nawet w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach!
Myślę, że mój typ wejdzie i zapraszam innych do typowania ????
 
P 0

papier112

Użytkownik
Spotkanie: Fc Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: 3-0 dokładny wynik meczu
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pomimo tego, że nie zagra Ibra czy Iniesta Barca rozgromi jutro Arsenal. W Arsenalu w obronie grają powolni, słabi obrońcy, a Barca w ataku ma młodych i szybkich zawodników takich jak Bojan czy Pedro. Obaj są w znakomitej formie strzeleckiej - Bojan dwie bramki w lidze w ostatnim meczu. Wydaje mi się, że będzie to jednostronny mecz bo Arsenal bez swoich gwiazd to nie ta sama drużyna bo nie ma kto ich zastąpić. Będzie 3:0
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa - Inter
Typ: Suma Celnych Strzałów na Bramkę /Including Extra Time/ Over 8.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Rewanżowe spotkanie LM. Pierwsze spotkanie to totalne oblężenie bramki drużyny gości przez Inter i groźne kontry przez CSKA. Dało nam to masę sytuacji podbramkowych, a co za tym idzie sporo strzałów. Łącznie oddano ich aż 35 w tym 12 celnych. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji tylko że na odwrót. CSKA nie ma już nic do stracenia. Postawienie wszystkiego na jedną kartę aby przebić się przez obronę Interu i strzelić bramkę, to główne zadanie podopiecznych Leonida Slutskiyego . Inter z takimi żądłami jak Eto, Milito, Pandev, Balotelli nie będzie pozostawał dłużny. Tak więc sytuacji podbramkowych nie powinno zabraknąć i myślę że te 9 celnych powinno się spokojnie uzbierać ;)
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Ahh... Ci fanatyczni kibice Arsenalu. Wierzą w klub do końca ,patrzą na niego przez pryzmat zamiłowania. A jakie są fakty ? Fakty przedstawiłem w analizie. Arsenal gra bez kluczowych napastników ,Aleksander Song kontuzjowany. A ty piszesz o cudownym typie ,że obie strzelą o kursie 1,63.
Sorry ,ale Stuttgart grał znacznie lepiej od Arsenalu ,a na Camp Nou przegrali ,aż 4:0 ,jutro może być podobnie i nawet się nie zdziwię.
Dużo krzyczysz, ale gdyby wszystko bylo takie proste to i Ty i ja bylibyśmy dawno milionerami. Nie twierdze, że Barca nie przejdzie, ale nie zapominajmy, że to PIŁKA NOŻNA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom