>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2012

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Wczoraj Finowie zagrali beznadziejnie, z w koncu dobrze grajaca Brazylia. Polacy przeciwko Kanadzie pomimo ze bez Nowakowskiego i po czesci bez Kurka (wszedl na troche dluzej za Winiara bbodajze) i tak rozprawili sie z nimi 3-0, glownei dzieki kolejnemu dobremu meczowi Bartmana. Dla mnie jest to bardzo zaskakujace ze zawodnik ktory po swej kontuzji podczas Pucharu Polski grał do konca sezonu ligowego totalną padakę, nagle w LŚ zaczał grac tak fenomenalnie. W Kanadzie znowu glowna armata Schmitt a poza tym to srednio. JEdnakze skupie sie na Finach ktorzy wczoraj zagrali tak beznadzijenie, ze po prsotu nawet nie przypominam sobie takiej deklasacji w LŚ chocby i gralo Portoryko z Brazylia. Finowie wlasnymi akcjami zdobyli baardzo malo punktow, nawet jak przyjecie bylo dobre to pilki wystawianie byly tragicznie przez Tervaportiegio. Z ataku najlepszym punktujacym byl rzecz jasna Mikko Oivannen, zdobywca 13 punktow, reszta &quot;pociupciała&quot; po 1-2 punktach i tak wyszla suma 24 punktow zdobytych w ataku. Do tego 3 bloki i 1 as. Brazylia 35 w ataku i 16 blokow i 6 asow. Krotko mowiac deklasacja.
Nie powiem ze ten typ jest wg jakis mnie mocny i ze mam do neigo jakas wieksza pewnosc, jednakze watpie aby druzyna ktora dostala takie baty i grala tak beznadziejnie, nagle z dnia na dzien zaczela grac zdecydowanie lepiej, zważywszy ze maja przeciwko sobie Polskę drużyną bardzo dobrze poukladaną + liczę na rewanż za Toronto : ).
Polska-2,5 1.826 pinnacle (limit 2400)✅3-0
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Finlandia - Kanada​


Zapowiada się ciekawe spotkanie. Nie sądzę, żeby spotkanie zakończyło się takim wynikiem jak w Toronto.

Finowie w Katowicach nie wygrali jeszcze seta. Tragiczny mecz z Brazylią i przyzwoity z Polakami. W dobrej dyspozycji jest atakujący Mikko Oivanen. Bardzo solidny zawodnik, któremu często brakuje wsparcia ze strony kolegów. Para przyjmujących znanych z PlusLigi Siltala - Hietanen na pewno nie błyszczy. Brakuje im regularności, zwłaszcza w przyjęciu. Szkoda, że wczoraj na libero występował Mantyla, który jest znacznie słabszy od Hyvarinena.

Kanadyjczycy wczoraj zagrali nieźle przeciwko Brazylii, ale popełniali jednak sporo błędów. Gwiazdą zespołu jest Gavin Schmitt. Świetny zawodnik, który w Rosji może się jeszcze rozwinąć. Ma spore wsparcie w ataku ze strony Perrin i Wintersa. Trochę słabą stroną zespołu Kanady jest gra w obronie. Często zdarzają im się błędy w komunikacji.

Będzie to ciekawe spotkanie z jednego względu. Po stronie Finlandii rozgrywa Tervaportti, a po stronie Kanady Howatson. Obaj według mnie zupełnie na to nie zasługują. Rozgrywają (?) bardzo słabo i popełniają sporo błędów technicznych.

Wydaje mi się, że minimalnym faworytem są Kanadyjczycy. Kurs 1.40 jest według mnie zdecydowanie za niski. Podopieczni Glenna Hoaga cały czas robią postępy, ale zdarzają im się słabsze momenty, które Finowie śmiało mogą wykorzystać. Finowie też nie błyszczą, ale tak jak pisałem. Kurs jest warty ryzyka.

Typy:
Finlandia (+1.5 seta) @ 1.90 Betsafe ✅
Finlandia @ 2.80 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Finlandia - Kanada✅
over 183,5
Panbet 1.94, Sbobet 1.81 razem mozna zagrać za ok. 400 zł, na bwin, betclic expekt linie o 1 pkt wyzsze.

Miałem grać na Kanadę w tym spotkaniu ale 1.50 to zbyt mały kurs więc zdecydowałem się na over. W kontekście tego typu martwi mnie trochę fakt, ze Finowie przegrywają w tym roku praktycznie wszystkie końcówki setów ale tym razem z Kanadą powinni przynajmniej seta ugrać. Kanada ma jednego zawodnika, który robi róznicę, jest nim atakujący Gavin Schmitt i będzie on najlepszym graczem na boisku. Dysponuje on świetnymi warunkami fizycznymi (2.08 wzrostu, 372cm zasięg w ataku) co przekłada się nie tylko na świetny atak ale i zagrywkę i blok. Najsłabszym punktem jest natomiast w mojej opinii dosyć &quot;drewniany&quot; rozgrywający Howatson, który ma problemy szczególnie z rozgrywaniem z 4-5 metra. Finowie tez jednego gracza światowej klasy, rozgrywającego Mikko Eskko jednak nie zagra on w tym spotkaniu. Pod jego nieobecność liderem druzyny wydaję się atakujący znany z polskich boisk Mikko Oivanen, który jednak często zawodzi w końcówkach setów. Równiez u Finów najsłabszym punktem wydaje się rozgrywający a jest nim młody Eemi Tervaportii, którego forma bardzo faluje. W turnieju w Toronto rozgrywał solidnie jednak np. w piątkowym spotkaniu z Brazylią grał fatalnie. W meczu pomiędzy tymi druzynami rozegranym 2 tygodnie temu w Kanadzie gospodarze wygrali 3:0 jednak poszczególne sety były wyrównane, Finom zabrakło w końcówkach kogoś takiego jak Schmitt i trochę szczęscia. Drugi raz 3:0 nie przegrają, liczę na determinację i chęć rewanzu z ich strony z powodu przegrania w Polsce dwa razy po 3:0 i porazki równiez 3:0 właśnie z Kanadą.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Finlandia - Kanada

Swoje ostatnie spotkania w Katowickim Spodku rozegrają ekipy Finlandii oraz Kanady. Według mnie faworytem tego meczu i to zdecydowanym jest zespół z Kanady, który w siatkówce rozwija się co raz bardziej.
Finlandia w Polsce gra bardzo słabo, nie ugrali u nas nawet jednego seta. Po sporej porażce z Brazylią gdzie udało im się ugrać zaledwie 41 punktów przegrali również dość pewnie z naszą drużyną. W dodatku w ekipie Finów nie gra Mikko Esko, który jest bardzo ważnym zawodnikiem. Jedynym punktującym zawodnikiem jest Mikko Oivannen ale on sam meczu nie wygra. Ogólnie Finom nic się nie klei i ciężko będzie ugrać im cokolwiek z Kanadą.
Kanada natomiast rozkręca się ze swoją grą i grają co raz lepszą siatkówkę. Wczoraj zagrali niezłe spotkanie z Brazylią która w Polsce gra wyśmienicie. Ich największą gwiazdą jest bez wątpienia Gavin Schmitt, który będzie grał w Rosji. Są jeszcze: Fredric Winters oraz Gordon Perrin. Kanada świetnie zagrała w Toronto i myślę że mogą dobrze zakończyć wyjazd do Polski wygraną z Finami.

Kanada win
@1,50 Pinnacle
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Jeżeli chodzi o aspekt sportowy, to rzeczywiście spotykają się dwie drużyny o zbliżonym potencjale. Moim zdaniem jedna ten mecz rozegra się przede wszystkim w głowie. Kanada widać, że potrafi, jednak w najważniejszych momentach w meczu z nami brakło zimnej krwi. Finowie jakoś wydają mi się bez większego zaangażowania. Szczyt formy miał być chyba na przegrane z kretesem kwalifikacje do Igrzysk, więc imprezy docelowej jako tako nie ma. Śmiem nawet sądzić, że Ci gracze nie chcą grać za swojego trenera, któremu przecież kończy się kontrakt. Dlatego moim zdaniem to Kanada wygra to spotkanie.
Polska - Brazylia
Nie ma się tutaj co oszukiwać i umniejszać wartość jednej czy drugiej drużyny z takich czy innych powodów, tylko trzeba jasno napisać, że spotykają się absolutnie dwa topowe zespoły o wyrównanym potencjale sportowym.
Zacznę od naszych, którzy w dwóch poprzednich meczach (z małymi fragmentami) zaimponowali mi solidnością i zwyczajną mądrością powiązaną z koncentracją. Zespół dobrze wygląda fizycznie, tytaniczna praca na siłowni powoli nabiera odpowiednich efektów i widać coraz większą świeżość. Świetnie gra Zbyszek Bartman - o ile po jednym, dwóch dobrych meczach można było mówić, że gra &quot;tylko dobrze&quot;, tak teraz trzeba napisać, że Zbyszek po prostu jest naszym liderem i postacią nie do zastąpienia. Świadczy o tym chociażby zagrywka - pierwszego seta z Finami i Kanadą to wyratował właśnie Zibi. Anastasi mądrze rotuje składem, daje szanse pograć większej ilości zawodników i ku naszej uciesze, nie widać spadku jakości. Powraca Bartosz Kurek, którego zasięg czasem jednak by się przydał, jednak on też potrzebuje gry, by wejść na optymalne obroty. Łukasz Żygadło bardzo często uruchamia też środkowych, bardzo dobrze oddziałując na blok przeciwnika i nasz rozkład ataku.
Brazylia nadal bez Giby i Visotto. I wbrew wszelkim opiniom nie są to żadne osłabienia. Brazylia w każdym sezonie reprezentacyjnym dysponuje wspaniałymi zawodnikami w liczbie co najmniej trzydziestu. Powracający Ricardo ma trudności z przypomnieniem sobie dawnych lat świetności i mimo że wychodzi w szóstce, Rezende senior ostatecznie posyła w bój swojego syna, którego współpraca z zespołem wydaje się być lepsza, szczególnie z Lukasem - nieraz krótkie z tyłu w ich wykonaniu to bardzo widowiskowe zagranie, choć nadal za jeden punkt. ;) Murillo powrócił i w dwóch meczach pokazał się dobrze, aczkolwiek widać po nim było, że brakuje mu &quot;zapachu parkietu&quot;. Odpalił za to inny gracz - atakujący Wallace, który dysponuje straszną dynamiką, łapie wysoko piłkę i dobrze trzyma kierunki ataku, nawet z piłek sytuacyjnych. I to właśnie na niego trzeba będzie zwrócić najwięcej uwagi.
Podsumowując, Brazylia była, jest i zawsze będzie faworytem, bo to jest jasne. My jednak jesteśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę. Paradoksalnie większa szansa będzie, jeżeli w szóstce Canarinhos wyjdzie Ricardo, bo spodziewam się, że Bernardo Rezende będzie konsekwentny. Poza tym jeśli naprawdę realnie myślimy o finale w Bułgarii, to dzisiaj trzeba będzie gryźć parkiet i wyszarpać nawet jeden punkt.
Typy
Polska +1,5 seta
@1,86 Pinnacle ✅ 3:2
Polska @2,75 WilliamHill ✅ 3:2
Over 184,5 punktów w meczu @1,85 Bet365 ✅ 219 kapitalna sprawa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Polska -1,5 seta 1.40 Expekt✅ formalność

Raczej unikam grania takich kursów ale w tym przypadku widzę trochę value. Polska wciąz jest lekko niedoceniana przez buków. W tej chwili niczym nie ustępujemy takiej Brazylii ale buki wciąz wyzej cenią Brazylijczyków co odzwierciedlały kursy sprzed tygodnia czy aktualne 1.15 na -1,5 seta przeciwko. Finlandii. W ostatnich latach Polska miała problemy z obsadą pozycji atakującego, byli gracze z potencjałem ale brakowało równo grająicego zawodnika. Bartman często się &quot;podpalał&quot; i uderzał przed siebie a Jarosz zawsze był, jest i prawdopodobnie będzie zawodnikiem nieobliczalnym. W tym sezonie Bartman jest chyba najlepszym zawodnikiem naszej kadry, juz nie próbuje wszystkiego wbić w pomarańczowe tylko wzorem np. najlepszego atakującego na świecie Michajłowa nauczył się bardzo mocno obijać o blok. Na przyjęciu mamy mistrza od piłek sytuacyjnych Kurka i świetnie wyszkolonego technicznie Winiarskiego. Nowakowski jest jednym z najlepiej atakujących środkowych na świecie i tak dalej. Kanadyjczycy zrobili duzy postęp, mają jednego zawodnika światowej klasy ale brakuje im przede wszystkim ogrania i dobrego rozgrywającego, Howatson to w mojej opinii najsłabszy gracz wyjściowego składu. Mozna próbować 3:0 po kursie ponad 2.0 ale Kanadyjczy potrafią momentami grać bardzo dobrze, czesto na skutek dobrych zagrywek i ataków Schmitta.
 
M 0

march100

Gość
Czy ktoś się orientuje co z rozgrywającym Finlandii Tervaportti. Wczoraj doznał kontuzji i pytanie czy zagra dziś? Jeśli by jednak nie mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu to Finowie będą grać z trzecim rozgrywającym wiec warto byłoby stawiać na Kanadę.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Brazylia - Polska
Starcie mające jeszcze większą wagę aniżeli poprzednie potyczki. Bowiem od wyniku tego meczu zależeć będzie nasz udział w Final Six w Sofii.
W ciągu tygodnia wiele zmian nie zaszło, jeżeli chodzi o formę naszych zawodników. Nadal prezentują się dobrze. Wczoraj słabszy występ zaliczył Zbyszek Bartman, ale to kiedyś musiało się zdarzyć. Dobrze go zastąpił Jakub Jarosz i to jest bardzo dobra wiadomość w kontekście dzisiejszego meczu. Naszą siłą ogólnie jest bardzo wyrównany skład - każdy może wejść za każdego i wnieść coś nowego, co przyczyni się do wyniku. Do formy wraca też Bartosz Kurek, w kontekście piłek sytuacyjnych niezbędny zawodnik.
Brazylia z tygodnia na tydzień też wielkich postępów, jeżeli chodzi o formę zrobić nie mogła. Bernardo Rezende jest konsekwentny i ciągle stawia na Ricardo, jeżeli chodzi o rozegranie. I trzeba to wykorzystać, póki się da, bowiem póki co nie odnalazł on jeszcze swojej optymalnej formy, a lekka nadwaga jest widoczna gołym okiem, więc piłki trzeba kierować w ataku przez jego strefę bloku. Dużą siłą Brazylii jest zagrywka, szczególnie środkowych - Lucasa i Sidao. Ten drugi gra w swoim rodzinnym mieście, więc może być podwójnie zmotywowany. Ogólnie cała reprezentacja może się zmobilizować na rewanż u siebie.
Mecz może zadecydować o tym, kto awansuje do Final Six. Jeżeli wygra Brazylia, sprawa pierwszego miejsca będzie nadal otwarta. Jeśli zdołamy wygrać nawet po kolejnym tie-breaku, wystarczy nie stracić punktów z Finami i Kanadyjczykami w ostatnim turnieju. Nasi na pewno zdają sobie z tego sprawę i dziś będą gryźli parkiet, by wyszarpać sobie nawet zwycięstwo.
Typy
Polska +2 sety
@1,76 Pinnacle 3:1
Polska +1,5 seta @2.20 Betway ⛔ 3:1
Polska @3,51 Pinnacle ⛔ 3:1
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Brazylia gra u siebie o niebo lepszą siatkówkę , więc granie coś w stronę Polaków bym sobie odpuścił. Zdecydowanie w świetnym stylu rozbili Finów i Kanadyjczyków , widać że ich forma jest coraz bardziej optymalna. Tak jak w pierwszych dwóch meczach zdecydowanie grałem na Polaków , tak teraz uważam , że Brazylia odniesie gładkie i przekonywującego zwycięstwo.
Typ:
Brazylia (-1.5) @ 1 (1.72) Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
firer 886

firer

Użytkownik
Finlandia - Polska
W najbliższy weekend reprezentacja Polski siatkarzy weźmie udział w ostatnim, decydującym turnieju grupy B Ligi Swiatowej. Gospodarzami ostatniej imprezy przed lipcowym wielkim finałem Ligi Światowej w Sofii będzie fińskie Tampere. W polskiej kadrze drobnych urazów nabawiło się 2 graczy mianowicie Lukasz Wiśniewski , oraz Kuba Jarosz. W miejsce tego drugiego powołany został Dawid Konarski. Jednak zarówno Lukasz jak i Kuba nie odgrywali wielkiej roli w kadrze i rzadko pojawiali sie na boisku. W naszej grupie jest to ostatnia kolejka i nie ma tu już miejsca na potknięcie. Dla AA awans do finalu jest bardzo ważny dlatego nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu. Polska wyjdzie pewnie składem Bartman , Winiar/Kubiak , Kurek , Nowakowski , Mozdzonek , Igla , Zygadlo . Podczas ostatniego turnieju przygasł trochę Bartman zato więcej odpowiedzialności za atak wziął na siebie Kurek , Winiar i Iglą przyjmowali przyzwoicie. Zygadlo rozgrywa poprawnie jednak moim zdaniem większą jakość na rozegraniu zapewnił by Zagumny. Na środku mega wolny Mozdzonek , oraz Nowakowski ktory trzyma poziom.
Sklad Finów nie zmienił się wiele od ostatniego turnieju , powraca Miko Esko który będzie sporym wzmocnieniem na rozegraniu. Na przyjęciu para Hietanen , Siltala ktora jest zdecydowaniem słabsza od naszej dwojki. Środek: Matti Oivanen, Jukka Lehtonen tutaj również przewaga po naszej stronie choć fińscy środkowi mają groźniejsza zagrywkę. Na młocie Mikko Oivanen tylko na tej pozycji Finowie dominują nad nami , ale nie sądzę by to wystarczyło bo nas pokonać
Finlandia - Polska @1.429 ✅
Finladnia - Polska (-1.5) @ 1.685 ✅
 
firer 886

firer

Użytkownik
Wlochy - USA
Kadra Wlochow na turniej w Lyonie:
Baranowicz, Barone, Buti, Cester, De Marchi, De Togni, Falaschi, Giovi, Kovar, Lanza, Maruotti, Rossini, Rosso, Sabbi, Vettori
Po tym już chyba wiele nie trzeba dodawać. Widzimy ze to nie są nawet rezerwy a 3 skład reprezentacji Włoch. Berutto kompletnie olał LS i z grupą najlepszych siatkarzy przygotowuje się w spokoju do olimpiady.
Z kolei Amerykanie wystąpią prawdopodobnie w najlepszym zestawieniu z Andersonem , Stanleyem oraz Priddym na czele.Kadra USA podobnie jak w 2008 roku będzie chciała awansować do turnieju finałowego LS żeby tam złapać już optymalna formę na IO
Wlochy - USA @2.04 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Na młocie Mikko Oivanen tylko na tej pozycji Finowie dominują nad nami , ale nie sądzę by to wystarczyło bo nas pokonać
nie przesadzałbym. Prócz ostatniego meczu, to Zbyszek Bartman gra znakomicie i był najlepiej punktującym i drugim pod względem skuteczności, więc można śmiało powiedzieć, że do zeszłego weekendu był najlepszym młotem w WL.
Bardzo fajny typ na USA, dzięki za info. Ciekawe tylko kiedy wystawią wszystkie buki zakłady na ligę, bo kurs pewnie będzie mocno spadał..
W pinku już 1,80 ;)
e: na Polskę 1,33.. Skąd brałeś takie kursy Firer?
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Argentyna - Bułgaria
Gospodarze podejmują Bułgarię, która w blasku glorii z powodu wywalczenia awansu na Igrzyska powinna nadal kroczyć w Lidze Światowej od zwycięstwa od zwycięstwa. Jednak wcale nie jest tak różowo.
Z prowadzenia reprezentacji Bułgarii zrezygnował Radostin Stojczew. Z gry zrezygnował Matej Kazijski na znak protestu przeciw Bułgarskiej Federacji. Na dodatek kilku kluczowych zawodników dostało wolne po turnieju w Sofii: Andrej Żekow, Władimir Nikołow, Teodor Salparow, Todor Aleksiew oraz Nikołaj Nikołow. Z kolei kontuzjowani są Bojan Jordanow oraz Danail Miluszew. Wygląda więc na to, że Bułgaria pojedzie młodymi rezerwowymi pod wodzą tymczasowego duetu trenerskiego Najden Najdenow - Georgi Petrow. Nic i tak nie tracą - wszak awans jako gospodarz mają zapewniony.
Argentyna natomiast w optymalnym zestawieniu. Kapitan zespołu, Rodrigo Quiroga zapowiada walkę o Finał w Sofii. Cel jest jasny - trzy zwycięstwa, na dodatek za trzy punkty, co by ich ustawiło w bardzo dobrej sytuacji. I wcale bym się nie zdziwił, gdyby im to się udało, wszak ekipa ta pokazała się z dobrej strony w turnieju w Niemczech.
Typy
Argentyna -1,5 seta
@1,45 Milenium
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wszystko z Pinnacle. Na poczatku maja niska linie i kursy szybko leca jak pare osob postawi za wieksza stawke.
Zreszta tu mozna sprawwdzic jak sie ksztaltowaly kursy : http://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-league-2012/finland-poland-1289963/#home-away;2
Pisząc większą stawkę masz na myśli parę złotych bo limit w tym czasie wynosił 150 zł więc większą stawką tego nazwać nie można.
Granie na takim limicie jest głupotą bo kurs spadam dość mocno w dół po każdych postawionych 150 zł co później może rzutować na kurs meczu już po zejściu limitu.
Wojcirej trochę bezsensu jest podawać Handicap z pinnacle którego już nie da się zagrać w momencie wysłania posta. Bo zakład w pinnacle był już nie do zagrania o 14:04 a Ty podajesz go na forum o 14:19 ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pisząc większą stawkę masz na myśli parę złotych bo limit w tym czasie wynosił 150 zł więc większą stawką tego nazwać nie można. Granie na takim limicie jest głupotą bo kurs spadam dość mocno w dół po każdych postawionych 150 zł co później może rzutować na kurs meczu już po zejściu limitu.
Dla kazdego wieksza stawka znaczy co innego wiec tutaj raczej sie nie czepiajmy.
Czy ja wiem czy glupota. Jesli nie on to kto inny by zagral to i tak by spadlo wiec trzeba wykorzystywac to co daja a dali promocje. Pinnacle jest do tego takim bukiem ktory nie blokuje kont graczy ktorzy systematycznie wygrywaja wiec nie ma tez obawy ze konto bedzie pod nadzorem jak w innych bukach.
Kurs 2 na USA to perełka bo ja mimo ze nie siedze w tej dyscyplinie ale sklady i zawodnikow jako tako znam to ten Wlochow to dla mnie nieporozumienie...
Fortuna trzyma jeszcze 4,30 na 0-3 co jest tez sporym value jesli ktos ma karte i tylko 6% podatku.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dla kazdego wieksza stawka znaczy co innego wiec tutaj raczej sie nie czepiajmy.
Czy ja wiem czy glupota. Jesli nie on to kto inny by zagral to i tak by spadlo wiec trzeba wykorzystywac to co daja a dali promocje. Pinnacle jest do tego takim bukiem ktory nie blokuje kont graczy ktorzy systematycznie wygrywaja wiec nie ma tez obawy ze konto bedzie pod nadzorem jak w innych bukach.
Kurs 2 na USA to perełka bo ja mimo ze nie siedze w tej dyscyplinie ale sklady i zawodnikow jako tako znam to ten Wlochow to dla mnie nieporozumienie...
Po części masz może i racje jeżeli ktoś gra za 150 zł to na takim limicie i tak ma gratkę. Ale jeżeli miał byś grać stawkę 1000-1500 to już to taką gratką nie jest. Bo jak masz zagrać 7x na limicie 150 to już to wygląda mniej kolorowo. ????
 
firer 886

firer

Użytkownik
Tylko filip oni taki limit trzymają przeważnie przez 1h to trzeba to wykorzystywać, trudno żebym miał czekać i później sam zagrać po kursie 0.1 niższym. Co jeszcze do tego limitu to można tam parę razy zagrać ja mam np 2x250 tylko ze drugi zakład ma już kurs o 0.01 niższy
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Tylko filip oni taki limit trzymają przeważnie przez 1h to trzeba to wykorzystywać, trudno żebym miał czekać i później sam zagrać po kursie 0.1 niższym. Co jeszcze do tego limitu to można tam parę razy zagrać ja mam np 2x250 tylko ze drugi zakład ma już kurs o 0.01 niższy
Limity trzymają w zależności od tego co to są za rozgrywki itp. Zagrać można kilka razy to fakt sam napisałem o tym że można sobie nawet pograć 7x 150 ale z doświadczenia wiem że zagranie w ciągu 2-3 min 7 zakładów na takim limicie może spowodować spadek kursu nawet o 0.5 w zależności też od tego jaki to jest zakład bo zakłady na 1 2 są trochę mniej wrażliwe a handicapy bardziej. To jest ich zabezpieczenie na to aby ktoś ich mocno nie ograbił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom