>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Hiszpańska 2012/2013

Status
Zamknięty.
F 52

fejser

Użytkownik
Fuenlabrada - Barcelona 76:79 ⛔
Barca (-14,5) 2,15 Pinnacle
Po nieudanym początku sezonu Barca gra z meczu na mecz coraz lepiej. Takie mecze jak dzisiaj poprostu musza wygrywać. Tak jak napisał wilq różnica między drużynami jest ogromna. Myślę, że Barca będzie chciała szybko odkoczyć na min. 15pkt i później kontrolować przebieg gry. Liczę na wysokie handi ale zagram tylko na 14,5. Wyniki z ostatnich 5 kolejek:
Gran Canaria - Fuenlabrada 73-52 -21pkt
Fuenlabrada - Joventut 80-82 -2
Lagun Aro - Fuenlabrada 75-86 +11
Fuenlabrada - Unicaja 58-73 -15
Real Madrid - Fuenlabrada 100-79 -21
Barcelona - Manresa 89-47 +42
Caja Laboral - Barcelona 80-69 -11
Barcelona - Laguna Canarias 100-75 +25
Zaragoza - Barcelona 50-65 +15
Barcelona - Murcia 87-68 +19
edit: jak nie trzeba to gromią rywali a jak trzeba to grają byle wygrać????

Manresa - Real Madrid 84:97 ⛔
Real (-16) 2,58 Bet365
Szykuje Nam się mecz do jednego kosza. Manresa nie ma szans w starciu z gigantem. W poprzedni kolejce Barca wyśrubowała handi -42, dziś będzie podobnie. Real powinien bez problemów pokonać Manrese z przewaga min. 20pkt.
Jeśli Manresa przegrała swoje ostanie mecze :
Barcelona - Manresa 89-47 -42pkt
Manresa - Lagun Aro 88-89(74-74) -1 to był dla nich godny przeciwnik ????
Unicaja - Manresa 88-70 -18
Joventut - Manresa 83-71 -12
Manresa - Gran Canaria 64-80 -16
Jeśli Manresa ze średniakami ACB pzegrywa na poziomie -10 -15pkt to z Realem liczę na tęgie lanie a moje handi powinno spokojnie sie pokryć.
------------------------------------------------------------------------
edit: wymęczona wygrana tylko na +13 w ostatniej kwarcie(16:25)
ehh... widać zmęczenie obu ekip po eurolidze , caja tez sensacyjnie swój mecz przegrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
CB Canarias-Lagun Aro 2.9 (Bet-at-home) - - - - - no nie litości,tak bez walki? trzeba pożegnać kogoś w tej ekipie....
obi ekipy z bilansem 1-7.Gospodarze zwycięstwo z Cajasol na wyjeździe,a Goście pokonali po dogrywce ostatnią w tabeli Manrese.Co do składów to uważam że goście mają więcej zawodników którzy mogą przechylić zwycięstwo na ich stronę . Najlepszym strzelcem CB Canarias jest amerykanin Rost Levi (11.9 ptk na mecz), u gości liderem jest młody brazylijczyk Neto (12.3 ptk).Do tego nie dawno dołączył do drużyny Lagun Aro Amerykanin Taylor, który miał jakieś niewielkie epizody w NBA. Gospodarze zanotowali ostatnio dwa dobre mecze, przegrali minimalnie z Valencio u siebie i pokonali Cajasol.Goście zawodzą na całej linii ale uważam że z rywalem o podobnych ( a według mnie słabszych) umiejętnościach wygrają ten mecz, do tego goście mają jednak lepszy skład i lepszą ławkę.Kurs na pewno ładny,warto spróbować.
ZAragoza- FIATC Joventud 1 1.4 (bet-at-home) + 77;57 no Zaragoza może namieszać
Gospodarze na fali,roznieśli Cajasol a także Estudiantes na wyjeździe.Dobrze prezentuję się cały zespól,oglądałem mecz z Cajasol i naprawdę wszystko dobrze funkcjonowało.ZAragoza ma dobrze poukładaną ekipę i wyrównaną.Goście też nie najgorzej ale ostatnio porażka u siebie po dogrywce z Valladolid i porażka 28 ptk z Bilbao na wyjeździe.Zdaję mi się że gospodarze podtrzymają dobrą pasję i wygrają kolejny mecz,4 z rzędu.Przewaga własnej hali+forma+szerszy skład,skłaniają mnie do wytypowania gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao(-4) 1.94 Pinnacle ⛔ FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 73:76
O różnicach w klasach obu ekip pisac nie musze.Postaram sie skorzystać z fenomenalnej dyspozycji baskow w ostatnim czasie.Celowo dali taki handik,wynika to z tego o czym pisalem ostatnio - fuenlabrada to bardzo niewygodny rywal dla każdego.Jednak nie są regularni i po dosyć dobrym spotkaniu w ktorym nie ukrywajmy barca nie grała na 100% dzisiaj mogą zagrać totalny piach.Wygrali tylko jeden mecz z będącą w kryzysie ekipą Lagun Aro,u siebie mają bilans 0-4.Mimo tego że nie jestem zwolennikiem grania basków w meczach wyjazdowych to taką forme trzeba wykorzystać.Fenomenalne spotkanie zagrali tydzień temu z Badalona nokautując rywala już do przerwy.W eurocup wygrali pewnie z Lukoilem który jest zdecydowanie mocniejszy od dzisiejszego rywala.Obawialem sie tego spotkania a oni wygrali łatwo i z polotem potwierdzając tylko że z wyjazdami nie mają już problemów.
Lagun Aro(+5.5) 1.85 WilliamHill ⛔
Tutaj podobnie jak kolega wyżej.Jedni i drudzy szukają drugiej wygranej i są to mniej więcej ekipy na tym samym poziomie w tym momencie.Lagun wzmocnił ostatnio Jermaine Taylor który ma już za soba debiut w ACB.Cały czas zawodzi Woods i nie wiem ile jeszcze uda mu sie pograć w tej drużynie bo wkońcu włodarze nie wytrzymają i Q poleci.Warto spróbować na Lagun jednak ja sie zabezpiecze handikiem.Trudno tutaj cokolwiek wytypować,Lagun swoje szanse mial i ich nie wykorzystał więc w sumie powinienem sobie darować granie ich kolejny raz jednak przeczucie podpowiada mi co innego.
Moja cierpliwość sie skończyła,robie sobie przerwe na czas nieokreślony od tej ligi bo już sie pogubiłem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Gran Canaria - Valencia 2 1.8(STS)✅✅✅✅
Gospodarze to rewelacja ACB.Jednak ich zwycięstwa są często szczęśliwe.U siebie przegrali z Caja Laboral,niespodziewanie pokonali Bilbao ale to w pierwszym meczu.Valencia oprócz wpadki z Caja Laboral przegrała również z Asefą , oba mecze przegrała minimalnie.Patrząc na składy to lepszym składem dysponuje Valencia ale na parkecie Gran Canari gra się bardzo trudno.Forma gości dobra mimo przegranej z Wuerzburgiem , uważam że Valencia odpusciła troszke ten mecz gdyż chcą wygrać w sobote.Dużym wzmocnieniem Valenci jest dołączenie Quinna i powrót po kontuzji Kelatiego.W ostatnim meczu Kelati rzucił 15 ptk i to nie byle z kim bo z Barceloną, a Valencia wygrała 81-78.W sobote spodziewam się zaciętego meczu jednak spodziewam się zwycięstwa Valenci.

Również zdaje mi się że Estudiantes powinni wygrać i to pewnie.Jeżeli handi będzie w okolicach 5-7 ptk to można zagrać✅✅✅
English 39 ptk , niezły mecz ale Asefa miażdzy a English naprawdę super strzelec! 89-66✅✅✅✅


Ciekawy jestem występu CB Canari, myślę że mogą napsuć krwi gospodarzom
No i Caja raczej wygra z Lagunem.Lagun chyba dostanie koleją lekcję kosza.... do -10 na Caje może zagram,Euroliga dla nich już się skończyła.kurs można dostać do 1.4 więc teraz to nawet nawet,w sobote pewnie już z 1.2 będzie.

Lagun-Caja Laboral 2 1.45 (mecz bez dogrywki)(Marathonbet)✅✅
Caja (-5.5) 1.97⛔⛔
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gran Canaria - Valencia
Valencia 1.93 Marathonbet
✅✅✅ 65:79
Brać póki gorące,Valencia po fantastycznym spotkaniu pokonała w poprzedniej kolejce Barcelona.Do składu wrócił Kelati i odrazu zrobil to co do niego należy.Świetne zawody rozgrywa ostatnio Boja Dubljevic który przeciwko katalończykom rzucił 19pkt.Velencia ma wkońcu zdrowy i pełny skład.Na papierze to trzecia/czwarta ekipa ligi i teraz praktycznie powinni odnosić same zwycięstwa.Zaczeli świetnie bo od wygranej z Barcą,dzisiaj przegrali z Wurzburgiem ale tak jak Samin zauważył ten mecz mogli przegrać i to zrobili.Napewno wygrana z Barcelona wprowadziła w szeregi jakieś rozluznienie bo gdyby to był mecz o coś to pewnie zakończyłby sie blowoutem.Canaria mimo niezbyt wysokieego budżetu narazie prezentuje sie śweitnie.Jednak ciężko bedzie im wygrywać z czołówką a do tych z pewnością należy Valencia.Ciężki mecz na trudnym parkiecie bo z kanarkami zawsze gra sie ciężko jednak taki kurs piechotą nie chodzi ;D
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Gran Canaria 2014 - Valencia Basket
Typ: 1 [hc 3,5:0]
Gran Canaria w tym sezonie prezentuje się znakomicie, czym zaskakuje znawców hiszpańskiego basketu. W tej chwili ten zespół jest w ścisłej czołówce ligi z bilansem 7 zwycięstw i 2 porażek. Valencia jest o jedno miejsce wyżej, ale z takim samym bilansem 7w - 2l. Na początku sezonu wszyscy ustawiali zespół gospodarzy jako jedną z ekip, która będzie walczyćw dolnych rejonach tabeli. Dodatkowo doszły kontuzje Slokara i Baeza, ale zespół zaskakuje. A co ważne we własnej hali jest jeszcze mocniejszy, a gościom gra się tutaj bardzo ciężko. Jednak kontuzjowani Slokar i Baez wrócili już do gry, a Baez zagrał bardzo dobry mecz z Obradoiro CAB (16pkt.) w ostatniej kolejce. Takze Spencer Nelson (PF) jest w znakomitej formie, uważany jest jako jeden z lepszych graczy w lidze na swojej pozycji. Ponadto Toolson (14,3pkt./mecz), Newley (12,3pkt.mecz), Scheyer czy Beirán tworzą zgraną ekipę. Valencia ostatnio ograła Barcę u siebie i wszyscy się zachwycali grą tego zespołu. W środku tygodnia jednak przegrali z Baskets Würzburg w Eurocup. I co najważniejsze goście zagrają bez 2 centrów Faverani i Lyschuka, czyli tak naprawdę na to spotkanie nie mają nikogo wysokiego, aby walczyć z Nelsonem. Są oczywiście znakomici Kelati, Keselj, Doellman, Ribas, Dubljevic, ale pod koszem goście będą mieć dziurę i to wielką czarną dziurę. Tak więc bardzo ciężki teren do gry dla gości, kontuzje 2 ważnych graczy no i zmęczenie i podróżą i meczem w środku tygodnia skłaniają mnie ku grze na gospodarzy.

Jak ktoś chce to polecam też czystą 1
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Badalona(-6.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 92:81
Badalona po serii trzech porażek dzisiaj zagra u siebie z baniaminkiem który po dwóch nieoczekiwanych zwycięstwach wydostał się ze strefy spadkowej.Jednak ja trzymam sie zasady że dobry zespół nie przegrywa cztery razy z rzędu,to już by było za dużo.Mobilizacja w zespole Maldonado jest ogromna,Badalona to wciąż jednak zdecydowanie silniejsza ekipa od Canarii i nie mogą sobie dzisiaj pozwolić na dekoncentracje.Do zespołu wraca po kontuzji Tomas Pere i teraz w pełnym składzie Badalona zrobi wszystko by odzyskać zaufanie fanów.+15 dla Badalony
Sevilla(+20.5) 1.82 Pinnacle ✅✅✅ 78:64
Nie sądze by Barca który zmiażdżyła Besiktas mimo braków w składzie jest tutaj w stanie wygrać różnicą ponad 20pkt.Pascual zna wartość swojej drużyny i nie będzie tutaj szalał.Napewno da odpocząć kilku graczom i pogra więcej ławką bo na cholere ma ich nadmiernie eksploatować w takim meczu.Sevilla zaczyna grać coraz lepiej i to bardziej im zależy na tym by pokazać sie z dobrej strony i przegrać jak najmniejszą różnicą bo wtedy i morale będzą większe po meczu.Zdecydowane najlepszy bet z tej kolejki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Unicaja-Murcia
Murcia +14 ⛔
1,52 marathon

Unicaja ostatnio gra słabo,a Murcia w kilku ostatnich spotkaniach nie prezentowała się tak źle.Widziałem ostatnio Malagę w meczu z Asseco i Bilbao i grali straszliwie słabo.Sprawiali wrażenie jakby nie znali żadnych zagrywek i popełniali mnóstwo błędów w ataku jak i obronie.Myślę,że nawet jeśli odskoczą gościom na większy dystans to w ostatniej kwarcie Murcia odrobi stratę,bo Malaga nie ma najlepszej ławki,a w głowie mają też to że grają Euroligę i trochę mogą się oszczędzać. Mam nadzieję,że Malaga zagra znowu w takim stylu do jakiego ostatnio przyzwyczajają a wtedy Murcia nawet będzie mogła powalczyć o zwycięstwo.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Manresa-Zaragoza 2 1.78 (marothonbet)75-82✅✅✅✅✅✅✅
Zaragoza (-2.5) 1.97✅✅✅✅✅✅✅✅✅
O gościach już pisałem,bardzo solidny team, wyrównany team, ostatnio przegrali z REalem 79-94 w Madrycie,co wstydu im nie przynosi.Po za tym grali już z ścisłą czołówką.Gospodarze bilans 1-7,skład o wiele gorszy od Zaragozy.Nie ma co się rozpisywać Zaragoza w bardzo dobre formie rzucili swoje z Realem to i z Manreso powinni, handi do pokrycia !
Juventut-Barcelona 2 1.4(marothonbet) 63-78✅✅✅✅✅
Barca (-6.5) 1.97✅✅✅✅✅✅✅
Barca nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki, ostatnio rozjechali Beskitas bez Navarro i Mickaela i pokonali Cajasol 78-64.W tym meczu również sporo było roszad i Navarro zagrał tylko 18 min.Gospodarze dostali ostatnio ladnie od Zaragozy 20 ptk a tydzien temu pokonali u siebie CB Canarie.Do 3-ciej kwarty prowadzili 25 ptk ale 3 kwarte przegrali 6-25 i doprowadzili do nerwowej końcówki.Często tej drużynie przytrafiają się przestoje i uważam że Barca to wykorzysta i ogra spokojnie Gospodarzy.Sam Fisher im nie wystarczy.
PO za tym:
Real(-6.5) 1.97 74-87✅✅✅✅✅✅✅
Estudiantes gra bardzo dobrze w tym sezonie ale wątpie żeby mogli przeciwstawić się Realowi.Wystraczy przypilnować Englisha i będzie pozamiatane.Lubie Estudiantes ale nie daję im najmiejszych szans w tym meczu.
Fajnie wygląda kurs na Valencie ale mam złe przeczucie nie wiem czemu noby grają dobrze ostatnio ale może przyszła kolej na porażkę?chociaż powinni ogarnąć Valladolid.
Również myślę że Lagun ma szanse ale kategorycznie nie gram ich narazie,dobry mecz z Cają a Gran Canaria jest za wysoko w tabeli.
Fajnie wygląda (Unicaja -12.5) 1.97 ale z nimi to też nie wiadomo, goście po ostatniej sromotnej klęsce z Estudiantes będą chcieli coś udowodnić.

no i ładnie weszła acb mi dziś ???? Venezia jak wygra to znów pokaźna sumka zawita do mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(+14) 1.86 Pinnacle ✅✅✅ 76:79
Sevilla zakończyła swoją przygode z pucharem europy i teraz moga już sie w 100% skoncentrować na lidze.A jest sie na czym koncentrować,bilans 1-9 i ostatnie miejsce w tabeli sprawia że teraz praktycznie każdy kolejny mecz będą grali jak o życie dlatego jest szansa na wyłapywanie handicapów na seville.Drużyna Renesesa gra z meczu na mecz coraz to lepiej,nie spodziewałem sie porażki z Sassari ale widac że taki ultraofenswny styl zupełnie im nie leży i zostali zabiegani przez włochów.Dwa ostatnie mecze to przegrane po walce kolejno z Realem i z Barcą.Cały czas czegoś jeszcze brakuje ale wierze że wkońcu wystrzelą.Do zespołu dołaczył Latavious Williams który był objewieniem ACB w poprzednim sezonie.Jutro zmierzą sie z Bilbao które imponuje,zdecydownie są największym kandydatem by powalczyć z największa dwójką.Bilbao ostatnio notuje trzy mecz z rzędu w ACB gdzie zawsze pokrywali handi,czy to nie za dużo?Uważam że jutro przyjdzie ten dzień kiedy troche sie pomęczą,cały czas z kontuzją zmaga sie Vasiliadis a to niezwyle ważny element ukladanki Katsikarisa w tym sezonie.Sevilla postawi twarde warunki w tym spotkaniu i spróbuje wykorzystać uśpienie basków które z pewnością przyjdzie.Idą jak burza w ACB,teraz zdecydowanie awansowali do dalszej fazy w eurocupie po ciężkim meczu z Buducnostem więc napewno jakieś rozluznienie wkońcu przyjdzie.Czy akurat jutro?Zobaczymy,tak jak pisałem Sevilla teraz walcze o każde punkty i musze szukać wygranej w każdym spotkaniu.+7 Bilbao
Jest i wygrana!!!Liczyłem na walke ale zwycięstwa Sevilli sie nie spodziewałem ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka ACB 12:30, 9.12.2012
Valladolid - Valencia
typ: -4,5 pkt Valencia
1,81
pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu jedenastej kolejki hiszpanskiej ACB, Valladolid na wlasnym parkiecie podejmie Valencie. Niezaprzeczalnym faworytem spotkania, przynajmniej wedlug mnie, wydaja sie byc koszykarze Valencii. Druzyna ta wicelider tabeli, ktory moze pochwalic sie bilansem 8-2. Valencia wydaje sie byc w bardzo dobrej dyspozycji, koszykarze tego klubu zapewnili juz sobie awans do dalszej rundy Eurocupu, w lidze wygrali trzy ostatnie spotkania. Koszykarze Valladolid natomiast w ostatnim czasie nieco spuscili z tonu. To przeciez druzyna ktora potrafila w tym sezonie pokonac Barcelone i to na jej parkiecie. Ostatnio jednak to juz zupelnie inna druzyna, przegrywajaca z takimi ekipami jak Murcia czy Fuenlabrada. W tym momencie druzyna legitymuje sie bilansem 5-5. Biorac wiec pod uwage forme widac, ze to Valencia powinna wygrac to spotkanie. Rowniez na papierze, porownujac obydwa zespoly kadrowo, Valencia wydaje sie byc ekipa duzo lepsza. Nie pozostaje mi wiec nic innego, jak postawic na przyjezdnych.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Real Madryt(-3.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 74:87
Na szybko,derby przed nami i napewno będzie ciekawie.Zawsze pojedynki tych ekip budzily szczególne zainteresowanie w ACB,często mecze byly na styk i kończyly sie niespodziewanymi wynikami.Jednak w tym roku Real to zupełnie inny team,mocniejszy i głębszy przez co ich siła jest miażdżąca.Jednak coraz bardziej zaczyna sie potwierdzać to że trener Laso nie ogarnie tego teamu w kluczowych momentach na koniec sezonu czyli euroliga i ewentualny finał ACB.Spieprzył wynik w meczu z Cantu kiedy przez nieudolną rotacje Real przegrał trzeci mecz.Dzisiaj ma szanse na poprawe i wierze że Real pokaże dzisiaj ile naprawde jest wart.Estudiantes co roku budowany jest z głową i w tym ponownie zaskakują co zwiastuje nam ciekawy i szybki pojedynek.Sporo interesujących matchupów i pytanie numer jeden dla kibiców estudiantesu czy Carl English dzisiaj nie nawali ;D Do tej pory gra świetnie,zdobył już chyba dwa razy MVP kolejki w bieżących rogrywkach i ciekaw jestem czy ogarnie temat dzisiaj bo często grając z taką drużyną nogi sie uginają.A więc szybko,dużo punktów i końcowy rezultat na korzyść Rudego.+8 Real
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(-5.5) 1.80 Marathonbet ✅✅✅ 73:57
Konsekwntnie gram na Seville,dwa ostatnie spotkania zakończyły sie bardzo dobrze dla mnie.Teraz wracają na własny parkiet i kolejny jakże ważny mecz przed nimi.W fantastycznym stylu awansowali do top16 eurocupu i wszystko zaczyna sie dla nich jakby od nowa.Co prawda cały czas muszą walczyć o wydostanie sie ze strefy spadkowej w lidze ale nastroje w tym momencie są już zupełnie inne.W niedziele mecz z Lagun Aro notującym najgorszy start w historii klubu.Nietrafione transfery to główny powód fatalnej gry tej ekipy.Nie wiem na cholere włodarze trzymają jeszcze Woodsa w drużynie,ja bym typa wywalił i jeszcze mu nie zapłacił za takie olewanie sprawy.Pozyskany niedawno Jermaine Taylor ma zaś jakieś problemy zdrowotne i jest bliski odejścia z klubu.Sytuacja jest tragiczna i wspólnie z manresą kandydat numer jeden do spadku.Sevilla powinna tutaj wygrać zdecydowanie,mecz z Crveną do łatwych nie należal ale oni są teraz w takim gazie że nawet jakby grali co dwa dni to bedzie tego po nich widać.Kolejna dobra wiadomość to wzmocnienie,dwa dni temu udało sie pozyskać Rodericka Blakneya który z pewnościa wzmocni drużyne Renesesa.Nie pozostaje nic innego jak grać teraz na Seville,oni są w gazie i będą grali jeszcze lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Tak zgadzam się z kolegą wyżej,Sevilla gra bardzo dobrze ostatnio i bez problemu poradzą sobie z słabym Lagunem,uważam że +10 będzie spokojnie, Lagun u siebie coś tam czasami walczy ale na wyjazdach to już całkiem dają ciała

po za tym:
Herbalife Gran Canaria - Barcelona 2 1.3 (bet-at-home)⛔⛔⛔⛔
Barca (-7.5) 1.8
⛔⛔⛔ zero,zero pomysłu na gre,masakra barca jest słabiutka w tym sezonie,bardzo słabiutka
GRan Canaria ma dobry bilans w tym sezonie , ogrywają u siebie przeciętniaków ale z trudniejszymi zespołami takimi jak Caja Laboral czy Valencia dostają lanie.Uważam że BArca poważnie podejdzie do tego meczu, już za dużo przegrali.Skład zdecydowanie po stronie Barcy.

ciekawy mecz w ZAragozie i uważam że Zaragoza wygra,sam tego nie gram gdyż gram pare tkzw pewniaków za większą sumę ale uważam że Zaragoza wygra✅✅✅✅✅✅ miazga
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(+6.5) 1.97 Marathonbet ✅✅✅ 84:82
Jadyma dalej z Sevillą ;D Jak już mówilem teraz bede grał tylko i wyłacznie na Cajasol,są w gazie i dodatkowo zespół został wzmocniony.Wygrali z Bilbao,Crveną i Lagun Aro grając z tymi ostatnimi praktycznie na pół gwizdka.Teraz czas na kolejną wygraną,rywal nieco cięższy od Lagun Aro ale do ogrania.Badalona po dobrym wejściu w sezon teraz gra fatalnie.Chociaż trzeba przyznać że teminarz mają ciężki,wczoraj zostali zdeptani przez Valencie.A te wszystkie blowouty z mocniejszymi ekipami biorą sie z tego że Badalona nie potrafi kopletnie bronić.Nie potrafi poszanowac piłki,w rezultacie oddają mnóstwo rzutów z nieprzygotowanych pozycji.Sevilla ostatnio gra lepiej,to było do przewidzenia że ten zespół wkońcu złapie swój rytm.Badalona to zespół który im zdecydowanie leży.Kluczem będzie defensywa i jestem pewny że Sevilla powalczy o trzeci wygrany mecz z rzędu.
Bilbao(-9.5) 1.70 Marathonbet ✅✅✅ 98:75
Świetny typ na powrót z L2 Bilbao.Wracają na własne smieci,Vasiliadis zdrowy i powinien być blowout.Murcia mimo kilku fajnych nazwisk nie jest w stanie postawić sie baskom na ich parkiecie.Bilbao mimo L2 to jednak klasa wyżej od ekipy Quintany.Nie martwie mnie dyspozycja basków jednak w razie czego zmniejszyłem handi do 9.5pkt.
Malaga też pewnie zrobi blowout ale do nich już stracilem zaufanie.
No i Sevilla negatywnie zaskoczyła ;D Wystarczyła jedna słaba kwarta w ich wykonaniu i Badalona poczula szanse.Jednak ja nadal zostaje przy graniu na Seville ???? nic sie nie stało,będzie dobrze.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Lagun Aro-Zaragoza 2 1.56(marathonbet)⛔⛔
Zaragoza (-4.5)1.97
⛔⛔⛔⛔ czemu Lagun akurat musiał siędzisiaj wstrzelić a Zaragoza wręcz przeciwnie? ????
Jestem wsciekły! juz tylko 3 ptk straty były ale panom się zachciało kombinować i co? 3 akcje obronione i nic nie rzucone masakra.....żal
Lagun jest poprostu beznadziejnym zespołem,wiadomo co jakiś czas mogą coś wygrać ale czyżby mieli pokonać Zaragoze? wątpie...Zaragoza jak już pisałem wiele razy to solidny i wyrównany team stawiam na nich od paru kolejek i nie zawodzą, w sobote rozbili Malage,a Lagun został rozbity przez Cajasol.Zaragoza ma formę i lepszy skład począwszy od rozgrywającego a skończywszy na Centrze.Wpadki się zdarzają ale mam nadzieje że Lagun zagra to co gra przez cały sezon czyli kompletne dno a Zaragoza to wykorzysta.

Valladolid-Caja Laboral 2 1,46✅✅✅✅✅✅✅✅
Caja (-6.5)
✅✅✅✅✅✅

tutaj znowu handicap troszke ryzykowane, Valladolid potrafi sprawić niespodziankę ale Caja jest ostatnio w gazie i uważam że typ na zwycięstwo gości jest bardzo prawdopodobny.Caja pod wodzą nowego trenera gra lepiej nawet z beznadziejnej sytuacji awansowali do top 16 euroligi, w lidze drugie miejsce. Skład naprawdę mają szeroki i dobry.Gospodarze mimo iż maja w składzie Sinanovica który mierzy 221 cm to będą mieli problemy na tablicach.Zawodnik ten poprostu nie błyszczy tyle że coś zbierze,czasami dorzuci.Goście natomiast mają Lampego,Bjelice i młodego Pleissa , uważam że właśnie przewaga pod tablicami sprawi że goście spokojnie wygrają ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
20.12.2012 g.20:45
Real Madryt - Valencia...

Niepokonany lider ACB podejmuje u siebie trzecią siłę zasadniczego... Nie bujałem się po klubowych homepageach, ale póki co 6,67 za gości, czy handicap na gości +10,5 za 1,99 wydają mi się przedświąteczną promocją... Do zweryfikowania na parkiecie... ;)
Valencia dobrze broniła, odpuściła Valladolid przed pojedynkiem z Azovmashem... Real spaceruje w lidze, choć w Mardrycie z Cają się napocił i jutro kolejny konkretny sprawdzian, z Cantu polegl w meczu o pietruchę, bo jedną kwartę zagrali równo.
IMO wstyd nie spróbować szczęścia za takie kursy.

Valencia 6,67 0,5j⛔ Czy sędziowie pochodzą z Madrytu???
Valencja(+10,5) 1,99 5j✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sevilla(+3) 1.86 Marathonbet
Sevilla win 2.44 Marathonbet
⛔
Wow,powariowali ???? Znowu prezent,tym razem z Fuenlabradą i szykuje sie regularna bitwa.Fuenlabrada ma taki sam bilans jak Sevilla i walczą w zasadzie o to samo czyli wydostanie sie ze strefy w dole tabeli.Jednak w tym sezonie podobnie jak w poprzednim Labrada bedzie walczyła ponownie o utrzymanie.Skład praktycznie sie nie zmienił,nadal są przeciętną jak na ACB ekipą i w tym spotkaniu wygranej Sevilli jestem 4 razy bardziej pewny niż to było w meczu z Badaloną ???? Poprostu będe w szoku jak stanie sie inaczej i mam wielką radoche z pisania tego posta bo takie kursy to przedwczesny prezent pod choinką!Więcej nie bede pisał bo pisze o Sevilli już od dwóch tyogodni.W meczu z Badalona zagrali jedną słaba ale jakże kluczową kwarte.W całym spotkaniu byli zespołem lepszym ale było już za pózno by dogonić.Do boju Cajasol ???? Sevilla+7
Nie udało sie,zapolujemy jak będą grali u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
UCAM Murcia vs CAI Zaragoza ✅✅✅ 77-75
CAI Zaragoza +5,5
1,61
bet365

Jak dla mnie jest to bardzo pewny bet. Murcia trzynasta ekipa rozgrywek z bilansem 5-8 vs Zaragoza szósta drużyna w lidze,bilans 8-5.
Różnica między dwoma ekipami jest spora zarówno w punktach jak i potencjale całego zespołu.
Murcia u siebie 3 wygrane i 3 porażki, Zaragoza na wyjazdach bilans 3-4.
Gospodarze mają jedną z najgorszych obron w lidze(tylko ostatnia Manresa traci więcej punktów).Z kolei Zaragoza w defensywie spisuję się wyśmienicie(2 miejsce pod względem najmniej straconych punktów,ustępuje tylko Barcelonie).
Mocna i agresywna obrona może bardzo skutecznie przeszkodzić gospodarzom.
Myślę,że gościom nie powtórzy się drugi z rzędu tak słaby mecz jak z Lagun Aro i tutaj wyjdą zwycięsko,a gospodarze nawet nie przekroczą 70pkt.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie: Manresa - Valencia(-13)
Dyscyplina: Koszykowka,Hiszpania godz.19:00
Typ: 2
Kurs: 3.28
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czternaste spotkanie dla obu zespołów.dziś na przeciw siebie zagrają drużyny z odmiennych stron tabel. Gospdoarze są na wysokim trzecim miejscu a gospodarze na miejscu aż siedemnastym.faworyta tego spotkania nie muszę przedstawiać.dlatego też typ jest na niego z handicapem na poziomie minus siedem punktów.Myślę że goście nie powinni mieć problemu z rozprawieniem się z przeciwnikami w ich hali.Ich bezpośrednie spotkania są a korzyść Valencii. Wygrywają grubo ponad pięcioma punktami i dziś myślę że pułap siódemki też osiągną.Ostatnio gospodarze wymęczyli zwycięstwo we własnej hali, goście odmiennie gonili lidera rozgrywek ale ostatecznie przegrali dwoma punktami z realem.dziś myślę że już Valencia od początku złapię przewagę której nie odda do końca spotkania.Jest głodna sukcesu po porażce z Realem nieznacznym a dziś gra z dużo słabszym przeciwnikiem więc z pewnością sprawią sobie miły prezent świąteczny tym zwycięstwem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom