>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Podobaja mi sie rozgrywki.
2 niespodzianki na start. Bukamacher juz swoje zarobil.
Teraz czas zagrac -1,5 na Brazylie. Widze wysyp patriotow na forum ale zastanawia mnie kim Polska bedzie atakowac? Bartmanem? Dobry zart ???? Jarosz moze cos zrobi jak bedzie mial dzien ale kurs 1.83 biore z pocalowaniem reki. Dawno takiego kursu nie bylo na Brazylie z PL.
Panie :!: tylko Brazylia nie gra dzisiaj optymalnym składem, dla mnie faworytem jest Polska. Mamy bardzo fajny skład, jest chemia w zespole i to jest najważniejsze. Chciałbym zobaczyć Jarosza w ataku bo chłopak zrobił niesamowite postępy w Latinie i na pewno da więcej na początku niż Bartman. Brazylia na skrzydłach ma o wiele mniejszą siłę, jednak to jest Brazylia a wiemy jak Polska gra z Kanarkami, ale dzisiaj będzie niespodzianka o ile będzie można uznać wygraną Polaków za niespodziankę.
Uważam wręcz że kurs na Polskę nie powinien być wyższy niż 2,4 max 2,6 ale nie prawie 4 zł
Kursy w złotówkach? zmieniam walutę na Euro i będę miał 4 razy więcej do wygrania.
bez uszczypliwości :razz: ???? bo merytorycznie oczywiście się z Tobą zgadzam ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Gdzieś w mediach przewija się informacja na temat drobnego urazu kolana Bartosza Kurka. Więc proponuje ostrożnośc w graniu, jeżeli jeszcze ktoś nie kliknął zakładu. Zawsze można zagrac coś na początku spotkania po kilku informacjach naszych komentatorów, którzy są na miejscu.​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kuba - Serbia


Kubańczycy z dobrej strony pokazali się dzisiaj w meczu z Japończykami. Serbowie cały czas w przeciętnej formie. Po pięciosetowym spotkaniu przegrali z Rosją &quot;B&quot;.

Serbowie mają spory problem. Janic, Uros Kovacevic, Nikola Kovacevic czy Nikic nie są w stanie na dłuższą metę ciągnąć gry w ataku. Zwłaszcza kiedy są w przeciętnej dyspozycji. Zdecydowanie brakuje im armaty na lewym skrzydle. Atakujący Aleksandar Atanasijevic to spory talent, ale jak na razie to w swoich atakach liczy przede wszystkim na szczęście. Według mnie prawie wszystkie ataki bije mocno przed siebie i gdyby tylko Sasa Starovic był w optymalnej formie to on zająłby jego miejsce na parkiecie. Rozgrywający Petkovic niczym się nie wyróżnia. Środkowi Stankovic i Podrascanin to światowa czołówka, ale samym środkiem się meczu nie wygra. Dzisiaj fajnie zaprezentował się młody, leworęczny Uros Kovacevic. Fajny przegląd pola, spory repertuar zagrań w ataku. W przeciwieństwie do Atanasijevica.

Kubańczycy mają swoje problemy, ale to cały czas bardzo groźny zespół. Dzisiaj na przyjęciu obok Leona rozpoczął Cepeda, którego pamiętam raczej z występów na pozycji atakującego. Zdecydowanie bardziej podoba mi się para Bell - Leon. Nie byłem zwolennikiem rozgrywającego Yoandri Diaza, ale dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony. Sporo gry środkiem i przede wszystkim Diaz rozgrywał. Dzisiaj świetnie zagrał Leon, który naprawdę prezentuje się imponująco.

Jeżeli Kubańczycy zagrają na swoim optymalnym poziomie to powinni sobie poradzić z przeciętnie grającą Serbią, która przegrała z Rosjanami w rezerwowym składzie. Mam nadzieję, że Kubańczycy zajmą się tylko swoją grą.

Serbowie na siatce nie błyszczą. W bloku to wygląda nieźle, ale w ataku nie jest najlepiej. Nikic w przeciętnej dyspozycji, Nikola Kovacevic dzisiaj poza składem, a Janic to raczej technicznie grający zawodnik. Siła ognia zdecydowanie po stronie Kubańczyków.

Typ:
Kuba @ 1.72 Unibet ⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Taka krótka relacja ze spotkania Polska - Brazylia z mojej strony:
Żygadło - nie grał może na tym poziomie co Ricardo - przerzuty 9metrowe na skrzydła :wowsdf: czy Bruno - krótkie przez plecy z Lucasem :wowsdf: ale trzeba mu oddac klasę, że bardzo dobrze poprowadził dzisiejszą grę - grał szybko i świetnie selekcjonował piłki - szczególnie na kontrach. Kubiak po dwóch czapkach na początku spotkania - myślałem że szybko klepnie i wejdzie za niego czy to Kurek czy Ruciak, ale po spince z Dante chłopak grał tak jak nas do tego przyzwyczaił. To samo ZB9 - oczywiście w jego atakach było sporo szczęścia, ale przez większośc czasu Canarinhos nie mogli znaleźc na niego sposobu - zszedł w 4 secie, ale to już bardziej ze zmęczenia. Jarski świetny początek 3/3 ataki i zagrywka - potem lekko przygasł, ale ogólnie grał także na bardzo dobrym poziomem. Igła równo latał razem z Mario czego skutkiem było sporo dłuższych akcji - klasa światowa. Winiar świetnie obijał blok i kończył decydujące piłki w tie break&#39;u. I środek na który Brazylijczycy także nie mieli recepty. Kilka razy Magneto przestrzelił, ale to w początkowej fazie spotkania, poza tym razem z Nowakowskim wchodzili jak chcieli.

Brazylia zagrała kombinacyjnie i szybko, ale jak dawali dojśc Nam do głosu - gubili się strasznie - końcówki dwóch pierwszych setów. Ricardo z Bruno na prawdę kapitalne rozegranie - gdy piłka była tylko dograna na piłkę wchodził zawodnik z każdej strefy - fajnie to wyglądało, niczym nalot dywanowy. Wallace rozmontował nas w trzecim i czwartym secie - niestety, ale także drugi czy trzeci atakujący Canarinhos prezentuje na prawdę bardzo wysoki poziom. Rzeczywiście różnicę zrobiliśmy na przyjęciu. Dante Amarala już nie możemy postrzegac jako człowieka nie do zatrzymania - jednak lata lecą i z czasem ktoś będzie musiał przejąc pałeczkę od niego. Mauricio jakby nieobecny i rzeczywiście wbił tylko 4 punkty. Spodziewaliśmy się przewagi na tej pozycji i właśnie w tym elemencie wygraliśmy to spotkanie.

Niedosyt pozostaje, bo mieliśmy dwie piłki meczowe w 3 secie, z czego jedna na pewno była w górze. Widmo Brazylii jednak gdzieś tam z tyłu głowy czuwało i bałem się, że znowu psychika nie da Polakom skończyc zaplanowanej roboty - chociaż zaangażowania nie można im odmówic - walczyli o każdą piłkę.

Wnioskując: Czekamy na Brazylijczyków w Katowicach, ale jak wróci Murilo, Vissotto i Giba - siła Canarinhos w ofensywie będzie ogromna. Zagrywka - niestety tutaj na tle Kanarków wyglądaliśmy i raczej będziemy wyglądac słabo. Wallace, Lucas, Dante - kiedy tylko pojawiali się w polu zagrywki, występowało zagrożenie straty kilku punktów in a row. Fajnie, bo zbiło się elegancki hajs, ale mimo wszystko nie wróżę równej walki przy powrocie Starej Gwardii - chyba, że magia Katowickiego Spodka da o sobie znac.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Bardzo dobry mecz Polaków, powinni skończyć to w 3 setach. Jaroszowi można wybaczyć, w sobotę miał swój ślub i pewnie jeszcze zakręcony chodzi ???? Ale i tak spisal sie bardzo dobrze, Latina mu służy.
Parę typów na dzisiejszy dzień:

Korea Płd. - USA
Typ: USA(-1,5seta)
Kurs: 1,5 ⛔⛔
Buk: Bet365

Moim zdaniem USA po wczorajszej porażce z Francją, na kolejną pozwolić sobie nie moze. Jankesi bardzo dobrze grają z Azjatyckimi zespołami i dzisiaj powinni ich odprawić w 3, góra 4 setach. Azjaci zawsze zaskakują dobrą grą na poczatku róznych imprez czy turniejów, później jest znacznie gorzej. Dlatego potęzni Amerykani powinni pokonać siłą ataku, bloku i zagrywki techników z Korei.

Polska-Finlandia
Typ: Polska(-1,5seta)
Kurs:1,45 ⛔⛔
Buk: Bet365

Polacy po zwyciestwie z Brazylią (pierwsze od 10 lat) na pewno mocno podbudowani i naladowani. Kolejny przeciwnik, Finlandia, sprawiał nam kiedyś klopoty i nawet 2 razy nas pokonał w meczach Ligi Światowej na własnym boisku. Ale o tego czasu troszke sie zmieniło i teraz Polacy są przynajmniej o 2 klasy lepszym zespolem. Na pewno nasz zespół nie jest w optymalnej formie, ale zwycięstwo w 3 czy 4 setach nie powinno być problemem. Poza tym, Finowie, mają kontuzje w zespole i nie grają najmocniejszym składem. Zwycięstwo z Brazylią jest kolejnym argumentem zaa. Wynik 3-2 moze myslić, bo nasz zespół powinien odprawić Kanarki już w 3 setach, ale jak zwykle nasi siatkarze musieli zgotować nam horror, zamiast dobić przeciwnika.

Kanada-Brazylia
Typ: Kanada(+2,5seta)
Kurs: 1,85 ✅✅
Buk: Bet365

Gospodarze podejmują osłabioną i jeszcze niezbyt zgraną drużynę Brazyli. Faworyt tegospotkania jest jeden- Kanarki. Goście wygrali wczoraj po cięzkich bojach z Finami bez straty seta, chociaż wszystkie kończyły sie na styku. Kanada bardzo dobrze zaprezentowała sie w spotkaniu z USA w eliminacjach olimpijskich i na pewno jest w rytmie meczowym, w przeciwienstwie do Brazylijcyzkow. Dlatego uważam, że publiczność, własna hala i na pewno większe ogranie w ostatnim czasie pozwolą ugrać seta Kanadzie, która dysponuje całkiem niezłym zespołem.

Japonia-Peru
Typ: Japonia (-2,5seta)
Kurs: 1,28 ✅✅
Buk: Bet365

Mecz turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk w Londynie, rozgrywany w Japoni. Gospodynie turnieju, zespól z czołowki światowej, podejmuje egzotyczne przeciwniczki z Peru, które nie powinny stanowić żadnej przeszkody dla siatkarek z kraju Kwitnącej Wiśni. Mecz zakończy się wynikiem 3-0, no chyba, że jakiś huragan nawiedzi Japonię. Dobry typ, do podniesienia AKO n akuponie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Brawo Polacy.
Zobaczyłem na początku że nie wyszli Kurek i Guma, mówię ładnie. Ale tak z akcji na akcję nabrałem trochę pewności do naszych, kurde nie przestraszyli się i to co Żygadło miał na siatce do rozegrania to rozgrywał. Jak nie wykorzystali nasi tej meczowej w górze i potem Małpa posłał asa to myślałem szczerze że skończy się tak jak ostatnio na pucharze świata.

Ale nic z tych rzeczy, Polacy w tie pokazali trochę zimnej krwi i udało się wygrać i ten kurs na naszych ładnie siadł.


W następnej kolejce chyba pogram Brazylia (-2.5) z Kanadą po kursie 2.15. Brazylijczycy dzisiaj nie zagrali słabo, to raczej nasi wspięli się na wyżyny. Canarinhos bardzo dobrze w zagrywce, Wallace bardzo dobrze atakował. Kanadyjczycy są tam w jakimś rytmie meczowym ale czy wytrzymają takie tempo jakie narzucą goście?

Rezende pewnię trochę podrażniony tą porażką i teraz trzeba szybko się pozbierać i odprawić Kanadyjczyków.
 
G 2

gonliss

Użytkownik
Jakim składem zagrają Włosi dzisiaj? Czytałem, że będą rotować składem. Może ktoś to potwierdzić?
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
hehe ???? byłem już zaspany bo od 5 na nogach stąd te złotówki ???? . W pewnym momencie przy 2:0 zacząłem się bać o mój punktowy typ i żałować że nie postawiłem handicapu, szczęście mi jednak dopisało i kolejny kuponik wszedł ???? . Wielką niespodzianką jest dla mnie Kuba. Przyznam szczerze, że meczu nie widziałem i nie wiem czy to Serbia grała dobrze czy Kuba słabo i tu prosiłbym o jakąś relację jeśli ktoś oglądał. Dziś postawił bym na Włochów z Francją. Francuzi pokazali się z dobrej strony w meczu z amerykanami, ale Włosi grają u siebie i po stracie punktu w meczu z Koreą nie mogą sb pozwolić na porażkę. Jak wiadomo u siebie trzeba wygrać wszystko co możliwe w przeciwnym razie awans do drugiej rundy może być bardzo trudny. Dla odważniejszych polecam nawet -1.5 na Włochów ale to będzie jednak bardzo ciężkie. Poprzednik mówił o rotowaniu składem jeśli to potwierdzone to typu nie potwierdzam, jeśli jednak wyjdą najsilniejszym składem to typ jak najbardziej dobry. Co do wczorajszego meczu Polski to zaskoczyła mnie postawa Kubiaka bo ten sezon klubowy miał niemrawy. Do plusów też gra Zbigniewa Bartmana i świetna zmiana Jarosza. Widać, że Wlazły niedługo nie będzie już nam potrzebny. Olał reprezentacje więc żegnamy się z nim. Polecam też na dziś w meczu Kanady z Brazylią over 160.5 sądzę, że u siebie Kanada jest zdolna ugrać seta. Pozdrawiam.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Ja bym meczu Wlochy - Francja nie ruszał. Czytałem, że Włosi nie przykladają uwagi do tegorocznej Ligi Swiatowej, więc dzisiaj mogą wyjść ponownie jakimś eksperymantalnym składem i z wynikiem moze być równie. Co do poziomu obu zespołow, to Włosi sa na pewno team&#39;em lepszym, ale czy im sie bedzie chciało???
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja bym meczu Wlochy - Francja nie ruszał. Czytałem, że Włosi nie przykladają uwagi do tegorocznej Ligi Swiatowej, więc dzisiaj mogą wyjść ponownie jakimś eksperymantalnym składem i z wynikiem moze być równie. Co do poziomu obu zespołow, to Włosi sa na pewno team&#39;em lepszym, ale czy im sie bedzie chciało???
Gdzie tak czytałeś? . Włosi mają taką ławkę , że nawet przy dużej rotacji są spokojnie w stanie wystawić dwa równe składy. No bo jaka jest różnica między parą Zajcew - Papi , czy Savani - Kovar? obie są kapitalne.




Wczoraj obie ekipy udanie zaczęły turniej Ligi Światowej , Włosi po mękach , ale jednak wygraną zainkasowali , Francuzi przy ogromnej pomocy USA wygrali 3:1.

Wczoraj myślę , że każdego zaskoczył wynik Francuzów , po ostrym laniu w pierwszym secie i przy przewadze 8:5 w drugim , każdy myślał , że USA wygra to bez straty seta. Potem zaczęły się ogromne problemy Amerykanów , w trzecim secie myślę , że ok. 50% zagrywek poleciało w aut , albo w siatkę , co jest śmieszne i niedopuszczalne , tym bardziej , że Francja pewna w ataku nie była. Podejrzewam , że Amerykanie mieli jakieś problemy z aklimatyzacją , przelecieli pół świata i mieli bardzo mało czasu na przygotowanie się , po prostu siedli kondycyjnie i gładko oddali pole rywalowi. Francja nie grała wczoraj nic wielkiego , dopiero gdy zaczęły się problemy w ekipie rywali to coś ruszyło , przez ok. 1,5 seta nie wiedzieli co się dzieje.

W ekipie Francji na pewno wyróżniającą postacią i największą gwiazdą jest przyjmujący Cuneo Ngapeth . Na ataku , na szczęście dla rywali Francji gra Moreau , który mimo , że ma przebłyski jest tylko przeciętniakiem i udowadniał to nie raz (m.in. w tamtym roku , gdzie grał fatalnie w LŚ). Rozegranie w ekipie Francji jest na prawdę tragiczne , Pujol gra fatalnie i myślę , że nawet na tle Travicy wypadnie bardzo słabo.

Włosi wczoraj męczyli się z bardzo dobrze grającymi Koreańczykami , mam nadzieję , że dziś zagrają po prostu lepiej. Każdy pamięta turniej kwalifikacyjny w Sofii , Włosi w pierwszym meczu po mękach i słabiutkiej grze ograli Finów , potem z biegiem czasu grali co raz to lepiej i turniej pewnie wygrali . Myślę , zę teraz będzie podobnie.

Czy będą rotacje w składzie? nie wiem , ale nawet jeśli będą i Włosi zagrają drugim składem to ten skład będzie o niebo lepszy od Francji. Na każdą pozycję Włosi mają bardzo wartościowego zmiennika i myślę , że dziś zaowocuje to wygraną. Kurs na Włochów niezrozumiały , w tamtym sezonie po prostu zdeklasowali Francję w LŚ i mam nadzieję , że teraz będzie podobnie.

Typy:
Włosi (1.52) Expekt ✅
Włosi -1.5 seta (2.10) Expekt
✅



Korea Płd. - USA

Drugi mecz na jaki warto zwrócić uwagę to spotkanie Koreańczyków , z reprezentacją Stanów Zjednoczonych.

USA jest jednym z faworytów do wyjścia z tej grupy , Korea przed turniejem była skazywana na pożarcie , moim zdaniem trochę nie słusznie , bo na poziomie Francji spokojnie są w stanie grać (co pokazał tamten rok). Amerykanie grali wczoraj przez 1,5 seta koncertowo . Potem zaczęły się jakies problemy . Nie potrafię do końca powiedzieć co to było , ale tak jak komentatorzy , podejrzewam , że były to problemy z aklimatyzacją. Wczoraj Amerykanie oddali mecz na zagrywce , psuli po prostu za dużo. Oprócz pierwszego seta bardzo słabo grał Anderson , tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu , że ze Stanami coś było nie tak , bo nowa gwiazda Dynama aż tak słabych spotkań raczej nie zalicza. Wczoraj bardzo słabo funkcjonował środek , nie wierze , że dziś będzie tak samo słabo , bo przecież ta drużyna ma co najmniej trzech światowej klasy środkowych i musi to wykorzystać

Koreańczycy od lat grają bardzo ciekawą siatkówkę , jednak przez ostatnie dwa lata zaliczyli kolosalny progres . Ta drużyna zaczyna przypominać Argentynę , dwa lata temu tłukli ich wszyscy , teraz jest co raz to lepiej i kto wie czy za rok , nie zagrają nawet w turnieju finałowym LŚ. Jednak teraz myślę , że jest jeszcze trochę za wcześnie i Amerykanie ich dziś ograją. Korea nie jest jeszcze żadną potęgą i takie drużyny jak USA muszą z nimi wygrywać .

Myślę , że ogromna przewaga fizyczna Amerykanów , będzie dziś bardzo widoczna i pewnie odniosą dziś zwycięstwo . Kurs bardzo dobry , jak na różnice potencjałów.

Typy:
USA (1.23) Pinnacle ✅
USA -1.5 seta (1.50) B365
⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj obie ekipy udanie zaczęły turniej Ligi Światowej , Włosi po mękach , ale jednak wygraną zainkasowali , Francuzi przy ogromnej pomocy USA wygrali 3:1. Wczoraj myślę , że każdego zaskoczył wynik Francuzów , po ostrym laniu w pierwszym secie i przy przewadze 8:5 w drugim , każdy myślał , że USA wygra to bez straty seta. Potem zaczęły się ogromne problemy Amerykanów , w trzecim secie myślę , że ok. 50% zagrywek poleciało w aut , albo w siatkę , co jest śmieszne i niedopuszczalne , tym bardziej , że Francja pewna w ataku nie była. Podejrzewam , że Amerykanie mieli jakieś problemy z aklimatyzacją , przelecieli pół świata i mieli bardzo mało czasu na przygotowanie się , po prostu siedli kondycyjnie i gładko oddali pole rywalowi. Francja nie grała wczoraj nic wielkiego , dopiero gdy zaczęły się problemy w ekipie rywali to coś ruszyło , przez ok. 1,5 seta nie wiedzieli co się dzieje.
Nie wiem gdzie Ty tam widziałeś pomoc USA. Po 1 secie Blain pozmieniał skład. Zdjął Pujola i Tuie. Swoją drogą dziwiłem się dlaczego Tuia zaczął skoro jest Samica. I właśnie Samik dał świetną zmianę. Potem już pociągnęli i grali kapitalnie do samego konca Francuzi. Bodaj USA miało 15-12 w 2 secie i sobie myślę, wygrają gładko, ale nagle Francja wiatr w zagle i na świetnej skuteczności wszystko kończyli i zagrywka dobra.
Dużo zależy od dzisiejszej dyspozycji Francuzów. Ja tam nie ryzykowałbym stawiania w tym meczu czegokolwiek bo róznie może być. Spodziewalem sie trochę wyższych kursów na Italie, ale od rana chyba i tak już urosły bo było 1,40 bodaj w b365 widziałem. Ale powodzenia w kazdym razie ;)

Kanada - Brazylia
Typ : Brazylia -2,5seta @ 1,870 Pinnacle
Rano pograłem ten typ po kursie @2,140, teraz już spadki. Dla mnie Brazylia jest w tym meczu bezsprzecznym faworytem. Widziałem urywki wczorajszego meczu Kanadyjczyków z Finami to mieli ogromne kłopoty, początkowo Finowie im odjeźdzali na kilkupunktowy dystans a potem musieli gonić. Co prawda sie udawało, ale jeżeli dzisiaj do czegoś takiego by doszło to już się nie uda.
Ricardo wreszcie na rozegraniu, to pogubi blok rywali doskonale. Dante, Sidao, Sergio, Wallace, Lucas i Joao Paulo Bravo. No cała ta szóstka jest dużo lepsza niż Kanady. Kanadyjczycy męczyli się z Finami, którzy są bez Essko więc nie mieli tej magii dodanej na rozegraniu. Co innego Brazylia, która ma Ricardo.
Może i Kanadyjczycy zrobili postęp, ale dla mnie 3:0 się zapowiada i mecz bez historii.
Zagrałem też kombinacje w Betssonie
Polska - Finlandia
Typ: Polska -1,5 seta @ 1,40
Brazylia - Kanada
Typ : Brazylia -1,5seta @ 1,31
USA - Korea
Typ : USA @ 1,18
AKO @ 2,16 Betsson
Polacy raczej za 3pkt powinni wygrać. Skoro bez Kurka pokonali Brazylie więc i bez niego, a moze już z nim wygraja z Finami. A Finowie bez Essko przecież.
Brazylia gram -2,5seta bo czuje 3:0 więc dołożyłem do tripla w opcji -1,5seta jaki oferuje Tobet.
Koreańce wczoraj zaskoczyli dobrą postawą w meczu z Italią. Ale USA gra bardziej fizycznie i jak postawi dobry blok, a postawi to nie będzie co zbierać. Stanley, Anderson i Priddy to spora siła więc po wpadce z Francją liczę na przełamanie Amerykańców.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Rozegranie w ekipie Francji jest na prawdę tragiczne , Pujol gra fatalnie i myślę , że nawet na tle Travicy wypadnie bardzo słabo.
Rozegranie Puyola może i tak, jednak kryzys USA zbiegł się trochę w czasie z dwoma kluczowymi zmianami - Za Puyola wszedł Toniutti, który znacznie lepiej zaczął prowadzić grę oraz pojawił się Samik za Tuię. Toniutti strzelił kilka asów, rozkład ataku się poprawił, zaczął posyłać więcej piłek środkiem, szczególnie do Trefle i to przyniosło efekt. Na dodatek siadło przyjęcie u Jankesów, Priddy to już momentami masakrowany, na przemian z Andersonem, a zmiany na parę Lotman - Salmon nie wiele dały. Ogólnie bardzo duży marazm wśród Amerykan, taki trochę Stojan Stojanov, a ambitna Francja to wykorzystała. Włosi mogą być trochę rozprężeni po wywalczeniu awansu do Igrzysk, mogli też bardziej pocisnąć na siłowni i wczorajsze męki w TB także mogły wziąć się właśnie stąd. Także ja bym próbował coś w stronę Francji jednak grać.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W żadną polemikę się nie wdaje , zobaczymy kto miał rację po meczu. Ale jeśli USA które każdą zagrywkę waliło w siatkę , nie pomagało , to ja nie wiem co oni jeszcze musieliby zrobić żeby Francji pomagać.

Jeszcze jeden typ:

Kuba - Rosja

Zacznijmy od tego , że kurs na Kube wyciągnięte nie wiadomo skąd , buki wystawiły kurs jakby tutaj grała co najmniej podstawowa Rosja z kończącym wszystko Michajłowem.

Nie rozumiem zupełnie jak można wystawić 1.30 na tak fatalnie grających Rosjan. Mieli oni ogromne problemy za równo z Serbami , jak i z dramatycznie słabą Japonią. Nie rozumiem dlaczego akurat teraz mieliby gładko wygrać z Kubą , jak dla mnie zapowiada się tutaj równy pojedynek , jeśli nie z małym wskazaniem na wicemistrzów świata.

Absolutną gwiazdą Kubańczyków jest przyjmujący Leon , niesamowity zasięg i moc w ataku , myślę , że akurat on nie ma co się obawiać bloku Rosjan. Druga armata w zespole Kuby to atakujący Hernandez , na pewno jeden z najlepszych zawodników świata na swojej pozycji , szkoda trochę , że nie może się rozwijać w Europie , ale na pewno potencjał przeogromny.

Nie rozumiem jak można faworyzować w tym meczu Rosjan , praktycznie na każdej pozycji mają słabszych zawodników. Grają u nich rozgrywający z absolutnej , głębokiej rezerwy , mają problemy w przyjęciu i w ataku , prawie pocisnęła ich dziś słabiuteńka Japonia. Czego chcieć więcej? trzeba pobierać ten kurs póki jeszcze bardziej nie spadnie.

Typ:
Kuba (3.33) Pinnacle
✅

Myślę , że warto zagrać też Serbów. Dziś na ataku grał Starovic i wyglądało to powiem szczerze o niebo lepiej . Atanasijevic to ogromny potencjał , ale to jeszcze młodzian i nie jest on wstanie ciągnąć Serbów , bije cały czas tak samo , prościuteńki do przeczytania w bloku , zupełnie odwrotnie niż Starović , który obija blok rywali aż do bólu. Środek Serbów bardzo mocny , rozegranie średnie. No , ale nie mówimy tutaj o meczu z Brazylią , tylko z bardzo słabiutką Japonią i myślę , że taki skład i gra Serbów spokojnie na nich wystarczy . Kurs też ciekawy , bo 1.40 .

Typ:
Serbia (1.40) Pinnacle
✅
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Moim zdaniem fakt, ze Pujol w ogóle zaczął ten mecz świadczy o tym, ze Blain chyba w ogóle nie oglądał go w akcji w Plus Lidze. Przeciez to jest w tej chwili słaby gracz, który jedzie jeszcze na reputacji z przesłości i tezie, ze był wielkim talentem. Toniutti go wczoraj niszczył pod kazdym względem, świetnie rozgrywał i bardzo dobrze zagrywał.

Co do Amerykanów to albo tak odczuli zmianę strefy czasowej albo są w okresie intensywnego treningu siłowego, taki Anderson od połowy drugiego seta ledwo od ziemi się odrywał, nie inaczej zresztą pozostali. Mimo to Francja pokazała, ze potrafi grać i z mieszanym składem Włoch moze powalczyć.
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Włochy v Francja

2 mecz obu zespołow w tym turnieju. Nie wiem dlaczego ale Włosi nigdy nie przekonywali mnie swoją grą. Troche leniwa, nie rzetelna i dla mnie nijaka. Cud jakim było wygranie turnieju kwalifikacyjnego do IO, jest już przeszloscia, i nie moga zaslaniac sie tym ze sa zmeczeni i glowny cel do igrzyska. Sportwocy to profesjonalisci, zawsze powinni grac na 100% swoich mozliwosci chociazby dla swoich kibicow. Łasko i Mastroangelo to jedyni zawodnicy Wloch ktorz cos wprowadzaja do gry reszta to leniwe dziadki. Francja za to po dobrym meczu, podkreslam dobrym (bo stac ich na wiele wiele wiecej) z Amerykanami pokazali ze nadal mimo wielu spekulacji sa bardzo solidnym i dobrze wyszkolonym techinicznie zespolem. Spisani na stracenie pokazuja charakter i walcza tak jak na zawodowcow przystalo. Rouzier, Samica to dobzi zawodnicy znajacy swoja wartosc na boisku. Dzis mecz napewno bedzie zaciety, a tym samym bardzo ciekawy.

Francja @ 2.75 ????
Pozdro :p
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kuba - Rosja
Jutro trzecia ostatnia w Japonii seria gier w ramach pierwszego turnieju tegorocznej Ligi Światowej. Po dwóch kolejkach Rosjanie pozostali jedyną drużyną bez porażki. Mimo tego stracili po 1 punkcie w każdym ze spotkań. Jutro w pierwszym meczu dnia dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku Kuba- Rosja
Kubańczycy rozpoczęli od mocnego uderzenia z Japonią 3:0. Jednak dziś w meczu z Serbią zdecydowały bardzo małe szczegóły. Nie ma co się rozpisywać ale ważny trzeci i czwarty set to końcówki na styku i bezpośrednie błędy lub bloki przesądzały o wyniku. Dziś u Kubańczyków było wszystko jak należy, przyzwoity atak, świetna zagrywka i co najważniejsze dobre przyjęcie. Jedynym minusem jest słabsza postawa Diaza który kilka razy źle rozegrał co skutkowało dużą ilością punktowych bloków Serbów. Tak na prawdę Serbowie zagrali świetny mecz Kovacevic świetnie spisał się na swojej pozycji do tego przyzwoite rozegranie i można było powalczyć z Kubą. Mimo wszystko widać było zaangażowanie u Kubańczyków o każdą piłkę a po przegranym meczu sportową złość co skutkuje chęcią odegrania się w meczu jutrzejszym.
W jakim składzie przyjechali do Japonii każdy wie. Atakujący Moroz to jednak dwie klasy niżej od Mikhaylova. Japończycy dziś postawili bardzo wysoko poprzeczkę do Rosjan. Kolejnym słabym punktem jest rozgrywający, Ushakov to już jednak nie to samo co kilka lat temu. Brakuje w tej konkretniej ekipie lidera, który by pociągnął zespół. Moim zdaniem oba mecze wygrane ledwo co i tak naprawdę dzięki błędom przeciwników a nie swojej dobrej i równej grze. Nie zapominajmy że oni tam pojechali z innych powodów, ogrywać i się i pokazać czy coś mogą wnieść do głównej drużyny. Ciągła rotacja składem i dużo gry taktycznej treningowej nie pozwala traktować Rosjan jako faworytów w każdym meczu.
Kurs na Kubę jest powalający. Przegrali dziś przez głupotę i jutro na pewno będą chcieli się zrewanżować. Od lat graja w finałach Ligi Światowej. Żeby tam się dostać muszą przynajmniej zająć drugie miejsce. Jutro do zdobycia punktów na Rosji jest bardzo dobra okazja. Inną sprawą jest &quot;inne&quot; podejście do meczu przez ekipę Rosyjską. Turniej kwalifikacyjny się zbliża dla Kubańczyków co powoduję że powinni łapać formę i grać co raz lepiej.
Typ:
▶Kuba 2.890
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kanada zasłużenie pokonała Brazylię 3-2,głównie za sprawią Schmitta,który zdobył 33 punkty.Dawno nie widziałem tak słabej ekipy z Ameryki Południowej,Wallace to dla mnie nie porozumienie (przynajmniej w tym meczu) może i zdobył te 17 punktów ale drugie tyle oddał dla gospodarzy poprzez swoje błędy lub przez to,że był blokowany.Thiago potrafił popełnił dwa przejścia trzeciego metra pod rząd,u Lucarelliego na moje wyszedł brak ogrania ale widać,że się starał.U Kanady bardzo dobrze funkcjonował blok,Brazylia oddała 30 punktów gospodarzom z błędów własnych,Kanadyjczycy zaś 32 punkty oddali gościom.Brazylia dzisiaj zagrała słabo,była tłem dla dobrze grających Kanadyjczyków i rewelacyjnego Schmitta.

Polsce jutro może być naprawdę ciężko w spotkaniu z gospodarzami bo Ci grają naprawdę dobrze ale można ich ograć.Brazylia gra z Finami i nic mnie nie zdziwi w tym meczu,choć przez te osłabienia ekipy Finlandii nawet nie powinni seta ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polska -2,5 - Finlandia 1 @ 2,42 Pinnacle
Wczoraj z Brazylią wygraliśmy 3-2 prawdę mówiąc powinniśmy wygrać 3-0 bo Polacy mieli piłkę meczową w górze. Ale mniejsza z tym. Gramy bardzo ambitnie. Świetna organizacja gry, doskonała gra w elementach blok-obrona i za to trzeba pochwalić trenera. Mamy bardzo mocną ławkę rezerwowych także jeśli ktoś będzie miał gorszy dzień ma go kto zastąpić. Finowie bez Esko i w meczu z Kanadą pokazali jaki wpływ ma na drużynę ten świetny rozgrywający. Rezerwowy sypacz daje co drugą piłkę niedokładną, piłki nie dociągnięte do antenki i z tego nawet Oivanen nie skończy. Dzisiaj ma być łomot. Kibice w Kanadzie też za Polską także gramy u siebie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
20.05.2012 17:00
Francja - Korea Południowa
typ: Korea
kurs: 2.7
buk: Bwin
Trzeci mecz Koreańczyków w Lidze Światowej. zarówno mecz z drużyną Włoch mając meczbola w czwartymm secie jak również prowadząc 2-1 w setach i w czwartym 23-19 z USA powinna wygrać. dodatkowo w tie breku z USA mieli ponownie meczbola i przegrali. Wszystko to składam na karb niedoświadczenia i małego ogrania Koreańczyków w najważniejszych imprezach. Jednak maja bardzo interesującą m drużynę , która może zamieszać w Światowej czołówce. Oto zdobycze punktowe Koreańczyków w meczu z USA
Korea: Sun-Soo, Sun-Kyu (9), Hak-Min (13), Hong-Suk (19), Yo-Han (20), Yung-Suk (10), Oh-Hyun (libero) oraz Young-Min (1), Bong-Woo, Chul-Woo, Kang-Joo i Dong-Kyu (1) zauważmy jak dobrze rozkłada sie punkty na druzyne lider zdobył 20 punkow jednak najmniej atakujący 9 to naprawdę świadczy o bardzo wyrownanym składzie. Natomiast drużyna Francji w pierwszym meczu ograła USA 3-1 jednak szczegolnie nie zachwyciła wczoraj porażka z Włochami 1-3 bardzo dobry mecz znanago z Zaksy Rouziera 22 punkty. Jednak pozostali dość przeciętnie. Moim zdaniem jeśli drużyna Korei zagra tak jaj w dwóch pierwszych meczach i bardziej skoncentruje się w decydujących momentach może spokojnie wygrać.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Korea - Francja

Ostania kolejka tego weekendu Ligi Światowej. We Włoskim turnieju nikt nie dawał żadnych szans Koreańczykom, tymczasem zdobyli już 2 pkt. a mogli spokojnie oba spotkania wygrać i to za 3 pkt. Dziś o 17:00 zagrają z Francuzami którzy wczoraj ulegli gospodarzom 1:3.

Koreańczycy są jak na razie objawieniem tej mocnej grupy. Jak każda drużyna z Azji są bardzo waleczni ale oprócz tego prezentują się naprawdę dobrze na tym turnieju. Mimo że w kadrze tylko trzech graczy ma powyżęj 200cm a najwyższy ma 201 to przyzwoicie grają w bloku (7 z Włochami, 6 z USA). Wielkim atutem Koreańczyków jest świetne przyjęcie i świetna zagrywka(14 asów w 2 spotkaniach). Oba mecze przegrali na styku, z Włochami mieli kilka razy świetną okazję do wygrania całego spotkania, jednak minimalnie lepsi byli Włosi. Wczoraj mieli już Amerykanów w TB na łopatkach bodajże 10:6 to wynik z którego nie można przegrywać a jednak przegrali. Znając Azjatów nie poddadzą się i dziś znowu wyjdą w pełni zmotywowani. Za dwa tygodnie mają turniej kwalifikacyjny na Olimpiadę i z pewnością ich forma z każdym meczem będzie rosła. Warto zaznaczyć że Koreańczycy są w czołówce rankingów najlepiej przyjmujących, broniących i serwujących. Do tego można dołożyć 75% skuteczności w ataku podstawowego atakującego.

Francuzi po fatalnych kwalifikacjach do Londynu, zaczynają grać swoją bardzo dobrą techniczną siatkówkę. Jednak ciągle czegoś brakuje o ile tego nie wykorzystali Amerykanie o tyle Włosi wczoraj wypunktowali braki trójkolorowych. W każdym z setów wczoraj prowadzili grę i zwykle prowadzili 4 , 5 punktami do drugiej przerwy, później Włoski blok i niestaranność z niektórych akacjach dobijała Francuzów. Ciągle nie zbyt dobrze prezentuje się Rouzier widać że po ciężkim sezonie jego forma jest nie stabilna, niby 48% skuteczności wczoraj jednak w tych ważnych momentach był blokowany przez Włochów.

Po tych pierwszych dwóch kolejkach bardzo trudno stwierdzić kto wygra, jednak z lekkim wskazaniem na podrażnionych Koreańczyków. Jednak bardzo pewnym typem jest Over 3.5 seta po 1.495 w Pinn. Nie wyobrażam sobie jakiejś totalnej dominacji jednej ze stron w tym meczu. Warto także dodać że tydzień przed turniejem we Włoszech obie ekipy zagrały ze sobą dwa sparingi. W obu meczach wygrali Francuzi lecz były to dla nich ciężkie mecze 3:2 i 3:1.

Typ:
▶Over 3.5s 1.495 Pinnacle
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom