>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dokładnie Man C., będzie coraz groźniejszy z każdym meczem bo raz ze sie zgrywają, a dwa są ciągłe inwestycje i presja... Chalsea też z początku nie grało rewelacyjnie a ta wiosna może sie okazać przełomowa dla &#39;city&#39; hmmmm... Man.City?
No wydaje się to ciekawy typ, jednak z postawieniem na kogoś poczekałbym chyba jednak do 1/8, albo chociaż do pierwszych meczów tej fazy. Okaże się, kto w jakiej jest formie czy jak prezentują się kadry (kontuzje, kartki itp.).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ciekawy zakład oferuje na dzień dzisiejszy Unibet. Mianowicie możemy zadecydować która drużyna awansuje dalej w dwumeczu. Po ładnym kursie można spróbować zagrać na Glasgow Rangers. U siebie będą szczególnie groźni i to oni są faworytem tego dwumeczu a nie jak sugeruje bukmacher Sporting Lizbona. Z pozostałych par wydaje mi się mocno zawyżony kurs na Bate Rorysów. PSG dwa ostatnie mecze ligowe zagrali nieco poniżej oczekiwań. Jednak ostatnio po ciekawym spotkaniu PSG pokonało w meczu Pucharu Francji Racing Lens aż 5:1. Nie wiadomo jak trafią z dyspozycją na lutego. BATE natomiast zasłużone mistrzostwo Białorusi. Teraz mają przerwę w sezonie więc mogą się dobrze przygotować do pojedynku z francuzami. Jeżeli na Białorusi BATE wygra a moim zdaniem zanosi się na to, wtedy awans mają raczej w kieszeni. Pefunia wydaje się Bayer oraz CSKA. Jeżeli chodzi o tych pierwszych to przygotowania do nowej rundy są w pełni. W swoim pierwszym meczu w 2011 roku, Bayer pokonał towarzysko RW Oberhausen na boisku rywala. W swoim drugim i ostatnim meczu sparingowym tej zimy, Bayer pokonał na wyjeździe 3:0 VfL Osnabrück. Atmosfera w zespole bardzo dobra. Ballack wrócił do gry. Metalist w potyczce z Niemcami jest raczej skazany na pożarcie. CSKA nie miało problemów z wyjściem z grupy, przeszli jak burza, Paok to nie jest drużyna z którą powinni mieć problemy. Grecy nie notują oszałamiających rezultatów w lidze, jeżeli wygrywają to skromnie. W Rosji na 90% gospodarze wygrają, jednak pierwszy mecz odbędzie się w Grecji i tam CSKA musi zagrać na maksimum swoich możliwości i nie przegrać. Kibice Paoku należą do dość fanatycznych i potrafią zrobić nieprzyjemną atmosferę. Odnośnie naszego Lecha nie wypowiadam się bo to jest dla mnie bardzo duża niewiadoma.
Zachęcam do podawania typów i swoich przemyśleń o tym która drużyna awansuje dalej.

 
M 14

michal777

Użytkownik
no pitekk dzieki za info dotyczace kogo moze spotkac dynamo w next rundzie pokonujac kebabow , po samym meczu z turasami kurs na nich spadnie to jest pewne a jesli wygra z ta druzyna ktora jest naszpikowana samymi gwiazdami ? kurs spadnie i to radykalnie , a to ze na city ciazy presja to dziala tylko na ich niekorzysc , zreszta city moze i ma nazwiska , ale wedlug mnie nie graja jeszcze tego co mogli by grac , dlatego watpie zeby udalo im sie wygrac cala LE ;]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Porto i Dynamo Kijów. Sevilla jest bardzo słabiutka, drużyna grająca zupełnie sztywno, bez większej finezji. Rewanż w Portugalii. Dynamo nie gra najciekawiej, do tego mają kijowy stadion, ale Besiktas to nie to co 2-3 lata temu. Ten zespół organizacyjnie i kadrowo upada. Rewanż na Ukrainie. Trudno tu na siłe mocniejsze argumenty szukać
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Potencjalne pary 1/8 finału LE

  • Benfica lub VfB Stuttgart - BATE lub Paris SG
  • Besiktas lub D. Kijów - Aris lub ManCity
  • Rubin lub Twente - YB Berno lub Zenit
  • PAOK lub CSKA - Sevilla lub Porto
  • Lille lub PSV - Rangers lub Sp. Lizbona
  • M. Charków lub Leverkusen - Napoli lub Villarreal
  • Anderlecht lub Ajax - Basel lub Sp. Moskwa
  • Sp. Praga lub Liverpool - Lech lub Braga
 
M 14

michal777

Użytkownik
nie chce sie klocic ale skoro mowisz ze dynamo gra kijowa pilke to ja nie wiem jakim cudem oni wygrali z alkmaarem 2 mecze u siebie i wyjazd i odprawil bate na wyjedzie 4-1 ;]
 
M 4

max11

Użytkownik
Porto i Dynamo Kijów. Sevilla jest bardzo słabiutka, drużyna grająca zupełnie sztywno, bez większej finezji. Rewanż w Portugalii. Dynamo nie gra najciekawiej, do tego mają kijowy stadion, ale Besiktas to nie to co 2-3 lata temu. Ten zespół organizacyjnie i kadrowo upada. Rewanż na Ukrainie. Trudno tu na siłe mocniejsze argumenty szukać
Porto też jest dla mnie faworytem w rywalizacji z Sevillą ale ta drużyna napewno nie jest taka słaba jak piszesz. Ostatnio ich gra znacząco się poprawiła w grupie odprawili z kwitkiem BVB więc muszą prezentować wysoki poziom. Z Porto jednak większych szans im nie daje przede wszystkim z uwagi na Palopa który jest dla mnie beznadziejnym bramkarzem który w tym sezonie popełnił już tyle prostych błędów po których padły bramki że szkoda gadać choćby w ostatnim meczu z Sociedad który na jego szczęście Sevilla wygrała.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Po raz kolejny Unibet oferuje nam bardzo ciekawy typ długoterminowy. Dotyczy on tego, która drużyna wygra tegoroczne rozgrywki Ligi Europejskiej. Zachęcam do podawania swoich faworytów, oraz przemyśleń na ich temat. Mile widziane są ciekawe argumenty
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Moim zdaniem wg mnie buki bardzo dobrze przestawily szanse na wygranie Ligi Europejskiej poszczegolnych ekip. Murowanym kandydatem do zajecia pierwszego miejsca jest bez watpienia Porto. Po cichu licze na portugalski final tj. Porto - Benfica (jesli na siebie wczesniej nie trafia), gdyz uwazam ze te dwie druzyny graja o 2 poziomy wyzej od pozostalych druzyn ???? Jedynie &quot;zolta lodz podwodna&quot; moze sprawic niespodzianke i zagrac w finale na Aviva Stadium w Dublinie(swoja droga.. nie bylo lepszych stadionow..?) z ktoras z w/w ekip.
pzdr.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No przyznam,że Oddsmakerzy dość dobrze ocenili szansę drużyn pozostałych na polu bitwy ???? Chyba jednak FC Porto......oglądam dość często spotkania Ligi Sagres i grają jak co sezon bajkę,co ciekawe,z drużyny po każdym sezonie odchodzi nawet po kilku wartościowych zawodników,mimo to potrafią się &quot;zregenerować&quot; i zbudować skład na nowo w taki sposób,że nikt na krajowych boiskach nie może im podskoczyć.Jako najsłabszą drużynę stawiają Bragę,hmmm....nie powiedziałbym,kontuzje i pech powoli opuszczają pogromców Lecha Poznań i drużyna zaczyna stanowić ponownie kolektyw jak z przed roku,co widzieliśmy choćby wczoraj na Anfield,mądra gra defensywna nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł gospodarzom i to Portugalczycy zagrają w Ćwierćfinale,ja osobiście najmiejsze szanse dawałbym PSV,jakoś nie przekonuje mnie ta drużyna w tym roku,pokonali wczoraj co prawda Rangers,ale spotkanie bez historii,wiemy wszyscy jak grają Szkoci,żaden to sukces.W roli &quot;Czarnego Konia&quot; widzę Dynamo Kijów,ktoś może powiedzieć po wczorajszym spotkaniu,że nie ma na to argumentów,może i zagrali słabo,ale nie musieli gryźć trawy przy zaliczce 2:0 z pierwszego spotkania,wyeliminowali Faworyta Ligi Europejskiej,Twór Szejków był stawiany w podobnej sytuacji,jak na dzień dzisiejszy Porto,mieli wygrać tegoroczne zmagania,jednak jak wszyscy wiemy pieniądze nie grają,po pierwsze City muszą nauczyć się grać na wyjazdach,bo poza City Of Manchester Stadium po prostu często się kompromitują.Za kilka minut losowanie,zobaczymy co nam przyniesie ????
 
hama 11

hama

Użytkownik
Hmm kurs na Dynamo wygląda baaaardzo zachęcająco.
8,00 myślę, że to już jest warte ryzyka za niską stawkę, na Porto po 3,25 nawet nie ma co stawiać, lepiej już stawiać przy takim kursie na poszczególne spotkania aż do finału bo lepiej na tym wyjdziemy pewnie a ryzyko mniejsze...
 
julek 421

julek

Użytkownik
Zestaw par: (7.IV i 14.IV)
FC Porto - Spartak Moskwa
Benfica - PSV Eindhoven
Villarreal - Twente
Braga - Dynamo Kijów

Półfinały: (28.IV i 5.V)

Braga/Dynamo - Benfica/PSV
Porto/Spartak - Villarreal/Twente
Finał: (18.V)
Porto/Spartak/Villarreal/Twente - Braga/Dynamo/Benfica/PSV
 
hama 11

hama

Użytkownik
No i warto było postawić na Dynamo, kursy już poleciały do 6,50 z 8,00 na unibecie dzięki fajnemu losowaniu dla nich, trafili teoretycznie najsłabszy zespół w pierwszej rundzie.
 
G 35

gesio

Użytkownik
w LE zdecydowanie zapowiada sie ciekawsza rywalizacja niz w LM, bo tu kazdy moze wygrac z kazdym, no chyba oprocz pary Dynamo K. - Braga, bo tu to raczej portugalczycy bez wiekszych szans, Dynamo K. to nie Liverpool bez formy, tez ciezkie dla portugalczykow bedzie to ze maja wyjazd na daleka ukraine ????
a pozostale pary to tylko jeden Pan Bóg wie co tam moze sie dziac hehe ????
 
D 0

dziduszko1

Użytkownik
hmm.. według mnie Braga to zdecydowany faworyt trafili najlepiej jak mogli Dynamo i tak dużo już osiągnęło eliminując Man.City a Braga to dobrze grający technicznie zespół. Ja widzę Portugalczyków w finale !!!
 
G 35

gesio

Użytkownik
hmm.. według mnie Braga to zdecydowany faworyt trafili najlepiej jak mogli Dynamo i tak dużo już osiągnęło eliminując Man.City a Braga to dobrze grający technicznie zespół. Ja widzę Portugalczyków w finale !!!
że co? bez urazy ale czy to moze coś pileś? jakies % ?
dla mnie Braga to najslabsza druzyna ktora pozostala na placu gry w LE, i nie uwazam zeby mieli pokonac taka druzyne jaka jest Dynamo, takie jest moje zdanie, a jak bedzie to zobaczymy
 
D 0

dziduszko1

Użytkownik
no zobaczymy jaki będzie wynik ale jak Braga nie złapie kontuzji jak przed lechem to myślę że u siebie ustalą wynik tej rywalizacji
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No bardzo ciekawie wygląda to losowanie. Osobiście bardzo interesuje mnie pojedynek Bragi z Dinamem Kijów. Obydwie drużyny pokazały, że teraz już nie ma faworytów w Lidze Europejskiej i każdy jest w stanie wywalczyć to trofeum. Pewnie niejednego kibica Lecha cieszy postawa Bragi, bo w końcu można powiedzieć, że &quot;Kolejorz&quot; nie odpadł z byle kim. Ja jednak byłbym skłonny postawić na zwycięstwo Ukraińców, jednak jest chyba jeszcze za wcześnie na tego rodzaju rozmyślenia.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Jak dla mnie jednym z faworytów jest Villarreal. Pokazali to bardzo ładnym meczem z Leverkusen. Potrafili grać bardzo ładnie z kontry i strzelali bramki nawet jak tylko się bronili defensywa na plus jak i ofensywa . Wszystko wskazuje na to że to właśnie oni wygrają LE i puchar zostanie w Hiszpanii. Co do braki myślę że ich mecze można stawiać na under 2,5 ... Bardzo mało strzelają na wyjeździe jeżeli wg strzelają a także u siebie nie pokazują jakiejś specjalnej formy strzeleckiej ...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
w LE zdecydowanie zapowiada sie ciekawsza rywalizacja niz w LM, bo tu kazdy moze wygrac z kazdym
Myślę że w LM to samo będzie, mimo że pary są mniej wyrównane niż to LE, w LM myślę że również będą nie niespodzianki bo zawsze tak było.


W ostatnim czasie wiele drużyn słabszych zaczęło kupować droższych piłkarzy i widać to doskonale na przykładzie MC, że w Europejskich Pucharach w hierarchii nic się nie zmieniło. Nie da się zbudować drużyny na LE czy LM w krótkim czasie, za faworyta uważam FC Porto, oraz myślę że Dynamo Kijów może namieszać bo kluby na Ukrainie są już jakiś czas budowane i widać zaczęły dorównywać średniakom reszty Europy o ile ich nie przewyższają.
 
Do góry Bottom