>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Światowa 2013

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Witam. Chcialbym przyjrzec sie dzisiejszemu meczowi Finow z Holendrami. Kurs okolo 1.50 na &quot;Oranje&quot; bardzo zachecajacy. O ile sie nie myle(!?) zwyciestwo za 3 punkty zagwarantuje im udzial w turnieju finalowym ;-)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Holandii zwycięstwo za 2 punkty w przypadku wygranej Kanady za 3 punkty nic nie daje.
Najlepiej jak wygrają Holendrzy za 3 punkty, bo wtedy mają zagwarantowany awans do Final Six bez względu na to jak zakończy się mecz Kanady z Japonią.
Jeżeli zgubią punkty to będą musieli liczyć na potknięcie Kanady.
W przypadku takiej samej ilości punktów i takiej samej liczbie zwycięstw liczy się ratio setowe. A tutaj lepiej wypadają Kanadyjczycy.
 
D 13

damianp

Użytkownik
Holandia totalnie zawiodła w najważniejszym dla siebie meczu, przegrali 1-3.
A więc o ile dobrze liczę to Kanada do awansu potrzebuje dwóch setów czyli 1pkt.
Kanada zatem nie do gry na zwyciestwo.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kuba - Iran​

Przed pierwszym meczem pisałem TAK !
Kubańczycy zagrali dobry mecz i tak naprawdę mogli to spotkanie spokojnie wygrać. Dobra gra Bisseta i Cepedy, przeciętnie zagrał Abrahan. Nieźle funkcjonował środek, świetną zmianę Mesie dal Quintana. Jakoś nie szczególnie podoba mi się rozegranie Estrady i chyba lepiej to wszystko wygląda przy Maciasie.
Iran fajnie grał w bloku. Kolejny świetny występ Mousaviego. Ze skrzydłowych najrówniej grał atakujący Ghafour. Iran miał w sumie dobre przyjęcie i Marouf miał z czego rozgrywać, sporo piłek do środkowych.
W pierwszym meczu Kubańczycy prowadzili 2:0. Grali dobrze, ale trzeba też przyznać, że sporo zawdzięczali Irańczykom, którzy popełniali w tych partiach za dużo błędów własnych. Od trzeciego seta ilość błędów po stronie Iranu znacznie się zmniejszyła i od razu wyglądało to inaczej.
Warto zwrócić uwagę na to, że był to bardzo dobry mecz. Stosunkowo mało zepsutych zagrywek (Kuba 14, Iran 13), a przecież mecz trwał pięć setów.
Kuba u siebie gra dobrze, ale u nich naprawdę wszyscy muszą grać na wysokim poziomie, żeby wygrywać.
Iran w tej edycji Ligi Światowej gra po prostu dobrą siatkówkę, bez żadnych kompleksów.
Obie drużyny z dobrą zagrywką, ale po stronie Iranu jest jednak lepsze przyjęcie.
Kuba pewnie po raz drugi powalczy. Kursy na początku jakoś nie zachęcały, ale przy obecnych kursach wydaje mi się, że warto znowu pograć w stronę Iranu.
Typ:
Iran @ 1.79 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie: Polska - USA
Typ: 1 ✅✅✅ (3:1)
Kurs: 1,45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Długo się zastanawiałem nad tym typem i koniec końców doszedłem do wniosku, że duże znaczenie będzie miał tutaj aspekt psychologiczny po ostatnim meczu. Koniec końców wygraliśmy, mimo iż w 4-tym i 5-tym secie broniliśmy piłek meczowych dla USA, do tego dziś Brazylia kolejny raz pokonała Bułgarów i wszystko szczęśliwie bo szczęśliwie ale układa się po naszej myśli a dokładniej pod nas. Nie chcę mi się wierzyć, że tego nie wygramy za 3 pkt i wyprzedzimy Jankesów w tabeli skoro nadarza się do tego idealna okazja.
Jeżeli chodzi o porównanie do pierwszego meczu to zmieni się tylko hala: zamiast w Katowickim Spodku tym razem zagramy w Hali Stulecia we Wrocławiu. Skład pewnie pozostanie ten sam czyli Żygadło, Jarosz, Nowakowski, Możdżonek, Winiarski i Kurek gdyż Andrea Anastasi nie ma zbyt wielkiego pola manewru. I o ile ostatnia dwójka zagrała na przyzwoitym poziomie ( chodź w obronie były problemy ale za to skutecznie nadrabiane atakiem) to reszta, a szczególnie współpraca rozgrywającego ze środkowymi wyglądała na prawdę słabo. Mizernie funkcjonował blok bo 11 bloków w ciągu 5 setów to dość słabo jak na naszą reprezentację. Ale pomimo tego nasza reprezentacja tak i w 4-tym jak i 5-tym secie potrafiła wypracować sobie przewagi punktowe (niestety bardzo szybko tracone). Oczywiście na nasze zwycięstwo wpływ miały też aż 34 niewymuszone błędy Amerykanów. Ale cóż, to ich sprawa, teraz zapewne popełnią ich mniej ale uważam, że nasi też zagrają dużo lepiej a w szczególności lepiej funkcjonował będzie środek i gra blokiem.
Podsumowując myślę, że tym razem wygramy to spotkanie znacznie spokojniej (może nie do zera w setach) ale wygramy. Powodzenia !
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Na dziś proponuję zagrać następujące spotkania:
Argentyna - Francja 2 (0:1,5) @ 1,35 ✅✅✅(Betsson)
Bezpieczny zakład na Francuzów w tym meczu.Narobili sporo furory w poprzednich spotkaniach ogrywając Brazylię i dwukrotnie Polskę.

Kuba - Iran 1 (1,5:0) @ 1,49 ⛔ (Betsson)
Coraz lepsza gra u siebie młodej ekipy Kuby przeciwko dobrze dysponowanym Irańczykom. Dziś rewanż za wczorajszą porażkę w tie-breaku. Jest szansa na zwycięstwo gospodarzy.
Japonia - Kanada 1 (2,5 :0) 1 @ 1,49 ✅✅✅ (Betsson)
Dziś znowu stawiam na ugranie seta przez Japończyków. Może będzie zwycięstwo w tym spotkaniu. W końcu grają u siebie. Kurs zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 13

damianp

Użytkownik
Włosi o ile dobrze liczę, potrzebują dwóch setów czyli 1pkt żeby wyprzedzić Rosję albo jednego wysoko wygranego seta żeby mieć lepsze ratio punktowe.
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Polacy ten mecz muszą wygrać i zrobią wszystko, żeby tak się stało, bo to bardzo zbliży nas do wymarzonej 6. Brazylijczycy na razie ułatwiają nam życie, a my dzisiaj musimy to w pełni wykorzystać, bo więcej szans nie będzie, a Amerykanów możemy ograć bez problemu nawet do 0 (jeśli chłopaki dadzą z siebie wszystko).

Na dzisiaj proponuję zdecydowanie:
Polska - USA @1 kurs: 1.40 @bwin
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Poland - Stany Zjednoczone
07-07-13 20:15
Na dzisiaj zaplanowano drugie spotkanie między Polakami a USA. Podczas pierwszego spotkania lepsi byli Biało - Czerwonii jednak cały czas możemy mieć sporo pretensji do naszego zespołu. Ponieważ widać spore przestoje w grze naszego zespołu. Było to widać podczas trzeciego seta w piatkowym spotkaniu gdzie to nasi zawodnicy zdobyli tylko trzynaście punktów. Potencjał mamy zdecydowanie większy niż wskazują ostatnie spotkania. Cały czas mogą liczyć na doping naszych kibiców, którzy &quot;ciągną&quot; grą naszego zespołu. Z dobrej forie znajduje sie Kuba Jarosz, który gra na wysokim poziomie i można być pewnym, że dzisiaj również pociagnie grę naszego zespołu. Podczas piątkowego spotkania Kuba zdobył dwadzieścia jeden punktów jest to najlepszy wynik z całego zespołu. Również sporo punktów zdobyli Kurek oraz Winiarski odpowiednio siedemnaście oraz szesnaście. Całkiem dobrze na środku prezentował się Nowakowski, który to zdobył dziesieć punktów. A przecież tych zawodników stać jeszcze na lepszą grę. Jeżeli chcą zagrać w turnieju finałowym muszą zdobyć trzy punkty a jestem przekonany, że stać nasz zespół na taki wynik. Jednak muszą przez cały pojedynek grac na swoim poziomie. Amerykanie również nic szczeglnego nie prezentuiją jednak trzeba przyznać, że umieja wykorzystać swoje sytuacje. Polacy na pewno muszą uważać tutaj na Clarka, który w ostatnim meczu zdobył dwadziescia cztery punkty. Nasz zespół na pewno musi umiec zatrzymać tego zawodfnika. W wyjściowej jedenasce powinni również znaleść się Anderson, Lee oraz Holt. Ci zawodnicy w ostatnim meczu zdobyli ponad dziesieć punktów. Patrząc na to, że nasz zespół gra przed własną publicznością jestem przekonany, że stać ich tutaj na wygraną.
Typ 1 kurs 1.40 Buk Expekt ✅
Serbia - Włochy
07-07-13 20:00
Przed nami drugie spotkanie między Serbią a Włochami. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu tych zespołów jak w lepszej sytuacji są Włosi, którzy mają większe szanse na awans. Serbowie obie majac siedem punktów zajmują piąte miejsce w grupie B i jezeli dzisiaj przegrają spotkanie ich szanse na awans będą bardzo małe. Wczorajsze spotkanie wygrali Włosi 3-2 i można być pewnym, że dzisiaj również będzie bardzo zacięte spotkanie. Można powiedziec, że w zespole Serbów jedynie dwójka zawodników prezentowali się bardze: Atanasijević, który zdobył dwadzieścia pięć punktow zas pięc oczek mniej Kovacević. I z pewnością Ci dwaj zawodnicy dzisiaj będa bardzo groźni. Jeżeli Włosi będa w stanie ich zatrzymać nie powinni mieć większych problemów z wygraniem meczu, Ponieważ Podrascanon czy Stanković nie oprezentują się w miare swoich mozliwości. Włosi obecnie zajmują trzecie miejsce w grupie B mając jedenaście punktów. Ich strata do lidera wynosi zaledwie dwa punkty więc maja bardzo duże szanse na awans. Jednak cały czas muszą uwazać ponieważ za swoimi plecami mają m.in. Rosjan. Po dwóch porażkach z rzędu niewątpliwie ostatnie dwie wygrane dały im znowu wiare w swoje możliwości. To własnie oni bardziej wytrzymali presje w TB i tym samym mogli cieszyć się z wygranej. w zespole włoskim z bardzo dobrej strony zaprezentował się Zaystv, który to zdobył dwadziescią dziewięc punktów! I tym samym był najmocniejszym punktem swojego zespołu. Jednak zarówno Savani oraz Birarelli również zagrali dobrze gdzie to zdobyli po piętnascie punktów. A przecież nie można również zapominac i takich zawodnikach jak Beretta czy OParodi, którzy powinni równiez zagrać tutaj od początku spotkania. Reasumując jestem przekonany, że stać tutaj Włochów na wygranie przynajmniej dwóch setów.
Typ +Włochy 1.5seta kurs 1.40 Buk Sportingbet ⛔
Portugalia - Korea Południowa
07-07-13 20:00
Żadnych szans do turnieju głownego nie mają już Portugalia z Koreą Południową, które to te zespoły zmierzą się w dzisiejszym meczu. Podczas pierwszego pojedynku lepsi okazali się Koreańczycy, którzy wygrali 3-1. Jednak mam nadzieję, że dzisiaj gospodarze wezmą rewanż tym bardziej, że mają spore szanse na to, żeby zając trzecie miejsce w grupie ponieważ jedynie gorszy bilans setowy mają od Japończyków.Jednak na pewno Portugaklczycy musza zagrać lepiej niż miało to miejsce w ostatnim meczu ponieważ od początku spotkania to właśnie przeważał zespół z Azji. Nawet jak dochodzili do swoich rywali nie byli w stanie to zaraz rywale odskakiwali od nich. Jedynie w drugim secie umieli powalczyć z swoimi przeciwnikami gdzie to wygrali jedynego seta. Jedynie dwóch zawodników tego zespołu zaprezentowało się na swoim poziomie. Jose, który zdobył dziewiętnaście punktów oraz Ferreira, który zdobył trzy punkty mniej. Pozostali zawodnicy jak Keller czy Sequeira już tak dobrze nie grali. Koreańczycy uzbierali cztery punkty co daje im piąte miejsce w grupie C. Przynajmniej dla mnie ich wczorajsza wygrana nad Portugalczykami była niespodizanką ponieważ w tegorocznej edycji Ligi Światowej wygrali dopiero pierwsze swoje spotkanie. Wraz z Finami maja nagorszy bilans setów w grupie C. Kapitalne spotkanie rozegrał Jeon, który zdobył dwadziescia dziewieć punktów i tak naprawdę to właśnie on pociągnął gre swojego zespołu. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby dzisiaj znowu byłby w stanie zagrać na takim samym poziomie. Jednak powinnien być dzisiaj również groźny Seo, który zdoby siedemnaście pounktów. Pozostali zawodnicy już tak dobrze sie nie prezentowali Kwak czy Shin. Reasumując wierze, że dzisiaj gospodarze wezmą rewanż za ostatnie spotkanie i dzisiaj sięgną po wygraną.
Typ 1 Kurs 1.30 Bukmacher bet-at-home ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 0

hagen1315

Użytkownik
Poland - Stany Zjednoczone
07-07-13 20:15

Serbia - Włochy
07-07-13 20:00
Przed nami drugie spotkanie między Serbią a Włochami. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu tych zespołów jak w lepszej sytuacji są Włosi, którzy mają większe szanse na awans. Serbowie obie majac siedem punktów zajmują piąte miejsce w grupie B i jezeli dzisiaj przegrają spotkanie ich szanse na awans będą bardzo małe. Wczorajsze spotkanie wygrali Włosi 3-2 i można być pewnym, że dzisiaj również będzie bardzo zacięte spotkanie.
Serbia nie ma żadnych szans na awans...Włochom wystarcza 1pkt
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Serbia-Włochy FT 3:1
Włochy 2.00 Expekt
⛔
Kurs na Włochów kolejny raz solidny, trochę niezrozumiały dla mnie, jest Zajcev, więc jest w miarę ok.
W pierwszym meczu Zajcev bardzo dobrze, Parodi potwierdził swoja formę, fajnie wyglądał również Birarellli, swoje dokładał jeszcze w bloku, ciągle trochę brakuje Savaniego. Nabieram co raz wiekszego przekonania do Beretty.
Dobry mecz Gioviego, osobiście bardziej podoba mi się gra Rossiniego, ale trzeba przyznać, że Giovi wyglądał bardzo solidnie.
Serbowie mieli dobry początek Ligi, ale teraz trochę spuścili z tonu.
Bez formy jak na razie Nikic, chyba Kolaković powinien postawić zdecydowanie na parę braci w przyjęciu. Nikola całkiem nieźle, Atanasijević w sumie też nie najgorzej.
Środkowi to oczywiście najwyższa półka, ale potencjał marnowany, przez Petkovicia, który jest hamulcem tej drużyny i to jest oczywiście ich największy problem.
Czasami kiepsko wygląda przyjęcie i jeśli Savani z Zajcevem zaczną trafiać to może być problem.
Liczę na to, że nikt nie będzie odpuszczał.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Drugi mecz pomiędzy tymi drużynami. Wczoraj Włosi po bardzo zaciętym spotkaniu wygrali 3:2.
Serbia nie ma już żadnych szans na awans. Włosi tak naprawdę też nie mają o co grać. Nawet porażka 1:3 im nie powinna zaszkodzić, bo przy takim samym ratio setowym mają lepsze ratio małych punktów w porównaniu do Rosji.
Inną sprawą jest to, że Niemcy mają minimalne szanse, żeby wywieźć komplet punktów z Iranu.

Wczoraj Włosi wyciągnęli mecz chociaż wcale ich gra najlepiej nie wyglądała. Travica miał sporo niedokładności. Fajnie wyglądała współpraca z Birarellim (świetne spotkanie w jego wykonaniu) chociaż ostatnia piłka do niego, w bardzo ważnym momencie meczu pozostawiała wiele do życzenia. Mnóstwo piłek do Zajcewa, co oczywiście nie dziwi (mnie trochę dziwi), ale w końcówce piątego seta zamiast grać do najpewniejszego Zajcewa to Travica wybierał jakieś dziwne rozwiązania. Parodi i Savani przyzwoity występ, ale jednak w cieniu atakującego.
Włosi słabo wczoraj zagrywali. Mocne zagrywki nie robiły zbyt wielu szkód, a flot (oprócz Birarelliego) to tak naprawdę nie były flot tylko przebicie piłki na drugą stronę.
Serbia mogła się podobać. Petkovic oczywiście nie byłby sobą gdyby nie rzucał momentami piłek, z których trudno coś zrobić. Ale generalnie było znacznie, znacznie lepiej niż w starciach np. z Iranem. Dobrze grał Atanasijevic, ale jak zwykle zdarzył mu się taki fragment meczu, w którym był po prostu niewidoczny. Szkoda, że to były ważne momenty spotkania. Dobry mecz środkowych Stankovica i Podrascanina. Trochę poatakowali, nieźle w bloku. Bardzo dobry mecz rozegrali bracia Kovacevic. Nikola grał cały mecz bardzo równo. Skuteczny w ataku z lewego skrzydła, całkiem nieźle przyjmował i zagrywał jak na niego. Uros dał świetną zmianę bezbarwnemu Nikicowi. Tylko co z tego skoro w końcówce piątego seta bracia Kovacevic zepsuli kilka arcyważnych piłek.

Serbia u siebie, pomimo tego, że nie mają już szans na awans to nie powinni odpuszczać. Wczoraj zagrali bardzo dobry mecz i niewiele brakowało do zwycięstwa.
Włosi tak jak pisałem na początku mają już awans tak naprawdę w kieszeni.
Nie wiem jak podejdzie do tego spotkania Berutto. Liczę na to, że obie drużyny zagrają na 100% swoich możliwości. Serbia nie jest bez szans. Wydaje mi się, że po raz kolejny urwą coś Italii.

Typ:

Serbia (+1.5 seta) @ 1.50 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 16

exclusive

Użytkownik
Polska-USA 3:1 92-92
Typ: USA (HC +7,5 pkt) @1,65 Milenium✅✅ 92-99,5
Bardzo długo zastanawiałem się w która stronę zagrać ten handicap i koniec końców wszystko przeważył pierwszy mecz tych drużyn. Owszem, Polska reprezentacja po tym pierwszym spotkaniu powinna dostać niesamowitego &quot;powera&quot; psychologicznego, ale nie zapominajmy, że reprezentacja USA to nie są &quot;ogórki&quot; i tak naprawdę wszystko mogłoby się potoczyć inaczej gdyby to jednak oni schodzili z boiska w Spodku jako drużyna zwycięska. Nie trzeba nikomu przypominać 3-go seta w tamtym spotkaniu. 25:13.. tak dotkliwej porażki Polaków nie widziałem dawno. Co prawda wygraliśmy po horrorze, ale niesmak pozostał, co zresztą pokazali kibice w Spodku. W tamtym meczu proponowałem -6,5pkt w stronę Polaków, skończyło się na 105-116 w punktach dla Amerykanów. Dzisiaj spodziewam się również meczu walki, gry punkt za punkt i walki do ostatniej piłki. Wyniku 3:0 nie spodziewam się, więc dodatkowo każdy wygrany set przez Amerykanów ułatwi wejście tego typu. Wg mnie bardzo bezpieczny typ na to spotkanie, może się tutaj zdarzyć wszystko, na pewno bałbym się ryzykować grę na zwycięstwo Polaków po kursie 1,35. Wydaję mi się że USA jest lekko niedocenione przez buki. Dlatego proponuje takie coś na ten mecz. Jeżeli nie wejdzie, nie będę miał żalu, wtedy Polacy przynajmniej udowodnia, że jeszcze zależy im na awansie i... będę pobierał kursy na Polskę w meczach z Bułgarią :)
EDIT:Gratulacje, bardzo dobry mecz Polaków, jednakże w 2-gim secie ten przestój trochę mnie zaniepokoił. Ale liczą się 3 punkty. Teraz tak jak mówiłem - pobieramy kursy na Polaków w meczach z Bułgarią :].
 
anzelmo 199,6K

anzelmo

Użytkownik
World League - Group A 20-15 7.07 siatkówka Poland-USA 2/10
typ Polska (-1.5)✅
kurs 1,91
William Hill

Dzisiaj zaryzykuje w hendi na naszych, myślę ze po tak dramatyczny meczu jak piątkowy trzeba po prostu to wygrać za 3 pkt.Sytuacja w grupie układa nam sie bardzo ciekawie. Praktycznie wszystko zależy od nas -obie drużyny maja swoje problemy, graja bardzo nie równo, maja dużo przestojów, ale myślę ze dzisiaj będziemy mieli więcej atutów od Jankesów. Takie zwycięstwo musi dać kopa pozytywnego, morale powinno być na odpowiednim poziomie plus USA gra dość wąskim składem. Zmęczenie może byc odczuwalne dzisiaj- my mamy szersza ławkę, więcej opcji manewru jakby cos sie nie układało.Ciężko cos przewidywać ale ....Pewnie drugi raz z rzędu tak fatalnie nie zagra Lotman- świetny Clark i libero który sporo daje możliwości do pogrania.Amerykanie dużo błędów na zagrywce, zobaczymy jak sie to potoczy ale musimy zagrać bardzo konsekwentnie, dużo lepiej na zagrywce i kontrach. Musimy zacząć lepiej bronic podbijać więcej piłek i zdecydowanie stawiać blok- szukać możliwości na złapanie, podbicie rywali. Zobaczymy jakie wnioski wyciągnie nasz sztab, bo myślę ze troszkę nie wiedzieliśmy na co stać Amerykanów w tym odmłodzonym składzie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Portugalia - Korea​

No to jest bardzo ciekawa sytuacja, po raz kolejny mamy absurdalnie niski kurs na słabą Portugalie, która dostała już w ten weekend baty od Korei. Nic tylko wykorzystać.

Ja bym wystawił tutaj ok 1.60... ale na Azjatów. Oni są lepsi praktycznie w każdym siatkarskim elemencie od Portugalii. Mają zdecydowanie lepsze przyjęcie (co było widać ostatnio), mają dynamiczne skrzydła, które swoją drogą wciągają drewniane skrzydła Portugalii.

Portugalczycy dostali już raz od Japonii, ostatnio byli tłem dla Koreańczyków i dziś powinno być podobnie. Te kursy na Azjatów w meczach z Portugalią to są prezenty, istne prezenty.

Korea +1.5 (2.20) Sportingbet ✅


Wczoraj stawiałem zdecydowanie na Włochów, ale dziś sytuacja jest zgoła odmienna. Włosi nie grają już tutaj kompletnie o nic, mają pewny awans do turnieju finałowego.

W takim wypadku bardzo prawdopodobne, że Berutto będzie rotował składem i da pograć zawodnikom którzy dostawali mniej szans na gre do tej pory. Możliwe, że zobaczymy np. Vettoriego. No a nawet jeśli skład wyjdzie podstawowy to ja w determinacje i gre na 100% Włochów nie wierze.

Serbowie to inna bajka, oni i tak już awansu nie wywalczą, ale mecz mają u siebie. Publiczność przyjdzie ich dopingować i zobaczyć ich zwycięstwo. Poza tym tacy zawodnicy jak Atanasijevic nie odpuszczają nigdy i cieszą się samą grą, niekoniecznie kalkulując jak lubią to robić Makaroniarze.

Już wczoraj Włosi wyglądali przeciętnie, dziś kiedy nie mają większe motywacji powinni przegrać

Serbia (1.97) Pinnacle ✅

Polska - USA

Spróbuje też Polaków. Ostatnio ich gra wyglądała wręcz dramatycznie, a i tak z USA się uporali. To jednak coś znaczy.

W Piątek genialną grą jak na swoje możliwości popisał się Clark, gość miał być najsłabszym punktem zespołu, a był najlepszym. Też nie sądzę, aby był wstanie powtórzyć taką dyspozycję. Amerykanie mają ogromną ilość mankamentów w swojej grze, począwszy od przyjęcia, aż po rozegranie a kończąc na problemach w ataku.

Polacy są drużyną lepszą od USA, mają własną halę i nawet w obecnej marnej dyspozycji nie pozwolą sobie na porażkę z Amerykanami.

Polska (1.43) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Wieczorem bedziemy swiadkami drugiego starcia Serbów z Włochami. Mecz będzie grany o przysłowiową pietruchę. Wczoraj górą po tie-breaku byli Włosi.
Dzisiaj mozemy zobaczy inny sklad w porownaniu do wczorajszego u Makaroniarzy ale to tylko gdybanie moze byc tak ze od poczatku wyjdzie podstawa a pozniej w razie dobrego wyniku beda zmiany.
We wczorajsym meczu głównie za sprawą rewelacyjnej serii Atanasijevia na zagrywce Włosi zostali rozbici w 1 secie, to własnie zagrywka wczoraj była najmocniejszym punktem w grze Serbów. Również Kovacevic i Podrascanin dobrze sprawowali się na zagrywce.

Włosi wczoraj rozczarowali ich gra była daleka od ideału,a nawet można powiedzieć że zagrali mocno przeciętnie głównie wczoraj problemem była zagrywka u Włochów jak i chore decyzje Travicy o których pisał już wyżej Redwitz.

Słowem podsumowania nie widze tutaj lekkiego meczu dla jednych jak i drugich widza mi się tutaj co najmniej 4 sety a myślę że znowu będziemy świadkami tie-breaka oczywiście o ile składy będą optymalne dlatego najbezpieczniejszą opcją jest granie tego meczu na live jak już będzie wiadomo w jakich składach wyjdą obie ekipy.

Moje typy:

Włochy 1,85 bet365
Powyżej 186,5 punktów 1,85

Krótko jeszcze na temat dzisiejszego meczu Polaków z Usa. Nie widzę tutaj innej możliwości jak granie na over 182,5 po 1.85 bet365. Nie ma takiej opcji żeby tutaj dzisiaj nie było przynajmniej 4 setów nie z taką grą Polaków. Zwycięstwa dzisiaj nie neguje ale po 1.40 na pewno nie ruszam tego a już over po 1.85 wyglada przyzwoicie linia tez dobrze ustawiona takze nic tylko brac. Kto wie dzisiaj może znów bedziemy swiadkami horroru :razz:
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Liga Światowa
Spotkanie: Polska – Stany Zjednoczone
Typ: 1
Kurs: 1,52
Buk: MarathonBet
Godzina i data: 07.07.13 20:15

Dziś o godz. 20:15 odbędzie się mecz w grupie A Ligi Światowej między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Gospodarze zgromadzili do tej pory 10 punktów w ciągu 7 spotkań. Goście w ciągu 7 pojedynków zdobyli 12 punktów.

W pierwszym meczu między obiema reprezentacjami, który odbył się przedwczoraj padł wynik 3:2 dla Polaków (25:22, 19:25, 13:25, 30:28, 18:16). Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobył Jakub Jarosz – 21 punktów. 17 punktów zdobył Bartosz Kurek, 16 – Michał Winiarski. Dla USA najwięcej oczek ugrał Clark - 24 punkty oraz Anderson – 17 punktów.

W pierwszym secie graliśmy dobrze, zgodnie z założeniami i przedmeczowymi ustaleniami z trenerem. Trudno powiedzieć co się stało w dwóch kolejnych setach, nasza gra się zacięła i to tak mocno. Całe szczęście, że byliśmy w stanie przełamać się i wrócić do gry w kolejnych partiach. Szkoda by było straconego meczu. Aczkolwiek faktycznie było to specyficzne spotkanie: pierwszy set dla nas, dwa kolejne nie, następnie powrót do gry i zwycięstwo, więc taka rwana gra. Teraz na pewno trener i cały sztab będą analizować co się wydarzyło, żeby to zmienić.- powiedział po meczu Grzegorz Kosok.

Składy zespołów i ilość punktów w pierwszym spotkaniu PolskaUSA:

Polska: Nowakowski (10), Winiarski (16), Kurek (17), Jarosz (21), Żygadło, Możdżonek (5), Zatorski (libero) oraz Ignaczak, Kosok (1) i Kubiak (1)
USA: Anderson (17), Lee (8), Lotman (1), Caldwell (6), Clark (24), Holt (14), Shoji E. (libero) oraz Shoji K. (1), Ciarelli (13) i Smith

Łukasz Żygadło jest trzecim rozgrywającym LŚ 2013, Krzysztof Ignaczak jest siódmym w klasyfikacji libero (w meczu ze Stanami Zjednoczonymi zagra jednak w przyjęciu). Bartosz Kurek jest siódmym w klasyfikacji najlepszych serwujących LŚ z rezultatem 0,39 punktu na set.

Paul Lotman jest najlepszym przyjmującym LŚ 2013 ze skutecznością 66,41%, Matthew Anderson w tej klasyfikacji jest piaty ze skutecznością 58,70%. Carson Clark jest wiceliderem klasyfikacji najlepszych serwujących – 0,46 punktu z serwisu na set.

Myślę, że Polacy wyciągną wnioski z piątkowego meczu i zagrają lepszy mecz niż ten pierwszy z USA. Przyjęcie, komunikacja w zespole, koncentracja – to 3 elementy, które muszą ulec poprawie. Jeśli Polacy zdobędą komplet punktów w tym spotkaniu sprawa awansu do finałowego turnieju LŚ będzie nadal sprawą otwartą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 13

damianp

Użytkownik
Włosi przegrali 1-3 ale zachowali lepsze ratio punktowe przy identycznym setowym i zajmują pierwsze miejsce przed reprezentacją Rosji.
Sytuacja przed ostatnimi meczami w przyszły weekend wygląda więc tak, że Włosi już na pewno jadą do Argentyny a Rosja pojedzie o ile Niemcy nie zdobędą w Iranie 6 punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom