>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Hiszpańska 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Joventut Badalona - Manresa
Badalona(-5.5) 1.70 4/10
✅✅✅ 83:71
Betgun
Kolejny raz pogram na Badalone.Cos mi sie po cichu wydaje że to może być małe objawienie sezonu.Chłopaki naprawde grają dobrze,przede wszystkim defensywa zrobila na mnie wrażenie.W meczu z Malagą słabszy dzień miał Quezada ale jego miejsce automatycznie wskoczył Alber Oliver.Fajnie też punktuje Gaffney po którym nie spodziewałem sie aż tyle.Maldonado tak poukładał ten zespół,że wreszcie jest co oglądać.Jutro zagrają z Manresą która obok Lagun i beniaminka jest najbardziej żałosną aekipą w lidze.Mecz z kanarkami pokazał słabość tej ekipy kiedy po w sumie nawet dobrej pierwszej połowie w drugiej doznali blowoutu.Tam nie ma nazwisk i dobrych graczy,zespół będzie z pewnością walczyło outrzymanie.Po tak dobrym spotkaniu z Malagą gdzie niemal że udało sie wygrać jestem przekonany do tego typu.Zagram z nieco pomnijeszonym handikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Unicaja-Valladolid under 156,5 1,49 Bet365
Dodaje jeszcze większy zapas ale widzę i tak tutaj max 150 punktów.Buki chyba zbyt mocno sugerują się meczem Unicaji z Maccabi,gdzie oba zespoły rzuciły w sumie 165 punktów (ale jak się spotkają to lubią pograć ofensywnie).Z kolei Valladolid jak przyjeżdża do Malagi to zwykle z nastawieniem obronnym,ostatnie 3 spotkania na terenie jutrzejszych gospodarzy to max 144 punkty i nie sądze by tym razem obie ekipy jakoś specjalnie się rozrzucały.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fuenlabrada - Malaga
Malaga(-3.5) 1.75 3/10
✅✅✅ 58:73
Betgun
Mam tylko nadzieje,że w przeciągu tych kilku dni mecz z Prokomem był ostatnim z tych slabych dla Malagi.W czwartek pokazali,że mimo potencjału jak drzemie w tej druzynie jeszcze sporo musi minąć czasu zanim zaczną regularnie grać dobre spotkania.Jest też kwestia formy kilku zawodników,taki Perovic to albo idze z roku na rok w dół albo poprostu nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji.O to spotkanie akurat sie nie martwie bo Fuenlabrada jest zdecydowanie najsłabszym teamem w ACB i to nie tylko biorąc pod uwage sytuacje w tabeli.Nie ma tam zdecydowanego lidera,kogoś kto dałby sygnał tej drużynie do lepszej gry.Pan Porfirio prawdopodobnie po tym spotkaniu może pożegnać sie z zespołem.Malaga mimo niezbyt przekonującej postawy w ostatnich dniach nie powinna mieć dzisiaj najmniejszych problemów z rywalem.Niespodzianką będzie jeśli będą sie meczyć,aczkolwiek praca Repsy zaczyna być dla mnie frustrująca.Facet ma głowe na karku ale pomysł na tą drużyne zaczyna mu sie kończyć.Jestem ciekaw jak to sie potoczy dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Cajasol vs Gran Canaria ⛔⛔⛔ 74-63
Gran Canaria +3,5
1,90

bet365
Mecz czwartej kolejki ACB.
Kursy na ten mecz mnie nieco zaskoczyły.
Cajasol to obecnie ostatnia ekipa w tabeli,trzy mecze i trzy porażki:
77-93 u siebie z Murcia
70-90 z Caja
46-76 z Estudiantes.
Gra wygląda katastrofalnie,mnóstwo strat,fatalna skuteczność,Jednym słowem to żaden z zawodników nie zasługuję na najmniejszą pochwałę.
Goście radzą sobie o nieba lepiej. Obecnie to ekipa środka tabeli,ale stać ją na awans. Bilans to dwie wygrane: z Bilbao i z Manresa oraz przegrana z Caja.
Liderem zespołu jest Nelson Spencer,który regularnie kręci się około 20 oczek w meczu,niekiedy tą granicę przekracza. Jednak gra zespołu nie zależy tylko od niego.Solidnie pomagają mu Brad Newley,Ryan Toolson czy Paulo Prestes.
Nie widzę tutaj argumentów po stronie gospodarzy,no może poza własną halą,ale myślę,że będzie to za mało w dzisiejszym meczu.
Jak zwykle jednak zabezpieczam się minimalnym handicapem.
Co oni zagrali w 2 połowie to przechodzi ludzkie pojęcie. Czwarta kwarta to jakieś jaja. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao - Estudiantes
Bilbao(-3.5) 1.70 4/10
⛔⛔⛔ 86:85
Betgun
Bilbao po wygranej z Lagun Aro wraca na swoje śmieci i znowu będzie mógł pokazać dominacje na swoim parkiecie.Drużyna Katsikarisa zyskuje 40% siły grając we własnej hali.Już od lat męczą sie w meczach wyjazdowych zaś u siebie są zawsze mocni.To właśnie u siebie już w tym sezonie ograli Barcelone.Jutro rywal łatwiejszy więc licze na łatwe zwycięstwo basków.Estudiantes ma bilans 3-0 ale grali jak do tej pory z niezbyt wymagającymi przeciwnikami.Trener Vidorreta ma do dyspozycji prawie taki sam sklad jak w zeszłym sezonie ale doszedł English który w kazdym spotkaniu robi różnice.I to jest główne zadanie Katsikarisa na jutro - zatrzymać kanadyjczyka.W meczu przeciwko Lagun Aro w zasadzie do końca kontrolowali przebieg spotkania ale w IVQ niepotrzebnie doprowadzili do runa gospodarzy i było troche nerwowo.Jutro nie widze innej możliwości jak wygrana.Zespół Bilbao nie zwykl przegrywać spotkań u siebie i jutro też nie powinni mieć wiekszych problemow.Asekuracyjnie zagram pomniejszony handik.
Murcia - Lagun Aro
Lagun(+7.5) 2.10 2/10
✅✅✅ 77:75
Betgun
A tutaj już gram na przełamanie gości.Wielokrotnie grałm już przeciwko nim wyśmiewając całą drużyne.Jednak ostatnio udało mi sie obejrzeć mecz derbowy z Bilbao i jestem w stanie dać kredyt zaufania.Cholernie spodobal mi sie ten młody Neto,facet ma łeb na karku i wie co zrobić z piłką.Co tu dużo mówić,każde oko wychwyci u niego to coś co może sprawić że już za jakiś czas zobaczymy go albo w mocnym teamie z europy albo za oceanem.Jutro naprzeciwko siebie staną wyróżniający sie Lewis i Q Woods.To będzie ich pojedynek i ciekaw jestem co z tego wyniknie.Zespoły o porównywalnych umiejętnościach z lekką przewagą Lagun.Kurs jest zdecydowanie zawyżony,to jest odpowiedni rywal dla gości i najlepszy mecz by sie przełamać.Q po słabszym spotkaniu z Bilbao jutro musi błysnąć.To on jest kreowany na lidera tego zespołu i takie ważne spotkania mają należeć do niego.W Lagun jest jeszcze Ibekwe,fajnie wyglądało jak w zaledwie kilka minut wypedził graczy Bilbao spod kosza robiąc 5potężnych bloków.Jego współpraca z Woodsem i dyspozycja Neto jak i całego zespołu to jutro klucz do wygranej.Stawiam na przełamanie Lagun.
O shit Bilbao gra dzisiaj,sorry panowie wydawało mi sie że jutro.Dobrze że zdążyłem z analizą. ;)
No i mamy niespodzianke...męczarnie przez całe praktycznie spotkanie.Jeszcze na dwie minuty przed końcem udało sie wyjść na +6 ale Estudiantes błyskawicznie to odrobił.Szkoda handi bo 4pkt to nie jest dużo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lagun Aro - Fuenlabrada
Lagun(-3.5) 1.70
⛔⛔⛔
Betgun
Jak nie jutro to kiedy?Nie będe nic więcej pisał bo wystarczy przeczytać to co napisałem powyżej,drugi raz gram na Lagun i tym razem wygrają jestem tego pewny.Nie dość że grają z najsłabszą ekipą w ludze to jeszcze mają atut w postaci własnej hali gdzie ostatnio nastraszyli Bilbao.Nic więcej tutaj nie trzeba pisać,faworyt jest jeden i to zdecydowanie.
Real Madryt - Caja Laboral
Real(-6.5) 1.70
⛔⛔⛔
Betgun
Myśle,że śmiało mozna pobierać taki handik - chyba już wszyscy wiedzą co wczoraj spotkało Nocioniego.Doznał potwornej kontuzji który być może wyklucza go na dłużej,tak czy siak w meczu z Realem nie zagra na 120%.Caja wczorja musiała wygrać to spotkanie,dali z siebie dosłownie wszystko.Ale w niedziele mecz w Madrycie to już spotkanie na innym poziomie,Real wczoraj pokazał że w tym roku liczą sie tylko dwa cele - wygrana w eurolidze i mistrzostwo hiszpani.Wobec tej kontuzji i mojego ogromnego przekonania do drużyny Realu nie pozostaje mi nic innego jak zagrać ten typ.Handik jeszcze pomniejszony dla bezpieczeństwa.Sorry za zbyt krótką analize ale o jednych i drugich już pisalem,wystarczy śledzic ten dział ;)
Brawo Lagun Aro,złótówki juz na was nie postawie ..2:17 aktualnie w pierwszej kwarcie.Dziekuje
No niestety ta kolejka ewiedentnie mi nie wyszła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Blusens - Sevilla
Sevilla(+5.5) 1.92
⛔⛔⛔
Pinnacle
Wybrałem też coś na dzisiaj,kolejny typ z serii tych ciężkich - takie uwielbiam najbardziej.Każdy może powiedzieć dlaczego akurat Sevilla?Dlatego,że chłopaki najgorsze mają za sobą a mecz z kanarkami tylko ich podbudował i nie spodziewam sie dzisiaj blowoutu tak jak to było we wcześniejszych spotkaniach.Ba przewiduje nawet wygraną druzyny Renesesa ale nie będzie łatwo.Xacobeo ma w tym roku silny i oparty na doświadczonych graczach zespół.Udało sie zakontraktować kilku zawodników ogranych w ACB i dzięki temu Fernandez ma już bilans 3-1.Ale dwie wygrane u siebie z Manresą i beniaminkiem nie były to wyrazne wygrane.Wszystko na styku praktycznie,widać też że Sevilla grająca szybką koszykówke nie leży ekipie Fernandeza.W poprzednim sezonie przegrali dwa razy a przecież zespół Sevilli wcale aż tak sie nie zmienił od tamtej pory.Uważam że wygrana z kanarkami powoli im wjechać na właściwe tory i będzie już tylko lepiej bo potencjał ten zespół cały czas posiada.
Katastrofa,Reneses do zwolnienia w trybie natychmiastowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Gran Canaria vs CAI Zaragoza ⛔⛔⛔ 74-56
CAI Zaragoza +5,5
1,76
bet365

Mecz zespołów środka tabeli.Obie ekipy z bilansem 2 wygrane oraz 2 porażki zajmują odpowiednio 12 i 10 miejsce. Można powiedzieć ,że idą równo. Zarówno gospodarze jak i goście po dwóch zwycięstwach zanotowali dwie porażki.
Canaria mnie zawiodła w poprzedniej kolejce ponoszące klęskę z Cajasol.
Tym razem zdecydowałem zagrać przeciwko podopiecznym Pedro Martineza.
Skład jest solidny,ale widać,że ostatnio im się gra nie klei. Zawodzi Nelson nie pomaga mu Toolson. Widać,że w tej ekipie panuję mały kryzys,więc postaram się go wykorzystać.
Goście także dwie porażki w dwóch ostatnich kolejkach,ale nie z byle kim,bo Valencia i Barcelona to topowe drużyny i przegrane z nimi były do przewidzenia.
Bardzo ciekawy skład:Roll,Van Rossom czy Rudez fajnie się prezentują na początku sezonu.
Przeglądając poprzednie mecze zauważyłem,że niemal w każdym meczu to kto inny zdobywał najwięcej oczek dla ekipy. Zatem skład jest równy,a to zawsze jest plusem dla ekipy.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Zastanawiam się nadj jutrzejszym meczem F.C. Barcelona Regal - CB Canarias. Handi na Barce to 21. Kanarki w dwóch ostatnich meczach pokazali klase. Napędzili stracha Realowi i z Blusens walczyli jak równi z równym. Barcelona nikomu nie musi udowadniać swojej mocy i wygrywać z przewagą ponad 20pkt. Co myslicie o handi +21 na kanarki jutro ?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ciężka kolejka jak dla mnie,spodziewalem sie wkoncu wygranej Lagun Aro a ci niestety zawiedli na całej lini.Po cichu liczyłem też na Zaragoze ale kanarki udowodnily że na ich terenie nie można ich lekceważyć.W sumie to nie wiem jak Lagun to przegrało,mieli prawie tyle samo procent z gry,zbiorki i straty tez po równo.Tyle tylko że Q znowu zawiódł a kreowano go na lidera.Barca blowout ale to było do przewidzenia,Bilbao kontroluje przez całe spotkanie wynik i wygrywa jednak kurs nie był warty gry.Nadspodziewane łatwe wygrane Malagi i Badalony,spodziewałem sie większych problemow jednych i drugich a tu prosze blowouty.W Maladze zaskoczył Dragic który zagrał świetny mecz.No i Real - Laboral...tego sie raczej nie spodziewałem choć Madryt na własne życzenie dal sobie doprowadzić do dogrywki.Byłem pewny tych 7pkt jakie zagrałem no ale widać że Caja poczula moc po wygranej z Milano i nawet bez Nocioniego potrafili postawić sie Realowi.Bardzo dobry mecz Lampego i Bjelicy.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Nieźle Lampego wkurzali, ale pokazał klasę, gra równo. O Bjelicy też warto pamiętać...Myślałem że Barca konsekwentnie będzie grać obronę do 65 pkt., CB Canaries zapowiadało się na najgorszą drużynę, spokojnie należało średnio z nimi wygrywać hc min. -12-15 pkt, nawet jeśli grają z nimi luźno, odpuszczają to trzeba umieć rzucać tyle punktów Realowi 86, Barcelonie 75.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla - Valencia
over 150 1.90
✅✅✅
Pinnacle
W jednym i drugim zespole ma ktoś rzucać a Sevilla ma ogromne problemy w defensywie w tym sezonie.Przegrywają mecz za meczem,grają szybko i chaotycznie.Valencia potrafi bardzo dobrze bronić ale w meczach wyjazdowych pozwalają sobie rzucić więcej.Wydaje mi sie że ten mecz nie będzie stał pod znakiem defensywy.Będzie coś w stylu spotkania sprzed tygodnia pomiędzy Estudiantesem i Valencia gdzie padło ponad 160pkt.
Linia jest dobra,spodziewałem sie czego w granicach 155pkt ale akurat tutaj 150 jest grywalne.To wszystko zm ojej strony na ta kolejke która jest ciężka dosyć i nie mam koncepcji na reszte spotkań.
Zdecydowanie under/over to nie moja działka!!!
Udało się ;)
 
F 52

fejser

Użytkownik
Sevilla - Valencia 2(-5,5) 1,9 Expekt✅

Nie daję większych szans Sevilli, która nie może złapać formy. Valencia po minimalnej porażce z Estudiantes będzie chciała podbudować morale. Sevilla na zwycięstwo będzie jeszcze musiała poczekać. Handi na Valencia rośnie, bylo 4,5 a jest 5,5. Jeśli Estudiantes w 2 kolejce zniszczyło Seville 76:46 a w ostatnie kolejce grało jak równy z równym z Valencia to jaki może być wynik ?Jak narazie początek sezonu dla Sewilli jest fatalny i nie moga oni nawiązać z nimi walki. Ich najmniejsza porażka była z Gran Canaria różnica 11pkt !. Moim zdaniem jeśli nie wydarzy się cud, handi do pokrycia ????

edit: końcówka była dramatyczna, myslałem, że handi się już nie pokryje. Valencia w ostatniej kwarcie zlekceważyła rywala i było bardzo niebezpiecznie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka Hiszpania ACB
Spotkanie - Basket Cai Zaragoza - Obradoiro CAB (Blusens Monbus)
Typ - 2
Kurs - 3.49
Buk - Pinnacle
Mecz Hiszpańskiej Ligi Koszykówki ACB spotykają sie drużyna Obradiro znany również pod nazwą Bleses Monbus rewelacja tego sezonu zajmujący obecnie czwarte miejsce. Drużyna ta zanotowała zwyciestwa z takimi drużynami jak: Cajasol,Canarię, Fuelbradę oraz Manresę. w drużynie zdecydowanie wyrożnia sie Levon Kendall zdobywający wiele punktów . Natomiast w zbiórkach świetnie radzi sobie Oriol Junyent zajmujący ze średnią 9 zbiórek piąte miejsce w lidze. Nieźle zbiera rownież Mejri. Nieźle potrafi zapunktować Corbach. Mimo, że to beniaminek widać niezłą gre . Można się przyczepić , że przeciwnicy nie byli najmocniejsi natomiast gdy zagrali z mocną drużyną to przegrali Valencia- Blusens68-64 jednak Saragossa w tym sezonie gra naprawdę słabo zaledwie 2 zwyciestwa chociaż jedno bardzo cenne z Caja Laboral jedna ktora niezbyt dobra w sezonie wyróżnia sie jedynie czasami Van Rossom ostatni mecz to klęska na wyjeździe z Canarią 74-56. Według mnie szansa na ambitnego beniaminka dziś istnieje mimo zdecydowanego faworyzowania Saragossy przez buków.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Caja Laboral Baskonia - F.C. Barcelona Regal 80:69 ⛔
Typ: Barcelona hc-3
Kurs: 1,9
Expekt

Za kilka godzin szykuję się Nam mega hit w ACB. Dziwię się, że jeszcze nikt nic nie napisał o tym meczu ani słowa. Szczeże mówiąc po meczu Caby z Realem myslałem, że Caba złapała świetna formę ale najwidoczniej Real miał swój słabszy dzień. Jak przysłowie głosi&quot; gra się tak jak rywal pozwala&quot;. Wcześniej wygrane z Milano, pogrom Joventutu, minimalna porażka z Żalgirisem wzbudzało szacunek i postrach . Niestety nieoczekiwanie Caba przegrała u siebie bardzo wyraźnie z Efesem w Eurolidze. Handi na Barcelona jest minimalne a to za sprawa świetnych ostatnich wyników Caby i słabego poczatku Barcy + mecz wyjazdowy. Barca powraca do wielkiej gry. W ostatnim meczu z Partizanem w Eurolidze nie potrzebnie w czwartej kwarcie rozluźnili sie i zlekceważyli rywala. Na całe szczęście skończyło się to zwycięstwem.
Moim zdaniem Barcelona wygra zdecydowanie , będzie chciała pokazać kto rządzi w lidze.

edit: niestety nie miałem nosa do tego meczu. Druga kwarta zdecydowała o zwycięstwie Caby, wygrali ja różnica 12 pkt. Hmm... czyli mecz z Efesem był wpadką albo nie leżał im styl gry turków.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Obradoiro CAB vs UCAM Murcia ✅✅✅ 69-73
UCAM Murcia +7
1,77
bet365

Mecz 7 kolejki ACB. Gospodarze ósma lokata w tabeli vs goście trzynasta ekipa rozgrywek.
Zespoły na zbliżonym poziomie.Oczywiście faworytem jest ekipa Moncho Fernadeza ze względu na wyższą lokatę w tabeli oraz własną halę,ale mecz u siebie przecież nie oznacza od razu wygranej. Bilans u siebie wygląda przekonująco,bo wynosi on 3-0 ale te wygrane nie były jakieś wysokie. Ostatnio pokonali Cajasol 82-61,ale wiemy,że wtedy Sevilla była w dużym dołku i z resztą dalej w nim pozostała,wcześniej to tylko 3pkt zwycięstwo nad Laguna Canarias i 5pkt nad Manresą czyli nad dwoma ostatnimi zespołami w lidze.Murcia nie prezentuje się najlepiej,ale popatrzmy na to z kim do tej pory grała: z Realem.Barceloną i Valencią czyli z samą czołówką i dobrze wiemy,że tutaj nie miała zbyt wielkich szans.
Uważam,że teraz przychodzą mecze,w których goście zaczną pokazywać się z lepszej strony na tle teoretycznie słabszych rywali od w/w.
Jednym zdaniem to wątpię w jakąś ogromną wygraną gospodarzy,bo przewagi na papierze aż takiej nie ma,jeżeli ona w ogóle jest,a 7pkt na stracie dla gości to solidna zaliczka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(-4.5) 1.70 Betgun ⛔
Chyba wszystko wraca do normy bo Sevilla mimo porażek gra coraz lepiej.Oglądałem całe spotkanie w Sassari i widac było jak bardzo chcą sie przełamać.Wkońcu widać było wiekszą wymienność co w rezultacie dało +10pkt u czterech graczy.Z kim lepiej sie przełamać jak nie ze slabym beniminkiem który nie potrafił nawet wygrac w w derbach z Gran Canarią.Nie jestem fanem grania spotkań na &#39;&#39;przełamanie&#39;&#39; ale tutuaj nie widze innej możliwości jak zdecydowana dominacja gospodarzy.To tyle,reszte zweryfikuje nam wynik.
Poprostu brakuje mi słów... bez komentarza!!! Czas najwyższy pożegnać Renesesa bo ten człowiek rujnuje klub.Niewiarygodne żeby przegrać u siebie z tak słaba ekipą,kolejnje szansy nie będzie.Życze im spadku,zdecydowanie!!!Od takich spotkan odechciewa mi sie cokolwiek ruszać w ACB,ostatnio jest wysyyyyyyp popieprzonych wyników!!!!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,HISZPANIA: ACB
Spotkanie: Lagun Aro - Unicaja
Typ: over 156,5
Kurs: 2.78
Bukmacher: Bet365
11.11.2012 18:00

Analiza:
Czy obu ekipom uda się rzucić aż tyle punktów?Myślę że jest to możliwe w tym spotkaniu.W końcu gospodarzom po pięciu porażkom z rzędu udało się wygrać spotkanie po dogrywce ale zawsze.Dziś z pewnością Lagun Aro znowu będzie chciało wygrać we własnej hali i to wysoko.Zagrać dla punktów i dla publiczności.Włączyć się w grę o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Unicaja ostatnie spotkanie nie zaliczy do udanych.Przegrali na wyjeździe dość wysoko.Dziś także będą grali lepiej i włączą się w grę o punkty.mam nadzieję ze będzie to otwarte spotkanie i obie ekipy nie będą pamiętać zbyt mocno o obronie.dadzą sobie wrzucać jak najwięcej o losie zwycięscy zadecyduje skuteczność rzutów.Między tymi zespołami w ich ogólnym rozrachunku padały wyniki wysokie więc mam nadzieję że w tym spotkaniu tez tak będzie i chłopacy rzucą ponad 160 punktów razem.Myślę że stać ich na to.gospodarze za wszelką cenę będą dążyć do wygranej a goście tak łatwo skóry nie będą sprzedawać i będą się odgryzać kosz za kosz.Kurs jest ciekawy na ten wynik powyżej 156,5 punkta i myślę że jest warty zaryzykowania i postawienia na niego minimalnej kwoty.
 
M 1

marastb

Użytkownik
Ja dzisiaj bombarduję na Valencię w meczu z Cają. Ostatnie wyniki Basków oprócz meczu z Barceloną pokazują tą drużynę w bardzo słabym położeniu. Porażka z Cedevitą czy z Efesem dają dowód, że w tej drużynie coś nie gra. Valencia natomiast bombarduje wszystkich i jest liderem więc myślę, że nie pozwoli polec na własnym parkiecie. Ja wiem, że mecze H2H są po stronie Caja Laboral ale jeśli mamy brać pod uwagę aktualną formę to Valencia powinna dzisiaj pokazać swoją moc. I według mnie to zrobi chociaż dziwią mnie spadające kursy na wszystkich bukach na Basków. Do odważnych świat należy!
Jeśli Valencia przegrywa wygrany mecz prowadząc do przerwy 13 punktami i grając u siebie to ja nie wiem o co chodzi? ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Real(-9.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 84:97
Barca zblowoutowała Manrese tydzień temu i sądze że tutaj będzie podobnie.Manresa zgodnie z moim przewidywaniami jest na samym dole tabeli.Jeśli nie będzie żadnych wzmocnien to klub pożegna sie z ACB.Jedyną rozpoznawalną twarzą w klubie jest Asselin,reszta to to średniaki co aż dziwne w tak silnej lidze.Ja nieco obniżyłem handi ale powinno być +15 a nawet więcej.Przewaga między jednymi a drugimi jest gigantyczna.
Barca(-9.5) 1.75 Betgun ⛔ o_OOOOOOOOOO
Tutaj to samo i ten sam handik tylko troche kurs inny.Handicap jest nieco nizszy na Barce z tego względu że fuenlabrada od kilku lat niezbyt leży katalończykom.Ja bym sie jednak w tej sytuacji nie sugerowal tym bo akurat Fuenlabrada jest po przebudowie i to już jest zupelnie inny zespół niż jeszcze rok temu.Barcelona żaś gra ostatnio kosmiczny basket i są w stanie blowoutować wszystkich jak idzie.Nie sądze by jutro było inaczej,+13 na korzyść Barcy.
Bilbao(-5.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 80:62
Ponownie delikatnie obniżam handi może dlatego że jednak Bilbao lubie mecze na styku a Badalona tylko czeka na takie okazje.Mam obawy ale z drugiej strony widze że powoli sytuacji u Katsikarisa zaczyna sie klarować.Przegrana tydzień temu w Madrycie była wkalkulowana.Jakże inaczej ten mecz bedzie zapewne wygladać już na parkiecie basków.Jak wiadomo to drużyna własnych śmieci,u siebie mogą pokonać każdego w ACB.Badalona trzyma sie cały czas środka i tak tez ich gra wygląda.Postraszyli Malage ale od tamego czasu nic pozytywnego nie pokazali i nie sądze by byli w stanie nastraszyć basków w ich hali.
Ide troche ryzykownie bo trzy typy na faworytów a wiadomo jak to bywa ;D Miejmy nadzieje że sie wstrzele na nowo w ACB.
Jeszcze jedna opcja chodzi mi po głowie,myśle nad dublem Valencia+Malaga.Beniaminek wygral przed tygodniem z bądącą w kryzysie Sevillą ale nie widze ich w starciu z dobrze broniącą drużyna Valencii która za wszelką cene bedzie chciała zmazać plame z przegranego na własne życzenie spotkania z Cają.
Malaga wygra swój mecz,to jest czas kiedy mozna na nich grać a udowodnili to meczem z Maccabi.Estudiantes po świetnym początku teraz przeżywa kryzys i raczej z Malaga są bez szans na ich parkiecie.
Valencia✅+Malaga⛔ 1.83 WilliamHill ⛔
Było do przewidzenia że ktoś uwali,jednak takiego wyczynu barcy chyba nikt sie nie spodziewał!!!Jednak Fuenlabrada czy w mocnym czy w słabym skladzie ewidentnie im nie leży.
Malaga.... nie mam sił na granie,naprawde takie mecze wyniszczają psyche.Człowiek nie wie już co ruszyć a czego nie ruszać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom