>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mało czasu do meczu także od razu typ i 2 słowa.

Schlein -3.5 vs Vissing +3.5 @ 1.65

Sportingbet

Stawka 6/10



RooBoy lider miejscowych Asów kontra rezerwowy Niedźwiadków. Forma Duńczyka jest niewiadomą, raz jeździ kapitalnie, a raz beznadziejnie. Liczę na dobry występ Klinga i młodego Jankesa co ograniczy jego zdobycz punktową, bo co do Schleina to nie mam złudzeń, że może stracić punkty tylko na Harrisie i Kasprzaku.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
King’s Lynn - Coventry 1 @ 1,65 bet365 ⛔ 44-48 brakowało Allena
Pierwsze spotkanie pomiędzy King&#39;s Lynn a Coventry. Faworytem wydają się być gospodarze którzy na własnym torze w tym sezonie prezentują się bardzo solidnie. Trójka dobrych liderów Bjerre, Korneliussen i Iversen gwarantuje w każdym meczu pokaźną zdobycz punktową. Młodszy Bjerre na swoim torze to też nie jest ogórek i potrafi dobrze zapunktować. Solidnie drugą linię trzyma Oliver Allen i to on ze wspomnianym Korneliussenem sporo biegów rozstrzygają na korzyść gwiazd. Coventry dzisiaj z Z/Z za Kennetta który ma bana na 7 dni w Anglii, jest to spore osłabienie pszczół zważywszy na to w jakiej dyspozycji jest ostatnio Edek. Zet zetka może tego nie wynagrodzić, a jeśli zawiedzie jeden z liderów Sajfutdinow-Pawlicki to będzie ostre lanie na Norfolk Arena. Co prawda dobrze na tym torze prezentuje się Fisher ale on krzywdy miejscowym nie powinien zrobić. Warto dodać że był już w tym sezonie mecz pomiędzy tymi drużynami i wtedy Gwiazdy z King&#39;s Lynn wygrały z Pszczołami z Coventry 50-40, dzisiaj nie mam nic przeciwko aby ten wynik się powtórzył.
Poole - Swindon 1 @ 1,12 bet365 ✅ 53-41
Drugie spotkanie pomiędzy Poole a Swindon. Piraci rewelacyjnie spisują się na swoim torze. Znakomita dyspozycji w ostatnich dniach Darkiego Warda napawa optymizmem. Jednak dzisiaj w Poole jedna zmiana za Holdera jedzie Rory Schlein ale patrząc na jego dyspozycję w ostatnich meczach o wynik jestem spokojny. U siebie Doyle i Andersson powinni dobrze zapunktować. Heffenbrock coś również dołoży a i Renata powinien coś zdobyć (oczywiście w granicach rozsądku 2-3 punkty). Goście mają wyrównany skład jednak siła uderzenia zdecydowanie mniejsza niż gospodarzy. Dobrze punktować powinien dzisiaj Simon Stead więc jakieś H2H w jego stronę może być dobrym rozwiązaniem. W tym sezonie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami i dwukrotnie wygrywała drużyna Piratów oby nie do trzech razy sztuka w stronę Swindon. :wink:
 
C 0

cop

Użytkownik
King&#39;s Lynn - Coventry (+2), 1,85 TOBET
Postawiłem na gospodarzy. Myślę, że zwyciężą różnicą większą niż dwa punkty. Goście bez Kennetta, który świetnie się spisuje. Nie sądze, żeby Emil powtórzył ostatni wynik z EL (15 pkt w 6 biegach). Po stronie King&#39;s Lynn Bracia Bjerre, Iversen, Korneliussen Allen czyli według mnie więcej argumentów do zwycięstwa.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lania na pewno nie będzie, bo za Allena dziś jest z/z - nie może jechać Kenio i Puk co osłabia znacznie siłę gospodarzy.
Później coś dopiszę, dlatego taki kurs wysoki na Stars.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Lania na pewno nie będzie, bo za Allena dziś jest z/z - nie może jechać Kenio i Puk co osłabia znacznie siłę gospodarzy.
Później coś dopiszę, dlatego taki kurs wysoki na Stars.
Jeżeli to prawda to widzę chyba bet dnia :]
M.Korneliussen - N.Morris (+2,5 pkt ) 1 1.60 Sportingbet

Ja niestety nie zagram tego, bo wpłaciłem sobie kase do Tobet gdyż dziś miałem odpuścić sobie żużel, szkoda jednak, że nie popatrzyłem na ofertę Sportingbetu:;/: Mads co najmniej 5 biegów, spokojnie jest w stanie zrobić co najmniej 10 pkt bo u siebie jeździ bardzo dobrze. Morris z rezerwy gości, ale na wyjazdach kompletny piach. Do tego Auty może być mocniejszym ogniwem i Morris może więcej niż 3 występy nie zaliczyć w których i tak 4-5 pkt to maksymalnie.
Cóż nie mogę zagrać ale może ktoś się skusi bo typ wydaje się mega peffką.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
musisz sam sobie znaleźć na podstawie green sheets averages - na stronie federacji masz info o średnich -&gt; http://www.speedwaygb.co/
Aktualizowane są co miesiąc bodajże, zawodnik zastępowany może być przez jednego z wyższą średnią oraz ze wszystkimi, którzy mają niższą.
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
chyba kolego cooolen7 nie śledzisz ostatnich wyników Morrisa...bo w dwóch meczach z Belle Vue i Lakeside zdobył po 10 punktów i to na wyjeździe, ja zagrałem Pawlickiego -1,5 z Fischerem gdyż tor KNL jest bardziej Polski (342)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kolego Rangers. Pawlicki debiutuje na torze Gwiazdek podczas gdy Fisher wykręcił tam podczas ostatniego spotkania 10 punktów ;)
Typ Coolmena jak najbardziej do grania, sam polecam grubo obstawić ten błąd buka ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars – Coventry Bees (0-2) 1 1,85 Tobet ⛔
Kenneth Bjerre over 11,5 punktów 1,60 Tobet ⛔

Dzisiaj na torze w King&#39;s Lynn miejscowe „Gwiazdy” podejmą osłabione „Pszczoły” z Coventry. Dlaczego osłabione, ponieważ jak każdy fan speedway&#39;a pewnie wie lider gości Kennett został zawieszony za używanie nie odpowiedniego tłumika podczas ostatniego spotkania drużyny z Coventry. Od razu nasuwa się pytanie czy Emil z Przemkiem będą potrafili pociągnąć wynik drużyny gości, otóż ja myślę, że nie. Drużyna gospodarzy to przede wszystkim „Kenio”, który „na wyspach” spisuje się wybornie, na pewno o niebo lepiej aniżeli w naszej rodzimej lidze. Oprócz niego mocnymi punktami „Gwiazd” są Iversen, Korneliussen. Nie można zapominać także o młodszym z braci Bjerre. Poprzez brak Kennetta, menager gości może stosować przepis o zastępstwie zawodnika, ja jednak sądzę, że on aż tak dużo nie pomoże gościom. Bjerre raczej znowu „zakręci” się około kompletu, dlatego gram jego over punktowy oraz to, że „Gwiazdy” wygrają dzisiejsze spotkanie minimum czterema punktami.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakieś zmiany lub ZZ są oczywiste w stosunku do awizowanych składów na 2 dzisiejsze spotkania ?
Birmingham będzie na styku mecz, warto pamiętać, że w 1.meczu 17pkt machnął Troy, a zawiedli Davies i Lawson u gości, którzy łącznie w 11 startach przywieźli 1 pkt...
Dziś widzę Kościucha w składzie zamiast Daviesa, więc powinno być lepiej (czyżby wygrana..?).
A w 2.meczu czuję niespodziankę i wygraną Swindon (ew.H1)... W 1.meczu powieźli u siebie Piratów 49:43, więc dlaczego mieliby nie powtórzyć tego dzisiaj..?
U nich Darkin za Sedgmena w stosunku do 1.spotkania, u gości Rory zastępuje Holdera i Anderson zamiast Robsona, który jechał jako gość.
Więc czekam aż ktoś napisze o ew. zmianach/ZZ, potem na kursy i gramy;)
 
C 0

cop

Użytkownik
Ja myśle, że trzeba brać pod uwagę, że może zabraknąć Kasprzaka przez tą afere tłumikową. W Szwecji go zawiesili i myśle, że Anglicy też to zrobią. Pytanie kiedy...

Stawianie na Birmingham przez to będzie ryzykowne.

Edit:

(Za SF.pl) - Kontaktowałem się ze wszystkimi właściwymi organami w celu ustalenia faktów i dowiedziałem się, że nie mamy podstaw, żeby w jakikolwiek sposób ukarać Krzysztofa. Ja rozumiem decyzję włodarzy Vargarny, ale to już tylko ich problem. Kasprzak posiada polską licencję, a szwedzka federacja nie poinformowała polskiej o jakimkolwiek wykroczeniu popełnionym przez Krzysztofa. Tak więc &quot;KK&quot; nadal będzie jeździł w naszym zespole - powiedział szef ekipy z hrabstwa West Midlands - Graham Drury.


Tak więc odwołuje wcześniejsze słowa.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jakieś zmiany lub ZZ są oczywiste w stosunku do awizowanych składów na 2 dzisiejsze spotkania ?
Birmingham będzie na styku mecz, warto pamiętać, że w 1.meczu 17pkt machnął Troy, a zawiedli Davies i Lawson u gości, którzy łącznie w 11 startach przywieźli 1 pkt...
Dziś widzę Kościucha w składzie zamiast Daviesa, więc powinno być lepiej (czyżby wygrana..?).
A w 2.meczu czuję niespodziankę i wygraną Swindon (ew.H1)... W 1.meczu powieźli u siebie Piratów 49:43, więc dlaczego mieliby nie powtórzyć tego dzisiaj..?
U nich Darkin za Sedgmena w stosunku do 1.spotkania, u gości Rory zastępuje Holdera i Anderson zamiast Robsona, który jechał jako gość.
Więc czekam aż ktoś napisze o ew. zmianach/ZZ, potem na kursy i gramy;)
Na pewno po stronie Birmingham mocniejsza dużo obsada rezerwy, Ostergaard i Vissing mocni u siebie, na przeciw fatalny Lawson oraz słaby na wyjazdach Gomólski.
Krzysztof Kasprzak, Ales Dryml, Daniel Nermark, Ben Barker, Daniel King czyli najmocniejszy skład gospodarzy jeżeli tylko nie będzie zmian. Co zrobili z Wilkami widzieliśmy, wyrównany skład + dochodzą rezerwy więc fajnie to wygląda.
Na przeciw Batchelor i Pedersen, który jednak miewa wpadki na wyjazdach. Ale za pewne to oni będą ciągnąc drużynę. Do tego Linus Sundstroem, który swoje coś może dołożyć. Jednak jeżeli chodzi o Buczkowskiego to on kiepsko na wyjazdach nie wspominając o Kościuchu który już kompletnie nie radzi sobie na innych torach.
Oczywiście czekamy czy będą jakieś zmiany, ale na tą chwilę gospodarze WIN w tym meczu.
Co do drugiego meczu, to później jak coś będzie godne uwagi napiszę.
Oby Sportingbet znów wystawił ciekawe zakłady... i nie za późno
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W Bet365 pojawiła się oferta i jestem rozczarowany kursami... tzn. na Birmingham można było się spodziewać takiego, ale liczyłem na to, że to Poole będzie faworytem, a tu zonk.
King - Buczek @ 1.90 Bet365 ✅ 13:4
King w 1.meczu 12 pktów, Buczkowski raptem 7 i nie spodziewam się dziś jakiegoś błysku w jego wykonaniu, a King powinien solidnie punktować...
Troy +0.5 - Nicki @ 1.72 Tobet ⛔ 8:15 ew.12
Nie patrząc nawet w statystyki (jeśli ktoś będzie przeciwny, to popatrzy i &quot;wyśmieje&quot;:razz ???? Troy w 1.meczu 17pkt w 5 startach (6 jako joker), Nicki 9...
Niby Nicki ostatnio nieźle ciągnie zespół, ale widać, że Troy czuje się tu jak ryba w wodzie
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Elite League - Tobet
Barker +0.5 vs Nermark -0.5 @ 1.55
Schlein over 8.5 @ 1.55
Stawka 6/10
Nie ma czasu na analize, ale bardzo prawdopodobny dubelek. Schlein świetnie się wozi w Swindon i dziś 5 startów, bo Watt będzie słabszy. Barker z pozycji 4 daje mu jeden bieg łatwiejszy. Nermark w kratkę, Ben na fali i to on jest moim faworytem w tej parze.
 
C 0

cop

Użytkownik
Co powiecie na over 10,5 Nickusia? Rywale slabi, ale jednak ten wyjazd i zblizajace sie GP...
Decyzja należy do Ciebie, ja osobiście bym nie stawiał. W jego przypadku to loteria:razz: Tak jak mówisz, jutro już ma trening GP, sobota zawody a w niedziele Leszno, na maksa na pewno nie pojedzie, na pół gwizdka też nie. Właśnie w okolicach dychy.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Tak patrze na kursy i sie zastanawiam, czemu by nie zagrac zwyczajnej 1 na Birmingham. Z handi nie bede sie bawic, ale 1 po 1.53 wyglada niezle. Chyba Nicki z Troyem nie wygraja tego meczu ;&gt;
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na Perry Barr Buczek pojechał bardzo przyzwoicie oraz Linus Sundstroem. Manager Panter powiedział, że problem tkwił w rezerwach, gdzie w dwójke Davies z Lawsonem zrobili bodajże 11 zer. Dziś to ma się zmienić, kilka usprawnień w maszynach rezerwowych Peterborough plus uwagi taktyczne i przyjezdni są zainteresowani kompletem punktów - to tylko moje informacje i nie byłbym taki przekonany, że Brummies wygrają ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom