>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Hiszpańska 2012/2013

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Estudiantes - Manresa over 159.5 1.73 4/10✅
Estu gra falami, lownie skupiajac sie na grze ofensywnej. Sporo chaotycznych akcji, duzo rzutow, potrafia grac szybko i skutecznie. W obronie maja ogromne problemy i sporo meczow wyglada dosc wesolo. W obu zespolach sa niezli strzelcy. Estudiantes ma Carla Englisha, Gabriela, Grangera i innych. Goscie: DeVires Asselin Hanga i tak ajk w przypadku gospdoarzy kilka graczy nastepnych ze srednimi 7-9.
Przypominam, ze pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem:
Manresa - Estudiantes 98:89
Nie licze na to samo ale 160 to spokojnie powinni przekroczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania, godzina 12:00
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Valencia
Kurs: 3.15 ✅ 88:79
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Szczerze szukam niespodzianki, dziś o 12:00 w koszykówce w Hiszpanii: Valencia - Real Madryt. Valencia to 5 zespół ligi, a Królewscy to obecnie lider. Dlaczego stawiam na gospodarzy, czyli na Valencię? Otóż wydaje mi się że ważną rolę odegra tutaj motywacja, Real Madryt ma taką przewagę nad pozostałymi zespołami, że praktycznie nie straci już pierwszego miejsca, a Valencia spokojnie może wskoczyć jeszcze na 3 miejsce, wyprzedzając Barcelonę, oraz Bilbao, w dogonienie Dumy Katalonii nie wierzę, ale Bilbao jest w zasięgu. Wiadomo, zajęcie 4 miejsca to gra w Play Off z 5 ekipą, którą obstawiam że będzie Bilbao ale wtedy 4 zespół ma przewagę własnego parkietu. Ostatnie 5 meczy Valencii w lidze to 3 zwycięstwa, oraz 2 porażki, jednak porażka na Barcelonie była, że tak powiem wliczona w plan, z kolei 5 ostatnich meczy Realu Madryt w lidze to 4 zwycięstwa, oraz 1 porażka, przegrali u siebie niespodziewanie z Laguna Canarias. Valencia silna u siebie 10 zwycięstw, oraz 3 porażki, chociaż trzeba powiedzieć że Real Madryt na wyjeździe spisuje się znakomicie 13 zwycięstw, oraz 1 porażka. Atut Valencii to na pewno to że w czwartek Real Madryt miał bardzo ważny mecz w Eurolidze u siebie z Anadolu Efes, wysoko wygrany ale Królewscy musieli wygrać by zająć drugie miejsce w grupie. Na dodatek Valencia wygrała dwa ostatnie mecze u siebie z Realem Madryt, i to oba bardzo wysoko. Patrząc na statystyki to faworytem jest Real Madryt, ale nie ma jakieś przepaści między obiema ekipami, po stronie Valencii jest atut własnego parkietu, oraz motywacja dlatego stawiam na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cajasol Sevilla - Malaga 2 2.06 2/10✅
Unicaja radzila sobie w wielu meczach na poziomie Euroligi a nie radzi sobie w rogrywkach krajowych. Play offy oddalaja sie a ostatnie dwie porazki spowodowaly burze w klubie. Czas sie obudzic bo sezon bedzie stracony. Ja rozumiem, ze oni nie zawojowali Euroligi ale w ACB majac taki sklad powinni sobie radzic. Malaga bardzo dobrze wyglada na 1-3 gdzie jest Vidal Urtasun Calloway, Williams, Dragic i Simon. Pod koszem mniej ale gracze niezli Vasquez, Perovic, Lima, Panko i Zoric. Po ostatnich slabych wynikach klub siagnal jeszcze po silnego skrzydlowego Tarence Kinseya, 2 metry dobrze zbudowany gracz do walki pod kosz. Cajesol wszyscy widzieli podczas pojedynkow z Zastalem. Wygladali marnie i tylko rzuty dystansowe trzymaja ich w grze. Na 1-3 akurat Unicaja bardzo silna. Sevilla w lidze 11-18 i PO im nie groza.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykókwa, Hiszpania, godzina 19:00
Spotkanie: Cajasol - Unicaja
Typ: Cajasol (-4 pkt)
Kurs: 3.23
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w Hiszpanii w koszykówce, odbędą się dwa spotkania: Cajasol - Unicaja, oraz Valencia - Lagun Aro, mnie bardziej interesuje spotkanie pierwsze. Dla gospodarzy to mecz praktycznie o nic, raczej nie grozi im spadek, ani Play Offy jednak warto zakończyć sezon jak najwyżej, z kolei Unicaja Malaga walczy o Play Off więc powinni być faworytem, tak samo jak w dwóch ostatnich spotkaniach które w lidze przegrali. Gospodarze to Cajasol, jest to 13 zespół ligi: 11 zwycięstw, oraz 18 porażek, ostatnie 5 meczy tej ekipy to 2 zwycięstwa, oraz 3 porażki. Przegrali na wyjeździe z Gran Canaria 49:66, u siebie z Barceloną 72:91, oraz w Madrycie z Realem 74:84, zwyciężyli natomiast 87:80 u siebie z Joventut, oraz na wyjeździe 77:75 z Lagun Aro. Cajasol, ma na swoim koncie dwa kolejne zwycięstwa w lidze, jeśli wziąść pod uwagę dokonania u siebie na parkicie to wygląda to średnio: 6 zwycięstw, oraz 8 porażek. Goście to z kolei Unicaja, 9 ekipa ligi ma na swoim koncie 14 zwycięstw, oraz 15 porażek, ostatnie 5 konforontacji w lidze tej ekipy to 3 porażki, oraz 2 zwycięstwa. Przegrali: na wyjeździe z Murcią 68:76, na wyjeździe z Laguna Canarias 92:97, oraz u siebie z Zaragozą 68:88, pokonali z kolei u siebie 93:72 Caja Laboral, oraz również u siebie zespół Fuenlabrada 69:64. Unicaja ma na swoim koncie passę dwóch kolejnych porażek. Na wyjeździe zespół ten spisuje się słabiej niż Cajasol u siebie, a wygląda to następująco w wykonaniu Malagi: 4 zwycięstwa, oraz 10 porażek. Ostatnie 5 spotkań między tymi ekipami to 3 zwycięstwa Cajasol, oraz 2 zwycięstwa Unicaji. Jak widzimy wszystko przemawia za gospodarzami, nie wiem skąd taki kurs wysoki na gospodarzy, są w formie, goście pod presją praktycznie muszą wygrać, a wiemy jak to wygląda. Według statystyk wychodzi mi, że Cajasol dziś zwycięży, a Unicaja nie jest aż taka mocna, kurs na pewno kusi polecam pograć za drobne na zwycięstwo gospodarzy, a ja jeszcze bardziej zaryzykuje i proponuje postawienie na zwycięstwo gospodarzy przynajmniej 5 punktami.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kolti, uzasadniasz typ jedynie suchymi statami, to troche bez sensu. Malaga moze i gra ostatnio bardzo slabo jednak potecjal maja o wiele wiekszy no i to ósme miejsce bardzo blisko. Potem gra z Realem ale to sa PO wiec Real moze caly sezon młucić a odpasc w krotkiej serii. Mam nadzieje, ze zepną tyłki w Maladze a wtedy zwyciestwo raczej pewne. Jak pisze Roxanne, matchup zdecydowanie dla Malagi i mam nadzieje, ze zawierucha w klubie zmobilizuje zawodników.
Dlatego Cajasol- Malaga 2
Na jutro mysle, ze ciekawy typ
CB Canarias- Bilbao 2 1, 65 millenium
Bilbao to ekipa zdecydowanie lepsza i bardziej doswiadczona. Walcza, zeby nie skonczyc na miejscach np. 6-7 i nie trafic na Barce czy Caja Laboral. Spokojnie jest szansa na miejsca 4-5 i gre z Pamesą czy np. Saragossą a wtedy półfinał na wyciągnięcie ręki. Jest spora przewaga doswiadczenia po stronie Bilbao, ograni w dobrych klubach gracze, mysle, ze nie pozwolą sobie na porazke.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Barcelona – Estudiantes Typ : 2 + 13 pkt (1,61 bet365)ZWROT

Ja wybrałem mecz na jutro z ligi Hiszpańskiej, chyba nie musze typować dlaczego plusowe handi na gości. Barcelona ma arcyważny 5 mecz w czwartek z Panatą o final four Euroligi. W Lidze PO mają zapewnione, w pierwszej 5 też się pewnie znajdą , bo do końca jeszcze kilka kolejek ,a za nimi drużyny mają stratę 2-3 zwycięstw do nich.
Nie ma tego oficjalnie napisanego ,ale pewnie Navarro nie zagra, a większość kluczowych graczy będzie oszczędzana typu : Huertas, Tomic. Przy tak długiej stawce jak mecz z Grekami trener nie będzie ryzykował ,tym bardziej ,ze w lidze to kolejny mecz, tutaj można jeszcze wszystko nadrobić w ostatnich kolejkach. Barcelona może to wygrać, bo rezerwy też potrafią grać, ale myślę ,że nie jest to dla nich priorytet, poza tym dobitne pokazało to porażka z przed tygodnia w lidze z Gran Cnarią, gdzie zabrakło Navarro i Jasikeviciusa a kluczowi gracze zagrali poniżej 20 min. 13 pkt. to sporo i myślę ,że można spróbować ,gram to tylko ze względu na Eurolige 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Canarias Tenerife - Bilbao 2 1.65 3/10

Zawsze mam mieszane uczucia jak pisze o Bilbao w tym sezonie. Niby dobra druzyna, final Eurocup, solidny sklad a jednak wiecznie mi czegos u nich brakuje. Slaby byl ten final w ich wykonaniu, przecietna forma, malo stabilna gra z tymi lepszymi druzynami, no i brak jaj tej walki na maksa. Nie widac w nich ognia, podobnie zawiedli na pucharze hiszpanii. W lidze spisuja sie dosc dobrze i maja szanse zakonczyc sezon na dobrym, wysokim miejscu.

Teraz maja bilans 17-11, Valencia ma 18-11, Zaragoza, Gran Canaria 17-12. To pokazuje jak wazne spotkanie rozegra Bilbao na Kanarach. Moga spasc nawet na 7 miejsce w regular season i trafic odrazu na Barce, Real czy Caja Laboral. Canaria Teneryfa mecz o nic 13-16, bezpieczne miejsce ani play off ani spadek. Oczywiscie roznica w skladach ogromna na korzysc Bilbao, tylko, ze w tej lidze to sie tak prosto nie przeklada dlatego nie klade nacisku na nazwiska i roznice.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykókwa, Hiszpania, godzina 12:30
Spotkanie: Gran Canaria - Real Madryt
Typ: Real Madryt (-13,5 pkt)
Kurs: 3.43
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na szybko bo zaraz mecz, Gran Canaria - Real Madryt w koszykówce. Gospodarze to 7 ekipa ligi, po 29 kolejkach: 17 zwycięstw, oraz 12 porażek, ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Goście to Real Madryt jest to lider ligi, ekipa ta po 29 kolejkach ma na swoim koncie 25 zwycięstw, oraz 4 porażki, ostatnie 5 meczy Królewskich to 2 zwycięstwa, oraz 3 porażki. Gospodarze, czyli Gran Canaria potrafią zagrać świetnie wygrana w Barcelonie, bądź przegrać wysoko bo 12 punktami z Valencią. Co do gości Real Madryt klasa sama w sobie, w Eurolidze bez problemów pokonali 3:0 Maccabi Tel Awiv widać że są w formie. Gran Canaria u siebie spisuje się następująco: 9 zwycięstw, oraz 5 porażek, Real Madryt z kolei na wyjeździe to zdecydowanie najlepsza ekipa ligi 13 zwycięstw, i tylko 2 porażki. Ostatnie 5 meczy między tymi ekipami to same zwycięstwa Realu Madryt, a ostatnia konfrontacja to zwycięstwo ekipy z Madrytu aż 90:54. W sumie Real może znów odpuścić, ale w to raczej nie wierzę, by taka ekipa przegrała kolejny trzeci mecz w lidze, awans w Eurolidze już mają więc mogą zagrać na luzie, a to może wyjść tylko na plus. Różnica między tymi ekipami na pewno jest spora, inne fundusze, nazwiska, Gran Canaraia ma 3 razy więcej porażek w lidze od Realu Madryt. Według mnie dziś Real zagra swoje i pewnie zwycięży. Handicap troszkę wysoki, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Valladolid – Cajasol typ : Valladolid (1,60 Expekt)✅✅✅

Pojedynek ekip z dołu tabeli teoretycznie jeszcze obydwie ekipe mogą jeszcze spaść z ligi ,ale szanse na to są mizerna, bo trzeba przegrać wszystkie spotkania i do tego ekipa na miejscu spadkowym czyli Laguna Aro musiałby wszystko wygrać, a sądzę że to scenariusz niemożliwy, patrząc na to ile jeszcze ekip walczy o dobre miejsca w PO. Dla mnie spotykają się ekipy niemal na równym poziomie ,typuje tutaj win Gospodarzy a to tylko dlatego ,że grają u Siebie i potrafią tutaj nieźle grać, grając nieraz wyrównane spotkania ze znacznie silniejszymi ekipami. Co do Cajasol to dziwna drużyna, gra niesamowicie nieobliczalnie potrafią takie spotkania wygrywać, wszystko zależy od rzutów z dystansu jak to będzie dobrze funkcjonowało to ekipa wygrywa nawet ze spore wyżej notowanymi.
Z doświadczenia Mecz ten może mieć różne przebiegi , od dużych przewag do strat, mimo wszystko za 2/10 pogram w stronę gospodarzy.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Juventut- Gran Canaria(-2) 2.23 bet365
Gram tu na gości, ponieważ są lepszą ekipą, na wyjazdach już tak nie są skuteczni ale wydaję mi się że jest szansa na wejście tego typu. Gospodarze walczą o play offy, ale żeby o nich myśleć muszą wygrać aż 3 z 4 ostatnich meczy.( Real i Barca czekają) Jest to mało prawdopodobne. Pierwsza piątka prezentuję się dobrze, ale ławka wygląda mizernie. Gran Canaria to jedna z rewelacji sezonu. Przez długą cześć utrzymywała 3 miejsce. Teraz zespół gości jest 7-dmy, ale patrząc na przeciwników jakich ma w ostatnich meczach ma spokojnie szanse nawet na 4-te miejsce. Wszystko zależy od nich i od Valencii. Ekipa jest fajnie zbalansowana. zarówno Toolson, Nelson, jak i Brad mogą przesądzić o losach meczu. Do tego jest Doświadczony Ray i Baez. Na ławce mamy Scheyera, Slokara, Beirana czy Bellasa. Ci zawodnicy rzucają w granicach 5-ciu ptk na mecz. Ławka zdecydowanie na plus dla GRan Canarii. Ostanio nawet pokonali na wyjeździe Barce, oraz pechowo przegrali z Realem u siebie. Real zdobył decydujące punkty w ostatnich sekundach meczu po dobitce. Podsumowując ostatnie mecze wskazują na to iż lepszą formę mają goście.Pierwsze piątki na podobnym poziomie, jednak minimalnie wyżej cenię drużynę gości. Ławka na plus po stronie gości. Ale hala po stronie gospodarzy. Może być różnie mecz 50/50 jednak mój rozum mówi mi że wygra Gran Canaria. Jak będzie zobaczymy już jutro. Powodzenia!
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Podbijam typ Seboafc wygląda obiecująco.
Od Siebie dorzucę dzisiaj
Bilbao – Zaragoza Typ : Zaragoza +7 pkt (1,66 bet365)

Spotkanie drużyn będących obecnie na miejscach zapewnionych PO w sezonie, raczej tylko katastrofa mogła być im odebrać awans do tego etapu rozgrywek.
Typuje w stronę Zaragozy bo moim zdaniem w obecnym czasie lepiej wyglądają jeśli chodzi os Tyl gry i wyniki. Bibao od 31 marca i przez cały kwiecień gra wręcz jak na tą ekipę katastrofalnie, finał Eurocupu był podsumowaniem tej tragicznej gry. W ogóle nie wyglądają jakby byli drużyna , tylko zlepkiem dobrych zawodników, którzy indywidualnie zagrają dobrze to wynik jest jeszcze kwestią otwartą, grają słabiej ,rzuty i gra nie wychodzi to przegrywają, ostatnie wyniki to dobitnie pokazują.
Zaragoza natomiast wręcz przeciwnie, ekipa zgrana i tworzy udany kolektyw bez wyraźnego lider, kadra wygląda nieźle, ale bez jakiś wyróżniających się gwiazd i w tym ich siła.
Walka będzie na całego , by wywalczyć jak najlepszego miejsce przed PO. Bo miejsca 8-6 to odpowiednio zapewne Real, Caja i Barcelona a nikt nie chciałby już w 1 rd trafić na takich rywali.
Resumując : Stawiam na twardy i zacięty meczy, z lekkim wskazaniem na drużynę gości. Wszystko w tym spotkaniu zależy od jakości gry Bilbao , a z tą w tym sezonie i szczególnie ostatnich meczach bywa bardzo kiepsko.

Unicaja – Valencia typ: Valencia (2,15 bet365)

Unicaja ile już zostało w temacie Euroligi napisane o tej drużynie, nieobliczalna i potrafiąca sprawić niemiłe i miłe niespodzianki dla Siebie i fanów. Z tą drużyną jest tak ,że jak typ na nią wydaje się racjonalny do zagrania czyli np.: obecna sytuacja muss wygrania meczu by jeszcze zachować szanse na awans do PO, powinno im zależeć za wszelką cenę i właśnie w takich meczach ta ekipa zawodziła w tym sezonie najbardziej, dzisiaj dostaje rywala , który zajmuje 4 miejsce i na pewno chciałby je zachować przed PO. Drużyna Valenci może i kadrowo wygląda nieco słabiej ,ale za to jest zdecydowanie lepiej zgrana i potrafi to wykorzystywać. Ostatnio wyniki drużyny z Valencii w lidze wyglądają bardzo dobrze. Znając to jakie Malaga potrafi mieć zastoje lub całkiem słabe mecze, myślę że Jak Valencia zagra tak jak w ostatnich spotkaniach ma szanse ograć Malaga na ich terenie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Cajasol-Bilbao(-2.5) 1.82 bet365 ✅✅ 60-81 można było grać większe handi ????

Cóż Cajasol ma pewne utrzymanie. Stawiałem na nich wielokrotnie, mieli lepszy okres gry przez parę kolejek i liczyłem że coś z tego będzie. Przeliczyłem się. Ekipa ta ma paru niezłych koszykarzy ale nic po za tym na Bilbao powinno to być za mało. Bilbao ostatnio gra strasznie nie pewnie ale jeżeli nie chcą grać z Barcą w play offach to muszą wygrywać i utrzymać tę 5 pozycję, z tym że mają szansę wyprzedzić Valencie i mieć przewagę swojego parkietu. Ostatnio baskowie pokonali groźną Zaragozę oraz dostali łomot od Caja Laboral. W sobotę powinno być lepiej, ekipa mniej wymagająca nie grają ca już o nic. Co ciekawe w pierwszym meczu 3 ptk zwyciężył Cajasol ???? Dziś wierzę że wygrają goście. Cajasol po zwycięstwie nad Lagun Aro osiągneło swój cel czyli utrzymanie, po tym przegrali 16 ptk u siebie z Unicają, jak widać spuścili z tonu. Bilbao ma w swoim zespole lepszych zawodników, a ostatnia porażka z Caja Laboralem zmusza ich do zwycięstwa w Sevilli, ponieważ porażka może przybliżyć ich do walki w play offach z Barceloną,a tego nikt w Bilbao nie chce! Probleme może być prawdopodobnie nieobecność Vasilliadisa ale myślę że bez niego też powinni dać radę. Ostatnio dobrze gra za niego Pilepic, więc powinno być dobrze!

Obradoiro-Unicaja 2.1 bet365 ✅✅ 65-69 uff gorąco było ????
bezpośredni rywale o awans z 8 miejsca
Ciężki mecz jednak ja stawiam na Unicaje ponieważ ta drużyna ma większy potencjał. Gospodarze pozytywnie zaskakują w tym sezonie. w ich drużynie nie ma głośnych nazwisk i awans do play off to będzie super osiągnięcie. Kendall Salah Carbacho Hummel to solidni zawodnicy ale nic po za tym a Unicaja? cóż dziwny zespół potrafili zagrać dobry mecz w eurolidze żeby w niedzielę dostać ostre baty w lidze, od zespołu z dołu tabeli. Naprawdę ten sezon jest dla nich już prawie stracony a jeżeli nie awansują do PO to już całkiem. Do zakończenia rozgrywek 3 kolejki, włącznie z tym meczem i jeżeli marzą o PO to muszą wygrać gdyż w ostatniej kolejce mierzą się z Barcą.... A Obradoiro ma zdecydowanie łatwiejszych rywali. Unicaja tak jak pisała Roxanne ma dobrych zawodników na obwodzie. Problemem będzie gra pod koszem gdyż Salah i Kendall są groźni, ale liczę na dobry mecz Panko. Ostanie zwycięstwa na pewno dodają dodatkowej mocy, gdyż oprócz rozbicia Cajasol w Sevilli również pokonali u siebie Valencie . Unicaja sama zgotowała sobie taki los. Porażki z słabymi ekipami spowodowały że ta drużyna która kadrowo wygląda dobrze spokojnie na miejsce 6-8 nie jest pewna gry w play offach i aby myśleć o awansie musi jutro wygrać. Ja mam nadzieje że tak będzie, spodziewam się równego meczu ale ostatecznego zwycięstwa Gości.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Obradoiro-Unicaja 2.1 bet365
Wszystko zostało napisze więc ja tylo dodam, że typ popieram. Obradoiro wygląda na papierze przeciętnie ale to zespół grający solidnie. Mimo to Malaga w normalnej formie powinna ich rozjechac. Wiadomo jednak, ze Unicaja ma swoje klopoty w tym roku i męczą wiele meczow zamiast wygrywac ze slabszymi. Ja i tak mysle, ze oni te play offy rozwalaja skoro potrafili przegrac z Kanarami i zaraz u siebie z Saragossa to zle to widze. Poki jest szanse trzeba wierzyc i walczyc, ten mecz jest kluczowy.
Malaga 1,94 1/10
3,25 na live Obradoiro gram bo Malaga nic nie gra kompletnie a jest -1
Sedziowie w hiszpanii to jest poziom Borskiego.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ACB powoli się kończy jesli chodzi o sezon regularny. Kilka meczów o coś, kilka o pietruszkę. Dwie kolejki do końca więc jeszcze się może trochę pozmieniać.

Ogólnie to zainteresowały mnie cztery mecze lecz Unicaje z Gran Canarią odkładam na bok bo 1,35 na Malage to gruba przesada. Ekipa Repesy gra bardzo słabo, nie wiem co się z nimi dzieje, a Kanary potrafią zaskoczyć.

11.05 o 19:00 Valladolid gra z Xacobeo Blusens. Podoba mi się gra gości, a gospdoarze mecz o nic. Warto więc tutaj w stronę gości bo ciągle mają szanse na play off. Skład przyzwoity, grają solidny basket. Kurs 1,6 3.5/10. :plua:

Następene dwa mecze 12.05 w południe:

Fuenlabrada - Zaragoza 1.5 4/10 ✅
Murcia - CB Canaria 1.6 3.5/10 dogrywka i tam juz 9-3 ⛔

W obu mecz jest to samo, gospodarze już o nic, a rywale grają o stawkę. Zaragoza o dobre miejsce w fazie play off, a Canaria o PO. Może nie mają wielkich szans ale jeszcze przegra Malaga i Blusens to kto wie, wszystko jest możliwe. Druga część sezonu w wykonaniu Canaria to jakaś pozytywna masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Strasznie mnie zawiodła CB Canaria. Prowadzili już w 3kw 69-56 a potem jakaś masakra. Być może będą sobie bardzo pluć w brode przez ten mecz bo przeciez w ostatniej kolejce Malaga jedzie do Barcy a Blusens tez nie ma łatwego meczu z Bilbao wiec gdyby wygrali z Murcia i w ostatniej kolejce z o nic nie grającą Caja Laboral to byliby na 8 miejscu...
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Panowie, co myślicie o dzisiejszym meczu Lagun Aro San Sebastian VS Regal FC Barcelona ? Niby kurs na Barcelonę tylko 1,17 , ale to Barcelona , 3 exequo drużyna wraz z Valencią drużyna obecnego sezonu w Hiszpanii. Przeciwnik natomiast na przedostatnim miejscu w tabeli , który wygrał tylko 8 z 32 meczy , notując 5 porażek w ostatnich 6 meczach. Pytam znawców tej ligi , ponieważ chcę zagrać za większą kaskę , a nie wiem czy akurat gracze Barcelony nie są kontuzjowani czy co w tym momencie , bo akurat ta liga to nie moja mocna strona i stąd zapytanie dla ludzi którzy bardziej interesują się koszem Hiszpańskim ;) Pozdrawiam
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dziś kolejne mecze w ACB a ja pod lupe biorę mecz Bilbao z Barceloną. W spotkaniu nr 1 nastąpiła deklasacja gości z Bilbao, dziś to oni będą gospodarzami. W swoim składzie mają wielu dobrych zawodników, bądź co bądź to finaliści Eurocupu w którym ulegli bardzo mocnemu Lokomotivovi Kubań. Moim zdaniem kursy na ten mecz są przesadzone i jeśli Barcelona ma przegrać jakis mecz w tej serii, to stanie się to dzisiaj.
Bilbao - Barcelona @ 2.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dziś kolejne mecze w ACB a ja pod lupe biorę mecz Bilbao z Barceloną. W spotkaniu nr 1 nastąpiła deklasacja gości z Bilbao, dziś to oni będą gospodarzami. W swoim składzie mają wielu dobrych zawodników, bądź co bądź to finaliści Eurocupu w którym ulegli bardzo mocnemu Lokomotivovi Kubań. Moim zdaniem kursy na ten mecz są przesadzone i jeśli Barcelona ma przegrać jakis mecz w tej serii, to stanie się to dzisiaj.

Bilbao - Barcelona @ 2.85

Bilbao zupełnie nie trafiło z formą na koniec sezonu. Bilans 3-6 od kwietnia. W pierwszym meczu z Barcą nie mieli zupełnie nic do powiedzenia i jeśli dziś Bilbao nie zagra na 120 % swoich możliwości, przy słabszej jednocześnie postawie Katalończyków to seria zakończy się w szybkich dwóch spotkaniach bez historii. Moim zdaniem handi na Barcę to dziś najlepszy bet z 2 kolejki I rundy PO.


Barcelona -6 1,87 ⛔
Pinnacle



edit: mega padaka w wykonaniu barcy w 1 połowie, gdyby to była nożna użyłbym stwierdzenia - kopali się po czole ;)
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Gran Canaria – Barcelona Typ: Gran Canaria +5,5 pkt. (1,76 bet365)
4/10
3 już spotkanie w SF PO ligi hiszpańskiej. Barca prowadzi w rywalizacji 2-0 ,ale nie było łatwo i musieli na pełnych obrotach grać przez całe spotkanie i o zwycięstwo walczyć do końca. Oczywiście i niemal jak zawsze w meczach Barcy wszystko zależało od starego dobrego Navarro, gdzie któremu drugi mecz udało się wygrać, reszta graczy dokłada trochę od Siebie na poziomie 5-8 pkt. i spotkania udaje się wygrywać. Gran Vanaria radzi Sobie w tym sezonie dobrze z Barcą, 2 spotkania w Po wyrównane i walka do końca , wcześniej w sezonie zasadniczym 2 zwycięstwa ,myślę że są wstanie dzisiaj powalczyć i dać znowu wyrównany mecz , a może nawet wygrać bo stać ich na to na pewno. W finale czeka już Real, który szybko i gładko rozprawił się z Zaragozą. Barcelonie na pewno będzie mocno zależało na zamknięciu serii, z drugiej jednak strony Canaria nie ma nic do stracenia i po wcześniejszych wyrównanych meczach może dzisiaj liczyć na swój parkiet dobrą grę i zwycięstwo, za niższą stawkę 1/10
Gran Canaria win (2,55 bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Real-Barcelona 2,75 100=275
Drugi mecz finałowy. Barcelona grała lepiej w pierwszym meczu niż RM, ale przegrali w ostatniej chwili. Barca ma lepszych graczy niż RM.Barcelona jest naprawdę zła na sędziów w pierwszym meczu, więc myślę, dadzą wszystko, aby dziaj wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom