>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Simon Stead +0,5 - Maciej Janowski 2 @ 2,00 --&gt; 1,85 Tobet ✅ 7-8 Maciek Janowski sialalala
Można dzisiaj chwalić Tobet za tak szybką ofertę. Znalazłem jeden godny jak narazie typ do zagrania a mianowicie pojedynek pomiędzy Maćkiem Janowskim a Simonem Steadem. Maciek ostatnio w rewelacyjnej dyspozycji czy to u nas w lidze czy w Anglii. Wczoraj w meczu z Kings Lynn zdobył 16 punktów będąc najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. Jeżdżą razem w jednej parze ale Polak ją prowadzi i Anglik może nie tylko tracić punkty na rywalach a także na swoim koledze z zespołu. Handicap 0,5 punktów to tylko po to by nie było zwrotu za ten typ więc mało istotny a kurs 2,0 na Janowskiego jest bardzo ciekawą propozycją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj sobie tak przeglądam ofertę BEL i wpadły mi w oko dwa zdarzenia H2H i jedno meczowe. O meczu Brummies już napisał Feekus i przychylam się do jego zdania oraz pobieram handicap -7✅ @ 1,90 w Sportingbet. No, a te H2H to tak:
Kasprzak over 9,5 @ 1,85 Tobet✅
Dzisiaj Kasper nie ma zbyt trudnych rywali, jeśli idzie o drużynę przeciwną. Watt na wyjazdach aż taki mocny nie jest, a Woffi coś czuję, że po tak dobrym meczu jaki odjechał wczoraj dzisiaj może cieniować więc też z jego strony nie będzie aż tak wielkiego zagrożenia. Poza nimi Proctor, Wells, Burmeister i Thomas Jorgensen. Czy któryś z tej czwórki ma szanse zagrozić Kasperowi? No raczej nie róbmy sobie jaj, takiej możliwości po prostu nie ma!!! W parze Kasper jedzie z Alesem Drymlem 3 razy i na sam koniec pojedzie z Dannym Kingiem. Myślę, że jeśli by pojechał nawet w 4 startach to over do pokrycia ale oczywiście liczę, że ten 5 start dostanie i wtedy to już ten over lekko siądzie. Moim zdaniem kurs przesadzony na to zdarzenie.
Jesper Monberg(-0,5)-Norbert Kościuch 1 @ 1,85 Sportingbet✅
Tutaj też widzę spore value. Jak wiadomo Norbi mocny jest w Anglii jeśli tak w ogóle można mówić jedynie u siebie w Peterborough. Na wyjazdach średnia poniżej jednego punktu na bieg, co mówi o nim właściwie wszystko. Monberg zaś to taki średniak, który jednak u siebie nie powinien zawieść. Dzisiaj jedyne co przemawia za Polakiem to fakt, że Duńczyk ma mocniejszego kolegę z pary, bo jedzie 3 razy z Nichollsem. Kościuch zaś ma obok siebie Krzyśka Buczkowskiego, który i tak powinien przywieźć więcej punktów od niego. Obaj również mają po jednym łatwiejszym teoretycznie. Moim zdaniem spokojnie można grać na Duńczyka, który po prostu jest zawodnikiem lepszym na angielskich torach, a jako że dzisiaj ma atut własnego toru to już w ogóle jest faworytem tego pojedynku.
Ben Barker(-5,5)-Tyson Burmeister 1 @ 1,70 Sportingbet✅
No tutaj to już w ogóle para z kosmosu. Ben dzisiaj coś czuję, że może mieć znakomity dzień. Oczekuję od niego ponad 10 punktów i nie są to wcale marzenia ściętej głowy, gdyż po prostu rywali ma słabych. Dzisiaj jedzie pod numerem 4 czyli oznacza to jeden teoretycznie łatwiejszy bieg. W parze ma Nermarka, który moim zdaniem jest gorszym jeźdźcem od niego, jeśli idzie o Wyspy, a już u siebie to na pewno. Tyson za to dzisiaj jeśli zdobędzie chociaż 3 punkty to już będzie dobrze. Obawiam się, że dzisiaj może za dużo nie pojeździć, bo jego kolega z rezerwy Ricky Wells jest od niego lepszy i może go zastępować. Poza tym warto dodać, że jeśli chodzi o zawodników klasyfikowanych w BEL to Tyson zajmuję &quot;zaszczytne&quot; 62 miejsce czyli przed ostatnie... Natomiast Ben Barker jest na miejscu 20. Myślę, że dzisiaj żaden problem żeby Ben pokonał Tysona co najmniej 6 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 5

ksa

Użytkownik
Pare moich propozycji na dziś:
Monberg(-0.5)-Kościuch 1 1.85 ✅
Stawka 8/10 SPORTINGBET
Kościuch na wyjazdach jezdzi bardzo słabo , natomiast Monberg na wlasnym torze potrafi pojechac naprawde dobrze , jest doswiadczonym zawodnikiem i objeżdżonym w Elite League
Birmingham(-5.5)-Wolverhampton 1 1.62 ✅
Stawka 9/10 Unibet
Goście jada dzis osłabieni... Brakuje lider Fredki Lindgrena a takze Petera Karlssona za ktorego bedzie stosowane zastepstwo zawodnika. Honoru wilkow bronic bedzie Woffinden i Watt, reszta druzyny wyglada dosc blado , no moze jeszcze Proctor , lecz i mu zdarzaja sie grube wpadki. Gospodarze najsilniejszy sklad ( Kasprzak, Nermark czy Barker), sa takze dosc skuteczni King czy Vissing .Mysle zdecydowany win gospodarzy 10-20pkt

 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
beznadziejna oferta buków na dzisiejsze spotkania Elite League, jednak wybrałem coś ciekawego..

Cam Woodward -2 vs Jason Doyle +2 @ 1.75 Tobet

Stawka 6/10

Eastbourne z Poole mierzą się na szczycie w angielskiej lidze żużlowej. Woodward startuje pod nr 6 z rezerwy co daje mu 7 startów dziś (4 regulaminowe, 2 razy z/z za Drymla i pewnie raz za Timo Lahtiego). Zna obiekt bardzo dobrze, który jest niesamowicie nietypowy. Nie radził sobie na nim np. Emil Sajfutdinow jak przyjechał na niego pierwszy raz bodajże miesiąc temu. Handi ustawione z Doylem - rezerwowym Poole. Drużyny mierzyły się już ze sobą jednak zawodnik Piratów miał bliskie spotkanie z torem i dalej w zawodach już nie pojechał. Nieznajomość tego specyficznego i niezwykle technicznego toru jest dużym mankamentem i pewnie dopiero po dwóch startach spasuje się z nawierzchnią i znajdzie optymalną ścieżkę. Doyle w porywach powinien jechać 5-krotnie. Nie jest to jednak pewne także trzeba przyjąć, że może wystartować nawet tylko razy 4. 3 starty więcej powinny bardzo spokojnie wystarczyć kapitanowi Orłów żeby pokryć handi. Czy coś warto dodać? Cam potrafi na własnym torze pokonać każdego, zawodnik dosyć nierówny jednak ostatnie wyjazdowe występy (13pkt w King&#39;s Lynn, 8pkt w Wolverhampton) sprawiają, że obdarzę go kredytem zaufania i wytypuję go na zwycięzce tej pary.


Orły muszą to spotkanie wygrać by być pewnymi awansu do fazu play-off. W tym roku przegrali tylko raz na Arlington, dziś Cam powinien poprowadzić gospodarzy do triumfu!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bjarne Pedersen - Renat Gafurov +7,5 2 @ 1,68 Tobet ⛔ 11-0 co za leszcz
Co prawda Renata kiepsko jeździ na wyjazdach, w awizowanym składzie wystawiony pod 4 w parze z Wattem, ale wyczytałem na pewnej stronie że możliwe zajmie miejsce na pozycji rezerwowej zamiast Doyle. Jeśli tak się stanie to handi 7,5 jest mega promocją. U gospodarzy z/z i może Tobet myśli że Bjarne może jechać w zet zetce. Nie wiem nie wnikam tylko gram i liczę że Renata dzisiaj nie skończy z (0,0,0,-,-) bo jeśli przywiezie jakieś punkty a przynajmniej 3-4 to typ wejdzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Dawid.400
no ostatnio właśnie Renatka zanotowała 4 zera ;) pewnie to sprawdziłeś, ale też długo zastanawiałem się nad tym typem. Buki szacują Gafurowa w granicach 2 oczek, a Bjarne koło dyszki. Tor zweryfikuje co i jak, Duńczyk będzie miał mega trudne zadanie. Bieg 13ty i 15ty z Holderem, Wardem i Kilokarpim nie gwarantuje mu niebotycznej zdobyczy punktowej, a jeśli Gafcio skorzysta na jakichś 2 upadkach czy defektach to handi wchodzi. Oby pykło, oby Renat jeździł w miarę i nie było konieczności zastępowania go przez np. Doyla, bo to byłoby niekorzystne zarówno dla CIebie jak i dla mnie.
Pozdro!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zgadzam się z Feekusem co do tego typu na Camerona. Na rezerwie nie ma z kim rywalizować więc zastąpi pewnie tego Lahtiego. Ja dzisiaj liczę na dwycyfrową zdobycz z jego strony. Jason Doyle ma też niezłego partnera w parze, bo Hefe to taki słaby nie jest. Myślę, że to jest dzisiaj dobry bet, a właściwie najlepszy i tylko szkoda, że kurs poleciał na 1,6. Co ciekawe w Sportingbecie -1,5 na Camerona jest w pojedynku z Wattem czyli rywalem zdecydowanie mocniejszym na wyjazdach, aniżeli Doyle.
Co do meczu Lakeside to chyba warto na nich grać. Za Shieldsa pełne ZZ. Rezerwa na korzyść gospodarzy, bo Nilsson i Mear powinni elegancko objechać parę rywali. Pszczoły mają ZZ za Kenniego Larsena i wiadomo, że poza Emilem wszyscy za niego jadą. Tylko trochę obawiam się handi -5,5 jakie daje Tobet, że nie siądzie. Można poczekać na ofertę Sportingbet z parami H2H i wtedy coś ciekawego mam nadzieję się znajdzie.
Kim Nilsson(-2,5)-Travis McGowan 1 @ 1,50 Sportingbet⛔ Kim=cieć
Jak dla mnie to lokata 50%. Nie ma innej możliwości by ten pojedynek wygrał ktoś inny niż Szwed. Kim Nilsson na własnym torze jest bardzo groźny co już pokazał zdobywając 13 punktów. Z kolei Kangur w cieniu swojego młodszego kolegi Nicka Morrisa. Travis dzisiaj maksymalnie 4 starty według mnie. Więcej nie pojedzie, a jeśli już to Nick Morris pojedzie za niego, bo młodzian jest w całkiem niezłej formie i może zastąpić swojego dużo bardziej doświadczonego kolegę. Na dodatek nie zdziwi mnie, jeśli Szwed pojedzie jako ZZ, gdyż jeździ na naprawdę niezłym poziomie. Jeśli idzie o kolegów z pary to Szwed ma Piotrka Swiderskiego, a Travis jedzie z Edem Kennettem. Moim zdaniem tutaj Szwed nie powinien mieć problemów z pokonaniem Australijczyka trzema punktami więc gram to grubo.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Richardson over 10.5 @ 1.6 Tobet
Stawka 10/10
Nie wiedzą, że za Shieldsa jest pełne R/R co daje Anglikowi start o jeden więcej. 18 oczek do zgarnięcia, nie wierzę, że Lee nie zrobi 11 pkt na własnym torze!! GRAĆ !!

Nilsson -2.5 vs McGowan+2.5 @ 1.5 Sportingbet
Stawka 10/10
Kapszti post wyzej napisał dokładną analizę i nic dodać nic ująć, pewniak kolejny!
 
C 0

cop

Użytkownik
Wolverhampton (+5,5) - Poole, 2,00 TOBET ✅

Sądze, że będzie to wyrównane spotkanie. Iversen za Lindgrena nie gwarantuje tyle punktów co Fredka ale to były zawodnik Wilków i powinien pamiętać dobrze tor. Typuje niewielką wygraną Poole, jednak liczę, że handicap wejdzie. Zobaczymy.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Nie no Piraci to duzo lepszy zespol i moga spokojnie wygrac 6 punktami, ale wcale tak nie musi byc, bo runde zasadnicza i tak maja juz wygrana, wiec nie musza sie spinac tym bardziej na wyjazdach. Jesli chodzi o oferte z tobet to szalu nie ma, ale zamiast typowania wyniku mozna chyba probowac over 11,5 Holdera, bo tak wlasciwie to nie ma z kim przegrywac za bardzo. Najgrozniejsi rywale to Taiski i Puk, takze spokojnie do objechania.
W drugim meczu jest ciekawe handi, bo az 11,5 na Birmingham. Wlasciwie to mozna napisac, ze powalcza dwa slabe zespoly, ale czy Asy to na tyle mocny zespol, aby wygrac 12 pkt?
 
T 0

turkov

Użytkownik
a Peterborough jedzie dzisiaj z Coventry czy z Eastbourne?, na tobecie jest ze jadą z Eastbourne a na sportowefakty.pl, że z pszczołami ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Cop w Unibecie masz 6.5 handi.
@Warchlak - dokładnie tak. Piraci mają jeszcze 7 spotkań w tym bodajże 4 u siebie ze słabszymi drużynami (Swindon, Belle Vue, Birmingham - tyle pamiętam). Ekipy będące za ekipą z Poole mają 2 spotkania mniej do rozegrania także miejsce niemal pewne. Inną kwestią w tym meczu jest, że Matt Ford traktuje bardzo poważnie ten mecz (&quot;You owe it to the fans&quot;) po blamażu w Eastbourne . Będąc na antenie SkySports można odkupić winy, bo postawa w tamtym spotkaniu była żenująca.
Wracając do dzisiejszej potyczki - Iversen za Fredkę, powrót PiKeja, a reszta składu bez zmian. Proctor będzie wg mnie takim man-to-watch dziś, bo trójka liderów (PK, Tai, Puk) nie zawiedzie i koło dyszki powinien każdy z nich przywieźć. Próżno oczekiwać wysokiej zdobyczy punktowej po Tysonie patrząc jakich ma przeciwników, nawet Hefe wydaje się być poza zasięgiem Amerykanina. Poole w optymalnym zestawieniu na pewno są faworytami, ale nie powierzę swoich pieniędzy na jakikolwiek bet w tym kierunku.
Gdybym musiał to skłoniłbym się ku zwycięstwu Poole (1.45 Tobet) i Wolves +6.5 (Unibet), ale nie muszę zatem spokojnie poczekam na ofertę Sportingbetu. Jeśli nic się nie pojawi ciekawego to na live coś przygram ;)

Belle Vue z Birmingham dla mnie totalny no bet. Widzieliśmy co ostatnio Bomber odwalił na własnym torze. Obie drużyny całkowicie nieobliczalne, wydaje się, że o nic nie walczą już.

Pominęliście mecz rewanżowy KOC. Peterborough wygrało na wyjeździe z Pszczółkami i dziś u siebie w niemal najmocniejszym składzie (bez Kacpra Gomólskiego) będą bronić zdobytej przewagi. W Coventry brak zawieszonego Eda Kennetta, ale za niego pełne z/z. Kontuzjowanego McGowana zastąpi Josh Auty co akurat jest wzmocnieniem dla przyjezdnych. Kwestia podejścia do pucharu ligi jest niewiadoma zatem też nie polecam do grania ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Patrick Hougaard - Daniel Nermark +1 2 @ 2,00 bet365 ✅ 7-12
Coś dzisiaj nawalił oddsmaker od żużla w Bet365 wystawiając Haugaarda w parze z Nermarkiem. To co w ostatnich tygodniach prezentuje Hougaard to jest parodia żużla, przegrywa z największymi ogórkami w lidze i stąd degradacja pod numer 2 do pary z Harrisem. W Birmingham nie jedzie dzisiaj Ben Baker a więc jeden z liderów tej drużyny a także kolega z pary Nermarka więc teraz Daniel będzie liderem tej pary którą stworzy ze starym wyjadaczem Joe Screenem uważam że będzie dzisiaj solidnie punktował a już napewno zapunktuje lepiej niż Patrick który będzie zapewne gubił punkty na kolegach z zespołu. Dodatkowo jeden punkt handicapu więc musi być dobrze.
Tai Woffinden - Darky Ward +1 2 @ 1,90 bet365 ✅ 4-15
Dzisiaj mecz pomiędzy Wolverhampton a Poole Pirates, faworytem co prawda nieznacznym goście ale druga linia w tym zespole ostatnio kompletnie zawodzi (pozdro Renata). Znakomicie jeździ 3 liderów Watt, Holder i Darky. I właśnie dzisiaj skupiam się na tym ostatnim Darky ustawiony jak zawsze czyli po 5 jeździ z Doylem i Hefenbrockiem więc na kolegach z zespołu nie będzie tracił punktów. Jest liderem tej drużyny a jeśli Piraci chcą dzisiaj zmazać plamę po ostatnim blamażu z Eastbourne to muszą dzisiaj wygrać a w tym będę potrzebne punkty Warda. Woffinden w tym sezonie bez błysku w Elit League zdarzają mu się wpadki i dzisiaj liczę że taka również się zdarzy. Jeździ bardzo nierówno i gubi głupio punkty. Ja uważam że będzie dzisiaj przegrywał z Holderem, Wardem i może nawet z Watem a i na swoich może coś stracić, chociaż numer 4 to łatwy w Anglii ale i tak więcej punktów od Darkiego nie zdobędzie. Dodatkowo punkt handicapu w stronę Australijczyka więc spróbuję.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Handicap na Wilki mimo braku Fredki nie jest złą opcją, ale ja wybrałem zakład na młodszego Lindgrena w pojedynku z Doylem. Obydwu zawodników łączy to, że jeszcze do niedawna startowali z pozycji 1-5, ale na skutek słabszych występów zostali przeniesieni do rezerw, gdzie punktować jest dużo łatwiej. Trudno ocenić, który jest lepszym jeźdźcem, ale moim zdaniem zbytnie faworyzowanie Jasona jest niczym nieuzasadnione, więc +2 na Szweda od razu wpadło mi w oko. Przede wszystkim po jego stronie jest atut znajomości toru, szczególnie, że Doyle na wyjazdach prezentuje się dużo gorzej. Partnerem na rezerwie Ludviga jest niedoświadczony Amerykanin, Tyson Burmeister, więc moim zdaniem jest szansa, że zostanie raz zastąpiony przez kolegę. Z drugiej strony podobnie być może u Piratów, choć szczerze mówiąc nie oczekuję szaleńczo skutecznej jazdy ze strony Australijczyka, więc niekoniecznie musi być puszczany więcej niż regulaminowe 4 razy. Co prawda trzeba brać pod uwagę, że mogą wystąpić okoliczności nie do przewidzenia, czyli jakaś kontuzja podstawowego zawodnika i wtedy rezerwa może otrzymać dodatkowe starty. Jednakże w przypadku porównywalnej liczby startów uważam, że obaj rywale powinni skończyć mecz z podobną ilością zdobytych pkt.
PS. Mi udało się złapać kurs 2,00, ale widzę, że już zdążył polecieć na 1,8.
Ludvig Lindgren (+2) - Jason Doyle (-2) - Ludvig Lindgren (+2) # 2,00 -&gt; 1,80 bet365 ⛔ (7-11)
Birmingham jedzie dzisiaj znów bez Barkera, co jest dla mnie strasznie zadziwiające, że drużyna tyle razy musi radzić sobie bez jednego ze swoich liderów, ale skoro działacze mieli świadomość startów Bena gdzie indziej to ich sprawa. Ta sytuacja ułatwiła mi za to wybór drugiego typu, a mianowicie wygranej Nermarka z Hougaardem. Dodatkowo Daniel ma +1 hc, więc tak na prawdę wystarczy remis. Szwed na wyspach nie zachwyca tak jak w Polsce czy Szwecji, bo był przewidziany do roli lidera, z której żadną miarą się nie wywiązał. Przywoził jedynie po kilku &quot;oczek&quot;, więc został przesunięty z pozycji nr 5 na 3. Tu jego partnerem bywa właśnie nieobecny dziś Barker, więc o pkt miał równie trudno. Za to dzisiaj partnerować mu będzie weteran żużlowych torów, Joe Screen, który nie jest już w stanie skutecznie ścigać się nawet w BEL, więc liczę, że Szwed w końcu pokaże jakąś lepszą jazdę. Z kolei młody Duńczyk przed kontuzją był jednym z liderów Asów, ale od prawie półtora miesiąca nie może odnaleźć dawnej formy i zdobywa max po 6-7 pkt. Myślę, że na podobny wynik spokojnie stać Nermarka, a dodatkowym utrudnieniem dla Patricka może być jazda z będącym w słabszej formie, ale zawsze niebezpiecznym Bomberem.
Patrick Hougaard (-1) - Daniel Nermark (+1) - Daniel Nermark (+1) # 2,00 bet365 ✅ (7-12)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
To pozwolę sobie skomentować Wasze typy.
Co do pary Nermark - Hougaard.
Ostatnie spotkania w EL obydwóch...
Nermark : 7,2,2,7,4,5+1,5+1
Hougaard : 4+3,4,6+1,6+1,7,4,3
Loteriada totalna. Paddy u siebie prezentuje dobry poziom, a Bomber lubi jeździć zespołowo także parę Hougaard Harris pewnie ujrzymy niejednokrotnie jak przywozi cenne punkty. Nermark to jest totalna niewiadoma. Szkoda pieniędzy, ale życzę szczęścia.
Miałem analizować dogłębniej i jeszcze parę Taia z Darkym, ale muszę wychodzić. Może jak przed meczami wrócę to kilka słów dodam.
 
K 5

ksa

Użytkownik
Wolverhampton Wolves (+6.5)- Poole Pirates
Typ:1 1.85 UNIBET ✅✅✅
Mysle ze Wilki powalcza , jada dzis bez Fredki lecz z &quot;Pukiem&quot; ktory zna ten tor bardzo dobrze. W skladzie jest jeszcze Woffinden i Karlsson ,a i Proctor potrafi krecic dobre wyniki na własnych śmieciach. Gosci nie bede opisywał sklad to glownie &quot;kangury&quot;. Gospodarze napewno łatwo meczu nie oddadza , a mamy przeciez jeszcze Jokera , wiec handicap jak najbardziej do gry
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peter Karlsson - 5,5 - Renat Gafurow 1 @ 1,65 Sportingbet ✅ 10-1
Karlsson jeden z liderów Wilków jeśli myślą dzisiaj o wygranej to musi punktować. Średnia na swoim torze ~2,4. Oczywiście trudne pojedynki z Holderem, Wardem i Wattem ale same 2 PK powinien przynajmniej wozić. W sumie wystarczy by zrobił dzisiaj 6 punktów i typ wchodzi bo podejrzewam że Renata dzisiaj zapunktuje tak jak ostatnio czyli (0,0,0,-,-).
Niezłą bekę mam Feekus, to że jesteś w Vipach nie znaczy że możesz komentować i krytykować wszystkich typy. No offence.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Popieram Feekusa...Hougard wielka niewiadoma, a Nermark jeszcze większa. Szwed słaby na wyjazdach tylko raz w tym sezonie wypalił formą i zdobył 12 pkt, na torze Panter, poza tym naprawdę słabo to wygląda. Natomiast jesli chodzi o Woofiego z Wardem to tutaj linia prawidłowo wystawiona. Pod nieobecność Fredki to na nim spoczywał ciężar zdobywania punktów. Pondato Ward ma trudniejsze biegi m.in przeciw P.Karlssonowi, który choć nie jest w 100% sprawny to na brytyjskich torach jeździ wyśmienicie.
Ze swojej strony pograłem under 12,5 Sajfutdinowa @ 1,85 tobet. Jakoś nie przekonuje mnie Emil na Wyspach, gdyż nie jeździł na wszystkich torach i tak wystawiając kurs dałbym o 1 pkt niżej, czyli 11,5 pomimo jego dodatkowego startu za Kenneta. Ostatnie wyjazdy to odpowiednio 4 i 5 punktów. Dziś naprawdę będzie miał z kim przegrywać. Charakter Nikiego, po za tym Batchelor, Linus czy dwójka nieobliczalnych Polaków, którzy u siebie potrafią pojechać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayfutdinov under 12,5 @ 1,80 Tobet⛔
Kurs może trochę spadł ale moim zdaniem dalej warto. Emil na Wyspach jakiś szczególnie mocny nie jest. Dzisiaj ma co prawda raczej 6 startów ale bieg 13 oraz ewentualnie 15 będą mocno obsadzone ze strony gospodarzy więc tam o punkty będzie ciężko. Moim zdaniem nawet z kolegą z pary Kennim Larsenem może tracić punkty, bo Kenni w Anglii radzi sobie całkiem całkiem więc jakieś straty może ponieść.
Linus Sundstroem(+4,5)-Emil Sayfutdinov 1 @ 1,65 Sportingbet⛔
Tutaj niby ryzykowniejszy typ ze względu na przewagę startów Emila ale to niweluję nam handicap na Szweda. Linus u siebie na torze w Peterborough bardzo mocny i jest w stanie pokonać każdego w BEL. Dzisiaj w parze ma Norbiego Kościucha więc moim zdaniem kolega punktów mu zabierać nie powinien. Dodatkowo jedzie pod numerem 4 czyli pojedzie w biegu 14, gdzie jedynym jego godnym rywalem będzie Przemek Pawlicki. O Emilu już pisałem, że ma jeden co najmniej, a może nawet dwa trudne biegi. Spodziewam się, że proporcja startów będzie wyglądała 4 do 6 na korzyść Rosjanina ale moim zdaniem obaj zakręcą się koło 10 punktów więc jak najbardziej warto grać Szweda, bo handicap wielki i 5 punktami to Emil go nie pokona na bank więc gram ja to grubiej.

Edit: Dno dno i jeszcze raz dno z mojej strony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom