>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Mi natomiast w ofercie bet365 rzucił się w oczy zakład na Daveya Watta w pojedynku z Klindtem. Duńczyk parokrotnie pokazał w tym sezonie, że potrafi wygrywać na wsypach nawet z najlepszymi, ale w ostatnim czasie spisywał się bardzo przeciętnie. Najwyraźniej miał jakieś problemy sprzętowe, bo często przytrafiały mu się defekty. Dzisiaj o punkty też może nie mieć łatwo, bo przyjeżdża najmocniejsza drużyna ligi, choć osłabiona brakiem Holdera. Z kolei Wattie jest jednym z trzech liderów Piratów i ma niezły sezon, szczególnie jeśli chodzi o występy na własnym torze. Na wyjazdach jest trochę gorzej, ale generalnie trzyma poziom. Zazwyczaj w meczu startował tylko 4 razy, bo przy bliźniakach ciężko było się załapać do 15 biegu. Teraz przy nieobecności Chrisa ma ułatwione zadanie, bo w przypadku równej jazdy menago Poole łaskawiej popatrzy na niego a nie na gościa Schleina. To może być kluczowe dla wyniku tego pojedynku, bo ostatnie wyniki nie mówią wiele dobrego o formie Duńczyka, więc może być ciężko z załapaniem się przez niego na 5 startów. Poza tym Klindt jedzie spod &quot;piątki&quot;, a więc częściej będzie trafiał na teoretycznie mocniejszych rywali. Za to Watt ma w parze Gafurova, który po świetnym początku sezonu w BEL kompletnie zgasł i wozi same ogony, więc nie powinien specjalnie utrudniać życia Australijczykowi.
Nicolai Klindt - Davey Watt - Davey Watt # 1,90 bet365 ⛔ (9-9)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bodajże 11 zer
10 zer i raz 3.msce...
Troy - Kasprzak @ 1.65 Betsafe✅ 8:5
Troy oprócz Nickiego ma być filarem drużyny dzisiaj i jeśli nie on, to kto (a propos pokaźnej dwucyfrówki u gości) a Krzysiu ma bardziej wyrównany zespół to raz,
2 to średnie : 2.000 : 2.133 na korzyść Batchelora
3 - już wspominałem ; 17 pktów Troya w 1.meczu przy raptem 6 Kasprzaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Darky Ward - Scott Nicholls 1 @ 1,60 betsafe ✅ 8-7
Darky w mega gazie ostatnio dzisiaj również może koło kompletu się zakręcić, na torze w Swindon jeździ bardzo dobrze dwukrotnie w tym sezonie tam startował i zdobywał 10+2 oraz 13+2 punktów. Więc ewidentnie ten tor mu leży. Na wyjazdach ogólnie w tym sezonie na przyzwoitym poziomie średnia ~2,2. Scott u siebie jeździ w miarę dobrze, dzisiaj ustawiony w parze z Jesper B Monbergiem i jeśli ten będzie miał dzień konia to będzie zabierał punkty swojemu koledze z zespołu. W innych bukach taka sama para tylko jeszcze +1 na Hot Scotta. Darky ma niemal pewny start w 15 biegu co o Nichollsie nie można powiedzieć. Będzie izzi. Troy Batchelor - Krzysztof Kasprzak 1 @ 1,65 betsafe ✅ 8-5
Batchelor genialny w tym sezonie w Anglii czy to u siebie czy na wyjeździe. W Birmingham w tym sezonie raz jechał i zdobył 17 punktów i pozamiatał towarzystwo. Na wyjeździe średnia ~2,1 więc niezła. Kasprzak poniżej oczekiwań w tym roku u siebie średnia zaledwie 2. Jeździ bez błysku , do tego afera z tłumikiem więc nie o jeździ dzisiaj Kasper będzie myślał tylko jak wywinąć się z problemu.
???? Obserwator (M) wyprzedziłeś mnie z typem na Troya. Graty za wczorajsze Coventry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Z tego co dzisiaj poszperałem o składach na mecz Lakeside-Swindon to znalazłem na stronie Młotów skład gospodarzy, który wygląda następująco:
1. Lee Richardson (captain), 2. Cameron Woodward 3. Davey Watt 4. Rider Replacement for Kauko Nieminen, 5. Piotr Swiderski 6. Robert Mear 7. Kim Nilsson
Jeśli więc Kauko Nieminen będzie zastępowany poprzez ZZ to oznacza, że zastąpić go mogą rezerwowi, a nie wiem jak się sprawa ma z Cameronem Woodwardem oraz Daveyem Wattem. Obaj dzisiaj jako goście, a tego nie wiem jak ZZ wygląda w przypadku gości. Ale moim zdaniem warto zagrać te dodatnie handi na Rudzików. +21,5 na gości wygląda naprawdę nieźle i licząc bez jokerów to wystarczy, że goście zdobędą 35 punktów ale tacy zawodnicy jak Klindt, Nicholls czy Janowski mogą stawić opór gospodarzom i zdobyć trochę punktów. Najgorzej wygląda sprawa rezerwowych, bo oni robią sporą przewagę Młotom.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Klindt nie jedzie, za niego Bowen. +23 w bet365 wyglada super.

napisalbym wiecej ale nie mam klawiatury..
sklad Swindon:
Nicholls
Bowen
Monberg
Stead
Janowski
Darkin
Tomicek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Tak Woodward może jechać z Kauko ,zaś Watt już nie bo ma od niego wyższą średnią.....
sam pobrałem +23 na Swindon @ 2,00 b365 chociaż już linia skorygowana do 21, choć ta drużyna jedzie już tylko o honor.To trzeci mecz w tym tygodniu , trzeci mecz dzień po dniu. Z ekipy Lakeside gościnnie Watt jedzie 4 dzień, więc mogą go gospodarze nie forsować i tylko 4 biegi zaliczy. Ja liczę na lepszą jazdę Nichollsa, Janowskiego i Steada. Dziwi mnie trochę,że za Klindta nie pojedzie jakiś gość tylko biorą outsidera z Premier Leauge - Bowena. Dużo zależeć będzie od postawy Darkina i Monberga, bo jeśli oni pojadą jak wczoraj to może się skończyć 60-30. Rubiki podobno wkurzone po wczorajszej niesłusznej taśmie Nichholsa. Mogło być inaczej ale pretensje moga mieć same do siebie gdyż była przewaga bodajże 12 punktów i można było zastosować drugiego Jokera.No ale cóż...A idąc z a Rubikami to pobrałem over 2,5 Darkina...raz,że pojedzie z Tomickiem, to już powinien 1 punkt przywieźć, po za tym pewnie będzie rzucany w rezerwie za Lubosa i Bowena. Liczę,że chociaż w jednym biegu się za te 3 zera zrehabiltuje.
S.Darin over 2,5 @ 2,1 sportingbet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W Betsafe Swindon +23.5 @ 1.85.✅
35 punktów powinno wystarczyć, a moim zdaniem ok 40 powinni goście powinni spokojnie zrobić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@up Rudziki a nie Rubiki.. :razz:
Według mnie ten mecz kompletnie nie nadaje się do obstawiania, jeśli chodzi o handicap na drużyny tor młotów bardzo specyficzny i trudny dla przyjezdnych więc może skończyć się nawet pogromem. A z drugiej strony goście dość fajny skład mają, więc typowy no bet. Jedynie co bym grał to over 8,5 Watta w Tobecie ✅ ale to też nie pewne bo może jechać tylko 4 razy.

Wattie izzi 12 punktów ale zabrakło odwagi by zagrać. :razz:
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Betako wystawił linię Lakeside -14,✅tobet -21,5✅, b 365 -23✅, szkoda,że Siergiej w 5 startach 3 razy dał się niemiłosiernie objechać stąd zabrakło 0,5 punktu....
Podoba mi się to forum, tutaj zaczęła się przygoda w walce z bukami, teraz walczę w innej dyscyplinie niż zaczynałem, ale też jest fajnie. Chyba nie ma takiego drugiego forum gdzie otwarcie można pogadać o typach żużlowych.Postaram się częściej brać udział w dyskusjach ???? Brawo Panowie
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Buki chyba wychodzą mi naprzeciw i dają dużą szansę zdobycia straconych jednostek.
Jest co grać, jak zwykle Sportingbet śpi i dopiero godzine przed meczem wrzucą ofertę, ale cieszmy się z tego co jest. Czasu mało także analiza krótka.

Birmingham + Peterborough @ 1.43 Unibet
AKO 1.43
Stawka 7/10
Peterborough bodajże niepokonane u siebie. Pantery muszą wygrać, bo walczą o play-off, a Rudziki chyba pogodzone już ze spadkiem wiedzą, że przegrają dziś i żadnego punktu nie wywiozą. Optymalny skład zapewni im zwycięstwo, do triumfu poprowadzi trio Batchelor, Sundstroem i Pedersen wspierani przez Norbiego Kościucha i Buczka.
Spotkanie w Birmingham jednoznacznie wysuwa jako faworytów beniaminka rozgrywek. Wzmocnieniem jest absencja Kasprzaka - za niego gościnnie Ward. Niesamowicie równa ekipa spokojnie odprawi z kwitkiem przyjezdne Asy. Poza Bomberem i RooBoyem będą duże problemy o zdobycze punktowe. Cook słabiutki, Jankowski raczej same zera. Kling i Hougaard pod formą, a Gjedde nie dorzuci dostarczającej ilości oczek. Bardzo fajnie to wygląda i zagrać trzeba.

King&#39;s Lynn Stars +8.5 @ 1.85 Unibet
Stawka 6/10
Osłabione Wilki brakiem fredki (za niego Watt) podejmą Gwiazdy. Przyjezdni to bardzo mocna ekipa z braćmi Bjerre, Korneliussenem i Iversenem na czele. Rezerwa dziś to Newman i Kozza Smith zastępujący Filipa Siterę co też jest wzmocnieniem. Jestem przekonany, że spotkanie będzie na styku, zatem takie handi biorę z pocałowaniem ręki. Pokusiłbym się nawet wysnuć domysły, że to goście mają duże szanse wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Charlie Gjedde over 5 @ 1,70 bet365 ✅ 7
Fajny typ dał Bet365. A mianowicie over punktowy Charlie Gjedde. 6 punktów dla zawodnika który solidnie punktuje w lidze Angielskiej to nie są zbyt wygórowane progi. Tym bardziej że Duńczyk jedzie pod numerem 4 czyli najłatwiejszym w Elit League. Jeden bieg ma teoretycznie łatwiejszy a i pozostałe nie należą to tych bardzo trudnych. Charlie na wyjazdach co prawda ma średnią ~1,4 ale na początku jeździł z dobrze dysponowanym Hougaardem a teraz pojedzie z Cookiem. Więc o punkty będzie łatwiej. 6 punktów powinien spokojnie zrobić.
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Dziś sportingbet poleciał w ch....a jedyne co udało mi się pobrać to w tobet
D.King vs B.Barker +0,5 @ 1,85 ...Anglik solidniejszy w przeciągu calego sezonu, zaś Danny potrafi pojechać rewelacyjnie jak z Panterami jak i fatalnie zdobywając 2 czy 4 punkty. Przeciw Harrisowi czy Schleinowi bedzie ciężko Kingowi zdobyć podobną ilość punktów, zaś Barker spod 4 jesli pojedzie na swoim pozimie to powinno wejśc spokojnie. Na doklądkę Pantery z RUDZIKAMI ???? i mamy @ 2,04
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Davey Watt - Ben Barker 1 @ 1,45 betsafe ✅ 7-6
Jeden typ na dzisiaj z oferty Betsafe. Co prawda kurs nie zachwyca, ale zagram go w singlu za podwojoną stawkę niż zwykle. Pojedynek między Wattem a Barkerem. Watt jedzie bardzo dobrze na torze w Poole (średnia domowa ~2,25) dzisiaj ustawiony, jak zawsze czyli pod 3 w parze z Gafurovem który punktów na pewno zabierać nie będzie. Jedyne co mnie martwi w tym typie to że Baker może jechać dzisiaj w ostatnim biegu a Watt najprawdopodobniej nie pojedzie (jest przecież Ward i Holder). Jednak Barker na wyjazdach nie zachwyca, dzisiaj ustawiony pod 4 w parze z świetnie ostatnio jeżdżącym Kingiem. Numer 4 na wyspach stosunkowo łatwy, ale przy takich rywalach jak Holder, Ward, Watt to Barker ma gdzie punkty tracić i myślę że dzisiaj uzbiera przynajmniej o jedno oczko mniej niż Watt. W Bet365 podobny zakład tylko handicap 3 punktów w stronę Barkera więc to tylko potwierdza słuszność tego typu a i Bet365 zna się na rzeczy i ostatnio dają mega trudną ofertę. Oczywiście Anglik może mieć dzień konia i wygrać wszystko ale czy z rywalami klasy Holder, Ward, Watt można wygrać wszystko tym bardziej na ich torze gdzie czują się rewelacyjnie. Moim zdaniem nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
x_design 450

x_design

Użytkownik
Poole - Birmingham
Krzysztof Kasprzak (total points)
Typ: powyżej 7,5 ✅
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt

Z dzisiejszej oferty znalazłem ciekawy typ na brytyjską Elite League. W mojej ocenie Krzysiu Kasprzak zdobędzie co najmniej 8 punktów. Polak jest liderem drużyny z Birmingham. To głównie na jego barkach spoczywa wynik zespołu gości. Niemniej, Poole są zdecydowanym faworytem meczu i sądzę, że obejmą prowadzenie wyższe niż 10 punktów. To dobra wiadomość dla mojego typu, gdyż KK będzie mógł jechać jako joker (punkty liczone podwójnie). W mojej ocenie Polak wykręci dziś dwucyfrówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polak jest liderem drużyny z Birmingham.
Na wyjazdach Krzysztof nie jest dobrym zawodnikiem tym bardziej że dzisiaj pod taśmą obok niego staną Holder, Ward czyli dwaj najlepsi jeźdźcy ligi (oprócz Fredki Lindgrena bo ten jest prze kozak w Anglii) czy nawet Watt i z nimi punkty może tracić.
To dobra wiadomość dla mojego typu, gdyż KK będzie mógł jechać jako joker (punkty liczone podwójnie).
Kasprzak dzisiaj może jechać maksymalnie 5 biegów, a punkty jokera nie są liczone podwójnie. Dla przypomnienia również jeśli miałby jechać dzisiaj jako Joker to tylko w swoim biegu może to uczynić.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Andersson-Nermark 2 2,00 betsafe ✅
Andersson w parze z Holderem 3 ciezkie biegi, 1 latwiejszy ale o 3 i tak ciezko. Wyliczylem ze zdobedzie 5-6 pkt i tyle Nermark powinien przywiezc. Andersson MAX 4 starty, Nermark moze pojedzie 5 razy no i 2 biegi z rezerwowymi. jak dla mnie warte ryzyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Piotr Pawlicki -2 - Morten Risager 1 @ 1,70 bet365 ⛔ 5-7 :-|
Ja rozumiem że Piotr jedzie pierwszy raz na Wyspach, ale szanujmy się tak, gdzie tu H2H z Risagerem który jest cieniem zawodnika który zapowiadał się na wspaniałego żużlowca. Z dopasowaniem sprzętu nie będzie problemu bo Piotr z tego co słyszałem miał jechać dzisiaj na motorze Przemka w sumie to oni mają wspólny park maszyn. Wiemy chyba wszyscy w jakiej formie obecnie jest młodszy z braci w Pile śmiga aż miło, wiem że w Anglii są inne tory ale wydaje mi się że Piotr na takie tory będzie pasował. Jedzie z pozycji rezerwowego więc ma teoretycznie łatwe biegi. W Szwecji w debiucie przyjął się bardzo dobrze i tak również będzie dzisiaj. Dla mnie peffa choć mogę być mało obiektywny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coventry Bees(-9,5)-Belle Vue Aces 1 @ 1,72 Tobet
Moim zdaniem bet dnia, jeśli idzie o zakłady meczowe. Coventry w tym momencie ma zdecydowanie lepszy skład i w dodatku jadą u siebie. Asy dzisiaj to właściwie Harris, Schlein i innych 4 jeźdźców. Tylko Bomber i Rooboy dzisiaj są w stanie przekroczyć barierę 10 punktów. Z tym, że Rooboy zrobi to, gdyż ma jeszcze do odjechania ZZ więc 6 startów murowane. Poza tą dwójką nie widać zawodników, którzy mogliby cokolwiek zwojować. Kling, Risager, Jankowski czy Frampton powinni dzisiaj dostawać regularne lanie od Pszczół. U gospodarzy jest ZZ za Eda Kennetta, za którego każdy może jechać. Na pozycjach 1-5 mamy Przemka, Fishera czy Kenniego Larsena, którzy u siebie są gwarantami dobrych zdobyczy. Davey Watt też powinien jako gość dorzucić swoje punkty. Najbardziej jednak liczę na rezerwowych, gdyż Piotrek Pawlicki i Nick Morris są zdecydowanie lepszą parą, aniżeli rezerwowi Asów, o czym już powyżej napisał kilka słów Dawid. Moim zdaniem tutaj powinno być wysokie zwycięstwo gospodarzy tak na granicy 15 punktów, ale wiadomo, że jokery mogą gościom pomóc więc dlatego takie handi, które moim zdaniem warto grubiej przycisnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom